Форум Рідного Міста

ОЕ. Кірдик.

Олексій Мачехін - 15-6-2004 у 13:51

Долунають чутки, що Океан Ельзи розпався. З гурту пішли клавішник і басист.

Хто що чув, хто що з цього приводу думає?

Рост - 15-6-2004 у 13:54

Та вже мусолять ту новину з тиждень.
Взагалі, типова ситуація, що тут багато думати?

Олексій Мачехін - 15-6-2004 у 13:57

Ну мені особисто цікаво хто буде тепер писати пісні і яким буде формат проекту.

І чим займатимуться "відколисти".

Василь Яворський - 15-6-2004 у 13:58

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Та вже мусолять ту новину з тиждень.
Взагалі, типова ситуація, що тут багато думати?


згоден абсолютно. Цим пахло вже давненько. Нічого дивного тут немає, всі знають, що у Вакарчука зоряна хвороба загострена і прогресує, чим затінює решту колективу.

Tempika - 15-6-2004 у 14:14

...здається, це не зоряна хороба, не меркантильність, а так званий і всім відомий *галицький гонор*... тільки людина
десь якось підніметься, заведе бізнес і купить *шкоду* в кредит, так починається панська пиха і зверхнє ставлення до
інших, навіть тих, з ким починав той же бізнес з маленького кіоску... моя колєжанка з києва часто дивується, чому
у львові не вміють поводити себе просто і приязно... чому треба показувати усім свою *вищість* і *значимість*? ... ну мені
здається, що і з ОЕ те саме... це всього навсього домисли і *тири пири*, як говориться, але пояснень нема, що маємо
думати про все це? :-)) хтось на когось образився, мабуть.

Рост - 15-6-2004 у 14:22

Думаю, що погоджуся з Танею. Трохи кумедно було слухати інтер`ю зі Славком після виграшу Русланою ЄБ. Питалися його, чи не прийняв би він участь у наступному, на що була відповідь (не дослівно), що то нижче його гідності - змагатися з попсою :) При тому, що перші місця зайняли ну зовсім не попсові виконавці, взяти хоча б тих самих турків :)

Юрій Сєров - 16-6-2004 у 01:49

Вакар справді поводив себе останнім часом дуже "звйоздно". Шкода шо пішов Хусточка, другий музикант прийшов відносно недавно, тому якимось там основним не вважався. Їхня нова група якось там з естетикою пов'язана.
А відносно ОЕ - он Кузьма без всіх співає, так і Вакар зможе - було б бажання!

Круціфукс. - 16-6-2004 у 09:29

"Їхня нова група якось там з естетикою пов'язана."
хе-хе

Олексій Мачехін - 16-6-2004 у 09:36

Estetic Education