Форум Рідного Міста

Радіомережа NIKO

Василь - 16-12-2002 у 14:44

Під час роботи дивитись телевізор не має змоги, а от слухати радіо можна. Ми на роботі слухаємо Niko, тому хотілось б поспілкуватись з шанувальниками цієї радіомережі. Що стосується радіостанцій у Львові, то у нашому опитуванні (http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=175) Niko один з лідерів.
Однак в мене та багатьох моїх колег є купа побажань та зауважень до цієї радіомережі. Про них трохи пізніше.

Nazar - 16-12-2002 у 20:05

Про побажання до форуму:
Хотілось би поспілкуватись(чи то переписатись) безпосередньо з радіоведучими, та з тими хто його творить.
"Конструктивний діалог" між слухачами та "твторцями" мусить принести свої смачні плоди!

Василь - 17-12-2002 у 09:48

Учора вечером пан Ромко Чайка розказував про друковане в неті інтерв'ю з Васильєвим. Можна взнати його лінк, (дуже люблю перли нашого славного цензора, окремо їх собі записую)

Nazar - 19-12-2002 у 21:15

Дуже сподобалась ідея-задум тернопільського Ніко - радіо Ніколай, тобто пишіть листи, дзвоніть та маєте шанс виграти радіоприймач, більше того - музцентр. НІКОлай направо і на ліво дарував подарунки. Львівський ще краще - пропонував компакти з кращим українським роком, тим більше що там були Мертвий півень, Плач Єремії, Кому вниз та багато інших.
Що можу сазати - МОЛОДЦІ!!!!
Так тримати!:cool:

Nazar - 26-12-2002 у 09:41

Люди, рятуйте!
Десь зникло з ефіру Ніко!
Три дні(коли впала напруга) вони просто шипіли і потріскували, але вели мовлення, а тепер взагалі нічого!
Хтось щось може пояснити?:cool:

Андрій Пелещишин - 26-12-2002 у 17:58

Ага, І НБМ-редактор також десь зник :(

Нічого нікуди не зникає...

NBM-Redaktor - 26-12-2002 у 20:25

:D...і нізвідки не з'являється! То є закон фізики і нігде від нього не подітися. Власне, неякісний ефір був спричинений технічними проблемами із супутниковим зв'язком, однак їх вже усунено, а тому сигнал стійкий і ясний ;) Прохання вибачити ті проблеми - дуже багато часу пішло на те, щоб зрозуміти їх природу...

NBM-Redaktor - 26-12-2002 у 20:27

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ага, І НБМ-редактор також десь зник :(


по Вашому питанню (даруйте, що не відповів одразу): здається, більше проблем із заходом на форум немає ні в кого. все гаразд і , сподіваюсь, й надалі так буде.

Nazar - 26-12-2002 у 22:57

А Ніко направду з"явилось, хоча покриття траси троха стало гірше (маю на увазі сполучення Львів-Тернопіль), раніше лише перемикався з 102,5 на 101.5 , а сьогодні була пауза так в кілометрів 40.:cool:

Василь - 27-12-2002 у 20:04

Між іншим, коли кілька останніх днів сигнал йшов зі Львова, знову почув безперервно рідну українську музику. Я не зате, щоб так залишалось постійно (адже новини на NIKO просто супер), але нехай в Києві подумають над тим, щоб частіше крутити наші групи (і не попсові).

Василь - 3-1-2003 у 19:56

А де пропали новини? Невже в країні нічого не відбувається?

Nazar - 3-1-2003 у 20:22

Власне!
Я ж думав що хлопці приїдуть до дому і цим собі пояснював їх відсутність в ефірі.
Але чим пояснити їх відсутність у Львові?
Хіба гори... "Б"ютіфул Карпати"!:cool:

Ostap - 14-1-2003 у 21:02

Хто мені пояснить що трапилось із Львівською радіостанцією "Радіо ініціатива", наскільки мені відомо, то вона працювала на частоті Ніко. Стільки кльових передач пропало...

Nazar - 15-1-2003 у 11:44

Для п.Остапа!

Принаймі хоч дещо можна прочитати на цьому форумі у розділі Культура в підрозділі Радіо ФМ.
Прочитати та винести власні пропозиції.:cool:

Василь - 16-1-2003 у 17:50

А чи можна замовляти пісні в ефірі радіо Ніко? Дуже хочеться послухати "Гаспид, або ж дідько" від ССС. Якщо можна, то десь прокрутіть так під вечір (біля десятої).

Нажаль

NBM-Redaktor - 16-1-2003 у 20:38

Вся музика до ефіру йде згідно плейлиста. Замовляти можна лише у відведені на то години в регіонах. :(

Василь - 17-1-2003 у 08:30

Супер.

Враховуючи те, що у Львові немає власних регіональнольних програм, нічого нормального почути не вийде.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:mad::mad::mad::mad::mad:

Nazar - 17-1-2003 у 09:24

Пане Василь!
З останніми чотирма:mad::mad::mad::mad: Ви троха перебільшили, бо вчора по Чайку був реліз-2 Тартака і друзів, і думаю що скоро буде шуміти новий альбом ССС, але з рештою знаків я абсолютно згоден...

Ювілей :)

NBM-Redaktor - 17-1-2003 у 10:05

Цитата:
Василь запитував
... пан Ромко Чайка розказував про друковане в неті інтерв'ю з Васильєвим. Можна взнати його лінк, (дуже люблю перли нашого славного цензора, окремо їх собі записую)


даруйте за неквапність відповіді... мо' Ви вже й самі то знайшли, але вчора я навмисне дав почитати п.Чайці цей форум (до речі, приводом стало не що інше, як прохання почути в етері ССС :lol: - а то йому все "нема коли" було). Він просив передати - то інтерв'ю було на сайті "Громадського радіо". Тиснять на лінк!!!

Василь - 18-1-2003 у 16:21

Дуже тішуся з того, що наш форум відвідав пан Ромко Чайка. Через те у мене виникло питання: чи погодяться ведучі радіо Ніко провести на форумі, скажімо, годинний діалог з дописувачами форуму; час та день ведучі визначать самі.

Таку пропозицію подавав Назар ще 16.12.2002 (тут ж).

NBM-Redaktor - 20-1-2003 у 14:59

Щодо діалогу з ведучими: поперше, треба знати, скільки ж людей захоче взяти участь у спілкуванні. Я думаю, вирішення цієї проблеми значно простіше: Для кожного ведучого(-ї) буде окремий розділ. Свої побажання, запитання і пропозиції а також відгуки пишіть туди. Якщо Вас це влаштовує - завтра це зроблю...:rolleyes:

Nazar - 20-1-2003 у 15:11

Ну хоч так!

А взагалі ви молодці...
(прокоментую по вільному часі).:cool:

Nazar - 20-1-2003 у 17:42

Так ось. Я і „моє радіо”.
Для мене радіо Ініціатива було не просто музикальне супроводження під час існування, а невід”ємне джерело збагачення. Саме з нього я дізнавався, що зара на вухах у оточуючих, що свіженького з”явилось, що про то думають провідні музикотворці, мої кумири, яких я міг почути вживу, вони ж вживу ставили по настрою якусь музику, яка завжди була доречніше. Але то було колись...
Тепер не то що зникло поняття живого радіо, просто його доконало інше, можливо більш сучасне та пристосоване – комерційне радіо.
Мол:
Чо ми маєм крутити нікому невідомих виконавців для задоволення смаків якихось 10 відсотків слухачів, якшо можна крутити хіти, притримуючись якоїсь комерційної формули. Чо ми маємо губити свої гроші розкручуючи, чи навіть даючи ім”я якійсь нікому невідомій гаражній зелені. Ми і так забагато для них зробили, не крутим російської, лише українську попсу. Ми навіть залишили для них „Новинки з-під перинки”, Рок-н-рол або життя”, „Провокаційне інтерв”ю”. Ми ж не винуваті, що нічні програми Ініціативи слухала біднота, яка є нецікавим з точки зору комерції слухачем... От „Люкс”, заробляє хороші гроші, ну і шо шо воно „прісне”, ну і шо, шо діджеї слухають зовсім іншу музику ніж крутять(в кінці-кінців то не вони крутять, а програма), у всьому світі так, хай собі гниють, інших візьмем! Придумаєте якусь іншу формулу, яка буде цікавою та приносити гроші тоді щось говоріть, а то горланите всі, а конструктивно лише якісь дитячі ідеї висуваєте. Ми – професіонали!
Але ви не думайте, що ми вас не розумієм, не ми ж винні в тому що україномовне населення меньш платіжоспроможне ніж інші соц.меншості, і що не ваші смакові вподобання враховує наш мудрий грошоприносячий компутер!
Ви все одно будете нас слухати, в вас виходу нема!
:lol:




Любіть шо хочете, але не пріть проти москалів!

Василь - 20-1-2003 у 18:08

Підписуюсь під всіма словами Назара.

На рахунок створення рубрик для кожного ведуча - як на мене, це поки що єдиний спосіб вести спілкування з ведучими. Справді, число людей у спілкуванні невідоме, і скоріше за все діалог в On-lineні - це буде даремна витрата часу.

Не все так погано в Данському царстві

NBM-Redaktor - 21-1-2003 у 12:33

Так от, проблема не в тому, що і як, і - головне! - для кого "крутити". Відповідь на це (чітку і коректну) зможе дати хіба самий Роман Чайка. До речі, від сьогодні на "Ніко" працює новий програмний директор. Чайка пішов на підвищення :rolleyes: і тепер займає посаду ... зрештою, думаю що він самий приєднається до бесіди і все скаже.

Так от. Щодо рейтингів. Згідно даних рейтингових компаній, які саме цим і заробляють гроші, що "моніторять" і опитують всіх і вся щотижня і щомісяця, рейтинг "Ніко" останнім часом навпаки почав зростати. Ви можете довіряти, а можете і НЕ довіряти тим даним. Але факт залишається фактом: велика частина людей відсіялась (переважно це молодь, яка завжди "росте" і має нестійкі погляди на життя, а точніше - вони ще в неї формуються). А тому перемикання з однієї хвилі на іншу - це нормальний процес. Тим часом, інша частина населення, яка відчуває інформаційний голод щодо подій в Україні стала постійним слухачем "Ніко". Радіо не загниває, воно розвивається. Неможливо все зробити одразу. Щось відмирає, щось приживається. Тієї "формули", про яку Ви пишете, насправді НЕ ІСНУЄ. Є підхід до справи і він, повірте, однаковий по всій Україні. З цим сперечатися важко. Втім, залишається багато "але", і чим їх ставатиме менше, тим кращим ставатиме "Ніко".

Щодо спілкування: ведучі окрім всього мають аськи, на Офіційному сайті вони вказані, так що спілкуйтеся також і реал-таймі. Розділи зашпаняю сьогодні.

Андрій Пелещишин - 21-1-2003 у 12:41

Цитата:
Щодо спілкування: ведучі окрім всього мають аськи, на Офіційному сайті вони вказані, так що спілкуйтеся також і реал-таймі.


Ну аська то не то. Я звичайно зацікавлена особа, але згодіться що форумна формула - цікавіша та краща. Інформація довго зберігається, є доступна багатьом людям, у дискусії можуть приймати участь багато чоловік та для нормальної розмови не потрібен повний онлайн. Багато хто аськи не має (я наприклад - до речі на те є серйозні причини).
Та й не буде людина на одні й ті ж питання постійно відповідати.

На телебаченні аська дуже зручна при прямих ефірах.

Василь - 21-1-2003 у 19:17


Цитата:

Тим часом, інша частина населення, яка відчуває інформаційний голод щодо подій в Україні стала постійним слухачем "Ніко".


Я повністю з цим згідний, що саме завдяки новинам зросло число слухачів Ніко. А як же музика?

NBM-Redaktor - 6-2-2003 у 15:23

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Тут інша справа: хто хоче слухати російську музику - на те є інші радіохвилі, і те що багато хто після 17 лютого перейдуть на Ніко - великі сумніви. А ось, хто не хоче слухати російську...
Успіху Вам!!!

Дякую щиросердно! Але слід слухати не російську музику, а радіо. І не лякайтесь передчасно - російська музика також є різного гатунку. Її відсоток, відповідно, буде невеликим.

Nazar - 7-2-2003 у 12:08

Так все-таки буде її відсоток чи ні?
Бо щось не можу зрозуміти свого настрою...:saint:

Василь - 8-2-2003 у 11:32

Редактор НБМ
Цитата:

слід слухати не російську музику, а радіо


Слабенько розумію цю цитату (точніше, взагалі не розумію).
Слухаю радіо тому що чую там те, що мені подобається. Поки що мене найбільше задовольняє Ніко як на рахунок музики так і новин. Однак якщо по радіо крутять те, що мені не подобається, я просто радіо не слухаю, і ніщо мене не може заставити його слухати. Тобто первинним з точки зору залучення слухача є те, що крутять по радіо, а не існування самого радіо.:rolleyes:

...

Василь - 17-2-2003 у 08:15

Шановні друзі! Ті, кого Ромко Чайка називає найкращими. Нас обдурено. :baddevil::baddevil::baddevil: Такої ... на 102.5 у Львові я ще ніколи не чув. Тільки недавно нам обіцяли, що російської музики на Ніко не буде, однак сьогодні о 7.37 я виключив радіо Ніко, бо почув перші російські слова. Звертаюсь до Вас, в недалекому минулому моє улюблене радіо, Ви втратили ще одного слухача.
Я, як модератор, не хочу порушувати правила форуму. Але в мене величезне бажання написати тут 10-ти поверхові мати.
Па-па.
:mad::mad::mad::mad::(:(:(

Василь - 17-2-2003 у 14:21

НБМ-редактор
Цитата:

тепер я можу сказати цілком об'єктивно: "Ініціатива" не виправдала ні Ваших, панове, ні наших сподівань. Інакше вона б оформилась як самостійна радіостанція і працювала б на радість всьому Львову.


Щодо моїх сподівань, то Вона їх завжди виправдовувала. Не знаю, які Ваші сподівання. І працювала Вона завжди на радість всьому Львову. Чому вона не оформилась як самостійна радіостанція? - наскільки я знаю закінчився термін оренди частоти. Я шкодую лише за одним, що у ці кльові часи - так мало записав собі пісень з Ініціативи.
Пояснення появи в ефірі російської музики зрозумію лише тоді, коли по Ніко крутитимуть польську, чеську, словацьку, молдавську, білоруську, болгарську, сербську, африканську і т.д. музику (в такій самій пропорції).

marco - 17-2-2003 у 15:38

Я так до кінця в це не вірив, але нині зранку вдома пересвідчився :(
Прикро...
Абсолютно слушне зауваження пана Василя, щодо російської як іноземної, це не є акцептування російської як іноземної, а "лягання" під старшого брата і рускоязичну публіку, яка все-одно ніколи не признає такого змішаного радіо...

Nazar - 17-2-2003 у 16:01

Рано ще робити якісь висновки, чи якось висловлюватись. Хоча можна зупинитись на тому, що ми маємо наразі. Отож, радіо 102,5 мало певне синусоідне коливання по слухацьких вподобаннях в пошуках свого слухача, тим самим зробило певний ажіотаж в тих, хто чекав від радіо чогось більшого, ніж простою орієнтацією музичного наповнення на масового слухача. Радіо не змогло зробити якоїсь революції чи прориву та дати приклад іншим, саме здалось і почалось керуватись вже існуючими формами наповнення ефіру. Це дає змогу йому вижити та залишитись в ефірі, та можливо відбити слухачів в російськомовних станцій. Це необхідно робити саме зараз, бо на носі вибори - золотий сезон для вливання грошей - більша аудиторія - більше грошей! І не потрібно розцінювати це як зраду, не радіо ж винне в тому, що в державі сконцентровано саме таку слухацьку аудиторію: яка держава - таке радіо. Зар проти цього не попреш.
А то що дикі галичани-шовіністи не хочуть то сприймати, то їхні проблеми, хай самі їх і вирішують. Що, хіба так важко знайти якогось свого політика, який би профінансував їм їхнє радіо до виборів? Просто не шукають, або слабо... Бути українцем це вже не модно, враховуючи що зара не її рік в Україні...
Що ж це я роблю? Впутую сюди політику для якогось свого загоєння своїх націоналістично-шовіністичних ран, звинувачуючи всіх на світі і не розумію, що винен таки я. Так, напевно слід визнати, що винен, винен що спілкуюсь мовою братнього народу з акцентом, що вороже відношусь до будь-якої загарбницької політики, та шукаю своє серед чужого. Тішусь тим, що є ще декілька однодумців-утопістів зі схожими почуттями. Чи не легше за допомогою якихось методів (той самий метод "Трьох ТАК": навести два незаперечних факти, скажімо що то є "поп-лайно-хіти" чи сказати "рускага рока" і третій сумнівний для опонентів факт автоматично зїдається під перших два) внушити свою точку зору, та й мати все решта вносі. Сам винен, що націоналіст, інакше не було би так боляче...
Не буд оригінальним та повторюсь, що знову пускаю "бульки в космос" та захаращую інетпростір своїм нікомунепотрібним ниттям, все одно з часом здамся...
Поки що боляче, але надія є... Дасть Бог натхнення, і щось таки придумаю, хоча вже під вищеподаною абревіатурою утопії....



Люби що хочеш, а проти ів не при!

З приводу музики як такої на Ніко FM

Віталій Гайдукевич - 17-2-2003 у 16:40

Панове дописувачі,в разі, якщо комусь не зрозуміло, що радіо Ніко не є станцією, що працює вийнятково на Львів,а розрахована на пів країни...В разі, якщо хтось із дописувачів не тямить, що музика, то не є політика...В разі, якщо хтось із дописувачів не розуміє, що заради 10 фанатів радіо "Ініціатіва" станція не буде втрачати загал слухачів (здається вже було нагадано, що "ініціативники" не були станцією, а просто арендували шмат ефіру)...В разі, якщо комусь щось варто пояснити в змінах ефірного продукту, прошу... я готовий дати відповідь, як программний директор і людина з подачі якої вже означені зміни відбулись.
Заздалегідь вдячний

marco - 17-2-2003 у 16:45

Ну що ж... лишилося ще "Радіо Люкс" яке колись було першим. Колись воно також було піддалося на спокусу російською музикою і рекламою, але з плином часу відмовилось від цього.
Правда рівень ведучих там далеко не той, але...

До нового редактора НБМ маю комерційну пропозицію:
для світової орієнтації, сайту http://trcnbm.com.ua явно бракує однієї з провідних світових мов. Думаю наближчим часом Пан Редактор застановиться над виправленням цого недоліку. Пропоную свої послуги у цьому плані.
Як оплату, прошу небагато, - невеличку україномовну резервацію, в радіоефірі, так з години 10 до 18-ї.

P.S. не знаю як з Вашими сподіваннями, але виглядає, що Ніко також не виправдало наших сподівань :(

marco - 17-2-2003 у 17:13

Цитата:
Панове дописувачі,в разі, якщо комусь не зрозуміло, що радіо Ніко не є станцією, що працює вийнятково на Львів,а розрахована на пів країни...

Яку пів :lol: Чому лише на пів???
Цитата:
В разі, якщо хтось із дописувачів не тямить, що музика, то не є політика...

На жаль, в нашій державі мовне питання - це завжди політика.
Цитата:
В разі, якщо хтось із дописувачів не розуміє, що заради 10 фанатів радіо "Ініціатіва" станція не буде втрачати загал слухачів...

От завернув :)
Редактор, мав би орієнтуватись в дотеперішній аудиторії слухачів своєї станції (як кількісній, так і географічній). Про те що клієнт (слухач) завжди правий, я думаю говорити тут недоречно.
Подумаєш, тепер втратить ще тих 10 схибнутих, зате всі решта нармальниє пацани зразу перекрутять свої радіо на новий хахляцкій канал. От реклама повалить!!!
Цитата:
В разі, якщо комусь щось варто пояснити в змінах ефірного продукту, прошу... я готовий дати відповідь, як программний

ПрограММа вже запущена... Успіхів у підкоренні радіоефіру.
Пояснювати не варто, все зрозуміло.

Nazar - 17-2-2003 у 17:30

17 лютого 2003
Перевірять мовлення FM-станцій
Дотримання закону України про мову перевірятимуть на Львівщині. Йдеться про FM-радіостанції, що працюють у цьому західному регіоні. Стан функціонування української мови на Львівщині назвати катастрофічним не можна у порівнянні з іншими регіонами України, однак ситуація мала б бути набагато кращою, - переконаний заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Мельник. Основна причина, за словами Мельника, у тому, що є закон, проте немає чіткого державного механізму підтримки української мови та будь-якої відповідальності за його порушення. Для прикладу, FM-станції, які масово не дотримуються законодавства щодо мовлення державною мовою, зауважує Володимир Мельник, тобто лише одиниці на 50% видають україномовний продукт. Найприкріше, що юридичного механізму впливу на радіостанції, як і на операторів кабельного телебачення немає, доводиться діяти тільки через Національну раду з питань телебачення та радіомовлення, переважно методом переконання, а це зазвичай не ефективно, визнає Володимир Мельник. Як повідомив «Німецькій хвилі» голова львівського осередку УРП «Собор» Ростислав Новоженець, проведено більш аніж достатньо досліджень, які підтверджують, що стан функціонування української мови у Львові незадовільний, і щороку погіршується. Такої думки притримуються чимало політичних партій, додав він. Найбільш проблемними у цьому плані, окрім радіомовлення Новоженець називає українське книговидавництво та реалізацію товарів без україномовної інструкції. ForUm

Джерелоhttp://cupol.brama.com/index.php?ac=news&gid=1

Віталій Гайдукевич - 17-2-2003 у 17:47

Можу дати гарантію,що у нової "Ніко" слухачів буде більше,ніж у старої. Я певен, що здорового глузду у Львові більше ніж бажання вбачати музиканта політичним суперником. А той факт, що пояснювати нічого не доведеться тільки тішить... Так, що ж до перевірки закону держави про мову, то... "музичні твори транслюються мовою оригіналу"... то є цитата. А те що новий формат станції знашов відгук, я вже знаю. На щастя враження про львівського слухача я складаю не з Вашого форуму, а з реальних людей (великої кількості) що дано є жителями Львову.
З повагою.

Nazar - 17-2-2003 у 18:26

Якось не клеється все що Ви сказали з останнім висловом "З повагою".

Про себе: я також реальний мешканець міста Львова.
Ваш оптимізм вражає та тішить, тішить необ"єктивністю, але на все свій час:cool:

Аналогічно з повагою.

marco - 17-2-2003 у 18:34

Цитата:
Можу дати гарантію,що у нової "Ніко" слухачів буде більше,ніж у старої.

Звичайно, то старе слухало пару (10) вар'ятів зі Львова :)

Цитата:
Я певен, що здорового глузду у Львові більше ніж бажання вбачати музиканта політичним суперником.

Не про музиканта йде мова ... див вище.
Цитата:
А те що новий формат станції знашов відгук, я вже знаю.

Аякже, і тут у форумі, і серед тих хто піднімає стопочку за чергову поразку чергового українського ...
Цитата:
На щастя враження про львівського слухача я складаю не з Вашого форуму, а з реальних людей (великої кількості) що дано є жителями Львову.

Так невелика кількість нереальних людей на цьому форумі Пана Рекдактора звичайно ні у чому не переконають, та і нема в цьому потреби.
Для себе я вже висновок зробив. Редактор не та людина, яка буде прислуховуватись до аргументів висловлених тут.

Радіо "Ніко" для нас вже мертве. А про мертвих, або добре або нічого.
Краще нічого.
Амінь.

Василь - 17-2-2003 у 18:51

Їх не десять вар'ятів. В мене на роботі їх в крайньому випадку 20.

Василь - 17-2-2003 у 19:08

Цитата:

Гайдукевич писав:
На щастя враження про львівського слухача я складаю не з Вашого форуму, а з реальних людей (великої кількості) що дано є жителями Львову.


Пане Віталій, Ви на форумі Новак, а вже склали думку про його дописувачів. Справді, такий талант лише у справжніх керівників та далекоглядних людей.

Андрій Пелещишин - 17-2-2003 у 20:31

Цитата:
Першим відправив користувач Віталій Гайдукевич
На щастя враження про львівського слухача я складаю не з Вашого форуму, а з реальних людей (великої кількості) що дано є жителями Львову.
З повагою.


Не хочу приймати участі у дискусії (як Адміністратору навіть не пасує), але випад проти аудиторії Форуму не сприймаю. Звичайно, тут не репрезентативна вибірка населення Львова, але і не гірша його частина. Тут одних кандидатів наук - штук п'ять, і депутати також є, і інші учасники також вельми достойні.

marco, не плутайте людей

NBM-Redaktor - 18-2-2003 у 11:30

Редактор та Преграмний директор - то трохи різні поняття. А тому якщо вже звертаєтесь до людини (а не до посади), то називайте ім'я. Програмний директор - Віталій Гайдукевич. Редактор на цьому форумі інший - подивіться підписи та дані.
Щодо теми розмови: про "10 вар'ятів" першим сказали, здається, саме Ви, marco. І вважати себе вар'ятом лише за любов до неіснуючого радіо - то наївно. Ви маєте повне право залишатися такими, слухати чи не слухати "Ніко" і залишатися нормальними, культурними, цивілізваними людьми. Є лише кілька "але":
1. Як ви зможете оцінити зміни (на краще чи на гірше), не слухаючи ефіру?
2. Якщо для вас апріорі поява рос.музики означає зміни на гірше, то для чого ображати когось різкими висловами, сарказмом і іронією, тратити на те свої нерви та нерви інших людей???
3. Напади на Віталія Гайдукевича - це нетолерантне ставлення до особистості як такої. Він має повне право формувати свою думку про людей відповідно до того, що і в яких тонах вони говорять.

Я не правий? Тоді пропоную взагалі закрити Форум "НБМ", оскільки "Ніко" вмерло, а займатись некрофілією - то злочин і гріх. :lol:

Майте розум. Пропозиція цілком серйозна.

ЩОДО англомовної версії сайте "НБМ". Її відсутність - вимушена, оскільки перекласти належним чином з дотримання термінології викладену на сайті інформацію поки що не вдавалося нікому. Але це в перспективі. Ваша пропозиція на перший погляд не серйозна... :rolleyes:

marco - 18-2-2003 у 12:25

Взагалі-то після амінь, далі говорити недоцільно, але оскільки запитання стосуються моїх постінгів, то випадає відписати.

Цитата:
Редактор та Преграмний директор - то трохи різні поняття.

Перепрошую, але те що я писав адресувалося людям, які відповідають за ефір на Ніко, а це і редактор і директор. Якщо ж думка та позиція редактора відрізняється в принципових питаннях від висловленої вже думки програмного директора - будемо раді почути...

Цитата:
Щодо теми розмови: про "10 вар'ятів" першим сказали, здається, саме Ви, marco.

Так мило описав слухачів не я, а наш новий програмний директор ;) Цитую:

Цитата:
Першим відправив користувач Віталій Гайдукевич
... В разі, якщо хтось із дописувачів не розуміє, що заради 10 фанатів ...


я лишень трохи згустив фарби...

Цитата:
2. Якщо для вас апріорі поява рос.музики означає зміни на гірше...

однозначно

Цитата:
3. Напади на Віталія Гайдукевича розцінюю як нетолерантне ставлення до особистості як такої. Він має повне право формувати свою думку про людей відповідно до того, що і в яких тонах вони говорять.


Погоджуюсь повністю, але знову підміна понять: першим некоректно про учасників форуму висловився власне пан Віталій. А напади, адекватна реакція, якої і варто було сподіватися... Про особистість тут судять з того, що ця особистість сюда пише ;)

Цитата:
Я не правий? Тоді пропоную взагалі закрити Форум "НБМ", оскільки "Ніко" вмерло, а займатись некрофілією - то злочин і гріх. :lol:

тут також моя повна підтримка...


Цитата:
ЩОДО англомовної версії сайте "НБМ". Її відсутність - вимушена, оскільки перекласти належним чином з дотримання термінології викладену на сайті інформацію поки що не вдавалося нікому.

Ви не зовсім правильно мене зрозуміли :lol: і разом з тим варто би заглянути на сайт... англійська версія там є. Яко "одну з провідних світових мов" я мав на увазі "братську". Як орієнтуватися на російськомовного слухача, то вже у всьому...

Цитата:
Але це в перспективі. Ваша пропозиція на перший погляд не серйозна... :rolleyes:

Звичайно, що несерйозна, але якщо на умови Ви готові пристати, то чому б і ні?

Щось сьогодні зранку на Ніко не було чути чужомовних вкраплень??? Невиправний я оптиміст...:saint:

Бавитесь в слова?

NBM-Redaktor - 18-2-2003 у 12:44

Невдячна справа. А ви не замислювались, що:
1. На форум заходять всього 3-4 людей, до того ж всі - львів'яни. А аудиторія "Ніко" - то є вся Західна Україна із Житомирщиною включно?..
2. Англійська музика у вас чомусь претензій не викликає?.. Хоча в Україні англ.мова - ще менш поширена, ніж російська, польська, болгарська та інші.
3. Чому в америакнських чартах (та й в європейських також) якщо й промайне якась неангломовна пісня, то аж ніяк не українська, болгарська чи чеська. Максимум - еспанська, італійська чи французька. Але це рідкість. Тобто опонуючи до російської музики і заперечуючи "братський міф" (який я особисто ніколи не підтримував і не підтримую) ви намагаєтесь споріднити нас із іншими слов'янськими народами, в яких симпатії до українців якщо й були колись, то настільки мізерні, що не записані в жодних історичних аналах. Тобто що я маю на увазі - для кого буде цікавою та музика, про яку Ви писали? До слова мовити: ефір "Ніко" залишиться україномовним. А музик дійсно транслюється мовою оригіналу...


І останнє. Якщо Марка підтримають всі активні відвідувачі цієї сторінки, то, гадаю, існування форуму "Ніко" на Львівських теренах є сенс призупинити. Сайт від того не втратить, Ви, шановні, здається також.

Щодо Ваших, Марко, приколів про "общєпанятний" варіант сайту - тупо, вибачте на слові. Якби ставилась така мета - російськомовна версія існувала б вже і тепер. А такої навіть не планувалося.

marco - 18-2-2003 у 13:25

Цитата:

Невдячна справа.

Дійсно, шкода часу, давайте на цьому закінчимо...
Цитата:

А ви не замислювались, що:
1. На форум заходять всього 3-4 людей, до того ж всі - львів'яни.

Так, навіть спеціально порахував ;) сьогодні станом на 13:00 на форумі було 43 зареєстровані користувачі, а ще окрім того гості (дивитись тут http://misto.ridne.net/index.php знизу) Щось з матетатикою не те... Цікаво, львів'яни - це люди, чи не зовсім?
Цитата:
А аудиторія "Ніко" - то є вся Західна Україна із Житомирщиною включно?..

Я в жодному разі не претендую на те, щоб моя думка сприймалась як позиція всієї Західної України :)
Чомусь на сайті Ніко стоїть лінк на цей форум яко офіційний форум радіо. Щось бракує тут логіки: - якщо цей форум такий нікчемний, то заберіть лінк і не звертайте на думки користувачів форуму уваги...
Цитата:
2. Англійська музика у вас чомусь претензій не викликає?.. Хоча в Україні англ.мова - ще менш поширена, ніж російська, польська, болгарська та інші.

Про "особливість" російської мови у нас і специфіку мовного питання вже говорилося... З цього погляду ця анаологія некоректна.
Цитата:
3. Чому в америакнських чартах (та й в європейських також) якщо й промайне якась неангломовна пісня, то аж ніяк не українська, болгарська чи чеська. Максимум - еспанська, італійська чи французька.

Ви забули додати і не російська ;) Заперечуючи там самим аргумент п.2

Цитата:
І останнє. Якщо Марка підтримають всі активні відвідувачі цієї сторінки, то, гадаю, існування форуму "Ніко" на Львівських теренах є сенс призупинити. Сайт від того не втратить, Ви, шановні, здається також.

Тема Радіомережа Ніко, має право на життя яко думка користувачів цього форуму до того моменту, доки ця тема буде когось тут хвилювати (незалежно від ставлення до цього керівництва Ніко).
А лінк з свого сайту на форум, якщо позиція, яка тут висловлюється Вас не влаштовує, маєте повне право забрати ;) і забути тих львівських фанатиків як страшний сон...

Цитата:
Щодо Ваших, Марко, приколів про "общєпанятний" варіант сайту - тупо, вибачте на слові.

Дякую за люб'язність і вибачаю :rolleyes:

Nazar - 18-2-2003 у 13:41

Однозначно підтримуємо Марка, прошу вважати його слова, як і наші (Назар плюс Зоряна)!
Марко - так тримати!
Я троха володію інфою що до відвідування першого НБМ форуму, аж смішно говорити, та й не буду...
Раз вже не існує радіо - то навіщо нам його форум.

Мені боляче, але якщо ви не орієнтуєте Ніко на Львів, то навіщо тут його транслюєте?

Спробую зізвонитись із києвлянами, яких я агітував на радіо, яке невдовзі з"явиться, та перепросити... Прикро.

Марко, ти молодець!

ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ

Василь - 18-2-2003 у 13:54

Я, як один із організаторів відкриття форуму Телерадіокомпанії НБМ на форумі рідного міста, категорично проти зняття лінку із сторінки НБМ. І закликаю Марка заспокоїтись в цьому питанні, бо ніякого відношення до підтримки та адміністрування форуму він немає. Ваша дискусія перейшла межі, прошу питання існування форуму Ніко тут не обговорювати. Це питання давно закрите, форум НБМ тут існував і наразі МИ ВСІ ХОЧЕМО ЩОБ ВІН ТУТ БУВ НАДАЛІ.
Тому ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ за поведінку декого із львів'ян.
Марку виношу перше попередження. Ще одне таке повідомлення і будете вилучені із членів форуму.

Nazar - 18-2-2003 у 14:00

Ніякого відношення до адміністрації форуму не маю, і тому ставлю під загрозу моє майбутнє існівання на форумі підтримуючи Марка!
Марко - я з тобою!
І не потрібно нас шантажувати забранням лінку НБМ, це ваша (Ніко) провина в цьому, погоджуєтесь Ви з цим чи ні!

Я Вас всіх поважаю, але статус "дикого" мене таки до чогось зобов"язує!

Nazar - 18-2-2003 у 15:08

І користуючись нагодою тимчасового громадянства на форумі хочу ще щось згадати.
Ще, звичайно, не час судити щось по плодах, але ж, що ж Ви, Шановний Пан Юрій, зробили для того, щоби змінити щось на краще? Маленьке прохання - відповідайте після того, як подумаєте...:cool:

marco - 18-2-2003 у 16:04

Відповідь пану Василю (котрий модератор):
1. Каюсь, історії відведення однієї з рубрик цього форуму під радіо Ніко не знаю, думаю, що інтенції були якнайкращі...
2. Про закриття форуму я не говорив (прошу процитувати, якщо це так), - якраз навпаки, я писав, що львів'яни мають право висловлювати тут свою думку стосовно Ніко. Мова йшла про те, що якщо керівництво Ніко вважає цей форум непотрібним - має повне право ігнорувати його і забрати лінк на нього зі свого сайту. Що тут не так, пане Василю???
3. Поспішно вибачатись за мене немає потреби, не вважаю що я щось зробив проти правил форуму...
4. Бий своїх ... - типово галицький підхід ;)
За попередження вельми вдячний.
Наскільки я розумію функцію модератора, - це контроль за дотриманням правил форуму і втручання коли вони порушуються, причому бажано з аргументацією... А не нав'язування свого бачення ситуації (не залежно від причин такого) і ставання на бік одного з опонентів.

Користувач Олесь - 18-2-2003 у 16:33

Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
Тобто опонуючи до російської музики і заперечуючи "братський міф" (який я особисто ніколи не підтримував і не підтримую) ви намагаєтесь споріднити нас із іншими слов'янськими народами, в яких симпатії до українців якщо й були колись, то настільки мізерні, що не записані в жодних історичних аналах.

Тобто? На що це Ви натякаєте? Чи часом не в "старшого брата" до нас є симпатія? З "іншими слов'янськими народами" мав до справи особисто. Симпатії в них до нас більше, ніж в старшого брата, не кажучи вже про хе-хе, їх симпатію до старшого брата. :lol::lol::lol: І чому би не можна було споріднювати нас з іншими слов'янами? Весь час споріднювали якраз тільки з "старшим братом" і білорусами, забуваючи власне про інших слов'ян.

Андрій Пелещишин - 18-2-2003 у 16:55

Я не бачу сенсу у дискусії про лінки, не бачу сенсу у винесеному Василем попередженні, не вважаю що хтось комусь щось винен, завжди радий бачити на Форумі представників НБМ та НІКО, але не сприймаю дещо зневажливих відгуків про аудиторію Форуму - вона дійсно добірна та достойна. Сумніваюсь, що багато українських форумів можуть такою похвалитись

Василь - 18-2-2003 у 17:13

Тепер мушу просити вибачення в Марка. Справді, перечитавши ще раз всі повідомлення, першим пропозицію про закриття форуму НБМ дали представники Ніко. Давайте більше не будемо торкатися тут цього питання. Якщо представникам НБМ щось не подобається, прошу мені написати на E-mail.

NBM-Redaktor - 19-2-2003 у 11:57

Дякую, Назаре, за пораду (підказку) - я п-о-д-у-м-а-в. А тепер по-порядку:
Цитата:
Писав пан Пелещишин:
але не сприймаю дещо зневажливих відгуків про аудиторію Форуму - вона дійсно добірна та достойна.


Дуже мило читати, бачити і відчувати, що така "добірна" аудиторія так методично "бомбить" цей форум, час від часу переключаєчись від понять загальних (тобто, в даному випадку, "Ніко";) на особистості. Саме так повинні поводитись люди, в яких за плечима наукові ступені та звання!!! Молодці! Тільки в чому ж тоді полягає "добірність" і "шляхетність"? У відстоюванні інтересів Львова, як україномовного міста? Він таким не є. Я бував у вас і перконався. Чи у лобіюванні інтересів радіо "Ініціатива", якого вже майже рік не має і яке юридично не існувало й не було спроможним забезпечити своє незалежне існування в П'ємонті української культури? Чи це просто нарікання на життя людей, які крім розтринькування вільного часу на балачки у форумах не здатні переконати спільноту свого міста, своє фортеці в тому, що УКРАЇНСЬКЕ - це добре, А РОСІЙСЬКЕ - це зле???
Шановні, Вам не варто витрачати зусилля на те, щоб переконати НАС у "правльності" чи не "правильності" існування українського (культури, мови, духу, життя) - ми це й так чудово знаємо і робимо те, що в наших силах.

Як людина, що знайома з роботою вищезгаданої радіостанції не лише з прослуховування ефірів, скажу, що російська музика в ефірі була завжди. А от слов'янську музику наших західних соплемінників навіть Роман Чайка не спішив ставити до ефіру.


Цитата:
Першим відправив користувач marco
Дійсно, шкода часу, давайте на цьому закінчимо...
Цитата:

А ви не замислювались, що:
1. На форум заходять всього 3-4 людей, до того ж всі - львів'яни.

Так, навіть спеціально порахував ;) сьогодні станом на 13:00 на форумі було 43 зареєстровані користувачі, а ще окрім того гості (дивитись тут http://misto.ridne.net/index.php знизу) Щось з матетатикою не те... Цікаво, львів'яни - це люди, чи не зовсім?


Я мав на увазі активних дописувачів. Кількість зареєстрованих мене не особливо цікавить.

Цитата:
Я в жодному разі не претендую на те, щоб моя думка сприймалась як позиція всієї Західної України :)
Чомусь на сайті Ніко стоїть лінк на цей форум яко офіційний форум радіо.


Цей форум існує як офіційний форум ТРК "НБМ". І питання не в "нікчемності" форуму - в мене особисто претензій до його роботи і відвідувачів немає жодних, є лише подяка Модератору. Однак я намагаюся надати судженням (не судіть і не судимі будете :)) об'єктивності. Тому що переконуюсь, що дехто (йому відведено навіть окремий розділ) абсолютно спокійно перетворюється на горобця, що в морозну погоду впав у сніг...

Цитата:
Про "особливість" російської мови у нас і специфіку мовного питання вже говорилося... З цього погляду ця анаологія некоректна.


Коректна. Будьте об'єктивними!!!

Цитата:

Ви забули додати і не російська ;)


Група Тату 2-й тиждень утримує 1-е місце британського чарту. Але для Вас, шановний Марко, це звичайно ж не показник?..

Цитата:
Тема Радіомережа Ніко, має право на життя яко думка користувачів цього форуму до того моменту, доки ця тема буде когось тут хвилювати (незалежно від ставлення до цього керівництва Ніко).
А лінк з свого сайту на форум, якщо позиція, яка тут висловлюється Вас не влаштовує, маєте повне право забрати ;) і забути тих львівських фанатиків як страшний сон...


Якщо Вас хвилює "Ніко", то й висловлюйтесь про "Ніко" як про незалежну західноукраїнську радіомережу, а не адепт "Ініціативи" що когось в чомусь зрадив...!!!

Nazar - 19-2-2003 у 13:12

Дякую за відповідь. Троха з тим думанням перестарались:D

Бувають моменти (принаймі один точно), коли тобі говорять, що все що ти любив і у що вірив - то лайно, і залишають перед тобою або погодитись і почати правильно любити і вірити, або не погодитись без проміжкових варіантів.

Я проти того, щоби з форуму зник розділ радіо Ніко, бо саме від вас я очікую невдовзі новин, що таки щось змінилось і прийшли зміни на краще. "Краще" в прямому змісті цього слова, без центральних трактувань, просто так як воно має бути.

Та-ту - :lol::lol:

Дякую, та з оптимізмом дивлюсь в перед!:saint:

Василь - 19-2-2003 у 14:10

В програмного директора мабуть немає часу пояснити. Може тоді мені пан редактор роз'яснить, чи правильно я мислю. А саме: переглянув ще раз концецію радіо, на яку преставники Ніко тут спираються. Дійсно є пункт "слов’янський фактор - бiлоруська, польська, сербська, росiйська, словацька хiт-музика (актуал) (до 20%)". Як я правильно розумію, цей пункт до 17 лютого не виконувався, а тепер він має виконуватись. Так давайте його повністю виконувати, а не частково. Ще раз перечитаєм його: слов’янський фактор - бiлоруська, польська, сербська, росiйська, словацька хiт-музика (актуал) (до 20%). Слов'янський фактор (правда всі слов'янські народи тут не перелічені; додамо ще чехів, словенів, болгар). Разом 8 народів. А тепер займемось математикою. 20% означає кожна п'ята пісня. 8*5=40. Отже кожна сорокова пісня має бути російською, але тоді кожна сорокова має бути польською, білоруською і т.д. Тому давайте виконуйте повністю цей пункт і тоді ніяких проблем не буде щодо дотримання концепції та визнання російської музики як закордонної.

Користувач Олесь - 19-2-2003 у 14:48

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
20% означає кожна п'ята пісня. 8*5=40. Отже кожна сорокова пісня має бути російською, але тоді кожна сорокова має бути польською, білоруською і т.д.


Тут власне і є важливо, чи то береться як одна графа, чи ділиться на вісім. Бо в першому випадку можна сказати, що кожна п'ята пісня слов'янська, навіть якщо то співвідношення не дотримуватиметься. І юридично все тіп-топ.

Василь - 19-2-2003 у 15:41

НБМ-Редактор: "Ініціатива не була спроможня забезпечити своє незалежне існування в П'ємонті української культури"
Звідки такі переконання? Адже Ви не були постійно у Львові, коли існувала Ініціатива. На мій погляд це просте навіювання нам своєї думки. Я вже писав і ще раз заявляю, що поки це було єдине нормальне радіо, яке я коли-небудь чув і яке мене у всьому задовільняло; з якого я черпав натхнення до роботи і т.д. і т.п.; для багатьох львів'ян - це святе, і тому прошу киян - питання радіо Ініціативи не торкатись. У нас Львові є надія, що воно відродиться, бо інакше я собі не уявляю наше місто. І горобці всі повернуться додому і знову стануть орлами та левами.
А те, що "дехто абсолютно спокійно перетворюється на горобця, що в морозну погоду впав у сніг... " - означає, що дехто залишився львів'янином навіть в Києві, що не всім вдається і відстоює там свою думку. І МИ ВСІ З НИМ!!!

Часу вистачає лише на роботу

NBM-Redaktor - 20-2-2003 у 11:18

Власне, відповідь на Ваше питання з'явиться найближчим часом. Не спішіть події.

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
На мій погляд це просте навіювання нам своєї думки. Я вже писав і ще раз заявляю, що поки це було єдине нормальне радіо, яке я коли-небудь чув і яке мене у всьому задовільняло; з якого я черпав натхнення до роботи і т.д. і т.п.; для багатьох львів'ян - це святе, і тому прошу киян - питання радіо Ініціативи не торкатись.


Це не просте навіювання думки, а констатація факту. І я ніколи не вважав себе киянином - немаю в столиці ані прописки, ані постійного житла. Я не заперечую факт існування Вашого улюбленого радіо. А тільки намагаюсь пояснити (Віталій Гайдукевич саме ЦЕ мав на увазі, однак ви поспішили образитись, як то кажуть - одноголосно): "Ніко" - то не радіо лише Львова чи лише Чернівців. То мережа радіостанцій, яка виробляє спільну мову (формулу, підхід, форму) спілкування зі своєю багатомільйонною аудиторією. Тому думка "10 вар'ятів" (фанатів), які намагаються підлаштувати "Ніко" під "Ініціативу", враховується, але, як зауважив Марко, не може постати НАД думками всієї західної України і формувати загальну концепцію радіо.

Так от, щоб підсумувати всю суперечку: "Ніко" завжди було, є і буде українським радіо, яке працює для ВСІХ українців, незалежно від національних чи релігійних вподобань. Я готовий дискутувати з кожним на будь-яку тему, що Вас цікавить, і сподіваюсь, що ми будемо обговорювати не лише політичні аспекти нашої роботи (вони прозорі і достатньо зрозумілі), але й інші.

marco - 20-2-2003 у 15:16

Цитата:

Повідомляю: Ваша думка врахована. Слухайте радіо "Ніко" :sing:


Це я зауважив :rolleyes: але нічого не хотів казати, оскільки вважав, що це локальна ініціатива якоїсь доброї душі дотичної до львівського радіоефіру.

Василь - 20-2-2003 у 18:10

OK. Вже почав слухати.

А чи відновляться авторські програми Романа Чайки? З власного життя знаю багатьох простих людей віку від 40 років, які постійно слухали "новинки з-під перинки" і для яких це було єдине джерело отримання правдивої інформації. Багато з них не розуміють, де пропала програма (особисто мене про це питало біля десятка людей). Та й інші програми Ромка були просто супер.

Василь - 22-2-2003 у 11:28

NBM-Redaktor: "Це не суперечить концепції, до якої Ви стільки разів звертались. "

Я звертався до концепції, яка розміщена на офіційній сторінці радіо Ніко. Може існує якась інша, тоді sorry... А в тій я знайшов лише одне місце про російську музику, як складової слов'янської. І якщо я чую російську, значить згідно концепції, в такій ж пропорції я маю чути польську, чехьку і т.д. Ось коли з'явиться музика усіх слов'ян, тоді нічого не матиму проти російської. А так виходить, що в нас лише одні слов'яни зі сходу.

ВОСТАННЄ ПОВТОРЮ (Спеціально для Вас, Василь)

NBM-Redaktor - 23-2-2003 у 19:21

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Я звертався до концепції, яка розміщена на офіційній сторінці радіо Ніко. Може існує якась інша, тоді sorry... А в тій я знайшов лише одне місце про російську музику, як складової слов'янської. І якщо я чую російську, значить згідно концепції, в такій ж пропорції я маю чути польську, чехьку і т.д. Ось коли з'явиться музика усіх слов'ян, тоді нічого не матиму проти російської. А так виходить, що в нас лише одні слов'яни зі сходу.


Стосовно "концепції": найближчим часом з'явиться офіційне повідомлення, яке все пояснить. Невже Ви настільки неуважні?!!

І ще одне. Розділ "Роман Чайка" вилучений з Форуму НБМ. Тепер його місце тут. Для тих, хто раптом розцінить це як "утиски", "дискримінацію" чи "наїзд" наполегливо прошу не підіймати галас!

Василь - 24-2-2003 у 08:33

Спеціально вчора цілий день слухав радіо Ніко (правда день почався о 9.00, неділя все ж таки). Отже враження:
9.10 – Не повірив вухам – Чорний вересень. Супер.
9.20 - 9.45 – Совість б мали, серце країте. В дусі старої Ініціативи. Почали Королівські зайці, потім Тартак і т.д. Просто супер. Великі сумніви, що це було з Києва. Але про це далі.
10.05 – Прокол. Звучить фраза “Давай посмотрім друг на друга”. Її зразу перекриває щось наше. А ось тут виникає питання. Якщо не секрет, повідомте де робиться перекриття: у Львові чи в Києві? Якщо в Києві, то на які регіони? Просто так цікавить. Спочатку думав, що це робиться у Львові (треба ж деякий час хлопцям, щоб зрозуміти що це російське), адже потім були такі самі проколи: 11.09 – щось там про тюрму; 11.32 – звучить “Едва проснулся”. Але потім виникли сумніви, що де у Львові, бо проколів поменшало. Музику міняли зразу після перших акордів. Правда 18.30 дуже довго звучала російська (десь біля 20с). Мабуть хлопці пішли покурити.
10.10 – FDR (як завжди круто)
20.00 – джаз від Марти (також як завжди, файно)

Деякі зауваження:
Якщо б не перекриття, то з 11до 12 та з 19 до 20 російської звучало більше, ніж української. А хтось казав, що чогось буде дуже в малих пропорціях.
Якщо перекриваєте українською, то необхідно з розумом. Для чого перекривати Скрябіним (17.10), якщо через 10 хвилин він ж знову, але вже на чисто. Якщо перекриття тільки у Львові, то краще вже ставити львівські групи, які рідко чути (Брати Гадюкіни, Віка Врадій, Дивні, Чорний Вересень, Тостер, Вошо, Неон і т.д., або ті що взагалі не звучать: Кому Вниз, Крихітка Цахис, Ті що падають вгору і т.д.)
Час звучання української має бути не менший за російську, а то інколи кінець останньої чути.
І про сьогодні. Видно хлопці, задача яких перекривати, сильно мучаться. Бо сьогодні вже ніхто нічого не чіпає. Мав сьогодні зранку “величезну радість” чути Алісу, як сказала ведуча (здається пані Оля) та якусь Крісті (ніби Агату). Крім того взнав, що концерт першої буде в Москві. Круто. Правда мені це до лампочки. Думаю, що решта пів України також. Зразу тут виникає проблема інформативності радіо (крім музики має бути ще щось, що цікавить). Вчора, крім FDR та Марти нічого взагалі не чув.

Пропозиція. Робіть все навпаки. Формуйте плей-лист без російської, а його для деяких регіонів перекривайте російською. Уявіть собі, починає грати українська, а тут її перекриває російська. Зразу показуєте свою повагу до цього регіону. Ось, які ми хороші, спеціально для Вас російську крутим. (Це не сарказм, це дійсно пропозиція).

Висновок: Парадокс, але найкращою була та музика, яка накладалась на російську. Якщо це робиться у Львові, то краще віддати частоту знову в аренду.

Nazar - 24-2-2003 у 08:59

"Скажи нам хто ти, ми мусим то знати,
І своє життя тобі в руки віддати,
На полі бою сили не рівні,
Ти будеш за нас до смерті стояти.
Ти певно той, кому правди замало,
В старих уставах твоїх правди немає
Ти певно той, чиєю кров"ю
Написана пісня нашого болю,
Герой!"
(Скрябін "Герой";)

Щось в такому самому стилі, як пан Василь, і я був написав, але потім видалив, бо побоявся, що то таки наші "Чорні хлопці" роблять накладки, і щоб вони не сильно посварились з центральними ідеями. Зробив також однакові висновки по неузгодженню з центральним плейлистом. "Арахнофобії" не чув вже десь рік, було дуже приємно, хоча то і не львів"яни, то що не зауважив, накладались вони, чи то для вар"ятів центр поставив...
Але героїв потрібно знати. Тому дайте таки відповідь кому дякувати за накладки, може чимось вдасться допомогти, якийсь фонд заснувати, чи що, щоби хоч їм платили за ту роботу...

Усвідомлення знання шматує та кавалкує все, що хоч троха має спільного з пізнанням, але не все, ще троха є і доброго.

:baddevil:

marco - 24-2-2003 у 11:55

Власне ці перекриття я мав на увазі коли писав про "локальну ініціативу якоїсь доброї душі дотичної до львівського радіоефіру" :)
Але
- навряд чи це мав на увазі пан Редактор, коли казав що думка форуму врахована.
- у будь-якому разі це тимчасовий захід (не залежно чи це роблять у Львові чи в Києві) застосування якого, попри його половинчастіть буде з часом припинено.

Я також в суботу "моніторив" Ніко ;) намагаючись переконати себе що все не так зле...
Висновки - песимістичні. Пару раз себе стримав, але в кінці кінців таки перекрутив на Люкс. Так воно лишилося і до сьогодні.
Причини: російськомовна музика і повна відсутність ведучих у денному ефірі.

Ще одне - втрата передач Ромка Чайки - сильний удар по популярності радіо. Враховуючи висловлене тут ставлення керівництва радіо до Ромка, не думаю, що його повернення можливе.

На жаль я втратив гарне радіо, яке любив, а ви втратили чергового слухача (якщо точно - чотирьох), чим навряд чи особливо переймаєтесь.

Ви про що?

NBM-Redaktor - 25-2-2003 у 14:24

Цитата:
Першим відправив користувач marco
... втрата передач Ромка Чайки - сильний удар по популярності радіо...

... Враховуючи висловлене тут ставлення керівництва радіо до Ромка...


Не розумію, про що Ви тут пишете і звідки у Вас ТАКА інформація. Жодну з програм Романа Чайки, як і самого Р. Чайку, не втрачено! І про яке "ставлення" йде мова? Будь-ласка, поясніть Ваші слова! :mad:

Крім того, ще раз наголошую: дочекайтесь офіційного повідомлення, а тоді вже робіть висновки :mad:

Василь - 25-2-2003 у 17:12

Ну що ж перекриття робиться у Львові і наші "Чорні хлопці" вже отримали догану із столиці. Подумати тільки: за що? За те, що перекривали російську ... нормальною класною укр. музикою. О, Боже, в якій державі МИ ЖИВЕМО?

NBM-Redaktor - 25-2-2003 у 17:29

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Ну що ж перекриття робиться у Львові і наші "Чорні хлопці" вже отримали догану із столиці. Подумати тільки: за що? За те, що перекривали російську ... нормальною класною укр. музикою. О, Боже, в якій державі МИ ЖИВЕМО?


Шановні відвідувачі Форуму. Прохання не ототожнювати Державу з діяльністю радіостанції "Ніко", а звичайні службові дисциплінарні порушення (якими і є спроби "кроїти" ефір на львівський манер) - як "геройство "чорних хлопців".

Василь - 26-2-2003 у 08:39

Я радий, що існують люди, які розуміють, що той формат радіо Ніко, який нав'язує Київ, у Львові існувати не може. У нашому місті є 9 FM-ок і кожна розрахована на свою аудиторію. Аудиторія, на яку націлює центр Ніко, у Львові вже давно занята (Авто фм, хіт фм, їхнє (правда воно чогось називається наше) радіо). Єдина вільна аудиторія - це та, що колись слухала Ініціативу. Правда її зараз на Ніко десь 50%. Якщо у Львові на 102.5 з'явиться російська, то й ця аудиторія щезне і тоді таке радіо нікому в нас не буде потрібне.
Тому найкращий варіант - взагалі віддати частоту в аренду Львову (із включенням випусків новин з Києва)

Василь - 26-2-2003 у 18:00

Взагалі ще ніхто не пояснив: з якої причини помінялось керівництво, ведучі радіо та його концепція?
Адже у повідомленні за 21 січня цього року НБМ - редактора читаємо:
"Так от. Щодо рейтингів. Згідно даних рейтингових компаній, які саме цим і заробляють гроші, що "моніторять" і опитують всіх і вся щотижня і щомісяця, рейтинг "Ніко" останнім часом навпаки почав зростати. Ви можете довіряти, а можете і НЕ довіряти тим даним. Але факт залишається фактом: велика частина людей відсіялась (переважно це молодь, яка завжди "росте" і має нестійкі погляди на життя, а точніше - вони ще в неї формуються). А тому перемикання з однієї хвилі на іншу - це нормальний процес. Тим часом, інша частина населення, яка відчуває інформаційний голод щодо подій в Україні стала постійним слухачем "Ніко". Радіо не загниває, воно розвивається."

Так от тоді цілком логічне питання: Для чого було щось міняти?

Корпункт радіо "Ніко" у Львові закрито

NBM-Redaktor - 27-2-2003 у 13:28

Це сталося вчора після систематичних порушень виробничої дисципліни, а саме - грубого втручання в роботу радіостанції на регіональному рівні.

marco - 27-2-2003 у 13:36

Форум Радіомережа NIKO на Форумі Рідного Міста закрито.
Через непотрібність.

....з чорного гумору....

Василь - 27-2-2003 у 16:44

Шановне керівництво ніко, і чого ви досягнули закриттям Львівського корпункту? ВИ Ж ДОБРЕ РОЗУМІЄТЕ, ЩО ЛЬВІВ ЦЕ НЕ ВИННИЦЯ, ЖИТОМИР і т.д. НАШІ ХЛОПЦІ ВИКОРИСТАЛИ ОСТАННЮ МОЖЛИВІСТЬ ЗБЕРЕГТИ РАДІО У ЛЬВОВІ, а ви й це знищили. ТЕПЕР ВЖЕ ТОЧНО АМІНЬ.

Василь - 27-2-2003 у 17:11

Мене не мучить совість. Мною використано всі можливі аргументи щодо запобігання смерті радіо у Львові. Однак до когось: ЯК ГОРОХОМ ОБ СТІНКУ. Жодного пояснення, жодної аргументації.
Мабуть більше сюди заходити не буду.

marco - 27-2-2003 у 19:01

Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
Група Тату 2-й тиждень утримує 1-е місце британського чарту. Але для Вас, шановний Марко, це звичайно ж не показник?..


Недавно шановний НБМ-редактор аргументував нашу зацофаність такою фразою...
Сьогодні попали мені під руку фотки з останнього концерту "найпопулярнушої" групи в Штатах http://www.livejournal.com/users/kazakov/day/2003/02/26
:lol:

Чи це для нас показник???

оффтопік

Panda - 27-2-2003 у 23:28

Марко користується Живим журналом, чи просто лінк прислали?

Моя думка така - якщо керівництво сказало крутити російську музику треба крутити, а не перекривати її своєю.

Яка жвиробнича дисципліна буде, коли працівники не виконують розпоряджень керівництва.

Тому звільнення це логічний крок.

З 1 березня - зміни в ефірі радіо "Ніко" FM

NBM-Redaktor - 28-2-2003 у 16:21

Радіостанція робить наступний крок до свого слухача, крок у бік якісної музики без комплексів. В ефірі знову з'явився російскьий рок як сучасний, так і класичний, на якому виховувалось не одне покоління сучасних українських музикантів і їхніх батьків. Крім того, щодо музичних змін, значна увага буде приділятися джазовій, навколоджазовій, блюзовій і навколоблюзовій музиці. Ми орієнтуємось на розумного, інтелігентного слухача, на людей, які вбачають у радіосаунді джерело свого задоволення, а не втілення політичних амбіцій. Напрямок цих змін ви відчули ще з 17 лютого. Останні зміни - це не зміна формату радіо, а лише його вдосконалення. Це жодним чином не дискримінує українську музику, оскільки радіостанція і надалі орієнтується на вітчизняного виробника музичної продукції. Щодо змін в нашій програмі - стежте за оновленнями на сайті.

Andrij - 1-3-2003 у 15:27

Я тут перечитав вашу дискусію і вирішив також написати декілька слів.
Я також почав слухати Ніко кілька місяців тому. Насамперед мені сподобалась музика яка там крутиться - це не була попса (причому різна від рікі мартіна до рукі вверх), а також не було рос. музики. Напротязі деякого часу я почав помічати, що в ефірі Ніко час від часу з'являлась рос. мовна музика.........здивувався, невже вже і ця радіостанція крутить рос. музику. Ніяким чином пане НБМ редактор не сприйміть це як образу чи крик в пустелі ще одного "націоналіста", але ваше радіо було дійсно ЧИМОСЬ, а тепер стає подібне до майже всіх тих радіостанцій, які є у Львові.
Можливо вам треба було вийти на ринок зразу із тим форматом який ви впровадили з 1 березня тоді б просто не було цієї дискусії всі констатували так появилось ще одне авто фм чи хіт фм (кому як подобається).

NBM-Redaktor - 2-3-2003 у 18:18

Цитата:
Першим відправив користувач Andrij
Я також почав слухати Ніко кілька місяців тому....

...що в ефірі Ніко час від часу з'являлась рос. мовна музика...

...не сприйміть це як образу чи крик в пустелі ще одного "націоналіста", але ваше радіо було дійсно ЧИМОСЬ...

...Можливо вам треба було вийти на ринок зразу із тим форматом який ви впровадили з 1 березня...


Радіо "Ніко" працює в мас-медійному просторі скоро вже 10 років. З 1-го квітня 2002 року було зроблено спробу повністю вилучити російську і російськомовну музику з ефіру, однак цей крок не виправдав себе. Ми є західномережевою радіостанцією з перспективою вести мовлення на всю Україну. І дискримінація російської музики в ефірі сильно обмежує коло наших слухачів. Ну не готові сьогодні українці споживати чисто український продукт! І Ваші слова ніхто не сприйме тут як "крик націоналіста": Ви говорите цілком природні речі, але не враховуєте одного:

радіостанція працює не лише на Львів, але й на інші міста України. Якщо в кожному окремому місті місцеві функціонери будуть ламати ефір по-своєму (як це зробили львівські "герої", яких, нажаль, колегами вже не назвеш) - то цілісність буде втрачено.

Я сподіваюсь, що цілком зрозуміло викладаю позицію компанії?

Для Назара та Ко:
Що ж, буду мати на увазі...

Andrij - 2-3-2003 у 22:46

Ясно.
Сподіваюсь мала присутність(рос. муз.) не перетвориться у велику;)

Яндрух - 3-3-2003 у 16:34

А як на мене, то радіостанції було потрібно оновлення.
А щодо російської музики в ефірі, то переніс то, відносно, спокійно.
Я довгий час жив у Білорусі, в "горадє-гєроє Мінскє". Там у їхньому столичному FM-діапазоні є таке собі "Стіль-радіо" - майже копія колишньої нашої "Ініціативи". Звичайно, їхньої білоруської альтернативи майже нема, але є нормальна російська - європейського зразка (ясне діло - і західна є) і нема - абсолютно, нема попси. На наших львівських "успішних комерційних FM-проектах" і близько такого нема(?!). І реклами там майже небуло - лише анонси крутих party у відповідних, "чумових" клубах, як от "Рєактор", "Бліндаж"... Одне слово - кайф повний!
Ну, ясне діло, Бацька невдовзі прикрив "такую радіастацию": на його місці з'явилась "послушна" "Європа-плюс". Але через деякий час "Стіль" вигулькнув в нічний ефір. Далі кайф!!
Так шо, шановні, "патріоти" - не комплексуйте від "російського" наповнення ефіру на Niko: та музика на порядок якісніша (!!!) від Люксівської чи Хвилівської...
Відносно оновлення. Радіостанції потрібен, як повітря, прямий ефір з ведучим-професіоналом, з обов'язковим спілкуванням зі слухачами. Як на мене, то п. Чайка НЕ ВІДПОВІДАВ (!) якостям ФАХОВОГО радіоведучого прямого ефіру: не буду перераховувати всі його огріхи (неестетично...), допущені у ПРЯМОМУ ЕФІРІ! Бо ж коли сприйняття людиною інформації з навколишнього світу відбувається тільки (!) через органи слуху, то, відповідно, той орган - вухо - стає чутливішим в декілька разів!! Ну, ясна річ - то ж не видно!(?). То тільки "De Phazz" примудрилися to "saw it on the radio"...
Та й Оля Боровець "слабенька" була - верзла всякі нісенітниці...
Я вже змовчу про попередні "фахові голоси": Міська Барбари, всяких джанків, зелених... Та хлопці, розкривайте свій талант деінде: депутатствуйте, ді-джеюйте, ведіть репортажі з гарячих точок, розповідайте казочки дітям на ніч кінець-кінцем... Не закопуйте свої таланти в землю!

Андрію-Новаку - ти багато втратив, не долучившись, принаймні, рік тому: вже 1 квітня буде річниця похорон радіо "Ініціатива-Niko" та "опопсіння" власне частоти 102,5 FM...

ну все, дістали

ZT - 4-3-2003 у 13:24

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
А щодо російської музики в ефірі, то переніс то, відносно, спокійно.
...
Я вже змовчу про попередні "фахові голоси": Міська Барбари, всяких джанків, зелених... Та хлопці, розкривайте свій талант деінде: депутатствуйте, ді-джеюйте, ведіть репортажі з гарячих точок, розповідайте казочки дітям на ніч кінець-кінцем... Не закопуйте свої таланти в землю!


- та краще б ви справді змовчали.
Не лише мене дістають такі зауваги на рахунок старої доброї Ініціативи.
Першу вашу фразу ще можна зігнорувати, але наступні.... ну що це таке: "всяких джанків, зелених,...депутатствуйте, ді-джеюйте, ведіть репортажі з гарячих точок, розповідайте казочки дітям на ніч кінець-кінцем"
Ви справді думаєте що Джанкові чи Барбарі, чи Чайці слід стати депутатами?
яке ви маєте право таке говорити? Робити закиди єдиному джерелу світла що існувало два роки, і вже рік не існує. Вам що немає що робити. Краще б сказали щось в тому дусі про Їхнє Радіо, про деградацію культури української... А то знайшли що критикувати. Це те саме що критикувати, наприклад, українську школу в росії.

мене наприклад нудить від тих стандартних голосів стандартних ведучих, від тих реклам, співанок які в'їдаються в мозок, ... а ше якщо в такому стані чути рос. музику то взагалі серце розривається за Львів, і за Україну в цілому
...направду не варто чіпати світлу пам'ять про Ініціативу не розуміючи що до чого...

наразі

romano - 4-3-2003 у 18:42

>Так шо, шановні, "патріоти" - не комплексуйте
>від "російського" наповнення ефіру на Niko: та музика
>на порядок якісніша (!!!) від Люксівської чи Хвилівської...


Недоречно брати слово ПАТРІОТИ в лапки, особливо коли сам таким не є.

Так, я і сам, мабуть, не був би проти російської музики АЛЕ лише тоді коли б в Україні не існувало проблеми русифікації. За совка русифікацію проводили насильними адміністративними і політично-бандитськими методами, за царя - відповідними указами, засланнями і т.д. А за України - за допомогою отих ваших ФМ - на підготовленому грунті дуже добре привикаєтья до "натуральності" повсюдного звучання рос. мови, а там, гляди, і про "второй государственний" можна заговорити.

І не треба казати, що тут нема політики - може ви того і не усвідомлюєте (внаслідок небажання, чи це вам видається занадто неймовірним), але ви є інструментом в руках тих. хто цю політику робить.

Агітувати за рос. музику зараз - це все одно що діабетикові їсти цукерки лише тому що хтось казав що то смачно. Тай цукерки ваші - такі собі...

Може моєї думки ніхто і не питав...

Дмитро Таран - 5-3-2003 у 09:19

Панове!
Проблема русифікації не в політиці а в бізнесі. Російський шоубіз досить сильної вагової категорії. Він заробляє гроші. І на Україні. І за допомогою ФМ. Але.
Ніхто не заважає створювати свій шоубіз, який теж би заробляв гроші, який теж був би якісний. Вкладайте гроші, робіть щось самі, створюйте україномовні цінності. Чого ви тільки лаєтесь. Це не впливає гарно на здоров"я. Колір обличчя міняється. Печінка відвалюється. Все справді гарне народжується в конкурентнім середовищі. Закрийте браму, видайте закони, щоб заборонили російське під загрозою батогів на ринковій площі - і слухати його будуть ще більше. І ще більше зміниться колір обличчя. Інтеллигентність, навіть українська, це терпимість і праця.
Я пропоную щоб кожний, хто лається на форумі на когось, на українців, на росіян докладав всьому нашому форумному панству, що він зробив особисто по темі дискусії. Це додасть конструктивності.

Тільки не думайте, що я неконкретно гавкнув.

Дмитро Таран - 5-3-2003 у 09:23

Є українські підприємства. Є українські підприємці. Є українські гроші. Талановитих людей на порядок більше ніж в Росії. Тільки менеджмент, організація, адміністрування, зв"язки. Робота. Поменше сидіть на форумах. Побільше працюйте на українське.

Offtop - Сидіти на Форумі - не таке вже велике зло!

Андрій Пелещишин - 5-3-2003 у 12:25

Цитата:
Поменше сидіть на форумах. Побільше працюйте на українське.



Я не вперше бачу подібне зауваження на Форумі (до речі – від активних учасників), і вирішив сказати своє слово з цього приводу.

В мене складається враження, що багато людей ще не усвідомило, що Інтернет – це наше майбутнє. Це не голосна фраза, це факт, від якого не дінешся. І чим далі, тим більша частка людського спілкування переноситиметься в Інтернет (так як колись це сталося з телефонами). Тому сприймати Інтернет – як місце де час витрачають – просто нерозумно. Якщо хтось хоче потратити свій час – він і без Інтернету з цим справиться.
Тепер деталі:
1. На форумах багато не сидять (на відміну від чату) – навіть при дуже активній участі на Форумі (як моя наприклад) – достатньо 15-60 хвилин на день.
2. Робота – це ще не все життя, а лише його третина, і людина вільний час повинна тратити (щоб добре працювати) на те що їй подобається – зокрема на Інтернет.
3. Інтернет є одним з найефективніших засобів донесення власної думки до інших людей – деякі дописи навіть на нашому не самому популярному Форумі були читані такою кількістю людей, що не всяке друковане видання має такий тираж! Приклад – моє повідомлення по ODP прочитало стільки ж людей, скільки деякі мої наукові праці (на жаль тиражі наукових видань в Україні дуже малі :( ). А цьому повідомленню ще висіти на Форумі і висіти. Тому Інтернет вже став полем “культурної битви”, а в близькому майбутньому очевидно буде вирішальним фактором культури. І навички спілкування в ньому і достойне місце кожен повинен здобувати вже.

Крім того, в Ваших словах між стрічками читалося щось подібне на “кожен повинен займатися своїм ділом”, що може бути інтерпретовано як “культурою повинні займатися професіонали”, що для більшості людей (зокрема для мене є неприйнятно) а для Вас – не розумно. Бо це шлях до втрати орієнтирів (що на ринку смерті подібно). Інтернет-форуми для професіоналів – ідеальне середовище зворотнього зв’язку, а для просто зацікавлених – ідеальний спосіб себе показати (що потім також може бути винагороджено суспільством).

Інтернет-форуми мають властивість певного вирівнювання між професіоналами та непрофесіоналами у певній справі (бо не завжди зрештою кожен займається тою справою, якою він би хотів), і щоб виділятися - потрібно цікаво і корисно писати. Так, наприклад, по дописах Дмитра Тарана зразу впізнається висококваліфікований фахівець, а по дописах деяких інших професіоналів – на жаль, не завжди.

Щодо закидів – “боріться за українське, а не сидіть на Форумі”: звітую – по прочитанню моєї статті на Форумі про ODP адміністрація одного з потужних українських російськомовних сайтів прийняла рішення (і зараз втілює його в життя – мене вже ознайомили з попередніми результатами) про реалізацію повноцінної україномовної версії сайту.

Дякую за добре слово. Я не точно висловився.

Дмитро Таран - 5-3-2003 у 13:19

До речі я досі не зрозумів, як ви вийшли на мене і запросили до форуму.
Я мав на увазі тільки те, що на цьому світі не можна бути агресивним. Навіть якщо інші люди ходять не в ногу чи повертають голову не в той бік. На все є причини. Шлях тут тільки один. Протистояти засобами, прийнятими на цьому полі. Тобто, якщо багато російськомовної музики, треба знайти спосіб зробити навпаки. Повірте, набагато приємніше, коли хвалять твою роботу, а не лаються про принципи.

Яндрух - 6-3-2003 у 17:12

Інтернет - інтернетом, але таке віртуальне висловлювання своїх думок та поглядів є неприродним попри те, що тут мають змогу "побувати на Форумі" всі, кому не ліньки (Демократія? Тоді чому учасники приховуються за дурнуватими псевдами - безглуздою цифрово-літерною абревіатурою? - Закритість суспільства?..)
...чому, власне, КУЛЬТУРОЮ можуть (мають?!) займатися НЕПРОФЕСІОНАЛИ (??!!). Як і в будь-якій іншій сфері? Чи не вони повинні випереджати поступ на один крок? Зрештою, ШО - НЕ ВИДНО НАШОГО З ВАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ?!!
...Музика-музикою, але радіоетер складається НЕ ТІЛЬКИ з ПІСЕННИХ ДОРОБКІВ - а цікаві розмови, спілкування зі слухачами у прямому ефірі, діалоги, монолог ведучого - того шо не потрібно?! Шо, взяти ранкову газету і просто тупо читатит її ефір?! Чи тут і там "ловити" вухом клікання комп'ютерної миші в руках радіоведучого, його ж "..ямкання" і "ликання" (звиняйте вже) від щойновидудленого "з горла" пива чи вина?!! (Одного разу, пан Ридахтор був ідентифікований в крамниці, що надолі студії, при закупівлі немалої кількості трунку (sic!). А програма чомусь має (мала?) назву "...за чайком" (?)).
Ну, знаєте - такої порнухи нам не треба. Якщо не виростили ше своїх Пазоліні, то, принаймні, такого не впускайте!
І, їй богу, не треба оглядатися назад, бо можна перетворитись на таких іже-собі кавеенних фанатиків "ностальгії о прошлом" та "музики, знайомої з дитинства" вкупі с "огонькамі" і "льогкімі парамі".
Ініціатива зразка 2000-2002 рр. зіграла ту важливу ролю, що і синьожовті прапори, шаровари, стрілецкі пісні, гурт Ігора Богдана і Теодор Кукурудза, Народний РУХ, зрештою, і т.п. на початку становлення України яко самостійної держави - запалити в людських серцях
ледь тліючий вогонь Свободи, завдати поштовху для усвідомлення власної значущості в державі.
Власне, всі ми відіграєм роль мавра, готуючи грунт для прийдешнього покоління.

"У той день, коли перестанеш змінюватися, ти перестанеш жити"
Ентоні де Мелло. Джерела

"Усякий подвиг, тілесний чи душевний, який не супруводжується болем і не вимагає праці, не приносить плоду..."

УРАААААААААААААА!

marco - 6-3-2003 у 19:14

Нарешті форум "Радіомережа НІКО" став такий милий і приємний для нашого Редактора. Ніхто не свариться на Ніко, не висловлює претензій, самі свої люди... :sing:

Я зарікся сюди писати з тієї причини, що це - дурна трата часу. Всі вже свої думки висловили і дальше переливання з пустого в порожнє ситуації не міняє. Але певні обставини змусили мене ще раз написати сюди, сподівають востаннє.

Редактор намагається доказати що русифікація Ніко, такий собі зовсім нешкідливий процес, більше того навіть!!! поступова українізація східних областей України.
Ну що ж має на то повне право, за це йому платять гроші (не має значення хто, не вірю, що ведення цього форуму приватна ініціатива). Спроби переконати що в душі він не такий вже поганий, що як офіційна особа мусить відстоювати одну точку зору, а як приватна, - думає дещо інакше і що взагалі, я білий і пухнастий, а ви тут мене цькуєте і доводите до істеричного крику (див. вище). Шкода мені якщо він мусить розриватися, але людина яка говорить одне а думає інше, кривить в котромусь випадку душею, і викликати поваги не може...

Зачепили мене за живе примітивні наїзди на бувших ведучих. :mad:
Може хочете сказати що ті авторські програми, що зараз на Ніко кращі. Не хочу навіть вдаватися до дискусії на цю тему, бо нема з ким і ті ведучі не потребують захисту від Мосьок

А спонукала мене написати сюда практика NBM-Redaktorа видаляти і редагувати повідомлення які не цілком йому подобаються (про це писали вже інші користувачі тут).

Прошу Андрія Пелещишина не лише зреагувати на цей факт, але і дати своє бачення цієї проблеми.

Отже, модератор цього форуму приймає активну участь у дискусії, що є коректним до того моменту доки права модератора не використовуються для редагування та усунення повідомлень опонентів. Зауважив що немає деяких моїх повідомлень, зокрема того у якому згадувалося як альтернатива Радіо Незалежність, немає опитування "Чи підтримуєте зміни в ефірі Радіо Ніко які відбулись після 17.02?" Провисіло воно з минулої п'ятниці до понеділка. Власне опитування яке чітко показувало реакцію на "нововведення". Там було три варіанти відповіді, приблизно: "так, стало краще", "мені всеодно" і "не слухаю більше". Як я останній раз бачив опитування там був один голос з першу позицію (вгадайте чий) і 10 за третю. За другу - жодного.

Яка причина вилучення опитування, щось там було некоректно? Не відповідало воно тематиці форуму? Чи може його результати не подобались НБМ-редактору???

Певно більше милує око Редактора опитування в розділі Радіо FM, де Ніко має найбільше прихильників, але тут слід врахувати що опитування було створено 2/12/02 коли ще Ніко слухали львів'яни, і більшість віддали свої голоси за Ніко (і я в тому числі) перед тим його "покращенням" з 17/02/03

До пана Андрія: хотів би почути Вашу оцінку викладених фактів (якщо можливо, повернення всіх повідомлень) і Ваші подальші кроки (думаю не тільки я не маю бажання більше писати в цей форум, знаючи що опонуючий модератор підкоригує мої повідомлення)
До пана Редактора: прошу не редагувати і не витирати це повідомлення, я маю копію :)

І останнє, був створений спеціальний форум для видалених повідомлень. Сподіваюсь побачити їх принаймі там.

Відповідаю Маркіяну.

Андрій Пелещишин - 6-3-2003 у 19:47

НБМ-Форуми на Форумі Рідного Міста є автономними. Свого часу ми запросили НБМ на наш Форум, бо у них не було на сайті свого. Звичайно, умовою такої співпраці з боку НБМ було право самостійно господарювати у своїх розділах. З нашого боку умовою було розміщення посилань на сайті НБМ.
Таким чином, фактично Форум Рідного міста не впливає на політику модерації розділів НБМ.
НБМ-розділи та Форум Рідного міста в цьому сенсі можна сприймати як два незалежні форуми, які мають спільну базу користувачів.
Мною чи іншими модераторами Форуму Рідного міста ніколи (чи практично ніколи) не здійснювалися редагування/видалення повідомлень з Розділів НБМ.
Мушу сказати, що я не зовсім згоден зі політикою модерації НБМ-розділів, але так як мене з цього приводу ніхто нічого не питав, я не втручався в модерування Розділів НБМ, дотримуючись взятих на себе зобов'язань.

Тому і відновлення Ваших повідомлень у Розділах НБМ я не здійснюватиму. Але якщо Ви захочете, я можу спробувати деякі повідомлення (які знайду) відновити у розділі "Медіа" Форуму Рідного Міста (хоча чесно кажучи, це достатньо складно і вимагає трохи часу - колупатися в дампах БД)

У розділах, які не входять до Розділів НБМ модерація здійснюється модераторами та адміністраторами Форуму Рідного Міста - ви їх напевно вже знаєте. Якщо Ви вважаєте, що Ваша думка ігнорується або зневажається в Розділах НБМ, Ви можете писати в інші розділи (зокрема "Медіа" ).

На жаль в спеціальному закритому форумі видалених повідомлень Ваших повідомлень немає(не всі видалені повідомлення переміщалися туди). Наразі там лише пара древніх повідомлень і одне нове, яке Вас безпосередньо не стосується.

marco - 6-3-2003 у 20:25

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
НБМ-розділи та Форум Рідного міста в цьому сенсі можна сприймати як два незалежні форуми, які мають спільну базу користувачів.

На жаль, це так не є і майже ніхто з користувачів про це не догадується. А теперішній стан речей не додає престижу Вашому форуму. Колись Ви писали що, оскільки форум існує за Ваші кошти і з Вашої ініціативи, - Ви будете дотримуватися тут жорсткого порядку...

Цитата:
Тому і відновлення Ваших повідомлень у Розділах НБМ я не здійснюватиму. Але якщо Ви захочете, я можу спробувати деякі повідомлення (які знайду) відновити у розділі "Медіа" Форуму Рідного Міста (хоча чесно кажучи, це достатньо складно і вимагає трохи часу - колупатися в дампах БД)

Не о то ходить, це лише честкове відновлення справедливості. Ходить о принципове недопущення подібного в майбутньому у будь-якому розділі цього форуму.

Андрій Пелещишин - 6-3-2003 у 20:35

Цитата:

На жаль, це так не є і майже ніхто з користувачів про це не догадується.

Мені шкода, і напевно тут я дійсно винен, просто раніше ці питання не були актуальними
Цитата:

А теперішній стан речей не додає престижу Вашому форуму.

Мабуть Ви праві :( , але що Я можу зробити? Я взяв зобов'язання і їх дотримуюся.
Цитата:

Колись Ви писали що, оскільки форум існує за Ваші кошти і з Вашої ініціативи, - Ви будете дотримуватися тут жорсткого порядку...


Так воно і є. І ніяких фінансових справ з НБМ ми не маємо.

Цитата:

Ходить о принципове недопущення подібного в майбутньому у будь-якому розділі цього форуму.

Тут складне питання - що розуміти під "подібним". Інші розділи також модеруються. Тому я не можу 100% обіцяти що "такого" не буде. Адже кожен "подібність" визначає сам. Те що мені не "подібне" може бути "подібне" комусь іншому, а які повідомлення стираються в інших розділах Ви напевно вже трохи знаєте.

Редактор - означає "той, хто редагує"

NBM-Redaktor - 6-3-2003 у 20:35

Цитата:
Першим відправив користувач marco
Редактор намагається доказати що русифікація Ніко, такий собі зовсім нешкідливий процес, більше того навіть!!! поступова українізація східних областей України...

...Ну що ж має на то повне право, за це йому платять гроші (не має значення хто, не вірю, що ведення цього форуму приватна ініціатива)...


Шановний, Ви як завжди перегинаєт палицю. Саме з цієї причини деякі Ваші пости видалялися з форуму. Особливо, коли вони містили аж надто багато недоречностей і некоректних висловлювань як щодо політики радіо "Ніко", та і щодо мене особисто. Знайдіть будь ласка хоча б одне моє висловлювання про "українізацію Східної України", а також наведіть хоча б один факт, який би доводив правдивість Ваших слів щодо "плати" за ведення Форуму. Нажаль, не наводите Ви й тих прикладів, які б визначали "кривизну" моєї душі.

Цитата:
[Зачепили мене за живе примітивні наїзди на бувших ведучих. :mad:
Може хочете сказати що ті авторські програми, що зараз на Ніко кращі.


Це питання не до мене, а до того, хто наїжджав.

Цитата:
А спонукала мене написати сюда практика NBM-Redaktorа видаляти і редагувати повідомлення які не цілком йому подобаються (про це писали вже інші користувачі тут).


Видалялися ті повідомлення, що надто близько межували із здоровим глуздом, містили надто багато емоцій. Тобто писалися вони зопалу, а значить далекі від того, що та чи інша людина хотіла сказати насправді. Щодо Вашого опитування: згідно з правами, якими мене наділив пан Пелещишин щодо Форуму НБМ, вважаю його зайвим. Поки що. Давайте повернемось до практики опитувань громадської думки хоча б через 3 місяці. Домовились?

Прохання до Адміністратора - не робіть зайвої роботи. Хоча...

Якщо людям настільки важливо читати свої "крики душі" та болю - робіть.

romano - 7-3-2003 у 00:51

Перепрошую що повертаюся до старого (тобто не зовсім в тему з останніми повідомленнями), але хотів би заперечити такому чисто "бізнесовому" підходу до питання україно- чи російсько-мовного ефіру. Якщо змагання цих двох мас-культур порівняти із звичайним боксом ;) то це виглядає так: спочатку одного бійця дружно оравою скопали до напівсмерті, а потім кажуть - ну давайте, боріться "чесно" в "рівних" умовах.

Нічого дивного коли за рос. музику вболівають росіяни, але українці повинні вболівати за своє, щоб помогти зрівняти позиції на рингу.

Шановний пан Дмитро Таран писав :
"Вкладайте гроші, робіть щось самі, створюйте україномовні цінності. Чого ви тільки лаєтесь. Це не впливає гарно на здоров"я. Колір обличчя міняється. Печінка відвалюється. Все справді гарне народжується в конкурентнім середовищі. Закрийте браму, видайте закони, щоб заборонили російське під загрозою батогів на ринковій площі - і слухати його будуть ще більше. І ще більше зміниться колір обличчя. Інтеллигентність, навіть українська, це терпимість і праця. "

----------------------------------------

Якщо порівняти тон мого і Вашого посту, то важко сказати хто саме лається.


Друге - українські цінності є, і саме за них ми і любили "Ініціативу", але більшість FM надає перевагу російськомовним не зовсім "цінностям"


Вам, як російськомовному (судячи із зроблених Вами помилок) ця ситуація з Ніко підходить, але ж ви і без нього мали широкий вибір. А ми просто жаліємо за траченим "своїм" радіо. Шкода, що ніко не виявилося тим, хто , кажучи Вашими словами " вкладає гроші, робить щось сам, створює україномовні цінності"


Бережімо печінки, панове

:)

Я завжди був занадто гарячим.

Дмитро Таран - 7-3-2003 у 14:03

Чесно кажучи важко за 1000 кілометрів зрозуміти всі нюанси, про які ви сперечаєтесь. Тим більше, що мовна ситуація в нас насправді інша. Я просто хотів сказати, що кількість свого продукту залежить мабуть не від однієї ТРК, як би вони там не бились за українські цінності, а б"ються, я сам бачив, бо був якось в гостях.
Є гостре питання. Є ціна цього гострого питання. Є умови, які мабуть незмінними не залишаться. Я думаю, що є і технології, які допоможуть українському запанувати на всіх медіаносіях. Тим більше що процес цей іде. Повільно, але іде. В східний областях російськомовні люди стають все більш націоналістичними, не підберу іншого слова. І не треба вимагати від них відразу міняти все. Цей процес точно займе якийсь час. Його треба тільки грамотно відіграти. І коли вже почне щось вимальовуватись, виявиться, що більш українські вже давно пересварились з менш українськими і вже давно не те що не здоровкаються, а навіть не дивляться одне одному в очі. Хіба про це можна говорити спокійно?

Я зрозумів, в чому різниця.

Дмитро Таран - 7-3-2003 у 14:18

Я дивлюсь на проблему як виробник. Група Онлайн (Херсон) співає російськомовні пісні. Але для мене вони український гурт, бо музику вони писали не в Тюмені. І музика така, і клубна, і заводить, і знають їх навіть в Росії як український гурт.
Я зробив передачу про україномовний BaZZa-R. Це чистий шедевр від початку до фіналу будь-якого виступу. Я дивлюсь телебачення і слухаю радіо в площині "гарний продукт-негарний продукт". Я дуже радію коли гарний продукт є українське. І мова, і музика. Але я не представляю, як можна вимагати знімати з ефіру інших, якщо в них вимова не така чиста, або якщо вони не наші. Нехай ненаші. Наші скоріше навчаться бути кращими.

Не представляю треба замінити на уявляю...

Дмитро Таран - 7-3-2003 у 14:23

Колись я возив міняти олію на бараболю у Хмельниччину, Рівенщину. Неділі дві подорожував. Розговорився. Після того, коли малював портрети людей з Західної України, мене навіть сприймали за свого. Інколи. Треба тільки вмикнути гарно верхній роговий відсік. Тож не судіть строго. Місце проживання вказано

Модератор - означає "той, хто слідкує за дотриманням правил"

marco - 7-3-2003 у 15:18

Цитата:
Першим відправив користувач NBM - Redaktor
Редактор - означає "той, хто редагує"

а НБМ- редактор - той хто редагує плейлист на НБМ :)
Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Тут складне питання - що розуміти під "подібним". Інші розділи також модеруються. Тому я не можу 100% обіцяти що "такого" не буде. Адже кожен "подібність" визначає сам. Те що мені не "подібне" може бути "подібне" комусь іншому, а які повідомлення стираються в інших розділах Ви напевно вже трохи знаєте.

Можливо, я недостатньо конкретизував, що мав на увазі під "подібним". Але це якраз дуже просте питання, і воно повинно бути зрозуміле всім. Тут повинен спрацьовувати стандартний підхід: дозволено все що не суперечить правилам.
Тобто: модератор форуму має право видаляти чи редагувати лише ті повідомлення які суперечать правилам форуму. I все!!!
І нема чого кожному модератору визначати "правильність" на свій розсуд. Правила повинні бути однакові для всіх форумів і всіх модераторів.

Практика НБМ-Резактора видаляти гострі і незручні постінги, яку він хоче представити як бажання видалити занадто емоційні - НЕДОПУСТИМА.
Я завжди перечитую і зважую все що пишу. Це є моя позиція на яку я маю повне право, подобається це НБМ-редактору, чи ні. Якщо я вирішу що написане занадто емоційне, у будь-який момент, я можу підредагувати свої повідомлення, нема потреби "причесувати" їх за мене.

І ще одне побажання до модераторів, стосовно повідомлень які видаляються: повідомляти про цей факт автора (принаймі по u2u), бажано з аргументацією.

Ситуація, коли гість чується господарем добра до того моменту поди господар не починає чутися гостем в своєму домі.

P.S. Перестав Редактор витирати повідомлення, і форум вже на п'ятуту сторінку перевалив, а так два тижні "вкладався" в чотири :lol:
P.P.S. Backup copy of this message saved on local disk....

Для ображених

NBM-Redaktor - 7-3-2003 у 17:09

По-перше, Адміністратор вже раз пояснив умови співпраці Форуму з ТРК "НБМ". Але Марко все одно переконаний, що всі всім доплачують і все купують :lol:

Далі. Впевнений, що саме вчасне редагування допомогло цій частині Форуму не впасти в повний маразм. (Тим більше, що всі ваші повідомлення Адміністратор таки переніс в розділ Медіа. Вам немає на що жалітися...) Отам і дискутуйте вільно, демократично, критично.

Можете скільки завгодно звинувачувати мене в диктатурі, але я дію згідно тих правил, які не зачіпають честь та гідність компанії та окремих її представників. І виписування по 200 разів своїх питань і нагадування немає сенсу (наскільки я пам'ятаю, це було улюбленим заняттям Василя та Назара).

Щодо Вас, Марко, то тут питання окреме. Ви поставили собі конкретну мету (на мій суб'єктивний погляд): за будь-яку ціну довести, що: "НІКО", ти нє прав!!! Дєлай как я, дєлай-дєлай как я!!!" (з пісні Б. Титомира).
Так от, позицію компанії щодо останніх змін на радіо я довів до Вашого відома. Вона обговорюється. Але тільки коректно і виважено, з відповідною кількістю аргументів кожного закиду і кожної ноти протесту (щодо цього: Ви, Марко, так і не переконали присутніх тут людей, СКІЛЬКИ мені доплачують за ведення Форуму і чи доплачують взагалі). А натомісць я постійно мушу читати одні й ті ж самі зойки і крики.
Чи Ви вважаєте, що зможете керувати телерадіокомпанією? Будь-ласка, приходьте на співбесіду, ставайте до керма і кермуйте. Вам то ніхто не заборонить. Отака моя позиція як НБМ-Редактора (подобається Вам вона чи ні), і як людини, що давно усвідомила гасло Віктора Ющенка: "Не словом, а ділом". 12 років балакаємо. А результат?

До пана Пелещишина
Якщо є така можливість (а я думаю, що є) - було б краще зробити наступне. З розділів "НБМ" відвідувач (який зайшов саме на Львівський Форум "Рідне місто";), потрапляв би на сторінку "НБМ", а вже звідти - у знадані розділи. Тоді б ті умови, що означив Андрій Пелещишин (між "НБМ" і "Форумом";) виконувались би більш поівною мірою. Якщо це порушує правила Форуму - вибачте, я лише шукаю виправдання нашої співпраці, щоб вона була коректною у всіх відношеннях.

marco - 7-3-2003 у 17:31

Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
По-перше, Адміністратор вже раз пояснив умови співпраці Форуму з ТРК "НБМ". Але Марко все одно переконаний, що всі всім доплачують і все купують :lol:


Мова йщла зовсім не про те, не розумію чому це так зачепило Вас за живе, Ви, як завжди, перекручуєте мої слова (коли не можете підправити) ;)
Мова йшла про Вашу некоректність, яко модератора цього форуму.
Цитата:
Далі. Впевнений, що саме вчасне редагування допомогло цій частині Форуму не впасти в повний маразм.

Цього я коментувати, як і всього подальшого не буду. Це дуже гарно відображає рівень "коректності і виваженості, з відповідною кількістю аргументів" Вашої аргументації.

На цей раз дотримаю свого слова - це моє останнє повідомлення в цьому форумі ;)
Тіштеся і спілкуйтеся лише з Вашими прихильниками...

До чого тут Ющенко??? :lol:

Андрій Пелещишин - 7-3-2003 у 17:44

Цитата:

З розділів "НБМ" відвідувач (який зайшов саме на Львівський Форум "Рідне місто", потрапляв би на сторінку "НБМ", а вже звідти - у знадані розділи.


Такого зробити я не можу - технічно не получиться. Але я зробив приписки біля Розділів НБМ і крім того, якщо хочете лінк на свій сайт - зробіть відповідну тему та закріпіть її вгорі.
Приклад - у розділі "Львів в Інтернеті" - тема "Сайт міської ради"

УВАГА!

Roman Chajka - 14-3-2003 у 00:13

Пост Романа Чайки ВИДАЛЕНО, оскільки він не відповідає темі розділу а також порушує правила користування Форумом.Не зрозумів, чому мій лист було вилучено якимось рагулем, що здійснив цензуру? Не має аргументів - промовчи.
Не за себе образливо: привів дві цитати з Біблії - і Христос попав під цензуру та вилучення недоумка, який веде диспути, чи то пак, гризню від імені великої кількості різних людей з різними поглядами. Сюди буду час від часу заглядати, а на звичний форум - ні. Скучно і сумно дивитися як хтось думає "за тебе", висловлюється, або просто перекручує твої слова, видає бажане за дійсне. Люди, що чули Ініціативу сперечаються з тими, хто ніколи її не чув. Хтось пояснює щось про європейські еФеМки тим, хто крім київського ефіру нічого не чув. Нагадує анекдот про розмову сліпого з глухим. Наразі, па-па.

Василь - 14-3-2003 у 11:27

Roman Chajka: "Читав із здивуванням не Ваші думки, а саме відповіді, що Вам їх відписують." Найкращий варіант їх взагалі не відписувати. Деякі відповіді я чекаю близько місяця. Останнім часом в мене виникло нове питання, на яке я не знаходжу розумної, логічної відповіді.
Тут дехто запевняв (редактор нбм), що "тепер я можу сказати цілком об'єктивно: "Ініціатива" не виправдала ні Ваших, панове, ні наших сподівань. Інакше вона б оформилась як самостійна радіостанція і працювала б на радість всьому Львову".
Так от питання: для чого тоді власники Ніко запросили колектив Ініціативи творити програмний продукт на Ніко? Чи це власники такі тупі, чи це дехто знову обманює?

P.S. Хочете вірте, хочете ні, але цієї ночі мені снилось, що я слухаю "новинки-з-під-перинки". У вчорашній вечір на форум зайшов Роман. Скажіть тепер, що не існує потойбічних сил.

Яндрух - 14-3-2003 у 12:13

Пан-Редактор, мабуть-таки, упали в гордість...
(Авжеж, то є вельми небезпечно...)

Ще б пак, насильно відібрати "пастиря" від його "стада", від скомплікованої ним ж аудиторії зі "спраглих перел" "правдивих слухачів", то вам, скажу, потрібно неабияку витримку й силу волі мати (аби "зберегти лице", нє?)...

(Втім, причина, мабуть, проста: "правда в очі коле"...)

Василь - 20-3-2003 у 08:51

В новинах на сайті радіо Ніко:
"07.03.03 - "Вечір за Чайком", за словами автора і ведучого програми Романа Чайки, має з'явитися в ефірі радіо "Ніко" з наступного понеділка, тобто з 10 березня."

Наскільки це правда?

Видалене повідомлення Романа Чайки можна почитати за адресою http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=568&page=2

Офіційне повідомлення

NBM-Redaktor - 1-4-2003 у 14:33

Радіо "Ніко" розірвало стосунки з MO "Дзига"

Для остаточного роз'яснення ситуації та щоб запобігти подальших непорозумінь повідомляємо:

В середині лютого п. Ростислав Антимис від імені МО "Дзига" поширив в мережі Internet неправдиву інформацію наступного змісту: "У зв'язку зі зміною формату, що суперечить нашій культурно-ідеологічній концепції на даний момент Мистецьке Об'єднання "ДЗИҐА" відмовилось від співпраці з "сьогоднішнім" радіо "НІКО" ФМ".

Протягом лютого-березня тут активно обговорювалась тема "Радіо "Ніко". Надзвичайно багато уваги приділялося як "формату" радіо, так і ставленню львів'ян до його роботи. Однак під цей галас було випущено з уваги кілька ключових моментів, які ніхто з присутніх так і не зауважив.

Така вийнятково брехлива і некоректна з юридичної точки зору інформація з боку п. Антимиса, працівника МО "Дзига", не може не обурювати.

1. Від співпраці з МО "Дзига" відмовилась саме ТРК "НБМ", а не навпаки. Це може підтвердити і Маркіян Іващишин, і решта людей, причетних до цього проекту, якщо вищезгадані панове дозволять собі бути відвертими.

Зроблено це було з причини самовільного втручання працівників львівського корпункту радіо "НІКО" ФМ" у ефірне наповнення. Так як ефірний продукт радіо "НІКО" є власністю ТРК "НБМ" і не підлягає несанкціонованому втручанню, то ми маємо повне право вживати відповідних заходів.

Про можливі наслідки своєї поведінки наші львівські екс-колеги, до речі, були повідомлені заздалегідь.

2. Радіо "Ніко" існувало задовго до багатьох львівських, чернівецьких, луцьких та інших українських радіостанцій і успішно жиє сьогодні. Чого і Вам усім бажаємо!

notebug - 15-4-2003 у 18:46

1. пхати до купи формат таких FM станцій як НАШЕ РАДІО, ГАЛА, ЛЮКС etc. звичайна глупість, непрофесійність.
2. Найгірший сигнал (Львів) серед усіх станцій. З вами може у цьому "посперечатися" хіба що НЕЗАЛЕЖНІСТЬ
3. Ведучі - укр. мова певно для них іноземна. Як так тяжко то нехай перед ефіром нашкробают те що пізніше кажуть у ньому (ефірі).
4. Подаруйте (продайте. віддайте у аренду) частоту у Львові
поки досить.....
5. Сігал рокен- та ролл був краще а ніж Ваші ефіри на НБМ. Нажаль. Свині потоптали увесь бісер і просять ще.

а на па-па пісенька яка присвячується муз. редакторам наших
"різноманітних" FM

I've been around the world I've got a hit in the charts
I've become quite famous But I ain't got no heart
I've got expensive clothes and lots of money to waste
I've got the luxury lifestyle but I aint got no taste

nothing going on nothing going on
I've got a whole lot of nothing
nothing going on

I know all the right people, I've got the perfect smile
I've got the worlds best timing, but I ain't got no style
I've got a great big mansion, I've got a beautiful wife
I've got a black rolls royce, but I've got no life

notebug.

p.s флейм не по темі. НБМ - купи собі порядного стиліста (дизайнера). Кольори (RGB) міють відтінки.

Тарас Сокальський - 25-4-2003 у 21:30

Хм....Минуло вже понад два місяці, відколи на Ніко продвінули формат... Чомусь досі не бачу на форумі жодного схвального відгуку на таке знамєнатєльноє собитіє... Невже пан Гайдукевич не може зареєструватися під іншим ім'ям і трошки сам себе похвалити????????????

Тарас Сокальський - 2-8-2003 у 21:57

Ну що ще додати? Активність цього розділу форуму красномовно свідчить про популярність "оновленого" НІКО...
Але в мене є питаннячко, що залишилось ще з тих часів, коли це було дійсно моє улюблене радіо. Може, хтось сюди загляне і відповість.
Отже, на НІКО крутили кілька пісень якоїсь цікавої групи - хотів би щось про неї дізнатися. Запам'яталися кавалки тексту:
Ти ще чекатимеш щастя без меж
переживеш цей біль, перепливеш
.......................................................
приспів:
переплутані вени ліхтарів в далеких містах
одинокі антени помирають у небесах......
ANYBODY CAN HELP ME ?????????????

тихий вечір - 3-8-2003 у 21:31

:) :)
та це ж ЛЮК з Харкова!
їхні мп3 десь є в мережі...

Тарас Сокальський - 3-8-2003 у 22:33

Дякую. Пошукаю. Якщо можна,кинь лінки.

тихий вечір - 4-8-2003 у 02:03

та шось позагублював всі лінки.
якщо натраплю то скажу...

Nazar - 4-8-2003 у 07:35

До Тараса: Якщо маєш е-мийл, то скину тобі декілька пісеньок.

Тарас Сокальський - 9-8-2003 у 09:00

Cкидай. Координати і нюансики - по u2u.