Форум Рідного Міста

Радіо "Ера-ФМ" - "Книжковий базар"

Наталка - 14-5-2004 у 16:32

Вітаю всіх! Мабуть, то трохи нахабно з мого боку, і я скидаюся на ярмаркового зазивалу (закликалу? :D ), але завтра, у суботу, 15 травня, на радіо "Ера" (у Києві - 96 ФМ) об 11-00 в програмі "Книжковий базар" маю бути я, Наталка Очкур. І я буду щаслива, якщо це вас зацікавить, і ви послухаєте мою балаканину. :saint:

Роман Голощук - 14-5-2004 у 20:56

Мені здається радіо "Ера" у Львові не ловить :( Шкода.
Але сподіваємось поспілкуватись з талановитою письменницею особисто у Львові :)

Наталка - 14-5-2004 у 21:59

Та ніби я десь чула, що на 88,6 ФМ "Ера" у Львові. А що до особистого спілкування - безмежно цього прагну. Я вже знову скучила за містом Лева. :)

dr.Trollin - 15-5-2004 у 10:42

Слухав.
Цікаво :-) Яле коротко :-(. Зате пізнавально. Особливо та частина, де так Лірично/жалостливо оповідували-сь про граничну несамостійність писання Авторки та її абсолютну беззахисність проти автономних вигадок та самостійного стилю життя її персонажів.

(зацікавленно) - що оті капостні персонажі так ото от і кажуть (зар-р-рази): "ти, цей,- не лізь з своїми хфантазіями!! Хочеш живоописувати наше житє - то живоописуй. Але не займайся різними там самочинними видумками про нас??"
А що - як їх не послухаєш - то що -- сваритися уночі приходять??
(спеціяльно шпички у ліжко подокладують - щоб аж до ранку вертілася у муках совісті?? )
Чи таки вдається донегоційовуватись з ними?

Captivitas - 15-5-2004 у 12:22

Слухав, від програми залишилися приємні враження.
Пощастило податківцям мати справу з такою людиною як пані Наталя :)

Наталка - 15-5-2004 у 16:18

2 Сергій: Ще й як приходять! Не гірше за Франкенштейна Мері Шеллі (щоправда, симпатичніші) ;) Авторські вигадки дозволяються, але з обов’язковим узгодженням - бо інакше не пишеться. :)