Форум Рідного Міста

Люди добрі, врятуймо Марту Кінасевич!

Роман Пришляк - 18-6-2004 у 23:25

Донедавна на Форумі тривала дискусія про улюблені FM-радіостанції. А для мене рідним є наше львівське радіо. Оцей скромний гучномовець-"радіоточка" (а також передачі у нижньому УКХ-діапазоні, прибл. 67 МГц, тобто 4,47 м). Власне тоді, коли мовлення там починає Львів. По радіоточці не часто послухаєш модної музики. Замість того там ГОВОРЯТЬ, і таке радіо примушує ДУМАТИ.
Але зараз я не про це.
Є на львівському радіо людина, без котрої я його не уявляю. Це Марта Кінасевич. Її інтеліґентність, доброзичливість, патріотизм, духовне багатство справляють незабутнє враження. У минулі роки кожну суботу від 18.10 до 19.00 звучала її "Аколада" (тепер час від часу звучать музичні огляди в інший день). Там звучали великі інтерв'ю і пісні Володимира Івасюка, Ігоря Білозора, Василя Чудика і багатьох, багатьох інших, чудові огляди і коментарі... Хто чув, мене підтримає, хто не чув - повірте на слові: Марта Кінасевич - справді Людина і Особистість.
І ось що я зненацька прочитав учора в "Львівській газеті" ( http://www.gazeta.lviv.ua/2004/06/17/NewspaperArticle.2004-06-16.01... )
Шановні друзі!

З нашою колегою, відомою львівською журналісткою, музикознавцем, редактором музичних програм Львівського обласного радіо Мартою Кінасевич трапилося лихо – вона важко захворіла. Їй уже зробили операцію, але для подальшого лікування потрібні чималі кошти. Тому звертаємося до колег-журналістів, слухачів радіо, які впродовж десятиліть могли слухати програми Марти Кінасевич, усіх доброчинців із проханням перерахувати кошти на спеціальний рахунок, що його відкрила донька журналістки.

Номер рахунку:

АКБ “Львів”, р/р № 26202389650 МФО банку 325268, ЄДРПОУ ІД № 2415408386, для Сороки Зоряни Юріївни

Врятуймо!!!

Роман Пришляк - 22-6-2004 у 13:16

Прохання до тих, хто особисто знайомий з пані Мартою, нічого їй про цей збір коштів не повідомляти

Дмитро Тарасов - 22-6-2004 у 20:05

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Пришляк
Прохання до тих, хто особисто знайомий з пані Мартою, нічого їй про цей збір коштів не повідомляти

Якось це підозріло ...

dr.Trollin - 22-6-2004 у 21:58

2Дмитро Тарасов
на жаль :( не підозріло. Щодо рахунку -- не знаю, але принаймні, _Інформація_ підтверджується (пробив через сестричку, що про те зсередини знає) - таки хімієтерапія :(
А то є _досить_ дорого :(

Роман Пришляк - 23-6-2004 у 23:29

Щодо рахунку, то тут теж все чесно. Відкривали його з допомогою львівського радіо, казала мені директор Мирослава Лубкович, і кожному бажаючому теж, думаю, це підтвердять... Так що все не підозріло, а небезпечно, і потрібно людину (причому непересічну) терміново рятувати...

Роман Пришляк - 25-6-2004 у 14:46

Може, хтось підкаже інші львівські (і не тільки) форуми, де можна звернутися до інтелігентних небайдужих людей? Я наразі розмістив оголошення ще тільки на portal.lviv.ua.