Форум Рідного Міста

Хто тут з Дзиги? Чого вас знову судять?

Андрій Пелещишин - 2-6-2004 у 20:30

Щось я пропустив був раніше, а сьогодні почув в новинах кусочок, що Дзига знову під позовом. Але в чому справа - не зрозумів. Тільки почув, що Іващишин казав, що то якась давня історія.

Олександра Бабяк - 2-6-2004 у 22:30

Пояснюю. ДПА Львівської області подала позов в суд на ВАТ "Троттола" та МО "Дзига" за приховування податків в особливо великих розмірах та відмивання грошей (в не менших сумах). Все це вона пришиває до проведення фестивалю дворічної давності "Слухай Українське". Мовляв серед спонсорів було вказано ВАТ "Троттола", але ведучий цієї фірми не називав, що чомусь там суперечить. ДПА потрактувала це як відсутність реклами "Троттоли" взагалі (чемно плюнувши на всі ролики, плакати та ін друковану продукцію) і знайшла свідків які мають феноменальну память, бо памятають, що ведучий говорив ДВА роки тому. А гроші які по документах проходили як фінансування фесту - відмиті Рущишином та Іващишином.

Dмитрик - 2-6-2004 у 23:40

можна я скажу, що думаю - ххх, ***, ... - СКАЗАВ!!!

Святослав - 2-6-2004 у 23:53

І чого б це слово "фіскал" має два таких різних і водночас споріднених значення?.. :rolleyes:

Ігор Мартинів - 3-6-2004 у 01:19

Вичерпна інформація тут http://www.gazeta.lviv.ua/2004/05/27/NewspaperArticle.2004-05-26.43...
Сьогодні мало бути перше судове засідання. Прокурор не прийшов - відклали.

Captivitas - 3-6-2004 у 12:53

Вчора про це казали по ВВС, тільки мова йшла про позов проти "Львівської газети". Засідання не відбулося, наступне у п"ятницю.
Тримайтесь!!!

Ігор Мартинів - 3-6-2004 у 15:33

Позов не до "Львівської Газети", а до засновників. Коли проходив фестиваль "Слухай Українське" два роки тому, "Газети" ще не було як такої.