Форум Рідного Міста

Прощання з Arial

Captivitas - 8-6-2004 у 17:24

Microsoft вирішив відмовитись від використанна шрифту Arial.

"Сотрудники отдела по управлению шрифтами говорят, что он больше не соответствует требованиям Microsoft. Уже сегодня Arial не предусмотрен в качестве стандартного в новых версиях Internet Explorer, Power Point и Excel. В будущей операционной системе Longhorn вместо него предлагается шрифт Segoe. "

Джерело:
http://www.news2000.kiev.ua/print/aspekty/proschaj.html

P.S. У цій статті також розглянуто ставлення Мікрософту до авторських прав на шрифти.

Dmy - 8-6-2004 у 17:40

Приємно чути. Я завжди його гнав від себе геть!
От не сподівався, жи Майкрософт спроможний на такі доречності.

Ігор Мартинів - 8-6-2004 у 17:56

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Приємно чути. Я завжди його гнав від себе геть!
От не сподівався, жи Майкрософт спроможний на такі доречності.


Що ж пан робить у цьому форумі, який весь зроблений в Arial? :D

Dmy - 8-6-2004 у 18:43

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Що ж пан робить у цьому форумі, який весь зроблений в Arial? :D

На провокаційне запитання відповідаю офіційно: в окні для власних дописів написано не Arial, а Verdana. Інше - ну так не я ж то робив :rolleyes:

dr.Trollin - 9-6-2004 у 07:15

а я якраз полюбляю Аріал...

Tempika - 9-6-2004 у 08:31

...о ні, в програмах верстки Arial жахливий... завжди любила Прагматіку.
до речі, ніхто не має кирилічної Прагматіки для 10-11-го корелу? :-))))) а я все про своє, рідне.

Ігор Мартинів - 9-6-2004 у 10:59

Не плутайте використання шрифтів у поліграфії і у вебі. На моніторі він виглядає досить незле. Краще ніж Tahoma, хоча безумовно гірше, ніж Verdana .

Tempika - 9-6-2004 у 11:04

...та я не плутаю, я ж і у вебі верстаю... але так, вердана форева :-)))

Рост - 9-6-2004 у 11:07

І у мене сайт верданою :)
Але аріал зручний для інформаційних проектів, ну що вже тут зробиш :)

Captivitas - 9-6-2004 у 16:59

У мене теж сайт переважно Аріалом :)
Ну подобається він мені :)

Лучишин Роман - 17-6-2004 у 16:55

Точно таким же методомо вони кричать що МР3 і OGG це єрунда, а вот їх WMA то щось чимось. Вірити M$ - це те саме що вірити нашій владі. Уже рік працюю в основному Linux і ця операційка мені більше до вподоби. Якихось особливих недоліків не відчуваю.

MartinkaDP - 17-6-2004 у 19:09

Цитата:
Першим відправив користувач Rainbow
Точно таким же методомо вони кричать що МР3 і OGG це єрунда, а вот їх WMA то щось чимось. Вірити M$ - це те саме що вірити нашій владі.


Точно! особливо щодо WMA... а мене Фішка привчила до тахоми...:)

Ігор Мартинів - 18-6-2004 у 09:23

Тахома незручний у читанні - у ньому замала відстань між літерами. Вердана ось виглядає майже так само, але читати набагато зручніше

Рост - 18-6-2004 у 10:23

WMA зручний для публікацій в інеті. Він забезпечує краще якість при мінімальному розмірі. В порівнянні з мп3. Але коли розмір не відіграє значення, то WMA, як то кажуть, нервово курить в куточку.
Ну це так, до слова, офтоп :)

Лучишин Роман - 24-6-2004 у 12:40

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Але коли розмір не відіграє значення, то WMA, як то кажуть, нервово курить в куточку.

Але якщо вам потрібна найвища якість, тоді ogg лідирує з великим відривом від mp3, а wma аутсайдер.
Коли я копіюю музику з аудіо-компаків, то для цього використовую тільки ogg. Всі нормальні програвачі його вкуряють. Але WMP не шарить, але його до перших віднести важко. Посільки я сиджу в основному під Linux'ом то це мені взагалі не загрожує :)