Форум Рідного Міста

10 червня, четвер - концерт з нагоди відкриття культового клубу „Ляль...

Odarka - 1-6-2004 у 12:07

10 червня, четвер - концерт з нагоди відкриття культового клубу „Лялька”

„Повернення „Ляльки””

+GG+ та Олег Калич
Samaznajeschxto
Ніагара
Морс
Далі...
„Горгішелі” (Чорний вересень)
Тетіс
Мертвий Півень та Віктор Морозов
Тарас Чубай та „Плач Єремії”


Початок о 17:00
На площі Данила Галицького, перед Ляльковим театром:D

Назар Куций - 1-6-2004 у 13:13

Ух ти!
А що, Чорного вересня у тому складі вже нема?
Чому дівчата афішують своє прізвище?

Odarka - 1-6-2004 у 14:23

Це вних треба питатися я нічого не знаю!

Pusha - 7-6-2004 у 07:53

А концерт відбудеться при будь-якій погоді? За прогнозами буде дощ :-(.

Остап_М. - 7-6-2004 у 10:27

А цікаво чи того дня щось буде в самій Ляльці чи ні????
Бо Ваш сайт щось не вантажиться....

Odarka - 7-6-2004 у 12:58

Цитата:
Першим відправив користувач Остап_М.
А цікаво чи того дня щось буде в самій Ляльці чи ні????
Бо Ваш сайт щось не вантажиться....


Остапе! А концерту тобі мало??? Чи ти хочеш, щоб дві акції нараз відбувалися із того всього нікуди не встигнути?

Odarka - 7-6-2004 у 13:12

Цитата:
Першим відправив користувач Pusha
А концерт відбудеться при будь-якій погоді? За прогнозами буде дощ :-(.



Звичайно при будь-якій:D

Pusha - 7-6-2004 у 17:03

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач Pusha
А концерт відбудеться при будь-якій погоді? За прогнозами буде дощ :-(.



Звичайно при будь-якій:D


Чудово! Починаю пакувати речі, головне не забути парасольку:)

Юрій Сєров - 10-6-2004 у 00:10

Подейкують, що має бути ОЕ - то правда?

Nazar - 10-6-2004 у 00:19

А то нашо?
Ще Руслану і повний букет:)

Юрій Сєров - 10-6-2004 у 00:28

Було би файно - останній раз старим складом.

Назар Куций - 10-6-2004 у 09:06

Кого буду мати честь там побачити з форумців?
У мене робота, але на Далі... я встигну (то десь 19год).

Остап_М. - 10-6-2004 у 09:18

Я буду точно!!!

А щодо часу.... головне встигнути на "Далі" , а тоді й далі все буде файно...:baddevil::lol:

Odarka - 10-6-2004 у 10:02

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Сєров
Подейкують, що має бути ОЕ - то правда?



Я за час відкриття Ляльки стільки історій цікавих ансмлухалася, мені також казали, що буде Скрябін...та Ірина Білик

Я ж подала список груп та учсників, якщо б він змінився я б вас повідомила...
Люди такі казки люблять складати...
Ні, Океану Ельзи не буде...(вони ж тепер рощзпалися)

Капітошка - 10-6-2004 у 10:50

Знову вдача повернулась до мене не тим місцем. Як я хочу на концерт. Що я тут роблю (у Києві)?

Odarka - 10-6-2004 у 11:56

2 Капітошка бери в друзів машину ти ще встигнеш приїхати:))

Капітошка - 10-6-2004 у 16:20

Не з моїм щастям.:(:(:(

Nazar - 11-6-2004 у 00:07

Ну що ж - Лялька вже працює, і концерт пройшов на ура.
Було кльово.
Я добряче припізнився і встиг вже аж на Тетісову останню композицію.
Але головне не пропустив:)
Ось деякі фото
http://public.fotki.com/NazarK/-2/

Юрій Сєров - 11-6-2004 у 01:34

Було супер!
От якби ще не томатний сік...
2 Назар
А де це Кузя ще грає?

Назар Куций - 11-6-2004 у 08:08

Та я не знаю, то чутки. Може вже і ніде.

Остап_М. - 11-6-2004 у 11:57

А мені трішки не сподобався звук. Трохи зле було чути. Але все загалом класно. Зокрема приємно вразила команда "Далі", вона ніби вже не така важка. Суперовим був "Мертвий півень", а також Морозов !!! :))

Odarka - 11-6-2004 у 13:10

Звук був дійсно поганим...
Остапе, що ти маєш на увазі під "вона ніби не така важка"
Ти нас перший раз хіба чув?

Остап_М. - 11-6-2004 у 13:48

2 Odarka:
Ну ясно. Пригадай минулорічний рок-концерт "Рок весна".
Ви тоді ніби щось "важкіше" лабали. Ну не метал.. а в текстовому плані????

А ще цікаво чого так на концерті ведучий хвалив "Спротив"???
Що "Дзига" вирішила взяти хлопців під своє крило???

Odarka - 11-6-2004 у 13:51

Якщо б ти був уважніший Остапе, Хлопіці з "Спротиву" організовували акцію "Назавжди у Львові Лялька і МИ", якби не вони я не знаю чи б Лялька відкрилася 10 чеврня

Odarka - 11-6-2004 у 14:02

Назаре фотки суперові і коментарі до них також:)))

Остап_М. - 11-6-2004 у 15:55

2 Odarka
Та я ніц проти того не маю.
Просто було цікаво в якому форматі і як співпрацює Дзига і Спротив!!!:saint:

Наталка - 11-6-2004 у 16:52

Молодці, я в захваті! Подумки була з вами, тішуся, що концерт був файний! І дійсно класні фотки! Не кажучи вже про коментарі. ;) Як я хотіла там бути, чути "Далі", Морозова, Тараса, і всіх-всіх-всіх... А ще ж у Тараса Чубая нова пісня була, і в "Далі" теж, аж дві (котрих я не чула)... Ну нічого, Бог дасть, не останній - виступ, бо, сподіваюся, Ляльку більше не будуть закривати-відкривати
:saint: Краще нехай вона, гостинно відкрита, чекає на нас - угості! :cool:

Pusha - 13-6-2004 у 22:13

Концерт був просто СУПЕР!!!!!
На таке свято варто було не те, що з Києва приїхати, а й з .... (підставити потрібне;) ).
Дякую за інформацію щодо концерту, якби не цей сайт, то б навряд я про нього дізналася!
Такоє класно погуляли містом :D! Інфо про місця, які варто відвідати брали токож тута ;).
Всім дякую!

jaguara - 13-6-2004 у 22:17

Дехто того ранку спеціально кордон перетнув, аби на забаву трапити :) і не шкодую ані секунди -- потішилася, нагулялася, відпочила. Супер було, велике сенк'ю :D

Nazar - 13-6-2004 у 22:22

А що ж ми всі не стрілись?
До мене підходив хтось, питав за футболку, де взяти і т.д.
Що ж ви не свистіли?
Познайомились б, цікаво, нє?

jaguara - 13-6-2004 у 22:29

та цікаво, але вигулювали мене там таки пара форумців -- от куди вони дивилися, я вже не знаю :) висуну їм догану :)

Nazar - 13-6-2004 у 22:40

... і дійсно кантєкст...

Dмитрик - 13-6-2004 у 22:45

хочете - закидайте мене гнилою трускавкою, але я таки висловлю свою думку - окрім Ніагари та Півня й Морозова нічого більше похвалити неможу. Барбара просто супер, Віка теж класно відспівала незважаючи на застуджене горло - задоволений на всі 100 + 1 :D Аби не любов та повага (що її після концерту непобільшало, НАЖАЛЬ :( ) до особи Тараса та пісень, що він їх виконує - просто розвернувся би та пішов геть, пити горілку - якщо йому недовподоби публіка, для якої він співає то навіщо то взагалі робити??? Чи, може, він вважає, що окрім людисьок, що здатні заплатити шалені кошти за квиток в Оперу у Львові більше немає пристойних слухачів??? Зась - неправильна думка!!!
А ще у мене було просто суперове товариство :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D то був найприємніший момент забави!!!

Наталка - 13-6-2004 у 23:12

Поясніть мені, будь ласка, як вимушено відсутній, що такого на концерті зробив Тарас Чубай?

fish - 14-6-2004 у 07:31

мабуть знову щось єхидне про публіку сказав? Ну що ж, не був би то Тарас... (Солько, без образ!)

Назар Куций - 14-6-2004 у 08:57

Та нічого такого не було.
Тут Дмитрик троха "не рулить". Ніагара - "ацтой"!!! Говорю їх мовою:)

А сумного дійсно трохи було. Найперше і найголовніше - це усвідомлення того, що піпл йде на концерт не слухати, а "ковбаситись". Звичайно, тут знайдуться скептики, які скажуть що так є бо нема що слухати, але ж не так! Є кого слухати, ви лише почуйте!
А про Тараса - він як завжди опанував повністю всю публіку, робив з нею, що хтів.
Та й усе.

Pusha - 14-6-2004 у 09:07

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Поясніть мені, будь ласка, як вимушено відсутній, що такого на концерті зробив Тараса Чубай?


Та у нього просто був кепський настрій. І зі звуком у нього проблеми були... А взагалі, репетиція мені сподобалась :D "Взяла тебе, взяла тебе..." :D:D:D

Pusha - 14-6-2004 у 09:13

Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
... якщо йому недовподоби публіка, для якої він співає то навіщо то взагалі робити???


Ото нетреба :D!
" Я вже 5 років живу у Києві, і зрозумів, що ... " (с) :mad::baddevil::mad::baddevil::mad::baddevil::mad: (це вже моя реакція)
P.S. ;)

Odarka - 14-6-2004 у 12:45

Щодо Тараса він дійсно повівся неегарно сказавши, до когось з публіки слово "заткайтесь", коли вони вигукували якісь непристойності, коли "Плач Єеремії" вийшов на сцену...
Але Дмитре ти забув або просто не звернув увагу на слова, які він сказав після виступу "Ви найкраща молодь, бо ви патріоти, бо ви інтелектуальна молодь", Дмитре чому ти цього не почув?
Можливо Тарас ма. право сказати п'яномо молодняку "заткайтесь".... (мені це також не сподобалося)....
МИ намагалися підбирати групи, на всі смаки тому Дмитре тебе ніхто не буде закидувати гнилими помідорами. якщо тобі не спододалися решта команд...у тебе один смак у когось інший...і це є нормально...
Просто нажаль те що болить мене і найбільше болить Тараса те, що молодь зовсім зараз розівчилася чути тексти і особливо нормальну музику де не має лишень три акорди і врубана примочка...
Це болить, бо молодь колись вміла слухати, а тепер вона вміє обкуритися і скакати під так званий драйв... ось чому Тарас так сказав і так повівся... і це ще раз доказує, що ви не вмієте слухати, бо не почули останніх слів Тараса...дуже важливих слів... на жаль...

Ігор Мартинів - 14-6-2004 у 14:49

Розкажіть краще мені, чи правда, що Лялька тепер з чогось особливого остаточно перетворилася на пересічний кислотний тінейджерський клуб? Так люди кажуть.

Odarka - 14-6-2004 у 15:34

Коли люди кажуть треба їм не вірити - це, напевно, вони судять через вечірку, яка відбувалася 11 червня - кислотна вечірка...
Ні, це не прада!

Олексій Мачехін - 14-6-2004 у 16:38

упсь. Але якщо в клубі проходять кислотні тінейджерські вечірки, чи не свідчить це про кислодність клубу?

Назар Куций - 14-6-2004 у 16:45

Та ні , приглянься до світлин клубу на першій сторінці цієї теми, хіба Кауфман Кислотник?
Звичайно, перший дизайн клубу був більш "легендарніший" за цей, але клуб існую, і його концепція незмінилась.
Про це свідчить і концерт Далі..., який відбудеться через якийсь місяць, та й до цього буде чимало акцій.

Odarka - 14-6-2004 у 16:54

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
упсь. Але якщо в клубі проходять кислотні тінейджерські вечірки, чи не свідчить це про кислодність клубу?


Там і раніше були кислотні вечірки.
Вони відсили два рази на місяць там відбувалися, хіба тоді ви називали Ляльку - кислотною?

Ігор Мартинів - 14-6-2004 у 18:53

Тоді ми бачили, що вона до цього наближається. Контингент гопників, який почав тусуватись в Ляльці був не природнім для неї. Може завдяки інтер"єру там іще зберігалася особлива неформальна атмосфера. Але тепер втратила цей свій шарм і стала така як усі. Не гірше і не краще. Гопи перемогли. Це так люди кажуть, які любили Ляльку, прошу на мене не гніватися, я пишу не від себе бо там був востаннє мабуть близько року тому. А ще кажуть, що єдине, що змінилося в Ляльці на краще - це туалети. То гопи перемогли?

Назар Куций - 14-6-2004 у 19:05

Ігорку, це гадання на іронії.
Якщо програма буде негопна, то який тлумак піде на "таку фігню та туфту"???
А якщо піде, значить він ще не втрачений гоп, з нього ще щось може вийти:)

Наталка - 14-6-2004 у 19:17

Не знаю за "Ляльку" - приїду і складу своє враження, але коли на Різдво був концерт біля Львівської опери, і виступав Тарас, у мене склалося враження, що він, по-перше, дуже скучив саме за львівською публікою, а по-друге (але це вже не враження, а так і було) виклався на всі 100% на тому виступі - на відміну від багатьох інших. І сказав дослівно таке: "Львів’яни, бережіть сили - вони вам ще пригодяться". Ніщо в його поведінці не свідчило про якусь неповагу. Це щось з циклу "Причини і наслідки".
А музичні смаки - то справа особиста. І трускавка, що гнила, що свіжа, нині дорога. :P

Odarka - 15-6-2004 у 13:12

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
То гопи перемогли?



Ігор Мартинів, якщо ти працюєш на Львівській газеті, де співласником є Маркіян Іващишин, як ти можеш таке питати? Дзига - Львівська газета - Лялька - ми ж одна сімя :D:saint::baddevil: Чи не так?
Глупе питання, не перемогли ніякі гопи...мені здається дизайн там ще став андеграундіший ніж був....
Принаймі я маю програму на два тижні наперед Ляльки, щось там забавами для гопів і не пахне:P

Остап_М. - 17-6-2004 у 13:13

2 Odarka:
То може ти б розмістила ту програму на Форумі. А то читати кавалками з "Газети" про наступні "ляльківські" акції і паті якось не дуже.......

Веселка - 17-6-2004 у 13:25

Цілком підтримую Остапа_М.
А щодо Тараса Чубая, я дуже люблю як він співає і особливо що він співає, але на цьому концерті було щось таке, щось тьмяне,але й разюче в його поведінці. Так ніби він змінився, змінилась поведінка поводження на сцені або я просто була дуже залюблена його творчістю і раніше цього не помічала. Враження загалом від усього концерту сумне.

Назар Куций - 17-6-2004 у 14:13

Де ви то бачите?
В чому?
Мені навпаки сподобався той заряд, особливо коли Тарас сміявся під час тсаренького харлею:)

Odarka - 17-6-2004 у 17:33

Тарас тоді зовсім був не злий, а впринципі мій попередній коментар все пояснює!

Dмитрик - 18-6-2004 у 01:51

OK - давайте закриємо тему.