Форум Рідного Міста

Обмін музикою

airra - 5-6-2004 у 12:45

Друзяки а не організувати б нам обмін музикою.
Наприклад у мене є чимала фонотека в МП3.
За списком пишіть на roman@airra.net або стукаєм в аську 71198539

Назар Куций - 5-6-2004 у 13:43

Тут у нас є "спеціалізований" пан Чарівник з міста Гамельн, і він має персональний тред на цю тему - який веде до його ж сайту.
Спробуйте пошукати.

KDI - 17-6-2004 у 08:39

Той тред загув у небуття, а на листа по милу він (Чарівник з міста Гамельн) не відповідає. Так що ідею підтримую.
Список - на http://www.freewebs.com/kurylo в розділі "Sharing Music".

Рост - 17-6-2004 у 08:48

Для airra
А де мешкає друзяка? У Львові? Добре було б у досьє вказати.

Tempika - 17-6-2004 у 09:06

....у мене є з музики, що на сіді ніколи не знайдеш: Майкл Френкс Dragonfly Summer, цьогорічний альбом
Гаррі Конніка Only You і саундтрек до фільму K-Pax, а також 7 листів з Тибету Tangerine Dream... шукаю
Гаррі Конніка, Наталі Коул, Майкла Френкса та Ела Гріна, а також останній альбом Едвіна Мартона
Srings'N Beats – дуже дуже дуже тре!!!!.... Можу навіть поділитися Best Trips Малькольма Макларена :-))

Рост - 17-6-2004 у 11:07

Для Темпіки
Незнайома мені музика. Може якось організуємо музично-обмінну зустріч? Я бум-боксом приїду, одразу можна буде послухати :)

Tempika - 17-6-2004 у 11:18

...бум бокс mp3 читає? :-)

Рост - 17-6-2004 у 11:28

Ні, тільки аудіо-CD-R/RW. Не хотів 80 уо переплачувати за читання мп3, бо якість звучання все рівно гірша, ніж в аудіо-ЦД, навіть при найвищому бітрейті.
А бумкає знатно, я навіть здивований, що відносно дешева штатна акустика бумбокса таке виробляє. Звісно, не мортелі, але щоб зробити щось краще, треба вкласти 300-400 уо як мінімум. А то вже зурочення :)
А так, починає грати від 25-30 Гц, хоча по рівню при цих частотах до базового не дотягує. Ну і хай собі :) Я втішаюся, що воно навіть 80-у доріжку тестового диска пробує грати (пошепки, правда), а це вже ознака! :) Бо багато які голови ще на 78-й затихають.

Tempika - 17-6-2004 у 11:42

...то філіпс, так?... я в свій час (6 років назад) дуже хотіла бумбокс, але не було щось :-(
прийшлося купити парасоніка, але звук зарізкий, до сих пір не звикну... філіпси мають файну акустику,
звук м*який, об*мний, обтікаючий... ех.

Рост - 17-6-2004 у 11:46

Я так думаю, що ти хотіла трохи іншого бумбокса :D
А голова в нього, себто, цд-ресівер clarion DB238R :)

Чарівник з міста Гамельн - 17-6-2004 у 12:13

KDI:

Hello!? Я тобі відповів (на kurylo mail.ru) - хіба не отримав? Може в тебе якісь страшні фільтри стоять (бо я взагалі-то з іншої адреси писав)?

Unfortunately, я не знайшов в твоїй колекції нічого цікавого - суцільна "Домашня Колекція" :-(

Tempika - 17-6-2004 у 12:14

...гм... бумбокс є власне трейдмарк філіпса :-)) ось така фраза вийшла.
а зустрітись можна.

Рост - 17-6-2004 у 16:13

Ось, впорядкував свою Кельтську збірку.
Є в наявності:

Silly Wizard
Clannad
Dubliners
Chieftains
Irish Rovers
Tri Yann
Malicorne
Lothlorien
Old Horned Sheep
Mervent
Telenn Gwad
Welladay
Si Mhor
Ronan Hardiman

Уся музика з оригінальних компактів, але в мп3 і 192 бпс. Що вже є, те є. Можна тішитися, що це, хоч і не 256, але вже і не 128 :)
Загалом, якість нормальна.

Обмін музикою

airra - 17-7-2004 у 11:34

to NetGuy.
Друзяка мешкає у Львові.

Ось перелік того що є у мене:

Переважно повна дискографія:

ABBA, ACDC, A-HA, Arabesque, Baccara, Bad Boys Blue, Bee Gees, Belle Epoque,

Blackmore's Night, Bon Jovi, Boney M, Brightman Sarah, Chicago, Cocker Joe,

Cohen Leonard, De Burgh Chris, Deep Purple, Deep Forest, Def Leppard, Depeshe

Mode, Dion, Celine, Dire Straits, Duval Frank, ELO, Eminem, Enigma, Enya,

Europe, F.R.David, Faith No More, Farmer Mylen, Genesis, Jarre Jean Mishel,

John Elton, Kenny G, Kitaro, Lennox Annie, Marillion, Matia Bazar, May

Vanessa, Maywood, Metallica, Michael George, Midnight Oil, Nannini Gianna,

Norum John, Olfield Mike, Pink Floyd, Prodigy, Quatro Suzi, Queen, Rammstein,

Rea Chris, Red Hot Chilly Peppers, Roxette, Sade, Sambora Richie, Scooter,

Scorpions, Secret Service, Shadows, Soul Ballet, Sparks, Stewart Rod, Sting,

Supermax,Taylor Roger, Tempest Joey, T-Rex, U2, Waters Roger, Wham!, Yello, ZZ

Top.

Hi-Fi, Plazma, Алиса, Аллегрова Ирина, Алсу, А-Мега, Ария, Белый орел, Би-2, Борзов Найк, Братья Улыбайте, Буланова Татьяна, Воскресенье,Горбачева Алла, Гости из будущего, Губин Андрей, ДДТ, Дискотека Авария, Жасмин, Земфира, Иванушки International, Игрушки, Кино, Кузьмин

Владимир, Лицей, Лоза Юрий, Лолита, Любе, Макаревич Андрей, Маликов Дмитрий, Маша и медведи, Машина Времени, Меладзе Валерий,

Мумий Тролль, Наутилус Помпилиус, Несчастный Случай, Сектор Газа, Смысловые Галлюцинации, Тальков

Игорь, Танцы Минус,Тату, Чайф

Брати Гадюкiни, Вiка, Вася Клаб, Вій, Мандри, Океан Ельзи, Сердючка Верка.

Цікавить те що відсутнє у цьому списку.

Юра Кириченко - 17-7-2004 у 22:19

У мене є: Чорний Вересень, Фактично самі, Мандри, Руслана, Скрябін (мало), Брати Гадюкіни (мало), Катюша чілі (чотири пісні :(, Перкалаба, Тартак, сестри Тельнюк, Вася Клаб, Вій, ТНМК, ВВ, Кому вниз, Мертвий півень, Віка, Океан Ельзи, Плач Єремії, Таліта Кум, Пікардійська Терція, збірка від ФДР. А ше маю автограф Барбари на плакаті з Полтавського Мазепа фесту, обміняю на класну збірку або подарю справжньому фану при наявності доказів божевільного фанатизму :)
Крім усього іношого зараз шукаю Бурмаку, Катю Чілі, Ніну Матвієнко, Тризубого Стаса.

vovka - 18-7-2004 у 16:12

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Я так думаю, що ти хотіла трохи іншого бумбокса :D
А голова в нього, себто, цд-ресівер clarion DB238R :)

Можливо трохи офтопік.
А давай послухаєм звучання магнітол.
Я твій Кларіон, ти мою Alpine . Просто дуже цікаво як Кларіони, бо говорять що вони дуже і дуже непогані магнітоли, на відміну від всяких кенвудів з піонерами. Може ще хто з автомобілістів буде мати бажання похвалитися своєю головою :)