Форум Рідного Міста

Руслана залишаюся львів’янкою, хоча фактично стала киянкою. Як і ба...

Станкевічас Сергій - 23-6-2004 у 17:18

Нехай вибачить мені рідне місто,— сказала Руслана Я залишаюся львів’янкою, хоча фактично стала киянкою. Столиця України — не просто сучасне місто, воно одне з найгарніших у світі. І я зроблю все, щоб наступного року, коли Київ прийматиме “Євробачення”, у нього закохалася вся Європа.


Хтось ще в Львові залишився?

Наталка - 23-6-2004 у 18:17

Мені здається, що це нормальний процес - у столиці традиційно більше можливостей, тут, як не крути, крутяться більші гроші, :), і нічого дивного, що люди, котрі прагнуть чогось досягти, врешті-решт опиняються в Києві. Головне, щоби потім вони не почали обзивати свою малу батьківщину провінцією, буде то Львів, Запоріжжя чи Івано-Франківськ, і пам’ятали про своє коріння. Я знаю, що багато прихильників тієї чи іншої відомої людини сприймають такі переїзди, як зраду, але я так не вважаю. Це лиш у США, наскільки мені відомо, так склалося, що столиці штатів традиційно найменші містечка, про які часом і не знає ніхто, а не найбільш розвинені міста. Та нвіть столиця США - Вашингтон - зовсім не є таким бурхливим, величезним місто, як Нью-Йорк. У нас інша ситуація, на мій погляд. :)