Форум Рідного Міста

Невидимий Реп (небачений реп?)

aBbYz - 14-5-2004 у 13:36

Реп у Львові. Що ви скажите з приводу його невидимості у такому славному місті. Що у нас умови не сприятливі?

Круціфукс. - 14-5-2004 у 13:42

Ну чому. Один раз я навіть по телевізору в одній ранковій передачі побачив інтерв'ю з двома львівськими hiphoppaz (імен не запам'ятав). Навіть фрістайлити пробували. В одного навіть більш-менш виходило :-)

Остап_М. - 14-5-2004 у 13:50

Я ніц не бачив, але в мене на компі є кільканадцять пісень. І та людина яка мені їх закачала, клялась що то наші хлопці :)
Досить непогано. А ось ому про них ніц невідомо, то питання???

Андрій Пелещишин - 14-5-2004 у 13:52

Змушений заблокувати користувача по причині безмістовної назви

fish - 14-5-2004 у 15:39

*** *** ***
Пане Андрію, я Вас дуже поважаю, і мене нелегко вивести з рівноваги, але на се місце підставте найобурливішу лайку - вона вся на вашу адресу! :/

Nazar - 14-5-2004 у 16:11

Продовжу.
Гадаю, слід ретельно прописати ці умови (і в т.ч. пригадати про злого адміна) у графі де ви собі вибираєте ім"я. І ще декілька рзів на цьому акцентувати увагу по ходу логування, аж до остаточної реєстрації.
Гадаю неприпустимих крапок тоді буде менше.

Андрій Пелещишин - 14-5-2004 у 16:31

Найближчим часом напевно буде змінено процедуру реєстрації користувачів, яка частково усуне реєстрацію з ніками, що порушують Правила форуму.

Nazar - 14-5-2004 у 16:37

О. Тоді після цього банення буде логічним, а так, ще раз мушу висловити свою подяку Фішці, що незабанила мене.

fish - 14-5-2004 у 16:48

Бо у мене трохи інші приоритети. Заводжу нову тему наразі, припиняємо оффтоп

luba_smallz - 14-5-2004 у 16:57

Яка чудова ідея.... треба буде модеровану реєстрацію ввести щоб ніхто не проліз. Відбити їм бажання і щоб не приходили в голову дурні ідеї реєструватися (ще й писати щось). Так і ще платним зробити обов'язково .... Ще далі: ввести почесне звання Форум-баші в обов'язки якого буде входити видавати беззмістовні правила і самому ж порушувати їх ... - придавлюючи свободу слова. Привіт Товстуна Ганца .... образливо бути ЧЛЕНОМ цього форуму. Якщо це повідомлення витерли значить тут всі задоволені і щасливі. Звільніть aBbYz

Nazar - 14-5-2004 у 17:00

Коли емоції втихнуть - залишиться малувато змісту - а багато образ. Не треба перехиляти.
давайте дочекаємось Фішчиної теми.

Андрій Пелещишин - 14-5-2004 у 17:05

Ну тепер я змушений заблокувати luba_small за використання нецензурної лексики в профілі.
Чи хтось вважає що таке може бути на Форумі?

Влодко - 15-5-2004 у 00:30

Невидимий Реп (небачений реп?)

Реп у Львові. Що ви скажите з приводу його невидимості у такому славному місті. Що у нас умови не сприятливі?


Ну й кльово що їм умови несприятливі, а то мені вистачає почути цих "нігерів" в душі кілька разів на тиждень у маршрутці у якогось шофера-виродка. Дякувати Богу що реп ще є небачений, власне я його не тільки не хочу бачити, а й чути не хочу.
З повагою Я.
Р.S.
Я не скін, просто мені доволі дивно коли слов"янин каже, що він нігер в душі, а свою націю й історично сформовану культуру має глибоко "в носі" (щоб другого не написати).
Моя думка сформувалась не просто так, а після спілкування з деякими реперами, які "конкретно просвітили мене в моїй тупості", можна сказати "відкрили мені правду життя" від якої блювати хочеться.

fish - 15-5-2004 у 08:39

у Львові в маршрутках звучить реп, а не шансон? Діти, ви щастя свого не розумієте...

Круціфукс. - 15-5-2004 у 09:18

Хм, я жодного разу не чув репу в маршрутці :-)

fish - 15-5-2004 у 10:20

я взагалі теж... слухай, може Влодко думає на шансон, шо то реп? І, уяви, що його негри співають... чи читають?..

Круціфукс. - 15-5-2004 у 11:44

Ага, почув Лінкін Парк і подумав, що це Лед Зеппелін :-)))

І взагалі, якщо вже обурюватись на наших "нігерів в душі", то так само тоді слід піддати остракізму наших "готів" і дез-блек-металістів і ще багато кого. Якщо бути послідовним, то жодні з них не мають ніякого відношення до "історично сформованої культури нації", це суто імпортні поп-субкультури. Але чи варто-таки на них всіх обурюватись?

Dмитрик - 15-5-2004 у 12:14

Не чіпайтесь хлопця!"!! :) Він добрий ! І повірте - не плутає реп з шансоном
2Влодко А що то за така маршрутка була? :D

Андрій Пелещишин - 15-5-2004 у 12:27

Репліка не зовсім по темі. Реп (наскільки я розумію, хоч в музиці ніц не шарю) насичений "говорінням", що справді є абсолютно недоречно в маршрутках та інших публічних (неспеціалізованих) місцях, бо перешкоджає спілкуванню людей поміж собою.

Dмитрик - 15-5-2004 у 13:06

А яка музика не перешкоджає?

Остап_М. - 15-5-2004 у 13:23

Напевне та що лунає повсюди - тобто "... радіо" :) :) :)
Але фу, то не так якось має бути.

Чарівник з міста Гамельн - 15-5-2004 у 22:02

Круціфукс.-у

> І взагалі, якщо вже обурюватись на наших "нігерів в душі", то так само тоді слід піддати остракізму наших "готів" і дез-блек-металістів і ще багато кого. Якщо бути послідовним, то жодні з них не мають ніякого відношення до "історично сформованої культури нації", це суто імпортні поп-субкультури. Але чи варто-таки на них всіх обурюватись?

Я розумію твоє бажання щось єхидно написати про "імпортні поп-субкультури", але... давай будем послідовними (-:

Добре, є "історично сформована культура нації". І є якийсь представник цієї культури. Яким чином те, що він починає себе вважати "готом" або "дез-блек-металістом" нівелює його приналежність до неї?

Ніяк. До речі, Кому Вниз свою музику теж позиціонують як готичну, а ледве не весь український black metal є відверто про-націоналістичним. Їх музика тобі може не подобатись, але навряд чи ти скажеш, що приналежність до цих "поп-субкультур" :-) спонукає відторгнення від "історично сформованої культури нації".

Коли ж людина каже, що в душі є "негром" (особисто чув таку фразу від реперів), то це, вибач мене, "приїхали".

Влодко - 16-5-2004 у 00:15

2Чарівник з міста Гамельн
ОДНОДУМЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!!

2Dмитрик
Не повіриш 53, попав на якогось ненормального водія, і в 75 кілька разів за останній період, щоправда з радіоприймача.

Dмитрик - 16-5-2004 у 00:34

Слухай, Влодко! А растаманів ти також не любиш? Боб Марлі?

Круціфукс. - 16-5-2004 у 11:07

Чарівнику: пссст! Сюди: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2616