Форум Рідного Міста

Є така пропозиція.

Grabchuk - 10-6-2004 у 18:55

Якби адміністратори вивели на першу сторінку крім 5 найактивніших дописувачів всіх часів і народів ще п'ятірку найактивніших дописувачів поточного місяця, можливо це би викликало в нових форумчан дух суперництва і вони би, заради попадання в список, закидали нас великою кількістю нових цікавих повідомлень:)

Дмитро Тарасов - 10-6-2004 у 21:21

Для заохочення та "виклику духу суперництва" використовуються ранги та відповідна кількість зірочок :)
Ранги та зірочки Вас заохочують?

А стосовно змін "5 найактивніших дописувачів всіх часів і народів" подумаємо.

Наталка - 10-6-2004 у 23:32

Заради попадання у список? Не думаю, щоби це були справді цікаві повідомлення, бо те, що робиться заради попадання, зрідка буває цікавим, але не часто. (імхо). Але дух суперництва - це, певно, добре. :cool:

Веселка - 11-6-2004 у 06:45

Нєєєє! Заради суперництва щось писати. Виграємо кількістю, а як же якість. Писати треба, коли хочеться, коли тема зачепила щось в душі, а не для перемоги. Це тобто тепер буде кожен ставити перед собою план і тішитись:"П"ятирічка за п"ять днів"!:(:(:(:(:(:(:(

Tempika - 11-6-2004 у 07:39

...а може, краще ввести Топ Тен найчастіше читаних тредів щомісяця? :-))

Олексій Мачехін - 11-6-2004 у 09:36

Внизу порталу є номінація "Our Member of The Day For Today is:" Зокрема зараз це Tempika

Пропоную просто перекласти це речення українською і підняти вище не сторінці.

Tempika - 11-6-2004 у 09:56

ой :-(( я не знала... ніколи так внизу й не дивилася.

Громов Сергій - 27-7-2004 у 12:24

А моя думка - то треба позабирати ті всі зірочки і аналогічні рейтинги по кількостях і по швидкості набору ... ця статистика потрібна хіба для розборки траффіку - не інакше.

А от що зле, так це підпис під зірочками !!!! Це мене на всіх форумах дратує !!!! Ну якій він "новак" чи "аматор" чи ще якось, якщо хлопові під п'ятдесятку, але він щойно зареєструвався !!!!!!!!!!!!!!!!

Рост - 27-7-2004 у 12:38

Когось дратує, комусь подобається. Як із цим бути?

Користувач Олесь - 27-7-2004 у 13:16

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Когось дратує, комусь подобається. Як із цим бути?

Якщо нема єдиної думки (чи принаймні думки більшості), ліпше лишити так як є.

Grabchuk - 28-7-2004 у 11:11

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Якщо нема єдиної думки (чи принаймні думки більшості), ліпше лишити так як є.
Може провести голосування, перед тим як говорити про думку більшості? ... Хоча і так все будуть вирішувати наші тоталітарні адміністратори:)

Олексій Мачехін - 28-7-2004 у 11:20

Ця тема вже не раз обговорювалась на форумі.

Наталка - 28-7-2004 у 13:38

За участю тоталітарних адмінів та нетоталітарних форумівців. Дискусія була гаряченька! :)