Форум Рідного Міста

Євробачення. Кому представляти Україну?

Grabchuk - 21-5-2004 у 11:20

Євробачення 2005
За ці декілька днів після блискучої перемоги Руслани в пресі почали обговорювати можливих кандидатів на участь від України в конкурсі наступного року.
Ось список кандидатів, про яких я уже чув:
1. Поплавський.
2. ВВ.
3. Вєрка Сердючка.

Про кого ще говорять, і чи є у нас шанс повторити успіх?

Рідна - 21-5-2004 у 11:28

Когось із Львів'ян!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Captivitas - 21-5-2004 у 11:37

Вчора озвучилитакий розклад:
1) Ані Лорак - як зрозуміло з її коменту "партія прикаже -буду співати"
2) Океан Ельзи - Вакарчук покищо відмовляється, аркументуючи, що з попсою вони змагатися не хочуть, це не їх формат
3) ВВ

Цікавою була думка Тараса Чубая на 1+1, що за цей рік має з"явитися якийсь зовсім новий проект й вибухнути своїм виступом на Євробаченні.

jaguara - 21-5-2004 у 13:51

ОЙ, в Вакарчук не попса?! Хай не смішить мої тапки!

Теоретично, ВВ може і прокатить, але новий вибуховий проект, який всіх порве -- було б круто :)

Остап_М. - 21-5-2004 у 18:01

Ані Лорак
Тартак
або хтось молоденький і ще не дуже відомий,
може Козловський??? :)

Bis - 21-5-2004 у 18:30

Або ще хтось з "Шансу"...

Grabchuk - 21-5-2004 у 19:03

Цитата:
Першим відправив користувач Bis
Або ще хтось з "Шансу"...


Ага. 0 балів і до побачення.

fish - 24-5-2004 у 09:10

вчора хтось там Катю Чілі пропонував.

Василь Яворський - 24-5-2004 у 09:19

Як на мене то має бути якась така трохи національно забарвлена попса, на якій можна побудувати піротехнічне денсове шоу. Поплавський і Сердючка тому відпадають абсолютно. Щодо "ВВ" то навряд чи Скрипка захоче настільки сильно виламуватися. Катя Чілі - можливо, але не те. Я собі так гадаю: що зараз в Україні такого проекту немає, а тому висувати когось аби просто висунути, то величезна помилка, хай вже тоді Лорачка повиє.

Captivitas - 24-5-2004 у 10:10

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Як на мене то має бути якась така трохи національно забарвлена попса, на якій можна побудувати піротехнічне денсове шоу. ... Щодо "ВВ" то навряд чи Скрипка захоче настільки сильно виламуватися.


Скрипка буде просувати "Мандри", він якось промовився, що хотів їх бачити у Стамбулі цього року.

Demyan - 24-5-2004 у 10:49

Пропоную Руслані зробити
Дикі танці 2 - Повстання машин або Революція :).

Captivitas - 24-5-2004 у 10:59

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
Пропоную Руслані зробити
Дикі танці 2 - Повстання машин або Революція :).


Дикі танці-2 й так будуть, альбом незабаром буде писатись :D

Grabchuk - 24-5-2004 у 11:24

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas

Скрипка буде просувати "Мандри", він якось промовився, що хотів їх бачити у Стамбулі цього року.


А "Мандри" до речі - не найгірший варіант :)

Василь Яворський - 24-5-2004 у 11:58

Про "Мандри" згоден. А ще не погано б "Кому в низ" дивилися б, хоча й не попса але колоритно

Олександр Чорнобиль - 24-5-2004 у 16:54

З "Мандрами", у всякому випадку, Україна виглядала б не гірше, ніж Туреччина цього року.

Odarka - 24-5-2004 у 17:20

Не думаю - Мандри б ніяк не виглядали, от Гайдамаки так, красіво б було:)))

Назар Куций - 24-5-2004 у 17:39

О, о! І я про то писав вже.
тільки коли почав собі уявляти шоу, яке б зробили з Гайдамак, в мене впали руки до уявлянь. Або я нічого не розумію в шовах.
Головне якнайдалі гнати від того всього Поплавського.

fish - 24-5-2004 у 17:55

Розумієте, за два роки перемог world music решта країн теж здогадається в яку колінну чашечку бити. І цілком можливо, що фолку буде не досить

Dmy - 24-5-2004 у 17:56

Кому Вниз, Мандри, Гайдамаки. Ви таки хочете на Євро-Бе рокінрол встругнути. Та не мають вони ніхто до того жодного відношення. Тут попса потрібна, просто якісна.
Для затравки можу запропонувати Гайтану:
драйву - як у Руслани ( а мо' і ...);
постановка вокалу ... Пономарьов? Не знаю, не знаю, але людина, що співає джаз, проблем із середнім регістром (як Руслана) не має;
африканська екзотика (world-musik-блін) - і зовнішня, і голосова (із інтерв'ю Тетяни Шамшетдінової (АбиМС)
- На студії нас питали: "А де ви собі дістали такі класні семпли?" А ми відповідаємо: "То - не семпли, то - Гайтана";)
І взагалі, попри те, що я ммм ... (расизм тут баниться) не дуже люблю дівчат з такими тлустими губами, а від СОУЛісток у мене просто зуби болять, Гайтана - це моє чоколядне кохання ;)

Назар Куций - 24-5-2004 у 17:59

І мені Гайтана подобається.
Але щось не вяжеться...

Captivitas - 25-5-2004 у 10:11

Бурмаківські "Діти Світла" у її виконанні це щось. Здається єдина україномовна пісня у її творчості. але вражає.

Остап_М. - 25-5-2004 у 10:26

Мандри!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Dmy - 25-5-2004 у 10:44

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Бурмаківські "Діти Сонця" у її виконанні це щось. Здається єдина україномовна пісня у її творчості. але вражає.

Це хіба Бурмаківька пісня? :o Тра на диску глянути...
"Сумлива боса" з АБиМС вражає ще більше. Проте там музика чиясь латинська.

Odarka - 25-5-2004 у 13:04

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Бурмаківські "Діти Сонця" у її виконанні це щось. Здається єдина україномовна пісня у її творчості. але вражає.


Я щось не зрозуміла...Captivitas ти хочеш сказати, що Бурмака російською співала???
Марічка Бурмака ніколи РОСІЙСЬКОЮ не спіла..ти видно щось наплутав:(:o:)

Captivitas - 25-5-2004 у 13:16

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka

Я щось не зрозуміла...Captivitas ти хочеш сказати, що Бурмака російською співала???
Марічка Бурмака ніколи РОСІЙСЬКОЮ не спіла..ти видно щось наплутав:(:o:)


Мова йшла про Гайтану, яка співала УКРАЇНСЬКОЮ пісню написану Бурмакою.

Dmy - 26-5-2004 у 14:16

Подивився: "Діти Сонця", сл. М.Бурмака (і справді), муз. Гайтана

Odarka - 26-5-2004 у 15:59

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas


Мова йшла про Гайтану, яка співала УКРАЇНСЬКОЮ пісню написану Бурмакою.


Вибачте мене стару - сліпу та неуважну не дочитала:saint::rolleyes:

Captivitas - 26-5-2004 у 16:05

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka


Вибачте мене стару - сліпу та неуважну не дочитала:saint::rolleyes:


;):sing:;)


to Dmy
Переслухав АбиМСишок, Гайтану у "Тихому дзвоні" теж сильно помітно. :D

Влодко - 27-5-2004 у 00:20

А я руками і ногами за Поплавського, тоді принаймі європейці не звернуть увагу на наші, в більшості совкові, готелі, стан доріг... а ще дістануть масу задоволення від виття "співучого ректора".

Якщо ж серйозно, враховуючи попсовість концерту я хтів бачити представником від України М.Бурмаку.
Здається більше за неї переспівали пісень хіба що "Скрябін", а тому, я думаю, вона нас не осоромить.

jaguara - 27-5-2004 у 01:32

Якщо ж серйозно, враховуючи попсовість концерту я хтів бачити представником від України М.Бурмаку.
Здається більше за неї переспівали пісень хіба що "Скрябін", а тому, я думаю, вона нас не осоромить.

кхм... а я от сумніваюся... на жаль чи на щастя, вона не зможе співати там кілька годин підряд, аби народ замислився, а може вона дійсно іноді вдало це робить? не в кількості ж сила, як правило, хоч це і банально

Східняк - 27-5-2004 у 13:55

"Mad Heads" на мою думку цілком підходять для Євробачення. У них достатньо драйву, до того ж зараз стали достатньо попсовими.
"Мандри" мені здається не зрозуміють у Європі. До речі, а хіба це рок?
Гайтана чомусь сприймається, як студійна співачка, що не має досвіду концертної діяльності.

Веселка - 27-5-2004 у 14:14

А давайте реально. Туди попадають не гідні, не обдаровані, а той хто фтрафить розкрутитти більше шоу, гігантську рекламу,нагодує декого "капустою", та ще матиме можливість все собі спонсорнути.:(:(:(:(:(:(:(

Dмитрик - 27-5-2004 у 14:24

А давайте реально

??? А чого ти очікувала від поп - фесту?

Dmy - 27-5-2004 у 16:05

Цитата:
Першим відправив користувач Східняк
"Mad Heads" на мою думку цілком підходять для Євробачення. У них достатньо драйву, до того ж зараз стали достатньо попсовими.
"Мандри" мені здається не зрозуміють у Європі. До речі, а хіба це рок?
Гайтана чомусь сприймається, як студійна співачка, що не має досвіду концертної діяльності.

Класний допис!
Як би ото сюди Карп'яка з Фомою залучити - нехай би почитали :lol:
А з Гайтаною ти, на мою думку, помиляєшся. Я чув її концертний запис (з тим самим Юніті) з джазовими імпровізаціями - в першу чергу вона саме концертна співачка. Тут як раз шкода, що на ЄБ тра співати під мінус. Наживу з групою вони багато кого могли би на вуха поставити.

Веселка - 27-5-2004 у 16:10

??? А чого ти очікувала від поп - фесту?

Знала, що так є і буде. Але навіщо тоді фантазувати щодо інших?

Олександр Чорнобиль - 27-7-2004 у 13:40

ЗМІ повідомили, що тепер представника на Євробаченні обиратиме ціла країна...
Мабуть, вийде щось дуже дивне... Настільки дивне, що ми про це на Форумі і не припускали.

Олексій Мачехін - 27-7-2004 у 13:45

Віагра? чи С(м)ердючка?

Олександр Чорнобиль - 27-7-2004 у 13:59

Хіба цього не було на форумі? Ні, я про те, що може бути якийсь переможець LG-караоке туру чи іншої дурниці Ваня Пупкін, який виступить так само сіро як росіянка на цьогорічному конкурсі.

Tempika - 27-7-2004 у 18:27

...хочу катю чілі від україни :-)) жаль, давно про неї нічого не чути.

Captivitas - 28-7-2004 у 10:54

До середини вересня можна пропонувати кандидатури за якимось телефоном. Можна бути й самовисуванцем, аби запис був на будь-якому носії. :)

Олексій Мачехін - 28-7-2004 у 10:59

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...хочу катю чілі від україни :-)) жаль, давно про неї нічого не чути.


Як то не чути? А хто з тартаками співав?

Tempika - 28-7-2004 у 12:43

...о, то давайте телефон, буду за неї дзвонити :-))

Captivitas - 4-10-2004 у 18:01

Опитування на http://www.ukrainatv.com

Перемагає поки що Ані Лорак :(

Олексій Мачехін - 4-10-2004 у 19:45

Ну і нехай Ані - може до фіналу і дійде - оно які в неї... очі :D

Наталка - 4-10-2004 у 19:54

Якщо я не помиляюся, ті країни, чиї співаки увійшли в десятку кращих, автоматично потрапляють в другий тур. Чи ні? Ніби так було...

Олексій Мачехін - 4-10-2004 у 20:47

а, мабуть :) Тоді я ще тричі проти дАНИЛКА.

Tempika - 4-10-2004 у 21:11

...не ображайте данилка :-(
він хороший :-))

Odarka - 5-10-2004 у 10:39

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...не ображайте данилка :-(
він хороший :-))


ТИ серйозно:o
чит ти жартуєш...
Бо ще більшої тупусті ніж Данилко і Вєрка Серддючка я в шоу-бізнесі не зустрічала

Grabchuk - 14-1-2005 у 13:01

http://ru.obkom.net.ua/news/2005-01-14/1014.shtml

Найбільше шансів у Ані Лорак. Потім йдуть - Віктор Павлік і Альона Вінницька та Юрко Юрченко.

Олексій Мачехін - 14-1-2005 у 13:30

господи, я підозрював що Юрко іще живий, але щоб настільки?
Насправді з усіх наведених найбільше імпонує Кароліна. У неї хоч натяк на голос і... б`юст.... як верхній, так і нижній. Тільки б вона не скотилась до пародії на Руслану.

ЗІ Я коли дивлюсь на конкурс учасників Євробачення по УТ-1, ніяк не можу відігнати думку що це поганий жарт.

Олексій Мачехін - 14-1-2005 у 13:31

І ще одне, нікому не спадає на думку що ми пішли шляхом Росії в ЄВ-2004?

Рост - 14-1-2005 у 14:06

Спадає :(

jaguara - 14-1-2005 у 16:42

Подумала і вирішила, що "От вінта" теж могли б нарід порозважати, як минулорічні турки... все ж краще, аніж оті кандидати в телевізорі, разом узяті...

Captivitas - 14-1-2005 у 16:57

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Подумала і вирішила, що "От вінта" теж могли б нарід порозважати, як минулорічні турки... все ж краще, аніж оті кандидати в телевізорі, разом узяті...


Цілком погоджуюсь.
Також прикро що Каті Чілі не дала приймати участь рекордингова компанія. :(

Наталка - 2-2-2005 у 19:30

Тут доволі цікава стаття про те, що буде, якщо Сердючка представлятиме Росію і виграє... Виявляється - ляпас Україні.

http://obkom.net.ua/news/2005-02-02/1116.shtml

Юрій Сєров - 3-2-2005 у 00:20

Я дивився кілька відбіркових турів. Так виглядає, що основні конкуренти Ані Лорак та Павлік. Мало справді серйозних претендентів. Мені особисто сподобався гурт "Далеко", але не думаю, що дівчата мають шанс пройти. Хай вже їде Лорак.
До речі і Лорак і Павлік були за Янека :baddevil:

Наталка - 3-2-2005 у 01:46

Ну так багато хто за нього був. Брати Яремчуки, приміром - їх привабила "більша виваженість і народність програми" янека, що полягала, вочевидь, у другій державній мові та подвійному громадянстві. :baddevil: Назар одружився з донькою прем’єра Криму Куніцина - того ще патріота, тому вибір-2004 мене не здивував. Але то їхні проблеми, себто, наші проблеми - дозволяти впливати на наші музичні смаки політичним уподобанням музикантів чи ні. Я - грішна, дозволяю... Але якщо Лорак не буде на Євробаченні співати "Голосуй по уму" чи ще щось в такому дусі - то може бути. Голос у неї є.

Юрій Карашівський - 3-2-2005 у 11:23

А куди має їхати Ані Лорак? Євровіжн в Україні ж бо!.. :)

Щодо тої пародії на конкурс, яку демонструє УТ-1 - замість професійного і кваліфікованого відбору маємо щось на кшталт "Утренней звезди" Ніколаєва: є купа "звід", які "серйозно" налаштовані жити шоу-бізнесом і неабияк обтяжені грішми. Бракує їм лише смаку (художнього, так би мовити). Хто не має грошей - шукає "зв'язкових" в ланці оргкомітету. А далі вивалюється на сцену "себе показати і на людей подивитись". Серйозними конкурентами Ані Лорак і Павліку може стати НеДіля, Таліта кум, Далеко, Бумбокс, Мандри, Гайдамаки. Біда, що не всі із названих мною подавали заявки, але якщо відверто - вони б суттєво виділялись на тлі того... ммм... навіть слова не доберу, як назвати шоу на УТ-1 під лейбою Євробачення-2005... одним словом, продукту в нас вистачає. Та хочаб згадати Діму Клімашенка ще і Росаву. Одним словом, хто хотів заробити на цьому грошей - вже піднявся, а хто знає кухню - навіть не потикався. Не буду стверджувати, що всі там хабарники (не має в мене доказів і фактів поки що я таких не отримав), але те, що конкурс в Україні ведеться не найпрозорішим чином (про це вже чимало писалося) - 100%.

Odarka - 3-2-2005 у 12:09

Як виглядають відбіркові тури на Ут-1 - це позорище...в тому числі і запитання ведучої...банально до дурості...це все, як оформлена студія, заставка, як сидять в студії виконавці - Львівське телебачення № 2...
На мдалеко з такою "красою" до Європи...

Ігор Луцький - 7-2-2005 у 12:37

Ну це ж перший раз в нас такий відбірковий конкурс, думаю з наступними роками буде краще. І я б не лаяв органазаторів, а ще й подякував би їм за те, що хоч таке є, всеж краще ніж ніякого.

Юрій Сєров - 7-2-2005 у 12:47

Минулого року не було ніякого, але в мене є сумніви, що цього року буде краще, ніж торік. :)

Ігор Луцький - 7-2-2005 у 12:50

Ви маєте на увазі, те, що Україна може не перемогти цього року. Ну якщо й не переможе, то трагедії не буде.

Odarka - 7-2-2005 у 13:02

Я говорю про якість..про кічовість.., який відбувається на УТ-1...я знаю, як купуються місця..навіть в цих відборкивих турах...совок---далі...совок..нічого не змінилося...
А тим більше, коли приїдуть інші виконавці..я знову починаю переживати за репутацію України в світі...

Юрій Сєров - 7-2-2005 у 13:06

Якість конкурсу - ніяка! Такий буде і результат.

MartinkaDP - 10-2-2005 у 01:52

чула пісеньку Рудницької, яка НАЧЕБТО крутіша за всі пісні російського відбору... я розумію, людина тільки відходить від хвороби, ніхто не хоче її засмучувати... але оце - пісня?...

Анастасія Кулакова - 10-2-2005 у 07:45

Якщо вірити "Обозревателю", то сам конкурс взагалі під загрозою? Палац спорту не готовий, грошей немає. Обіцяють все вирішити. Сподіваюсь, що встигнуть, бо інакше буде соромно.

http://www.obozrevatel.com/index.php?r=news&t=2&id=181111

Ігор Луцький - 10-2-2005 у 17:23

Все буде добре. І конкурс у нас відбудеться, щодо перемоги, то це питання. Ну все одно, не судіть жорстоко, все одно це наші виконавці, хоча можливо й не всі.

Ярема П. - 11-2-2005 у 11:08

Відбудеться, але не хочеться мати гризоти на душі, що Україна на Євровіжн була представлена погано. Для мене взагалі знаменне Євровіжн, бо це фактично квиток у Європу. Країни пострадянського простору, які виграли конкурс, всупали незабаром в ЄУ. Тепер он Турція торгується за це, та і нас теж це вже теж прямо стосується

Ігор Луцький - 13-2-2005 у 11:48

Та не хвилюйтеся, все буде добре, нормально ми все зробимо, ну принаймні краще ніж турки. це точно.

Ярема П. - 13-2-2005 у 20:33

Цікаво, звідки така певність?

Ігор Луцький - 14-2-2005 у 13:21

Не знаю, просто здається мені так. Не думаю, що наші дозволять себе зганьбити, адже ми народ вольовий.

Odarka - 14-2-2005 у 15:02

А причім тут до Євробачення, що ми вольовий народ?
Головне, щоб ми були порядним народом...і не вдарили лицем в неприємну суміш...

Юрій Сєров - 14-2-2005 у 15:34

Вчора випадково почув список тих, хто пройшов у фінал. Запам'яталося: Ані Лорак, Віктор Павлік, Таліта Кум, НеДіля Далеко. Решту не запам'ятав. Думаю перші троє є найреальнішими претендентами.
Особисто я за Далеко.

Ігор Луцький - 15-2-2005 у 14:11

У фінал ще пройшов "Юркеш", з Юрієм Юрченком на чолі, я буду мабуть за нього.

Олексій Мачехін - 17-2-2005 у 12:04

Позавчора Скрипін проводив допит Савенка :) Розповів Савенкові і про конкурс ЄБ2005, озвучив що виконавці фінансують голосування ;)

Ігор Луцький - 17-2-2005 у 12:41

Як це фінансують!!! Ми ж коли голосуємо, то самі платимо за дзвінки.

Олексій Мачехін - 17-2-2005 у 12:59

Ну от вони і платять щоб дзвонили :)
Взагалі Скрипін не посоромився назвати цей конкурс лохотроном :)

Ігор Луцький - 17-2-2005 у 13:02

З нас слухачів-глядачів же знімають гроші за дзвінки, вони навпаки на цьому заробляють.

Олексій Мачехін - 17-2-2005 у 13:07

Хто, виконавці заробляють? Чи УТ-1???

Юрій Сєров - 17-2-2005 у 13:30

2 Ігор Луцький
Олексій намагається Вам пояснити, що виконавець, який виступає просить/наймає людей, які дзвонять, голосують, пишуть СМС. Таким чином, виконавець, який має гроші виграє відбір.
Крім того, виграє той хто рахує. А процес підрахунку голосів абсолютно непрозорий.

Captivitas - 18-2-2005 у 13:38

Ще кілька організаційних проблем українського Євробачення: відсутність високозіркових готелів, а також ускладнене отримання візи на вїзд до України. Виникає можливість не прїзду великої кількості виконавців та гостей.

А щодо кому представляти, то, мабуть, "Далеко".

Captivitas - 19-2-2005 у 10:58

Вчора Томенко видав таку інформацію, що оскільки багато відомих виконавців не приймали участь у цьому посміховиську на УТ-1, то до 15 фіналістів будуть ще когось додавати.

Олександр Чорнобиль - 22-2-2005 у 09:43

А вчора з"явились ну зовсім веселі новини...
http://ru.obkom.net.ua/news/2005-02-22/0840.shtml

Ігор Луцький - 22-2-2005 у 12:23

Ну це вже взагалі наглість ще когось додавати, то виходить буде вчинено не чесно з тими, хто власне в ці 15 потрапив. Щось так закрутили той відбір, що добре буде, якщо самі розберуться в кінці. Нехай би вже все йшло по заздалегідь продуманому сценарію. Чесно кажучи я не розумію організаторів. А з приводу того, що мало наших відомих співаків пройшли, так Євробачення, це ж конкурс якраз для невідомих, чи не так.

Анастасія Кулакова - 22-2-2005 у 12:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Луцький
А з приводу того, що мало наших відомих співаків пройшли, так Євробачення, це ж конкурс якраз для невідомих, чи не так.


А справді, і хто з нас чув про ту Руслану до Євробачення? :) Якби не той конкурс, що відкрив їй дорогу на естраду, то ми б і не знали про таку співачку. :) :) :)

Ігор Луцький - 22-2-2005 у 13:04

От дійсно я до відборів нічого не чув про гурт "Юркеш". Тож нехай йому (гурту), пощастить!

Кутузік - 23-2-2005 у 13:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від НанушкаА справді, і хто з нас чув про ту Руслану до Євробачення? :) Якби не той конкурс, що відкрив їй дорогу на естраду, то ми б і не знали про таку співачку. :) :) :)


Та ну:o

Анастасія Кулакова - 23-2-2005 у 14:05

А чому ж Ви вилучили попередню цитату, яку я саркастично прокоментувала? Я своїм дописом (і в тому числі за допомогою смайликів) хотіла довести Ігореві, що він сам собі заперечує, коли каже, що Євробачення - конкурс для невідомих початківців. А Ваш смайлик з виряченими очима - він до чого?

Ігор Луцький - 24-2-2005 у 11:10

А чому я сма собі заперечую, я ж не казав, що Євробачення, це конкурс для розкручених. Чи можи ви так стосовно "Юркешу"?

Captivitas - 28-2-2005 у 11:18

Томенко зробив подарунок й Ані Лорак пролетіла повз Євробачення (як колись співалось - "До побачення, Євробачення!"). Україну представлятимуть Грінджоли.
Особисто віддав голос за Мандри.

Юрій Сєров - 28-2-2005 у 12:08

Ну ось і відібрали! :)
Слухав не всіх. Сподобалися Yurcаsh, Далеко, De Shifer і Таліта Кум. Хотів щоб виграв хтось з них. Я був проти Лорак, тому відповідно вболівав за Гринджоли, які були реальними конурентами.
Yurcash дуже нагадує Здоб Ші Здуб, але менше з тим, було б добре, якщо Юрченко цього разу залишиться на естраді на довше.
Далеко трохи "неформат" для євробачення, але пісня мені сподобалася. Звернув увагу, що групи, які грали важчу музику (Тартак, Де Шифер, Далеко) звучали гірше за інших. Розумію, що в Положинського з вокалом не найкраще, але все ж таки думаю були проблеми з налаштуванням апаратури. А може вони співали на живо, а решта ні?
Відносно процедури голосування. Я не зрозумів, чому дзвінки і СМС коштують дорожче за звичайні? За що я маю платити?:mad:

Результат вийшов ну дуже смішним. 2247 за Гринджоли, якщо я не помиляюсь.
Вартість мейк-апу Лорак напевно була більша ніж вартість СМС, які склали різницю в голосах. А вартість її сукні більша, ніж всі СМС загалом! :D. Щиро пореготав з Лорак, яка готувалася до цього конкурсу (робила кліп, розкручувалася), а прості хлопці з Станіслава - заспівали і виграли!

Я так розумію, що на Євробаченні хлопці будуть співати цю ж пісню. Виграти Україна вдруге не змогла б, а так хай Європа слухає гімн революції.

Олексій Мачехін - 28-2-2005 у 12:28

А чому б це Україна не змогла б удруге виграти?

Юрій Сєров - 28-2-2005 у 12:58

Ще здається не було такого, щоб якась країна 2 рази підряд вигравала. Нецікаво стане.

Олексій Мачехін - 28-2-2005 у 13:06

Ну да, якщо не помиляюсь, Ірландія чи не три рази поспіль приймала.

Captivitas - 28-2-2005 у 13:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Ну да, якщо не помиляюсь, Ірландія чи не три рази поспіль приймала.

Саме так. Двічі приймала, а в третє через фінанси перенесли до Англії.

Captivitas - 28-2-2005 у 15:27

Ще одне: Пономарьов казав, що вболіває за Лорак. Але вони з DJ Пашею презентували Юлію Коржинську з піснею Freedom. Отримала шосте місце. Голос в неї дуже на рівні.

Юрій Сєров - 28-2-2005 у 16:26

Коржинська так нічого виступила. Непоганий варіант для Євробачення.
Вибір Гринджолів не оптимальний, виглядає як "винагорода". Але добре, що не Лорак! Шкода, що "Далеко" не пройшли...
Але разом нас багато... і ніц з тим не зробиш. :D

Ігор Луцький - 1-3-2005 у 13:43

Мені сподобалися ті самі виконавці що і Юрію Сєрову, ну просто один в один. Голос я віддав за Юркеш, вболівав проти Ані Лорак. Гринджоли прийнятний варіант на мою думку, ну у всякому разі краще ніж Ані Лорак. Бо Лорак це несмак, знову ж таки на мою думку.

Captivitas - 12-3-2005 у 11:21

Молдову представлятимуть Здоб ші Здуб - це перше молдавське Євробачення, тому доведеться приймати участь у відбірковому турі.
От як раз й перевіримо чи спрацьовує фолкове забарвлення на цьогорічному фесті чи ні.
Росія, якщо не помиляюсь, надсилає Стоцьку.

Юрій Сєров - 12-3-2005 у 11:55

Нє,
"На конкурс "Евровидение-2005" от России поедет Наталья Подольская" http://www.korrespondent.net/main/115394

Tempika - 12-3-2005 у 12:00

...у лорак є все, крім репертуару... не тре братися писати пісні, якщо ти
не ірина білик як мінімум...

Ігор Луцький - 13-3-2005 у 11:11

Чомусь мені здається, що ми або виграємо, або повністю пролетимо, третього не дано.
Стосовно Лорак, то пам`ятаєте Пономарьова на Євро, так би було і з Лорак, місце 14...

jaguara - 13-3-2005 у 14:37

Виграти ми точно не виграємо. Хіба може нас... хоча Бог його знає як буде -- може ще в не найпозорнішій середині опинимось.

Ігор Луцький - 14-3-2005 у 11:12

А чому так песимістично? Ти ж Ягуара. Звір :-)

Captivitas - 17-3-2005 у 19:00

Визначили логотип Євробачення.
Але непорозуміння між НТКУ та організаторами продовжуються.
http://www.korrespondent.net/main/116921

Dmy - 18-4-2005 у 16:40

Стосовно прихильників Ані Лорак і просто білих і блакитних, яких дратують геть усі рішення від нової влади.
Пропоную написати відкритого листа пану Томенкові. Закликаю підписуватися і "провладний" :lol: електорат (я підпишуся).
На предмет:
якщо Лорачка змилується, наважиться і подасть заявку на участь у ЄБ-06, то - у вигляді компенсації моральної шкоди - наказом відповідних міністра, віце-прем'єра і Голови НТКУ допустити її відразу до загальноукраїнського фіналу. Хай дівча не мучається, а виграє без усіх отих різноманітних дурниць: кваліфайну, півфіналу, халявних інтерв'ю від Маши Орлової чи там ротації пісні на телебаченні.


Інша новина.
Букмекерська контора "Фаворіт" (здається, лише вона) прогнозує наших коханих "Зелених [Бд]жолів" на 11 місце, а когось там від Росії - на 5! Як на мене - це відверте знущання над святим - над нашою революцією! :mad:
Висновок, треба ставити на своїх на "менше", а на руських (доречі, хто там від них їде?), мабуть, на "більше".

Captivitas - 19-4-2005 у 15:58

Шкандаль з голосування Євробачення у Німеччині.
Ми не єдині у своїх проблемах

http://www.korrespondent.net/main/119466

"Подписавшие письмо артисты обвиняют Грацию и ее менеджеров в подтасовке результатов финала немецкого отборочного конкурса на "Евровидение". "

Доба в «євромістечку» коштуватиме ?10

Олександр Чорнобиль - 10-5-2005 у 10:05

Колеги, може вже час змінити назву треду і залишити просто "Євробачення 2005"? Якщо ні, то новий тред започаткувати - потрібно ж десь обговорювати цю подію. Все-таки вона є важливою для нашої держави і від неї чимало залежить: як не як, а багато молодих європейців складуть своє перше враження про Україну по перебуванню на цьому конкурсі.

А поки - остання новина про Євробачення у Києві:
http://ukr.for-ua.com/news/2005/05/10/095336.html

Мене, чесно кажучи бісить таке ставлення до іноземців:
"Вартість проживання в наметовому містечку «Євротабір: Євробачення-2005» на Трухановому острові в Києві становитиме 50 грн. (близько $10) на добу для громадян України і ?10 - для іноземних громадян."
Кого вони намагаються надурити? 50 грн. - це скоріше ?8 ніж 10 ;). І, що характерно, іноземні мешканці містечка про це дізнаються і ... м"яко кажучи не зрозуміють. Навіщо таку дурню робити?
Чи вони мають інформацію від Нацбанку, що під час Євробачення євро теж "приб"ють":lol:?

Андрій Пелещишин - 10-5-2005 у 10:21

Цитата:
овий тред започаткувати - потрібно ж десь обговорювати цю подію

А хто стоїть на перешкоді? :)

Олександр Чорнобиль - 10-5-2005 у 11:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А хто стоїть на перешкоді? :)


Та я ж просто хочу порадитись із модератором розділу "Музика" та постійними дописувачами треду - може їм тут затишніше. ;) Може вони звикли і жити не можуть без ціього треду:D?

Captivitas - 13-5-2005 у 13:11

Після 6-річної перерви участь у Євробаченні приймають угорці. З того, що вдалося побачити у репортажах, виступ NOX буде дуже оригінальним та цікавим.

Юрій Сєров - 9-3-2007 у 23:45

Маразм переміг: http://www.korrespondent.net/main/182061
Україну представлятиме Вєра Сєрдючька.
Ну що ж можна побажати їй лише перемоги. Може хоч тоді цей конкурс перестануть проводити. :lol::lol::lol:

Ярема П. - 9-3-2007 у 23:47

Яка ницість... :(

Тарас Гулка - 10-3-2007 у 12:20

Воно було б смішно, як би не так противно :mad::mad::mad:

Ярема П. - 10-3-2007 у 13:47

"Обличчям України стане Сердючка" - ой не можу, ну і назва статті в УкрПравді:lol: Це ж просто... я ще ніяк оговтатися не можу. Яке класне обличчя в України!

Юрій Сєров - 10-3-2007 у 14:12

Саме смішне, що її сприймуть як трансвестита, а не як успішного шоу(ву)мена :)

Ігор Баранік - 10-3-2007 у 20:43

Хоча я вже давно майже "забив" на "Євробачення", проте "це" дещо мене зачепило я представника, жителя країни. Тепер нас що, в Європі будуть називати нацією трансвеститів? Жах. Хоча минуле євро теж нічого хорошого нам не віщувало, як сказав один критик: "...нехай Тіна Кароль робить все що завгодно, лише б не співала."

Юрій Сєров - 14-3-2007 у 21:23

Щось про Вєру відгукуються не найкраще :baddevil:
http://www.doteurovision.com/phpnews/news.php?action=fullnews&i...

Тарас Гулка - 14-3-2007 у 21:43

Мене здивувала сама процедура вибору. Обираэ 4 члени жюрі і люди, які голосують дзвонячи на відповідний номер. Але хто знав, про цей відбірковий концерт, який проходив не відомо коли на УТ-1 ??? Загальна кількість голосів за всіх виконавців, орієнтовно 17 тис. голосів, з них 6 тис. за Сердючку. Дурня повна. Навіть така попсова програма як Шанс на Інтері збирає по 40-70 тис. голосів щонеділі. Виходить, що 6 тис голосів презентують думку більшості України. Якщо вже хочете зробити публічний вибір, проведіть нормальну рекламу, покажіть на популярних каналах.

Tempika - 14-3-2007 у 22:21

...не знаю, як на мене, об*єктивна думка в тій статті, ніц поганого :-)

Ігор Баранік - 14-3-2007 у 22:54

Маєто те що маємо.

Ярема П. - 15-3-2007 у 01:22

Писала людина, яка знайома з есендешним шоу бізнесом і знає як робиться голосування. Я про голосування взагалі нічого не знав, хоча регулярно новини як по ящику, так і інтернету проглядаю. І 17 тисяч нібито глядачів в порівнянні з усією країною... Це в них що, вибірка така? Ут-1 взагалі я не знаю хто дивиться в доброму гуморі, я ще з совєтських часів забив на нього, і до зараз нічого не змінилося. Я на 100% впевнений, що якби зараз провели другий тур голосування, про яке б знали люди, то би чорта з два то одоробло вийшло в фінал.

А найбільше дістала фраза його менеджера чи продюсера "Ми нічєво спєціальна ґатовіть нє будєм, ми пакажем какіє ми єсть".

"Ми" - це хто?????????????????? Це Україна? Це я? Це Ви? Чи це просто "вони"? Це ж вони будуть Україну представляти чи себе? Коротше...

Анастасія Кулакова - 15-3-2007 у 09:13

Хочу зауважити, що (на щастя) обличчя Євробачення - не є обличчям країни. Жоден з нас же не вважає обличчями країни отих потвор, що перемогли минулого року?))))) А Ізраїль всеж не сприймається нацією трансвеститів після перемоги отого трансвестита Дани Інтернешнл з піснею Віва Ла Діва?
Я не за те, що участь у конкурсі ВС - це добре, або боронь Боже правильно, але це питання вже вирішене. І я просто хотіла зробити спробу довести, що нас як націю навряд чі будуть асоціювати з ВС)))))

Вікторія Котлярова - 15-3-2007 у 12:53

Я не можу сказати, що я стращенний фанат Сердючки, але, як по мені, це краще, ніж Кароль чи ще там хтось. Як не крути, а Данилко - дуже талановитий, і образ Верки Сердючки й досі ніхто нормально спародіювати не може.

Щоправда, дійсно, Сердючка - це СНД-проект, Європа можливо повністю того приколу й не зрозуміє. Але в будь-якому разі я за Данилка вболіватиму. Бо то талант (імхо)

А щодо участі України в Євробаченні.... Коли Руслана перемогла, в аеропорту по її приїзді її зустрічало декілька чоловік всього лише. В новинах на центральних телеканалах сухо вставили сюжет на 10 секунд і все. Особисто мені було соромно усвідомлювати, що її, як переможницю, навіть толком в країні не привітали, мало того, ще й пішли розмови стосовно того, навіщо нам була та перемога, якщо треба буде під наступне Євробачення приміщення переробляти...(((

Так що нехай їде й виступає))) Бо оно як кричали про Гринджоли, і те, і се, а результат ніякий..

Юрій Сєров - 15-3-2007 у 12:55

Асоціювати швидше за все не будуть, бо до того Євробачення ставляться в Європі приблизно так само як і ми. :) Подивилися, а коли почалося голосування вже ніхто не пам'ятає, хто яку пісню заспівав, все зливається в одну велику підтошнюючу попсову композицію. :) З цієї точки зору Вєра навіть матиме перевагу.:baddevil:

Інша річ, що просто якось тупо, що ніхто з достойніших не захотів скласти конкуренцію Вєрі . Ті ж Мандри, Друга Ріка, Гайдамаки, СКАЙ, і т.п. і т.д. Чому не захотіли? Моливо пам'ятали досвід турніру, коли було купа відборів, а "виграли" в результаті Гринджоли.
Формат того відбору, імхо, був найкращим.

Цитата:
Жоден з нас же не вважає обличчями країни отих потвор, що перемогли минулого року?)))))

Ті "потвори" мені сподобалися. Це їхній сценічний образ, який мабуть більше вплинув на перемогу ніж пісня. Тому звичайних фінів з Lordi не асоціюю.
Цитата:

А Ізраїль всеж не сприймається нацією трансвеститів після перемоги отого трансвестита Дани Інтернешнл з піснею Віва Ла Діва?

Дана не трансвестит, а транссексуал.

Остап Шумин - 15-3-2007 у 16:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
....Інша річ, що просто якось тупо, що ніхто з достойніших не захотів скласти конкуренцію Вєрі. Ті ж Мандри, Друга Ріка, Гайдамаки, СКАЙ, і т.п. і т.д.

Підтримую.
Але з іншої сторони такі як Друга Ріка, Гайдамаки ітд. і на заході є. Відспівають і забудуться, зіллються в пам’яті зі всіма решта. А таке чудо, як Сердючка попробуй забудь :baddevil: От і виходить парадокс, що ефективніше відправити на Євробачення Вєру :o А стосовно того, що не захотіли скласти конкуренцію, так правильно зробили. Нафіга себе ставити в один ряд з такими клоунами (ІМХО звісно, мо кому подобається). Це все одно, що дебати з Вітренко проводити :baddevil:

Dmy - 15-3-2007 у 18:00

Та гепнеться вона, не переживайте. Сподіваюся, цього разу навіть поляки за нас не будуть. Хіба росіяни.

Справа в чому? Ми (та й не лише ми) регулярно на рік запізнюємось (окрім Руслани - відразу результат). От подивилися, що користується попитом у фіналі та давай собі на наступний сезон те саме.
Пономарьов строїв із себе героя-коханця (ну, він нічого іншого і не вміє);
по тому, як Руслана перемогла зі стилізацією під волдмюзік, в Києві всі почали клеїти із себе фольклористів і гупати в барабани (крім Гринджол, але то - окрема пісня), а перемогла Папарізу із традиційною естрадою;
наступного року поїхала Тіна Кароль (і не лише вона) з лірикою, а виграли Лорди зі стьобом.
Звісно, тепер ми посилаємо кретина в спідниці, якого дехто вважає (страшно вимовити вголос) навіть талановитим. Та тільки чи не запізно?

Юрій Сєров - 16-3-2007 у 00:01

Юзьо Обсерватор нині написав, що за слова "Раша - Good bye" навіть готовий підтдримувати те чудо.

Вікторія Котлярова - 16-3-2007 у 12:24

Цитата:

Звісно, тепер ми посилаємо кретина в спідниці, якого дехто вважає (страшно вимовити вголос) навіть талановитим


Так, я вважаю його талановитим. Просто він в свій час став заложником образу Сердючки. І коли навіть Данилко випустив інструментальний альбом, критики відразу його засудили. Хоча музика непогана, просто ні в кого Данилко не асоціюється з серйозністю. Він спробував вийти з того образу - не вийшло. Бо всі його хочуть й надалі бачити провідницею.

Я не страшенний фанат Данилка, проте його творчість мені подобається, його стиль поведінки і т.д. І я не розумію, чому ви всі на нього так накидаєтесь. Народ його любить, його слухає - чому б йому не поїхати?

Він заробляє величезні гроші цим образом, він досяг того чого хотів - хоча б за це його потрібно поважати.

Коли в минулому здається році його Росія хотіла на Євробачення відправити від країни - Данилко навідріз відмовився й сказав, що якщо колись і поїде - то лише від України.

Остап Шумин - 16-3-2007 у 14:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
І я не розумію, чому ви всі на нього так накидаєтесь. Народ його любить, його слухає - чому б йому не поїхати?

Особисто мені не подобається образ співаючої, невідомо на якій мові і невідомо що, Сердючки. Проти таланту Данилка нічого не маю проти, мені було навіть шкода, коли він заспівав :rolleyes: Його монологи про "коноплю некошену" або "шо це воняє" народ пам’ятає до тепер... Але то чучело в "перях" я сприймати не можу... на щастя, певно :)

Ірина Роздольська - 16-3-2007 у 15:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова

Коли в минулому здається році його Росія хотіла на Євробачення відправити від країни - Данилко навідріз відмовився й сказав, що якщо колись і поїде - то лише від України.


Ну і поважайте собі на здоровя - з ким поведешся, від того наберешся. Крім того, данилко не відмовлявся, і зовсім не навідріз. Прослідкуйте за газетами минулорічними. Вже під самий кінець піару його речник сказав - ну ми не поїдемо від росії, бо на разі нема можливості. Данилкова позиція взагалі не висвітлювалася. А не поїхали тому, що не витримали б конкуренції з Біланом. А шкода, я б з задоволенням подивилася, чи росія єтака сама дурна як Україна, щоб вибрати сердючку. Фу.

Іван Лихобор - 19-3-2007 у 11:28

Люди, а на дідька нам оте перше місце, щоб через нього так ганьбитися?! Щоби потім, на прийдешніх парламентських чи през. виборах якісь м***, р*** і д*** (скорочено – „ем-ер-де” або МоРДа) себе піарили, включаючи до своїх рекламних роликів нагадування, що, мовляв, ми (ми, ми, а не він!) перемогли на Євробаченні?!

Адже „Конкурс „Євробачення” – то, насамперед, конкурс пісні (зі слів такого авторитета, як Алла Пугачова). Подивіться, які гарні пісні завжди є в балканців, італійців, англійців, ірландців (особливо!) та інших представників європейської спільноти і не тільки її – і вони завжди твердо тримаються в середнячках, тим самим постійно забезпечуючи собі участь у конкурсі наступного разу впродовж багатьох років. Конкурс гарної, якісної, мелодійної естрадної пісні – те, чим Україна завжди славилася! То чого ж ми так?.. У нас що, не можна відібрати бодай якогось взірця пісні, щоб із нею гідно представляти нашу державу (а не „цю країну”)?! Та ж Ані Лорак: її творчий доробок цілком би згодився до цього. Інші також співаки і співачки.

Звичайно, було б неправильно гадати, що не потрібно прагнути посісти першу сходинку. Але, як на мене, в таких конкурсах важливий чинник є те, щоб ГАРНО СЕБЕ ПОКАЗАТИ світові. Бо переважна більшість людей з підозрою ставиться до всяких „ексцентриків”, які намагаються за будь-що наробити галасу і примітивного епатажу, а попросту – дикунства.

Трапляються, звичайно, такі „ексцеси”, як торішні „Лорді”: ну, в декого мізки від життя зсуваються набакир, тому й надають перевагу „такому”, відтак і висловлють їм таку чималу підтримку. Але їх не сприймають серйозно. А якісна, мелодійна, естрадна пісня зажди БУЛА, Є і БУДЕ. Тому не треба тупо наслідувати епатажну форму пісенної участі – таке кожен може утнути. А от поставити гарну мелодійну пісню – справжнє мистецтво.

Можна вважати, що те, що нас на конкурсі представлятиме епатажний трансвестит, є символом нашого недорозвиненого суспільства. Як на мене, це дуже тонкий показник, такий собі лакмусовий папірець – за виконавцями з кожної країни можна судити про ту країну, яку він представляє. І образ придуркуватої мужико-баби-совка так пасує до середньостатистичного українця.

Мудра влада на поріг би не допускала таких дикунів навіть до нашого внутрішнього конкурсу виконавців з їхніми піснями – тих, хто, власне, предствлятиме нашу державу в самому фіналі „Єробачення”.
А хто є „наша влада”? Це ті самі „ем-ер-де”, напівдикуни, котрих ми, такі ж самі напівдикуни, обираємо щочотири чи щоп’ять років. Наші представники, одно слово. І нема чого нарікати.

Гадаю, ми повинні цим перехворіти, перейти через це – і може, в майбутньому не червонітимемо перед європейською спільнотою.

Рост - 19-3-2007 у 11:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Я не страшенний фанат Данилка, проте його творчість мені подобається, його стиль поведінки і т.д. І я не розумію, чому ви всі на нього так накидаєтесь. Народ його любить, його слухає - чому б йому не поїхати?

Він заробляє величезні гроші цим образом, він досяг того чого хотів - хоча б за це його потрібно поважати.

Народна любов - не показник.
І якось не хочеться поважати людину, яка заробляє шалені гроші, використовуючи гірші риси суспільства. Такий собі імператор давнього Риму: народ хоче зрєліщ і хлєба - дамо йому! Тільки щоб бунту не було.
Я вважаю, що сильні люди, тобто ті, які можуть вийти вперед, стати відомими, повинні навпаки, рухати суспільство вверх, розвивати його. А то якась суцільна деградація виходить. Сердючку ж ніяк, крім як під сто грам, слухати не можна.

А стосовно того, що Данилко став заложником образу, як раз і не говорить про якусь велику талановитість... Який би приклад навести... Ну візьмім ту ж Руслану. За декілька років вона змінила образ з лірика на якогось мало не панка. І що, якщо їй захочеться через пару років знову придумати інший образ, її щось від цього стримає? Та ні разу. І таку людину, не залежно від того, чи подобається тобі її творчість, як раз поважаєш - за талант, за вміння добитися свого, за те, що вона створює нові підходи, а не іде на поводу у "народу", бо це приносить великі гроші.

Dmy - 21-3-2007 у 19:14

Про блаженьку Вєру і наше бачення її Є-бачення
Важко мені погодитися з тезою, що людину слід поважати хоча би за те, що вона в якийсь спосіб „заробляє величезні гроші”. От свого часу наперсточники непогано заробляли, або ще існує більш поважна професія – кілер зветься – теж не можна сказати, що хлопці не при баблі. Не знаю, як хто, а я їх не поважаю.
Щодо заложника образу, то хто ж йому винен? Щоправда, приклад Руслани особисто мене не надихає: ті хто чув її 10 років тому і слухає наразі навряд чи помітять суттєву різницю. Ну зачіску змінила на нетривалий час. Але є й інші приклади. Скажімо, така відома людина (між іншим, чимось подібна за жанром до ВС :) ), як Геннадій Хазанов. Починав як дуже вдалий пародист, мав популярність і народну любов по телевізору, збирав аншлаги в концертах. Прикрив лавочку і опанував образ „студента калінарного технікуму”. Розкрутив з нуля, знов отримав величезну популярність і народну любов по телевізору і живцем. Експлуатував років 5-7, кинув. На пару літ пішов у тінь – вийшов геть з іншими репризами. Років за 5 всі забули, що був такий „студент”. Але йому цього виявилося замало – знімався в кіно, наразі грає в театрі, зокрема в Ленкомі. Цікаво, такий вимогливий реж як Марк Захаров хоча би сп’яну думав про те, щоб запросити до себе в театр Вєру?
Приклад з іншої сфери (сВєри?). Знаменитий (не побоюся цього слова) совіцький і український вчений Патон (той, що Євген Оскарович, а не його син – президент Академії) казав, що напрямок діяльності слід змінювати що 7 років. І на власному прикладі показував, як це робиться. Навіть не ясно, чого ЙОМУ ще треба було?

Водночас, заради справедливості, не можу за низкою пунктів погодитися з паном Іваном. Тим паче мітинг, за великим рахунком, ще нічого нікому не доводив.
1) „Подивіться, які гарні пісні завжди є в балканців, італійців, англійців, ірландців ... і вони завжди твердо тримаються в середнячках, тим самим постійно забезпечуючи собі участь у конкурсі наступного разу впродовж багатьох років”
Тут особливо англійці до місця. Згідно регламенту 4 країни-засновниці Євробачення: Англія, Франція, Німеччина і, здається, Іспанія, мають постійну прописку у фіналі саме як засновники. Щодо місць, які вони займають зі своїми „гарними” піснями, то це, переважно, від 17 до 24 (останнього). Найголовніше, геть цим не переймаються.
2) ЄБ давно вже не є (якщо колись було) „конкурсом гарної, якісної, мелодійної естрадної пісні – те, чим Україна завжди славилася”. Не можу і пригадати, коли тут перемагала людина, що щось ось таке співала.
„Трапляються, звичайно, такі „ексцеси”, як торішні „Лорді”: ну, в декого мізки від життя зсуваються набакир, тому й надають перевагу „такому”, відтак і висловлють їм таку чималу підтримку”
Річ у тім, що такого „декого” минулого року – у всіх країнах Європи – вистачило, аби спокійно виграти конкурс. Навряд чи такий феномен можна пояснити лише тим, що у декого мізки набакир.
3) „за виконавцями з кожної країни можна судити про ту країну, яку він представляє”.
Навряд. Останніми роками представники багатьох країн з року в рік геть не схожі на своїх попередників (ті самі фіни: то ледь не оперний барітон у класичному стилі, то – Лорді – і який же можна зробити висновок про Фінляндію?) Чи от, наприклад, Україна: Пономарьов, Руслана, Гринджоли, Тіна Кароль, Вєрка Сердючка – щось мені важко їх уніфікувати. Не кажучи вже, що часто-густо виконавці представляють на фестивалі не свої країни.

Ну, про „мудру владу” – взагалі не звідси – влада до цього не має відношення, і слава Богу – вистачило одного Томенка. Цікаво, в Англії та Німеччині влада – мудра, що від них на ЄБ суцільний відстій приїздить?

Ага, ще про приємне. Аллу Борисівну навряд чи можна вважати авторитетом по Є-баченню: свого часу „авторитет” спробувала поставити всіх на місце, але зайняла ступеню десь на рівні Грінджолів (як і за кілька років її тодішній чоловік – теж експерт).

Ще раз закликаю як до Є-бачення, так і до Смердючки ставитись філософськи. Як не крути, за неї проголосував наш нарід, ну то хай нарід її і слухає (тим паче, більше НАШ нарід за неї голосувати не зможе. Так що Юзьо може говорити все що завгодно: зі Львова – зась! Здається, я десь уже сподівався, що і поляки цього разу не проявлять свою братерську любов до заблудшої, хоч і заможної, української(?!!) сестри в пір’ях)
А так – звісно – про смаки годі сперечатися. Я, приміром, самогону не люблю, а хтось без буряківки і шмурдяка власного життя не уявляє. Цілком можемо співіснувати на одній території...

ЗІ. Ледь не забув. Цікава інфа про інструментальний альбом. А що, Вєра ще і рапсодії пише? Може, вона і консерваторію кончіла (чи Поплавський натаскав)? Так у такому випадку, якщо боїссі тиску коханого образу, спосіб давно відомий: штука випускається під псевдом, а потім, у випадку успіху - розшифровується. І ладушки. Так що, схоже, ситуація задом-наперед: дєвочка хотіла альбомчик відомим брендом підтримати, а не вийшло.
(але щось я про нього ніц не чув, і в жодній крамниці не має - невже так хутко продався?)

Букмекери вірять в перемогу Сердючки на «Євробаченні – 2007»

Роман Голощук - 10-5-2007 у 17:08

Український представник на пісенному конкурсі «Євробачення – 2007» Андрій Данилко (сценічне ім’я Вєрка Сердючка) є головним фаворитом на перемогу – так вважають львівські букмекери.
На перемогу Сердючки букмекери пропонують коефіцієнт 5,5. Тобто, за 10 вкладених гривень можна виграти 55 гривень. Єдність у цьому прогнозі демонструють усі львівські букмекерські контори, що приймають ставки на «Євробачення». Серед інших фаворитів, на думку букмекерів, є представники Росії, Білорусі, Сербії, Швеції та Швейцарії. Лідером серед них є Білорусь (коефіцієнт коливається в межах 6,5–8).

Коефіцієнт на перемогу минулорічного тріумфатора «Євробачення» фінський гурт «Лорді» становив 100. Сьогодні, 10 травня, відбудеться півфінал, а в суботу, 12 травня, фінал конкурсу «Євробачення – 2007» у Хельсінкі.

P.S. Клієнти європейський букмекерських контор впевнені, що перемогу на «Євробаченні – 2007» здобуде пісня представника України Вєрки Сердюки (Андрія Данилка) Danzing. Найбільша британська букмекерська контора William Hill в середу оголосила, що на перемогу Сердюки зроблено так багато ставок, що букмекери вимушені понизити коефіцієнт з 33 до 4,5.

Джерело: ЗІК

Прийнято нові правила голосування на Євробаченні-2007

Роман Голощук - 10-5-2007 у 21:26

Оргкомітет конкурсу Євробачення прийняв нові рішення. Вони стосуються правил участі глядачів у голосуванні на Євробаченні 2007, термінів проведення і правил проведення Євробачення в 2008 році.

Голосування цього року протриває 15 хвилин. Дозволено 20 дзвінків з одного телефонного номера.

За матеріалами NEWSmusic.ru

Юрій Сєров - 10-5-2007 у 22:59

Трохи дивлюся півфінал. Непогано серби. В поляків і здається португальців гарні солістки :)
Загалом періодично виникає відчуття "дежавю". Євреї прислали ЗдобШіЗдуб, данський транс ну дуже вже схожий на Дану,андорці вирішили заграти Green Day, чехи косили під Lordi, албанці прислали Іво Бобула :), а турки Віктора Павліка... :lol::lol::lol:
А шо там робить DJ Вова?

Юрій Сєров - 10-5-2007 у 23:12

О і ше... Кіркоров перейшов на хлопчиків. Завжди підозрював, що він тойво :)

Юрій Сєров - 13-5-2007 у 00:43

Нормально виступила Вєрка:
1 - посіла місце, вище за росіян (не зовсім зрозумів чому за них так голосували, стандартна тривіальна попса... :rolleyes: ) :D :lol: :lol:
2 - не виграла і слава Богу, а то б знову треба було б авралом організовувати Палац для виступу;
3 - показала, що не тільки наш нарід слухає таку фіґню :)
4 - забезпечила наступному конкурсанту місце у фіналі, хоча не впевнений, що це перевага (по-моєму відколи проводять півфінал, то виграє хтось хто з нього вийшов).
При інших розкладах (якби торік перемогло не шоу) - мала шанси.
По сербам. Одразу спрогнозував, що мають дуже хороші шанси (Роман Голощук свідок), хороший вокал і дуже хороша енергетика. Вийшла з півфіналу, співала ніякою не англійською, без масок і усяких звйозд на голові і без голих дівок на падтанцовці.

По Євробаченню. Таки дивляться цей конкурс. Можливо великим європейським країнам типу Британії, Німеччини, Франції, Італії він по цимбалам. А от іншим... На ОРТ організували велике ток-шоу, обговорюють, хвалять своїх дівок (група-одноденка, імхо).

Tempika - 13-5-2007 у 10:11

...мені ще дуже сподобалися грузинка і угорка... вєрка прикололася над попсою, і це оцінили :-)... я просто каталася від сміху, бо не бачила її до того з цією пісенькою.

Роман Голощук - 13-5-2007 у 10:17

Виявляється тільки в Албанії мешкають серйозні люди :)

Роман Голощук - 13-5-2007 у 10:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...мені ще дуже сподобалися грузинка і угорка...


Мені також грузинка дуже сподобалася. Гарний голос. Чимось мені Bjork нагадала

Юрій Сєров - 13-5-2007 у 10:22

Цитата:
...мені ще дуже сподобалися грузинка і угорка... вєрка прикололася над попсою, і це оцінили :-)... я просто каталася від сміху, бо не бачила її до того з цією пісенькою.

Я також сміявся. Якби минулого року Лорді не прикололися, то Вєрка мабуть би виграла цього

Роман Голощук - 13-5-2007 у 10:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Та гепнеться вона, не переживайте. Сподіваюся, цього разу навіть поляки за нас не будуть. Хіба росіяни.


А ось і не гепнулася :( І поляки, як завжди, нас підтримали. А росіяни, як завжди, "кинули".

Іван Лихобор - 13-5-2007 у 13:08

Молодець, Вєрка!.. :cool:

Якщо чесно, то десь за тиждень до конкурсу якесь оте негативне ставлення до неї перемінилося на цілком позитивне: вона ж бо представляє Україну на європейській арені! Та й її прикольна пісенька якось ну дуже розходиться з її звиклим пісенним репертуаром, розрахованого на доморощеного совка, якого є переважна більшість: дуже якісна пісня і гарне відео!

Сподобались сербка (радше сербки - на цю фішку і клюнули багато, в т.ч. і я, віддавши в першому турі свій голос за них). Також грузинка, грек і французи гарно виступили. Останніх пісенька веселенька така.
Проглядається певна тенденція останнім часом: перемагають не поодинче (як грекиня два роки тому), а групою (Лорді торік) - цьогоріч сербка (взяла до себе ближче своїх підспівок).

Росіни - дивно: нікому невідома групка посіла третю сходинку. Пахне фальшуванням?

Odarka - 13-5-2007 у 22:28

Сербки молодці. Грузинка суперова.
Сердючка. вибрала максимальну тупу пісню для тупої і обмеженої Європи.

Tempika - 13-5-2007 у 22:56

...ну для початку вєрка стала звіздою де?... мабуть, теж в тупій і обмеженій країні, чи як?...

...просто європа оцінила її стьоб над попсою, а не саму пісеньку... я спілкувалася з іноземцями з цього приводу, і все вони зрозуміли правильно.

Сергій Бєляєв - 14-5-2007 у 09:22

Другий рік поспіль вгадав переможців :lol: . Голосував за Сербію.

Юрій Сєров - 14-5-2007 у 12:40

Артист, проти виступу якого найбільше протестували, вже виступив (ну хіба ще Поплавський лишився... :baddevil: )
Хто буде наступним?

Dmy - 14-5-2007 у 17:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Цитата:
Та гепнеться вона, не переживайте. Сподіваюся, цього разу навіть поляки за нас не будуть. Хіба росіяни.

А ось і не гепнулася :( І поляки, як завжди, нас підтримали. А росіяни, як завжди, "кинули".

І дуже шкода! Фі - полякам, респект ... Росії (байдуже, з яких причин то відбулося).
Взагалі-то, мені цього разу поталанило: в четвер ввечері їхав із Київа до Львова, в суботу ввечері - зі Львова до Києва, пропустив геть усе Є-бачення. Зважаючи на результати - ціле щастя. Хоча про Сербію казали начебто нічьо, а ось кого заочно хвалили, так це Грузію, трохи Латвію. Результат передбачуваний.
Окрема подяка Албанії. Може, то вже єдина європейська країна, де ще слухають музику?
А може Вєра тепер майне на Захід (у "своїй" Росії-то її і не оцінили! :mad: ), і нам нарешті дадуть спокій?

Ага. Супутньо. Таки прослухав кілька фрагментів із нетлєнних сердючкіних вправ на фуртеп'янах. Ну ... результат передбачуваний. Кому подобається рояль - раджу краще П.І. Чайковського чи, наприклад, (цілком серйозно) Сергія Гримальського. Принаймні, в цьому випадку можна буде дізнатися, із яких цілком достойних п'єс варганив свого часу свої "хіти" Ель Кравчук.

Demyan - 15-5-2007 у 16:11

Доречі а ви знали що сербка шерифович - лесбіянка?

Вікторія Котлярова - 15-5-2007 у 16:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Доречі а ви знали що сербка шерифович - лесбіянка?

Навіть якщо це правда (в чому я дуже сумніваюсь) - мені здається, що її статеві уподобання на якість голосу не впливають ;)

Demyan - 15-5-2007 у 16:21

але впливають на голосування

"На пресс-конференции после финала у Марии Шерифович спросили, как она смотрит на то, что в "Евровидении" участвуют трансвеститы и гомосексуалисты, а победу одерживает лесбиянка. Сербка ответила, что это - выбор зрителей, и ей такие тенденции только на руку."

Юрій Сєров - 15-5-2007 у 16:32

Кажуть, що правда

Tempika - 15-5-2007 у 21:06

... так там навіть якось в пісні то прослуховується, вона закохано в ній звертається до кобіти... та й весь антураж виступу теж такий ось собі лесбі... ніц поганого, *каждій хочет любить*, як ото співав лєонтьєв :-)

Odarka - 15-5-2007 у 21:30

яка різниця, хто вона за орієнтацією:)) співає вона суперово і виграла чесно:)

Василь - 16-5-2007 у 14:40

Тільки не кажіть, що ви то дивились

Odarka - 16-5-2007 у 17:47

Звичайно, дивилася, якщо була якась повна "лажа" переключала, а хороші виступи дивилася.

Нові правила «Євробачення»

Роман Голощук - 21-10-2007 у 13:26

На 50-й щорічній зустрічі у Вероні Телевізійний комітет ЄВС прийняв пропозицію оргкомітету «Євробачення» про зміну формату проведення конкурсу.
З 2008 року всі країни-учасниці «Євробачення» будуть розподілені на 2 півфінальні групи. Автоматичними фіналістами залишаються Великобританія, Німеччина, Іспанія і Франція як країни-засновники конкурсу, а також Сербія як країна-переможниця «Євробачення-2007»

Джерело: http://hutir.info/news.php?extend.2529

Юрій Сєров - 22-12-2007 у 00:38

Наступного року Україну представлятиме Ані Лорак.
Трохи дивно, оскільки після тріумфальної ходи Ґринджолів, вона сказала, що ні на які Євробачення не поїде.
Ну що ж. Побачимо чи справді вона займе ті високі місця, які їй прогнозували, матюкаючи івано-франківських реперів.

Роман Голощук - 25-12-2007 у 15:28

Новинкою для України цього року стане конкурсний відбір пісні, що виконає Лорак на Євробаченні-2008.

"Країна буде вибирати не виконавця, країна буде вибирати пісню", - пояснив Докаленко.

За його словами, 16 лютого в прямому ефірі Першого національного шляхом змішаного голосування - інтерактивного і голосування журі - визначиться пісня-переможець.

Заявки на конкурс пісні подаються з 25 грудня до 6 лютого майбутнього року. 6-8 лютого журі прослухає всі пісні і вибере 12, що потраплять у фінал.

У 2008 році "Євробачення" пройде у місті Бєлград (Сербія) з 20 по 24 травня. У Євробаченні-2007, що проходило в столиці Фінляндії Хельсінкі, перше місце посіла Марія Шерифович із Сербії.

Джерело: http://www3.pravda.com.ua/news/2007/12/25/69014.htm

Dmy - 25-12-2007 у 16:08

А як же спортивний принцип, такими палкими прихильниками якого були Ані Лорак і її симпатики близько 3 років тому?!

"Я в шоці!" ((с) Ані Лорак)

Юрій Сєров - 25-12-2007 у 17:16

Цитата:
"Країна буде вибирати не виконавця, країна буде вибирати пісню", - пояснив Докаленко.

А що то за така халявна розкрутка Ані Лорак? Моральна і матеріальна компенсація за Гринджоли?
Я також в шоці! :)

Юрій Сєров - 7-2-2008 у 14:48

"Цього року Україну на Євробаченні представить співачка Ані Лорак. 16 лютого в прямому ефірі Першого національного пройде голосування глядачів і журі, у результаті якого визначиться пісня, з якою Ані Лорак поїде на пісенний конкурс."
Не пропустіть цю визначну дату :)

Серж Петренко - 7-2-2008 у 16:21

НМСД, обирати пісню для виконавця - нерозумно. Співакам самим краще знати, яка пісня краще розкриває їхні можливості, а яка для них просто заважка. Чи не заважка, а просто не подобається; в цьому випадку артист навряд чи зможе, як то кажуть, "вкласти душу".

Максим Стюфляєв - 7-2-2008 у 16:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не пропустіть цю визначну дату :)
Теж мені визначна!:lol: Навколо цього попсового конкурсику забагато галасу. Я дивитися не збираюся.:P

Роман Голощук - 24-2-2008 у 10:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
"Цього року Україну на Євробаченні представить співачка Ані Лорак. 16 лютого в прямому ефірі Першого національного пройде голосування глядачів і журі, у результаті якого визначиться пісня, з якою Ані Лорак поїде на пісенний конкурс."
Не пропустіть цю визначну дату :)


Голосування відбулося вчора (23 лютого) у прямому ефірі Першого Національного телеканалу. Ані Лорак представила 5 пісень, із яких телеглядачі мали вибрати одну, з якою вона буде змагатись за перемогу 24 травня у Белграді.

Перемогла пісня «Shady Lady».

Мені більше сподобалась повільна україномовна «Я стану морем».

Юрій Сєров - 24-2-2008 у 11:24

А мені здалося, що я вже дивлюся Євробачення. Купа однакових пісень. Розрізнити складно, згадати взагалі неможливо. Мені пісня Пономарьова більше сподобалася, хай він ще раз їде! :)
Як вони вибирали - незрозуміло. Думаю, що Кароліна займе своє почесне місце поруч з Ґринджолами і зрозуміє, що не все в житті так просто :), а може й взагалі у фінал не потрапить. Тому щоб не ділити свою відповідальність з глядачами, хай би сама визначила, що вона буде співати. Хоча "відбір" проводився так, що можливо, пісню вибрала сама Кароліна.
Було б цікавіше, якби організатори зробили відбір "В якому вбранні поїде Ані Лорак" - успіх в чоловічої частини авдиторії був би шаленим :)

p.s. Чим завинили болгари, що Руслана їх досі мучить своїми "танцями"? :baddevil:

Тарас Задорожний - 25-2-2008 у 09:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Було б цікавіше, якби організатори зробили відбір "В якому вбранні поїде Ані Лорак" - успіх в чоловічої частини авдиторії був би шаленим :)


А голою хіба можна? Там же діти дивляться :)

Юрій Сєров - 25-2-2008 у 16:27

Та чому зразу голою.... :) Можна підібрати стильний напівпрозорий одяг. :)
Виявляється, музику до пісні написав Кіркоров і він поїде в складі української делегації. Останні місця Ані Лорак гарантовано. Якщо взагалі у фінал вийде.

Серж Петренко - 25-2-2008 у 20:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров...
Виявляється, музику до пісні написав Кіркоров і він поїде в складі української делегації. Останні місця Ані Лорак гарантовано...

То ще добре, коли тільки останні місця, без скандалу. Кіркоров же все життя крадені пісні співає, звідки в нього власна музика візьметься?! Хіба Пугачова зжалиться і підкине якийсь старий непотріб із розрахунку "раптом ніхто не згадає". Так що я нічому не здивуюся... окрім місця в першій десятці, якого не буде й бути не може.

Максим Стюфляєв - 25-2-2008 у 20:43

Я взагалі не розумію, чому навколо Євробачення такий шум? У Вас після успіху Вєри ще лишилися якісь питання? Мені, наприклад, абсолютно байдуже, хто і що там співатиме.

Юрій Сєров - 25-2-2008 у 22:10

Як не крути, досить популярне європейське шоу. Не хочеться, щоб за країну було соромно.

Максим Стюфляєв - 25-2-2008 у 22:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Як не крути, досить популярне європейське шоу. Не хочеться, щоб за країну було соромно.
Більшого сорому, ніж з "Гринджолами" однаково не буде!

Юрій Сєров - 25-2-2008 у 23:07

Цитата:
Більшого сорому, ніж з "Гринджолами" однаково не буде!

Анекдот пригадався. Песиміст: Гірше вже бути не може! Оптиміст: Може, може.

Ми тоді були неостанніми. А цього разу можемо не потрапити у фінал.

Роман Голощук - 19-3-2008 у 11:09

Усіх учасників Євробачення цьогоріч – 43. Українській “візитівці” – Ані Лорак – випав порядковий номер “4”. Саме четвертою вона співатиме в другому півфіналі конкурсу – 22 травня.

Джерело: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=63640

Роман Голощук - 17-5-2008 у 13:45

Конкуренцію Кароліні в другому півфіналі створюватимуть учасники із Хорватії, Данії, Болгарії, Португалії, Швейцарії, Македонії, Ісландії, Кіпру, Латвії, Білорусі, Угорщини, Албанії, Швеції, Туреччини, Литви, Грузії, Чехії і Мальти.

Юрій Сєров - 17-5-2008 у 22:50

Чомусь в мене таке відчуття, що фінал буде без Лорак... :rolleyes:

Максим Стюфляєв - 18-5-2008 у 00:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Чомусь в мене таке відчуття, що фінал буде без Лорак... :rolleyes:
В якому сенсі? На Євробаченні така система, що Лорак у фінал автоматом потрапляє, бо Данилко минулого року зайняв друге місце.

Dmy - 18-5-2008 у 00:30

Вже не така. Блатних суттєво поменшало
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
На 50-й щорічній зустрічі у Вероні Телевізійний комітет ЄВС прийняв пропозицію оргкомітету «Євробачення» про зміну формату проведення конкурсу.
З 2008 року всі країни-учасниці «Євробачення» будуть розподілені на 2 півфінальні групи. Автоматичними фіналістами залишаються Великобританія, Німеччина, Іспанія і Франція як країни-засновники конкурсу, а також Сербія як країна-переможниця «Євробачення-2007»
Так шо Сердючка їм не указ

Максим Стюфляєв - 18-5-2008 у 08:59

Дякую за уточнення! Не знав цього, бо не дуже за Євробаченням стежу.:)

Лєна Дадукевич - 22-5-2008 у 14:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Чомусь в мене таке відчуття, що фінал буде без Лорак... :rolleyes:

Цілком можливо.
Там треба буде співати вживу, а. як показали Таврійські ігри зараз, з цим у неї велика проблема.
Навіть 2 проблеми - відсутність голосу і слуху...

Юрій Сєров - 22-5-2008 у 23:17

Мій прогноз не відбувся.
Раз таке діло, прогнозую, що Лорак не виграє Євробачення :)

Максим Стюфляєв - 22-5-2008 у 23:22

У суботу побачимо :)

Надія Баловсяк - 23-5-2008 у 08:44

у лорачки відсутність голосу?
вау
та ви шо

а, ну да. руслана обурється що її роботу тирять - то піар
у лорачки нема слуху

в общем все що роблять інші -- то фігня і не професіоналізм.
я поЙняла.

Остап Шумин - 23-5-2008 у 09:36

А я щось ніфіга не поЙняв...

Юрій Сєров - 23-5-2008 у 09:38

Та нє, не знаю, як зі слухом (не спеціаліст), а з голосом в неї якраз все гаразд, принаймні мені подобається. Але пісенька тупенька, як і значна частина її репертуару.

Лєна Дадукевич - 23-5-2008 у 10:41

ну значить то у мене щось почалось зі слухом, раз я почула, що вона співає просто відверто фальшиво і дитячим плоским голосом. ;)
Зрештою, кожному своє...

Максим Стюфляєв - 23-5-2008 у 10:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Та нє, не знаю, як зі слухом (не спеціаліст), а з голосом в неї якраз все гаразд, принаймні мені подобається. Але пісенька тупенька, як і значна частина її репертуару.
Що ж Ви, Юрію, хотіли від попсової співачки? А взагалі років 10 тому Лорак мені подобалася значно більше . Скромніша була. І пісні у неї тоді були змістовніші. Але слава псує людей.

Надія Баловсяк - 23-5-2008 у 11:18

не
ну ви серйозно?
чи може на Евробачення треба було везти серйозну музику?
кароліночка і серйозна музика - речі непоєднувані. але їй начхати на наші з вами думки бо саме цими "беззмістовними" пісеньками вона заробляє на життя. і дуже успішно. бо більшості воно подобається.
і завдяки їм співає на євробаченні.

а вона вчора була молодець. і її shady lady на фоні інших виглядає над-чудово

і я, на противагу, здається, всьому інтелектуальному товариству форумчан, щиро бажаю їй успіху!

P.S. таки "люди "не" " існують... м-да. я думала, що то пережиток 20-річних, але на жаль... :(

Юрій Сєров - 23-5-2008 у 11:19

Її ліричні пісні гарні. А наживо з голосом у всіх сучасних поп-співакаів проблеми.:rolleyes:

Надія Баловсяк - 23-5-2008 у 11:21

у всіх-всізх?

кошмар.

ну ви ж мудрі люди
ну нащо приплітати "всіх-всіх" :( адже ніколи не буває "всіх-всіх".

:(((

Максим Стюфляєв - 23-5-2008 у 12:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
не
ну ви серйозно?
чи може на Евробачення треба було везти серйозну музику?
кароліночка і серйозна музика - речі непоєднувані. але їй начхати на наші з вами думки бо саме цими "беззмістовними" пісеньками вона заробляє на життя. і дуже успішно. бо більшості воно подобається.
і завдяки їм співає на євробаченні.

а вона вчора була молодець. і її shady lady на фоні інших виглядає над-чудово

і я, на противагу, здається, всьому інтелектуальному товариству форумчан, щиро бажаю їй успіху!

P.S. таки "люди "не" " існують... м-да. я думала, що то пережиток 20-річних, але на жаль... :(
Надіє, та заспокойтеся. Ніхто тут не є якийсь ворожий особисто до Лорак і ніхто не пропонує їй виступати на Євробаченні з оперним співом. Так, Євробачення - це попсовий конкурс. І як музичне явище він мене абсолютно не цікавить. Але багатьом подобається. То нехай собі буде, ніхто не забороняє. Мені тільки не подобається, що навколо стільки галасу. ІМХО, у нас значення того конкурсу дуже перебільшують.

Надія Баловсяк - 23-5-2008 у 12:13

гиги
я спокійна

але _для мене_ смішно виглядають дорослі люди
які
1 - пишуть що у лорачки нема голосу
2 - пишуть що лорачка попсова співачка
і т.д. ще купа пунктів

а, ну хіба народу не фіг дЄлать і просто вбивається час написанням банальностей.

Dmy - 23-5-2008 у 13:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
_для мене_ смішно виглядають дорослі люди
які
1 - пишуть що у лорачки нема голосу
2 - пишуть що лорачка попсова співачка
і т.д. ще купа пунктів

а, ну хіба народу не фіг дЄлать і просто вбивається час написанням банальностей
Та про лорачку стільки в інеті пишуть, шо вйо: що вона вбирає, що вибирає, на чому і куди їздить, з ким одружується, а з ким уже ні ... і ще купу банальностей.
І не лише про лорачку. І ніби-то дорослі люди. Журналісти, наприклад.

Чом би іншим дорослим людям про її голос не написати? Все ж не про педікюр
Цитата:
таки "люди "не" " існують
Ось цю фразу я просто не зрозумів - це звідки?

Надія Баловсяк - 23-5-2008 у 14:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy

І не лише про лорачку. І ніби-то дорослі люди. Журналісти, наприклад.


журналісти про це пишуть за гроші
якщо це закид мені, то Ані Лорак як і укр естрада не входиьт в коло моїх журналістських інтересів.

Остап Шумин - 23-5-2008 у 14:35

На даний момент на BetFair (біржа ставок) Ані Лорак на другому місці після ... Білана.

Білан коефіцієнт на перемогу 3,85
Ані Лорак коефіцієнт на перемогу 4,7

http://www.betfair.com/

Юрій Сєров - 23-5-2008 у 16:23

не розумію проблєми...
маємо вільний час, спілкуємося на вільні теми, яко наприклад оця.

Цитата:
але _для мене_ смішно виглядають дорослі люди
які
1 - пишуть що у лорачки нема голосу
2 - пишуть що лорачка попсова співачка
і т.д. ще купа пунктів

а, ну хіба народу не фіг дЄлать і просто вбивається час написанням банальностей.


Я зрозумів, писати, що в Лорак нема голосу, це банальність і вбивання часу, а писати, що є голос - небанальність і корисно проведений час :lol:

Цитата:
і я, на противагу, здається, всьому інтелектуальному товариству форумчан, щиро бажаю їй успіху!

Якщо Ви уважно читали, то ми бажаємо того ж

Роман Голощук - 24-5-2008 у 14:55

Таки наша Лорак обдарована :)
"Ані Лорак потрапила до традиційного топ-10 жінок "Євробачення", які є власницями найгарніших ніжок" - джерело: http://gpu.ua/index.php?&id=229209

Юрій Сєров - 25-5-2008 у 00:39

Результати прогнозовані.
Знову друге місце - стабільність ознака класу :)
Не сподобалося - чого це Кіркоров махав не синьо-жовтим прапором.
Росіяни на РТР з таким захопленням тішаться з перемоги... і це в конкурсі, який вони минулі роки називали "конкурсом для фригідних домогосподарок" :baddevil: А тепер і Боря Майсєєв вже так розхвалює... :)

Буквально нині прочитав російський анекдот: "На чемпіонат Європи по футболу потрапили, чемпіонат Світу по хокею виграли чи вистачить грошей у стабфонді на Євробачення? :)

Ярема П. - 25-5-2008 у 00:56

Ну не такі вже і прогнозовані. Я до останнього не думав, що Лорачці вдасться в трійку попасти. Цікаві були коментарі на РТР, то правда. "Пака ми тут разгаварівалі, Украіна на второє мєсто пєрємєстилась". Тре було ще бачити передачу на РТР перед конкурсом, що там гналося на Україну...

Роман Голощук - 25-5-2008 у 11:29

Анекдот:
Суботній фінал Євробачення 2008 у Белграді мав несподіване завершення. Перше місце в цьогорічному пісенному конкурсі зайняв Ярослав Мудрий.
Дмитро Табачник заперечує свою причетність до цього інценденту. «І взагалі треба радіти, що переміг не Білан Діма, чи Діана Гурцкая – це політизувало би проект, а перемогла дійсно європейська постать».
Відповідаючи на питання – чим же можна пояснити таку несподівану перемогу, адже Ярослава Мудрого не було навіть півфіналі конкурсу Табачник заявив «В цьому немає нічого особливого. Перемога Ярослава на Євробаченні – це наслідок мобілізації його прихильників по всій Європі. Всі, хто вчився у середній школі, вчив Ярослава Мудрого. Всі, хто вчився в університеті, знають про нього».

Tempika - 25-5-2008 у 14:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
ну значить то у мене щось почалось зі слухом, раз я почула, що вона співає просто відверто фальшиво і дитячим плоским голосом. ;)
Зрештою, кожному своє...


дитячим голосом??? є у неї і слух, і голос... якось бачила по телевізору її інтерв*ю ще на початку кар*єри.. там вона спародіювала кількох відомих співачок, здається, мераю укрі і уїтні хьюстон, видала щось із джазу... то було фпнтастично :-) є у неї і голос, і краса, але нема якоїсь власної харизми, стилю, та й репертуару теж... і рухається, як недовчена стриптизерка.

Odarka - 25-5-2008 у 16:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
ну значить то у мене щось почалось зі слухом, раз я почула, що вона співає просто відверто фальшиво і дитячим плоским голосом. ;)
Зрештою, кожному своє...


Так, дійсно виглядає, вибачте, що це у вас щось зі слухом сталося:))
Лорак має і слух і голос і відчуття ритму, цього у неї не забереш, а ще вона дуже хороша людина і красуня. Ну і що, що вона співає попсу, але і таке потрібно.:P

Dmy - 25-5-2008 у 18:54

Цікаво, звичайо, читати, як скрипальку Опери звинувачують у відсутності слуху в дискусії про наявність слуху в поп-співачки. Може, їм якось змагання влаштувати, напр., із сольфеджио?
Хоча, Лєна була, мабуть, теж зарізка. Мені теж згадалися Таврійськи ігри 95-го, коли 17-річна дитина співала на палубі в "польових умовах" джазові стандарти. Попри ще той телезвук це є мій найприємніший спогад (а може і єдиний приємний) про панну Куєк. Але з тих часів минуло багато часу. Може Анілорак і "хороша людина", але якщо регулярно співаєш під фанеру, втрачаються навички, а відтак і народжуються згадані вище "шедеври" і не лише від Анілорак. Власне, нічого незвичного та несподіваного.
Єдине, що стало для мене одкровенням - виявляється, "попса - потрібна"!:o. Не знаю, якось досі не відчував, але то, може, вже мені слуху не вистачає, аби проникнутись всією єйною необхідістю?:rolleyes:

Юрій Сєров - 25-5-2008 у 20:01

Цитата:
"попса - потрібна"

В контексті попиту на попсу - пропозиція потрібна. І Ані Лорак цілком достойна "попса"

Dmy - 25-5-2008 у 20:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
"попса - потрібна"

В контексті попиту на попсу - пропозиція потрібна. І Ані Лорак цілком достойна "попса"
Нє, ну так міркувати...
Наркотики теж потрібні? В контексті попиту

Та й не варто за загал розписуватися. Я, от, гадаю, без попси би обійшовся. То, може, краще персонально: нехай той, хто вважає, що не може обійтися без попси, прямо так і скаже: "Не можу. Мені потрібна". А там глянемо, скільки сміливців зголоситься

Катерина Задорожна - 26-5-2008 у 08:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Та й не варто за загал розписуватися. Я, от, гадаю, без попси би обійшовся. То, може, краще персонально: нехай той, хто вважає, що не може обійтися без попси, прямо так і скаже: "Не можу. Мені потрібна". А там глянемо, скільки сміливців зголоситься


Людина може обійтися багато без чого, але питання у тому, чи треба? Мені особисто попса подобається - правда, доволі вибірково. Часом навіть потрібна - хоча би для підняття настрою тупими текстами ;).

А щодо суперечок про наявність слуху і голосу в Кароліни - весело, і то дуже. Найцікавіше, шо слух і голос вона таки має, але співаючи наживо помилитися і сфальшивити може кожен. Сама не раз чула, як досвідчені оперні співачки заводили явно не туди... :lol: Те саме і з іншими музикантами. Але як на мене, такі помилки не такі і принципові, оскільки більшість людей їх все-таки не чує і на них не зважає.

Надія Баловсяк - 26-5-2008 у 12:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy

Цитата:

То, може, краще персонально: нехай той, хто вважає, що не може обійтися без попси, прямо так і скаже: "Не можу. Мені потрібна". А там глянемо, скільки сміливців зголоситься



ги :))))))))
самоусвідомлення інтелігенції як спасенників нації, еліти і прочая часом зашкалює :)))))))))

я буду перша!
я -- сміливець!

я пишу -- я не можу обійтися без попси! вона мені потрібна!!!!!!



ну що? час від моменту запису до початку вираження презирства мені і т.д. пішов %)))))))))

Марія Вибранівська - 26-5-2008 у 12:49

Все таки задоволення, що ми серед лідерів є.
Але разом з цим: скільки держав представляли пісні на своїх рідних мовах, а ми? Чула що в франції навіть на рівні парламенту піднімали питання, що представник франції збирався виконувати пісню на англійській мові...
Від Ані лорак сподіватися патріотизму годі, досить того, що "Ані Лорак потрапила до традиційного топ-10 жінок "Євробачення", які є власницями найгарніших ніжок". Руслана - дещо інакше. Думаю, певний звязок між інтелектом і тим, як і що виконує співак є. Але організатори!!! Хоч, порівняно з Вєркою Сердючкою ...

Андрій Пелещишин - 26-5-2008 у 12:50

Цитата:
я буду перша!

Нє-а

повідомленням вище читаю
Цитата:
мені особисто попса подобається - правда, доволі вибірково. Часом навіть потрібна - хоча би для підняття настрою тупими текстами ;).

Dmy - 26-5-2008 у 17:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
самоусвідомлення інтелігенції як спасенників нації, еліти і прочая часом зашкалює :)))))))))
я буду перша!
я -- сміливець!
я пишу -- я не можу обійтися без попси! вона мені потрібна!!!!!!

ну що? час від моменту запису до початку вираження презирства мені і т.д. пішов %)))))))))
Ги :))))))))

Ну, по-перше, пані Надіє, не знаю, чи то емоції, чи навмисно (хоча, якщо навмисно, то ніяк не второпаю ідеї), але ви при цитуванні міня поставили пару зайвих дужок "/quote"; "quote". Якщо це випадково - виправте, прошу, а відтак я тутки почищу.

По-друге, цитуючи в свою чергу, я прибрав у вашому повідомленні приблизно 3 пробіли. Сподіваюсь, концепції не зруйнував? Якщо зруйнував - поверну, присягаюся.

По-третє, "вираження презирства" не буде - у нас вільна країна вільних людей. Я не збираюся виходити із транспарантом: "Гей, забороніть попсу!:baddevil:" Якби ще існувало достатньо ресурсу, аби я міг спокійно задовольняти власні смаки - взагалі б тихо був. Просто стало цікаво. Після повідомлення п.Катерини я ще раз рефлексонув: а чи почувався би якимось упослідженим, чи бракувало би мені чогось, якби раптом попса просто зникла? Дійшов висновку, що, начебто, ні. Пережив би якось, як не складно це уявити. Це при тому, що у мене не має в планах рятувати націю, не кажучи вже про еліту. Ліньки.

Наразі рахунок 1:2 не на нашу користь. Щось "інтелігенція" мовчить, мабуть зайнята - "рятує" :lol:

rost - 26-5-2008 у 18:16

Як на мене, то панна Куєк презентувала добротний попсовий "продукт". Ніжки, рух, голос, англійська все в неї було в порядку. І якби взяла перше місце, мені би за Україну соромно не було, це явно кращий варіант ніж Сердючка.

Щодо мови виконання, то напевне залежить від ринку на який просувається "продукт". Ви собі уявляєте минулорічну сербіянку, або Сердючку гастролюючу по Європах? Звідси і вибір мови. Чи може хтось чув АББу по шведськи? Не зовсім зрозуміла орієнтація Діми. З його "виконання" я второпав oдне слово -- "Believe". Можу також здогадатися що "імпАсібєл" то напевно "impossible". Решта напевно по англо-мордовськи. Крім того ні ніжок ні голосу. І на що ті голосувальники дивилися?

Кажуть, що 60% його успіху це Плющенко з ковзанами і мадяр зі скрипкою Страдіварі. Я не великий знавець попси, але насмілюся припустити, що якби замість мадяра зі скрипкою був Путін в кімоно i з балалайкою то було би значно колоритніше, а головне було би що згадати, колись, як зайде мова про Eurovision 2008.

Dmy - 26-5-2008 у 18:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Путін в кімоно i з балалайкою
:lol:
Це терміново треба на Фофудью - який колорит!:o Ведмеді відпочивають

Катерина Задорожна - 27-5-2008 у 16:21

Європа незадоволена результатами голосування на Євробаченні: УНІАН. В інших джерелах читала, що Британія буде вимагати зміни системи голосування для уникнення політизації конкурсу, і що деякі країни мають переглянути свою роль в участі у проекті.

Максим Стюфляєв - 27-5-2008 у 17:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
Європа незадоволена результатами голосування на Євробаченні: УНІАН. В інших джерелах читала, що Британія буде вимагати зміни системи голосування для уникнення політизації конкурсу, і що деякі країни мають переглянути свою роль в участі у проекті.
Та вони кожен рік про це говорять, а нічого не змінюється.

Tempika - 27-5-2008 у 20:42

мені потрібна попса :-) тре ж під щось стрибати і танцювати :-))

Серж Петренко - 30-5-2008 у 09:56

Стрибати й танцювати? А рокабілі?!! А твіст?!! Під панк, між іншим, гарно потанцювати можна - не треба прив'язуватися до стандартних па, досить лише прив'язатися до тексту і включити фантазію.

Тим не менше, попса дійсно потрібна - хоча би для порівняння, для контрасту! Тільки не така, як в Ані Лорак, вона нудна до чортиків. (Попри всю повагу до Лєни Дадукевич не можу з нею погодитися: слух і голос у Кароліни є, тільки як їх можна розкрити з таким репертуаром?!) НМСД, Лама явно колоритніше виглядає: в неї ще з "Магії" лишилося щось таке дитяче-смішне, і зовнішність - хоч куди! Зокрема, на "Євробачення" цілком згодиться.

Максим Стюфляєв - 30-5-2008 у 10:41

Схоже, Україна вже просто жити не може без телевізійних скандалів. В. о. Президента НТКУ Василь Ілащук зробив заяву, що результати конкурсу "Євробачення - 2008" було сфальшовано і насправді 1 місце посіла Ані Лорак. Наведу кілька цитат.
З інтерв'ю пана Ілащука для газети "Україна молода" : «Уже після другого півфіналу до нас підходили і казали, щоб Україна готувала Палац спорту і вареники — перше місце росіянина було для всіх шоком. Я особисто не знаю жодної людини, яка проголосувала за Білана. Телефонував у Балкани на національні канали. Там проводили опитування на вулиці після оголошення результатів, і не було жодної людини, яка голосувала за Росію. Ми в цьому участі не беремо. За бали відповідають комунікаційні компанії. В Україні теж результат був сфальсифікований».
З виступу Ілащука на прес - конференції за підсумками "Євробачення" : " пан Ілащук повідомив журналістам, що він зв’язався з телевізійниками у Прибалтиці і поцікавився, звідки найвищі оцінки учаснику з Росії. Знайомі пана Ілащука не знайшли жодного, хто би голосував за Білана. Для прибалтійських телевізійників цей факт теж став несподіванкою: вони провели телевізійне опитування з метою знайти, хто ж «наголосував» на 12 балів за Білана. Не знайшли! Дивина телекомунікаційних з’єднань! Було повідомлено також, що британська Бі-бі-сі провела своє опитування: перші місця були віддані красуням із України та Швеції, росіянин на п’ятому – просто загадки інтернет павутиння!
У своєму патріотичному запалі НТКУ дійшла навіть до того, що виходить із клопотанням до Президента України про нагородження... українським орденом третього ступеня Філіпа Кіркорова.:o :lol: :mad: Мдя... Особисто мені, чесно кажучи, взагалі незрозуміло, чому навколо "Євробачення" у нас завжди стільки галасу і хвилювання? Ну, зібралася попсова тусня з різних країн. Погуляли добре. І що з того. Яка різниця, хто і яке місце там зайняв? Панове! "Євробачення" - це звичайнісіньке телевізійне шоу! Одне з багатьох. Нічого більше! На "Телекритиці" є стаття Сергія Грабовського на цю тему http://www.telekritika.ua/media-suspilstvo/view/2008-05-29/38688
Сподобалася фінальна думка автора про те, що "Євробачення" потрібно "зробити значно менш залежним від «сусідського» голосування і від ігрищ під омофором «контори»... або просто забути про нього. Як уже частково робить «стара» Європа і, цілком імовірно, невдовзі почне робити «нова», Центрально-Східна. Я голосую : забути! Тобто хай собі відбувається. І хай хто хоче дивиться. Але нащо так перейматися його результатами, ніби це щось визначальне? Не розумію!

Максим Стюфляєв - 30-5-2008 у 11:01

В продовження теми. Розпалюється ще один скандал. НТКУ висловлює претензії до «РТР Планета» з приводу трансляції «Євробачення». Цитую "Телекритику" : "Національна телекомпанія України звернулась до Нацради з питань телебачення та радіомовлення та Державного комітету телебачення та радіомовлення з проханням розглянути ситуацію щодо порушення ексклюзивного права на трансляцію пісенного конкурсу «Євробачення-2008» на території України російським телеканалом «РТР-Планета». Про це «Телекритику» повідомив перший віце-президент НТКУ Роман Недзельський.

За словами пана Недзельського, «РТР Планета» показував «Євробачення» 24 травня одночасно із Першим національним у прямому ефірі. НТКУ також звернулась до компанії GFK-Ukraine із проханням надати «заміри та всі параметри цієї трансляції».

«Інформація, яку нам надасть GFK-Ukraine, має показати динаміку зростання рейтингу «РТР-Планета». Ми порівняємо їхні показники з нашими, і тоді вже зможемо оцінити свої фінансові втрати. За нашою інформацією, у НТКУ серйозні збитки: ми недобрали приблизно 40%. Тому ми чекаємо на інформацію, яку нам нададуть компетентні органи, і тоді вже вживатимемо заходів», - сказав Роман Недзельський. А виконувач обов’язків президента НТКУ Василь Ілащук наголосив, що НТКУ ставитиме питання «щодо позбавлення ліцензії певних компаній або штрафних санкцій – це вирішуватиме Нацрада».

Нагадаємо, у 2007 році Нацраді вже доводилось розглядати подібну ситуацію, що сталася внаслідок трансляції конкурсу на «Первом канале. Всемирная сеть» (Росія). За словами пана Недзельского, минулого року всі звернення НТКУ не дали жодного результату.

«Але ті позови були не до «Первого канала», а до всіх операторів кабельних мереж, а їх більше тисячі. Тому це не дало жодного ефекту», - пояснив він. Яким чином діятиме Національна телекомпанія на цей раз, поки ще не визначено. Роман Недзельський каже: «Претензії будуть сформовані тоді, коли ми отримаємо від контролюючих органів документ, що засвідчуватиме, що трансляція «Євробачення» мала місце на «РТР Планета».

Кінець цитати. Що тут сказати? Схоже, на звичайнісінький піар Національної телекомпанії. Звісно, жодних практичних наслідків воно не матиме. Російські канали як транслювали Євробачення, так і транслюватимуть. А взагалі, я, звісно, розумію бажання УТ - 1 позбутися конкурентів. Але як вони собі уявляють реалізацію цих вимог? Ми живемо в часи, коли через супутник те саме Євробачення можна дивитися на каналах усього світу. То що тепер? Заборонити "тарілки" й Інтернет?:lol:

Максим Стюфляєв - 30-5-2008 у 11:10

Тим часом Президент України сьогодні зустрічається з Лорак та Кіркоровим. Схоже, брєдова ідея дати Філі ордена набирає обертів.:baddevil:

Максим Стюфляєв - 30-5-2008 у 11:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
НМСД, Лама явно колоритніше виглядає: в неї ще з "Магії" лишилося щось таке дитяче-смішне, і зовнішність - хоч куди! Зокрема, на "Євробачення" цілком згодиться.
Не заперечую. Але може краще Гайтану?

Андрій Пелещишин - 30-5-2008 у 13:24

Цитата:
У своєму патріотичному запалі НТКУ дійшла навіть до того, що виходить із клопотанням до Президента України про нагородження... українським орденом третього ступеня Філіпа Кіркорова.

Дали "народного артиста"

Роман Голощук - 30-5-2008 у 13:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Тим часом Президент України сьогодні зустрічається з Лорак та Кіркоровим. Схоже, брєдова ідея дати Філі ордена набирає обертів.:baddevil:


Президент Віктор Ющенко присвоїв звання народних артистів України фіналістці "Євробачення-2008" Ані Лорак та народному артисту Росії Філіппу Кіркорову, який продюсував її участь у конкурсі.

Згідно з указами президента, почесне звання "Народний артист України" присвоєне Ані Лорак за вагомий особистий внесок у популяризацію української культури у світі, високу пісенну майстерність, Кіркорову - "за вагомий особистий внесок у розвиток культурно-мистецьких зв'язків України і Російської Федерації, високу виконавську майстерність та багаторічну плідну творчу діяльність"

Джерело: http://pravda.com.ua/news/2008/5/30/76763.htm

Катерина Задорожна - 30-5-2008 у 13:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
за вагомий особистий внесок у популяризацію української культури у світі

Ага. Української культури з російським прапором...

Максим Стюфляєв - 30-5-2008 у 15:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
У своєму патріотичному запалі НТКУ дійшла навіть до того, що виходить із клопотанням до Президента України про нагородження... українським орденом третього ступеня Філіпа Кіркорова.

Дали "народного артиста"
Навіть не хочу нічого коментувати. Це ще крутіше, ніж випадок з "Баксовим". Для мене просто чергове свідчення того, що офіційні державні нагороди та звання остаточно себе дискридитували і на сьогодні є анахронізмом. Як співав "Тартак" "Я не хочу бути Героєм України!". Надто поруч з такими "героями".

Ярема П. - 30-5-2008 у 17:17

УкрПравда цікаво природньо зреагувала: Повний звіздєц. Ющенко дав Кіркорову "народного артиста України".

Лєна Дадукевич - 6-6-2008 у 19:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
не розумію проблєми...
маємо вільний час, спілкуємося на вільні теми, яко наприклад оця.

Цитата:
але _для мене_ смішно виглядають дорослі люди
які
1 - пишуть що у лорачки нема голосу
2 - пишуть що лорачка попсова співачка
і т.д. ще купа пунктів

а, ну хіба народу не фіг дЄлать і просто вбивається час написанням банальностей.


Я зрозумів, писати, що в Лорак нема голосу, це банальність і вбивання часу, а писати, що є голос - небанальність і корисно проведений час :lol:

Цитата:
і я, на противагу, здається, всьому інтелектуальному товариству форумчан, щиро бажаю їй успіху!

Якщо Ви уважно читали, то ми бажаємо того ж

Точно.
Хто би сумнівався, що кожна кухарка може правити країною. Це ми вчили :lol:
Чорті шо в країні відбувається, чого дивуватись, що у нас Міністерство Культури І ТУРИЗМУ, Лорак і Кіркоров стають Народними. Зараз і Сердючка того ж захоче. Теж 2 місце ж...
А не музиканти музикантам розказують хто має голос і як співає... Дурдом якийсь суцільний!
Вже звиняйте, я у Львові з 1992 року - накипіло. :baddevil:

Надія Баловсяк - 6-6-2008 у 20:02

ги :))))
кухаркою мене ще не називали. смішно
початкову освіту (музичну) -- маю, відмінний атестат по закінченню музичної школи. ага.

звісно
не музикантам розказувати. ми тут вопше голосу не маємо. так, мимо пробігали

але з логікою якось у нас все гаразд.
тому ми бачимо -- що безголоса Лорак зайняла друге місце і збирає зали на концертах, і є востребувана.
а інші -- дуже голосисті і надзвичайно талановиті........ ги. не буду, мовчу, бо ляпну зайвого, ага.

Odarka - 7-6-2008 у 10:33

Та має Лорак і голос і слух, це смішно про це сперечатися.

А от наш коханий "Любі друзі" точно зійшов зрозуму з Кіркоровим.

Юрій Сєров - 20-6-2008 у 16:44

Потап і Настя Камєнскіх заявили про бажання виступити на Євробаченні-2009. Також ніби не проти Віталік Козловський.
Думаю, після Вєри, ми можемо вже не боятися за наших кандидатів :)

Юрій Сєров - 24-6-2008 у 11:27

Трохи офф-топ, але Сердючка хоче в наступному році представляти Великобританію :lol::lol::lol:
http://korrespondent.net/showbiz/music/502320

Юрій Сєров - 6-11-2008 у 22:54

Думав, що після Вєри вже й чорт не страшний. А ні! Днями по радіво почув, що може Україну представить... Боря Мойсєєв :o

Юрій Сєров - 30-1-2009 у 15:54

Цього року знову відбірний тур.
8 лютого у Києві 30 бажаючих учасників поїхати на Євро будуть проходити відбір.
Львів представлений гуртом Zoряна.

Катерина Слобода - 30-1-2009 у 16:06

Після перемоги Діми Білана та групи "Лорді" питання про те, хто буде представляти Україну на цьому конкурсі,НМД, не є дуже актуальним:rolleyes: Хоча...для співака добра реклама.:)

Юрій Сєров - 30-1-2009 у 16:43

не зрозумів логіки...
Може, після перемоги Руслани?

Dmy - 30-1-2009 у 17:50

По-моєму, воно давно вже не актуальне. Перші пару літ було відносно цікаво - нова справа для України, а тут ще й Руслана виграла. А надалі... Чи сильно футбольних вболівальників цікавить, хто виграв чемпіонат Європи серед ассенізаторів?

Лише незрозуміло, що на відбірковому турі поряд з авіаторами, неангелами, закльопками й іншою Лабудою забув Олег Скрипка:(
Єдине, що цікаво: сумнівну честь України хочуть повідстоювати якийсь хранцуз, а також росіянин (Панайотов, здається).

Катерина Слобода - 30-1-2009 у 19:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
не зрозумів логіки...
Може, після перемоги Руслани?

Та ні, просто після перемоги групи «Лорді» рівень конкурсу дуже впав. (Наскільки пригадую, DJ Паша, який працював перекладачем-коментатором, зарікся, що як вони переможуть, то він більше ніколи не буде коментувати цей конкурс.)
Якщо колись вибирали таких виконавців та групи, пісні яких ще й досі пам’ятають і їх можна вважати гітами, то тепер перемагають незрозуміло хто. Напевно, мають бути певні вимоги до виконавців та пісень. Як є вимоги – то вже можна говорити про рівень.
Ну а про Діму Білана - взагалі мовчу…



Юрій Сєров - 30-1-2009 у 19:15

А мені Лорді сподобалися. Можливо, вони неформат Євробачення, але що з того.
А от Діма Білан...

Владлен Комісаренко - 30-1-2009 у 20:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич

але _для мене_ смішно виглядають дорослі люди
які
1 - пишуть що у лорачки нема голосу
.
А не музиканти музикантам розказують хто має голос і як співає... Дурдом якийсь суцільний!
ги ...Лена Дад і туть є... по темі, а що музиканти займаються виконавським мистецтвом тільки для вузького кола спеціалістів з концою? Якщо у Куєк голосові дані слабкуваті і років десять вона лінувалася взагалі працювати над собою,то і вуйку з Бібрки то чутно.

Катерина Слобода - 30-1-2009 у 21:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Можливо, вони неформат Євробачення, але що з того.

Напевно, такий конкурс мусить мати більш строгі правила відбору конкурсантів.
Не думаю, що глядачі голосували за їхню пісню. Швидше - перемогли через нестандартний зовнішній вигляд.
А коли на пісенному конкурсі починають вибирати не за піснями, а за костюмами - :rolleyes: втрачається суть конкурсу.

Odarka - 31-1-2009 у 18:30

Євробачення ніколи не було показником популярності у Європі...
Єдина група "АBBA", яка завдяки Євробачення отримала популярність, більше ніхто...скліьки років воно існує, а ми так і не знаємо тих виконавців, які вигравали на цьому конкурсі і пісень також не знаємо.
Те, що Росія потрапляє у 10 практично завжди, це політичне питання...євробачення давно було політичним конкурсом...
А те, що Лорак минулого року не перемогла дякуйте тупим українцям, які віддали за Білана 10 балів...
А Скрипка подався на цей конкурс заради піару, він вже давно нічого нового не створює, от і вирішив так попіаритися:) Скрипку люблю дуже:)

Юрій Сєров - 9-2-2009 у 21:17

Попри якісь потаємні сентименти до Патрісії Каас, Скрипка відмовився від участи у відборі і самому Євробаченні, тому в цій ситуації вже неважливо, хто поїде. Засвітиться - максимум.

Dmy - 10-2-2009 у 16:16

А звідки це відомо? Бо досі була суперечлива інфа: Скрипка - нас запросили, а ми ще думаємо; ТРКУ - ВВ подали заявку.

Натомість англійці пісню написав Ендрю Ллойд Вебер. І то: не вона пісню замовила (і проплатила), а він написав і шукав достойну виконавицю.
Плюс Потри-Собі-Карась, хоча вона вже і рудимент.
Схоже, старенька Європа нарешті вирішила трохи серйозніше взятися за те, за що платить.

Юрій Сєров - 10-2-2009 у 16:33

Мабуть вони були в шоці від Діми Мілана :lol::lol::lol:

Андрій Пелещишин - 18-2-2009 у 21:41

Цікава стаття про заполітизованість Євробачення
http://life.pravda.com.ua/scandal/499bd19a755a3/

Автор "тонко натякає" на замовний характер окремих перемог, зокрема нашої Руслани

Юрій Сєров - 18-2-2009 у 21:56

З Русланою - важко сказати, вона тоді справді виділялася на фоні інших конкурсантів.
Коли Вєрка ледь не виграла - це взагалі була б хохма, причому Україні тоді нічого не було потрібно.
А от перемога минулорічного Білана - я справді не зрозумів як це сталося. З точки зору музики - він нічим не виділявся, крім того це була його друга участь в конкурсі, що як правило є негативним ефектом.

Dmy - 19-2-2009 у 14:41

Я теж читав ту бодягу на УП. Висновки слабо аргументовані: щороку в Європі стільки всього стається, стільки таких, кому щось треба дати або навпаки - забрати, що можна притягнути за вуха будь-який вже відомий результат. А що в Києві потрібно було гречанці: вирішувати проблему Кіпра? Так вона - з "головного" острова. Поза тим, для мене завжди підозріло виглядає, коли кажуть: "відомі численні факти маніпулювання результатами голусування" і жодного факту не наводиться.
Що правда, так це те, що "великій четвірці" слід припинити чи суттєво зменшити фінансування, і ЄБ швидко зійде на пси (або перетвориться на черговий Слов'янський базар). І зникнуть всі питання.

Tempika - 19-2-2009 у 18:35

*Єдина група "АBBA", яка завдяки Євробачення отримала популярність*

...ще селін діон.

Dmy - 19-2-2009 у 19:47

Селін Діон отримала популярність завдяки свому голосінню над руїнами "Титаніка", років за 10-12 після Євробачення. А до того її ніхто не знав, окрім місцевих квебекських фанатів. Що було Є-бачення, що ні.

Ще, ось, згадалася Дана Інтернешнл, про яку, справді, дізналися після перемоги на ЄБ. Але - теж - скільки так всього-нічого спливло, а хто наразі її пам'ятає?

Dmy - 22-2-2009 у 17:53

Georgia. ЄБ. Rasha. Новітня історія відносин

У відповідь на російську аґресію в серпні Грузія відмовилася від участі в Євробаченні, оскільки конкурс відбуватиметься в Москві. Проте пізніше країна змінила своє рішення. Але як! :D
Цитата:
Грузію на Євробаченні-2009 в Москві представить гурт Стефане і 3G. До складу гурту Стефане і 3G входить юнак і три дівчини. Ця група з піснею We don't wanna put in (що за бажання можна почути як Ми не хочемо Путіна) перемогла у фіналі національного конкурсу Євробачення
І понеслось.
Цитата:
Продюсер переможця Євробачення-2008 Діми Білана – Яна Рудковська вважає аморальною пісню, з якою Грузія планує виступити на конкурсі цього року в Москві.
«На мою думку, це аморально. Я вважаю, що рада Євробачення і керівництво Первого канала не повинні допустити цю пісню до участі, оскільки вона ображає нашу країну. Продюсер Білана зазначила, що Євробачення «все-таки не якийсь прохідний двір, а серйозний європейський конкурс». «На мій погляд, цю пісню потрібно дискваліфікувати», – сказала Рудковська
Ну якщо прод’юсер САМОГО Дібілана наказала… Текст пісні відразу дискваліфікували. Щоправда, не рада Євробачення і навіть не керівництво «Первого канала», а російські журналісти.
Цитата:
Текст пісні грузинського гурту Стефане і 3G (Stephane & 3G), з якою він виступить на Євробаченні в Москві, змінять.
Про це повідомила співачка Діана Гурцька, яка представляла Грузію на Євробаченні минулого року. «Після фіналу відбіркового туру в Грузії, який відбувся позавчора, я спеціально залишилася в Тбілісі, щоб усіма можливими шляхами домагатися зміни тексту цієї пісні», – розповіла Гурцька в п’ятницю, 20 лютого. «І сьогодні рано зранку організатори грузинської частини Євробачення мені повідомили, що вони прийняли рішення – текст пісні змінять, і жодних образ на адресу іншої країни в ньому не буде», – додала співачка. Вона зазначила, що «слова, які заспівали Стефане і 3G, викликали однозначне засудження в грузинському суспільстві». «Наприклад, колишній спікер парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе під час зустрічі зі мною зауважила, що не в наших традиціях, приїжджаючи в гості, ображати господарів», – розповіла Гурцька
Питається, якщо Гурцька, тодо чого тут ЗМІ? Виявилося, що
Цитата:
«Всупереч поширеним низкою російських ЗМІ повідомленням, текст пісні We don't wanna put in не змінювався і ніяких поправок ми не вносили», – заявила керівник національного проекту відбору колективу на конкурс Натіа Узнадзе. «Була інформація про участь у цій справі співачки Діани Гурцької, але це не так. Діана не втручалася у творчий процес, ніяких поправок не вимагала і, більше того – ніяких заяв російським ЗМІ не робила». У якості підтвердження своїх слів пані Узнадзе порекомендувала зв’язатися по телефону з Гурцькою.
Отже, текст пісні We don't wanna put in, з якою грузинський гурт Стефане і 3G братиме участь у Євробаченні-2009, попри обурення багатьох російських діячів культури, не зміниться
І з чого сир-бор, питається? Чим пісня ображає країну продюсера Діми Білана? Ось нижче текст. Чистісінькі «поющіє труси», як на мене ;)

Some people tell you the stories
To drag you down to (their) the knees,
But lemme tell you don’t worry,
No worries, No worries.
Another glass of my moonshine,
Will kick the hell out of me,
But lemme focus on good stuff,
Some good stuff, just good stuff.
We Don’t Wanna Put In
The negative move,
It’s killin’ the groove.
We Don’t Wanna Put In
Cuz negative move,
Is killin’ the groove.
So many people are whining,
They’re freakin’ all day long,
The bitchin’ will last forever
And ever, and ever…
You better change your perspective,
Your life won’t be outta luck,
A groovy sun will be rising,
(It’s) Be rising, it’s rising…
We Don’t Wanna Put In
The negative move,
It’s killin’ the groove.
We Don’t Wanna Put In
Cuz negative move,
Is killin’ the groove

Мабуть, Рудковська і прімкнувшиє до неї «численні російські діячі культури» просто погано розуміються на будь-якій мові крім російської.
А може, росіяни просто злякалися? Бо ж, як зазначив голова журі грузинського відбіркового туру продюсер з Великобританії Стівен Бад: «Гадаю, в Москві вона (пісня) справить особливе враження, адже крім того, що пісня несе в собі певні політичні послання, вона приємно сприймається на слух.»
«Особливе враження» - це він влучно сказав:lol:

Цитати з матеріалів:
http://novynar.com.ua/showbiz/56044
http://novynar.com.ua/showbiz/56173
http://novynar.com.ua/showbiz/56209
http://news.bigmir.net/entertainment/106512/


ЗІ. Ніколи на ЄБ не голосував – грошики не витрачав надурно, останні пару літ взагалі не дивився, а тут замислився: дивитися - то таке, не обов'язково, але чом не підтримати стратегічного партнера?

Юрій Сєров - 25-2-2009 у 22:50

Схоже, наші діячі хочуть дискредитувати до ручки і використати його для розкрутки своїх підопічних.
http://korrespondent.net/showbiz/music/747795


Юрій Сєров - 6-3-2009 у 10:46

Фінал національного відбору заблокований. Суд заборонив його проводити.
http://korrespondent.net/showbiz/music/763423

Марія Павлюх - 6-3-2009 у 12:11



Звичайно, що це неправильно, коли член жюрі конкурсу є одночасно і продюсером двох виконавців, які беруть участь у відборі. Питання: "Навіщо взагалі проводити цей відбір?" Простіше призначити виконавця, як було минулого року. Але, причина скандалу мабуть полягає у приниженні амбіцій Мозгової, що її підопічна не потрапила у фінал.



Dmy - 8-3-2009 у 00:39

Це вже анекдот! Співачка, що заблокувала Євробачення в Україні, обрана представляти Росію
Цитата:
Росію на міжнародному музичному конкурсі "Євробачення-2009", який пройде в Москві, представлятиме 21-річна Анастасія Приходько.
Між іншим, Валерію обійшла.
Від України представника все одно оберуть - буде завтра фінал чи ні, але в такий цікавий спосіб Приходько з Мозговою виставили клоунами Шевченківський районний суд міста Київа, а двома недоумкуватими стервами - себе коханих. Ще Ющенку жалілися:D - добре, що він не встиг відреагувати.
Гадаю, тепер їм одна дорога - до Москви і надовго (в сенсі - в якомусь тамтому гадюшнику співати), бо тут із ними відтепер навряд чи хтось захоче мати справу, а там і так усі місця зайняті. Поміж 2 стільців ще нікому всидіти не вдавалося.

Каротше, Є-бачення чим далі більше нагадує балаган, чому особисто я щиро радий.

Юрій Сєров - 8-3-2009 у 12:52

В Росії справді шкандаль http://korrespondent.net/showbiz/music/765612
Продюсер Валерії збирається опротестувати результат оголосування.
І справді, як же так - пролетіла в Україні, а поїде від такої співочої країни як Росія.
Будемо вболівати за Анастасію чи шо? :)

Dmy - 8-3-2009 у 13:21

Ги-и-и:lol: Тут шкандаль, там шкандаль. Таке враження, що шоу-бізнесом там і тут займаються ті самі люди (або одні в інших училися).
Хай як хочуть, але я (якщо взагалі наважуся то ввімкнути) проголосую, мабуть, за Грузію. We Don’t Wanna Put In!

Роман Голощук - 8-3-2009 у 21:44

Ну шо - від України на Євробачення в Маскву їде лабуда - тобто Світлана Лобода :)

P.S. Це якщо знову не буде протестів, судів і т.д :)

Віктор Остапенко - 8-3-2009 у 23:54

Мене дивувало, що такі персони як Лобода і їй подібні взагалі є на нашій сцені.
А те, що вона буде представляти Україну на євробаченні – мене взагалі шокує! :o Хоч і євробачення вже давно втратило свій колишній статус.

Я декілька років був за кордоном і завжди там слухав музику. Англомовну музику переважно. Коли повернувся додому і побачив, що в нас твориться – був у шоці. Таке враження, що продюсери які розкручують це – живуть десь на Марсі... Такий маразм... Тяжко слова підібрати щоб це описати. :mad:

PS. Прошу пробачення. Назбиралося.

Наталка - 9-3-2009 у 17:46

Я ту дєвушку, котра буде Росію представляти, чула. То капєц повний, вона співає, якщо так можна сказати, ще гірше, ніж я :D Тільки я співаю, коли мене ніхто не чує :saint:
Ще одну чи то фіналістку відбіркового туру, чи щось таке, чула. Те саме. Співати не вміє, голосу немає, слуху теж, зате є... ну, що є, то є - губи! О, які там губи! Один дотепний дядько обізвав її "губастий чебуратор". Мені стало би шкода дівчину, якби вона відрізняла ноту "до" від ноти "ре".
А щодо Лободи - у мене просто немає слів. :mad::mad:

Анастасія Кулакова - 9-3-2009 у 18:24

Особисто я не розумію, що саме вас так обурило?:) Ну проголосувала ж Європа за "Лорді" та Вєрку. Чому ви думаєте, що їй (Європі) буде менш до вподоби Світлана Лобода?:) Це десь близько - трохи силікону, трохи епатажу, трохи хореографії, трохи вокалу. Ми повинні зважати на те, що ми не можемо голосувати за свого виконавця, тому їхати має не той, хто подобається нам, а той, хто може сподобатись Європі ну і Росії звичайно.

Наталка - 9-3-2009 у 20:43

Та, власне, те й обурює, що у цих "обранців" усього потроху, тільки кеби немає, як казала моя покійна бабуся.
Але, власне, мабуть, перейматися не варто. Тим більше, що жодна частина Європи за Євробаченням Україну впізнавати не почне. Маму їх так, усіх, з їхніми безголосими співаками-андроїдами. Все рівно я то дивитися не буду.

Юрій Сєров - 11-3-2009 у 00:13

Співчуваю Dmy, грузинам заборонили співати пісеньку проти Путіна. :(

Анастасія Кулакова - 11-3-2009 у 22:02

Юрко, вітаю з ювілеєм:) Повідомлення було 6 000!
Соррі за офф-топ:)

Ярема П. - 11-3-2009 у 23:31

Міс Губи їде на Євробачення. Ну і чорт з ним. Прогнозую 9 місце (в кращому випадку).

Юрій Сєров - 12-3-2009 у 00:32

Інтриги ніякої, навіть по приколу не буде на кого дивитися.

Роман Голощук - 12-3-2009 у 10:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Співчуваю Dmy, грузинам заборонили співати пісеньку проти Путіна. :(


І вони відмовились від участі в пісенному конкурсі - http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/03/11/172820

Марія Вибранівська - 12-3-2009 у 18:05

Від Франції їде, здається, Патрісія Каас. Хоч хтось там буде співаком а не бог зна чим.
А за Україну мені геть соромно...
Вбила б...
Та не ту, губату... Вона тут ні при чому. Але хто заправляє всім? Невже якийсь імідж України геть всім до д....?

Dmy - 12-3-2009 у 18:57

Ну і нормально. Я два останні роки взагалі не дивився, не планую і тепер. Життя налагоджується;)

Юрій Сєров - 13-3-2009 у 00:56

Губата, губата... Нижче дивіться :) З вимкнутим звуком :lol:

Роман Голощук - 10-4-2009 у 09:27

Букмекери визначаються з фаворитами «Євробачення-2009».
Лободі прогнозують 13-те місце.

Джерело: http://zik.com.ua/ua/news/2009/04/09/176718

Юрій Сєров - 18-4-2009 у 23:23

Співачка Світлана Лобода, яка представить Україну на міжнародному конкурсі Євробачення-2009 в Москві, звернулася до громадян країни за фінансовою допомогою в підготовці до конкурсу.Як повідомили в компанії Screen Media, ні держава, ні спонсори в умовах фінансової кризи не беруть участі в підтримці українського артиста на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення.

"Підтримку держави мали учасники Євробачення-2005 гурт Гринджоли, які не тільки не принесли Україні перемогу, але досі залишаються символом нав'язування політичної волі. Сьогодні, коли народ сам, шляхом прямого голосування обрав свого представника на європейський пісенний конкурс - Світлану Лободу, ні держава, ні спонсори в цей важкий час не беруть участі в підтримці артиста", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим організовано проект народної підтримки Світлани Лободи для участі в Євробаченні-2009.


Лобода вирішила ще трохи бабла заробити на своїх гастролях :)

Юрій Сєров - 4-5-2009 у 12:39

Кіркоров очолить жюрі Євробачення-2009
http://korrespondent.net/showbiz/music/825734

Згідно з новими правилами голосують не лише глядачі, а й "фахівці".

Юрій Сєров - 19-8-2009 у 02:59

Спецслужбы поинтересовались у азербайджанцев, почему те голосовали за Армению на Евровидении
Тре всіх наших провірити, хто позаторік за Діму голосував, що призвело до перемоги Росії :lol:

Роман Голощук - 29-12-2009 у 22:06

На пісенному конкурсі "Євробачення-2010" Україну представлятиме співак Василь Лазарович - http://life.pravda.com.ua/surprising/4b3a1aeb5e91f/

Соломія Федушко - 29-12-2009 у 22:24

Василь Лазарович.. Перший раз чую такого виконавця :) Не скажу, що в захваті, прослухавши його російськомовні пісеньки... ІМХО, нічого особливого.
Все ж таки, бажаю успіху!

Соломія Федушко - 24-1-2010 у 10:30

Василь Лазарович: Поїду на Євробачення – рятувати Європу від кризи з чоловіками :)
http://culture.unian.net/ukr/detail/188083

Юрій Сєров - 17-3-2010 у 22:41

Як виявилося, не поїде ні куди Лазарович.
Нова влада взялася проводити відбірковий конкурс, фінал якого відбудеться в цю неділю.
Нічого не нагадує? :)

Dmy - 17-3-2010 у 22:57

Пригадую, як відбувалися відбори до Є-бачення, коли вони відбувалися.
Спочатку до оргкомітету протягом 2-3 місяців надходили тонни фонограм.
Потім журі довго ці тонни переслоховувало та відбирало достойників.
Надалі відібрані достойники брали участь у дюжині півфіналів, переможці яких нарешті потрапляли до фіналу.
Весь цей геморой займав десь із півроку.
З фіналом бувало по різному: або один концерт, або тривале шоу кшталту "За склом". Нехай наразі впораються за вечір. Але,
якщо вони такі чесні та демократичні й усе роблять максимально справедливо, то коли встигли провести повноцінний відбір до фіналу?

Повний список кандидатів на "Євробачення":

Соломія Федушко - 20-3-2010 у 22:14

1. Віталій Козловський Виграв у телевізійній програмі "Караоке на Майдані", завдяки якій опинився і переміг в іншому проекті телеканалу "Інтер" - "Шанс".

2. Василь Лазарович У 2004 та 2005 роках був солістом Національного оркестру Республіки Бєларусь. У 2007-му Василь Лазарович представив Україну на Міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля" в Юрмалі.

3. SH & BB ("Бряц-Band" і "Спалахнув шифер") Хлопці виконують свою музику на народних інструментах - три балалайки і баян. De Shifer (перша назва "Спалахнув шифер") - український гурт, заснований 7 березня 1996 року в Ужгороді, Україна. Грає в стилі "альтернатива".

4. Олексій Матіас Юний виконавець здобув популярність завдяки участі у телевізійному проекті "Нового каналу" "Фабрика зірок -3". Окрім співів, написання музики та гри на гітарі, Олексій захоплюється ще й малюванням.

5. Гурт "Закльопки" Катерина, Юлія та Олена брали участь у конкурсі "Нова хвиля-2009" в Юрмалі.

6. Іван Березовський Навчався в Австрії, у Віденській консерваторії на факультеті оперного співу. У 2002 році він став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Зорепад".

7. Дует "Stereo" Складається з учасників "Фабрики зірок-3" Стаса Шурінса та Еріки.

8. Ірина Розенфельд У 2009 році посіла друге місце на "Новій Хвилі" в Юрмалі під псевдонімом Іріс, виступаючи від Росії.

9. Шаніс (Ольга Шандрик) Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, фіналістка телепроекту "Шанс-9", півфіналістка міжнародного конкурсу "Нова хвиля 2007, 2008".

10. Макс Барських (Микола Бортник) Відомим артистом став після участі у телевізійному проекті "Нового каналу" "Фабрика зірок-2".

11. Vladislav Левицький (справжнє ім'я - Василь) У 2006 році вийшов у фінал сьомого сезону популярного телепроекту "Шанс". Брав участь у ролі вокаліста в мюзиклі Олени Коляденко "Па".

12. Мія

13. Гурт Dazzle Dreams У складі етно-електронного проекту Dazzle Dreams об’єдналися дві відомі особистості української музичної сцени: Шура Гера (колишній учасник "Скрябіна" і нинішній учасник "Другої Ріки") і продюсер та композитор Дмитро Ципердюк.

14. Маша Собко У 2007 і 2008 роках брала участь в телепроекті "Шанс". У 2008 році - її визнали "Фаворитом року" в номінації "Молодий талант".

15. Злата Огневич Солістка Національного Ансамблю пісні та танцю Збройних сил України, співала у латин-бенді. Виборола перемогу в Українському проекті "Єдина співуча радіоведуча".

16. Міра Gold Лауреат багатьох українських та міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів. У співачки є досвід співпраці з народними артистами і гастрольного життя.

17. Наталія Валевська Стала відомою після перемоги в телевізійному проекті "Шанс-3". Наталя виконує пісні українською, російською, італійською та французькою мовами.

18. Юлія Войс Стала фіналісткою популярного телевізійного проекту "Народний артист" (РТР, Росія). Солістка рок-опери "Біла ворона", де виконує роль Жанни Д’Арк у "Театральній компанії" Богдана Бенюка та Анатолія Хостікоєва.

19. El Кравчук (Андрій Остапенко) Співак добре відомий на українській естраді з 1994 року.

20. Alyosha Під цим чоловічим псевдонімом ховається дівчина. Олена Кучер із Запоріжжя закінчила Київського національного університету культури та мистецтв на факультет естрадного вокалу.

http://newsru.ua/rest/19mar2010/eurovision.html

Dmy - 21-3-2010 у 02:49

Щойно прочитав. Це ж треба - Альйоша :o
А хто у нас продюсер?

Oleksandra Zorina - 21-3-2010 у 14:10

Не знаю хто продюсер, але голос на диво приємний, імхо.http://video.i.ua/user/1047452/23259/173178/
Чимось нагадує Pink.


Dmy - 21-3-2010 у 14:57

Зеленого поняття не маю, хто така Пінк (якщо, звичайно, її прізвище не Флойд;)). Але кожному - своє. На мене, голос - як голос. Чував я голоси - на свій смак - і приємніші, що в цьому такого - не знаю.
Одне радує - не конче "папса галлімая". Хоча, от, ніяк не можу пригадати, у кого вона вступ злямзила. Щось таке крутиться...
Власне, без різниці - все одно я ту лабуду вже кілька років не дивлюся і дивитися не збираюся.

ЗІ. От ще, пінк - не пінк, але поганяло "Міс Піггі" Альошенькє в інеті вже приклеїли. Мабуть, за "видатний інтелект" у неї на обличчі.

Юрій Сєров - 21-3-2010 у 15:24

Краєм вуха чув шматок тої пісні, також видалася знайомою.
Принаймні не опустилися цього разу до тупого пропихання своїх.

Юрій Сєров - 21-3-2010 у 16:11

Ні дня без шкандалю!

Файно Ганця Герман вляпалася... Так швидко все робили, що навіть не послухали нормально всіх конкурсантів.

Песня, которую Украина посылает на «Евровидение» - плагиат

По-перше - музику спіонерила;
По-друге - оприлюднила пісню ще минулого року.

Тепер пані Ганця, яка радісно щебетала про рівність прав усіх учасників і які молодці організатори, що так швидко все зробили, почухає собі потилицю. Часом швидко не означає добре.
Тепер є варіанти.
1. Провести ще один відбір.
2. Послати на конкурс співачку, що зайняла 2 місце;
3. Замінити пісню "Альоші".

Мабуть буде 2 варіант, принаймні це було б справедливо.

Андрій Пелещишин - 21-3-2010 у 17:20

А кажете "знайома мелодія, знайома".... :)

Dmy - 21-3-2010 у 17:47

Направду кажучи, я не чув раніше Лінду Перрі Грейс і навіть не знав про її існування. Ось сиджу, думаю. Здається, початок мені нагадує щось із Шеріл Кроу. Причому обох пісень.

І ще ніяк не можу згадати, де і чиє висловлювання (Ганна Герман? хоча, навряд) я прочитав, що цього разу на Є-баченні було нарешті найбільш професійне журі. От би знайти - посміятися.

Соломія Федушко - 22-3-2010 у 11:51

ІМХО, забагато уваги наша влада приділяє цьому конкурсу. Вибрали того Лазаровича нехай би вже їхав, а не робили б бучі в останні дні... А ось на наступне вже Євробачення, то вже б розробили нову і справедливу систему вибору. Невже зараз для нашої влади Євробачення- головна і нагальна проблема чи це просто метод відволікти увагу населення від більш важливіших проблем, наприклад того, що наша держава стала в економічному плані "жебраком"?! Якби наш претендент переміг, то з'явилися б нові проблеми проведення цього конкурсу в нас... Невже нам головного болю від Євро-2012 не вистачає?
та й занадто велику увагу наш народ тому попсовому конкурсу приділяє увагу.

Руслан Кравець - 22-3-2010 у 13:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Направду кажучи, я не чув раніше Лінду Перрі Грейс і навіть не знав про її існування. Ось сиджу, думаю. Здається, початок мені нагадує щось із Шеріл Кроу. Причому обох пісень.


Кажуть, якщо пісню тої Лінди, з якої списала Альйоша, прокрутити швидше, то виходить Готель Каліфорнія.
Отже, є ще четвертий варіант - послати Eagles від України на той конкурс.

Андрій Пелещишин - 22-3-2010 у 13:25

Так мені зразу здалося, що то "Каліфорнія"

Соломія Федушко - 22-3-2010 у 13:29

А вона ж заявляла, що сама музику написала :) ось так зараз наші музиканти пишуть кавалок звідси, другий - звідти... Ось і готово! :lol:

Юрій Сєров - 22-3-2010 у 13:33

Сподіваюся її таки дискваліфікують, а не змусять "змінити пісню".

Руслан Кравець - 22-3-2010 у 13:42

Досить часто сучасна комерційна музика пишеться на основі т.зв. семплів, тобто із вставлянням або компіляцією музичних кавалків, написаних кимось раніше.
У такому розумінні цілком вірогідно, що писала сама.

Dmy - 22-3-2010 у 15:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Руслан Кравець
Кажуть, якщо пісню тої Лінди, з якої списала Альйоша, прокрутити швидше, то виходить Готель Каліфорнія.
Отже, є ще четвертий варіант - послати Eagles від України на той конкурс
Іглз не можна. Хіба що з іншою піснєю (як Альошу:lol: ), бо "Каліфорнію" засвічено трохи раніше за найперший термін (1 жовтня 2009, здається), коли пісня ЄБ-2010 може попасти в ротацію.
Але я не впевнений, що то саме "Каліфорнія". Так само можна чимось уподібнити, напр., вступу і програшам зі "Stairway to Heaven". Взагалі - досить традиційний рок-баладний програш, нагадує багато, але, найшвидше, не є нічією калькою конкретно - до відповідальності не притягнеш.
А ось Альошу...

ЗІ. Хто хоче послухати справжню кальку з "Каліфорнії" - качніть "Летний вечер" гр. Стаса Наміна. Ось там - жодних сумнівів, навпаки - підкреслено демонстративно:D

Dmy - 22-3-2010 у 15:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Сподіваюся її таки дискваліфікують, а не змусять "змінити пісню"
Та там 2 питання.
По-перше, терміни - не знаю, коли останній, а далі - свято демократії й Україна без Є-бачення.
По-друге, а кого замість неї? Дивився церемонію визначення остаточного переможця, так конкурентка - взагалі мрак. Може, Лазаровича?:lol:

сумна - 22-3-2010 у 16:22

Вокальні дані у Альоші все ж кращі, ніж у інших претендентів. Голос в неї свіжий і сильний, чого аж ніяк не можна сказати про її головну конкурентку. Тут я цілком згідна із Dmy.

А ще запам'яталося два моменти:

Валід Арфуш ще до голосування дозволив собі репліку, в якій напророкував велике майбутнє Альоші. Хоча це і не було прямим закликом голосувати за неї, але все ж рівність умов для претендентів не була дотримана. Невже Арфуш не знав, що робити такого не слід? Тим самим він продемонстрував рівень отого журі, до якого й так не могло не бути претензій - там не було жодного фахівця-вокаліста. Вбило наповал ще й те, що Валід в нас зараз велика шишка на телебаченні. Гарну кар'єру зробив на конкурсах краси, що й казати.

А ще був курйозний момент, коли оте ангелоподібне хлопча Олексій Матіас, зачувши, що ведуча кличе Альошу, побрів до мікрофону, думаючи, бідненький, що це його кличуть яко переможця... :-))


Серж Петренко - 24-3-2010 у 08:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ні дня без шкандалю!

Файно Ганця Герман вляпалася... Так швидко все робили, що навіть не послухали нормально всіх конкурсантів.

Песня, которую Украина посылает на «Евровидение» - плагиат

По-перше - музику спіонерила;
По-друге - оприлюднила пісню ще минулого року.

Тепер пані Ганця, яка радісно щебетала про рівність прав усіх учасників і які молодці організатори, що так швидко все зробили, почухає собі потилицю. Часом швидко не означає добре.

Так то лише пані Ганця каже, що швидко, бо головні організатори з цим чомусь не погодилися:

Цитата:

Європейський мовний союз (European Broadcasting Union) 22 березня оштрафував Національну телекомпанію України за те, що вона не надала конкурсну пісню на «Євробачення-2010» у встановлені терміни. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті міжнародного пісенного конкурсу.
22 березня закінчився термін представлення країнами-учасницями конкурсних композицій, проте Україна не подала запису пісні вчасно, що є порушенням правил. Відповідно EBU прийняла рішення про накладення штрафу на НТКУ і штрафуватиме за кожен день відсутність пісні. Розмір штрафу не уточнюється. EBU також відзначила, що всі останні 38 країн-учасниць уже надали записи своїх конкурсних пісень. European Broadcasting Union є організатором проведення конкурсів «Євробачення».

Що в перекладі з української на українську означає: платники податків (себто ми з вами) на рівному місці заплатять зайві гроші за те, що новій владі захотілося поблазнювати і в черговий раз зганьбитися.

Odarka - 24-3-2010 у 14:22

Dmy, ох ви і злюка.
Альоша - ім'я дурнувате, аел от дівчинка геть не дурна. У неї супер вокал, дуже легко співає. Пісня була хорошою, але здертою, ну і що? В більшості наших музикантів "здерті" пісні і нічого...ви цих виконавців любите та цінуєте. Скрипка - то взагалі суцільний плагіат чи тій Півні, але ніц...я їх дуже люблю:)
Альоша була найкращою з того відбору і цього їй не забереш.

Dmy - 24-3-2010 у 18:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Dmy, ох ви і злюка.
Альоша - ім'я дурнувате, аел от дівчинка геть не дурна. У неї супер вокал, дуже легко співає. Пісня була хорошою, але здертою, ну і що? В більшості наших музикантів "здерті" пісні і нічого...ви цих виконавців любите та цінуєте. Скрипка - то взагалі суцільний плагіат чи тій Півні, але ніц...я їх дуже люблю:)
Альоша була найкращою з того відбору і цього їй не забереш
Про Півнів і Скрипку я міг би посперечатися, але не буду, бо воно не до теми.
Так само щодо СУПЕР-вокалу. Та непогано вона співає, ніхто ж не проти - в нічному клубі вже пару літ майстерність шліфує, але і не в цьому річ.

Чипляюся до єдиної фрази:
"Пісня була хорошою, але здертою, ну і що?", -
а також до інформації, що пісню замінять, і Альоша на ЄБ таки поїде, хоч і з чимось іншим. Ось у цьому головна проблема. Оскільки, згідно "Положенню про Національний відбір на участь у Пісенному конкурсі Євробачення–2010", статті 8, п. 8.1 переможцем Конкурсу є не виконавець, а пісня, і саме пісня-переможець
Цитата:
має виконуватися її виконавцем та представляти Україну на Міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення–2010”
Між іншим, Положення підписано вже Бенкендорфом, так що відмазки не канають. І виходить, що співачка-то до Осли поїде, але переможця відбору до ЄБ-2010 замінять іншим "учасником" - піснею, який не те що не переміг, а взагалі не брав участі у відборі!

І чим ця ситуація демократичніше та справедливіше за рішення Ілащука послати Лазаровича?

Юрій Сєров - 24-3-2010 у 20:07

Підтримую Дми. По перше за сам факт плагіату ця мегаспівачка мала б бути дискваліфікована.
По-друге, з такою логікою наступного року який-небудь Василь Васильців заспіває Yesterday і поїде на Євробачення вже зі своєю піснею.

Odarka - 24-3-2010 у 23:45

Василь Васильців там би всіх порвав:sing:
Ой, я вас прошу, не робіть з того Євробачення якесь велике "цабе"...Треба дивитися реально на речі. Найкращою на відборі була Альоша (і мені начхати, де вона відшліфовує свій вокал, головне, що він у неї - Є")
2 Dmy, ви що вокаліст чи музикант, що ви можете судити чи поганий чи хорошений в людини вокал і як і де треба його "шліфувати"...
Лазаровича б на євробачені навіть би й не зауважили.
Нема в Україні демократії:)) заюудьте про якісь писульки:))

Oleksandra Zorina - 27-3-2010 у 10:16

Нова пісня Альоші:http://www.youtube.com/watch?v=VJR_IU4XICs&feature=player_embedded
Занадто занудно-лірична, як на мій смак, але голос! тембр!

Соломія Федушко - 27-3-2010 у 15:18

Ой, мені теж вона щось не дуже подобається. Плагіат був кращий :)

Dmy - 28-3-2010 у 00:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Василь Васильців там би всіх порвав:sing:
Ой, я вас прошу, не робіть з того Євробачення якесь велике "цабе"...Треба дивитися реально на речі. Найкращою на відборі була Альоша (і мені начхати, де вона відшліфовує свій вокал, головне, що він у неї - Є")
2 Dmy, ви що вокаліст чи музикант, що ви можете судити чи поганий чи хорошений в людини вокал і як і де треба його "шліфувати"...
Нема в Україні демократії:)) заюудьте про якісь писульки:))
Задом наперед :D
2 Odarka. Соломіє, ви що політик чи політолог, що можете судити, чи є демократія в Україні, чи ні? :lol:
А я написав про це, бо на виголошенні переможця Ганнюся Ге як раз і привітала нас усіх із перемогою демократії, доказом чого став ось саме цей відбір. Хто її за язика тягнув?

Про альошкін вокал і сказав-то всього, що непоганий, але бувають і краще, а також, що 2-е місце - ващєацтой. І в якому із цих 2 пунктів я не правий, що аж треба довідку про роботу вокалістом нести?

Не знаю, хто тут із Є-бачення "робить велике цабе", по-моєму, це, швидше, до тих, хто дивиться його з першої до останньої пісні. Я вже казав: не дивився і дивитися не збираюся: ні місцеве, ні ойропейське. Коли піднявся шкандаль, глянув 2 викладених відео: з остаточною об'явою переможиці, який містив урочистий спів всієї пісні на біс, а ще там 2 кандидатки акапельно проспівали по 4 рядки; а також оригінал плагіату. Все! Жодних Лазаровичів ніколи не чув і слухати влом. Васильцева, між іншим, теж. Хоча... Якщо Сердючка своїм "вокалом" Фінляндію "порвала", то чом би і Васильцеву не порвати Норвегію?:rolleyes::lol:

Dmy - 29-3-2010 у 23:10

Із чату Alyosha на Кореспонденті:

- Читали ли вы поэзию Антона Павловича Чехова?
- Читала, безусловно, это было в школе. И поэзию и прозу.

- Знаете теорему Пифагора?
- Знала. Сейчас не помню.

Яка освічена дитина:rolleyes::lol: Не знаю, чи переможе воно на Є-баченні, але звання пачьотнага праффесора можна давати вже.

- Вы давно знакомы с Анной Герман?
- Мы познакомились на отборе. Очень рада знакомству, и очень жаль, что больше мы пока не виделись. Это было первый и последний раз пока что. И кстати, я не племянница ее совершенно. И не знаю даже, чем мы похожи.

А тебе хтось питав про родинні зв'язки? Вже цікаво:rolleyes:

Серж Петренко - 30-3-2010 у 23:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Жодних Лазаровичів ніколи не чув і слухати влом.

А мені "пощастило" почути його минулого року на радіо, з ним цілу годину передача ішла у прямому ефірі. А-ля місцевий Кобзон. І водночас - справжній Джеймс Бонд, ну в сенсі секретний спецагент (бо чудово вміє розчинитися в натовпі, і вже через кілька хвилин після зустрічі навіть не можеш пригадати, яким він був, а при наступній зустрічі не можна зрозуміти, чи знаєш такого, чи вперше бачитеся). Запам'ятався тільки повною відсутністю почуття гумору.
Тим не менше, дозволю собі не погодитися з Одаркою...

Серж Петренко - 31-3-2010 у 00:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Треба дивитися реально на речі. Найкращою на відборі була Альоша (і мені начхати, де вона відшліфовує свій вокал, головне, що він у неї - Є")
2 Dmy, ви що вокаліст чи музикант, що ви можете судити чи поганий чи хорошений в людини вокал і як і де треба його "шліфувати"...
Лазаровича б на євробачені навіть би й не зауважили.

У Лазаровича вокал також Є. Щойно я нещадно розкритикував його як артиста загалом, але мушу визнати, що безпосередньо за вокал він заслуговує позитивних відгуків.
І не співачці (хай навіть одній з найкращих для мене особисто) вказувати мені, як я маю судити Лазаровича чи Альошу! :D Щоб судити цих конкурсантів, я не мушу бути вокалістом чи музикантом, для цього мені досить бути будь-яким бовдуром - бо саме будь-які бовдури судитимуть Альошу-Лазаровича у вирішальний момент фіналу. Тож хоч як вам не прикро це визнавати, але в даному випадку рівень нашої компетенції практично однаковий.

Кирило Блоцький - 31-3-2010 у 13:35

Альоша - це просто жесть :sing:
знову пролітаємо як фанєра. та ще й цей шкандаль з плагіатом :o
дуже по-українськи вже

Соломія Федушко - 15-5-2010 у 18:50

Ось кліп Альоші на пісню "Sweet people": http://www.youtube.com/watch?v=iftp2SEKB6Q
Щось мені ця пісня не до вподоби :(

Юрій Сєров - 25-5-2010 у 23:54

Почалися півфінали Євробачення. Подивимося чи наша плагіаторша вийде у фінал.

Катерина Слобода - 26-5-2010 у 05:50

Я вчора то трохи подивилася - нічого дуже не сподобалося. Справді сильних і оригінальних виконавців не побачила... але, може, це тільки початок...

Dmy - 26-5-2010 у 13:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Справді сильних і оригінальних виконавців не побачила... але, може, це тільки початок...
Це - кінець. І вже давно.

Катерина Слобода - 26-5-2010 у 15:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Це - кінець. І вже давно.

Так, згідна...я перестала його сприймати серйозно після того як виграли Лорді...

Соломія Федушко - 26-5-2010 у 22:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Я вчора то трохи подивилася - нічого дуже не сподобалося. Справді сильних і оригінальних виконавців не побачила... але, може, це тільки початок...

Я тільки почула хлопчика з Сербії. Мені сподобався його виступ :)

Роман Голощук - 26-5-2010 у 22:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Це - кінець. І вже давно.

Так, згідна...я перестала його сприймати серйозно після того як виграли Лорді...


А я його ніколи серйозно і не сприймав :) І думаю, що не варто :)

Катерина Слобода - 27-5-2010 у 08:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Я тільки почула хлопчика з Сербії. Мені сподобався його виступ :)

Пісню йому написав Ґоран Бреґовіч і вона сама ніби непогана, але костюм в нього був просто "дуже ладний":baddevil:
З тих, що я чула, то росіяни мали гарну пісню.

Соломія Федушко - 27-5-2010 у 09:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Я тільки почула хлопчика з Сербії. Мені сподобався його виступ :)

Пісню йому написав Ґоран Бреґовіч і вона сама ніби непогана, але костюм в нього був просто "дуже ладний":baddevil:
З тих, що я чула, то росіяни мали гарну пісню.

А я й подумала, що є щось спільне з Бреговичем. Все ж таки обоє серби :)
Не знаю, як костюм, а ось личко миле ;)

Соломія Федушко - 28-5-2010 у 10:15

Альоша пройшла у фінал. Я не змогла подивитись другий відбір. Цей другий півфінал також нічим особливим не відзначився?

Катерина Слобода - 28-5-2010 у 11:03

Я побачила хіба Словенію, яка мені сподобалася дуже. То був, напевно, етно-рок.

Катерина Слобода - 30-5-2010 у 11:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Почалися півфінали Євробачення. Подивимося чи наша плагіаторша вийде у фінал.

Не те що у фінал, у десятку кращих увійшла.
Перемога ж дісталася Німеччині. Друге і третє місця, відповідно, Туреччина і Румунія.

Соломія Федушко - 30-5-2010 у 17:44

Ось відео німкені-переможниці:
http://www.youtube.com/watch?v=3D0B6xobUPY&feature=player_embed...

Юрій Сєров - 31-5-2010 у 13:25

Цитата:
Не те що у фінал, у десятку кращих увійшла.

Серйозне досягнення! :baddevil:
Але вище Росії - і то добре! :)

Соломія Федушко - 31-5-2010 у 15:00

Не думаю, що для України цей конкурс має велике значення. Радіймо, що не перше місце отримала :)

Dmy - 31-5-2010 у 22:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Не думаю, що для України цей конкурс має велике значення. Радіймо, що не перше місце отримала :)
Радіймо:)
А щодо невеликого значення - якось відразу згадуються регулярні скандали навколо національних відборів: минулорічний - Приходько, 2005-го - Гринджоли vs Ані Лорак, дрібнішого штибу наїзди на Тіну Кароль; цього року - термінове проведення відбору з перевиборами Лазаровича, його істеричні листи Януковичу, засвічений плагіат Альоши, штрафи за запізнення.
Так таки і невелике значення? По-моєму, певний контингент спить і бачить, як на Є-бачення попасти.

Юрій Сєров - 28-2-2011 у 12:08

На «Євробачення» від України поїде уродженка Бурштина співачка Міка Ньютон (в житті Оксана Грицай) з піснею «Ангел»
У національному відборі Міка Ньютон з піснею «Ангел» посіла перше місце. На другому місці за підсумками голосування виявилася Злата Огневич, на третьому - Джамала.

Ірина Роздольська - 1-3-2011 у 09:22

Сором. Для мене Україна на Євробаченні закінчилася Русланою. Решта то вже такий відстійник, ще й до того неукраїнський.

Юрій Сєров - 1-3-2011 у 12:55

Цитата:
Сором. Для мене Україна на Євробаченні закінчилася Русланою. Решта то вже такий відстійник, ще й до того неукраїнський.

Для мене також.
Цьогорічна представниця (правда кажуть, що буде ще переголосування, і цього року не обійшлося без шкандалю) особливо дратує. Пацанка з Бурштина, яка вискочивши в столицю цурається всього українського...

Captivitas - 5-3-2011 у 20:25

Всі відібрані пісні цьогорічного конкурсу можно педпроглянути в цьому топіку:
http://www.euroforum.com.ru/read.php?1,582206,page=1
пишуть, що відео інших учасників додаватимуться.

особисто мені сподобалися Ісландія, Італія, а норвезька пісня якщо не стане переможницею, то точно стане танцювальним хітом.

Соломія Федушко - 5-3-2011 у 23:34

Мені теж представник з Італії сподобався :)

Юрій Сєров - 5-5-2011 у 11:41

Бурштинська зірка поїхала в Дюссельдорф:
http://tabloid.pravda.com.ua/news/4dc142e36ff2b/

Соломія Федушко - 9-5-2011 у 19:09

Міка Ньютон привезла на "Євробачення" пісочну анімацію:
http://gazeta.ua/articles/culture/381256

Юрій Сєров - 14-5-2011 у 13:00

Міка Ньютон виступатиме у фіналі «Євробачення-2011»

Роман Голощук - 15-5-2011 у 13:01

Результати фіналу: на першому місці - дует Ell & Nikki (Ельдар Касимов і Нігяр Джамал) з Азербайджану з піснею Running Scared, 221 бал.
Міка Ньютон, яка представляла Україну, посіла четверте місце - 159 балів.

Соломія Федушко - 15-5-2011 у 13:08

Дует Ell & Nikki (Ельдар Касимов і Нігяр Джамал)
http://www.youtube.com/watch?v=iq2yLykdjvA&feature=player_embed...

Mika Newton - Angel (Eurovision 2011 Ukraine)
http://www.youtube.com/watch?v=EIWMyCaRXrQ

Andreas - 15-5-2011 у 14:57

Цитата: Початково розміщене учасником Ірина Роздольська  
Решта то вже такий відстійник, ще й до того неукраїнський.


А що ще жахливо - все Євробачення то неукраїнське. Ганьба!
Треба Українобачення організувати, і всіх тих англійців-німців-французів змусити українською співати. А Євробачення - нафік! Неураїнське бо!

Павло Гротов - 30-5-2011 у 17:48

Дивне Євробачення і дивне голосування. Здається, що це дійство вже себе вичерпує

Юрій Сєров - 21-2-2012 у 11:11

Цього року Україну представлятиме Гайтана.

Ненайгірший вибір, хоча деякі політсили вже встигли щось згадати про колір шкіри співачки...

Ярема П. - 21-2-2012 у 12:45

http://ukranews.com/uk/news/culture/2012/02/20/64507 - плагіат? Самі слухайте і скажіть. Моє враження: пісня Гайтани бездарна, як і більшість пісень не Євробаченні, так що будемо виглядати однаково. Враження від гайтаниного виступу: початок здертий з Руслани (чуваки з міні-трембітами), потім балет а-ля Вєрка Сердючка, а очолює той балаган кобіта з претензією на лаври Tina Turner.

Ірка Біла - 5-5-2012 у 10:42

57-м щорічний Пісенний конкурс Євробачення 2012 проходитиме в столиці Азербайджану Баку, а саме на арені Baku Crystal Hall. Півфінали заплановані на 22 та 24 травня, фінал відбудеться 26 травня 2012 року. Офіційна церемонія відкриття конкурсу відбудеться 19 травня 2012 року.

Марія Павлюх - 25-5-2012 у 12:50

Гайтана – у фіналі «Євробачення-2012»:sing: http://www.gazeta.lviv.ua/news/2012/05/25/3009

Юрій Сєров - 13-5-2013 у 12:17

Цього року - півфінали пройдуть 14 і 16 травня, 18 - фінал.

Представниця України, Злата Огнєвич готує номер з найвищим американцем українського походження:
http://ua.korrespondent.net/showbiz/music/1558041-evrobachennya-201...

Юрій Сєров - 14-5-2013 у 23:33

Злата Огневич вийшла у фінал Євробачення
http://ua.korrespondent.net/showbiz/music/1558750-zlata-ognevich-vi...

Юрій Сєров - 24-9-2013 у 20:34

Мода на Євробачення минула. Країни масово відмовляються від участи в конкурсі: http://life.pravda.com.ua/society/2013/09/23/139367/

Юрій Сєров - 7-5-2014 у 22:18

http://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=eoc1DySBqu8
дотично до цьогорічного Євробачення. Це що в людей в голові відбувається...

Юрій Сєров - 7-5-2014 у 22:20

Наша Марія Яремчук у фіналі, щоправда пригадую, якісь її регіональні симпатії, тому....

Андрій Пелещишин - 11-5-2014 у 11:31

Прихильники "русского міра" отримали чудовий аргумент на свою користь з результатів цього Євробачення.

Юрій Сєров - 11-5-2014 у 13:48

Це просто почалися санкції третього рівня!:lol:

А якщо чесно, то як була Сєрючка, то всьо ОК, а як бородатий транс, то содомія і гейропа... Хай на своїх майсєєвих, сасєдавих і інших подивляться.