Форум Рідного Міста

"Чи потрібно нам місцевий трьохгодинний ефір радіо Ніко?

Василь - 13-12-2002 у 09:12

Як відомо Дзига є власник трьох годин мовлення на частоті 102,5. Поки що там звучить просто музика із Києва. Однак, ми слухачі, можемо вимагати щось іншого.

Василь - 13-12-2002 у 09:14

Пропоную обговорити такий текст листа:

“Шановні панове Маркіян і Аліна,
Від Вашого рішення залежить існувати чи не існувати регіональному львівському трьохгодинному ефіру радіо Ніко. Ми вважаємо, що експериментальний проект “Ініціатива” повністю себе виправдав і ми з величезною ностальгією згадуємо ті кльові часи. У нашому рідному місті є значна кількість людей, яким не вистачає справжньої української музики і Ви єдині, хто може їм домопогти. МО Дзига є власником 3 годин на мережі Ніко. Однак виникає проблема у фінансуванні даного часу. Тому ми звертаємось до Вас з наступною пропозицією. На базі МО Дзига утворити клуб (фан-клуб) української альтернативної музики. Члени клубу формують бюджет трьохгодинного ефіру на частоті 102,5. Програму передач узгоджують члени клубу (на мою думку це має бути українська музика та ближчих наших сусідів; хоча є не проти програм Шаріфова, Бобровського, радіо-метро). Також протягом цього часу слухачі матимуть змогу слухати молоді “підвальні” групи.
Інформацію про утворення такого клубу просимо прокрутити у рекламних випусках радіо Ніко та у “Львівській газеті”.
Якщо за місяць часу клуб не буде налічути 1000 членів, то дану пропозицію можете закрити.”

Nazar - 13-12-2002 у 09:42

Дуже важко буде утворити клуб прихильників радіо, якого нема. І 1000 чоловік це дуже багато.

Nazar - 13-12-2002 у 21:07

Мене осінила наступна ідея:
Буду все по-порядку.
Основні видатки на ретрансляцію чи трансляцію також включають і роботу звукорєжиків та радіведучих.
І тут зваживши те що би я хотів чути в ефірі вийшла така ідея:
- запрошувати в студію в якості ведучих та презентаторів самих музикантів, що будуть презенувати свої роботи та вести ефір на свій манер.
Коли я собі уявив, ну скажім Тамару та Етері Горгішелі в трьохгодинній передачі де вони анонсують найновіші свої демки, або Соломійку, що скромно розказує про Далі, або Юру Лесного що говорить про Неон і т.д.(шкодую, що перерахував перших, щоб не образити всіх решта кого я люблю, обов"язково надрукую весь список) - погодьтесь, то було би супер! По вихідних можна було би крутити живі записи концертів у Ляльці (а шо, всякі там звукопроколи та гарчання апаратури створюють атмосферу "лайфу").Давно прагнув почути такий проект. Навіть якщо Дзига би не підписалась на цей суперпроект, то 15-20у.о. на розкрутку - заплатить кожен продюсер чи музикант за трьохгодинну програму.
Щоби відбитись від всякого сміття, яке буде платити гроші за свою розкрутку( ...), слід створити спецкомісію з авторитетних музикантів, або навіть з дописувачів, що буде фільтрувати учасників. Я не про молодих та малопрофесійних, а про тих, хто своєю присутністю в музиці створює їй недобрий імідж.
Для популярності проекту можна буде провести переговори з грандами української музики щоби вони надали свої матеріали для таких програм чи особистою присутністю, чи то на аудіоносіях. Багато хто приїздить на вихідні додому, тому їх легко знайти у Львові.
Це буде і вирішення різносмаковості слухацької аудиторії, від і до.
Де ж набрати стільки гаражників у Львові? Якщо вдало розкрутити проект, то сама його присутність буде поштовхом для їх роботи та можливо створення нових.
Тоді все стане на свої місця, Львів стане Львовом - рушієм культурних спалахів і запроваджувачем моди в ній, Дзига стане Дзигою - серцем Львова, радіо Ініціатива - "трояндами, що дарують її вуста"(щось мене на лірику потягло)...
Це все сирий матеріал, але якщо його дати в руки фахівцям, то можливо він стане головним лицем Всього Ніко, і проблєми фінансування відпадуть самі собою, навіть проект має шанси стати комерційним.:cool:

Nazar - 19-12-2002 у 22:38

Бачу, що після такого довгого повідомлення люди просто перестали висловлювати свої думки!
Люди! Пишіть! Ви є унікальні, і ваша кожна думка є дитиною "генії"!
Ну хоч слово напишіть!
Ми не сперечаємось, ми шукаємо істину, яка є "призмою відображення нашого сприйняття дійсності"!
Давайте не рухатись за течією, а самі створювати власну течію!:cool:

Пане Василь!

Nazar - 8-1-2003 у 17:01

Даруйте, що відриваю Вас від більш важливих справ, але як там той лист?

І чи не витрачається той трьохгодинний ефір на львівську рекламу, що є більш комерційною за будь-яку програму?:cool:

кепсько

ZT - 8-1-2003 у 22:37

перечитав це все, і знову впав в депресію...
ініціативи вже не буде, не буде колишніх унікальних, концептуальних, оригінальних, нічних передач, не буде радіо метро, я вже не почую читану прозу в ефірі...
Закриття того радіо і подальша боротьба за нього нагадувало спочатку вибух обурення а потім - агонію, і всі спроби ні до чого не привели. Звичайних слухачів, фанів, ентузіастів, листів, прохань і т.п. не достатньо. ВСЕ ЗАТИХЛО. ВСІ У ПІДПІЛЛІ, андерґраунді, так би мовити. Залишається хіба чекати ще одних кльових часів...

наразі

Nazar - 9-1-2003 у 13:50

ТО коли дивився на постер в "Дзизі" "Верніть нам нашого кумира" десь приблизно така сама аналогія складалась...

Суперово сказано: "Виборюй українське".
:cool:

Андрій Пелещишин - 9-1-2003 у 14:39


Цитата:

Пане Василь!
Даруйте, що відриваю Вас від більш важливих справ, але як там той лист?


Він відповість не раніше понеділка. Зараз друкує та розсилає автореферат. То така процедура, що дах зриває.

Василь - 12-1-2003 у 13:42

Прошу вибачення за свою постійну відсутність на форумі. Ще близько місяця я не матимо змоги регулярно сюди заходити.
Щодо пропозиції Назара, особисто мені вона дуже сподобалась. Я пропоную пану Назару скласти проект листа, де викласти основні ідеї проекту. Із своєї сторони обіцяю влаштувати зустріч з Маркіяном та Аліною.
Однак, на мою думку, на початку необхідно пропонувати місцевий ефір на 2-3 дні у тиждень.:cool:

Василь - 13-5-2003 у 15:32

Як стверджують добрі язики з наступного тижня має відновитись місцеве 3-годинне мовлення радіо Ніко; ведучими будуть Оля Боровець та Марта Більська.

тихий вечір - 14-5-2003 у 20:02

хм.., але все рівно краще б того не робити.
Просто Ніко не вартує львівського ефіру...

Василь - 11-6-2003 у 08:04

Нарешті: три години радіо Ніко вартують львівського ефіру (з 12 до 14 та з 19 до 20).