Форум Рідного Міста

Єдиний розрахунковий центр за комунальні послуги

Андрій Пелещишин - 28-6-2004 у 20:18

Принесли додому книжку для централізованих розрахунків за комунальні послуги. Розрахунки здійснюватимуться через Мегабанк.
Можна користатися, можна не користатися. Цікаво чи є вже в когось досвід використання такого сервісу? Може жителі Києва чи інших міст України поділяться враженнями, якщо такі послуги вже впроваджені.

Олексій Мачехін - 29-6-2004 у 13:27

У нас такого нема - платимо по квітанціях. Щоправда нещодавно електрику перевели на жеківську квітанцію, а телефон і кабельне ТБ окремо.

Grabchuk - 29-6-2004 у 17:24

У нас в Ощадбанку можна оплатити за все крім телефону.

Андрій Пелещишин - 29-6-2004 у 17:53

Це зрозуміло, що в Ощадбанку можна. Але тут просто все в одній квитанції. Правда мене там здивував пункт "Інші послуги", дя можна записати любу "нестандартну" комунальну послугу (як цікаво знати, в цьому вони розбиратися будуть?). До речі, Львівгаз (по неперевірених даних) не рекомендує користати цією схемою розрахунків.

Grabchuk - 30-6-2004 у 11:09

По дній квітанції в Ощадбанку я плачу за:
- квартиру,
- електрику,
- опалення і гарячу воду,
- холодну воду
- каналізацію.
- газ.

За все крім телефону.

Андрій Пелещишин - 30-6-2004 у 15:34

Ага! То в нас пробують щось подібне впровадити, але посередником має бути "Мегабанк" (до речі, нічого про нього раніше не чув).
Але мені здається, що такий сервіс мав би сенс, якби перебачав різні форми оплати (через Інтернет, з кредитки, з особистого рахунку) та більшу гнучкість оперування коштами (наприклад, щоби можна було закинути якусь суму наперед на 2-3 місяці і не сушити собі голову).

Юрій Сєров - 1-7-2004 у 04:46

Цитата:

Ага! То в нас пробують щось подібне впровадити, але посередником має бути "Мегабанк" (до речі, нічого про нього раніше не чув).
Але мені здається, що такий сервіс мав би сенс, якби перебачав різні форми оплати (через Інтернет, з кредитки, з особистого рахунку) та більшу гнучкість оперування коштами (наприклад, щоби можна було закинути якусь суму наперед на 2-3 місяці і не сушити собі голову).

А я зовсім не в захопленні від цієї ідеї. З мого досвіду організації, що надають послуги втулять в рахунок якусь ліву суму - і розбирайся. Мені наприклад газовики присилають вже майже рік рахунок, де показник газового лічильника завищений на 100 кубометрів. Я просто не плачу. А як буде один рахунок - що робити? Платити зайве чи взагалі не платити?

vovka - 1-7-2004 у 12:01

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ага! То в нас пробують щось подібне впровадити, але посередником має бути "Мегабанк" (до речі, нічого про нього раніше не чув).
Але мені здається, що такий сервіс мав би сенс, якби перебачав різні форми оплати (через Інтернет, з кредитки, з особистого рахунку) та більшу гнучкість оперування коштами (наприклад, щоби можна було закинути якусь суму наперед на 2-3 місяці і не сушити собі голову).

Банк з Харкова. Тут відкрили філію десь вже як рік. Знаходиться зразу за пам'ятником Міцкевича.
Виграли тендер на впровадження власне цього єдиного рахунку серед багатьох інших банків.
Будуть працювати не самі, а і залучати до співпраці інші банки, наприклад ОщадБанк. Планується ...
Їхній директор недавно по телевізору на ЛТБ з цього приводу виступав.

Dmy - 1-7-2004 у 13:58

Не знаю, що, коли й у кого виграв Менабанк, але в мене єдина книжка вже 2,5 роки. При тому ніхто не надсилає жодних квітанцій, сплачую сам коли хочу і за що хочу, тобто вписую в потрібні позиції суми, які мені подобаються. Ніяких додаткових платежів ніхто не накручує, за касу відсотків не беруть. У цьому випадку з єдиною книжкою зручніше - менше клопоту.
Попри єдину книжку рахунки все-одно у кожного самостійні (звісно, контори-то різні), тому якщо будуть "ліві" суми - вони не переплутаються, розбиратися доведеться, але так само, як і по окремих квітанціях.
Щодо безналу, то тут не книжка винна, а загальний рівень розвитку фінансового сервісу. Добре було б і хліб із пивом оплачувати через інет, та хто ж дасть? :(

Андрій Пелещишин - 1-7-2004 у 14:14

2 Dmy:
А кабельне (якщо маєте) - туди вписуєте також?

Dmy - 1-7-2004 у 15:27

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
2 Dmy:
А кабельне (якщо маєте) - туди вписуєте також?

Нє. Кабельне, телефон - то, мабуть, додаткові послуги :)
Прямо як у Olexi'я :D

vovka - 2-7-2004 у 09:07

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Але мені здається, що такий сервіс мав би сенс, якби перебачав різні форми оплати (через Інтернет, з кредитки, з особистого рахунку) та більшу гнучкість оперування коштами (наприклад, щоби можна було закинути якусь суму наперед на 2-3 місяці і не сушити собі голову).

А більшу суму можна закинути вперед і вони самі все проплатять згідно виставлених рахунків.
Інше питання що часом ті рахунки, як наприклад за газ є суттєво завищені, і можливо ви з ними незгідні, тоді незнаю. Точніше та близька мені особа яка там працює, незнає як то буде.
Щодо Львівгазу. Не зацікавлені вони в тому. Як сказала одна їхня представниця шось типу "А как это, все платежы будут через вас идти , и мы не сможем с нимим ничего делать" :) . Ну це так, чутки.. Але доля правди в тому є.

Це так само як ЖЕКИ. Просто ну невигідно їх працівникам з певних міркувань переходити на роботу в МегаБанк зі своєчасною та більшою зарплатою, а також з преміями. Тому і ЖЕКи трохи впираються...

To Dmy:
Тендер виграли в банків Електрон, Ощадбанк, Львів. Можливо ще якихось інших.
В Харкові просто є вже налагоджена схема таких проплат і певний досвід роботи.

Олександр Чорнобиль - 2-7-2004 у 11:13

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
По дній квітанції в Ощадбанку я плачу за:
- квартиру,
- електрику,
- опалення і гарячу воду,
- холодну воду
- каналізацію.
- газ.

За все крім телефону.


Таку саму практику має місто Кам"янець-Подільський у Хмельницькій області (100 тисяч населення). Нарікань не має. Досвід "зкатали" у Луцьку.

Captivitas - 2-7-2004 у 11:16

Розрахункові книжки окремі, але платимо в Укртелекомі.
Кабельне, інтернет якщо є теж там.