Форум Рідного Міста

Мїй брат як цитатник

Aleksandra Fink-Finowicka - 28-5-2004 у 22:36

На початьку треба перпросити Цапівітас, за погани плагіят, та всіх любителів Ю. Андруховича, що так свого брата безсромно майже порівную із дужевідомим писменніком.

Мій брат не літерат, звичайни студенть политекнікі (через тиждень в нього сеся починаєсь:-), алеж сказалось йоми геніяльне реченє! Він казав нещодавно:

“є в сюму світи люди нормальні, та ненормальні, річ в тому, що ненормальних більшосьть...”

Що ви на те? Мудрого маю рідного брата?

Олексій Мачехін - 28-5-2004 у 22:48

Він ще колись збагне що в світі НЕМАЄ нормальних людей, а потім зрозуміє що в світі ВСІ люди нормальні.

jaguara - 28-5-2004 у 23:04

Бо усі в міру безумні :)

Dмитрик - 28-5-2004 у 23:41

БОЖЕВІЛЬНІ! УСІ МИ БОЖЕВІЛЬНІ :D
а ще в душі всі ми прагнемо залишатись дітьми, чогось мені так здається :)

Веселка - 29-5-2004 у 00:07

Залежить,хто як розмежовує нормальність і ненормальність. Сьогодні це нормально. а завтра вже ні. Цей поділ дуже суб"єктивний.
" Порівнюючи себе з іншими, можеш зневіритися або зазнатися, бо завжди знайдуться кращі або гірші від тебе."

Для мене кордон між цими двома критеріями дуже туманний. І якщо інші не вважають мене нормальною, це не означає, що я ненормальна(перепрошую за тавтологію:)).

jaguara - 29-5-2004 у 00:18

у моєму рідному місті у певних колах дуже люблять зокрема розмежовувати поняття "дура/дурак" і "дурна/дурний" (друге -- позитивне, на позначення осіб, у яких регулярно зриває дах) :D

Веселка - 29-5-2004 у 00:26

Щось не полюбляю я цих словечок, якось дуже різко.Хоча, якщо звикнеш,то може й нормально.
Віддяю перевагу таким як: вар"ят, цікавенький, химерний, з фйолками... :DЛюдей не ображаєш і правди не ховаєш.:saint:

jaguara - 29-5-2004 у 00:36

Є ще загадкові, маніяки і просто з тарганами у голові :D сенс абсолютно той же -- любляче-правди-не-приховуючий :)

Веселка - 29-5-2004 у 00:41

Обов"язково додам у активний словничок. Я ще полюбляю людей бомжиками називати, але це вже дуже любляче:D
А от недавно почула це збоку, так дивнувато стало...:wow: от я й призупинилась

сумна - 29-5-2004 у 10:35

Моя англійська дуже і дуже шкутильгає. Але навіть я здатна розрізнити, що майже в кожній англомовній пісні звучить слово "крейзі". Закохався або замріявся - і ти вже "крейзі".
Так що легке скороминуче божевілля - річ поширена.
:)

Dmy - 1-6-2004 у 13:42

Не зовсім у тему, але чомусь засоціювалося.
Хтось із відомих (забув хто) сказав:
"Людина в житті проходить 3 стадії:
1. Коли вона вірить у Санта Клауса.
2. Коли вона не вірить у Санта Клауса.
3. Коли вона сама є Санта Клаусом.