Форум Рідного Міста

Єврокубки 04/05

Юрій Сєров - 10-6-2004 у 01:06

Крім двох команд в Лізі Чемпіонів і 2 команд в КУЕФА Україна на свою голову дістала ще одне місце в КУЕФА - за фейр плей. Найімовірнішим учасинком по цьому показнику є Іллічівець. Чому на свою голову - здобуті очки доведеться ділити не на 4, а на 5.

Олександр Чорнобиль - 17-6-2004 у 15:32

Пане Юрію, ви мабуть знаєте за що нам таке щастя? То наш чемпіонат такий коректний, чи це нам просто жереб випав?

Олексій Мачехін - 17-6-2004 у 15:47

жереб випав.
а де ділити доведеться?

Dmy - 17-6-2004 у 16:16

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
жереб випав.
а де ділити доведеться?

Для майбутніх квот розраховується нормований добуток, тобто на 1 команду, тобто общак ділять на кількість народу, що грали цього року.

Іллічивець, попри всю його зеленість, спроможний забезпечити якісь очки, бо у другому кваліфайні стартуватиме проти когось на кшталт Айзербаджану чи Ліхтенштайну, а в третьому також є сіяним (спасибі, Батьківщині, загалом, і, ну, певне, Динамо, як би кого то не дратувало, зокрема) - відтак має шанс вийти чи на прибалтів, чи на Мальту. Тому Маріуполь, зважаючи на недавню історію і закономірності, цілком може зробити для України ("прокидайся з думкою, що ти зробив для України?!" (Б. Єльцин)) більше за власний обласний центр.

А з жеребом все правильно, тільки жеребилися близько 8 кращіх (окрім перших - шведів). Так що культурна у нас нація. Принаймні у футболі. Принаймні цього року. Крити нічим :)

Юрій Сєров - 20-6-2004 у 01:12

Ні, ділити будуть на 5 всі очки, що зароблять.

Юрій Сєров - 1-8-2004 у 17:46

Маріуопельський Металург двічі обігравши вірменський Бананц пройшов далі.
Ось що підсунуло нам жеребкуванння:
Ліга Чемпіонів: 10/11. 08 і 24/25.08
Динамо (Київ) - Сконто (Рига, Латвія)/Трабзонспор (Туреччина)
Пюнік(Єреван)/Шахтар (Донецьк) - Брюгге(Бельгія)/Локомотив (Болгарія)
Кубок УЕФА: матчі 12.08 і 26.08
Металург (Донецьк) - ФК Тирасполь (Молдавія)
Петржалка (Словакія) - Дніпро
Ленінець - Аустрія (Відень)

Ленінцю буде важко, але всі решта мали б пройти. Навіть Шахтар Брюґґе.

Grabchuk - 2-8-2004 у 17:10

Маємо шанс отримати 2 команди в Лізі Чемпіонів? Жереб до нас виявився прихильним. Адже могли попастися Інтер, Реал, Ювік та інші непроходняки.

Юрій Сєров - 5-8-2004 у 06:29

Динамо - Трабзон
Шахта - Брюґґе

Може бути по-всякому. І обидві команди в лізі і обидві в УЕФА...

Олексій Мачехін - 11-8-2004 у 13:39

Після вчорашньої ганьби ООМ-а зняли і призначили в.о. - Сабо.

Ну що ж, він накупив Нанні і Родольфів, нехай він ними і грає.

Юрій Сєров - 12-8-2004 у 19:55

Я вже так звик, що Динамо в Лізі. Ну нічого, може Шахтар порадує...

Юрій Сєров - 15-8-2004 у 02:07

В УЕФА наші добре виступили, однак думаю Ленінець може зосередитися на внутрішніх замганнях.

vovka - 15-8-2004 у 08:30

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Сєров
В УЕФА наші добре виступили, однак думаю Ленінець може зосередитися на внутрішніх замганнях.

Помоэму їм дуже навтіь під силу пройти. Баичв щоправда тільки другий тайм, але виглядали нічим не гріше від Аустрії.. Та і склад в них хороший.. 1:1 на виїзді виглядає дуже навіть реально...

А решта... Вони зобовязані були проходити ще до матчів.. Хто така ця Петржелка ? А Тирасполь ? Це рівень Карпат нинішніх.. Як влучно сказали по Інтеру - в Молдові є одна більш-менш пристойна команда, і це не Тирасполь :)

Щодо Динамо. То майже не віриться в те що зможуть пройти... Хотя надія є, треба забивати, вроді і є кому забивати, а чогось бракує...

Олександр Чорнобиль - 25-8-2004 у 13:52

Ризикну припустити два варіанти на гру Трабзон - Динамо, оскільки з Сабо Динамо грає від дуже добре до дуже погано без видимих причин.
1) перемога з різницею в 2-3 м"ячі
2) поразка.

Олександр Чорнобиль - 26-8-2004 у 10:11

Ну ось так і сталось. Якби не Рудольфо, то, міркую, що й не довелось би так нервуватись вболівальникам Динамо в другому таймі.

Grabchuk - 26-8-2004 у 17:57

Сьогодні мали провести жеребкування групових турнірів. Результатів не чули?

Олександр Чорнобиль - 27-8-2004 у 11:55

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ

Група А
Депортіво (Іспанія)
Ліверпуль (Англія)
Монако (Франція)
Олімпакос (Греція)

Група В
Реал (Іспанія)
Рома (Італія)
Байер (Німеччина)
ДИНАМО (КИЇВ УКРАЇНА)

Група С
Баварія (Німеччина)
Ювентус (Італія)
Аякс (Голландія)
Маккабі (Ізраїль)

Група D
Манчестер Юнайтед (Англія)
Ліон (Франція)
Спарта (Чехія)
Фенербахче (Туреччина)

Група Е
Арсенал (Англія)
Панатінаїкос (Греція)
ПСВ (Голландія)
Русенборг (Норвегія)

Група F
Барселона (Іспанія)
Мілан (Італія)
Селтік (Шотландія)
ШАХТАР (ДОНЕЦЬК. УКРАЇНА)

Група G
Валенсія (Іспанія)
Інтер (Італія)
Андерлехт (Бельгія)
Вердер (Німеччина)

Група H
Порто (Португалія)
Челсі (Англія)
ПСЖ (Франція).
ЦСКА (Росія).

Календар матчів "Динамо" та "Шахтаря" у першому раунді групового турніру Ліги чемпіонів:

Вівторок 14 вересня
"Шахтар" - "Мілан"

Середа 15 вересня
"Рома" - "Динамо"

вівторок 28 вересня
"Динамо" - "Байер"

середа 29 вересня
"Барселона" - "Шахтар"

Вівторок 19 жовтня
"Реал" - "Динамо"

Середа 20 жовтня
"Шахтар" - "Селтік"

Вівторок 2 листопада
"Селтік" - "Шахтар"

Середа 3 листопада
"Динамо" - "Реал"

вівторок 23 листопада
"Динамо" - "Рома"

середа 24 листопада
"Мілан" - "Шахтар"

Вівторок 7 грудня
"Динамо" - "Рома"

Середа 8 грудня
"Мілан" - "Шахтар".

Олександр Чорнобиль - 27-8-2004 у 14:46

2 Юрій Сєров: Чи не було би доцільно це обговорення розділити на два: ЛЧ-2004/2005 і Кубок УЕФА-2004/2005?

Олександр Чорнобиль - 27-8-2004 у 15:07

Тим часом є перша новина з стану суперників Динамо - Роми.
Навіть не знаю добра вона для Динамо чи погана: тренер команди Чезаре Пранделлі пішов у відставку. Серед кандидатів на його місце фігурують Луїджі Дель Нері та Ектор Купер (проти цього пана особливо непросто грати).

Олександр Чорнобиль - 27-8-2004 у 15:11

О, знайшов з ким гратимуть наші в КУЕФА - Дніпро з Маккабі Хайфа, Металург Д з Лаціо.
Донечанам не дуже пощастило, але Лаціо зараз не дуже вражає. Хоча оцінюю лише по грі на Суперкубок Італії з Міланом, а це не дуже добрий критерій, бо Мілан справді виглядає потужно.

Grabchuk - 27-8-2004 у 16:58

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
О, знайшов з ким гратимуть наші в КУЕФА - Дніпро з Маккабі Хайфа, Металург Д з Лаціо.
Донечанам не дуже пощастило, але Лаціо зараз не дуже вражає.

Не вражає, але донечан вразити зуміє:(

Юрій Сєров - 28-8-2004 у 14:00

Прошу вибачення за тимчасову відсутність, яка викикана технічними проблемами (відсутність доступу до компа і нету), тому буду вдячний якщо хтось пригляне за розділом.
Тепер про футбол.
Динамо в Лізі, чого від них не чекав. Але думаю на цьому їхній фарт закінчився, і максимум - це поборотися за КУЕФА. В Шахтаря шансів пройти більше.
Металургів шкода, бо їхні передсезонні закупівлі вже свою справу на цей рік зробили - далі вони не пройдуть. А от в Дніпра шанси з Маккабі з Хапоеля (с) Марічка Падалко більші.
Навіть якщо ДК і ШД нічого не покажуть - все одно, на осінь ми з Лігою і це радує.

Grabchuk - 29-8-2004 у 11:51

Хто знає, де можна подивитися рейтинги країн по виступах команд в єврокубках?

Dmy - 30-8-2004 у 17:48

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Хто знає, де можна подивитися рейтинги країн по виступах команд в єврокубках?

Перше, що трапило під руку:
http://www.dynamo.kiev.ua/Sources/koeff.htm

Юрій Сєров - 30-8-2004 у 22:14

Ранувато ще коефіцієнти рахувати. Це треба буде робити ближче до зими?

Grabchuk - 31-8-2004 у 07:39

Упс. Україна нижче Ізраілю...

Олексій Мачехін - 31-8-2004 у 11:47

Але Україна в цьому сезоні набрала найбільше очок.

Олександр Чорнобиль - 16-9-2004 у 09:07

Ну як назвати те, що вчора відбулось в Римі?

Dmy - 16-9-2004 у 14:00

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Ну як назвати те, що вчора відбулось в Римі?

Тлусті дяді порадяться й у вівторок скажуть, як назвати.

Г. Суркісу треба терміново зконтактуватися зі своїм "корешем" Берлусконі. Той, звичайно, надзвичайно "любить" Юве, але й до Роми певні почуття відчуває. Хай зорганізує італійську спільноту на "найсуворіше покарання" :baddevil:. Тільки не треба команду знімати і стадіон дискваліфіковувати (хоча це - навряд) - чому це Баєр із Реалом мусять отримати кращі умови за Динамо?

Dmy - 16-9-2004 у 18:48

Опаньки! Дніпро попав ув Ізраїлі другій (чи третій) за рахунком Маккабії. А в понеділок до нього приїде розлючене, з жагою крови Динамо, в якого вирвали шмат "ромашки" прямо з роту.

Олександр Чорнобиль - 17-9-2004 у 09:11

Ну а в Донецьку захист "Металурга" разом з Віртом взагалі потішили...

Dmy - 17-9-2004 у 15:49

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Ну а в Донецьку захист "Металурга" разом з Віртом взагалі потішили...

Мда. Вчора довелось почитати, що такої слабкої італійської команди, як Рома декому (із Донецька, переважно) бачити не доводилося (в Європі, звісно).
І от вчора же я побачив справді слабку італійську команду, якої вистачило на 15 хвилин матчу. Весь інший час це було не Лаці-О, а Лаці-нуль. Але цьому Лаці-нуль цілком вистачило тих 15 хвилин, на які його вистачило.

Юрій Сєров - 21-9-2004 у 07:14

Боюся, що як призначать перегравання, то Рома вже не буде такою слабкою. Сподіваюся, що буде технічна поразка. А от Дніпро розчарував...

Dmy - 21-9-2004 у 18:14

Єс! :sing:

Техническое наказание
вторник, 21 сентября 2004
Контрольно-дисциплинарная инстанция (КДИ) УЕФА решила засчитать "Роме" техническое поражение со счетом 0:3 в домашнем матче с киевским "Динамо". Кроме того, две оставшихся домашних встречи в групповом этапе Лиги чемпионов УЕФА римляне проведут при пустых трибунах.

В перерыве вышеупомянутого поединка в арбитра Андерса Фриска попал брошенный с трибун предмет, в результате чего встреча была остановлена. Обсуждая данный вопрос, КДИ приняла во внимание всю серьезность произошедшего инцидента.

Таким образом, домашние поединки "Ромы" с "Байером" (3 ноября) и "Реалом" (8 декабря) пройдут без зрителей. Защитник "Ромы" Филипп Мекс дисквалифицирован на два матча за неспортивное поведение в игре с "Динамо" - он пропустит выездные встречи с "Реалом" (28 сентября) и "Байером" (19 октября).

"Рома" может подать апелляцию на решение КДИ до 24:00 по центральноевропейскому времени в пятницу.

©uefa.com 1998-2004.

Катюзі - по заслузі! :mad: :P

Олександр Чорнобиль - 30-9-2004 у 13:12

Ні, хлопці, це не серйозно. Я думав, що хоч хтось щось скаже (файне) на адресу, ну хоча б Йожефа Сабо, а тут - тиша, ні одного коментаря. Це звичайно не сайт вболівальників київського Динамо, але хоча б слово можна було сказати...

Олексій Мачехін - 30-9-2004 у 13:44

Я був там і мені бракує слів щоб щось написати :)

Олександр Чорнобиль - 1-10-2004 у 11:19

Складається враження, що любителі футболу або вимерли, або не відходять від телевізорів.
Дніпро вчора проявив характер. Молодці!

Олександр Чорнобиль - 6-10-2004 у 15:54

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Складається враження, що любителі футболу або вимерли, або не відходять від телевізорів.


Цитую сам себе. Це щоб не повторюватись - чогось мені видається, що це оригінальніше.

Але складається враження, що про спортивні треди на період виборів всі просто забули. Жаль... Зараз можна було б трішечки (зовсім трішечки) :cool: потішитись, що Дніпру в Кубку УЕФА дістались команди, з якими по силам змагатись і, що, можливо, Дніпро має шанси пройти до наступного раунду, а Україна - отримати ще трохи залікових балів до єврокубкового рейтингу. Або ні...
Але схоже це зараз не головне, і мені важко не погодитись. :yawn:

Юрій Сєров - 7-10-2004 у 21:48

Не вимер ніхто, тьху-тьху-тьху :)
Останнім часом дивлячись на ДК і ЩД я відчуваю якесь розчарування. Хочеться вболівати, а не вболівається. В ДК - Шовковський, в Баєрі-Воронін. По одному українцю. А як грав ШД і Мілан, я взагалі в певний момент зловив себе на думці, що вболіваю за Мілан...
Тому на їхньому фоні - виступ Дніпра це просто супер. Але виникає природнє питання - а на фіґа Україні той рейтинг??? На фіґа та ЛЧ. Я з таким самим успіхом можу вболівати за Мілан.

І це справді не головне що відбувається в Україні. Можливо тому я проти Шахтаря ? :)

Dmy - 8-10-2004 у 16:09

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Зараз можна було б трішечки потішитись, що Дніпру в Кубку УЕФА дістались команди, з якими по силам змагатись і, що, можливо, Дніпро має шанси пройти до наступного раунду, а Україна - отримати ще трохи залікових балів до єврокубкового рейтингу

Зараз можна трішечки потішитись щодо дежавю: Брюгге, Аустрія. А минулого року Дніпро також пощастило на Динамо Загреб. Доля в нього така - добивати тих, що "батьки не добили".
Але форма Дніпра мені не подобається. Маккабі (№3) - не той суперник, з перемоги над яким слід надто радіти, мусив би проходити одною лівою.

Олександр Чорнобиль - 9-10-2004 у 15:33

Цитата:
Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Сєров
Не вимер ніхто, тьху-тьху-тьху :)
Останнім часом дивлячись на ДК і ЩД я відчуваю якесь розчарування. Хочеться вболівати, а не вболівається. В ДК - Шовковський, в Баєрі-Воронін. По одному українцю. А як грав ШД і Мілан, я взагалі в певний момент зловив себе на думці, що вболіваю за Мілан...
Тому на їхньому фоні - виступ Дніпра це просто супер.


Відчуття маю ті ж самі. Оце нещодавно під час гри Динамо з Дніпром в чемпіонаті України я зловив себе на думці, що я просто не можу вболівати за Динамо (хоча з дитинства вболівав саме за них), бо воно грає проти команди, яка є на 65-70% збірною України. І, природньо, що мені захотілось, щоб наша "збірна" виграла в цього "інтернаціоналу"...
Але справді -
quote]Першим відправив користувач Dmy
Але форма Дніпра мені не подобається. Маккабі (№3) - не той суперник, з перемоги над яким слід надто радіти, мусив би проходити одною лівою.

Юрій Сєров - 9-10-2004 у 17:48

Ось нині і подивимося на півМілану, трошки з Баєра і на півДніпра. Ну і на єдиного українця Динамо :).
Дивився недавно абазрєніє російського чемпа, так там наприклад Локомотив має легіонерів, але процентів 30, а не 90.

Олександр Чорнобиль - 12-10-2004 у 13:25

Тим часом на сайті УЕФА з"явилась інформація, яку можна вважати втішною для фанів київського Динамо.
1. Бекхем, який зараз мало не єдиний, хто нормально грає (і забиває) в Реалі (а ще він забиває і роздає паси за збірну, що відчули українці і валійці) - грати з Динамо не буде. Хоча лікарі Реала кажуть, що травма (тріщина ребра), яку він отримав у матчі з Уельсом 9 жовтня, не є серйозною, але схоже сам Бекхем не рветься в бій.
2. Джонатан Вудгейт, який міг ми сцементувати центр оборони Реала, вибув на 10 тижнів .

Окрім цього є інформація, яка є не сильно втішною. Скоріш за все зіграє проти Динамо Роналдо, і грати проти нього потрібно дуже уважно - чоловік відійшов від травми і очевидно дуже скучив за грою, бо вже забив два м"ячі у відбірковому матчі ЧС-2006 проти Венесуели.

Динамо тим часом позбулося Нанні, який непогано грав в Динамо-2 (може це й був його рівень), відправивши його в іспанську Альмерію, яка грає в Сегундо.

Олександр Чорнобиль - 18-10-2004 у 08:40

На цьому тижні маємо можливість побачити два протистояння, які вже стали класичними (як для ЛЧ): Динамо-Реал та Мілан-Барселона. Динамо і Мілан на вихідних бачив - команди вочевидь намагались здобути свої перемоги малою кров"ю, що їм і вдалось. Може хтось ризикне спрогнозувати?:)

Юрій Сєров - 19-10-2004 у 23:49

Програли. Як на мене справедливішим результатом була б нічия. Але грали в якийсь настільки повільний футбол, що часом було нудно. Правда моментів було досить. Єдиний гол привіз собі Юссуф. Запалу, який був з Баєром - не було. Наступний домашній матч треба вигравати, інакше буде важко пройти далі. Як і в попередніх матчах легіонери - форева, в кінці матчу в складі ДК був лише 1! українець. Вперше після травми в матчах ЛЧ вийшов Белькевич, який ще не в формі - запоров хороший момент, коли не зміг обробити мяч у штрафній. Бракувало Верпаковскіса. Дивно, але віддали Нанні, і 3 нападника в складі не було. Баєр виграв, у 3 команд по 6 очок. Шанси мають всі!

Олексій Мачехін - 20-10-2004 у 09:25

Запал був, швидкості не було. А її і не могло були, бо лив серйозний таки дощик. Просто картинка дуже якісна зі стадіо і тому його погано помітно ;)

Олександр Чорнобиль - 21-10-2004 у 09:25

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Скоріш за все зіграє проти Динамо Роналдо, і грати проти нього потрібно дуже уважно - чоловік відійшов від травми і очевидно дуже скучив за грою, бо вже забив два м"ячі у відбірковому матчі ЧС-2006 проти Венесуели.

Рідко буває, але тут я вгадав - Роналдо прислужився Реалу гольовим пасом. Щоправда дісталось Роналдо і від чужих, і від своїх. :lol:

Шахтар мав завдання простіше ніж Динамо і з честю його виконав. На цей раз "донецькі бразильці" були в кращій формі ніж київські...

Олександр Чорнобиль - 21-10-2004 у 10:12

Сьогодні вболіваємо за Дніпро. Грають вдома з, на мою думку, фаворитом групи - Брюгге. В чемпіонаті Бельгії Брюгге ще ні разу не програв - 7 перемог і 2 нічиї. Вважаю, що Дніпру потрібно намагатись не програти, про перемогу в теперішньому стані думати не доводиться.:(

Юрій Сєров - 25-10-2004 у 13:56

Дніпро - молодці, сподіватимемось на вихід з групи!

Олександр Чорнобиль - 29-10-2004 у 09:25

Після перегляду вчорашньої гри між Ювентусом і Ромою остаточно пересвідчився, що для київського Динамо склалась надзвичайно вдала коньюнктура в ЛЧ.
Стан суперників Динамо (сюди відношу: 1) не оптимальний рівень гри Реала, відсутність в їх складі таких ключових гравців як Самуеля, Бекхема, Вудгейта; 2) не оптимальний рівень гри Байера, відсутність ключового хавбека Клеменса Фрітца; 3) агонію Роми, в якій намішалось на купу все - низький рівень гри, жахлива атмосфера, недостатній авторитет тренера, дискваліфікація на решту групового турніру ключового хавбека Данеле Де Россі) нині такий, що в останніх трьох матчах Динамо просто зобов"язане набирати мінімум 5 очок (1 перемога, 2 нічиї) і виходити в наступне коло. :mad:

Юрій Сєров - 29-10-2004 у 12:25

Також дивився цю гру. Рома на сьогодні справді слабенька. І думаю Динамо пройде, але поведінка Сабо мені також не дуже подобається.

Олександр Чорнобиль - 3-11-2004 у 16:43

Шахтар бився добре, але Сетлік дома не тільки б"ється, але й грає краще ніж на виїзді. Думаю, тепер їм бажано не намагатись побити "грандів" (це навряд чи вдасться), а спробувати "укласти мирову". Тим більше, що і Мілан, і Барселону такий варіант може влаштувати. (Звичайно, якщо комусь буде принциповим отримати перше місце в групі, а таке дуже можливо, - гаплик).:(
Якщо ж дійсно Шахтарю вдасться отримати ще пару очок, а Селтік не стрибне вище голови і не переможе "грандів", то донечанам посміхається їх улюблений Кубок УЕФА:lol:.

Бажаю успіху Динамо. Думаю, що вони знову пропустять (дуже вже потужний передній край у Реала), можливо навіть першими, але також думаю, що вдома вони зможуть забити.:rolleyes:

Dmy - 3-11-2004 у 18:58

Шкода Селтік.
Фізики ніякої - грають стоячи.
Техніки ніякої - при тому, що Хартсон дуже не злецьки грає головою і бореться, усі навіси йдуть куди завгодно, тільки не на його лисину.
Тактики ніякої - не уявляють собі навіть елементарних речей, наприклад, що при чисельній перевазі у 2(!) гравці зовсім не обов'язково всім 11 при зриві атаки пертися до власного штрафного. Саме цих 2 зайвих (швидконогих) можна залишити на лінії із апріорі повільнішими захисниками противника, десь на місті інсайдів, і постійно намагатись кидати їх у прорив.
Тобто, на разі Селтік грає на рівні Мет (Д) чи Іллічивця, хіба що досвіду більше. І це все, що залишилося від команди, яка 1,5 року тому цілком обгрунтовано (принаймні, не менше від Порту - майбутнього переможця ЛЧ) претендувала на КУЄФА, порвавши перед тим парочку англіків! І ця команда беззаперечно лідирує в першості Шотландії. Я уявляю, в якому тоді стані Рейнджерс. Не дивно, що його в ЛЧ не пустив якійсь ЦСКА.
Гадаю, що Шахтар, якщо не буде такий дурний, як вчора, шансів пройти в КУЄФА матиме значно більше за Кельтів.
А взагалі, враження, що різниця у класі в цій групі між першими двома й іншими приблизно така, як на наших президентських виборах.

Grabchuk - 4-11-2004 у 13:35

Рауль забив динамівцям свій 49 гол в ЛЄЧ і вийшов за цим показником на перше місце.

Рахунок 2:2 - відповідає показаній грі і певною мірою задовільнив обидві команди. Три команди мають однакові шанси на вихід з групового турніру. Стає гаряче:).

Юрій Сєров - 4-11-2004 у 18:30

Смішно звучали репліки Шарафутдінова, який казав, що добре що ми програємо лише 1:0, бо тоді кращі шанси потрапити в УЕФА. Невже він думає, що решту матчів і Мілан і Барса виграють? В Шахтаря спад і це очевидно.
А от Динамо не повезло, забракло досвіду молодим легіонерам. Але місце в УЕФА майже забезпечене, не програють ж вони Ромі дома 0:4? :)

Dmy - 4-11-2004 у 19:04

Цікаво, до якого місця Динамо Кубок УЄФА? Воно, на моїй пам'яті, завжди ту куєфу ДИНАМілО й вилітало чи не відразу.
Шкода, що знову доведеться все вирішувати в останньому турі та ще й у гостях. Якщо виграти у Роми і "попросити", щоб Реал вдома обіграв Баєр, то вистачить і мінімальної поразки від німаків.

Grabchuk - 4-11-2004 у 19:45

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Сєров
А от Динамо не повезло, забракло досвіду молодим легіонерам. Але місце в УЕФА майже забезпечене, не програють ж вони Ромі дома 0:4? :)
Юра- песиміст. Динамо заслуговує на більше, ніж місце в УЕФА.

Олександр Чорнобиль - 5-11-2004 у 09:18

Динамо може перемагати Рому і не програвати Байеру. Тим більше, що Реал постарається зробити все, щоб перемогти Байер і ті в останньому турі будуть грати лише на пермогу, що для контратакуючого Динамо ой як на руку.

Олександр Чорнобиль - 5-11-2004 у 09:23

Дніпро - молодці!!! Хоча рівень суперника був, м"яко кажучи не дуже, але суперник дуже грубіянив і грав на власному полі.

Grabchuk - 5-11-2004 у 12:36

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Дніпро - молодці!!! Хоча рівень суперника був, м"яко кажучи не дуже, але суперник дуже грубіянив і грав на власному полі.

Дніпро також не супер-клуб. Тому перемога в гостях це досягнення. Справді - молодці.

Олександр Чорнобиль - 10-11-2004 у 12:49

Що робиться з молодими європейськими футбольними зірками? Після відрахування Муту з Челсі за наркотики маємо новий скандал, який до того ж безпосередньо торкається цього треду:

Гравець національної збірної Італії Антоніо Кассано відрахований з клубу "Рома", який є наступником суперником київського "Динамо" по Лізі чемпіонів Президентові римського клубу Роселла Сензі довелося вмішатися у внутрішні справи тренера й футболістів для загального благополуччя команди. "Правила, установлені тренером і схвалені керівництвом клубу, обов'язкові для виконання всіма членами команди. Кассано не бажає додержуватися цих правил і ми були змушені звільнити його. Він нешанобливо ставився до партнерів по команді, наставників і керівників клубу. Його витівки повторювалися день у день, тому його виключення з команди стало неминучим".

Джерело: champion.com.ua, 8.11.2004, 09:17

Dmy - 24-11-2004 у 17:17

Щодо Динамо - Рома.
Футбол - футболом, але прошу зауважити: Динамо почало забивати по тому, як замінило білий м'ячик на помаранчевий!
Ось ТАК-то! Від карми не втечеш!! :o:rolleyes:;)

Олександр Чорнобиль - 8-12-2004 у 09:25

Шахтар зміг зробити те, що від нього вимагалось - продовжити виступи в єврокубках. Від команади, де на шахтаря схожий лише Агахова:), ми вже давно не чекаємо гідної гри в єврокубках. Хочеться лише одного - щоб сяк-так підтримали рейтинг і дали можливість і в наступні роки сподіватись на кращі виступи.

Тішить ще одне - в Сегундо Шахтар зміг би грати непогано. :D

Юрій Сєров - 8-12-2004 у 23:39

Щойно подивився як Динамо "успішно" закінчило виступи в Лізі Чемпіонів. Найгірша гра в груповому турнірі. Мені ця гра нагадала ситуацію, коли збірна грала у Москві. Тренер був той самий і психологія та сама. Замість грати на перемогу грали на нічию. Результат приблизно той самий.
Тепер маємо 3 команди в КУЕФА, але підозрюю, що після наступного раунду не буде ні однієї. ДК і Шахтар злиють, Дніпро не потягне. Все, перерва до весни...

Олександр Чорнобиль - 9-12-2004 у 09:08

Єдине, що порадувало у вчорашньому ганебстві так це те, що Україна (в сенсі збірна) - відтепер не команда одного Шевченка: Воронін не просто закріпився в основі Байера, а став лідером його атак. Але ця втіха має мало спільного з цим тредом, скоріше з іншим...

Олександр Чорнобиль - 21-12-2004 у 10:08

Жеребкування виправдало всі очікування. Нас чекає неймовірна ЛЧ-2004/05:
Реал - Ювентус (!)
Порту - Інтер
Барселона - Челсі (!)
Вердер - Ліон
Ліверпуль - Байєр
ПСВ - Монако
Манчестер Юнайтед - Мілан (!)
Баварія - Арсенал (!)

А ось такі пари гратимуть в 1/16 Кубка УЕФА:
ГАК - Міддлсбро
Херенвен - Ньюкасл
Базель - Лілль
Парма - Штутгарт
Спортинг - Фейеноорд
Алеманія - Алкмаар
Аустрія - Атлетік
Партизан - Дніпро
Валенсія - Стяуа
Аякс - Осер
ЦСКА - Бенфіка
Ференбахче - Сарагоса
Панатінаікос - Севилья
Шахтар - Шальке-04
Олімпіакос - Сошо
Динамо - Вільярреал

Жаль, що чекати довго... :(

Дочекались!

Олександр Чорнобиль - 14-2-2005 у 09:37

В середу грають Дніпро і Шахтар. В четвер - Динамо.
Вже очевидно, що Шахтарям буде непереливки - Шальке є одним з лідерів чемпіонату Німеччини, на вихідних прибило далеко не слабкий Вольфсбург - 3:0. Тут ще Ахметов ногу поламав:(:).

Ніц не знаю про Партизанів. Може хтось що чув?

Потішив в останньому турі Вільяреал, програвши 1:2 в Севільї, але, як на мене це не показник - вдома вони грають зовсім інакше.

Юрій Сєров - 14-2-2005 у 12:22

Те, що Ахметов зламав ногу, думаю на гру Шахтаря істотно не вплине :).
А що Партизан? Йде на першому місці в чемпіонаті. В УЕФА в групі виграв 4:0 в якогось Егалео, на виїзді з Лаціо внічию 2:2, дома зіграв з Вільяреалом внічию 1:1, програв Міддлсбро 3:0.

Так мені виглядає що найкращі шанси в Дніпра... Побачимо.

Ігор Луцький - 14-2-2005 у 13:38

Дійсно, в Дніпра шанси є, є вони і у двох наших інших представників. Отже: Шахтар, якщо ляжуть кістьми - пройдуть.
Динамо, гратимуть у свою гру, повна концентрація до кінця останньої секунди - пройдуть. Дніпро, вони з Партизаном в принципі рівні, і там вже кому пощастить. Ось так. Я оптиміст.

Олександр Чорнобиль - 17-2-2005 у 09:15

Ось і маємо два перші результати. Дві нічиї і дві різні (не дивлячись на те, що кожного разу українська команда була змушена відіграватись). Різний рівень гри (доводеться констатувати, що Дніпро далеко не піде - а так хотілося б). Але можливо не піде далеко і Шахтар...

P.S. Якого це дідька не працюють смайлики?!

Юрій Сєров - 17-2-2005 у 10:32

Цитата:

...кожного разу українська команда...

Мені так виглядає, що зараз в Єврокубках одна українська команда :).
За Дніпро повболівав і, думаю, Партизан маємо проходити.
Шахтар, навіть не знаю, яка він команда бразильська чи румунська з одним українським легіонером :) . Грав непогано, міг виграти, але мабуть Агахові неправильно переклали настанови тренера і він вирішив, що його завдання зробити воротарю Шальке, як мінімум, струс мозку. :D
Важкувато буде пройти далі, хоча все в їхніх ногах.

Ігор Луцький - 17-2-2005 у 12:47

І Дніпро і Шахтар мають шанс пройти. Я вважаю, що у Гельзенкірхені Шальке 04 буде розбито. А у Дніпропетровську там має бути мінімальна перевага на боці Дніпра, я думаю, що пройдуть обоє.
Подивимося, як зіграє сьогодні Динамо.

Юрій Сєров - 17-2-2005 у 13:02

Цитата:

Я вважаю, що у Гельзенкірхені Шальке 04 буде розбито.

Ню-ню :)

Ігор Луцький - 17-2-2005 у 13:11

Шахтар явно прибавить за час, що лишився.

Олександр Чорнобиль - 17-2-2005 у 15:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Луцький
Шахтар явно прибавить за час, що лишився.


Угу. А Шальке здасть.

Юрій Сєров - 17-2-2005 у 16:39

Можна розслабитися. Шальке приїжджало за нічиєю, воно її здобуло. В Німеччині Шахтар чекає поразка. Цікаво, а що Ахмет збирається з такою командою робити в ЧУ? Ну виграють чемп., а за рік гравці опустяться на загальночемпіонатний рівень, восени купувати нових?

Олександр Чорнобиль - 18-2-2005 у 09:05

Три гри - три нічиї. Інтижка та ще.
Хоча я особисто тішуся з найголовнішого - Динамо не пропустило вдома! Вони так люблять таке вчудити. Щоб там не говорив вчора коментатор, що Динамо файно виглядає в позиційній атаці, в контратаці воно виглядає трохи краще. Особливо коли Верпаковскіс бігає...

Юрій Сєров - 18-2-2005 у 09:32

З тих шматків матчу, що я бачив можна зробити висновок, що була боротьба, а футболу особливо не було...
Справді інтрижка... Можуть 3 команди пройти, можуть 3 вилетіти :)

Олександр Чорнобиль - 21-2-2005 у 14:41

А тепер і ЛЧ додається. Які ігри нас чекають! Реал-Ювентус, Баварія-Арсенал, Челсі - Барселона, МЮ-Мілан!
Щось прогнозувати - абсолютно невдячна справа. Можна лише згадати про труднощі окремих команд.
Ось у Мілана є серйозна втрата - Шевченко. Та й останню гру вони ледве вимучили. МЮ навпаки чується дуже і дуже добре.
Ювентус буде грати без Недведа, а це для них не завжди добре закінчується.
У Барселони - форварди на підйомі. Тепер ця команда в лінії нападу має найкращого футболіста світу і найкращого футболіста Африки одночасно.
А у Челсі не гратиме лвіий захисник Вейн Брідж.

Юрій Сєров - 21-2-2005 у 14:51

Шева справді серйозна втрата для Мілану. Матчі мають бути суперзахоплюючі, основне, щоб наші коментатори їх не дуже попсули :) і щоб вибрали для показу на найкращі матчі.

Олександр Чорнобиль - 22-2-2005 у 09:23

Сьогодні показують о 21.30 Реал - Ювентус і в 00.25 Баварія-Арсенал. На мою думку, вибір вірний.

Зі стану Ювентуса - ще дві новини. Не гратимуть Трезаге і Монтеро, але, можливо буде грати Недвед. ;)

Не дуже весело і з Челсі, яких ми зможемо бачити в середу. Скоріше всього не гратимуть Дрогба і Роббен.

Епідемія якась, чесне слово! :(

Ігор Луцький - 22-2-2005 у 12:38

Так цікаві ігри сьогодні. Я думаю, що пройдуть Реал, Челсі, чому я так думаю, точно пояснити не можу просто маю таке передчуття. Бо: Реалу вже ніде відступати, Челсі, ну фінанси на сьогодні це дуже вагомо, шкода Барсу, шкода Юве. Що ж до решти матчів, Баварія - Арсенал, буде рівна боротба, все вирішить випадок, МЮ - Мілан, точно не можу нічого конкретного сказати, але мабуть італійці пройдуть.

Юрій Сєров - 22-2-2005 у 14:28

Я ніц не прогнозую, бо минулого року пробував прогнозувати, і вгадав з точністю до навпаки. Прогнози річ невдячна!

Олександр Чорнобиль - 23-2-2005 у 09:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Луцький
Баварія - Арсенал, буде рівна боротба, все вирішить випадок


Казали вам досвічені люди, що прогнозування ЛЧ - річ доволі невдячна? Ото так і вийшло. Дісталось Арсеналу від Баварії. Але шанс лишаються у всіх, хто вчора програв. (Це я так пишу, тримаючи в голові минулорічну поразку Мілана в Ла-Коруньї).

Немає слів, щоб описати захоплення від гри Реалу. Мені буде не вистачати цієї команди, якщо вона програє. Мені скоро буде не вистачати її, бо з нового сезону Фігу йде з Реала. Вчора Люшембургу показав, що і такі "понтові" зірки, можуть грати, як злагоджений ансамбль. І при цьому їм ще ж дозволено мати окремі сольні партії!;)
Так, вони забили лише один гол. Але не забуваймо, що вони грали проти кращого на даний момент захисту ЛЧ, проти одного з лідерів чемпіонату Італії. І бавились з ними, як з дітьми...
Дуже здивував Ліверпуль. Від кого не чекав так це від них.

Олександр Чорнобиль - 23-2-2005 у 09:31

Сьогодні на нас чекають "Барселона - Челсі" о 21.30 та МЮ-Мілан о 00.25.
Тут можна сперечатись, яку гру потрібно показувати першою, але на користь гри в Барселоні, окрім того, що там зустрічаються лідери національних чемпіонатів Іспанії та Англії, говорить той факт, що "Челсі" на гру виведе, так би мовити, дійсний чемпіон серед тренерів - Маурінью...

Юрій Сєров - 23-2-2005 у 12:21

Шева грати не буде, то навіщо показувати той Мілан :). Думаю Мілан буде грати на нічию. В принципі багато цікавих матчів і дуже шкода, що якийсь інший канал не транслює інший матч. Можна було б вибрати цікавіший. Починати дивитися о пів на першу ночі - це вибачте...

Ігор Луцький - 23-2-2005 у 13:42

Барса-Челсі буде класний матч, а МЮ-Мілан, може бути нуднуватим, хоча по ідеї не повинен таким бути. Можливо тому нам так і показують.

Ігор Луцький - 23-2-2005 у 13:45

Ну дійсно, один канал, це замало, я пам`ятаю, колись ще Інтер показував Лігу чемпіонів. Мабуть канали просто цього не хочуть. Зате Євроспорт потім показує у запису всі матчі ЛЧ, тож можна кожний матч подивитися по декілька раз.

Олександр Чорнобиль - 23-2-2005 у 14:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
В принципі багато цікавих матчів і дуже шкода, що якийсь інший канал не транслює інший матч. Можна було б вибрати цікавіший.


Класно показує лігу "НТВ+футбол". Вибирає якусь одну цікаву гру, але переключається з неї на всі голи (небезпечні моменти, штрафні, кутові, жовті і червоні картки) у всіх інших іграх.
От лиш халепа, що нема в мене того каналу... :(
Але можна піти з друзями в "Корнер" і там подивитись і пива попити;).

Олександр Чорнобиль - 24-2-2005 у 09:53

2 Ігор Луцький: вчіться прогнозувати у нашого модератора. ;) От сказав він, що Мілан буде грати на нічию і піди зрозумій його, що це означає. Можна йому закинути, що Мілан виграв, але у нього зажди буде аргумент - а я й не казав, що він не виграє, я тільки казав, що буде грати на нічию. :lol::lol::lol:

Мілан - молодці. Кому тепер (перед матчами-відповідями) найгірше, так це МЮ. Ну ще Вердеру, але їм просто показали їх місце.

Барселона-Челсі - серйозна була гра. Там ще все попереду. Райкард хоч і поступається Маурінью в сенсі тактики, але відчуття гравця все ж багато дає. Яка заміна!

Сьогодні вболіваймо за наших!

Юрій Сєров - 24-2-2005 у 11:07

Барселоні, щоб пройти далі треба буде і на виїзді грати так, як грали дома.
Цитата:

...вчіться прогнозувати у нашого модератора.

Це вже досвід :). Насправді нічого я не прогнозував. Мілан Анчелотті грає в дуже прагматичний футбол. Можете загадати ті всі перемоги з рахунком 1:0 в минулих сезонах і т.п. Думаю в Манчестера шансів мало.
Шкода буде, якщо Порто вилетить. А виглядає, що так воно і буде. З Ареналом здається також все ясно. Баварія не та команда, яка втратить таку перевагу.
А відносно наших... Буде непогано, якщо лишиться хоча б одна команда. Більше - добре!

Ігор Луцький - 24-2-2005 у 11:27

Мені шкода Арсенал. Шкода Арсена Венгера, що він з цією командою так ніколи і не виграє Лігу Чемпіонів. А вони цього погодьтеся заслуговують, маю на увазі виграти ЛЧ. Шкода!

Ігор Луцький - 24-2-2005 у 11:30

Наш "Перший національний". Там коментатори навмисно не говорять рахунки інших матчів, по ходу матчу. А раніше говорили, так нецікаво, правда. Ну дивіться, закінчився матч, я перемкнув на "Новий канал", і там у "Спортрепортері" сказали всі результати. Нерозумію, навіщо коментатори так чинять.

Ігор Луцький - 24-2-2005 у 11:36

А щодо матчів, то цікава ситуація виходить, може пройти реально Ліон, ПСВ, команди, які не є грандами. А уявіть фінал ПСВ-Ліон.

Баварія-Арсенал(3-1)

Реал-Ювентус(1-0)

ПСВ-Монако(1-0)

Порту-Інтер(1-1)

Барселона-Челсі(2-1)

МЮ-Мілан(0-1)

Вердер-Ліон(0-3)

Ліверпуль-Баєр(3-1)

Ігор Луцький - 24-2-2005 у 11:38

Вибачте за багато постів. Ще хочу сказати про наших в кубку УЄФА. Я думаю, що Шальке04 буде розбито. Вільяреал обіграний на класі. Партизан буде дотиснутий.

Олександр Чорнобиль - 25-2-2005 у 10:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Луцький
Я думаю, що Шальке04 буде розбито. Вільяреал обіграний на класі. Партизан буде дотиснутий.


2 Ігор Луцький: Вам, друже, категорично не можна робити прогнози. ;)
Навіть з Шальке не вгадали. Бо 0:1 є вольовою перемогою.

А щодо інших... Тепер нам вказали наше місце...:(

Про Дніпро. Колись, здається на ЧС у Франції, в чвертьфіналі данці прибили розпальцованих нігерійців з рахунком 4:1. Тоді в тижневику футбол хтось влучно назвав цю подію "Смерть піжонів". Та ж сама фраза лізе мені в голову щодо Дніпра. Як же вони хизувались своєю перевагою майже весь другий тайм! Так, можна говорити про те, що лайнсмен своїми відмашками зірвав все, що можна було зірвати. Але ці відмазки тут ні до чого. Про захист забувати при такій грі не можна було в жодному разі!!!

Про Динамо. Вчора ми побачили різницю в класі тренерів. Маємо дві "легіонерізовані" команди - Динамо і Шахтар, але маємо двох дуже різних тренерів. Іноземця, який може налаштувати на гру як легіонерів так і українців (люди, сталось чудо - Воробей віддав гольову передачу!) і українця, який любить помахати кулаками після бою (про те, що він робив до бою бачимо по грі):

Йожеф Сабо, головний тренер "Динамо" про гру з "Вільярреалом":

- Які, на Ваш погляд, причини поразки?

- Причина в тому, що елементарно погано зіграли. Я команду не впізнав сьогодні. Бразильці себе продавали, а інші взагалі якісь на полі були майже непомітні. От Шацьких. Що робив Шацьких? Не знаю, не розумію. Мало того, що він створив три моменти в наші ворота, крім цього більше нічого. Верпаковскіс був поганий, він взагалі останнім часом якийсь не такий. Хлопець женився... незрозуміло.

- Ви до "Вільярреалу" готувалися цілу зиму, невже не могли підготуватися?

- Чи бачите, якби ми краще зіграли, Ви б сказали, що ми все вивчили в супернику. Так, звичайно, усе знали! Але! Так, як поводилися на футбольному полі наші футболісти, вони дві передачі просто не могли зробити. Страшний брак! Ви подивіться... ну для мене це вбивчо, я просто сиджу й не знаю, як відповідати на ваші питання. Ну якщо стоїть поруч гравець, треба віддати йому. А він не віддає й починає возитися. Втрачає цей м'яч. Ну що може тренер зробити? Вискочити на футбольне поле, забрати цей м'яч і самому віддати?! А в роздягальні сидить і говорить, що Іванов або хто там ще не бігав. Неправильно відкривався. А супротивник пересувається. Вони переміщаються! Дуже просто. Грали 10 на 10, але таке враження було, що їх було 15, а нас - 10. Ну безграмотна гра, безграмотна! Середньої лінії взагалі, як такої не було. Ні Леко, ні Юссуф, ні Рінкон. Просто нуль. На Гусєва подивіться. Що з ним стало, із хлопчиком? Один брак.
Джерело: champion.com.ua, 25.02.2005, 02:17

Юрій Сєров - 25-2-2005 у 11:27

Дніпро дуже шкода! Мали проходити, але грати на 0:0, як на мене було невиправдано.
Абсолютно згідний!
Динамо справді вказали на їхнє місце. Сабо - не тренер. І шкода, що програли лише 0:2, програли ю 0:5 - він би пішов, і почали б шукати доброго тренера, такого як Луческу.

Шахтар має добрі шанси пройти ще далі, оскільки Алькмаар для Шахтаря не складний суперник.

Роман Голощук - 25-2-2005 у 13:27

Зате динамівці грали у "лінію"! Тобто нападники "Динамо" у лінію забігали в оффсайд :) Це, напевне, була стратегічна задумка тренера ;)

Ігор Луцький - 27-2-2005 у 12:34

Ну що мені вказали на моє місте, правда. Отже тепер вболіваємо за Шахтар, і сподіваємося його побачити в 1/4 фіналу як мінімум.

Олександр Чорнобиль - 9-3-2005 у 09:14

Оце так гра! Це я про Челсі-Барселона. Маурінью ще попсує нерви старим футбольним грандам!

А Ліон! Це взагалі щось. Просто закатали Вердер в траву!

Мілан - без коментарів. Прагматизм перевершує все. Прощавай МЮ!

Сподіваюсь, що Реал з Юве теж покажуть суперовий футбол. А тепер зроблю те, чого не слід робити. Припущу, що в Арсенала нічого успішного не вийде. Чому? Це вже скажу, якщо мій прогноз справдиться. ;)

Юрій Сєров - 9-3-2005 у 13:28

Челсі - Барса справді посто супер! На 20 хвилині здавалося, що можна йти спати. А ні! :) . Рональдіньйо міг стати героєм матчу. Міг стати і Ето'О, якби влучив у пусті ворота. А так Челсі йде далі, а Барселону шкода. Правильно сказав коментатор (Джулай здається) вкінці матчу, що Челсі обіграло напевно свого найсильнішого суперника, на шляху який пройдено і який ще попереду.
Металург Донецьк напевно дуже сильно вчора уболівав за Ліон :) :D
Про перемоги Мілану з рахунком 1:0 я вже писав. А англійські команди в Європі останнім часом не вражають (окрім Челсі цього сезону), тому погоджусь, що Арс вилетить. Баварія не та команда, яку так просто можна розкатати.
Дуже цікаво, що покажуть нині Реал і Юве... Думаю такої яскравої гри як вчора не буде. Думаю буде нічия (0:0 або 1:1), без особливих шансів для Юве пройти далі.
Цікаво як будуть грати Баєр і Порту, щоб попроходити своїх суперників.
Отже, до вечера...

Ігор Луцький - 9-3-2005 у 13:55

Я сьогодні буду всім серцем за Арсена Венгера!
Вірю в Монако, але буду вболівати 50/50 стосовно ПСВ.
Ліверпуль - Баєр, вони обидві мені симпатичні, тому теж 50/50.
Реал - Юветус, вірю в Юве.

Інтер - Порту, хай би проходив Інтернаціонале.

Dmy - 9-3-2005 у 18:03

Між іншим, Мілан у 2 таймі був нічогенький (про1 важко взагалі щось сказати :)). У МЮ шансів, практично, не було, а якби не тупий німецький Фандель, міланісті лупили б щонайменше 2 пеналя. Та й по грі захист розтягували, як хотіли. І це при тому, що закінчували у дуже "веселому" складі: 5 захисників + 5 півзахисників. Не ясно, кого там Анчелотті злякався - МЮ наприкінці майже не рухався?

Щодо Челсі - Барса, то такі да! Коли Рональдінью закинув 2 м'ячик, я почав нервово підхіхікувати (можна, навіть, сказати істерично). Це треба, з місця по нерухомому м'ячику і з такою силою!
Але є підозра, що хитрий Моуріньо щось там наробив з газоном (полив?) Лише в 1 таймі гравці Барси (різні) 5-6 разів гепнулися просто на рівному місці (1 гол). У 2-му, схоже, ся первзули (всього 1 падіння).
Також є підозра-2. Якщо челсям десь у півфіналі трафить хтось організованіший за гишпанців, можуть мати клопіт.

Ігор Луцький - 10-3-2005 у 11:17

Ось такі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
Челсі
Ліон
Мілан
Ліверпуль
Баварія
ПСВ
Ювентус
Інтер - Порту???

Юрій Сєров - 10-3-2005 у 13:48

Ювентус- Реал - супертехнічне і надпрофесійне занудство!
Реал грав у тримання м'яча, позиційно атакував, небезпеки було мало. За це й поплатився. Піжони!

Юрій Сєров - 11-3-2005 у 15:19

Ну ось Шахтар і допроходився. АЗ Алкмаар, увсеь склад якого коштує так само як останній бразилець розкатав їх як дітей. Європохід завершено. Бразильців можна пакувати і відправляти додому, бо до осені скурвляться, як завжди.

Ігор Луцький - 13-3-2005 у 11:22

Ну може в Алькмарі буде 3:0 на користь гірників. Надія помирає останньою.

vovka - 13-3-2005 у 15:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну ось Шахтар і допроходився. АЗ Алкмаар, увсеь склад якого коштує так само як останній бразилець розкатав їх як дітей. Європохід завершено. Бразильців можна пакувати і відправляти додому, бо до осені скурвляться, як завжди.

Ну це не важно, адже в футбол грають не гроші... AZ зараз дуже непогано йде в своєму чемпіонаті. А їх чемпіонат по рівню не нижчий від українського.
І все ж таки Шахтар зіграв не дуже гірше від AZ . Трохи не пофартило. Пенальті не забили, пенальті заробили в свох ворота на останніх хвилинах..

А щодо бразильців то таки так. Цього Елано Блумера - взагалі неясно чого купили..

Юрій Сєров - 13-3-2005 у 15:21

Цитата:
Пенальті не забили

Слід сказати, що пеналь був досить лівий. Такі, як правило, не дають. Ну а Срна взагалі молодець!

Ігор Луцький - 14-3-2005 у 11:17

Ну то як буде в Алькмарі 3:0 на користь гірників, чи ні? Бо в Донецьку Шахтар грав досить посередньо. Я особисто не вірю в загальний успіх донеччан. Але хочу помилятися.

Олександр Чорнобиль - 16-3-2005 у 16:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Луцький
Ну то як буде в Алькмарі 3:0 на користь гірників, чи ні? Бо в Донецьку Шахтар грав досить посередньо. Я особисто не вірю в загальний успіх донеччан. Але хочу помилятися.


Тут пан Ігор дістав усіх остаточно.
НІ!!! Може Шахтар і створить чудо і заб"є кілька голів (ну не стільки Шахтар, скільки Луческу, бо з гравцями там не склалось), але при цьому обов"язко пропустить - дуже вже у Алкмара гарна реалізація.

Олександр Чорнобиль - 16-3-2005 у 16:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Луцький
Ось такі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
Челсі
Ліон
Мілан
Ліверпуль
Баварія
ПСВ
Ювентус
Інтер - Порту???


Інтер. Порто без Маурінью - стадо баранів. Адріано грав неперевершено.
Щиро вірю що чвертьфінали будуть ще цікавіші. Чекаємо жеребкування.

Юрій Сєров - 16-3-2005 у 17:05

Цитата:
Тут пан Ігор дістав усіх остаточно.
В першу чергу адміністрацію форуму :) :D

Юрій Сєров - 17-3-2005 у 10:25

Ну ось Шахтар припинив свої славні виступи в єврокубках. Програв, практично без шансів. Бразильців назад на пляжі? Хай там гріються до осені.

Dmy - 19-3-2005 у 19:48

Пожеребили:

ЛЧ
Челсі - Баварія
Лівер - Юве
Мілан - Інтер
Ліон - ПСВ

КУЄФА
Аустрія - Парма
ЦСКА - Осер
Ньюкасл - Спортінг
АЗ-67 - Стяуа/Вільярреал

До чого це я?
По-перше, Ліон хвуревір! Вердер аж ніяк не має бути останнім. Дайош хвінал Ліги!! Я, мабуть, поставлю на прохід французів.

По-друге, як вам четверта парочка (поки що тріо) в КУЄФА? -
На їхньому місці могли бути ми :( :(
І Європа мала б не лише італійське дербі

Юрій Сєров - 20-3-2005 у 16:13

Як свідчить практика, команди, з якими грали наші команди виграють або доходять до фіналу:). Тому спрогнозую, що або АЗ або Віля будуть у фіналі.
Відносно французів - думаю в них непогані шанси. Трохи тупувато виглядають чвертьфінали без іспанців. Шкода, що Челсі попало на Барсу так рано...

Олександр Чорнобиль - 21-3-2005 у 09:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Челсі - Баварія
Лівер - Юве
Мілан - Інтер
Ліон - ПСВ


Що ж, італійці забезпечили собі присутність в півфіналі, в той час як командам з інших країн ще потрібно докласти зусиль. ;)
Якщо серйозно - всі італійські команди зараз виглядають дуже пристойно. Ліверпулю не позаздриш. Мілан і Інтер останнім часом забивають один одному дуже мало - все може вирішити один гол.

Не позаздриш і Баварії. Челсі зараз просто жахливо сильний.

Ліон, на мою думку, сьогодні є оптимізованим варіантом збірної ... Африки і на всі 100% використовує такі переваги чорних гравців як швидкість, атлетичність, технічність в комбінації з дисциплінованістю білих гравців.
Дійсно - далеко може зайти. ;)

Олександр Чорнобиль - 21-3-2005 у 09:56

останнім чвертфіналістом КУФА став Вільяреал. Хлопці зараз просто нестримні.

Олексій Мачехін - 21-3-2005 у 10:34

Восени 2005 в ЛЧ УЄФА замість клуба "Динамо" Київ , буде виступати гурт "ГРИНДЖОЛИ":sing:

Юрій Сєров - 21-3-2005 у 11:06

Бородатий вже анекдот.
Виступати буде Динамо, але коли воно нарешті почне грати?

Олексій Мачехін - 21-3-2005 у 13:55

Можливо, коли тренера поміняють. Але для цього треба щоб в лісі направд ущось здохло... прізвища цього щось я називати не хочу.

Вибачте за бородатість.

Юрій Сєров - 21-3-2005 у 14:47

Та ні, думаю, 2 місце на фініші чемпіонату спричинить відставку Сабо. Але з точки зору наступного євросезону неважливо хто перший, а хто другий. Думаю кваліфай з Пюніком, Динамо виграє навіть під керівництвом Сабо :D

Олександр Чорнобиль - 4-4-2005 у 11:30

Завтра до нас повертається ЛЧ. Найпотужніше і далі виглядає лондонський Челсі, який в останнбому турі обіграв на виїзді Саутгемптон. Це Челсі зробив без ключових захисників Бріджа та Ферейри та реактивного голандця Робена. Не дивлячись на відсутність цих гравців у грі проти Баварії, вважаю що шанси Челсі на прохід у півфінал (та й на перемогу в турнірі загалом) є найвищими. Окрім того, втрата Пісаро для Баварії є досить серйозною (саме цей хлопака забив два м"ячі Арсеналу).
Ще вражає Ліон, який так полюбився Dmy. І Ліон, і Челсі за 7 турів до завершення чемпіонату випереджають найближчого переслідувача на 13 очок!

P.S. Я зовсім не фанат Челсі, з британських команд завжди вболівав за МЮ, але Маурінью просто задовбав своєю тренерською ... довершеністю чи що... :cool:

Юрій Сєров - 5-4-2005 у 10:47

А я проти Челсі. Не подобається мені Абрамович своїм підходом: "Ми всіх купимо". Хай би Мілан виграв лігу.

Олександр Чорнобиль - 5-4-2005 у 15:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А я проти Челсі. Не подобається мені Абрамович своїм підходом: "Ми всіх купимо". Хай би Мілан виграв лігу.


Мені в Челсі теж ніц не подобається. Барселона мені подобалась набагато більше, але це не допомогло. :(
Я вже втомився писати, що вболіваю за Мілан давно. Звичайно я хочу щоб Мілан виграв лігу. Але, нажаль, Маурінью (наразі офіційно один з двох кращих тренерів Європи; інший, зрозуміло, Отто Рехагль) - тренує Челсі. :(

Олексій Мачехін - 5-4-2005 у 15:42

А ліга буде за Міланом :) Шева, вперед, до другого ЗМ!!! Уявляєте якщо Мілан візьме лігу в 2005, а ЗбУ вийде з групи в 2006 на ЧС??? :D

vovka - 5-4-2005 у 20:47

А мені подобається Челсі. Неважливо хто там власник клубу. Зате який футбол показують.. Є на що подивитися. Хоч за Мілан я також болів ще з часів Барезі, але нудно вони грають переважно... :rolleyes:

Олександр Чорнобиль - 6-4-2005 у 09:29

Мілан грає переважно нудно, бо це команда з італійського чемпіонату. Італійці якщо не слідкують за обороною, то грають дуже весело - у них там рахунки 3:2, 4:3, 5:4 можна побачити кожних 2-3 тури. Але Анчелотті, як і Капелло - тренер, який хоче, щоб його команда контролювала хід подій на футбольному полі абсолютно! Те саме робить Маурінью. Але минулого року з командою "південного типу" - Порту це було дуже нудно. А зараз йому дали британську команду. А там, пробачте за іншу мову, - kick and rush! ;) Тому Маурінью трохи перебудувався. :rolleyes: Тому його команда іноді пропускає голи.

Ось вчора Ювентус зустрівся з kick and rush на початку першого тайму. І поки оговтався - пропустив два голи. Але ж оговтався - тепер підійшли до другої гри з прийнятним для себе результатом. (Могло бути навіть краще). Мабуть в туринській грі в середині другого тайму знову вийде Трезаге і заб"є один-єдиний гол. :)

А от що сталось з Ліоном - незрозуміло. Пан Хіддінк з ПСВ теж добрячий фрукт. ;)

Юрій Сєров - 6-4-2005 у 16:03

А ще мені не подобається останнім часом Юве. Шкода, що відіграли 1 гол у Лівера, і тепер, думаю, без проблем підуть далі.
Ліон-ПСВ. Коли дивишся на такі пари, то розумієш: Шкода, що вилетіла Барса.
Челсі нині без Моурінью. Побачимо, що з того вийде.
А за Мілан вболіває більшість українців. :)

Dmy - 6-4-2005 у 17:33

"А так добре все починалось" ((с) "Волга-Волга" )
Так приємно було почуватись після перших таймів :(

Лівер витиснув усе, що міг - наприкінці ледь ходили (і це англійці!). Все ж це - команда трохо нижча за класом.

А з Ліоном, схоже, сталося те, що з Реалом проти Юве в 1/8 - дуже легко все відразу пішло.
Тепер є свої плюси і мінуси. Мінус - в результаті. Плюс у тому, що не має підсвідомих сподівань встояти у гостях на "0". Та й формальний фаворит тепер - противник. Це, бува, допомагає.

Олександр Чорнобиль - 7-4-2005 у 10:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Неважливо хто там власник клубу. Зате який футбол показують.. Є на що подивитися.


Влучно колега сказав. ;) 4:2 проти Баварії! А могли і не пропускати. Перший гол - вина голкіпера. На мою думку голкіпер такого класу не мав права відбивати м"яч перед собою після такого достатньо нескладного удару.
Другий гол - те що я вже описував - ментальність британської команди. Kick and rush з першої до останньої хвилини + відсутність Маурінью на лавці. Був би Маурінью -можливо змусив би гравців заспокоїтись і покатати м"яч на своїй половині поля. (Як це вміло робити Порту минулого сезону). А так... Колись про це гарно розповів Канчельскіс, коли грав за МЮ. Вигравали вони 4:0 вдома в якоїсь команди. Лишалось хвилини 2-3 до кінця. Канчельскіс отримав м"яча на фланзі і щоб не ризикувати повернув його голкіперу, той вибиваючи потрапив в аут і в момент короткої паузи на Канчельскіса наскочив капітан (тоді це був великий і жахливий Кантона) і висварив його, мовляв, не ганьби команду перед вболівальниками.
Отакий він, британський футбол...

Мілан - без коментарів. Дуже вже хочеться щоб вони у фіналі покарали ... Челсі. ;)

Юрій Сєров - 7-4-2005 у 13:56

Хоч я і проти Челсі, гру вони видали суперову.
Відносно першого голу - ну так, відбив перед собою, але там був складний удар, крім того, воротар не бачив моменту удару. Ну а Свинотигр :) довершив справу.
Цитата:

Могли не пропускати

Не впевнений. Баварія також могла не пропускати 4. Могло бути і 2:1.
У фналі буде Мілан-Челсі, якщо не станеться нічого екстраординарного. (тобто жереб не зведе в півфіналі :) )

Dmy - 7-4-2005 у 15:30

Піжони ваши челсі! Хоч і справді класно грають - приємно дивитись, але піжони. Це і згубить! :mad: Можуть і до фіналу не додлубатися.
Щодо першого голу я б Чеха так не звинувачував - він м'яча не бачив, бо стінка ще не розбіглася. Момент привіз урод Галлас, якого жодний Муріньо не примушував фолити в абсолютно необов'язковій ситуації прямо перед штрафним.
Другий також - на своїй половині вони м'ячик, звісно, не катали, але - таке враження - після 4 голу кілька хвилин за інерцією ще побігали і почали позувати перед телекамерами. Допозувались.
Якщо в півфіналі нарвуться на якихось італійців - йой!

Dmy - 7-4-2005 у 15:48

Ледь не забув.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну а Свинотигр ...

І ні який він не тигр.
Steigen німецькою - рости (тігр - der Tiger), тобто Швайнтайгер, скорше за все - цілком доросла свиня, свинтус, свиняро :P (або свиня, справжнє свинство якої ще попереду - дочекайтеся після реклами) :lol:

Мілану - ріспект. Така реалізація стандартів із правого флангу! Складається враження, що Анчелоті бере у Рехагеля погодинні уроки :D
І ще: міланісті так ретельно поширювали чутки про страшну психологічну травму Шевченка, що Інтер, схоже, повірив і закривав йому лише ноги.

Юрій Сєров - 8-4-2005 у 09:38

Цитата:

І ні який він не тигр.
Steigen німецькою - рости (тігр - der Tiger), тобто Швайнтайгер, скорше за все - цілком доросла свиня, свинтус, свиняро (або свиня, справжнє свинство якої ще попереду - дочекайтеся після реклами)

Знаю :). Але так гарніше звучить :)

УЕФА

Юрій Сєров - 8-4-2005 у 09:55

ЦСКА розтоптало Осер, а Алькмаар пустив жовту субмарину на дно. Отакий той Алькмаар, а Шахтарі хотіли його голими руками взяти...

Олександр Чорнобиль - 8-4-2005 у 09:58

В КУЕФА дві команди просто шокували - ЦСКА та Алкмаар. Перші - тим насікльки потужно розібрались з Осером, другі - тим, що перемогли на виїзді Вільяреал, що майже не програє вдома.

Ги-ги. Весело вийшло з цим повідомленням. Написав майже одночасно з модератором - от він тільки швидше відправив. ;)

Олександр Чорнобиль - 13-4-2005 у 09:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Піжони ваши челсі! Хоч і справді класно грають - приємно дивитись, але піжони. Це і згубить!


Будемо сподіватись, а поки ... гуд-бай Баварія! Для британців кожна перемога над німцями - величезна радість. Маурінью скоро почнуть відливати пам"ятник;).
Матеріал визначать в кінці сезону. Якщо виграє і ЛЧ і Прем"єр-лігу - із золота:D.

Про міланське дербі... Не знаю, але мабуть справедливо в свій час Святослав Шеремета (доречі, чи хтось на форумі привітав нашого колегу з призначенням на посаду начальника управління внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації?) започаткував окремий топік про це дербі. Це була майже заруба. Була одна проблема, яка не дозволяла цій зарубі стати справжньою - червоно-чорні значно сильніші, тренер у них кмітливіший (думаю Манчіні Мартінса треба було випускати одразу), провідний форвард (наш хлопець!) якщо і не в кращий формі, то фартовий;), або ... геніальний.

Dmy - 13-4-2005 у 15:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Будемо сподіватись, а поки ... гуд-бай Баварія! Для британців кожна перемога над німцями - величезна радість. Маурінью скоро почнуть відливати пам"ятник;).
Матеріал визначать в кінці сезону. Якщо виграє і ЛЧ і Прем"єр-лігу - із золота:D

Ну, я не мав на увазі, що вони Баварію не пройдуть. А піжонство підтвердилось: що в Лондоні, що Мюнхені - забивають наприкінці гол і починають випендрюватись перед дівчатами. Відтак пропускають: де один, а де і два.
Хоча ігра цього разу мені не сподобалась (2 тайм, 1 - не знаю) - типовий англо-німецький вертикальний футбол "бий-біжи", де голова потрібна, щоб нею бити, а не думати. Щодо цього компоненту, доречі, здивувало, що Челсі програло ну просто дуже багато "повітря" у власному штрафному майданчику. І це англійці?!
Не хотілося, щоб у півфіналі їх зупинив Юве, і ми знову отримали, наприклад, цілком імовірний фінал Ювентус - Мілан. Краще, хай Лівер створить сьогодні сенсацію, а в півфіналі спробує зіграти роль минулорічного Челсі (проти фаворита Арсенала). Було би весело :rolleyes::o:P
І взагалі: вчора перемогли фаворіти, тому сьогодні - дайош несподіванки! :D:saint:

Прообсервувавши сьогодні букмекерськи контори, я подумав, що то, може, фани Інтера на своїх багато поставили, і щоб не втрачати гроші "відмінили матч". Бо навіть індивідуальні тотали типу "Шевченко заб'є (коеф. 2,6) " чомусь анульовано.

Олександр Чорнобиль - 14-4-2005 у 10:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Краще, хай Лівер створить сьогодні сенсацію


Створив. Маємо англійський півфінал і протистояння Мілану з Ейндховеном (теж, в певному роді сенсація).
Які цікаві напрошуються припущення щодо фіналу!
Від битви гігантів Челсі-Мілан, до протистояння в стилі ківнця 70-х - початку 80-х - Ліверпуль-Ейндховен.
Можливі інші варіанти, але я ні про що говорити не хочу. Нам потрібен суперфінал! Для цього ЛЧ і створювалась!
Жаль, що всередині топіку не можна організувати голосування (який варіант фіналу вважається найбільш цікавим), бо впевнений, що варіант Челсі-Мілан виграв би це голосування з великим відривом.

Юрій Сєров - 14-4-2005 у 11:18

Ліверпуль не дався! :) І це гуд, бо гра Юве мені останнім часом не подобається. Будем мати цікаве протистояння Лівер-Челсі, думаю шанси Челсі більші.
Фінал Мілан- Челсі це було б супер. Але Мілан наразі ще навіть не в півфіналі. Цікаво, яке рішення прийме УЕФА...

Олександр Чорнобиль - 14-4-2005 у 14:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Але Мілан наразі ще навіть не в півфіналі. Цікаво, яке рішення прийме УЕФА...


На мою думку одне з двох - поразка Інтера (назву цей варіант римським - на честь самі знаєте яких подій), або дограти гру із 74-ї чи якої там хвилини (назву цей варіант іспанським, бо не пам"ятаю з ким Реал догравав 10 хвилин гри, яка була перервана у той самий варварський спосіб).

Якщо чиновники УЕФА призначать перегравання будуть бовдурами. ;)

P.S. Але в УЕФА все одно бовдури :mad: - був би введений відеоповтор, Мерк зарахував би гол і скандалу б не було. Так, була б затримка гри хвилини на 3. Не більше.

Dmy - 14-4-2005 у 14:05

А щастя було так близько :( Із 3 команд пройшли 3 правильні. І хто їх так пенальті учив бити :mad: Ну просто Динамо Київ із Шахтарем і Дніпром разом.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Будем мати цікаве протистояння Лівер-Челсі, думаю шанси Челсі більші.
Фінал Мілан - Челсі це було б супер. Але Мілан наразі ще навіть не в півфіналі. Цікаво, яке рішення прийме УЕФА...

Та що там цікавого? Дискваліфікують стадіон (для Інтера). Але я б 2 матчами не обмежився, а ще гроші зідрав, бо на першу з цих ігор - у кваліфікації ЛЧ і так мало хто прийде. Теж мені покарання.
А Мілан у півфіналі одназначно, тут хіба цунамі завадить.

Доречі, фінал Мілан-Лівер - це також щось. Підозрюю, що по чукчам у Мілана касет і компакт-дисків як акцій у Абрамовича. А з Лівером протистояння може виявитися непередбачуванішим.

Юрій Сєров - 14-4-2005 у 17:22

Мілану ще треба буде пройти ПСВ. Голандці цього сезону розгулялися не на жарт :). Луческу підтвердить! :)
Можливо Челсі - Юве було б цікавіше, але не з тою грою, яку демонструє Юве...
Цитата:

P.S. Але в УЕФА все одно бовдури - був би введений відеоповтор, Мерк зарахував би гол і скандалу б не було. Так, була б затримка гри хвилини на 3. Не більше.

Не буду сперечатися про потрібність відеоповтору. Але хіба там Діду не тримали?

Олександр Чорнобиль - 15-4-2005 у 10:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Але хіба там Діду не тримали?


O! Пробачте! Мені теж здалось, що тримали. Однак думаю, що відеоповтор і незарахування голу не викликали б ту реакцію, що просте незарахування голу.

Туди ж, тобто про суддів. Російські лайнсмени в грі Юве і Ліверпуля - нижче всякої критики.

Олександр Чорнобиль - 15-4-2005 у 10:57

В КУЕФА стався лише один прикол. Спортинг прибив Ньюкасл 4:1 і пішов далі. До нього приєднались досить прогнозовані ЦСКА, Парма і АЗ Алкмаар.

Юрій Сєров - 15-4-2005 у 20:21

Я б не назвав це проколом. Бачив цей матч по Євроспорту майже від початку 2 тайму, рахунок був ще 1:1. Спортинг робив що хотів, захист Ньюкасла не справлявся зовсім. Рахунок в принципі по грі, хоча і Ньюкасл міг скористатися кількома контрами. Але перемагає сильніший.
До речі, вболівальники Шахтаря можуть сміливо заявляти, що Шахтар крутіший за Динамо, оскільки АЗ пройшов далі. :D (логічне виведення в стилі Савелія).
Осер показав, що 4:0 було випадковістю...

Олександр Чорнобиль - 18-4-2005 у 08:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Я б не назвав це проколом.


Я назвав це приколом. Все таки від Ньюкасла такого не чекали.

Олександр Чорнобиль - 25-4-2005 у 09:55

І знову єврокубки. Складно прогнозувати що-небудь, але ризикну висловити кілька припущень.
Думаю Челсі пройде у фінал. Вони вже майже вирішили питання з чемпіонством в прем"єр-лізі і можуть зосередитись на іграх з Ліверпулем.
А Ліверпуль для них в цьому сезоні жодного разу не був проблемою - як в Лондоні, так і в Ліверпулі Челсі перемагало 1:0.

В іншій парі може бути все, що завгодно. Мілан виступає не завжди стабільно, а Ейндховен цього року на диво сильний (окрім успіхів у Європі Єйндховен вже оформив чергове чемпіонство - за 4 тури до кінця чемпіонату випереджаючи Аякс на 14 очок!) і буде повністю сконцентрований на протистоянні з Міланом у якого вся боротьба з Ювентусом ще попереду.

В КУЕФА для мене складають загадку Спортинг з Алкмаром. Точніше загадку тепер складає здебільшого тренер голандської команди, бо вони втратили в останні дні трьох ключових гравців і якщо він і після цього зіграє вдало - тоді це буде щось.

В іншій парі я маю мало сумнівів щодо проходу ЦСКА. Вчора в грі Мілан-Парма можна було побачити різницю між півфіналістом ЛЧ і півфіналістом КУЕФА ;) і Парма ну-у-у зовсім не вражає. ЦСКА натомість непогано почав сезон - пропускає і програє мало.

Юрій Сєров - 25-4-2005 у 15:56

Парма справді слабенька + головний тренер сказав, що виставить на УЕФА дубль, тому думаю, що коні фактично у фіналі. Але хто його знає, може то блеф. Про другу пару важко щось сказати, бачив, як Спортинг "рвав" Нюкасл, вражаюче.
Про лігу. Челсі має бути у фіналі, хоча м'яч круглий...
Переможця другої пари важко спрогнозувати, але хочу, щоб це був Мілан. Фінал Челсі-Мілан, це було б супер!

Юрій Сєров - 26-4-2005 у 23:08

Але Мілан дав...
При абсолютно рівній грі 2:0!
Шева зе бест, а як те дерево забило я не розумію.

Dmy - 27-4-2005 у 14:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Але Мілан дав...
При абсолютно рівній грі 2:0!
Шева зе бест, а як те дерево забило я не розумію.

Дерево щиро намагалось попасти у воротаря, але не вийшло - м'яч неправильно відскочив від газону, що поробиш - дерево! (хтось в Україні ще й далі нарікатиме на Шацьких чи Брандауна?!)

Тепер я розумію, чому ПСВ пройшов Ліон (хоча й Ліону ріспект: забити і вдома, і на виїзді таким пацанам ... за таке треба грамотку давати). Хорош Гусь Хідінк! Але міланісти - то справді гросмейстери, при тому, що Пірло так і не зрозуміло, що гравцю захисного плану не дозволено обрізатися без страховки (ще пощастило, що Нести не було - той також тупий стосовно цього питання - Лоби на них не має, він би їх швидко в чоботи переодягнув, доки не втямлять :mad: )

Тільки б минулорічне "депортиво" не повторилося.

Не знаю, як хто, а я сьогодні - за ліверів.

Юрій Сєров - 27-4-2005 у 14:35

Там швидше він поховзнувся, а не м'яч погано відскочив. :)
Сподіваюся "дежавю" не буде і Мілан буде у фіналі.
Хіддінг зробив суперову команду, взяв двох своїх колишніх вихованців з Кореї, виглядали вони непогано.
Думаю Мілан ще потрудиться.
Я мабуть також за Лівер, хоча пройде напевно Челсі...

Юрій Сєров - 28-4-2005 у 09:32

Лівер-Челсі. В цілому не дуже цікава гра, в основному в центрі поля, мало моментів. Продовжую думати, що пройде Челсі. В Лівера є шанс пройти - зіграти на 0:0, а потім по пенальті виграти.

Олександр Чорнобиль - 29-4-2005 у 08:11

Парма-ЦСКА 0:0
Спортинг - АЗ Алкмаар 2:1
Отже в Кубку УЕФА перші ігри нічого особливого не дали і треба чекати повторних зустрічей.

Юрій Сєров - 29-4-2005 у 08:28

Справді, вирішальними будуть матчі відповіді і шанси господарів виглядають трішки кращими. Але лише дуже трішки.

Олександр Чорнобиль - 4-5-2005 у 09:27

Упс. Міцні традиції+шалена підтримка вболівальників+трішки везіння :P побили ВЕЛИКІ ГРОШІ. Ліверпуль у фіналі - молодці! Нарешті хтось втер носа Маурінью.

Юрій Сєров - 4-5-2005 у 09:59

Є, є, є!! Супер. Гроші не завжди вирішують все!
Але я звернув увагу на інший факт. Тренер Челсі - минулорічний чемпіон ліги, тренер Лівера - минулорічний чемпіон УЕФА. Тренери Мілана і ПСВ вже мають свій послужний список. Можливо і нашим футбольним босам варто не купувати пачками родрігів&рінконів, а взяти доброго тренера.

Роман Голощук - 4-5-2005 у 10:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
...Але я звернув увагу на інший факт. Тренер Челсі - минулорічний чемпіон ліги, тренер Лівера - минулорічний чемпіон УЕФА. Тренери Мілана і ПСВ вже мають свій послужний список. Можливо і нашим футбольним босам варто не купувати пачками родрігів&рінконів, а взяти доброго тренера.


Для цього треба спочатку змінити футбольних босів ;)

Олександр Чорнобиль - 4-5-2005 у 15:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Але я звернув увагу на інший факт. Тренер Челсі - минулорічний чемпіон ліги, тренер Лівера - минулорічний чемпіон УЕФА. Тренери Мілана і ПСВ вже мають свій послужний список. Можливо і нашим футбольним босам варто не купувати пачками родрігів&рінконів, а взяти доброго тренера.


Це просто збіг. Може у Капелло гірший послужний список, чи у Фергюсона? Ото родріги з рінконами - дійсно марна витрата. І мабуть треба міняти футбольних босів - на багатших. ;) Бо чого купують родрігів&рінконів? - нема грошей на роббенів і рональдів:).

Ейндховен-Мілан 3:1, але Мілан у фіналі

Олександр Чорнобиль - 5-5-2005 у 08:18

Анчелотті таки переграв Хіддінка. Бо має кращих виконавців. І проти цих виконавців дуже складно грати на межі можливостей 90-95 хвилин, що і підтвердив вчорашній матч.
А ще цей матч підтвердив слова Шевченка, сказані напередодні в одному з інтерв"ю - гравці Мілана виснажені. Їм, як нікому в Європі доводиться грати на найвищому рівні так багато і так довго. Ой не знаю як вони в неділю гратимуть проти Юве. Ризикну зробити прогноз: якщо Мілан не "посипеться" в найближчих іграх (з Юве, в фіналі ЛЧ), то наступний сезон точно провалить під три чорти. :(

Юрій Сєров - 5-5-2005 у 13:07

Прогноз абсолютно обгрунтований, оскільки в кожної команди після кількох вдалих сезонів наступає спад. В Мілана багато вікових гравців і, напевно, це також вплине не найкращим чаном...
Але, як на мене, якщо цього сезону Мілан візьме і Лігу і Серію то на наступний сезон справді буде важко повторити такий успіх :)

ЦСКА в фіналі КУЕФА

Олександр Чорнобиль - 6-5-2005 у 08:20

Ось і дійшло до того стану, що російський клубний футбол піднявся на вищий рівень ніж український. :(
Тривалий час було навпаки.
Російський ЦСКА дістався туди, куди з 1985 року не ступали ноги радянських і пострадянських команд;) - в фінал одного з єврокубків.
Більше того, ЦСКА має серйозні шанси виграти той кубок, бо знає, що робити з португальцями (вони їм вже попадались в цьому турнірі).

Юрій Сєров - 6-5-2005 у 08:21

Фінал КУЕФА: Спортинг - ЦСКА.
Дивився вчора кінець основного часу і весь додатковий матчу Алкмаар-Спортинг. Хто не бачив, сам собі винен :)
Суперінтрига і суперрозв'язка. У фіналі Спортинг буде мати беззаперечну перевагу, оскільки гратимуть в Лісабоні. Я також за Спортинг! :D

Олександр Чорнобиль - 6-5-2005 у 15:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
в кожної команди після кількох вдалих сезонів наступає спад. В Мілана багато вікових гравців і, напевно, це також вплине не найкращим чаном...

А от італійська і британська преса того, схоже, не помічають. За гру в Ейндховені Мілан спаплюжили як могли, а британська The Sun в своєму скандальному стилі порадила капітану Ліверпуля Стівену Джерарду почати тренуватись піднімати різні кубки, бо Мілан, бачте, слабенький.
Вже забули як їх Манчестер ніц Мілану не міг зробити. ;)
Сподіваюсь, що в фіналі Ліверпуль не намагатиметься "закидати Мілан шапками" і ми побачимо цікаву гру. З якої Мілан вийде переможцем. :baddevil:

Статус переможця ЛЧ?

Олександр Чорнобиль - 10-5-2005 у 14:59

Колеги, а в чому справа?
http://sportoboz.com.ua/news.php?id=8526
Що, статус переможця ЛЧ не дає права грати в наступній Лізі? Відколи то?

Юрій Сєров - 10-5-2005 у 15:14

Я сам не розумію в чому прикол... Це здається керівництво англійської ліги собі так придумало.
Якщо виграє Лівер, то має бути він + 3 перші команди Англії. Так би було справедливо.

Юрій Сєров - 18-5-2005 у 23:41

Ну ось один кубок і розіграли. Попри те, що бажав ЦСКА "всяких гараздів", мушу визнати, що виграли вони заслужено. І в фіналі мав бути не Спортинг, а АЗ. Але це вже таке...
Росія вперше в своїй історії виграла Єврокубок, для цього довелося чекати купу років і вкласти купу грошей останнім часом. Думаю Ахметов почухається за с... потилицю тобто. Ось як треба вкладати гроші!

Олександр Чорнобиль - 20-5-2005 у 09:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ось як треба вкладати гроші!


Угу. Дійсно треба мати не один нещасний Шахтар в Україні - треба щось прикупити в Англії, а ще якусь хокейну команду:lol:. Дивишся, хтось і "вистрелить". :D

Останні дописи

Олександр Чорнобиль - 25-5-2005 у 11:07

Так, починаємо останні дописи в цьому треді. :( Сьогодні визначиться найкраща клубна команда Старого Світу. Прогнозувати в ЛЧ, особливо в фіналі - дуже невдала ідея. Сайт uefa.com зробив свій аналіз стартових можливостей команд:
http://ru.uefa.com/competitions/UCL/fixturesresults/round=1972/matc...

Dmy - 25-5-2005 у 15:53

До аналізу стартових можливостей можна ще додати.
1) За Ліверпуль: хто з міланських звйозд буде ганятись за Барошем і Гарсією - всі захисникі високі й неквапливі?
2) за Мілан: Лівер останню гру провів 11 днів тому, а Мілан регулярно тренувався на леччах і палермах. Іноді це впливає.

Олександр Чорнобиль - 25-5-2005 у 16:00

Загалом і букмекери і українські вболівальники більше вірять в перемогу Мілану:
http://www.ua-football.com/foreign/champions_league/4292ddbf.html
http://www.ua-football.com/foreign/champions_league/42947de6.html

Олексій Мачехін - 25-5-2005 у 23:35

Нічогенький фінал!!! Не заснути :)

Юрій Сєров - 26-5-2005 у 11:52

Трохи шкода мені Шеви і Мілану...
Але це той випадок коли можна сказати "самі собі винні!!!"

Олександр Чорнобиль - 26-5-2005 у 13:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Але це той випадок коли можна сказати "самі собі винні!!!"


Отож... Я трохи раніше писав, що Мілан скоро "посиплеться". Це і сталось. :(
Так, це ще поки великий Мілан, де грають великі гравці. Але вони постаріли. Майже всі. Вони не можуть грати всі 90 хвилин з повною концентрацією. Маслаченко на НТВ+Футбол дуже гарно то описав: "Хтось не поборовся, хтось не підстархував, хтось не побіг..." Ну і плюс класичний для Мілану "синдром Ла-Коруньї". ;)
На мою думку, Анчелотті повинен піти. Він, як досвічений тренер, повинен був передбачити, що в кінці сезону Мілан дійде до такого стану і посилити команду в міжсезоння. Зараз їм з Мальдіні (як мінімум, може і ще комусь треба йти) треба зібратись для останнього бою - виграти Кубок Італії і дружно піти. Ще один сезон - і Паоло почне перетворюватись на посміховисько, яким в кінці кар"єри був його колишній наставник по обороні "Мілану" - Франко Барезі. Відданість - то добре, але потрібно і межу знати.

Це так мене "прорвало", бо ж я вболівальник Мілану з 17-річним стажем. :(:(:(

Юрій Сєров - 26-5-2005 у 14:31

Цитата:

Так, це ще поки великий Мілан, де грають великі гравці. Але вони постаріли. Майже всі. Вони не можуть грати всі 90 хвилин з повною концентрацією.

Згідний на 100%! Цікаво б знати середній вік гравців Мілана...
Шева чуть не самий молодий :)

Dmy - 26-5-2005 у 17:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Так, це ще поки великий Мілан, де грають великі гравці. Але вони постаріли. Майже всі. Вони не можуть грати всі 90 хвилин з повною концентрацією. Маслаченко на НТВ+Футбол дуже гарно то описав: "Хтось не поборовся, хтось не підстархував, хтось не побіг..." Ну і плюс класичний для Мілану "синдром Ла-Коруньї". ;)

А от Баба Яга проти. Тобто я вважаю, що це - не старість. А закономірність, що дотепер найяскравіше проявилась в Ла-Коруньє, але насправді переслідує Мілан регулярно. Саме внаслідок цього Мілан про...хавав скудетто цього року і цілком міг його про...(теж саме) минулого, якби йому та сама Ла-Корунья не підфартила. Це зветься "надмірна самовпевненість" - просто на захмарному іспанському рівні (прошу згадати Реал - Юве в Мадриді, а також Барса - Юве минулого року в Барсі - от хто-хто, а Ювентус цією проблемою не страждає, хоч при Ліппі, хоч при Капеллі). Якби Мілан не віддавав уже гарантовані очки ліворнам, леччам, брешіям, сієнам тощо тощо,він цілком міг забезпечити собі першість ще до матчу з Юве і спокійно, по-чемпійонськи готуватись до Лівера. Між іншим, те саме сталося у 2 матчі з ПСВ, добре, що тоді з Амброзіні пощастило.
Тобто, коли впевненості у результаті не має - це ледь не ідеальна команда (ну є проблені місця, не без того: повільні захисники, тупий щодо оборони, а також психологічної стійкості опорник Пірло). Розтановка просто вражає. Але якщо раптом вони вже конкретно виграють - ховайся :( - у рекордний термін пропускають усе, що летить, а потім не знають, що робити далі.
На цій підставі вважаю - Анчелотті йти рано, бо гру команді перелаштовувати не варто і навіть шкідливо. Але тату Карлі слід задуматись:
1) чи варто вже так довіряти своїм любимчикам, вперто не помічаючи їхні вади?
2) з ким у Києві скантуватись, щоб йому не надто дорого продали конспект Лобановського про гру в захисті (може, Шева посприяє)?
3) як зробити гравців "склеротиками", щоб вони завжди грали мов за рахунку 0:0 (або 0:1 - за обставинами)?

Фінансові аспекти ЛЧ

Олександр Чорнобиль - 16-6-2005 у 10:46

Вигідна ця справа - ЛЧ! І вигідно її вигравати. ;)
http://s-ex.com.ua/news.php?id=9323

Юрій Сєров - 16-6-2005 у 12:27

Справді дуже вигідно. Додаткові кошти чемпіону також потечуть від спонсорів, від продажів атрибутики, etc. Гравці почнуть зніматися в рекламі...

Олександр Чорнобиль - 26-8-2005 у 11:37

Ну вже зовсім остаточні підсумки минулорічної Ліги (як на мене дуже справедливі):

Футбол. У Монако нагородили кращих футболістів Ліги чемпіонів сезону 2004-2005!

Вадим ВЛАСЕНКО "Українське радіо" для champion.com.ua, 25.08.2005, 17:58

Перед сьогоднішнім жеребкуванням групового етапу Ліги чемпіонів у Монако відбулося нагородження кращих футболістів у своїх амплуа за підсумками минулого сезону цього турніру.

Воротарем “номер один” було визнано Петера Чеха з лондонського “Челсі”. Переможцем у номінації кращий захисник Ліги чемпіонів сезону 2004-2005-го років став його партнер по команді Джон Тері.

Також були нагороджені подібними титулами півзахисник італійського “Мілана” Кака і форвард каталонської “Барселони” Роналдіньо.

Водночас найкориснішим гравцем минулого сезону став “спражній символ” англійського “Ліверпуля”, капітан цієї команди Стівен Джерард.

Слід додати, що крім Роналдіньо, до трійки претендентів на звання кращого форварда Ліги чемпіонів потрапили також український легіонер “Мілана” Андрій Шевченко та гравець італійського “Інтера” Адріано.

Ігор Баранік - 21-9-2005 у 18:30

Дивно, що нашого Тимощука не помічають серйозні європейські клуби. Я сказав серйозні, а не середнячки.

Юрій Сєров - 22-9-2005 у 11:07

Нічого дивного, як грає, так і помічають... :) Мілан здається цікавився, але за ті гроші, які за нього схоче Ахмєтов...

Dmy - 22-9-2005 у 17:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
але за ті гроші, які за нього схоче Ахмєтов...

... можна купити трьох Макелеле і ще двох Вієра.
Власне, Толік регулярно розповідає на камеру, що його хоче чи не весь європейський бомонд. Дивно, правда, що більше ніхто про це не гу-гу.
Чує серце, що "допродає" Рінат його до рівня Воробья з Агаховою (за цього роки 3 тому млн 17 пропонували, здається): якщо надумає звільнити Тімине місце для нових людей - доплачувати доведеться.

Ігор Баранік - 22-9-2005 у 18:42

Ну і не треба дешево продавати, а взагалі, почекаємо ще трохи, доки наші хлопці стануть чампіонами світу, їм тоді ціни не буде.