Форум Рідного Міста

ФК "Ураган" - у вищій лізі!

Grabchuk - 12-5-2004 у 11:56

Футзал. Перша ліга. Фінальний раунд. Другий етап.
Івано-Франківська міні-футбольна команда "Ураган" зайняла перше місце в першій лізі чемпіонату країни і вийшла в вищу!!!

Можете нас привітати! :):):)

Grabchuk - 12-5-2004 у 14:45

Для виходу у вищу лігу “Урагану” потрібно було обіграти “Луг Т.К.”, з чим спортсмени НФК з легкістю впоралися, взявши реванш за єдину поразку в Одесі – 1:2. До перерви “ураганівці” тримали вболівальників у шаленій напрузі – 1:1, потім впродовж 3 хвилин Сергій Кольцун та Юрій Сендецький збільшили рахунок до 3:1, а вже на 31 хвилині матчу Андрій Сімка довів перевагу своєї команди до трьох голів, яку “ураган” і втримав. 5:2 – на гол Ільчишина спортсмени “Урагану” відповіли ударом Валентина Цвілих у порожні ворота суперників за 12 секунд до фінального свистка арбітра. Завершальна гра у першій лізі “Ураган”-“Шахтар-2” був достойний фіналу. Поступаючись 0:2, господарі поля не мали права програти перед власними вболівальниками. Найпомітнішим на футзальному полі був Юрій Сендецький, який забивав у кожному таймі.
Не обійшлося й без курйозів: один з футболістів “Шахтаря-2” Вінніченко на 8 хвилині “допоміг” власній команді, увігнавши м’яча у власні ж ворота, але у другій половині гри реабілітувався, вивівши “Шахтар-2” вперед – 2:3.Львівський тандем Кіндратів-Кольцун нагадали про себе, коли вже три чверті матчу було зіграно. Спочатку перший зрівняв рахунок до 3:3,а вже за дві хвилини Сергій Кольцун запалив на табло “четвірку” під написом “Ураган”. Кращий гравець матчу Юрій Сендецький став кращим голеадором фінальної частини, забивши з 10-метрового свій восьмий гол у шести іграх, чим і приніс заслужену перемогу “Урагана” в останньому матчі та загалом у чемпіонаті. Друге місце в фінальних іграх сезону 2003-2004 рр. у першій футзальній лізі зайняв одеський “Атлетик”, третє місце виборов макіївський
“Шахтар-2”.

Турнірне становище команд на 10 травня 2004 року.

Вітаємо!!!
Ото будуть, мабуть класні матчі з нашими командами :)
Цікаво чи міні-футболом все закінчиться. Чи може ваш Спартак теж підніметься у класі??? :)

Grabchuk - 12-5-2004 у 18:00

У Спартака шанс ще є, правда не дуже реальний...
Хоча, поживем - побачимо. Залишилося 6 турів.

Юрій Сєров - 13-5-2004 у 00:16

Спартаку ранувату ще у вишку. Та й з такою назвою, ліпше ДК не попадатися :)

Остап_М. - 13-5-2004 у 14:00

Ну так, "Прикарпаття" було рідніше. Але якщо команду витягують з ями, то хоч би там як вона називалась. Ось якби "Карпати" припустімо, реально боролись за нагороди чемпіонату, хто б тобі був категорично проти зміни назви клубу ,адже слово Львів було б присутнє завжди, хоч і в дужках????

Grabchuk - 14-5-2004 у 11:21

Цитата:
Першим відправив користувач Остап_М.
Ось якби "Карпати" припустімо, реально боролись за нагороди чемпіонату, хто б тобі був категорично проти зміни назви клубу ,адже слово Львів було б присутнє завжди, хоч і в дужках????

Політ фантазії :
Савелій: " ...До завершення фінального матчу на Кубок україни з футболу залишилося 5 хвилин. Рахунк на табло -5:0 на користь львівян дає можливість впевнено стверджувати, що сьогодні Кубок України поїде до Львова. Отож, привітаємо львівську команду "Крилья совєтів" з цією блискучою перемогою ..... :)

Grabchuk - 21-5-2004 у 11:40