Форум Рідного Міста

Новий проект "Чиста Україна"

Остап_М. - 7-6-2004 у 10:25

Зовсім нещодавно перебував в Києві, де помітив цікаві наліпки, на яких пише "Очисти владу очисти Україну" і вказана адреса сайту.
Зайшовши туди можна почитати інфо.. про цей проект.
Цікаво чи то щось буде на зразок "Пори" (просто наліпки і використання фоток з часів ГКО За правду, чи щось дійсно вартісне?????

Сайт: http://www.chysto.com

:sing::sing::sing:

jaguara - 7-6-2004 у 18:26

Заходжу на сайт. Хто-що -- не ясно. якщо вас щось конкретно цікавить -- надсилайте запрос на мило. ОК, надсилаю. за пару годин відповідь: "поки організовується структура руху і доноситься інфо.. до осередків ми не маємо змоги тобі все в деталях описати.
Підписуйся на розсилку, а якщо маєш бажання приєднуйся... - анкета прихильника..."
Ну і яке тут бажання може виникнути? особисто у мене -- вилаятись, що за фігня, не морочте голову, якщо не можете дати чіткої відповіді. а розсилки я, наприклад, ненавиджу... загадкова організація, шпійони якісь позбиралися і шифруються. :mad:

Остап_М. - 8-6-2004 у 13:23

Та то здається не тільки тобі так відповіли.
Але мене цікавить чи то щось серйозне чи нє???
Тобто чи то в нас буде ціла купа всіляких рухів чи вони реально будуть щось робити???
Бо я якраз за "робити"!!!

Dmy - 8-6-2004 у 14:15

Може в них просто назва скорочена? Слід назватися "Чиста конкретна Україна" і все буде зрозуміло навіть без россилок.

Олександра Бабяк - 8-6-2004 у 15:02

До речі, такі наліпки з'явилися вже й у Львові.

Ігор Мартинів - 8-6-2004 у 18:01

Поки що вони практично не проявляють ніякої активності. Але як то кажуть "якщо на сцені стоїть рушниця, вона мусить вистрелити". Ближче до виборів ми побачимо що то насправді за "Пора", "Кучмізм", "Чисто", всякі там братства і тд і для чого їх понастворювали. Адже не даремно ж хтось все це фінансує.

Остап_М. - 8-6-2004 у 22:20

2 Олександра Б.:
Але щось тих наліпок мало!!! І багато поздираних лежить, може то вже боротьба між ними всіма почалася???
2 Ігор Мартинів:
А що мається на увазі під "вистрілить"???

P.s: і взагалі яке в Вас ставлення шановні до подібних ініціатив??? :)

Tempika - 9-6-2004 у 08:23

...бачила, як вчора ліпили біля академії мистецтв, на зупинці.... на вигляд студенти...
ех, жаль не спитала :-((

fish - 9-6-2004 у 10:36

Так, і в Полтаві все заліплено тим, а приїхала - і в Запоріжжі теж скрізь такі наліпки.

Я не вірю дитинчатам, які лізуть в політику. Функція цього руху, думаю, буде така ж сама, як і в озимого покоління - відвертати на себе голоси дурної молоді.

Пізніше додавання
Згадала про те, що писала тут кілька місяців тому. Гадаю, що мушу перепросити активістів Пори і Чистої України за свої скептичні підозри. За цей час змогла остаточно переконатися, що ця течія заслуговує на повагу, робить корисну справу і ризикує не дарма.

Tempika - 9-6-2004 у 11:02

...ну звідки у дитинчат гроші на те, щоб заліпити всю україну? :-))
цікаво-цікаво, хто ж за цим стоїть?... сайт знаходиться за IP 69.41.241.26
http://www.ripe.net/perl/whois?69.41.241.26 нічого конкретного не сказало
але трасується до 195.5.56.101 - а це Укртелеком, хоча де - невідомо
засекретилися, а це викликає підозру :-))
а може то у мене просто паранойя.

Остап_М. - 9-6-2004 у 16:30

2 fish:
А хто такі "дитинчата"???
Тай де в них гроші????
2 Tempika:
А може то щось на зразок "Кавказ-центру"!!!

Ігор Мартинів - 9-6-2004 у 16:58

Щось на зразок Кавказ-Центру це Українська правда і Майдан. А тут явно пахне провокацією

Остап_М. - 10-6-2004 у 09:12

2 Ігор Мартинів:
А в чому провокація, бо я щось незрозумів.
2 fish:
1) хто тими молодими людьми маніпулює??
2) хіба чесно думати це погано???
3) про яку саме революцію йдеться???

Олександр Ганущин - 10-6-2004 у 09:15

Ну щодо "Пора" тут щось більше заходом пахне. Так принаймні ті виконавці, що у Льові цим займаються стверджують. Мало не грантова програма (у підвердження тези "заграніца Ющенку помагаєт" А "Чисто" ще дослідити треба...
Щодо молоді на виборах. Та ніколи та молодь не голосувала. Як слід. І явка у неї "найвища". А от виступати кандидатом якого молодь "підтримує" - у всі часи і народли (Кучма 2 - особливо) було престижно.


А тих що революцію б робили - дуже небагато. Наврід чи це ті хто "Пору" клеїть чи "Чисто"...

Остап_М. - 10-6-2004 у 09:21

2 Олександр Ганущин:
Цілком погоджуюсь. А що ж тоді робити молоді??? Під чиї знамена (читай - наліпки) ставати???
Просто може то все тільки якісь мобілізаційні кампанії, щоб молодь проголосувала....

Олександр Ганущин - 10-6-2004 у 12:46

Та що робити - "просвіщатись", інтернет гортати.

Та які там мобілізаційні кампанії... Хіба гроші на це отримати....