Форум Рідного Міста

Пісні для дітей

Captivitas - 20-5-2004 у 09:59

Цитата (з почутої розмови):
"Детских песен на украинском нет. Не будем же "Улыбку" переводить".

А дійсно, чи є дитячі пісні українською, й якщо є то хто їх пише.
Бо згадую своє дитинство початку 80-х: Шаїнський, Крилатов, Ентін, голос Клари Румянової на вінілі. А з нашого згадується тільки колискова з "Вечірньої казки" на УТ-1.

Олексій Мачехін - 20-5-2004 у 10:08

Дивіться українські мультики: Капітошка, про сніговиків, тощо. Воно насправді не так розкручене, але є.

Captivitas - 20-5-2004 у 10:16

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Дивіться українські мультики


Для мене в дитинстві потрапити на україномовний оригінал Капітошки було велике щастя. А ще це: "а прасувати будемо завтра" - як кицька з песиком підлогу мили :D

fish - 20-5-2004 у 10:41

щодо мультиків і пісеньок... був такий дуже кльовий мультик, я би хтіла його розшукати. Там ішлося про хлопчика і кота, які вночі якісь там розмови затіяли, врешті втекли на місяць. Там були дуже кльові малюнки, місяць з циферблатом, ковбаса на ніжках, від якої ніж з ніжками відкраював прястерочки - і вони теж спиналися на ніжки і втікали. Там було багато пісень, ціла манбня мульт-опера. А співали, здається, наші музиканти. Часом мені здається, що чи й не озвучував там когось Кузьма, але може й помиляюся. Аби хоч назву згадати...

fish - 20-5-2004 у 10:43

а в мультику Як кошеня і песик мили підлогу найбільше плющить страшенно галицька вимова: "вИсиш? Здається, вИшу!" Ми з мартінкою часто його цитуємо :)

Олексій Мачехін - 20-5-2004 у 11:02

Мені теж ті мультики дуже подобаються, але там нема саме дитячих пісеньок :)

Назар Куций - 20-5-2004 у 11:07

"Арабески" здається співали.
О! Малкович!

Asmera - 20-5-2004 у 12:18

А я люблю "Жил-был пёс"
, але пісеньки там не дитячі...

Captivitas - 20-5-2004 у 12:22

О, згадав, пісенька Петрика-П"яточкіна. ;)

Asmera - 20-5-2004 у 12:40

то взагалі супер :-)))))))))

fish - 20-5-2004 у 12:48

Ну то як? невже ніхто не знає, що то був за мультик? :(

Captivitas - 20-5-2004 у 12:53

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Ну то як? невже ніхто не знає, що то був за мультик? :(


Здається це якась серія "Веселої каруселі "?

fish - 20-5-2004 у 12:58

ні, що ти, по-перше веселі каруселі зроду українських мультиків не робили, а по-друге він не такий уже й манюній.

Captivitas - 20-5-2004 у 13:15

«Кіт, який любив писати вірші» - не він?

fish - 20-5-2004 у 13:23

а хтозна, може. Опиши трошки.

Bis - 20-5-2004 у 13:50

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
«Кіт, який любив писати вірші» - не він?



саме так... а пісні по-моєму там грав та співав Морозов

fish - 20-5-2004 у 14:05

не може бути!!!

Східняк - 21-5-2004 у 19:18

Цитата:
Першим відправив користувач Bis
Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
«Кіт, який любив писати вірші» - не він?



саме так... а пісні по-моєму там грав та співав Морозов


Пригадую той мультик. Дуже мені колись подобався.
Мені здається там співала в одній з партій солістка Рівненської філармонії (на той час) Лариса Доліна.

Східняк - 21-5-2004 у 20:54

Дитячі пісні є, але дуже мало. Мені вдалося зкомпонувати невеличку збірочку на один диск. Трохи пісень будо з пластунської касети "новацькі пісні", декілька з диску невідомої мені співачки Марти Мілан (хто знає- хто така?) ще додав колискову Рутенії (Спи маленький козачок...) Ще хочу розшукати Колискову дуету "Дарка й Славко". Там є такі слова "... з цукру був князь, з тістечка паж, царівна з чоколяди" Можливо дещо можна вибрати у "Пікардійської терції" - наприклад "Червоненький бурячок" Щось пам"ятаю було дитяче у Левка Дурка.
Дитячою також зарахував Капелюх - Володимира Івасюка

Є ще у Івасюка багато дитячих пісень ніким не заспіваних.
Тести і ноти їх є на сайті http://ivasyuk.domivka.net/
Це "Кольорові пташки", "Мандрівний музика", «Зелена пісенька», «Лісові дзвіночки»,

Марічка - 22-5-2004 у 13:11

Куди поділись всі наші мультики?????????!!!!!!!!!
Вони були такі добрі.Де тепер Сонько-Дрімко, що "носить все, що лиш попросиш" і ще "в кошику лозовім казочки чудові"?
Я виросла на платівках "Про Козу-Дерезу", "Про Солом"яного Бичка". А тепер вигідніше купити жорстоку, дешеву, неякісну китайсько-корейсько-американську продукцію. Що будуть дивитись мої діти?

З дитячих пісеньок, що випускаються, я знаю тільки колискові.

Captivitas - 22-5-2004 у 14:29

Підкажіть автора та виконавця цієї пісні:

"Солом"яний плетений
Із бантиком зеленим
Капелюшок"

fish - 24-5-2004 у 09:12

http://www.art.ber.te.ua/artflash/kolobok/kolobok.htm
http://www.art.ber.te.ua/artflash/magritte/magritte.htm
(це про укр. мультики, а не про пісеньки. і радше дорослі все-таки. оффтоп, але подивіться, щось в них є)

Captivitas - 14-7-2004 у 12:00

Оскільки мова тут йде про мультики, то згадався такий наш мультфільм з дитинства: слон знаходить пушинку, в якій ціле місто. А всі інші, особливо мавпи, намагаються відібрати її. :)

Captivitas - 16-7-2004 у 14:42

Ще знайшлася колискова від Ексампеїв :)

Влодко - 16-7-2004 у 22:14

У Канібалс Корпс є пісенька - "КОЛИСКОВА"
хє-хє.....

Captivitas - 9-9-2004 у 10:37

Восени планує випустити диск з колисковими Росава (Джерело: її інтерв"ю на одному київському радіо).
Чекаємо :)

fish - 9-9-2004 у 12:28

до речі, куди подівся сайт Росави?

Олексій Мачехін - 9-9-2004 у 12:48

Цього диску я буду че ка ти (с)Депардьє

Збірник українських народних казок

Роман Голощук - 20-9-2004 у 10:51

Ось прочитав у "Львівській газеті"

"Збірник українських народних казок. 7 частина, 36,18 хв.

У СЬОМОМУ, одному з останніх випусків “нової серії для дорослих і не тільки”, – аж вісім казок, три колискові та дві реклами. До того ж співочі фрагменти альбому звучать у виконаннях Ірини Лончиної, Тетяни Новосад і Віктора Павлика, а казочки про дідову доньку та бабину доньку, про вовка та козенят, лисичку-суддю й “У сонечка в гостях”, про лисицю і рака та лисицю і шпака, про козаків і смерть, про хитрого зайця розповідають актори-читці з гумористичного театру “Кум”. Серед них – Ігор Гвоздецький, Володимир Бурко, Любомир Белей, Олена Васенко, Оксана Лісовська. Також на обкладинці диска є невеликі ілюстрації до кожної з казок, проте якщо хочете влаштувати своїй дитині справжнє казкове свято, то увімкніть цей диск, а ілюстративний матеріал пошукайте деінде."

Captivitas - 25-3-2005 у 16:51

Оскільки дитячо-пісенькову тему було зведено до дитячо-мультяшної, то прохання до шановних Модераторів перейменувати її на щось типу "Українські мультики" й можливо перенести у "Дитячій світ".

Ще таке питання: 2 казки Винничука стали мультиками, хтось щось про це знає?

Hanor Narasson - 26-3-2005 у 11:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від fish
щодо мультиків і пісеньок... був такий дуже кльовий мультик, я би хтіла його розшукати. Там ішлося про хлопчика і кота, які вночі якісь там розмови затіяли, врешті втекли на місяць. Там були дуже кльові малюнки, місяць з циферблатом, ковбаса на ніжках, від якої ніж з ніжками відкраював прястерочки - і вони теж спиналися на ніжки і втікали. Там було багато пісень, ціла манбня мульт-опера. А співали, здається, наші музиканти. Часом мені здається, що чи й не озвучував там когось Кузьма, але може й помиляюся. Аби хоч назву згадати...



Мультик дійсно дуже класний! І пісеньки в ньому класні - джазові! І найцікавіше, ВСІ їх дійсно співає Лариса Доліна! Українською!:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Східняк - 1-4-2005 у 18:02

Знайшов досить цікавих виконавиць дитячих пісень - дует сестричок Орос http://www.orosduo.com/ На сайті два їх повні альбоми. Особливо мені сподобалась "Зелена пісенька" Володимира Івасюка, якої раніше не чув.

Captivitas - 29-6-2005 у 16:58

Ще одна знайшлася чудова Колискова від дівчат з "Далеко"