Форум Рідного Міста

Рок-концерт клуб "Лялька"

Odarka - 19-6-2004 у 21:11

24 червня, четвер о 20:00 у клубі "Лялька" виступатимуть групи: "Далі...", "SamaZnajeshXto", "Місто кованих решіток" (Івано-Франківськ).

Приходьте не пожалкуєте!
Ціна не дуже висока, особливо з флаєром, який ви зможете отримати на "Дзизі":D

Nazar - 19-6-2004 у 21:39

Червня, чи липня?

Остап_М. - 20-6-2004 у 07:40

Спробую вирватись і прийти!!!
:saint:

Тарас Сокальський - 20-6-2004 у 22:23

Класний подарунок на мій день народження:) На жаль, не зможу прийняти:(((

Odarka - 21-6-2004 у 13:31

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Червня, чи липня?


ЧЕРВНЯ

Олександра Бабяк - 21-6-2004 у 13:46

Дякую за чудовий подарунок на моє ...-тиріччя.:lol::lol::lol:

Nazar - 21-6-2004 у 14:36

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Червня, чи липня?


ЧЕРВНЯ


Тоді на сайті свому поправочку введіть...

Odarka - 21-6-2004 у 15:36

Назаре дивилася на сайт там написано червня:)

Nazar - 21-6-2004 у 16:06

08.06.04
24-го липня гурт Далі... грає в ляльці. Також виступатимуть SamaZnajeshXto (Львів) та Місто Кованих Решіток (Івано-Франківськ).

Початок о 20:00.

Odarka - 21-6-2004 у 16:43

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
08.06.04
24-го липня гурт Далі... грає в ляльці. Також виступатимуть SamaZnajeshXto (Львів) та Місто Кованих Решіток (Івано-Франківськ).

Початок о 20:00.


Де саме? Це не на Дзигівському сайті, просто кинь лінк. Тексти на дзигівський сайт пишу я, але йього тексту я точно не писала

Остап_М. - 21-6-2004 у 17:22

2 Odarka:
А чи діють флаєрні знижки на рок-вечірки???

Odarka - 22-6-2004 у 13:05

Остапе діють, я ж написала зверху

Odarka - 22-6-2004 у 15:45

Назаре я тепер зроміла про який ти сайт говорив, а я думала що про Дзигівський. Ми виправмилку. Дуже дякую:)))

Остап_М. - 23-6-2004 у 14:36

Дуже класні флаєрки.. Я собі вже дістав....

Odarka - 23-6-2004 у 15:50

Дякую:)))

Nazar - 25-6-2004 у 14:17

Ну що ж, по при "крутіння носом" на звук усіх музикантів, що грали, у залі було кльово все чути, і Лялька нарешті знову стала старою_доброю_Лялькою.
Я аж сам собі здивувався, що стиль Індастріалс, у якому зара зроблено інтер"єр непогано вписувався під атмосферу концерту, сприяв невимушеності.
А про звук - то перебільшення, що поганий - бо я нарешті добре почув Романа Телепа, і його музика мені "пішла", але проблема з вокалістом таки присутня. Ромко має добрий голос, але не під ту музику. Було лише чотири пісні, бо був позичений друмель.

Наступними були Місто кованих решіток. Ці биті хлопці відразу вразили сперовим качом у першій композиції, багато хто з присутніх обмінювались піднятими догори великими пальцями мовляв "Супер". І дійсно, неочікуаний приємний сурпрайз. Хлопці після довгої паузи знову зібрались, і промічалась троха незіграність, але матеріальчик був добрий. Наступні їх пісні були потроха простіші за наповненням, там вже додався вокал і втратився зміст. Вони заграли багато різних композицій, навіть готель каліфорнію у свому кавері, але до рівня першої композиції вже не дотяглись. В післяконцертній розмові обіцяли невдовзі щось записати, коли зіграються всі разом.
Ось.

Ну а далі були "Далі..." Недобрий настрій Ромка Андріїшина вмить було піднято викликами його групи підтримки, і почали. Вона танцює чогось їх настрашила, що нібито поганий звук, але підбадьорливі вигуки-оплески залу заспокоїли і дали зрозуміти, що у залі все добре звучить.
А далі як по маслу.
Новий текст композиції "Запалювали зорі" зробив її набагато цікавішою, виявив ще додаткові прикраси.
Під стьоб про п"яненьких дівчат всі скакали та танцювали, і було класно.
... але мало..
на біс нічого не було, сейшну також....
Після виступу Кузя запрошував на виступ нової команди 8 числа - приходьте. Він був правий у тому, що я не запам"ятаю її назви. Ну що ж, прийдемо.
Решту частину вечору провів у дворику монастира і слухав захопливі розповіді своєї знайомої про Соломію, що вона їй з першого слова сподобалась, і про її якусь дивну приємну ауру. Я розуміюче кивав головою і про себе тішився тим, що вечір був суперово вдалим.