Форум Рідного Міста

нова музична програма від "Дзиги" на львівському радіо

Odarka - 14-6-2004 у 13:24

МО "Дзига" готує новий музичний проект на одному з львівських радейок...
Хочемо запитати у форумців якою має бути програма і що саме вони б хотіли слухати:)?

Назар Куций - 14-6-2004 у 16:47

Українське!!! Багато!!!

Класна новина!!!

Круціфукс. - 14-6-2004 у 17:27

Цікаво... А передача планується якої тривалості, виходитиме з яким інтервалом, в який час дня? Орієнтована на слухання з "драйвом" і "грувом" в машині? Чи на напружене слухання, сидячи на кухонній табуретці? :-) Суцільна музика чи інтерв'ю-біографії-веселі історії (як в Чайки)? Які обмеження формату, тобто чи дозволить радіостанція щось довше-коротше-нестандартніше, ніж 3-4-хвилинні рок-пісні?

Назар Куций - 14-6-2004 у 18:18

О. пан певно має якісь цікаві ідеї.
Просимо-просимо.

Круціфукс. - 14-6-2004 у 18:48

Назаре, я гадаю, що в "Дзиги" вистачає своїх цікавих ідей :-)
Але якщо раптом задумка буде чимось типу "що цікавого відбувається зараз в музиці у світі", в сторону репертуару, який не почуєш по радіо взагалі, то можу чимось допомогти... і самими записами музики, і тематичними матеріалами.

Odarka - 15-6-2004 у 13:17

Задумка і нша розкрутити молоді гурти, талановиті гурти...А попри це також крутити українську музику...На скільки розраховуємо програму, хочаби на 45 хв., думаю нам більше не дадуть!
Я просто думала, що ви захочете чогось дуже особливого за чим дуже ск5учили і чого нема на інших радіостанціях!

Назар Куций - 15-6-2004 у 15:46

Та хочеться просто Ініціативи. А одна програма - то мало. Але то все одно дуже добре.
А на чиїх хвилях - бо Ніко я слухати не буду:( ?
Програму зробити з постійним ведучим, а гостей завжди міняти, потім спробувати, щоби ведучими були самі гості, і най ведуть на свій лад, але своєю музикою і розповідями про себе.
Ідей багато - часу мало. Бажано щодня іншу програму - і про Круціфуксові новинки світого музичного діапазону, і про новинки української музики, і джазу і ще чогось.

Капітошка - 15-6-2004 у 20:26

Звичайно "Далі", "П.Є.", "Піккардійці", "Королівські зайці" і в такому ж дусі.:D