Форум Рідного Міста

Вітаю з перемогою в Eurovision song contest!!!

Рідна - 16-5-2004 у 10:01

Оце, мабуть, й усе :)

Ходжу і сяю, як новенька гривенька, поглядають на мене дивно деякі індивідууми, але мені на то начхати, я щаслива.

Єдине "але" (виключно моє, маленьке і скромне ІМХО) - Дикі Танці могли б співатися виключно українською, пісня б на цьому ще більше вигравала (приклад - Сербія).

Панове!!! Вибачте за, можливо, беззмістовну тему, але мушу з кимось поділитися тими емоціями що переповнюють моє серце :sing: :sing: :sing:

Вітаю :)

Ivanko - 16-5-2004 у 13:36

Приєднуюся до твоєї радості. Я також веселий і всі навколо мене знають чому!
УКРАЇНА перемогла! Вітаю усіх. Слава Україні!!!

jaguara - 16-5-2004 у 13:37

Ми вчора так вболівали, так репетували, що аж охорона в абщазі прийшла нас попустити :) ну як полякам пояснити, що наступного року Євробачення буде у нас?
от і я серед ночі засіла за комп і давай з усіма ділитися позитивом :) досі плещеться десь під шлунком

Dмитрик - 16-5-2004 у 13:38

Героям слава!
Ми найкращі!!!

Наталка - 16-5-2004 у 14:29

Просто супер! Ходжу, як літаю! Тішуся неймовірно! Вітаю з перемогою всіх, хто її прагнув, а отже - нас з вами, а найголовніше - тих, хто приніс її Україні, хто подарував нам Свято!!! :)

Олексій Мачехін - 16-5-2004 у 18:35

А давайте тепер подумаємо що принесе нам ця перемога? :)

Dмитрик - 16-5-2004 у 22:19

Олексію! Давайте хоч добу побудемо під ейфорією!!! А потім, згодом, будемо думати :D

Рост - 17-5-2004 у 08:05

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Гей, шігі-рігі-да, шігі-рігі-да-да! Руслана, ти - супер! Такого шігі-рігі всій Європі утнула!!! :sing:

Я і гордий страшенно, і засмучений водночас. Гордий чому - зрозуміло, а засмучений... Бо вчора тільки 5-й канал спромігся сказати пару слів про цю подію. Ну і Єврон`юс зробив 2-хвилинний репортажик (правда, його, як звикло на тому каналі, раз десять за день прокрутили), та й то тільки тому, що картинку у Франції готують. Мовчок. Я, звісно, розумію, що ми - велика, геніальна нація, і перемога в якомусь там Євробаченні - це так, дрібничка. Але хоча б насолодитися цією радістю наші правдиві телеканали мали б людям дати! Бо, скажу за себе, я хотів був дивитися це ще раз і ще раз! Таке відчуття! Але це "опасно"! Бо, холєра, мене від гордощів, що я українець аж розпирало! А як, не доведи, усі х_о_х_л_и (це я фільтри обходжу ;) ) ще то відчуют - то ж капут північно-східному братерству!

Ех, молодець, Руслана, вона не стукала, навіть клямку не натискала, вона двері в Європу разом із косяком вивалила! Ще й із кавалками стіни :) І най тепер наші привладні вумніки думають, як їм викручуватися! Най би їх ... !!!

ПС. Як це прикро, що до музики примазується політика. Але... Мого друга, що живе зараз в Голандії голандери (як він тубільців називає) вітали з цією перемогою, знаючи, що він українець! Для усіх нормальних народів перемога в такому конкурсі їхнього співвітчизника - це велика подія. Та вони би ще декілька днів святкували таку подію! І горді були за переможця, за себе, за свою державу! Це ж як нас притлумили деякі ... , що в наступному Євробаченні у нас вбачаються серйозні проблеми певних взаємостосунків, настільки серйозні, що замість відмінити всі трансляції дурнуватих російських попсових концертів і брати інтерв`ю, роздумувати, ще і ще раз показувати мить перемоги, головний приз в українських руках - тиша... Та минулого року про чужі нам "тату", які, як на мене - повний відстій, і то більше говорили... Тьху!

А най їх! Гей, шігі-рігі-да, шігі-рігі-ДА-ДА!!! :sing:

Рост - 17-5-2004 у 08:18

До речі, а ніхто не здогадався записати трансляцію часом? Бо я, скажу чесно, протупив. А дуже шкода!!! Хочу мати запис!!!
Давайте шукати!

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 08:20

Не казали, бо, бачте, у нас музика - не формат. У нас політика формат. Україна не готова до перемог психологічно.

Так от, поміркувавши, можу сказати перше:
Натупного року, якщо не буде злочинного зволікання, то вся Європа знатиме як пишеться Київ.
Наступного року в Києві будуть зроблені основні магістралі і буде збудовано велику концертну залу або відремонтовано палац спорту.
Наступного року треба очікувати піднесення рівня УТ-раз. Технічного, звісно.

Хто ще що скаже?

Рост - 17-5-2004 у 08:27

Та ото й бо шок у них, що не викрутишся. Хочеш - не хочеш, а прошу пана до гіляки. А ле ж! Це ж не візит Папи Римського, це ж світська подія! Та на ній такі гроші підняти можна! Але це крок до Європи, а не від, як би деяким хтілося.
Але супер. Якщо ще деякі події, що чекають нас незадовго, пройдуть так, як дуже я сподіваюся, то разом з Євробаченням... Ой, боюся загадувати... Тссс...

Рідна - 17-5-2004 у 08:58

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
ну як полякам пояснити, що наступного року Євробачення буде у нас?
от і я серед ночі засіла за комп і давай з усіма ділитися позитивом :) досі плещеться десь під шлунком


Польською не пробувала? Ніби розуміють :)

Головне щоб той позитив що плещеться не перетворився в негатив що ....нє, не буду, бо занадто прозаїчно :) ти головне тримайся, ягуаро :)))

Рідна - 17-5-2004 у 09:07

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Не казали, бо, бачте, у нас музика - не формат. У нас політика формат. Україна не готова до перемог психологічно.


Готова, давно готова, тільки зневірена, без підтримки...тому й перемоги такі рідкісні. Але надіюся, що незабаром усе зміниться :)

А ось про "що Євробачення нам принесе".....якщо дійсно "відбудують і піднімуть", то все ок...але боюся думати на що буде подібен той конкурс якщо Україна не спроможеться зібрати необхідну сумму? Латвія позаминулого року влетіла в чималу копійчину, і майже нічого на цьому не заробила, а в Латвіі (вже звиняйте за імхо) економична ситуація все ж краща ніж в нас.....

Ото сиджу і нервово вистукую пальцЯми по клаві, а все Ваша, Олексію, провина...... :(

Рідна - 17-5-2004 у 09:14

А все ж, цікаво мені почути думки шановного панства про пісню Желька Йоксимовича "Лане моя". На мою думку він є достойним противником. Голос в нього глибокий, чистий, ідея з флейтою і скрипкою мені до душі.
Але то моя думка :saint:
Отож якщо Вам не тяжко....

fish - 17-5-2004 у 09:51

Учора всіх друзів вітала з Днем перемоги :)

Європейці почули трембіти і їх проплющило, і врешті, що з того, що півпісні англійською? Нам на психології шість років товкмачили: зроби півкроку в такт, а тоді сміло веди за собою - підуть тільки так.

З гордщів аж лопаюся! Стрибала уночі так, що кицька під канапу втекла!

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 09:57

Україні легше віднайти гроші аніж Латвії, бо порівняно із Латвією у нас ці витрати меньше гривень на дужу населення аніж у них.

Інша справа що треба починати готуватись вже зараз. А де ЗАРАЗ взяти гроші, коли восени цеє.... Цікаво коли на рахунок УТ-раз надійдуть кошти - до виборів чи після? Від цього, думаю, багато залежатиме.

Остап_М. - 17-5-2004 у 10:02

Так перемога то класно. Але підтримую Олексія в його прагненні проаналізувати все. Ейфорія то класно, але...
Хоч приємно що тоді коли перед нами закривають кордони (маю на увазі ЄС) ми все одно про себе заявляємо!!! :)

Рост - 17-5-2004 у 10:35

Не можу стриматись :)
Ось декілька суперових світлин!

http://www.ukrcenter.com/images/gallery/eurovis/ruslana02.jpg
http://www.ukrcenter.com/images/gallery/eurovis/ruslana03.jpg
А це те, що, напевно, зовсім зачарувало Європу - http://www.ukrcenter.com/images/gallery/eurovis/ruslana45.jpg :)
http://www.ukrcenter.com/images/gallery/eurovis/ruslana49.jpg
http://www.ukrcenter.com/images/gallery/eurovis/ruslana53.jpg


Усі фото можна подивитись на http://www.ukrcenter.com/ruslana.asp

Asmera - 17-5-2004 у 10:46

Воно, звичайно приємно, але...
рада я, але...
По-перше, Євробачення - то подія політична, і перемогу присуджують найчастіше тим, кого найсильніше "попустив" чи "турнув" євросоюз...А це була Україна..
По-друге, звукорежисера, що слідкував за звуком, коли вона перший раз співала - вбити мало...ХАлтура...

А загалом...ТАки так - тре думати, що принесе ця перемога

Перепрошую, якщо когось засмутила чи розізлила:rolleyes:

fish - 17-5-2004 у 11:24

ну, Asmerо, це повна маячня. може до цього року так і було (???) але наразі ти ж бачила, журі не було, перемогу визначали глядачі. І трошки сенсу я не розумію. А за шо Євросоюз "турнув" Швецію багато років тому чи Польщу небагато років тому? Якщо це у них така традиція...

Captivitas - 17-5-2004 у 11:32

Цитата:
Першим відправив користувач Рідна
А все ж, цікаво мені почути думки шановного панства про пісню Желька Йоксимовича "Лане моя". На мою думку він є достойним противником. Голос в нього глибокий, чистий, ідея з флейтою і скрипкою мені до душі.
Але то моя думка :saint:
Отож якщо Вам не тяжко....


Як на мене, то це справжні переможці цьогорічного конкурсу. Й мені приємно, що мій вибір збігся з вибором європейців.
А що стосується Руслани, то вона отримала результати своєї пі-ар компанії, звабивши Турцію та Грецію, завдяким чиїм голосам й перемогла.
Тому для мене вона зайняла місце перед переможцями. Як от на фотоплівках кадри 0, 00, А...., а потім йдуть основні кадри.
А відносно Євробачення-2005, то де ми це весь натовп селити будемо? ;)

fish - 17-5-2004 у 11:37

//А це те, що, напевно, зовсім зачарувало Європу

Ага, он у що вони там дмухали... добре й не розгледіла

Рідна - 17-5-2004 у 11:38

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Учора всіх друзів вітала з Днем перемоги :)

Європейці почули трембіти і їх проплющило, і врешті, що з того, що півпісні англійською? Нам на психології шість років товкмачили: зроби півкроку в такт, а тоді сміло веди за собою - підуть тільки так.

З гордщів аж лопаюся! Стрибала уночі так, що кицька під канапу втекла!


Я також радію, fish, але попри все бачу рівень Русланиної англійської досить тверезо. Багато хто взагалі не зрозумів що пів пісні співалося "інглишом", бо вимова кривала. Знову повторююся, я нікого не хочу образити, не хочу зачепити чиїсь почуття, я просто висловлюю свою думку.

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 11:42

Те, що у Руслани бед інглиш, могли зацінити на Британії, і це все. У всіх інших країнах ця мова не є у національному вжитку. Так що тут це зауваження недоцільне. Хто знає англійську - змість збагнув, хто ні - ні. Все просто.

Рост - 17-5-2004 у 11:50

Справжній переможець цьогорічного Євробачення - Руслана. А якщо комусь більше сподобались інші виконавці, то так і треба казати - "мені більше сподобався ...". Бо так виглядає в такому викладенні, ніби якась фальсифікація була.
Далі, усі учасники займалися своїм пі-аром, а те, що Руслана в цьому досягла значного успіху - це їй в "+", а не в "-"! Це шалені затрати, як матеріальні, так і психологічні! А ще й підбір слів - "звабивши". Я так розумію, що краще було б, якби вона без жодної попередньої підготовки поїхала на конкурс, де її ніхто би не знав і зайняла місце десь там, нижче в списку? О, так, ми би гордилися - Руслана увійшла в десятку, молодець! (до речі, вам, панове, не здалося, що ведучі саме для такої ролі і готувалися? бо мене ця думка не полишала - вони не знали, що робити з перемогою) Ну чому ми так себе не любимо? Якесь просто почуття неповноцінності! Біда чорна...

Рідна - 17-5-2004 у 11:58

До речі, Кіпр також показав клас, 16 - річна дівчинка, трохи не впевнена в собі, але голос дійсно чарівний.
Згідна з коментаторами - вона наступна Страйзанд :)

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 12:00

Росте, тільки не треба на критиків бочку котити, ок? :)
Ну їм не сподобалась наша перемога, ну то й що? :)

Captivitas - 17-5-2004 у 12:01

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Ну чому ми так себе не любимо? Якесь просто почуття неповноцінності! Біда чорна...


Все-таки любимо незважаючи ні на які обставини.
Просто ейфорія пройшла й залишилась тиха радість. А опитувальні перегони були дійсно напружені й останні країни поставили вірішальну крапку.

Asmera - 17-5-2004 у 12:06

Цитата:
Першим відправив користувач fish
ну, Asmerо, це повна маячня.
може і маячня...:rolleyes:

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 12:07

Проблема лише в тому, що критикувати тут не дуже доцільно - що б вона не зробила, вона перемогла пу престижному конкурсі. Крапка.
Все інше деталі і ні на що не впливають. Так що заводити дискусію "Чому хтось не сприйняв це як перемогу" - офтоп :)

Рост - 17-5-2004 у 12:09

Олексію, я бочки ні на кого не кочу. Це критика критики :)
Але таки дійсно від такої позиції сумно стає. От і висловив...

2 Captivitas
Ти теє, не ображайся :) А останньої крапки не було, всі ж одночасно голосували. Просто зачитували в певному порядку, ну і так співпало, що саме ті, хто дав нам найбільше балів, були ближче до кінця списку. А взагалі, виходячи з темпераменту націй, вони, ну, турки з греками, мали першими проголосувати :)

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 12:11

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Все-таки любимо незважаючи ні на які обставини.
Просто ейфорія пройшла й залишилась тиха радість. А опитувальні перегони були дійсно напружені й останні країни поставили вірішальну крапку.


Між іншим, після голосування всі дані йдуть до центру. Так що далеко не випадково в перерві брали інтерв`ю у Руслани. Турки, звісно, вже все знали.
А перегони - для нас, глядачів :)

Рідна - 17-5-2004 у 12:12

Мені здається що я ні разу не показала що мені більше до вподоби інші виконавці,[i/] Олексію , і я абсолютно не критикую Русланине чудове шоу. Просто знаю, що виконуючи пісню на чужій мові голос даремно напрягається. Як результат -звучить різкіше. Прослухала "Дикі Танці" декілька разів і знов ж таки, імхо, мовою солов'їною звучить чарівніше.

Назар Куций - 17-5-2004 у 12:20

Мені ведучий сподобався - наш хлопака. Ви тільки згадайте - як він яскраво коментував Росію. Замилуватись можна, ніхто б не проголосував.Молодець. Ну, голосом троха кривить - але зате каже він діло.
Подія радісна, я святкував з 2 до 5, а далі "броцик" і у гори!

Рост - 17-5-2004 у 12:21

Без сумнівів, що чарівніше. Але треба було врахувати специфіку конкурсу. Руслана не мала можливості зробити пробний вистріл, а мала лише статистику попередніх років. Я так думаю.

До речі, (в контексті), дуже сумно слухати Іру Білик, коли вона співає російською. Звучить неприродньо. Так і хочеться, щоб вона перейшла на рідну мову, але ...

Рост - 17-5-2004 у 12:23

Офтоп. Назаре, ти що, в горах пароль забув? :D

Назар Куций - 17-5-2004 у 12:26

Та ні маю вдома десь записаний,але наразі буду новий бренд розкручувати:) Це вже у горах прийшло:)

fish - 17-5-2004 у 12:32

NetGuy, щодо попередньої суперечки - повністю поділяю твої думки.

А щодо нетойвотної англійської - ну, тут нічо сказати не можу, аннлійської "на вухо" я не знаю зовсім, бо вчила трошки тільки за підручниками. Ну що ж, значить Европа думатиме, що українська дуже подібна на англійську...

Наталка - 17-5-2004 у 12:35

А я що до англійської згодна з Олесем. "Королівською" англійською навіть у Великобританії розмовляє близько 4% населення. Я не скажу, що Руслана належить до цих носіїв, але звучало непогано. І - головне - РЕЗУЛЬТАТ!!!

Рідна - 17-5-2004 у 12:36

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Без сумнівів, що чарівніше. Але треба було врахувати специфіку конкурсу. Руслана не мала можливості зробити пробний вистріл, а мала лише статистику попередніх років. Я так думаю.

До речі, (в контексті), дуже сумно слухати Іру Білик, коли вона співає російською. Звучить неприродньо. Так і хочеться, щоб вона перейшла на рідну мову, але ...


Ото ж бо й воно, і не тільки Білик. Багато голосів так спаклюжилося, на превеликий жаль.

А про специфіку конкурсу....гм, напевно так воно й є, звиняйте, що сама не додумалася :saint:

Рідна - 17-5-2004 у 12:40

Наталко, тих 4 відсотки в Британії це королівська сім'я "со товарищи". Та не вела я розмову про ТАКУ англійську...

Все, погнала, ввечері допишу, бо прикро що мене шановне панство зприймають в штики.

Рост - 17-5-2004 у 12:46

2 Рідна
Є такі капці, з гумовими шипами, щоб масувати стопи. Теж ніби "штики", але корисно! :)
Так прошу вважати нас саме таким масажером :)

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 12:47

Так, як традиційний антибагнетник, прошу пані Рідну повірити - ніхто її в багнети не сприймає. Просто на її власну думку почали так само висловлюватись інші. :)

Але тут можна хоч на голові ходити - результат є.
Що він нам принесе?

Нова думка - депресняк Руслані. Приїхавши додому вона побачить що тут нічого не змінилось. Бо країна у нас інертна, бо влада у нас політична.... Згадайте латвійців - їх переможці стали ледь не національними героями. Руслана такою навряд стане. Депресія, думаю, точно буде :(

Рост - 17-5-2004 у 12:53

2 Олексій
Не думаю, що вона на те здатна. З її то енергією!

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 13:02

Знаєш, дивлячись на її щиру радість після перемоги, з огляду на заяви "я - Україна", вона дуже сподівається на підтримку.
Бо бачить, що насправді зробила велику справу, хоча й комерційну, хоча й заробить на цьому, але Руслана - єдиний учасник, що виступав з національним прапором, що на радощах співав свій гімн.

Якщо її не зустрічатимуть в Україні і не зроблять з цього помпу, якщо не запрошуватимуть на ТБ аби взяти інтерв`ю, тобто якщо це зійде на "само собою", думаю їй буде складно. Бо вона, насамперед, звичайна жінка.

fish - 17-5-2004 у 13:12

Коли її взяли, я собі подумала: а це ідея, фрагменти world music - це те, що може пробити. Навіть не то, що наша аутентика, а взагалі.
А зараз слідом за вами думаю оце...
Бути не таким як всі, контрастним, на Євробаченні не так уже й складно, здебільшого тами нарід доволі однотипний, будь-які виходи за рамки - вже привертають інтерес. Може штука в тому, щоб потрапити між контрастом і "ще форматом"?

Властиво, про що я думаю: а кого ж на наступний рік?

fish - 17-5-2004 у 13:20

Олексію, не може бути, щоб усе так глухо пройшло. Зараз я від кожного буквально, хто й не цікавився музикою особливо, чую: Руслана перемогла, Руслана перемогла! Буде помпа чи ні, люди дуріють з радості і гордості за неї цілим народом.

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 13:22

Я б випустив когось із рокоригінальних, як то робили Турки.
Перемоги не буде, але пристойне місце - так.

Рост - 17-5-2004 у 13:24

Руслана має хорошого чоловіка, а це для жінки важливо перш за все. Та і, надіюся, що таки будуть запрошувати. Ну та, поживемо - побачимо.

А на наступний рік добре було б молодь. Талановиту. Аби тільки гроші.

Рост - 17-5-2004 у 13:32

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Я б випустив когось із рокоригінальних, як то робили Турки.
Перемоги не буде, але пристойне місце - так.


Точно, аби тільки не "прилизаних", як то багато хто зробив. Типу британського хлопця, хоч і з голосом, але такого типового, чи шведської "бебі". Але і не надто оригінальних :)

fish - 17-5-2004 у 13:40

Нарід, а хто все-таки визначав, хто поїде?

Назар Куций - 17-5-2004 у 13:45

Той, хто спроможний заплатити суму 15 000 ВЗ, та ще й забезпечити прокрутку і все решта. Ксенофонтов заручився підтримкою однієї грошовитої партії, вони відповідно його заінвестували, але на виборах все стане видно.
Наразі це потужні інвестиції в політику.

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 13:56

огого, це що, Руслана буде під політичними гаслами виступати?
Нічо собі! Не очікував.

Назар Куций - 17-5-2004 у 14:01

Зараз мабуть почнеться рубка, бо обрізані хоча й мають її в своїх лавах, але вони не очікували. що вона переможе, такса піднята - більш грошовиті політики також дуже непроти - буде цікаво:)
Але я не хочу про це говорити.

Наталка - 17-5-2004 у 14:22

2 Рідна: Та ні, то лише маленька заувага на Вашу маленьку заувагу. :) А багнетів я не визнаю, я - пацифістка. ;)

2 Олексій: Складно ще й тому, що таку шалена кількість енергії витрачено, і якщо не буде зворотнього живлення, може бути тяжко. Тому я теж сподіваюся на краще. До слова, коли вона повертається? Чи вже?

сумна - 17-5-2004 у 14:34

Таке враження, що Русланиної перемоги дехто не дуже-то й хотів. "Мелорама" присвятила більше часу балачці про песика Могилевської, ніж сюжетові зі Стамбулу. Щоправда, пообіцяли на наступний тиждень змонтувати, але ж час мине...
Гадаю, Руслані чимскоріш треба приїхати до Львова, бо тут її чекає такий вияв любові, який вона навряд чи ще десь в Україні зустріне.
Вона найкраща, і вона наша!

jaguara - 17-5-2004 у 14:46

Цитата:
Першим відправив користувач Рідна

Польською не пробувала? Ніби розуміють :)

ти головне тримайся, ягуаро :)))


іноді охоронцям і рідна мова ніц не пояснить :)
і дякую, статимусь триматися, бо як же українська нація без мене прекрасної житиме? :saint:
але чесно -- досі святкуємо Русланину перемогу. І пишаємося, як кошенята у попелі

fish - 17-5-2004 у 14:50

Мелорама першими словами про то сказала і пустила кілька кадрів, вони просто не встигли скомпонувати матеріал, про що й сказали одразу. Наступна програма буде присвячена саме цій події.

Captivitas - 17-5-2004 у 15:53

Спробую поянити попередні поспіхові повідомлення.
1 (й головне): я в жоднім разі не принижую досягнення Р., її прагнення до цієї мети й дуже щасливий, що їй це вдалося та приєднуюсь до усіх "ВІТАЮ!!!!" наведених у ції темі, додаючі ще кілька десятків від себе.
Тому все, що буде нижче стосується организаторів усього цього дійства та ідеології самого заходу.
2. Бажання перемоги примушує виконавця орієнтуватися на миттєве сприйняття пісні авдиторією, тому виникає нескладні текст та музика, яскравий балет... Й що вийшло - переважна більшість цьогорічних виконавців "клонували" один одного. Винятки - Україна, Турція (якій не було що втрачати), Сербія та Чорногорія, Естонія, Кіпр.
3. Не обійшлося без "скандалів":
а) через неякісний звук невиразно виступила Естонія, але через формат конкурсу претензії нікому не виставиш.
б) у півфіналі через помилку оператора телефоного зв"язку не змогли проголосувати у Монако. Я не кажу, що це щось би змінило б, але...

Щось додам може потім.

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Нарід, а хто все-таки визначав, хто поїде?

В інших країнах був конкурс, з відбором на телебаченні. Як це відбулося в нас не знаю. Можливо Руслана сказала:"Я поїду" й всі погодились, бо вона усі витрати взяла на себе. Але це лише моє припущення. Просто ніде не проходила інформація про попередній відбір претендентів.

Назар Куций - 17-5-2004 у 16:15

Та що там говорити, якщо навіть Уамузік не встиг статі про це дати....

fish - 17-5-2004 у 16:28

не встиг і не дасть, бо ані я ані Дімка не маємо коштів на міжнародні переїзди, а щоб шось писати, то треба бачити не в телевізорі.

Назар Куций - 17-5-2004 у 16:40

Враховуючи слабкий розголос, могли б опертись і на телетрансляцію.
А то такий потужний музичний сайт, а жодної згадки...

fish - 17-5-2004 у 17:22

Максимум, що можу зробити - кинула привітання - угорі, на сірому тлі, там зазвичай якісь понадновинні штуки у нас бувають. Сподіваюся, Дімка не заперечить.

Ivanko - 17-5-2004 у 17:39

На жаль, дуже мало інформіції про цю подію в українських masmedia. Я думаю, що Руслана не зможе в даний час несполітизуватися (сам придумав :lol: ). Як не як вибори близько...

Рост - 18-5-2004 у 08:44

Нарешті, дали добро :) Вчора по всіх телеканалах увечері прокрутили хоч і не дуже довгі, та все ж репортажі про цю подію. А СТБ навіть запросив Руслану в студію, де вона сама розказувала про все, що було. Десь так пів години. Руслана змінилася, вона вже далеко не те дівча, яким була ще досить недавно. Я радий за неї! Нехай їй щастить!
А ще десь промелькнула інформація про присвоєння звання народної артистки, а Олександру - заслуженого діяча мистецтв. Сам не чув, тому за що купив, за те продаю.

fish - 18-5-2004 у 13:37

Ну звісно, я так і думала.
А щодо мовчання учора... я так собі розумію... Коли у нас в універі з"явивсь новий ректор, нам про це теж не дозволили писати кілька діб, поки не придумали, що і як треба подати. Думаю, Там це теж вважають надто політичною подією, щоб подавати її як карта ляже - через то і притримали інформацію.

Руслана - НАРОДНА АРТИСТКА України!

Роман Голощук - 19-5-2004 у 09:30

Президент України Леонід Кучма в Маріїнському палаці привітав переможницю Міжнародного конкурсу естрадної пісні “Євробачення-2004” Руслану Лижичко. Як повідомила прес-секретар Президента Олена Громницька, глава держави своїм указом нагородив її почесним званням “Народний артист України” за яскраву перемогу у конкурсі, високу виконавську майстерність, підйом авторитету української культури в світі.

Олексій Мачехін - 19-5-2004 у 09:39

Ну і молодець. Тут я з гарантом згоден.

Рост - 19-5-2004 у 09:46

Як щойно сказав один з форумців в приватній бесіді "Перший на моїй пам`яті випадок, коли народну дали ЗАСЛУЖЕНО". Я не можу висловлюватись так категорично, бо зовсім не в курсі, кому у нас дають народних, але під тим, що Руслані дали це звання ЗАСЛУЖЕНО - підписуюсь!
Вітаю Руслану!

Captivitas - 19-5-2004 у 13:30

Ксенофонтова теж не забули - дали Заслуженого діяча мистецтв, й Мазур теж якесь звання отримала :)

Рост - 19-5-2004 у 13:45

Мазур - заслуженої артистки. І теж заслужено, їй та Ксенофонтову :)

Odarka - 19-5-2004 у 14:18

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ну і молодець. Тут я з гарантом згоден.

Попробував би він цього не зробити:lol:

Олексій Мачехін - 19-5-2004 у 14:27

І шо?
Він попробував нас вляпати в ЄЕП і давно зневілював поняття "орден" в Україні. І ЩО????

Grabchuk - 19-5-2004 у 18:15

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Ксенофонтова теж не забули - дали Заслуженого діяча мистецтв, й Мазур теж якесь звання отримала :)



Ксенофонтову треба було дати звання заслужений продюсер України :):):)

А Руслана, до речі, була в понеділок в прямому ефірі-етері на УТ-1 ( є такий канал) :)

Яндрух - 19-5-2004 у 18:23

О, Одарцю - привіт!!
Де ви так довго були?!

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 14:21

Днями бачив Руслану на СТБ. Там окрім її інтерв"ю показали дуже песимістичний сюжет на тему "Євробачення-2005 в Україні". Він проходив під девізом: "Нам від Євробачення більше клопоту ніж радості". Руслана - молодець, трималась гідно і дивилась в майбутнє оптимістично. А от телевізійники не можуть жити, щоб не зробити з білого чорне.

fish - 20-5-2004 у 15:02

а ми? те саме :) зразу такі господарі - уже за всіх думаємо, де ж залу брати, і дороги поремонтувати треба - о :-)

Рідна - 20-5-2004 у 22:52

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
2 Рідна
Є такі капці, з гумовими шипами, щоб масувати стопи. Теж ніби "штики", але корисно! :)
Так прошу вважати нас саме таким масажером :)


(Мрійливо).........мммм...масаж....:rolleyes:

Рідна - 20-5-2004 у 23:02

Прошу шановне панство вибачити, не мала змоги посидіти біля компуХтеру - трохи забігалася.

Олексію, я рада почути будь які висловлювання щоб мати змогу познайомитися з форумчанами, але була б рада якби й мене трохи зрозуміли. Ходила на голові коли Руслана співала, побудила сусідів коли давали оцінки, бо з радощів згадала що в дитинстві змушували мене до гімнастики :)
А моє зауваження про англійську....це мене мабуть національна гордість заїла, хочеться щоб інші національності зрозуміли нарешті що в України є своя мова, і мова пречарівна. Тому покладала деякі надії на Руслану. Але все, протягую люльку миру.

Рідна - 20-5-2004 у 23:13

Наталко, люблю пацифістів :)

до Captivitas. Естонія, імхо, трохи недопрацювала з голосами. Були файні, але загальна гармонія час від часу десь зникала. Але задумка була класна, мені це нагадало минулорічних ...бельгійців (здається це в них було щось подібне). Шокована багатьма країнами, жахливо і сіро але про не буду про те, бо не дуже приємно згадувати.

Східняк - 23-5-2004 у 18:42

Руслана має поставити велику пляшку Пономарьову. І не за те, що допомагав їй порадами, а за те, що минулого року Україна стала 16-тою. І Руслана в результаті виступила два рази - в півфіналі та фіналі. В результаті її пісню запам"ятали краще. До речі, всі три призери - Україна, Греція та Югославія були серед півфіналістів. Це звичайно ніяк не применшує заслуги Руслани - вона і справді була найкращою.

Рост - 24-5-2004 у 08:41

Та ні, пляшку треба ставити саме за накопичений досвід.
А рекламна кампанія в Руслани була така, що той півфінал, думаю, нічого не вирішував. Тим більше, що звукорежисер тоді нахомутав зі звіком добряче.

fish - 24-5-2004 у 09:00

еге, та сьогодні в Лижички день народження!

Grabchuk - 24-5-2004 у 11:44

Цитата:
Першим відправив користувач fish
еге, та сьогодні в Лижички день народження!


Вітаю і бажаю всіляких гараздів!!!!:) та дарувати нам побільше перемог !!!!:)