Форум Рідного Міста

Вибори Президента України

Андрій Пелещишин - 4-7-2004 у 18:56

Розпочалися вибори Президента України. Пропоную подальше обговорення виборів проводити у цій нитці, а дискусії
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1863
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1859
вважати "історичними"

saLAVado - 4-7-2004 у 19:18

Ну що ж, Андрію, слушна пропозиція. Почнемо з кандидатів.
Вже висунулися:

Ющенко (підтримує Тимошенко) - самовисув
Мороз - соціалісти
Янукович (підтримує СДПУ(о)) - регіони
Вітренко - п. соціалісти

saLAVado - 4-7-2004 у 19:20

Пробачте, забув про комуністів. Ну, там усе як завжди.

Андрій Пелещишин - 4-7-2004 у 19:26

Крім них ще висунулися:
Вітренко - ПСПУ
Базилюк - Славянська партія
Ржавський - Єдина Родина

Наскільки я розумію, ці троє - "антураж" виборів, їхня задача збирати голоси для Януковича на другий тур, поливати грязюкою Ющенка та притримувати Симоненка з Морозом.

А скоро до них Кінах приєднається. Але тут напевно буде навпаки. Сам факт його участі свідчитиме проти Януковича.

А якби ще Пустовойтенко з Лазаренком приєдналися, то наші вибори ввійшли б в історію по кількості премєрів, які в них брали б участь :)

Юрій Сєров - 4-7-2004 у 19:34

... а Лазаренко пдітримав Януковича
http://domivka.net/article564.html
Чи може це чорний піар?

Юра Кириченко - 4-7-2004 у 20:05

Слухав програму дій Януковича, повне лайно: "Я знаю що потрібно для швидкого розвитку України". Я не розумію звідки береться той рейтинг януковича, серед моїх друзів і знайомих нема жодного його прихильника.

Андрій Пелещишин - 4-7-2004 у 21:28

Було б дивно, якби в людини, яка стільки років при владі на виду не було достатньо прихильників.
А хто ж у Вінниці популярний? Ющенко, Мороз?

Василь - 5-7-2004 у 08:49

Самовисунення Ющенка в прямому ефірі показував 5 канал. Під час його виступу деякі сусіди плакали...
А "Час-пік" дивились? О цей з регіонів У. розсмішив: "Янукович - людина слова, сказал-сделал". А про те який уряд в нас суперовий-за півроку додатково заробив 8 млр. гривень-це мабуть розмова глухих з німими.Одні ще на початку року кричать що сховано 10млр., а "ділові" їх знаходять через півроку, і то, перепрошую, не знаходять, а заробляють...
Крім того виявляється Янукович відкритий для журналістів. А те що їх не пускають на його пресконференції, "...так причому тут Янукович...". Як на мене - це вже занадто складно, щоб зрозуміти

Олександра Бабяк - 5-7-2004 у 10:09

:mad:Мені сподобалася фраза Януковича, що прозвучала на "1+1" (тільки я вже перекладу): "Україна повинна служити поясом безпеки для Росії. Вона повинна забезпечити її (Росії) економічний розвиток".
Пару сотень голосів, думаю, в нього за таке відніметься.

dr.Trollin - 5-7-2004 у 13:26

"виявляється Янукович відкритий для журналістів"
а також
Янукович доступний для журналістів
то не одне і те ж саме.


Приоказійно -- хоч хтось з президентовисОвуванців проголошував, чим може гарантувати працю по дотриманню проголошених обіцянок? А рівно ж які форми відповідальності при порушенні (виключаючи форс-мажор, звісно?)

бо якість оті о "рекламовані" політики - такі... культурно кажучи кривослівні :(
Я б ото, хіба б товаришу М. свого гаманця довірив поночі занести до хати. А з іншими-- або чимсь Реальним обіцянки/прогнози гарантує, або нафіг, бо брехло і то у Високих процентах.

Odarka - 5-7-2004 у 14:35

А коли запитали у Мадвечука "А якщо В. Ющенко стане президентом України?"
То Медвечук відпоівів: "Не стане!"
5 канал, РОмко Чайка

Лучишин Роман - 5-7-2004 у 17:36

2 Юра Кириченко
Чесно кажучи я в Харкові, Дгніпропетровську, Євпаторії таких не багато знайшов. Здається мені що в Дніпропетровську більше популярний Кучма наж Янукович :D

В суботу попали в руки дві відверто провладні газети: "За вільну Україну", "Наша газета +". Зміст статей приблизно одинаковий, от тільки в отсанній явно сдпу-шний. (Ну ще б).
І всюди побулікують рейтинги. Складається враження що йдуть перегено хто більше напише Януковичу.

Юра Кириченко - 6-7-2004 у 02:23

2 Odarka
Здається мені, що Медведенко взяв на себе (а може йому дали) роль страхотлика для опозиції. І в нього це вельми добре виходить.

Юра Кириченко - 6-7-2004 у 03:28

Вибори 2004 справді мають шанс стати переломними, в тому плані що до влади вперше має шанс прийти справді НОВА команда. На чесних виборах чинна влада, на мій погляд, не має шансів отримати свого президента. Тому перед нею постають два завдання. Обдурити український народ і обдурити Захід. Наврід вона (влада) боїться грузинського варіанту. Всім відомо, що українці сама терпляча нація у світі. Методів дурти нас є безліч, засобів також вистачає, тай грошей накрадено немало. Так шо можна найняти найкращих політтехнологів. Росія може й просто так допомогти, миж бо два дружніх народи. Хакамада правда щось говорила, що Янукович з приватизацією Криворіжсталі недобре вчинив, але я не вірю, що Ющенко переконає Кремль у тому, що Росії потрібна сильна Україна.
І ще. Чому оточення Кучми повинно лякатись можливості виключення України з Ради Європи, ми ж разом з Білоруссю дружньо крокуємо в ЄЕП. Треба лише протрубити по всім каналам: "Європа нас не любить!" і Росії здешевити енергоносії, от стратегічна євроінтеграція і відсохне.
Опозиції треба перестати вірити в демократію в нашій країні. Відповідальність за чесні вибори лежить на Кучмі і щоб він її потім не переклав но голову чаргового звільненого міністра про це треба голосно заявити зараз. А ще готовити дійсно широкомасштабні публічні акції на підтримку дій опозиції.

Олексій Мачехін - 6-7-2004 у 09:22

Ліберальна партія вийшла з "Нашої України" і підтримуватиме Януковича на виборах

Кореспондент.net
05 Липня 2004, 15:17

Ліберальна партія вийшла з блоку політичних партій "Наша Україна" і вирішила підтримати Віктора Януковича на виборах Президента, передають http://www.ukranews.com/.



У повідомленні прес-служби партії сказано, що рішення про вихід ЛПУ з "Нашої України" прийняв 9-й з’їзд партії, який проходив у Києві в неділю, 4 липня.

ЛПУ мотивує своє рішення неможливістю впливати на політичні рішення блоку партій. "...Наша партія була повністю витиснута з усіх структур блоку і втратила можливість якось впливати на його політичні рішення", - відзначили в прес-службі партії.

Ліберальна партія також мотивувала вихід з "Нашої України" тим, що блок не консультувався з ЛПУ про вибір союзників і партнерів після виборів до Верховної Ради в березні 2002 року.

ЛПУ також висловила нерозуміння позиції "Нашої України" щодо питання внесення поправок до Конституції.

ЛПУ входила до блоку "Наша Україна" з грудня 2001 року. Її лідер Володимир Щербань був обраний до парламенту у 2002 році за списком "Нашої України". У жовтні 2002 року Щербань і низка інших депутатів вийшли з фракції "Нашої України". Президент призначив Володимира Щербаня губернатором Сумської області.

ЛПУ підтримає Віктора Януковича на виборах Президента

Ліберальна партія вирішила підтримати прем’єр-міністра Віктора Януковича на виборах Президента, зазначено в резолюції з’їзду ЛПУ.

У документі підкреслюється, що 9-й з’їзд ЛПУ закликав усі організації партії брати участь у виборчій кампанії Віктора Януковича. "Партійним організаціям Ліберальної партії України активно включитися на всіх рівнях у виборчу агітаційну кампанію на підтримку кандидата в Президенти Віктора Януковича, використовуючи при цьому всі наявні організаційні, кадрові й інші ресурси партійних організацій", - зазначено в резолюції 9-го з’їзду ЛПУ.

Проти підтримки Віктора Януковича у якості кандидата на виборах Президента голосував заступник голови ЛПУ, депутат Верховної Ради від блоку "Наша Україна" Микола Жулинський. Він також голосував проти виходу ЛПУ з "Нашої України".

Нагадаємо, що раніше лідер кримської організації ЛПУ Валерій Алієв заявив, що кримська організація партії - єдина з її регіональних організацій, які на виборах Президента не підтримуватимуть кандидатуру Віктора Януковича.

Андрій Пелещишин - 6-7-2004 у 14:03

Ющенка збираються підтримувати ОУН в Україні. Досить дивна позиція для руху, який очолює Андрій Чорновіл - член фракції "Соціальна Справедливість" Львівської обласної ради. А там фракція СС знаходиться в жорсткому протистоянні з фракцією НУ.
Буває...

Captivitas - 6-7-2004 у 14:04

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ліберальна партія вийшла з "Нашої України" і підтримуватиме Януковича на виборах

Кореспондент.net
05 Липня 2004, 15:17

Ліберальна партія вийшла з блоку політичних партій "Наша Україна" і вирішила підтримати Віктора Януковича на виборах Президента, передають http://www.ukranews.com/.



Стоп, ніби це була єдина партія, яка підтримала "самовисуванця"? Чи я не ті новини дивився?:o

Odarka - 6-7-2004 у 15:15

Цитата:
Першим відправив користувач Юра Кириченко
2 Odarka
Здається мені, що Медведенко взяв на себе (а може йому дали) роль страхотлика для опозиції. І в нього це вельми добре виходить.


Ой! Ой! Налякав, вні не страхолик...він психічно хвора людина

Наталка - 6-7-2004 у 16:25

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ліберальна партія вийшла з "Нашої України" і підтримуватиме Януковича на виборах

Кореспондент.net
05 Липня 2004, 15:17

Ліберальна партія вийшла з блоку політичних партій "Наша Україна" і вирішила підтримати Віктора Януковича на виборах Президента, передають http://www.ukranews.com/.


Упс... Нічого особистого - просто час настав... :mad:

Юра Кириченко - 6-7-2004 у 22:25

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач Юра Кириченко
2 Odarka
Здається мені, що Медведенко взяв на себе (а може йому дали) роль страхотлика для опозиції. І в нього це вельми добре виходить.


Ой! Ой! Налякав, вні не страхолик...він психічно хвора людина


Ну хіба не страшно, коли хвора людина має такий вплив

Олександра Бабяк - 7-7-2004 у 11:47

Ура! Нашого Ющенка таки зареєстрували кандидатом. Також зареєстровані Мороз, Янукович і Ринажевський. Наскільки чула, на реєстрацію подався Симоненко. Отож, можна вважати, що основна четвірка формується. Ринажевського, я чомусь не дуже сприймаю та й впевнена, що шансів у нього мало, тому як і на минулих виборах - буде "щаслива четвірка".

dr.Trollin - 8-7-2004 у 23:27

дуже топічна стаття
Украина-ключевая страна СНГ
С. Корненко г.Черновцы.
http://www.contr-tv.ru/print/2004-05-14/ukraina

P.S. я, особисто, за Мороза голосуватиму.
про всяк випадок...
Той точно не "здасть" навіть у наклепницьких статтях йому то не закидували
(кгм... ще не закидували)

Юрій Сєров - 9-7-2004 у 03:51

Не РИнажевський, а Ржавський.
Негарно плутати прізвище майбутнього президента :D :D :D

Tempika - 9-7-2004 у 06:07

...народ України, мабуть, геть чисто здурів, якщо вибере у президенти людину з кримінальним
минулим (нехай навіть він був засуджений несправедливо і по молодості)... тоді нам шлях у європу
закритий ще на багато років, оскільки у нас і так склався імідж країни, що поставляє на їх ринок
мафіозні структури і жінок легкої поведінки... тоді україна, ридаючи, потрапить під крильце росії, –
одна сильна рука буде мити іншу... а чи буде від того краще народу, га?.... :-))

Олександра Бабяк - 9-7-2004 у 10:57

До речі, вчора ЦВК зареєструвало кандидатами в Президенти ще трьох претендентів - лідерів КПУ Петра Симоненка, ПСП Наталю Вітренко, і Слов'янської партії Олександра Базилюка.
ЦВК також на засіданні відмовила в реєстрації кандидатом у президенти лідеру Народної партії вкладників і соціального захисту Владиславу Кривобокову.

Grabchuk - 9-7-2004 у 16:25

У п'ятницю V з'їзд Народного руху України за єдність висунув кандидатом у президенти голову НРУ(є) Богдана Бойка.

І нічого поганого в цьому немає. Відібрати значну кількість голосів йому не вдасться, зате держава збагатиться на 500 млн гривників.

Олексій Мачехін - 9-7-2004 у 16:37

А ще держава збагатиться на ще одну бригаду "своїх" спостерігачів на виборах.

Користувач Олесь - 9-7-2004 у 16:56

В мене складається таке передбачення, що повториться ситуація з першими виборами Кучми (коли його конкурентом був Кравчук). Захід і Київ більшістю голосуватимуть за Ющенка, решта - більшістю за Януковича. Дуже не хотілося би, але...

Dmy - 9-7-2004 у 17:13

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
В мене складається таке передбачення, що повториться ситуація з першими виборами Кучми (коли його конкурентом був Кравчук). Захід і Київ більшістю голосуватимуть за Ющенка, решта - більшістю за Януковича

Хай вона повториться в іншому аспекті. Тоді мали місце численні виступи від чильних діячів культури і мистецтва, науки, ВНЗ, спорта і просто "чесних" громадян - свинарок, сталеварок, які оголошували всебічну підтримку чинному Президенту, тобто кандидату від влади (наразі провідні спортовці вже підтримали). І що з того вийшло? Принаймні, в одному ці вибори вже будуть повторенням 10-річної давнини. Голова Центрвибіркому знову проголосить: "За результатами підрахунків бюлетнів перемогу здобув Віктор (тоді - Леонід)..."
І павза.
Знову доведеться чекати прізвища.

Олександра Бабяк - 9-7-2004 у 22:10

Щодо Богдана Бойка, то людей на дільниці він і справді забезпечити не зможе. То ж якщо вже він іде щоб хоч допомогти владі, то провладні сили і справді мають серйозні проблеми...
Єдиний "плюс", що казна держави збагатиться.

Юра Кириченко - 10-7-2004 у 07:39

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
У п'ятницю V з'їзд Народного руху України за єдність висунув кандидатом у президенти голову НРУ(є) Богдана Бойка.

І нічого поганого в цьому немає. Відібрати значну кількість голосів йому не вдасться, зате держава збагатиться на 500 млн гривників.


тільки не 500 млн. а 500 тис., що є краплею в морі

saLAVado - 11-7-2004 у 02:11

Агласітє вєсь спісок кандидатів будь-ласка

Олександра Бабяк - 11-7-2004 у 21:21

Симоненко, Ржавський, Ющенко, Янукович, Вітренко, а ще Базилюк та Мороз.
Можливо, судячи із сьогоднішніх новин, Кучма (партія "Християнський Рух" висунула на зїзді).

Андрій Пелещишин - 11-7-2004 у 21:30

Кінах. До речі, в мене його крок викликав велику повагу. А скільки на нього за один день ЗМІ бруду вилили!

Користувач Олесь - 12-7-2004 у 10:26

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=26989

На посту президента України Росія хоче бачити Віктора Януковича. Про таку політичну ставку Кремля в інтерв'ю часопису "Кореспондент" заявив посол Росії в Україні Віктор Черномирдін.

Лучишин Роман - 12-7-2004 у 11:27

Особисто я завжди вважав Кінаха. Але він завжди був залежним. Але останній його кроки це заява про своє я. Доречі, хто дивиться 5-й канал, той міг почути його висловлювання про парламентську більшість. Це мабуть був його перший крок.
Може варто очікувати такий крок від Литвина. Як на мій погляд, йому теж надоїло бути "службовою собакою" кУЧМИ.

Андрій Пелещишин - 12-7-2004 у 12:04

Думаю, Литвин свій вибір зробив. Усе-таки НАПУ підтримала Януковича (і, думаю, це один з найсуттєвіших успіхів Януковича). Бо підтримка партій типу "Жінки за майбутнє" тільки посмішку викликає.

Олександра Бабяк - 12-7-2004 у 12:24

Рекомендую почитати http://www.pravda.com.ua/archive/2004/july/12/1.shtml
про вибори і про кандидатів із уст Кучми.

Dmy - 12-7-2004 у 12:58

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
я, особисто, за Мороза голосуватиму.
про всяк випадок... Той точно не "здасть"

Мороз запропонував Симоненку об'єднатися, аби посприяти перемозі кандидата від опозиції.
1) Цікаво, кого він вважає опозицією? Може це такий хитрий крок, жиби люди врешті з'ясували, що:
2) комуніст - він і в ... (усюди) комуніст, і якщо на клітці ... ( :mad: ) написано ... ( :saint: ) - не вір очам своїм.
І тоді у справжнього кандидата від справжньої опозиції справді побільшає шансів? :P

Роман Голощук - 12-7-2004 у 22:41

Ось тут http://www.obozrevatel.com/?r=news&t=2&id=141942 лежить програма Ющенка, яку він обіцяє виконати коли стане президентом.

Олександра Бабяк - 12-7-2004 у 22:42

Мороз сам не зможе набрати навіть 15%, а голоси Симонена йому б допомогли. Та обидва не пройдуть, сил не вистачить.
А про слюсаря, що подався в Кандидати на пост Президента чули?:lol:

Tempika - 13-7-2004 у 06:14

...я гадаю, час вже провести опитування, за кого б голосували відвідувачі форуму...
а то я в тих вигаданих рейтингах заплуталася... не забути б поставити пункт *проти всіх*... :-)))

Grabchuk - 13-7-2004 у 07:00

В мене такий прогноз, що якби голосували відвідувачі форуму, то результат був би наперед відомий.

Tempika - 13-7-2004 у 08:40

...і яким ж був би цей результат?... :-)))
(заінтригована)

Андрій Пелещишин - 13-7-2004 у 09:36

Зробити можна, але може коли вже висування закінчиться.

Grabchuk - 13-7-2004 у 11:06

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...і яким ж був би цей результат?... :-)))
(заінтригована)


Ющенко. Це, якби Олексій або Наталка не висувалися :)

Лучишин Роман - 13-7-2004 у 14:54

Цитата:
Першим відправив користувач Олександра Бабяк
Рекомендую почитати http://www.pravda.com.ua/archive/2004/july/12/1.shtml
про вибори і про кандидатів із уст Кучми.

Прочитав. Чогось такого, чого я неочікував, не було.
Цитата:
Першим сказав Кучма
Я не підтримую жодного кандидата у президенти, жодного, в тому числі і Януковича.

Нехай не смішить курей. Схоже, що влада перетворила телебачення на цирк. А Піховшек головний клоун.
Чи може найкращий кандидат у президенти Кучма? :lol:

Олександра Бабяк - 13-7-2004 у 22:51

Має всі шанси ним стати, хіба що партія заперечить.

Kalinowicz - 17-7-2004 у 11:25

Хто мені розповість щось хорошого про Януковича? Або хоч щось про те, що всі вони там одним миром мазані і нема різниці хто, бо, чорт забирай, для мене вона є! І така жахлива, що хочеться закрити очі і медитувати уявляючи того донецького з складеними долонями та ореолом над головою, шоб ту різницю зменшити у власному сприйнятті. Різниця між Москвичем і Мерседесом, міжмоскалями і Європою, між порядністю і понятіями, між посмішкою і ухмилкою, між бути чи не бути. Пан або пропав. Я вірю у перемогу Ющенка, але сумнів притаманний кожному і він визирає тією бридкою мармизою страшної різниці. Допоможіть мені цю різницю урівняти, бо я боюсь такого вибору для України, напевне так як людина боїться підійти до раненого, щоб впевнитись, живий він, чи вже не дихає. Ось прочитав статю Олеся Донія в Українській Правді http://www.pravda.com.ua/archive/2004/july/15/3.shtml , можливо чоловік має рацію, а можливо так само боїться свого сумніву.

Андрій Пелещишин - 17-7-2004 у 13:02

Kalinowicz, слідкуйте за своєю лексикою.

Роман Голощук - 17-7-2004 у 22:55

Гаврош (з „Мікроскопа пана Юрка”)

Кандидати на посаду президента подали декларації про доходи. Скромні, як виявилося, у них доходи. Особливо у Януковича. Ми тут волали: "Донецький клан! Олігархи!" А він животіє на якихось 3,6 тисячі на місяць. І це за київських цін! Як кажуть в Одесі, "щоб ви так жили, як ви прибіднюєтеся".
Джерело - Поступ

P.S. Бідно живе також кандидат Базилюк. Якщо вірити декларації, його сукупний дохід за 2003 рік становив лише 3420 грн.

Олексій Мачехін - 19-7-2004 у 09:14

А ось і Корч:

Корчинський братиме участь у виборах Президента

Кореспондент.net
19 Липня 2004, 09:24

Лідер об’єднання "Братство" Дмитро Корчинський заявив про намір брати участь у виборах глави держави.



Про це він заявив у п’ятницю, 16 липня, у телепрограмі "Проте" на каналі "Студія "1+1", автором якої він є.

"На жаль, сьогодні єдина можливість повноцінної участі в політичній боротьбі є тільки через президентські вибори. Тому я виставляю свою кандидатуру", - заявив Дмитро Корчинський.

Він також повідомив, що має намір відмовитися від журналістики на користь політики і розраховує на підтримку "Братства".

"Завдяки програмі "Проте", я, як міг, боровся методами телевізійної публіцистики. І разом зі своїми товаришами зробив усе, що міг. Далі я буду боротися політичними методами. Інструмент цієї боротьби вже створено. Це "Братство", - зазначив Корчинський.


Він розцінює лідера блоку партій "Наша Україна", кандидата в Президенти Віктора Ющенка як свого основного противника.

"Ми будемо діставати цих ющенків у їхніх лігвах, запакованих доларами, звідки вони виливають на наші голови зливу підсолодженої брехні... Ющенкам легко і комфортно кидатися брудом в уряд, що не б’є у відповідь. Суть бюрократичної опозиції проясниться для всіх, коли вона зіштовхнеться з опозицією страйкомів і братств", - зазначено в повідомленні.

"Вікторе Андрійовичу, посуньтеся. Ми прийшли", - завершує свій виступ колишній тележурналіст.



Дмитро Корчинський свого часу був одним із засновників Української національної асамблеї. У 1991-1997 роках очолював УНА-УНСО. До листопада 1997 року був заступником голови Української національної асамблеї. З березня 1999 року - лідер "Братства". Восени 2000 року створив Всеукраїнську громадську організацію "Щит Батьківщини". Кілька разів брав участь у виборах народних депутатів (листопад 1992, березень 1994, квітень 2002 року).

Роман Голощук - 19-7-2004 у 10:54

Ну дочекалися :)
"... Як повідомила агенція “Інтерфакс-Україна”, пан Корчинський має намір привезти документи в Центральну виборчу комісію на броньовику, орендованому в кіностудії ім. О. Довженка."

Джерело - Львівська газета

P.S. З ким це він себе асоціює? ;)

Ще один

Роман Голощук - 19-7-2004 у 10:57

"...Партія “Нова сила” висунула свого лідера Юрія Збітнєва кандидатом у президенти на з’їзді партії в суботу, повідомили “Українські новини”. Партію “Нова сила” засновано 16 жовтня 1999-го, зареєстровано 16 грудня того ж року. На парламентських виборах 2002 року зайняла 28-ме місце з 33, набравши 0,1% голосів. Юрій Збітнєв був депутатом ВР першого демократичного скликання, входив у Народну раду. У 1994-95 роках – радник прем’єр-міністра, керівник Фонду соціальної адаптації молоді. Займався бізнесом, очолював Київську міжнародну фондову біржу, компанії “Єврогаз”, “Грамед”... "

Тарас Дяків
Джерело - Львівська газета

Grabchuk - 19-7-2004 у 17:19

Сподобалось порівняння в УП: "Кандидата в президенти зустрічали за традицією хлібом-сіллю й дівчатками а ля обгортка радянського порошку "Наталка". :):)


Вибачаюсь за повідомлення без змістового навантаження.

fish - 20-7-2004 у 09:22

а що було на радянському порошку Наталка? бо я крім Лотоса ніц не пригадую шось...

Василь - 20-7-2004 у 11:06

А хто чув дует: Янукович + Руслана на дні металурга в Дніпропетровську. Співали, точніше одна співала, а другий намагався не говорити, якийсь російський шансон... Браво. Мабуть рос. технологи постарались, щоб показати який Федорович людина. Ну що ж вони все роблять, щоб переміг Ющенко. Якщо так піде далі, то я тільки за те, щоб до нас приїзжали всякі Павловські...

Олексій Мачехін - 20-7-2004 у 11:07

Співали вони не шансон а стару радянську пісню, Василю :)

Андрій Пелещишин - 28-7-2004 у 15:58

А хто тут зі команди Ющенка? То у вас справді така "стратегія"?
Цитата:

В той же час Томенко не зміг чітко відповісти, чим зумовлена пасивність на даний момент виборчої кампанії Ющенка. "Це хитрий тактичний крок", - сказав напівжартома нардеп.


http://pravda.com.ua/archive/2004/july/28/news/15.shtml

Олексій Мачехін - 28-7-2004 у 16:06

Якщо я не помиляюся, то і на парламентських виборах НУ вирізнялась винятковою активністю, проте лише в останній місяць кампанії.
Розрахунок іде на нев`їдливість. Погодьтесь, чути три місяці одне й те саме нудно і люди слухати просто перестануть. А допоки готується ґрунт, формується відчуття присутності - то там плакат ТАК побачиш, то там, то там хтось всуне папірчик помаранчевий... Ніхто не поспішає відкривати одразу всі козирі.

Олександра Бабяк - 28-7-2004 у 22:42

Зараз Україною іде підписна кампанія за кандидатів. За останніми даними Тигіпка на підтримку Януковича зібрано підписів понад 2,5 млн.
Як повідомляє "Громадське радіо" http://radio.org.ua/news/?eid=20031
На штаб підтримки кандидата в Президенти, прем'єр-міністра Віктора Януковича в Прилуках, що на Чернігівщині, напали 3 осіб. Вони відібрали у співробітників штабу документи.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Анатолій Присяжнюк, передає агентство Українські новини. За словами Присяжнюка, зараз встановили, хто нападав. Один з них - голова обласного відділення "Народного руху України" Лабазов, який також є головним редактором газети "Світанок над Сіверщиною". Другий - помічник-консультант депутата Верховної Ради Лілії Григорович - Манько; і третій - приватний підприємець Михайло Киреєв.

За інформацією 5-го каналу Рухівці заперечують і наголошують про використання штабом прем'єра адмінресурсу (збір підписів проводився у держ установі, що забаронено ЗУ "Про вибори Президента..." (ст 55))
На завтра преса подасть думаю більше інфо.
З понеділка починається збір підписів за Ющенка. За інших чомусь не чула.
До речі, бачили агітки пана Ржавського? Гарна біографія :)

Олександра Бабяк - 28-7-2004 у 23:01

Душина, Чорновола, Черниша, Кривобокова та Бродського зареєстрували кандидатами у президенти
http://radio.org.ua/news/?eid=20029
http://pravda.com.ua/

Dmy - 29-7-2004 у 13:54

Цитата:
Першим відправив користувач Олександра Бабяк
Душина, Чорновола, Черниша, Кривобокова та Бродського зареєстрували кандидатами у президенти

Мабуть, доцільно буде уточнити - Андрія Чорновола

Grabchuk - 29-7-2004 у 17:34

"Я вас не підведу! З лювовью, В.Янукович" !!!! :):):)

Олександра Бабяк - 29-7-2004 у 22:42

Граматика "прємьєра" підвела...

До речі, кандидатів вже рекордна кількість - 22.

Андрій Пелещишин - 29-7-2004 у 23:44

Не проблема. Новий Президент - новий правопис. ;(

saLAVado - 30-7-2004 у 00:43

Андрію, ну та що Ви7 ;)

Юра Кириченко - 30-7-2004 у 01:32

Я бачив як Ян-ч співав, точнісінко як коллись Єльцин танцював ... Поважно так, старався аж-аж, бідненький. Ну не співак він. Людина не повинна бути талановита у всьому. Його покликання балет...

Grabchuk - 6-8-2004 у 11:54

Вчорашня хохма - це інтерв'ю Богатирьової, в якому вона бідкається, що в багатьох регіонах масово зривають плакати з єдиним кандидатом від "демократичних сил". ?!!!
Бідняжка Дон, як його всі утискають :)

Nazar - 6-8-2004 у 12:59

Вчора в Ужгороді бачив фарою заляпаний бігборд "ТАК!", у Мукачево на окружній на половину зірваний "дощем", так що 1:2.

Андрій Пелещишин - 6-8-2004 у 16:35

http://www.korrespondent.net/main/99643

Симоненко всіляко грає на користь "єдиного кандидата" - звинувачення екзіт-полів в необєктивності та заклики "про загрозу грузинького сценарію".

Чоловік відпрацьовує програму

Олександра Бабяк - 6-8-2004 у 23:04

У Дона не лише з граматикою проблеми, він і прапору нашого то не знає. В нього він жовто-синій. Дивлячись як його команда "старається", шкода мені його стає. Сумніваюсь я щодо Януковича у другому турі, він не пройде.
Цікаво хто буде суперником Ющенка... Невже Мороз...
А кандидатів уже 26... в двічі більше ніж на попередніх виборах.

Anais - 7-8-2004 у 01:30

Я б не сподівалася, що Янукович не пройде до другого туру... На жаль він може не тільки вийти до нього, але й перемогти там. 1) Кількість несвідомого населення на сході значно вища ніж на заході УкраЙни. 2)Відчувається дуже сильний тиск з боку владних структур. Наприклад, моя колишня колега розповіла, що у нашій лікарні почали проводити "политинформации" на яких агітують за Я-ча. Я пом'ятаю як це було на минулих виборах! Така гидота!Впевнена, цього разу знов людей навмисно будуть затримувати у стаціонарах та вмовляти аби вони проголосували за того, за кого треба. 3) Чомусь у нашому великому місті не видно й не чути людей, якi агітують за Ющенка. У нас є єдиний кандидат - Я-вич! Хай йому...

Остап_М. - 7-8-2004 у 11:59

http://www2.pravda.com.ua/forum/read.php?f=1&i=57679&t=5767...
Цікаві світлини з агіт-кампанії Я...ника!!!

Андрій Пелещишин - 7-8-2004 у 12:14

Не знаю, що там читати чи дивитися цікавого є, але сама сторінка і тексти на ній викликає лише огиду.

Олександра Бабяк - 8-8-2004 у 21:46

На разі не видно щоб команда Дона працювала йому на користь, з їхніх дій виглядає лише, що вони максимально стараються його скомпроментувати. Я б побоювалася Мороза, Медвед...ка...:rolleyes:
1) Свідоме населення на Сході є, повірте мені;
2) А чого ж ви сподівалися... Політінформація це ще нічого, Добре, що звільненням не погрожують...;
3)Як це невидно...а я?:( Це жарт, але для агітації за Ющенка у Львові багато часу непотрібно. Його тут і так усі люблять...:) Особливо деякі бабульки..:wow:

Цитата:
Першим відправив користувач Anais
Я б не сподівалася, що Янукович не пройде до другого туру... На жаль він може не тільки вийти до нього, але й перемогти там. 1) Кількість несвідомого населення на сході значно вища ніж на заході УкраЙни. 2)Відчувається дуже сильний тиск з боку владних структур. Наприклад, моя колишня колега розповіла, що у нашій лікарні почали проводити "политинформации" на яких агітують за Я-ча. Я пом'ятаю як це було на минулих виборах! Така гидота!Впевнена, цього разу знов людей навмисно будуть затримувати у стаціонарах та вмовляти аби вони проголосували за того, за кого треба. 3) Чомусь у нашому великому місті не видно й не чути людей, якi агітують за Ющенка. У нас є єдиний кандидат - Я-вич! Хай йому...

Андрій Пелещишин - 17-8-2004 у 07:47

Цікаве дослідження опубліковано на Українській Правді

З нього слідує що "технічними кандидатами" Януковича (основна задача яких - комплектувати виборчі комісії) є принаймні Ржавський, Яковенко, Душин, Андрій Чорновіл, Козак, Збітнєв. Очевидно до цього списку мали б бути добавлені Вітренко, Корчинський і може ще хтось (я чув цифру 11).

saLAVado - 18-8-2004 у 00:57

Технічні кандидати, на мою думку, - це ті, які повинні "відкушувати" у основних(Вітьків) голоси.

Перший вдалий хід команди Ющенка

Dmy - 3-9-2004 у 17:32

Мені певною мірою сподобалося використання ефірного часу 2 вересня с 20:30 до 20:40 (такі не 20:20, як в Афіші). Зважаючи на ведення передвиборчої кампанії, очікував гіршого. Доречі, с 20:40 теж було незле - Бродський явно не збирається в Президенти, а роля його зводиться до того, жиби усіляко копати Кучму, його зятя, Януковича тощо, не надто дбаючи про власний рейтинг - жодного разу не сказав: "Вибери мене!", "Ви маєте обрати достойного кандидата."

Але вдалий хід - то не про це (треба було раніше, але якось руки не доходили, переглянув - не доходили ні в кого).

ЗА ЮЩЕНКА ГРАЄ АНДРІЙ СЕРЕДА!
Причому, судячи з контексту, грає відверто!
І ось це - хід!
По-перше, ЯК він озвучував ролік! ЯКІ переконливі інтонації! (І текст нічогенький з огляду на психологію)
По-друге, аргумент проти поширюваної опінії про "нерішучого, кволого" Ющенка, яким помикають усі, кому не ліньки. Хіба буде Середа ТАК підтримувати якусь шмату?
По-третє, навіть ті, кому "Кому вниз" - до дупи, або вони взагалі не чули, що воно таке, хоча б на рівні підсвідомості добряче засвоїли цей голос "від ТНК і пр." Тут тотальне буйство реклами нарешті грає на позитив. Для людей, які перманентно дивляться телевізор, Андрій вже - як член родини. Спробуй тут не повір!

Так що хай Янукович співає з якоюсь Русланою.
За Ющенка "співає" Середа!

Олександр Ганущин - 3-9-2004 у 21:41

Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Технічні кандидати, на мою думку, - це ті, які повинні "відкушувати" у основних(Вітьків) голоси.

Технічні кандидати це:
1) ті, за рахунок яких комплектуютсяь виборчі комісії (слава А.Пелещишину, але 13 не 11)
2) ті, котрих використовують як "щипачів" голосів від основних кандидатів (браво Салавадо, от тільки від Симоненка і Мороза теж).

А тепер про гравців, справа наліво
1) Ющенко з орбітою у вигляді Бродського, Грабара, частково Черновецького.
2) Кінах (радше орієнтується на Ющенка)
3) Омельченко (змушений балотуватися, щоб вийти із ситуації, але теж скоріше на Ющенка).
4. Янукович (з великим охвістям 13 кандидатів)
5. Мороз
6. Симоненко.
ВСЕ...

Олександра Бабяк - 3-9-2004 у 22:34

Дійсно ролик у Ющенка чудовий. Завдяки А.Середі аж за душу бере. А взагалі один із двох роликів дивлячись які я не сміялася. Не сміялася, ТОМУ ЩО щирий...
І кампанія така буде...

dr.Trollin - 18-9-2004 у 00:00

*заувага про недоцільність писання на плакатах Великими Літерами*

глас народа.
кгм... "гласик" народа.
малееенького такого...
http://www.livejournal.com/users/lanis/21871.html

Яндрух - 20-9-2004 у 12:25

Були вчора на 5-ому каналі на передачі "Час пік" по представникові "ворожого табору" - т.зв. "музична підтримка" або певний розрахунок на молодь. І не міг позбутися думки, що все те - наперед завчено та розіграно у прямому ефірі. Тільки, здається, Хома - фронтмен групи "Мандри", яко представник "табору Ющенка" - в дечому був послідовний у своїх висловлюваннях. А от представниця "табору Я", землячка його, молоде ше дівчисько (навіть забув, як ся називає - дарма, що ніби якась популярна...) не могла й двох слів своїх нормально зв'язати докупи - весь час жестикулювала своїми ніжними руцями й корчила всілякі міни то ведучому Скрипіну, то опонентові, а то й нам - телеглядачам.

І пригадались тоді передостанні през. вибори у США, коли змагалися Клінтон і Буш-старший: у підтримку свого кандидата команда його "найняла", відповідно: американців "R.E.M" та ірландців "U2".
І з'явившись одного разу обидва кандидати разом (!!) серед публіки (якась грандіозна тусовка, здається, була) зі своїми "друзями з світової рок-сцени", постало таке враження, що не кандидати на посаду президента США головними на тій дефіляді були, а, власне, Боно з U2 та фронтмен "REM" Майкл Стайп: саме тоді два тих американських політикани постали в тіні чей не богів з музичного олімпу, купалися у їхній славі, тим самим підвищуючи свої рейтинги. А для Боно й Майка Стайпа - не думаю, що цікавив якийсь заробок на виборах: для них просто, мабуть, було справою честі долучитися до світового, величавого шоу на ймення "Вибори президента США". І сумління їхнє залишилось непорушне щодо того, представника-висуванця якої партії - демократів чи республіканців - вони підтримали тоді.

Постає питання: коли в нас отаке буде?

Отруєння Ющенка

Юрій Карашівський - 23-9-2004 у 17:57

Здається, достатньо було сказано про цю резонансну подію. Багато загадкового і незрозумілого залишилося. Однак останні дві тези на цю тему інтригують:

1. Ющенка, можливо, отруїли співробітники СБУ (вище керівництво).
2. Отруїли його рецином.

Щодо другого, то тут все зрозуміло. Лікарі, за наявності хорошого обладнання, могли його ідентифікувати.

А от що робив Ющенко в СБУ? Домовлявся про вибори, давав свідчення, просто пив з ними каву?..

Олексій Мачехін - 23-9-2004 у 18:30

1. Мав вечерю з ними, і шо? Він доволі покрутився в політичних колах і має відповідні зв`язки.

2. МОЖЛИВО рицином. Я в це не вірю - після рицину до Австрії не доїдеш.

Олексій Мачехін - 24-9-2004 у 10:50

Януковичу сподобалось отруєння Ющенка.

Як повідомила «proUA» прес-секретар прем’єр-міністра Ганна Герман, в Івано-Франківську Віктора Януковича поранили гострим металевим предметом. Зараз він перебуває у лікарні. Інші подробиці поки що невідомі.

Як повідомлялось раніше, сьогодні в Івано-Франківську при виході з автобуса (ШО?????) біля Прикарпатського університету ім. В.Стефаника у Януковича невідомі почали кидати яйцями. Він впав. Охоронець переніс прем’єра в інший автомобіль. (Контужений яйцем???) Одразу після цього автомобіль поїхав від університету. Кореспондент «proUA» з Івано-Франківська передав також, що крім яєць в прем’єр –міністра кидали і іншими предметами.

Янукович перебуває в Івано-Франківську у рамках чотириденної робочої поїздки по регіонах України.

Обласний штаб кандидата в президенти Віктора Януковича в Івано-Франківську підтвердив інформацію про напад на Януковича та його поранення гострим металевим предметом.

Користувач Олесь - 24-9-2004 у 11:06

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
(Контужений яйцем???)


Контужений яйцем - непоганий діагноз. :lol:
У випадку, коли точний діагноз встановити важко, використовують ще збірний, який охоплює цілу низку патологічних станів - "вдарений мокрими майтками по голові".

Охоронець (один!) переніс (! - не перетягнув) ВЯ! Ну і ну!

Користувач Олесь - 24-9-2004 у 11:22

За версією агентства Інтерфакс-Україна при виході з автобуса прем'єр втратив рівновагу, охорона підхопила його під руки і перевела до автомобілю, який відразу ж від'їхав.

За версією агентства УНІАН при виході з автобуса в Януковича невідомі почали кидати яйцями. Він упав. Охоронець переніс прем'єра до іншого автомобіля.

(Українська Правда)

Користувач Олесь - 24-9-2004 у 11:38

Лист до редакції російського "Обозревателя":

http://www.obozrevatel.com/?r=lenta&id=155062

Наталка - 24-9-2004 у 12:12

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
(Контужений яйцем???)


Контужений яйцем - непоганий діагноз. :lol:
У випадку, коли точний діагноз встановити важко, використовують ще збірний, який охоплює цілу низку патологічних станів - "вдарений мокрими майтками по голові".

Охоронець (один!) переніс (! - не перетягнув) ВЯ! Ну і ну!


Бігме, не знаю, чи сміятися мені чи плакати? Про всяк випадок, зроблю і те, і те. :D :yawn:

"Сестро, а може все ж до реанімації? - Лікар сказав: до морга, отже, до морга!". :baddevil: Чомусь пригадалося... Ще й дивлюся, Ганна Стеців, чи як її там, вже не Ганна, а Касандра, бо хоча на місці пригоди не була, але все-все знає! Ось, приміром, хто тримає прапорець з написом "ТАК!", той не просто Ющенка підтримує, а взагалі з "Нашої України". Логіка залізна, місцями в залізобетнонну переходить... :mad:

marco - 24-9-2004 у 13:52

Такого хлопа як мур яйцем завалити???
А може він просто теє.... на ногах не цілком твердо стояв?

Істерія пішла на повну катушку - явно хочуть з Я жертву політичного терору зробити.

Пригадується подібна ситуація з іншим кандидатом - Шварцнеггером, якого також яйцями обкидали, але він встояв на ногах (здоровий спосіб життя в юності дався взнаки). І ще й вийшов з гумором з тої ситуації.

А Я намагається вийти з користю - принаймі нівелювати в очах тихщовірятьтелебаченню наслідки замаху на Ющенка.

Тяжко повірити що ситуація інспірована піар менеджерами Я - надто вона вже комічна і несерйозна, скоріше з випадкової провокації стараються витиснути максимум користі, як завжди недолуго...

Скільки то тепер анекдотів і бігмордів на цю тему появиться ;-)))

Юрій Карашівський - 24-9-2004 у 17:19

Ще в ранці в парламентських кулуарах Юрій Костенко зазначив, що не виключено наступна схема (зі списку Пі-Ар технологій): продемонструвати всім, що, мовляв, от які ці західняки віроломні. А ще ж Ющенка підтримують!.. Й зауважив, що зараз намагаються зіткнути чубами штаби В.А і В.Ф.

І вже після обіду на донецькому "For-Ua" з'являється розлогий коментар самого Я., котрий каже: "Зараз я зрозумів: націоналізм - це хвороба. І мені дуже прикро це стверджувати. Мені шкода тих молодих людей, що так зі мною вчинили. Але до них у мене немає питань. Натомість є питання до вождів, до оточення Ющенка, яке підштовхнуло молодих людей до цього"."..



Який збіг!

Я б на місці Януковича після цього звільнив усю свою охоронку (навіть так, для профілактики - раптом ще один Мельниченко зголоситься): як вони не вгледіли? Чому не прикрили своїми карками? А виявляється, проти націоналістів жодна охорона не встоїть.


До речі, не слід дивуватись, що Янукович вийшов з автобуса. Здається, він відкривав у Івано-Франківську нову чи то автобусну, чи то тролейбусну лінію (можливо десь хтось щось перекрутив і він насправді виходив з тролейбуса?..) Але не в цьому прикіл. Коли я дізнався про мету візиту, одразу пригадалось приголомшене обличчя однієї польської колєги (журналістка "Жечі Посполітої", Варшава), кілька років тому: вона була шокована повідомленням, що в момент, коли в державі проблеми з енергопостачанням, прем'єр (того часу - А. Кінах) замість того, щоб їх вирішувати, поїхав в якусь провінцію... відкривати тролейбусну лінію. От що значить - сила традицій!..

Андрій Пелещишин - 24-9-2004 у 19:00

Не думаю, що те що сталося з ВФЯ, є інсценізацією його команди. Швидше за все, на повну потужність запущено механізми дискредитації виборів з метою їхньої подальшої відміни взагалі з довічним усуненням обох Вікторів з політичної сцени України.
У цю картину гарно вписується і напад "Братства" на ЦВК. Уявіть собі повторення цього в ніч підрахунку голосів (як апогей виборів), та ще й після повного чи часткового усунення основних претендентів.
Напевно в штабі Януковича це вже відчули. Може саме цим обумовлені настійливі пропозиції Тигипка Ющенку очолити уряд при президенті Януковичі.
Може це дивно прозвучить, але напевно, це був би красивий спосіб боротьби зі зривом виборів - угода між Ю та Я щодо того, що програвший стає (залишається) прем'єром при переможцеві.

Олександра Бабяк - 24-9-2004 у 19:27

Команда Дона дійсно непрофесійна:wow:, адже навіть спробу замаху не змогли належним чином зіграти. Кинули яйцем в груди і впав. Прийого та масі тіла...
Ну, потім вирішили, що люди не полвірять і пішла купка варіантів, "що саме летіто " в бідного Вітю.:D
А яке миле личков Дона на "5-му" було... аж сльозу прошибло...:rolleyes:
Шурма сказав: як Віктор Анрійович захворів, то йому всі співчували, кожний депутат, а як на Віктора Федоровича здійснили замах, то дивіться як "купка нашоукраїнців" гуділи.:mad:
І хто ж там на початку Ющенку співчував? Точно не він і не йому-подібні. Хіба потім Гавриш за свої образи в адресу Ю. вибачався. :mad:

Олексій Мачехін - 24-9-2004 у 20:59

За однією з версій яйця полетіли після того, як Я, на питання про ветеранів УПА відповів доволі нечемно (так скажемо). Але не одразу - хтось встиг по ті яйця таки збігати і по помідори.... хоча вони й не дуже тверді.

Олександра Бабяк - 24-9-2004 у 22:21

Шкода, що хлопчина затормозив і кинув лише одне яйце. Невже важко два по-черзі. Оце б було...
Дивилися, сьогодні Т. Чорновола по 5-му? Тут просто "без коментарів". І він іще в політику преться...:o:(

Ігор+ - 24-9-2004 у 22:51

Диктор объявляет по стадиону: «На матче Черноморец - Таврия присутствует семь с половиной тысяч зрителей. » Потом, помолчав чуток добавляет: «И все за Януковича! »
:)

marco - 24-9-2004 у 23:18

Так, Чорновіл "поплив"...
Знайшов у цій історії оправдання зробленому давніше вибору. Але чомусь в мене таке враження що він зазомбований. Пояснити абміційністю, незреалізованістю чи навіть грошима - складно. Перше і друге свою роль безперечно зіграло, але щоб такі різкі зміни... Підозріваю що з ним добре попрацювали психоаналітики (моя власна думка).

Ще цікавий факт, що більшість тих хто поливають останніми словами Ющенка і підспівують Януковичу - львів'яни: тепер той же Чорновіл, Базів, Герман, Шурма...

І ще моя особиста версія чому Я так раптово втратив притомність: він не бачив що кидали, а відчув удар, намацав рукою щось мокре і тепле і певно вирішив що то кров... В мене такий однокласник був, подібної комплекції, чи не найбільший забіяка в школі, а коли брали в нього кров з пальця - млів відразу :-)

Яндрух - 25-9-2004 у 20:17

Ось цікава аналітична стаття:
http://www.from-ua.com/politics/41518955af18a/

Святослав - 25-9-2004 у 21:43

У світлі останнього "теракту" :) пропонується тепер зустрічати Януковича старим добрим слоганом з мультика про капітана Врунгеля:
"СТРАУСОВЫЕ ЯЙЦА! ЛУЧШИЕ В АФРИКЕ СТРАУСОВЫЕ ЯЙЦА!!!" :D

Яндрух - 26-9-2004 у 18:25

Із цього всього, очевидно, тільки кандидат-"комуняка" П. Симоненко слушно резюмував останні події: обидва основних кандидати намагаються просто "вичавити" в населення їхню жалість щодо них - їхньої конкретної персони, тим самим підвищуючи рейтинґ на кількоро балів. І особливо наголосив на власне провокації, що було виконано по одній з обидвох сторін.
Тобто, не потрібно вже рюмсати над "народним кандидатом" за ніби-то спробу влади його отруїти, бо він сам, кандидат (радше люди з його оточення), пішов (пішли) на такий нечуваний досі для "демократів" фарс: розіграти спробу "фізичного знищення кандидата".
Сучасні технології дають можливість добитися успіху у всьому: пластична хірургія, підтягування шкіри обличчя, зморшок; нешкідливе втручання у мову й дикцію людини... А як результат дістаємо в населення до "образу месії" ще "образ мученика" - а тих, кого гноблять, у нас люблять.

З другого табору така зухвала й, повторюсь, нечувана для "демократів" "гра на публИку" призвела до відповідної протидії: "А ми шо - гірші?! Вже хто, хто - а щоб ВОНИ і так "пудрили" "маленьким українцям" мозґи!!?" І блискуче розіграли, як вважаю, навіть вже не фарс і не провокацію, а правдивий "цирк на дроті" з тою "яєчною атакою" від якої аж навіть можна зземліти: навіть не для "насєлєнія", а для "оточення ЇХНЬОГО вождя". Абисьте знали, шо ми теж усілякі штучки-дрючки вміємо робити не зугірш вас!

Про мене, то "провокація", що була другою, є геніальною через свою ж простоту: жодних тобі чужоземних ескулапів (а отже і купу грошей на них), ніякого тобі серйозного спотворення обличчя, ні максимальної мобілізації штатних "спіндокторів" для вигідного скеровування в певне русло інформ. потоків... А так, просто: поцілили на людях в тебе яєчком, ти зробив здивовану міну й відрубався (так - ніби-то...) - всьо, далі вже не твоя справа. Ну, хіба шо у спокійній обстановці записати жалісливе й повчально-високоморальне інтерв'ю для "кого треба" (якшо воно вже не було записано заздалегідь...)

Одним словом, чим далі в ліс... ну, тобто, чим ближче до виборів, тим - погодьтеся! - цікавіше стає!

(Може, недарма сьогодні, в неділю, по богослужінні в церкві отець наголошував на "не простій ситуації з тими виборами". І доніс людям вже навіть не прохання, а ЗОБОВ'ЯЗАННЯ від Блаженійшого постійно по відправі відмовляти молитву за прийдешні вибори. Щоби на "час Х" не сталося раптового помутніння розуму; здмухнути пудру з мізків...)

Користувач Олесь - 27-9-2004 у 08:32

На користь версії, що замах яйцем був запланованою самим же штабом ВЯ, на мою думку свідчить наступне. Переглянув я кілька разів відеозапис - виходить з автобуса ВЯ, вже в момент, коли ВЯ ще не ступив на землю, в груди йому трафляє яйко. Так виглядає, ніби донові навіть на це звертають увагу, він схиляє голову, дивиться на заляпану вилогу жакета, розуміє, що ось він - момент, треба падати і театрально падає. Ще один момент - товстий дядько, який вийшов з автобуса передостаннім, не переживає, не метушиться, як себе веде охорона (і люди в таких реальних ситуаціях), а спокійно собі стає коло автобуса і запихає руки в кишені (в той час, як охорона волочить скривленого на писку ВЯ до машини).

marco - 27-9-2004 у 09:39

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Тобто, не потрібно вже рюмсати над "народним кандидатом" за ніби-то спробу влади його отруїти, бо він сам, кандидат (радше люди з його оточення), пішов (пішли) на такий нечуваний досі для "демократів" фарс: розіграти спробу "фізичного знищення кандидата".
Сучасні технології дають можливість добитися успіху у всьому: пластична хірургія, підтягування шкіри обличчя, зморшок; нешкідливе втручання у мову й дикцію людини... А як результат дістаємо в населення до "образу месії" ще "образ мученика" - а тих, кого гноблять, у нас люблять.


Навряд чи коректно ці два теракти ставити поряд...
Власне основне завдання штабу Я використати "цирк на дроті" з яйком щоб нівелювати гостроту замаху на Ющенка.
Що власне шановний Яндрух тут і намагається пропагувати :mad:

Наталка - 27-9-2004 у 14:59

Ага, а облити людину лайном можна і без усяких сучасних технологій, як це зробив "непідкупний" Мороз та "принциповий" Симоненко. Їм же теж треба якось рейтинги підвищувати і бали збирати на свою користь, он і "конотопська відьма" вигулькнула з політичного "нєбитія"... Не знаю, що до "ніби-то" замаху, але висновкам австрійських лікарів я довіряю більше, ніж усім соціопатам, тобто соціалістам, разом узятим з комуністами. Що ж стосується Януковича - то це просто хохма. Вибір нехай кожний робить за себе і для себе, свій я вже зробила. Месії, мученики, яйця, комуно-соціалістичний тлум - мені то всьо байдуже. Я свій голос віддала ще в 2002 році, і досі не трапилося НІЧОГО, що змінило б мою думку.

marco - 27-9-2004 у 16:53

Передбачав я вище:
Цитата:
Скільки то тепер анекдотів і бігмордів на цю тему появиться ;-)))

але щоб аж стільки!!!
http://www.yanukovich.nm.ru/
:lol:

Sergi Adamchuk - 27-9-2004 у 16:55

Здається після пятничного яйцешоу віру у Януковича можуть втратити його висуванці: Кучма, Медведчук і т.д.
Янукович намагається шукати підтримки у Росії, він вже пообіцяв (http://www.pravda.com.ua/archive/2004/september/27/news/12.shtml) російським журналістам
надання статусу державної російській мові, невступ до нато, тіснішу інтеграцію з Росією у випадку якщо стане президентом.....

рініше він стримував висловлювати такі свої наміри

Наталка - 27-9-2004 у 18:44

Так, пам’ятається (боже, як мені багато років!!!) Кучма у 1994 так само багато чого подібного обіцяв - називається, "і ви обіцяйте". Надія помирає останньою, обіцянки - цяцянки... Що до другої державної мови - виходить, що яйцепораненому кандидату, проФФесору і за сумісництвом - прімьєр-міністру України начхати навіть на рішення Конституційного суду, в народі більш відомого під назваю "кучмин суд", який чітко і ясно постановив, що державна мова в Україні - одна, і вона українська. Вочевидь, таке рішення КС - не по понятіям. :mad:

Щойно почула - Янукович буде копати якийсь тонель до російських берегів (Біломорканал??!!), чи міст будувати... Ось що означає "контузія, не сумісна з життям" та "після тяжкого поранення, не приходячи до тями, повернувся до виконання своїх обов’язків"! :mad::mad:

Андрій Пелещишин - 27-9-2004 у 23:28

Ну ось і прозвучав останній аргумент - "друга державна мова". Чесно кажучи, думав, що на цих виборах обійдеться без нього (з вуст головних претендентів). Таким чином, запелювавши до "національного питання", влада фактично визнала свою слабкість на виборах - адже це аргумент слабких. У той же час Ющенку вдається не використовувати таких аргументів взагалі.

Результату він не дасть. Адже аргумент дуже суперечливий. Можливо, він трішки підніме популярність ВЯ серед "червоного" електорату, але той електорат уже і так обробляється подвоєними пенсіями. Тай не той тепер лівий електорат, що в 94, не той.
Зате, число тих "хто ні за яких умов не віддасть свій голос" ВЯ неминуче виросте. Серед моїх знайомих є пару чоловік, які розглядали можливість голосування за ВЯ, проте друга державна - це той рубіж, який для них є абсолютно принциповим. Крім того, серйозно змобілізує "національно свідомий" електорат на прихід до дільниць.
Що ж підштовхнуло ВЯ до такого кроку? Адже раніше це питання не піднімалося, тобто в головному наборі аргументів не було присутнє. Думаю, можуть бути дві причини:
- емоційна неврівноваженість ВЯ, яка використовується кимось з оточення для свідомого та ефективного спрямування кампанії ВЯ в хибне русло (на фоні комедії з яйцем це виглядає цілком логічно)
- крайній захід, що свідчить про абсолютну невпевненість в отриманні значної кількості голосів Кінаха, Мороза та Симоненко в другому турі, або взагалі невпевненості в проходженні в 2-й тур.

Цілком можливо, що другий варіант є аргументом у процесі реалізації першого варіанту (вони не взаємовиключні).
Бо після історії з яйцекиданням у мене склалося враження що в команді ВЯ хтось дуже серйозно працює проти нього, штовхаючи його до наперед хибних дій. Враховучи гібридність його команди, це є цілком можливо та ймовірно. Чого лише варта заява Герман, що інцидент в Франківську - "провокація проти Ющенка".

PS Цікаво, а хто допомагав ВЯ заповнювати анкету кандидата? І чи не тоді його почали "розводити" на мовному питанні?

Роман Голощук - 28-9-2004 у 09:47

Янукович також відкинув можливість "полюбовно" домовитись з основним конкурентом. Він наголосив, що в разі своєї перемоги він в жодному разі не візьме Ющенка прем'єром.

Sergi Adamchuk - 28-9-2004 у 10:05

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Паславський
Ще варіант - оточення Я готувало серйозну провокацію, але кидок яйцем зіпсував усі плани...


Мені теж здається що команда Я планувала у Франківську сцену теракту проти нього, згідно сценарію Янукович мав продемонструвати як він стає жертвою западенських екстримістів-націоналістів, щоб показати з негативного боку ту частину електорату, яка його підтримує найменше...... коли Дмитро жбурнув у нього яйцем, сам Я не догнав одразу чи це частина їхнього ж плану чи випадковий кидок, і почав грати свою роль..... вийшло так, що все що робили, аби повернути ситуацію у своїх інтересах тільки псувало..... в тому числі заяви Герман і Чорновола....... зробили вони Януковичу ведмежу послугу.......

fish - 28-9-2004 у 15:52

Десь ішлося про те, що охорона коло лікарні була виставлена ще за добу до інциденту...

Отруєння Ющенка-2

Юрій Карашівський - 28-9-2004 у 16:50

Нагадаю своє питання:

що робив Ющенко в СБУ? Домовлявся про вибори, давав свідчення, просто пив з ними каву?..

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
1. Мав вечерю з ними, і шо? Він доволі покрутився в політичних колах і має відповідні зв`язки.

2. МОЖЛИВО рицином. Я в це не вірю - після рицину до Австрії не доїдеш.



"Як повідомив глава слідчої комісії Володимир Сівкович, керівництво СБУ зустрічалося з Ющенком для обговорення питань участі або неучасті спецслужби у виборчій кампанії.
За словами Сівковича, на засіданні комісії вони були здивовані, що зустріч керівництва СБУ відбувалася "вночі в приватному будинку, на дачі одного з керівників СБУ".
Сівкович уточнив, що зустріч проходила в ніч з 5 на 6 вересня. За словами Сівковича, глава СБУ Ігор Смешко підкреслив, що зустріч проводилася на прохання Ющенка."

Цікаво, якщо Ющенко сам запропонував, то чого поперся на приватну дачу СБУ-шника? Яка обов'язково прослуховується і не давала гарантії безпеки? Чи В. Ю. такий наївний, що вірить на слово "чесним офіцерам, які ще не перевелися в СБУ і МВС"?


до fish
в "Українській правді" про це йшлося.


І ще по кандидату Януковичу. Хтось скаржився, що в агітаційних матеріалах Я. не має жодного слова про його "ходки". І ось прогрес. Серед матеріалів дійсно не знайдеш слів "в'язниця", "грабунок" etc., але...
Переді мною лежить антаційний лист під назвою (друкую мовою оригіналу, друк ООО "ПРА "Візуальні комунікації". ЗАмовлення №208, Наклад 200 000 екз. Підписано до друку 04.08.04).

"ЯНУКОВИЧ Виктор Федорович
Линии судьбы".


Cеред віх отіє "лінії" є один, або навыть 2 пункти, з яких людина обізнана із ситуацією може зробити вірні висновки, що такі факти мали місце в житті кандидата. Цитую:

"Суровое испытание. Выбор жизненного пути...
Виктору 17 лет. Стать самостоятельным. Любой ценой и быстрее. Подростковая дерзость и максимализм. Жестокий жизненный урок. Любой твой поступок может оказаться определяющим в жизни. Это и есть судьба. Нельзя отчаиваться и плыть по течению. Нужно уметь побеждать. И прежде всего - самого себя. Тогда изменишь судьбу.
Доказал это всей последующей жизнью.

Впереди - вся жизнь...
Они встретились, когда ему было 19 лет. Людмила поверила в него. С тех пор она его главная нравственная опора, самый близкий человек. Расписались в ЗАГСе в 1972 году..."

Отже, з усього цього випливає, що "Стати самостійним" по-донецьки - сісти по-малолєтці. Відсидіти - це перемогти себе. Довести "всей последующей жизнью" - зробити другу ходку (познайомились з майбутньою дружиною в 1969 році, одружились через три роки. Вона його чекала, як з армії). І врешті-решт - дружина є єдиною моральною опорою Януковича. От кому ми завдячуєм "перевихованням" "буйного" підлітка в прем'єр-міністра.

До речі, виходить, що в армії Янукович так і не служив. А тепер ця людина якимось чином претендує на посаду Верховного головнокомандувача, себто гетьмана. Ех, нема кому край боронити, як казав мій військовий наставник, оцінюючи "нулячі" знання курсантів.

tetyana - 28-9-2004 у 20:34

думаю, що після цього (як влучно назвали) яйце-шоу рейтинг януковича однозначно впав. якщо послухати думки людей (електорату), то це сприймається не як трагедія, а як фарс і тільки. тим більш, що у світлі останніх подій (отруєння Ющенка і реакція громадськості на це) зрозумілою є мета цього невдалого театрального дійства. Оскара за таке не дадуть.

"Дневной Позор"

Роман Голощук - 28-9-2004 у 23:32

Цитата:
Першим відправив користувач tetyana
Оскара за таке не дадуть.


А чому не дадуть. Може варто спробувати:

"Россия выдвинула на "Оскар" первый российский блокбастер "Ночной Дозор" в номинации "Лучший иностранный фильм".
Украина решила не отставать от своего северного соседа и выдвинула на "Оскар" независимый украинский фильм "Дневной Позор" в номинациях "Лучшая мужская роль", "Лучшая продюсерская работа" и "Лучшие спецэффекты". :)

Джерело - http://www.ham.com.ua/

Лучишин Роман - 29-9-2004 у 15:36

Виборів може й не бути: http://www.pravda.com.ua/archive/2004/september/29/2.shtml

Користувач Олесь - 30-9-2004 у 08:06

Гані Дон з яйцями

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=31148

Наталка - 30-9-2004 у 16:50

Мені от цікавить реакція Кучми на пашталакання премьєра про подвійне громадянство та інші цяці. Данилович солідно пояснив, що то "передвиборча гарячка, це просто передвиборчі обіцянки". Отже, маємо кандидата в президенти, який або бреше, бо не збирається виконувати того, що обіцяв (хазяїн свого слова - слово дав, слово забрав?), або... збирається? Тоді ще гірше. Пояснення "та то передвиборчі обіцянки", на мій погляд, смердить, бо в перекладі означає "вам, блін, скільки не обіцяй, усе мало!". :mad:

Користувач Олесь - 1-10-2004 у 14:53

Думка представника Білоруського народу (взято з http://www.bbc.co.uk/ukrainian/forum/story/2004/09/040927_mova_russ... ):


Пан Януковіч прапануе тое ж, што ў Беларусі рэалізаваў Лукашэнка - з 1995 года там амаль не засталося ў гарадах беларускамоўных школаў, няма ніводнай беларускамоўнай вышэйшай навучальнай установы, справаводзтва пераведзена выключна на расейскую, няма ніводнага нацыянальнага тэлеканала на беларускай мове, няма беларускамоўных этыкетакна таварах, беларуская мова сталася мовай нацменшасьці беларусаў на сваёй зямлі. Дзеткі, бацькі якіх дамагаюцца беларускамоўнага навучаньня, вучацца дома і здаюць экзамены экстэрнам. За беларускую мову на вуліцы Менска міліцыя можа зьбіць чалавека, што не раз было. Януковіч паходзіць з Беларусі, вось ён і пераймае замашкі шклоўскага дыктатара. Калі украінцам падабаецца гэткая ж пэрспектыва - галасуйце за пана Януковіча.
Валерій, Мінськ, Білорусь

Олексій Мачехін - 1-10-2004 у 16:53

Моя плакати:
http://5tv.com.ua/newsline/119/0/1427/

rost - 1-10-2004 у 19:32

Подивився вчора теледебати Буш-Кері. Пеpше враження -- Буш не такий дурний, як виглядає. Хлоп простояв півтори години один на один, без дорадників і спічрайтерів і, не змолов жодної дурниці.

Оскільки самі американці визнають, що 2004-у крім їхніх виборів українські будуть найважливішою подією в міжнародному політичному житті, то хотілося знайти якісь аналогії чи паралелі. Але хіба крім того факту, що і в Америці і Україні є два явних фаворити важко знайти подібності.

Ну по-перше Бушу і в голову не прийшо відмовитися від теледебатів. Напевно робота президента США вимагає від нього менше часу ніж "стаханівський труд" українського "премьєра". По друге в ході дебатів президент США нагадав, що він і його опонент мають однаковий доступ до аналітичної інформації як з державних (ЦРУ, ФБР + аналітичні ресурси конгресу) так і недержавних ресурсів. Кері навіть в голову не прийшло звинуватити Буша в використанні владних ресурсів для передвиборної боротьби. В Україні ж всі державні ресурси праватизовані президентом і працють на одного кандидата.

Інформаційна блокада всіх реальних суперників Гані Дона це реaльний результат кучмакратії, бо в демократичній країні таке є просто неможливим. Логічним продовженням цього є розвинутий лукашенкізм. Тому, якщо ставленик Кучми, кримінальник-рецидивіст, стане президентом України, то наступні українські вибори будуть порівнювати вже хіба з білоруськими але не американськими.

tetyana - 1-10-2004 у 20:10

янукович не стане президентом. І він і його команда знають це. Дмитро Корчинський в одній передачі на 5-му (якщо не помиляюсь) сам про це сказав. А він людина наближена до януковича.

rost - 1-10-2004 у 21:16

Цитата:
Першим відправив користувач tetyana
янукович не стане президентом. І він і його команда знають це.

Боже, як би хотілося в це вірити. Але при всіх недоліках Януковича повним дурнем назвати його важко. Тому, знаючи, що президентом йому не стати, перше про що би він подбав -- це про свою репутацію після виборів. І , що найменше, не виставляв би себе паяцом, що падає "на яйця".

tetyana - 4-10-2004 у 18:37

стосовно яєчного скандальчику, то напевно янукович його і не прагнув. розроблявся більш трагічний сценарій, за яким мав відбутися серйозний "замах". але відбулася або підстава або непередбачений казус

Користувач Олесь - 7-10-2004 у 08:11

Вчора на першому путінському в новинах був сюжет, як представники "Нашої України" знищують (цитую) "агітаційні матеріали конкуруючих кандидатів у президенти. Міліція вирішила не втручатися." Йшлося про антиющенківські матеріали, але як бачим, путінські новини з дикторками-піонервожатими традиційно "об'єктивні і правдиві".

А ще в день яєчного теракту в передачі на тому ж каналі диктор сказав "сподіваюся, ви нас не закидаєте яйцями, як це зробили з українським прем'єр-міністром Віктором Ющенком".

Юрій Карашівський - 11-10-2004 у 12:02

До речі.
Останні заяви з приводу можливого отруєння Ющенка "біологічною зброєю" дійсно можуть мати неабиякі наслідки для України. В першу чергу - на що одразу звернули увагу провладні канали - це може спричинити санкції та перевірки зі сторони ЄС та США. МЗС спробувало з деяким запізненням розповсюдити ноту, що Україна не виробляє біологічної зброї. Однак навряд чи це спрощує ситуацію: займати позу країни, яка "виправдовується", дуже не вигідно. Але, на щастя, за кордоном, задється, поки що розрізняють "отруєння біологічною зброєю" та "вигшотовлення БЗ" і корелюють ці заяви із виборами. Оскільки перше означає, що цю "зброю" можна було звідкісь завезти, не порушуючи взятих на себе зобов'язань, а друге - що Україна страшніша від Іраку, бо: а) знаходиться під боком; б) коїть заколот проти ЄС-демократії.
Знову ж таки, оприлюднювати заяву про отруєння БАР (біологічно-активними речовинами), називаючи їх зброєю (фактично - Зброєю Масового Знищення) лише з політичних мотивів - дурниця. Оскільки в разі перемоги кандидата Ющенка першим, чим він буде займатися - переконувати Захід у відсутності БЗ в Україні, організації перевірок і прийомів закордонних організацій з безпеки.

Користувач Олесь - 14-10-2004 у 07:37

Цитата:
...містом пройшов “беркут” з автоматами. Підприємствами, школами, садками. Всіх попередили, щоб не йшли на мітинг із “ющенківцями”. А не послухаються – звільнення з роботи або невиплата зарплати.

...Міліція нам розповіла, що спеціально на час нашого приїзду призначено футбол і на нашу машину буде напад. Що начебто п’яні шахтарі, повертаючись із футболу, закидатимуть камінням автомобіль, екран з Ющенком.


http://www.gazeta.lviv.ua/2004/10/14/NewspaperArticle.2004-10-13.20...

rost - 14-10-2004 у 09:03

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський
Останні заяви з приводу можливого отруєння Ющенка "біологічною зброєю" дійсно можуть мати неабиякі наслідки для України. В першу чергу - на що одразу звернули увагу провладні канали - це може спричинити санкції та перевірки зі сторони ЄС та США.

Це є "геніaльний" хід. Мовляв, навіть, якщо тебе отруїли, будь вище цього, бо кинеш тінь на свою країну.

Але держава для замаху на життя одної людини не дуже і потібна. Якщо, зловмисник когось напр. отруїть токсином виділеним з блідої поганки, то ніхто не називатиме це застосуванням ні біологічної ні хіічної зброї. Бо між зброєю і просто отрутою величезна, часто недосяжна дистанція. Болгарського дисидента колись вбили в Лондоні, штрикнувши парасолькою. При розтині, в місці уколу, випадково знайшли маленьку кульку з слідами ріцину. Якби не та кулька то так і ніхто ніколи б не дізнався від чого помер той бідака. Але той же ріцин, який стосунково легко виділити навіть в більш менш обладнаній домашній лабораторії не надається до бойового застосування. Тому навіть "успішне" застосування зловмисником бактеріальних чи хімічних препаратів в одиничних випадках немає прамого звязку з біологічною чи хімічною зброєю.

В Росії було кілька випадків "успішного" застосування секретних хім. препаратів для адресного вбивства бізнес конкурентів. Розкриваються такі речі дуже складно, як правило, коли попадаються речові докази, бо самі препарати діють так опосередковано, і в таких зникомих дозах, що знайти їх традиційними методами криміналістичної експертизи практично неможливо. В одному з випадків мікродози активної отрути знайшли на поверхні мікрофона телефонної трубки, після того, як загинули троє людей, що користувалися цим телефоном. Як би зловмисники вчасно підмінили цю трубку, після здіснення злочину, ці три смерті списали б на трагічний збіг обставин. А скільки таких смертей і списано на інсульт, серцевий напад, смертельний астматичний приступ, бо речових доказів ніколи не знайшли?

Тому, хоча, вищезгадані речовини не надаються для масового застосування і не відносяться до бойових, це однак не заважає застосовувати їх для індивідульно заточених замахів. А оскільки просочилися вони навіть в кримінальні середовища, то навіть спецлужби не обов"язково задіювати, для організації замаху на конкурента.

Користувач Олесь - 15-10-2004 у 07:20

Вчорашні вечірні новини на першому путінському. Сюжет про вибори в Україні. Аналіз розподілу потенційних голосів за ознакою "мовності" виборців (тобото що розподіл голосів за кандидатів серед україно- і російськомовних одинаковий до навпаки). Поступово перехід до того, що за Ющенка голосуватимуть націоналістично налаштовані громадяни і відразу перехід до повідомлення про дефіляду ветеранів УПА у Львові в стилі "ви сєбє прєдставляєтє, ва Львовє празднавалі гадавщіну павстанчєскай арміі", яка - цитую - "УПА вхаділа в састав войск СС (!), а послє аканчянія вайни єщьо дєсять лєт убівала мірних житєлєй. Сєчяс власті хатят уравнять іх в статусє с вєтєранамі вайни". Асоціятивний ряд простий - Ющенко - націоналісти - УПА - СС - Ющенка виберуть і УПА тут же почне "убівать мірних житєлєй".

fish - 15-10-2004 у 08:34

Думка.

Для чого технічні кандидати? Відповідь: кожному техкандидатові можна мати двох спостерігачів на дільниці.

що ми маємо робити? Відповідь ясна: забити ці місця.

Юрій Карашівський - 17-10-2004 у 16:28

Вчора, на одній з під'їзних доріг до Києва (напрямок - з Вишневого) - мій колега-телеоператор спостерігав довжелезну колону військовослужбовців на автівках. Точну кількість солдатів він не зміг визначити, але той факт, що колона рухалась не менше ніж 15-20 хв лише через один відтинок автошляху вказує, що їх було не 100 і не 200 осіб. Щонайменше - кілька тисяч. Цього ж дня сталася дивна подія біля офісу "5 каналу": до Рибальського півострова, де той розташований, підплили якісь катери, висадили "десант" і в прилеглому Парку Слави розпочалась шалена стрілянина (вочевидь - холостими набоями, та все ж). Ані міліція, ані інші "компетентні" органи не визнали цього факту і сказали, що їм про подібне нічого не відомо.

jaguara - 19-10-2004 у 20:45

Не знаю, чи хто бачив, але мені з колегами знову стало сумно
http://www.ugroza2004.narod.ru

Поділіться думками з цього приводу...

Лучишин Роман - 20-10-2004 у 12:56

#jaguara
Це тільки й те, що треба владі.

jaguara - 20-10-2004 у 13:06

2 Роман: що саме? Аби мороз по шкірі йшов від їх методів?

Лучишин Роман - 20-10-2004 у 13:22

Гірше. От це воно мені настрій "підяняло". Від такого хочеться на АП бомбу кинути. А яника або медведчука чи когось іншого з тої банди особисто радий би застрелити за таке.
Це ще добре що це виплило. Якщо це вже сталося, то я не думаю що здійсниться. Але сам, що АП таке планує означає, що вони нас вважають за м'ясо, а Україна для них зона. :baddevil:

Odarka - 20-10-2004 у 14:23

Не знаю чи вже було тут таке нафорумі, але пропоную пану Пелещишину зробити своє голосування.обимо з поетами..хто найкращий. то давайте так зробимо з з кандидатами в презеденти. Хай це, можливо буде нова тема, але тільки так ми зможемо побачити кого підтримує більшість:)) І який у кого рейтинг... Пане Андрію ви згідні?

Юрій Карашівський - 20-10-2004 у 17:38

Думаю, це пушка. Тобто в аспекті, що вибухи будуть саме в Донецьку. Нонсенс.
опозиція працює на випередження, вірить всьому, що їй підкинуть. з такими заявами можна легко лоханутися. тобто їх же ж самих зараз звинуватять у провокаціях...
вони постійно роблять такі заяви, не показуючи документи на підтвердження і шифруючись. це розводняк.

Є інша інформація. Валютні обмінники отримали нерукописну вказівку НЕ ПРОДАВАТИ "у.битих е.нотів". Нацбанк продовжує викидати на ринок великі суми доларів, штучно стримуючи офіційний курс долара. За прогнозами голови бюджетного комітету П. Порошенка, до кінця року валютний резерв України через це зменшиться на 1 млрд. грн.
Укрзалізниця дала таку ж негласну вказівку не продавати квитки на 22-23 жовтня, щоб не пустити в Київ приїзду людей для акцій протесту.
На автошляхах, що ведуть до Києва, ДАІ шманає всі машини. Знайомі поки доїхали, 8 разів "спирались" вуйками в кашкетах, заплатили чималеньку суму грошей, щоб їх пропустили далі.

Лучишин Роман - 20-10-2004 у 19:22

Тепер коли це стало відомо, то вибухів не буде (99%). Але мал що вони ще можуть придумати.
На рахунок у.е. то у Львові я вже замічав цікаву ситуацію коли я обмінював е.ноти на гривні. Біля обмінного пункту стояла жінка я дивилися чи часом не здають американські. Я тільки мені видали гривні, вона тут же з проитилежним запитом.

Odarka - 21-10-2004 у 11:35

Доброго дня, .

Ось, читайте. Такі сигнали нині йдуть звідусіль. Ні однієї публічної заяви. Такі випадки
вже
зафіксовані в Одеській, Полтавській, Сумській областях і дуже масово
- в
Київській області. Це тільки те, що я знаю. Те, що сигнали ідуть
звідусіль,
свідчить про системну підготовку масових фальсифікацій.

++++++++++++++++++
Цитата:
Ходил я недавно на избирательный участок и наблюдал интересную
картину ...
Меня в списках нет, родители указаны неправильно (ИО), год рождения
друзей
неверен, имена знакомых изменены. Председатель участка объясняет это
неточностями в составлении списков, однако говорит о том что в статье
34
закона о выборах Президента говорится: если данные указанны неверно,
то на
участок пришёл другой человек, а так как его в списках нет, то
голосовать он
права не имеет, а может обжаловать после выборов в суде своё
избирательное
право. Поэтому кто-то смотрит футбол, кто-то общаеться в форуме ,
пьет пиво и
кушает жевачку не подозревая что получит поджопник в день выборов. Я
долго
живу на одном месте, многих знаю, но редкая семья указанна без
ошибок...

P.S. Проведайте свой участок до 29.10.2004 можно будет ещё исправить
корявую
руку нечисти.

Ага, надо будет проверить статистику этих "ошибок" по
кандидатам. То-то
теперь вспоминаю, как вечерами ходили какие-то робкие, заикающиеся,
краснеющие дамочки "от ВАЮ" без удостоверений ("ну я
забыла сегодня...";) ,
чего-то спрашивали... Главное, что их интересовало - за кого намерен
голосовать клиент.
++++++++++++++++++++++++

У мене на дільниці така ж фігня. Кілька днів тому по квартирам ходили
якісь
стрьомні хлопчики, типа агітували за Ющенка. Без документів. Навіть
якісь
газетки роздавали. Не так агітували, як намагалися випитати - за кого
збираються голосувати мешканці будинку? А вчора бачу оголошення біля
свого
під`їзду. Типа, всі списки виборців, складені раніше, оголошуються
недійсними
(!?) А хто хоче запобігти непорозумінь в день виборів, може прийти з
паспортом на виборчу дільницю та перевірити свою наявність у нових
списках.
Психологічний розрахунок тут простий і дуже точний. Мало хто захоче
пертися с
паспортом на дільницю та перевіряти. А в день голосування їм замість
бюлетенів покажуть болт і скажуть: "Самі винні - адже вас
попереджали, все по
закону..."

Я так розумію, така байда готується у тих регіонах, де сильні позиції
Ющенка.
Багато його виборців банально не зможе проголосувати, тому що їм
просто не
дадуть бюлетені. Зате дофіга буде "мертвих душ" та лівих
бюлетенів.

Ну, я взяв паспорт та пішов. Зрозуміло, мене в списках не виявилося.
І не
було багатьох моїх сусідів, які живуть у будинку по 30 років і завжди
ходять
на усі вибори. Зате я встиг побачити прізвище своєї сусідки, яка вже
кілька
років в будинку не живе. Ну, я звичайно шухєр підняв. На місцевому
рівні. Але
моя дільниця - це крапля в морі. Потрібен масовий контроль.

Усі, кому не байдужа доля виборів:

1) Не лінуйтеся, сходіть на свою дільницю та перевірте наявність у
виборчих
списках себе і своїх близьких. А також правильність усіх ваших даних
(ім`я/по-
батькові, рік народження, адреса і т.д.) Це можна зробити до 29
жовтня.

2) Посилайте в жопу усіх "агітаторів", які питатимуть, за
кого ви плануєте
голосувати.

Розкидайте це повідомлення по форумах, які знаєте.

Остап_М. - 21-10-2004 у 15:27

Звернення
представників творчої інтелігенції України до громадян України

Шановні співвітчизники!
Більшість із нас далекі від політики. Але сьогодні, коли на багато років уперед вирішується доля України, ми не можемо й не маємо права мовчати.
Ще не так давно ми були певні: незалежність України означатиме не лише добробут її громадян, а й культурний розквіт, формування суспільства по-справжньому вільних, духовно багатих людей, господарів на своїй землі. На жаль, дійсність не справдила цих сподівань.
Йдеться не тільки про те, що переважна більшість українців досі живе в бідності й безправ'ї. І не лише про те, що українська література, театр, кіно, музичне виконавство виявилися непотрібними державі, владці якої є в суті своїй людьми низької культури.
Значно гірше, що від певного часу в душі людей став знову заповзати страх - той самий страх, якого ми начебто позбулися 13 років тому. Сьогодні ми дедалі частіше боїмося вільно говорити, щоб не втратити останнього, що маємо, - роботи й шматка хліба. А замість затишного європейського дому з його заможним життям і повагою до закону знов пропонують євразійські простори і навислий над ними грізний привид деспотії й варварства.
Стає очевидним: дорога, якою вело нас дотеперішнє керівництво держави, - це дорога в глухий кут, у минуле в його найбрутальніших формах. Тому ми прагнемо змін і віримо, що вибори 31 жовтня принесуть нам ці зміни. Тому ми рішуче не приймаємо Віктора Януковича - кандидата від чинної влади, який обіцяє нам "спадковість курсу", а отже - дальший розквіт безкарного чиновницького свавілля, духовний та моральний занепад нації.
Під загрозою тисячолітня культура великого європейського народу, який віками боровся за свою свободу, пережив війни, голодомори та масові репресії - і зумів подарувати людству Олександра Довженка і Леся Курбаса, Максима Березовського і Миколу Лисенка, Олександра Архипенка і Казимира Малевича, Соломію Крушельницьку й Івана Франка, Тараса Шевченка і Лесю Українку. Сьогодні випадкова корумпована верхівка знову хоче повернути нас назад у рабство, відібравши мову і душу, пам'ять і гідність.
Україні загрожує перетворення на одну з жалюгідних диктатур "третього світу" - безликий ринок дешевої робочої сили і гарматного м'яса для вжитку злочинних владців.
Бажаючи добра й гідного життя собі, своїм дітям та онукам, ми повинні, незважаючи на свої політичні уподобання, згуртуватися навколо Віктора Ющенка, -єдиного кандидата, який сьогодні має шанс перемогти представника кримінальної влади.
Ми віримо в демократичне, європейське майбутнє України. Але вибороти його можемо лишень своєю свідомою позицією на виборах 31 жовтня.
Усіх діячів культури, хто поділяє нашу позицію, закликаємо поставити свої підписи під цим зверненням.


Марія БУРМАКА
Володимир ГАПТАР
Василь ГЕРАСИМ'ЮК
Людмила ДЕМЕНТЬЄВА
Анатолій ДІМАРОВ
Віталій ДОНЧИК
Василь ЗАБАШТА
Галина ЗАБАШТА
Оксана ЗАБУЖКО
Олена ЗВАРИЧ
Михайло ІЛЛЄНКО
Ігор КАЛИНЕЦЬ
Ірина КАЛИНЕЦЬ
Віталій КАПРАНОВ
Дмитро КАПРАНОВ
Євген КАРАСЬ
Олександр КОВАЛЬ
Валентина КОВАЛЬСЬКА
Євгенія КОНОНЕНКО
Роман КОРОГОДСЬКИЙ
Михайлина КОЦЮБИНСЬКА
Ніла КРЮКОВА
Таїсія ЛИТВИНЕНКО
Роман ЛУБКІВСЬКИЙ
Сергій МАРЧЕНКО
Іван МАРЧУК
Ніна МАТВІЄНКО
Марія МИКОЛАЙЧУК
Дмитро ПАВЛИЧКО
Атена ПАШКО
Сергій ПРОСКУРНЯ
Лесь СЕРДЮК
Євген СВЕРСТЮК
Наталя СВИРИДЕНКО
Олег СКРИПКА
Євген СТАНКОВИЧ
Галина СТЕФАНОВА
Кирило СТЕЦЕНКО
Марія СТЕФ'ЮК
Максим СТРІХА
Федір СТРИГУН
Дмитро СТУС
Тарас ФЕДЮК
Валерій ФРАНЧУК
Тарас ЧУБАЙ

сумна - 21-10-2004 у 18:13

Чи міг би хтось прояснити, який зв'язок між Сівковичем і самогубством Мар'яни Чорної?

dr.Trollin - 21-10-2004 у 22:34

Перевиставив Щойноотримане по темі
(в оригінальнім варіанті)

Привіт!
надсилаю без коментарів вони тут зайві - ми самі вирішуємо

ПИСЬМО
Добрый день.
Я хочу начать это письмо с ледующим образом. В Украине насчитывается всего 800 тысяч пользователей итернет. А само население Украины составляет 48 миллионов человек. Другими словами, нас меньше, чем 1.7% от всего населения страны. Все люди, с которыми вы общаетесь, также, скорее всего, принадлежат к этой очень узкой прослойке. То есть, та информация, которую мы способны получать, не доходит до 98.3% населения Украины.

...



- - -
з огляду на нижчеприведену корекційну вказівку бургомістра -- хвостовик листа викинув.

(зденервовано) ретельнІйше форум, Сергію дивитися тра! :(

Андрій Пелещишин - 21-10-2004 у 22:58

Гарний лист. Але вже був на Форумі. :)

dr.Trollin - 21-10-2004 у 23:53

ммм... знацця запрацювався я щось останным часом і навіть недодивлююся і ту обмежену кількісьб інтернетоджерел, що собі залишив :( .

(приоказійно- таки і не дастся зробити "перегляд на день назад" - лише Сьогоднішні дивитись льзя?)

marco - 22-10-2004 у 00:05

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Чи міг би хтось прояснити, який зв'язок між Сівковичем і самогубством Мар'яни Чорної?

Дещо з того, в т.ч. передсмертну записку Мар'яни Чорної можна прочитати в публікаціях:
[url=http://www.obozrevatel.com/?r=news&id=158437]
Сивкович - расконсервированный агент КГБ?[/url]
Сивкович - расконсервированный агент КГБ? Часть 2. Самолет с догрузкой
Сивкович - расконсервированный агент КГБ? Часть 3. Тайна смерти Марьяны Чёрной (Мирославы Алехиной)
Об уколах для омоложения, добрых олигархах и крысах с табличками "лев"

Sergi Adamchuk - 22-10-2004 у 08:46

Вчора були теледебати між С.Комісаренком та Вітренко, як на мене Комісаренко сам по собі непоганий кандидат, можна сказати ідеальний, але в ідеальних умовах, реальність вказує, що альтернативи Ющенку насьогодні нема, тому Комісаренку варто було б зняти свою кандидатуру на користь Ющенка. Якщо хтось на форумі підтримує цю думку, висловіть своє побажання на гостьовій книзі Комісаренка: http://www.komisarenko.kiev.ua/guestbook/guestbook.php?act=show

Там зараз всього 33 повідомлення, тому можна сподіватись, що це дасть результат.

Captivitas - 22-10-2004 у 11:02

Ще один кандидат під питанням (Василь Волга може трансформуватись у Я.)
http://www.korespondent.net/main/31053

Користувач Олесь - 22-10-2004 у 15:41

Досить символічно, що вибори припали на Helloween. Як відомо, в навечір'я Дня всіх Святих нечиста сила виповзає на світ і розгулює по вулицях, але потім повертається до своїх темниць. Сподіваюся, що так воно і станеться в Україні, нечисту силу буде переможено і добро запанує надовго.

Grabchuk - 26-10-2004 у 18:01

Скоро дізнаємось,

нормальних і здорових людей все таки більше, чим тих , хто заважає їм жити?.

jaguara - 26-10-2004 у 20:56

Сьогодні мала досить бурну дискусію в асьці зі своїм добрим знайомим з Харкова. Він російськомовний і працює в міськвиконкомі. Так от, видав він мені досить неприємну серію реплік (скорочено): "я б проголосував за Ющенка, але мені не подобається його оточення... нагадує комунізм, тільки навпаки... мене не пре його заява, що він змінюватиме повністю апарат, до робітників рад і виконкомів включно, "на своїх". Ми що, гірші спеціалісти лише через те, що не ідеально володіємо рідною мовою? Я не хочу втрачати роботу через це".
От вам і аргументи... одразу кажу, що у націоналізмі він Ющенка і його команду не звинувачує, навіть якщо місцями так виглядає. Так я і не знаю, за кого ж він голосуватиме, бо "бандюкович далеко не подарунок"...
а ще мій знайомий у черговий раз продемонстрував, що далеко не всі вірять неприроднє у отруєння Ющенка...

saLAVado - 27-10-2004 у 06:59

За опитуванням громадян України, 60 відсотків українців вважають, що колишній зек не може бути президентом. Як же Я. набере більше 40 відсотків? Буде бити, палити, у тюрми садити, ми знаємо, може він навіть труїти...

Користувач Олесь - 27-10-2004 у 07:05

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
... мене не пре його заява, що він змінюватиме повністю апарат, до робітників рад і виконкомів включно, "на своїх". Ми що, гірші спеціалісти лише через те, що не ідеально володіємо рідною мовою? Я не хочу втрачати роботу через це"...


То дуже поширена думка, всі держслужбовці (а також від них залежні) бояться втратити корито. Ментальність проста - мені зараз є зле (бо в цілому в країні зле), але трохи ліпше, ніж могло би бути, ліпше ніж іншим, тому я не хочу, щоб було інакше. Тому державні працівники і виконують зараз злочинні накази нинішньої "влади", навіть якщо їх і не схвалюють - бояться втратити місце. Можливо дехто з них навіть розуміє, що справа і не тільки в політиці - керівний апарат в Україні зараз є ненормально великий (бо колишній радянський плюс ще порядна пухлина, яка виросла на ньому в роки незалежності), і одним з перших кроків нормальної влади, якщо б така в Україні встановилася, було би його серйозне скорочення за рахунок всіх тих псевдофахівців на керівних посадах, цілої низки нікому не потрібних державних структур тощо.

Користувач Олесь - 27-10-2004 у 07:41

І ще. Зараз в Україні не владне ЗАКОН. Владнуть люди на керівних посадах. Не всі усвідомлюють, що будь-яка посада, мера, голови адміністрації, голови колгоспу - це не є владарювання людьми, це всього-навсього державна посада, людина, яка її займає повинна просто виконувати закон.

fish - 27-10-2004 у 07:45

Ярославо, чуєш, а ваш юний геній нумер один Ушкалов - за Януковича. Оксана казала.
В мені одна з лампочок перегоріла.

Маленький українець: Думки до 31 жовтня

marco - 27-10-2004 у 11:24

===8<==============Original message text======

http://maidan.org.ua/static/mai/1098725758.html

Що робити у ніч виборів нам, пересічним громадянам, тим, хто не має відношення до штабів та громадських організацій. Куди іти, де збиратися, чого вимагати?

Спробуємо замислитися і чесно скажемо собі, що жоден штаб не здатен повноцінно керувати сотнями тисяч людей. Тому ключем до успіху 31 жовтня буде лише самоорганізація учасників масових акцій. Тобто вміння кожного діяти розумно в межах спільної стратегії. І гуртувати навколо себе інших.
Давайте не будемо чекати вказівок. Штаби не розпишуть наші ролі. Кожен повинен сам для себе скласти план дій на цю ніч. І послідовно втілювати його у життя. А для цього треба визначити свою персональну може й маленьку, але дуже конкретну задачу.

Велика мета - чесний підрахунок голосів - вимагає дій у кількох напрямках одночасно. Головна наша зброя - моральний тиск. І ми повинні забезпечити цей тиск по всьому полю, на кожному квадратовому метрі перебування фальсифікаторів.

Далеко не все вирішуватиметься у Центральній виборчій комісії. Перші вкидання фальшивих бюлетенів будуть на виборчих дільницях. Потім Територіальні виборчі комісії спробують створити зручні для влади протоколи.
І вже тільки потім до справи візьметься ЦВК.

Але і це ще далеко не все. Основною зброєю політичних шулерів на виборах будуть телеканали. Саме через них влада буде легітимізувати свій сценарій.
До того ж не треба забувати і про Адміністрацію Президента - координаційний центр та символ всіх майбутніх фальсифікацій.

Отже, в ніч 31 жовтня ми повинні бути всюди. Біля кожної дільниці, біля територіальних та Центральної виборчих комісій, біля телецентру та студій телеканалів, біля Адміністрації Президента на Банковій. Наша задача - пробудити совість у тих, у кого вона залишилася, а решті нагадати про страх.
А тому ми повинні бути скрізь.

Оберіть місце чергування у ніч виборів особисто для себе. І обов'язково візьміть з собою друзів. Навряд чи варто всім іти до ЦВК. Хай вашим об'єктом буде виборча дільниця або телестудія. Те місце, де ви працюватимете, і буде найважливішою ділянкою акції. Тому що неважливих ділянок цього разу не буде.

Уроки 23 жовтня показали, що необхідно оточити кожен з об'єктів щільним кільцем. Так ми відіб'ємо охоту провокаторам імітувати штурм адміністрації або телецентру. А крім того подивимося в очі членам комісій та депутатам, телеведучим та журналістам, гостям студій та коментаторам. І наполегливо побажаємо всім бути чесними. Хай вони пройдуть крізь наші лави, побачать наші обличчя, почують наші слова.

Проте ні в якому разі не можна допустити агресії серед своїх. Наша зброя - моральний тиск, а не фізичне насильство. Визначте зону своєї персональної відповідальності - метрів десять навкруги - і забезпечуйте там повний спокій.
Попри присутність агітаторів та провокаторів з протилежного боку або міліції.

Чоловіки!

Це наш з вами час! Одну осінню ніч не гріх переночувати на вулиці! Хто ще захистить наших дітей від кримінального бєзпрєдєла? Якщо сьогодні не відстоїмо Україну разом, то кожен окремо і поготів не зуміє захистити свою родину від свавілля "пацанської" влади.

Жінки!

Напечіть пиріжків та ідіть зі своїми коханими. Чоловіки не наважаться відступити, якщо ви будете поруч.

Журналісти!

Тексти для їхні ЗМІ пишуть московські політтехнологи, тому в їхній Україні журналісти будуть без роботи. Але сьогодні на телеканалах та радіостанціях ще працюєте ви, чесні люди. Беріть ефіри до своїх рук! Женіть зі студій найнятих брехунів і сміливо сідайте до мікрофонів.

Правоохоронці!

Якщо не можете відмовити начальству - саботуйте. "Не завелася машина." "Зламався водомет." "Я ж вам давно казав, що треба гуму поміняти." Причин можна вигадати тисячі.

Якщо кожен з нас проявить розумну ініціативу, а всі разом - принциповість і твердість, у злочинців не буде шансу перемогти. Ми маємо вирішальні переваги, але саме від кожного з нас залежить, чи зуміємо ми ними скористатися.

Давайте зрозуміємо, що:

Нас більше. Головна сила натовпу - інерція. Ніколи не тікайте і не бийте у відповідь. Висніть на руках і плечах агресорів - це найкраща зброя.
Найпідготованіший спецагент не зможе нічого вдіяти, якщо на ньому повиснуть троє. Провокаторів та агресорів треба позбавляти можливості рухатися, а не бити.

Їхні бійці підневільні, а тому можуть і повинні бути заагітовані. Сьогодні головною зброєю пікетчика може стати пиріжок. Пригостіть міліціонера, все одно кілька годин одне біля одного стоїте. Познайомтеся, розпитайте про життя. Пам'ятайте, що він вас боїться більше, ніж ви його. Зробіть так, аби міліціонери замість безликого натовпу побачили перед собою людей.

І останнє. У опозиції немає таємних планів. Вони просто неможливі для такої кількості учасників. Тому сміливо і широко обговорюйте зі знайомими свої наміри, гуртуйте людей навколо себе. Сьогодні кожен з нас - генералісимус.

Хай нам допоможе Бог! Разом ми переможемо!



===8<===========End of original message text======

сумна - 27-10-2004 у 12:33

Таке повідомлення вже було, див.тему "Сила народу: звіт очевидця".

jaguara - 27-10-2004 у 15:07

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Ярославо, чуєш, а ваш юний геній нумер один Ушкалов - за Януковича. Оксана казала.
В мені одна з лампочок перегоріла.

З дозволу Сашка цитую вибірково його останній лист, який власне був відповіддю на питання про правдивість даної інформації. "Привітик!
... Це що, плітки? ... Й кому там нєфіг робити? Мені цікаво... Тільки чесно!
Наразі я нікого не підтримую й усіх, певно, повикреслюю.
сашко"
тож не треба :)

Dmy - 27-10-2004 у 17:51

Цитата:
Першим відправив користувач Fish
Ярославо, чуєш, а ваш юний геній нумер один Ушкалов - за Януковича. Оксана казала.
В мені одна з лампочок перегоріла

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
У мене одна залишилася... але якщо виявиться, що Сашок нікого не розвів і то правда - то і їй гаплик настане…

Дівчата, та що ви, право?!
Почитайте лише списочок муз-“зірок”, що співають за прємьера. Серед цілковитого мотлоху (що, справді, приємно – ми таки в них не помилялися – слава нашому смаку!) там є приблизно 2,5 особи нормальних людей. Хіба що ідіоти.
Я вже перестав дивуватися, хоча логічного пояснення досі не можу віднайти: у мене в, начебто, Академії наук люди, які, начебто-2, волею-неволею змушені звикати працювати головою, демонструють (у масових кількостях і далеко не вперше) суто “амебно-інфузорійний” підхід до аналізу чинної ситуації. Просто не хочеться вживати політнекоректну термінологію на кшталт “бидло” і “барани” (ще хось подумає, жи я про себе надто гарної думки), але ж при будь-якому результаті тих самих виборів нам із тим[и] жити.
Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Сьогодні мала досить бурну дискусію в асьці зі своїм добрим знайомим з Харкова. Він російськомовний і працює в міськвиконкомі. Так от, видав він мені досить неприємну серію реплік (скорочено): "я б проголосував за Ющенка, але мені не подобається його оточення... нагадує комунізм, тільки навпаки... мене не пре його заява, що він змінюватиме повністю апарат, до робітників рад і виконкомів включно, "на своїх". Ми що, гірші спеціалісти лише через те, що не ідеально володіємо рідною мовою? Я не хочу втрачати роботу через це".
От вам і аргументи... одразу кажу, що у націоналізмі він Ющенка і його команду не звинувачує, навіть якщо місцями так виглядає. Так я і не знаю, за кого ж він голосуватиме, бо "бандюкович далеко не подарунок"...
а ще мій знайомий у черговий раз продемонстрував, що далеко не всі вірять неприроднє у отруєння Ющенка...

Бюрократи - всі лайно! (95%) Це - моє переконання, і ніхто допоки не навів переконливих контаргументів. (Можна почитати на ФоРуМі відповідну тему; не пам'ятаю лінку, щось на кшталт "Чому бюрократів усе більшає і більшає", а також книжки п. Паркінсона). Особисто я не зустрічав жодного, хто б ішов працювати в держструктури заради "любові до України", натомість всі - за бабло та кар'єру. Тому вони раді підтримати будь-кого, аби не чіпав їх коханих, а краще сприяв подальшому просуванню.

jaguara - 27-10-2004 у 19:59

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Дівчата, та що ви, право?!
Почитайте лише списочок муз-“зірок”, що співають за прємьера. Серед цілковитого мотлоху (що, справді, приємно – ми таки в них не помилялися – слава нашому смаку!) там є приблизно 2,5 особи нормальних людей. Хіба що ідіоти.


так у тому ж і справа, що йшлося не про ідіота, який не залежить від посади. Але то була дійсно неправдива плітка про мого дуже близького друга, який має нагоду тішится певним рівнем популярності

Цитата:

Бюрократи - всі лайно! (95%) ... Особисто я не зустрічав жодного, хто б ішов працювати в держструктури заради "любові до України", натомість всі - за бабло та кар'єру. Тому вони раді підтримати будь-кого, аби не чіпав їх коханих, а краще сприяв подальшому просуванню.

от тут Ви, шановний, не праві. Зрештою, чого б то у держструктурах люди мали працювати винятково через любов до неньки-України? Це така сама робота, за великим рахунком, як і інші, за неї ті, хто вкалують, отримують бабки, і на них купують їдло задля потурання інстинкту самозбереження. І повірте мені на слово - я дійсно знаю держслужбовців, які не підтримують владу, хай вона їм там щось і обіцяє, але чи підтримують вони на противагу владі опозицію -- це вже зовсім інше питання.
...у будь-якому разі мені особисто неприємно чути про своїх друзів, що вони -- продукт життєдіяльності. Приходить на думку вислів "скажи мені хто твій друг...":mad:

Grabchuk - 28-10-2004 у 11:22

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Бюрократи - всі лайно! (95%) Це - моє переконання, і ніхто допоки не навів переконливих контаргументів. (Особисто я не зустрічав жодного, хто б ішов працювати в держструктури заради "любові до України", натомість всі - за бабло та кар'єру. Тому вони раді підтримати будь-кого, аби не чіпав їх коханих, а краще сприяв подальшому просуванню.


Наскільки я розуміюся в менеджменті, бабло і карєра - це і є основні чинники заохочення працівників. Нічого поганого в цьому немає. І більшість нормальних людей йде на роботу саме заради цього.
А любов до України повинна бути у всіх, де б вони не працювали - чи в дерструктурах, чи на приватних фірмах.

Лучишин Роман - 28-10-2004 у 12:23

А Вьєрка Сєрдючка поставив(ла) свій підпис за прьемьера?

сумна - 28-10-2004 у 17:57

Шановні кияни, чи маєте подробиці, як відбувався парад на Хрещатику?

Dmy - 28-10-2004 у 18:10

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Зрештою, чого б то у держструктурах люди мали працювати винятково через любов до неньки-України?

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
…любов до України повинна бути у всіх, де б вони не працювали – чи в держструктурах, чи на приватних фірмах

Припустимо, в попередніх текстах ніде не йшлося про роботу винятково через любов до неньки-України.
Але, що значить: «повинна – не повинна»? Я кажу про реальну ситуацію без модальних дієслів.
Цитата:
Наскільки я розуміюся в менеджменті, бабло і карєра - це і є основні чинники заохочення працівників. Нічого поганого в цьому немає. І більшість нормальних людей йде на роботу саме заради цього

Тут маю дещо до слова.
Наскільки я розуміюся на сучасних світових економ-соц~дослідженнях, їх висліди вже не вказують на “Хому тупо-раціоналістичного” (homo economicus – людину-калькулятора) як на конче адекватну модель поведінки людини в суспільстві. Це – макрорівень.
На мікрорівні наявна інша проблема. Якщо у працівника, що опікується “баблом і кар’єрою”, а зовсім не якістю виробленого (проданого) товару (послуги) я купую ковбасу, то виживши після першого споживання, вдруге я піду не нього, а до іншого, який, може, і дурніший, проте товар у нього якісніший.
Тобто мені, яко споживачу, глибоко начхати, заради чого “йде на роботу більшість нормальних людей”. У такому випадку я надам перевагу меншості ненормальних. А “нормальний”, прогорівши, подумає, що, може, про власні інтереси варто дбати дещо менш примітивно, також враховуючи інтереси мене–споживача.
Але такий механізм працює там, де діє “невидима рука Адама Сміта”.
З державним же управлінням маю виразну проблему.
Цитата:
Це така сама робота, за великим рахунком, як і інші, за неї ті, хто вкалують, отримують бабки, і на них купують їдло задля потурання інстинкту самозбереження

Дуже хочеться розказати, що вони насправді роблять “задля потурання інстинкту самозбереження”, але про це ми і так усі знаємо.
Натомість скажу інше. Така [робота], да не така. В чому різниця? Держава – то є “природна монополія”. Особисто я не маю іншої держави (це хіба у П. Лазаренка було 8 ріжних пашпортів), тож маю ситуацію з монополією на владу та її обслуговування, що ніколи не сприяло покращенню якості товару. В таких умовах панів бюрократів геть не цікавлять мої бажання, а лише свої та свого керівництва, бо залежать вони направду від нього, а не від мене.
Не знаю, як кому, а мені щось не надто затишно в країні, держчинуші якої опікуються «баблом і кар’єрою», «не вбачаючи в цьому нічого поганого», а інтереси держави турбують їх лише у вільний від кар’єри час, да і то не усіх (бо є ж інші, часто-густо цікавіши і безпечніши забавки).
Цитата:
я дійсно знаю держслужбовців, які не підтримують владу, хай вона їм там щось і обіцяє

Це як саме: саботують рішення керівництва, роботу прогулюють? А може просто тримають дулю в кишені й тільки своїм добрим (і ретельно перевіреним) друзям кажуть, що “чуєш, старий[а], щоб ти знав[ла], я тоту владу не підтримую (вона сама ходить)”?

ЗІ. Я так зрозумів, що Сашко Ушкалов таки не продався попри природні нормальні бажання трохи попотурати інстинкту самозбереження. Як так - мої вітання!

jaguara - 28-10-2004 у 20:04

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Якщо у працівника, що опікується “баблом і кар’єрою”, а зовсім не якістю виробленого (проданого) товару (послуги)

може я канєшна дупля не даю в економіці, але здоровий глузд підказує, що працівник, якого не хвилює якісний результат його роботи у сьогоденних умовах про жодну кар"єру може і не мріяти

Цитата:
Дуже хочеться розказати, що вони насправді роблять “задля потурання інстинкту самозбереження”, але про це ми і так усі знаємо.

Та невже?

Цитата:
Не знаю, як кому, а мені щось не надто затишно в країні, держчинуші якої опікуються «баблом і кар’єрою», «не вбачаючи в цьому нічого поганого»

я не розумію ви пропонуєте людям послати далеко роботу і виживати не відомо як? на всіх фірм не настачишся, хтось мусить і в держапараті працювати.
Цитата:
Це як саме: саботують рішення керівництва, роботу прогулюють? А може просто тримають дулю в кишені й тільки своїм добрим (і ретельно перевіреним) друзям кажуть, що “чуєш, старий[а], щоб ти знав[ла], я тоту владу не підтримую (вона сама ходить)”?

ОК, може мені нерозумній пояснять, чому роботу слід прогулювати? до чого тут, наприклад, фірми, які не можуть нормально працювати через відсутність людини, яка оформлює необхідні бамажки, бо людина, бачте, з політичних міркувань сачкує роботу? ось це і є егоїстична позиція, а не виконування своїх обов"язків, вкупі з дулею в кишені і голосом на виборах проти нинішньої влади -- як на мене, справа у остаточному виборі.

Tempika - 29-10-2004 у 09:11

http://www.utro.ru/peredovica/

rost - 29-10-2004 у 10:19

Ніколи не сумнівався, що нормальні люди і в Росії розуміють, що кримінальник-президент, це найгірший варіант з усіх реально можливих, і для України і для Росії.

Користувач Олесь - 29-10-2004 у 17:04

Цитата:
Першим відправив користувач rost
Ніколи не сумнівався, що нормальні люди і в Росії розуміють, що кримінальник-президент, це найгірший варіант з усіх реально можливих, і для України і для Росії.


Щойно в Львівській Газеті на форумі прочитав лист від росіянина, який вважаю за потрібне викласти тут, особливо в світлі того, що пише Rost:

Цитата:
Привет из Москвы.
Надіслано від: Anonymous User від 2004-10-29
Я прожил во Львове всего 2года:1988-1990. Служил,после окончания института,офицером в полку правительственной связи расположенном в Винниках. Снимал комнату в частном доме в Винниках. За время службы обьехал,во время учений, всю Западную Украину. Много общялся с людьми:ходил в гости,пил гарилку,слушал песни и разговоры. Узнал правду об "освобождении" Западной Украины в 40 году,о том что сделал Сталин с вашими коммунистами,все про Бандеру. Наблюдал первый "Живий ланцюг Львив-Кыив". 1.2.Что мне понравилось сразу и нравиться до сих пор: Грецкие орехи падающие на землю(у всех ребятишек руки коричневые). Добротные дома,даже в деревнях. Величественный и красивый Львов("Мисто Львив";). Ваше отношение к религии:воскресные молитвы в церкви,Николай,Вербное воскресенье. Колядки. Отношение к старикам:к моим хозяевам 2 раза в неделю приходил одинокий старик и они его кормили. Красивая,мелодичная "мова".Характерный западно-украинский говор. Великолепные песни. Хороший вы народ,украинцы-работящий и гостеприимный. 2.Теперь о ваших выборах. Чем Западная Украина отличается от Восточной Украины и России: У вас не было голода 21-22 года. У вас не было 37-38 года. Вас просто не превратили в рабов. Вы свободны,горды,честно выражаете свое мнение-вы не привыкли бояться. Вам надо кровь-износу выиграть эти выборы. Это может быть последний шанс получить свободу от России. А Россия - тюрьма народов была и будет. В России сейчас все хуже и хуже:нет свободы слова,свободы выбора.Бойня в Чечне продолжается.Страна охвачена раболепским страхом перед ГэБэшниками. Если не хотите чтобы у вас было также,боритесь за полную экономическую и политическую независимость от России.
С искренним уважением. Москвич.


http://www.gazeta.lviv.ua/2004/10/21/NewspaperArticle.2004-10-20.49...

Grabchuk - 29-10-2004 у 17:26

Набирає обертів технологія зриву виборів?
Зняття з посади Льовочкіна підтверджує це припущення.
Скоро побачимо.

Nazar - 29-10-2004 у 18:17

Досить дієву та корисну листівку "Щасливих вихідних" розіслав сьогодні мій київський офіс нам підлеглим у регіонах (а фірма наша має філії у всіх областях). Це фото - на ньому сфотканий майже весь центральний офіс з прапорцями "ТАК!" та помаранчевими шаликами.
Мене самого здивувала помаранчевість деяких моїх керівників, дбре, що приємно здивувала.

Всім офісам також рекомендую зробити таку листівку.

Користувач Олесь - 29-10-2004 у 19:15

От якраз йдуть новини по першому путінському - та в них просто параноя якась, їм всюди ввижаються агенти ЦРУ, американські гроші, за які робляться спроби переворотів.

Святослав - 29-10-2004 у 20:44

УВАГА!
Тут мені "циганською поштою" переказали таку річ:
НА ВИБОРИ ТРЕБА ЙТИ ЗІ СВОЄЮ РУЧКОЮ!
Не слід використовувати ручки, що лежатимуть у кабінках.
Існує можливість використання спецчорнил, які згодом втратять колір.


ІМХО, варто цю інфу переказати усім знайомим, і щонайшвидше...

Mon respect.

"Ладошкі" за Ющенка

Андрій Пелещишин - 29-10-2004 у 23:46

Сьогодні отримав лист від російського сайту Ladoshki.com (на розсилку новин якого я підписаний) досить темпераментний і якісно написаний лист з агітацією за Ющенка (розісланий як згадана розсилка).
Цікаво, що спонукало росіян на такий крок? Або там ведучий розсилки - українець (по аутсорсингу працює), або справді їм не байдуже, кого ми виберемо. Але і в першому варіанті напевно мала би бути згода власників.
До речі, на кількох російських фахових форумах, де я буваю, українські вибори обговорюються жваво і з переважною симпатією до Ющенка (і однозначною антипатією до Я). Таке враження, що розумні молоді люди в Росії уже не вірять в торжество демократії в своїй країні (що не дивно, враховуючи їхню реформу влади) і трохи злорадно очікують поразки протеже свого вождя у нас, сподіваючись можливо на якусь подальшу позитивну суспільну реакцію в себе.

Grabchuk - 31-10-2004 у 13:24

Цитата:
Першим відправив користувач Святослав
УВАГА!
Тут мені "циганською поштою" переказали таку річ:
НА ВИБОРИ ТРЕБА ЙТИ ЗІ СВОЄЮ РУЧКОЮ!
Не слід використовувати ручки, що лежатимуть у кабінках.
Існує можливість використання спецчорнил, які згодом втратять колір.


ІМХО, варто цю інфу переказати усім знайомим, і щонайшвидше...

Mon respect.


Я також отримав SMS-ку з закликом прийти на вибори зі своєю ручкою.
Так і зроблю, хоча в імовірність використання спецчорнил слабо віриться. Дуже багато мінусів в такому сценарії.

Наталка - 31-10-2004 у 17:26

А з мене таки попили крові. Не зважаючи на те, що вчора моїй мамі показали додатковий список, куди я внесена через неправильно вказане прізвище, сьогодні ранком він хутко зник, і я вбила дві тяжкі, виснажливі години в ТВК, написала скаргу і отримала постанову. Проголосувала. Людей дуже багато, дехто, не дочекавшись постанови, йде, але більшість, повторюючи: "Саме цього від нас і чекають, щоби ми пішли" - залишається. За свідченням людей, багато хто перевіряв списки учора, і все було нормально, а на ранок сталися дива. Атмосфера напружена, але люди тримаються. Хуліганських дій не бачила.
Поки що все.

Остап_М. - 31-10-2004 у 21:16

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОГО ЕКЗІТ-ПОЛУ
При умові анонімного опитування:

В. Ющенко – 45, 2 %

В. Янукович - 36, 8 %



За звичайних умов:

В. Ющенко – 41, 9 %

В. Янукович – 40,11 %



ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ЧАСТИНИ ЕКЗІТ-ПОЛУ



В. Ющенко – 90 %

В. Янукович - 5 %

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ ФРАНКІВСЬКОЇ ЧАСТИНИ ЕКЗІТ-ПОЛУ



В. Ющенко – 94 %

В. Янукович - 3 %





Обрахунки станом на 20:49

Захід:
Ющенко - 86,1%,
Янукович - 8,8%.

Південь:

Ющенко - 22,7%
Янукович - 56%.

Центр:
Ющенко - 53%,
Янукович - 26,6%.

Північ:
Ющенко - 52,9%,
Янукович - 21,3%.

Схід:
Ющенко - 11,7%,
Янукович - 69,8%.

Проголосувало 67,4% виборців (дані ЦВК)

Остап_М. - 31-10-2004 у 21:20

Протягом найближчої доби ГР "Чиста Україна "пропонувала новини, що стосуються перебігу виборчої кампанії, факти порушень законодавства, результати паралельного обрахунку голосів, екзіт-полів тощо.
Підбірка цих дайджестів див:

http://www.chysto.com/index.php?item=index

Наталка - 1-11-2004 у 00:13

Дані дуже різні, Крим та Донецьк підтримують яйцесяйного, Київ - молодці, кияни, не підкачали, навіть не сподівалася, за попередніми оцінками, за Януковича в столиці аж 12%, за Ющенко - близько 70%. У Львові оцінки різні, від 70 до 90% за Ющенка. Чекаємо далі. Молимося.

Наталка - 1-11-2004 у 01:28

Щойно мала "приємність" послухати великого майстра демократичних та чесних виборів Нестора Шуфрича. Сиджу оце і думаю - він же, мабуть, голиться щоранку... і не нудить його від його ж пики... оце витримка! (Або - оце з/п?!). :mad:
Не можу спати. Просто не можу.

jaguara - 1-11-2004 у 05:35

я теж не можу... щоб не впасти в остаточний транс печемо з подругою печиво -- єдина фізична діяльність, доступна нам
і сподіваємося, з усіх сил сподіваємося і молимося

Остап_М. - 1-11-2004 у 06:22

www.ПРАВДА.com.ua , оновлюється постійно

У ЦВК оброблено 50,27% бюлетеней.
За Ющенка проголосувало 34,25%,
за Януковича - 45,48%,
за Мороза - 5,47%,
за Симоненка - 5,11%.

За паралельним підрахунком Віктор Ющенко отримав близько 50% голосів. Про це заявив керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко. "За будь-яких обставин зрозуміло, що Віктор Ющенко перемагає у першому турі і чітко крокує зі своєю командою до остаточної перемоги", - наголосив він.

За словами Зінченка, на 3 годину 55 хвилин оброблено результати з 55,6% дільниць. Згідно з ними, Віктор Ющенко отримав 49,9% голосів, Віктор Янукович – 30,66%, Олександр Мороз – 6,63%. Результати паралельного підрахунку продовжують підтверджувати тенденцію, за якою рейтинг Ющенка тримається на приблизній позначці у 50%.

Керівник виборчої кампанії Ющенка вважає, що ЦВК взяла курс на маніпулятивну гру з повідомленнями про результати виборів. "Спочатку ми дізналися про те, що проголосували закриті, військові і закордонні дільниці. Внаслідок цього з’явилось 50%-е марево на користь Януковича", - сказав він.

Зінченко вважає, що крім Луганської області, яка чекає до ранку, ЦВК вже не має потрібного ресурсу. "Був повністю вичерпаний ресурс по Донецькій і Запорізькій областях, досі не вкинули основні результати по Київській області і по західних областях", - зауважив він.

"Дані, які подає на цей час ЦВК, нічим не підтверджені – ні математикою, ні екзит-полами", – зазначає Зінченко.

"Жодна маніпулятивна гра не має шансів", - підкреслив керівник виборчої кампанії Ющенка і попросив членів виборчих комісій і керівників місцевих держадміністрацій "не гратися з вогнем". "Все буде перевірено. Мукачівський варіант не пройде. Перемогу вкрасти не вдасться", - наголосив Олександр Зінченко.

Остап_М. - 1-11-2004 у 08:35

У ЦВК оброблено 78,05% бюлетеней
За Ющенка проголосувало 37,15%,
за Януковича - 42,21%,
за Мороза - 5,63%,
за Симоненка - 5,1%.
http://www.pravda.com.ua

Про перебіг голосування більш дет. див:
http://www.chysto.com/index.php?item=index

сумна - 1-11-2004 у 09:06

Що ж, результати спрогнозовані, але від цього не менш гидко. Ляльководи таки дотиснули те, що їм було потрібно.

Рост - 1-11-2004 у 09:59

Ще не спрогнозовані, Мало оброблений Київ, інші про-Ющенківські округи.

Рост - 1-11-2004 у 10:17

Цікаву прес-конференцію провів щойно пан Єхануров, сказавши, між іншим:
Януковичі забрали майже всі голоси в комуністів, і більшість голосів в Мороза в центральних округах, де він займав друге місце!
За даними опрацювання результатів паралельного підрахунку голосів штабом Віктора Ющенка (опрацьовано на цю годину 67% б`юл.):
Ющенко - 45,7%
Янукович - біля 33%

Captivitas - 1-11-2004 у 10:31

Вчора на 1+1 дуже бідно виглядав пан Піховшек, потрапивши поміж Тигипко та Порошенко.

Вночі та й зараз важко достукатись до сайті з інформацією (мережа або перевантажена, або частково відключена).

Остап_М. - 1-11-2004 у 10:34

Іноземні медіа про вчорашнє голосування в Україні

Огляд найвпливовіших видань світу на предмет їхньої уваги до президентських виборів в Україні.

1)Ukraine poll threatens civil unrest
Times ONLINE
http://www.timesonline.co.uk/article/0,,3-1338893,00.html

2) Rivals in Ukraine Report Violations in Presidential Vote
The New York Times
http://www.nytimes.com/2004/11/01/international/europe/01ukraine.ht...

3) Election likely to go to runoff
The Washington Times
http://www.washtimes.com/world/20041031-115522-4507r.htm

4) Two rivals heading for run-off in Ukraine election
FT.com (Financial Times)
http://news.ft.com/cms/s/0219580c-2b6b-11d9-92d4-00000e2511c8.htm

5) Ukraine poll marred by fraud and unrest
Independent
http://news.independent.co.uk/europe/story.jsp?story=577785

6) Exit polls give mixed signals as Ukraine chooses its president
Independent
http://news.independent.co.uk/europe/story.jsp?story=578081

7) Ukraina: konieczna druga tura wyborów?
Gazeta.pl (Gazeta Wyborcza)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2368749.html

8) ВИКТОРИЯ ОТКАЗАЛА ОБОИМ ВИКТОРАМ
ИЗВЕСТИЯ
http://www.izvestia.ru/politic/article613215

9) ВИКТОР ЮЩЕНКО: "ЕСЛИ БЫ Я ЖИЛ ОБИДАМИ, Я НЕ БЫЛ БЫ ПОЛИТИКОМ"
(ИЗВЕСТИЯ
http://www.izvestia.ru/politic/article613324

10) Восток против запада – украинский вариант
Gazeta.ru
http://www.gazeta.ru/firstplace.shtml

підготував інформаційно-аналітичний відділ ГР "Чиста Україна"
http://www.chysto.com/index.php?item=index

Captivitas - 1-11-2004 у 10:38

На 05.20 1 листопада (оброблено 50,27%):
Янукович - 45,5
Ющенко - 34,3
Мороз - 5,5

Західний регіон:
Ющенко - 79,7
Янукович- 12,1

північний регіон: Ющенко -55,2%
Південь - Ющенко - 17.9%
Північно-Західний: Ющенко -66%
Схід - Ющенко 13,3%
Центр -Ющенко 50,2%

Якби не Донецьк. Луганськ та Крим, то 2-го туру можна було би уникнути.

Дані з http://uv.ukranews.com

saLAVado - 1-11-2004 у 10:39

Вірю в перемогу!

Андрій Пелещишин - 1-11-2004 у 10:50

Підозрюю, що результати з точністю до десятих відсотка співпаде з оцінкою штабу Януковича
Ю 38.7
Я 41.2

Рост - 1-11-2004 у 10:52

Його, другого туру можна було б уникнути, якби люди не були такими інертними і масово вийшли до виборчих дільниць в ніч підрахування голосів!
Навіть на Львівщині, зокрема в Зимній Воді погромлено як мінімум дві дільниці. А були б люди - не наважилися б ті кримінальники до нападів!

ЛЮДИ! НЕ БУДЬТЕ ПАСИВНИМИ, САМЕ НА ЦЕ РОЗРАХОВУЮТЬ ЗЛОЧИНЦІ!!! КОЛИ НАС БАГАТО, НЕМА ЧОГО БОЯТИСЯ!!!
НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, ЩОБ НЕ ПОШКОДУВАТИ ПОТІМ!!! САМЕ ВІД НАС, ВІД НАШОЇ РІШУЧОСТІ ЗАЛЕЖИТЬ ДОЛЯ УКРАЇНИ!!!

Captivitas - 1-11-2004 у 10:57

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Підозрюю, що результати з точністю до десятих відсотка співпаде з оцінкою штабу Януковича
Ю 38.7
Я 41.2


Схоже на те:
84,32% бюлетенів оброблено (за ЦВК на 9:21)
Ю 37,92
Я 41,43

Рост - 1-11-2004 у 11:10

Ющенко - 38,9%
Янукович - 40,39%
Оброблено 91,76%

marco - 1-11-2004 у 11:16

Цитата:
Першим відправив користувач Рост
якби люди не були такими інертними і масово вийшли до виборчих дільниць в ніч підрахування голосів!


Власне так!
Як не прикро, на моїй дільниці при підрахунку голосів під дільницею було в результаті лише 10 чоловік!!! Це на дільниці яка нараховує порядку 2500 виборців...
Відсоток активності можете підрахувати самі :-(

Цікава стаття

Користувач Олесь - 1-11-2004 у 11:27

Прощавай, Україно!
Валєрій ПАНЮШКІН

Цитата:
...Після виборів в Абхазії, після референдуму в Білорусі, після цієї ганебної для моєї країни виборчої кампанії в Україні Росія мені, громадянинові РФ, виглядає схожою на місто, охоплене чумою. Його правителі закликають сусідів привезти продукти та медикаменти, а я гадаю, що якщо сусіди прийдуть до нас, то чума охопить і їхні міста. Я піднімаюся на стіни й махаю чорним чумним прапором:

– Не йдіть сюди! Тікайте звідси! Тримайтеся від нас подалі! Ще місяць тому в Україні було незалежне телебачення. Досі в Україні є сорок відсотків опозиції в парламенті. Досі рівень корупції в Україні такий, про який Росія може лише мріяти. Досі в Україні немає війни. Не йдіть сюди! Тікайте звідси! Тримаєтеся від нас подалі!..

...Якщо станеться мені поїхати в Україну, нічого, я постою на митниці. В Києві або у Львові – нічого, я якось порозуміюся з офіціантом у кафе українською мовою. Мені не дуже зручно буде розплачуватися гривнями, але нічого, я якось звикну за пару годин до чужих грошей. Я навіть ладний стерпіти від українців не надто ввічливу націоналістичну пиху й не надто делікатні нагадування мені про те, як ганебно моя країна втручалася у справи їхньої держави.

Я готовий стерпіти. Аби лише не відчувати себе загарбником...


http://www.gazeta.lviv.ua/2004/11/01/NewspaperArticle.2004-10-31.15...

Рост - 1-11-2004 у 11:36

Еге ж! Піж тією дільницею, де був я, теж крутилося не більше 20 чоловік, при чому студентів здебільшого. І вони час від часу ходили до ТВК, яка була недалеко. І траплялися ситуації, коли біля ДВК стояв я один.
І, до речі, знову студенти активні! Панове інженери, бізсенмени, вчителі, лікарі... Доки ви будете їздити на плечах в молоді! В 91-92 роках молодь була найактивнішою, я добре пам`ятаю ті часи, бо сам був тоді студентом, сам страйкував і голодував. І знову, уже тепер - студенти! Друзі поважні громадяни України, подумайте, усвідомте важливість моменту для кожного з нас! Не проходить більше психологія "моя хата скраю", зло конкретно взялося за Україну, і тепер: або - або!

Юрій Миргородський - 1-11-2004 у 12:14

Вперше жалкую, що ми не маємо такого ж виборчого закону, як американці, де важливо не набрати більше голосів загалом, а перемогти в більшій кількості штатів...
Ющенко переміг би без проблем: 17 адміністративних одиниць проти 10.

сумна - 1-11-2004 у 12:34

МОЖЕ Є ЩЕ НАДІЯ?!

Ющенко - 39,16 %
Янукович - 40,11 %
Різниця 0,95 %!
Підраховано 94,2 %

Рост - 1-11-2004 у 12:44

Інформація від багатьох бізнесменів.
Дуже багато фірм було просто розорено за останій час різноманітними штрафними санкціями, придуманими податковою. А що, хороше джерело фінансування виборчої кампанії провладних структур.

Просто інформація для роздумів. Для оплати нових пенсій гроші були взяті з резервних фондів. Звідки будуть платитися пенсії в грудні? Так, ви вгадали - а для чого станок? Шльоп-шльоп - і нові папірці, і нові ціни, і далі, витками і витками. Так і до, пам`ятаєте, мільонних куп`юр дійдемо. ВАМ ЦЬОГО ТРЕБА, ПАНОВЕ ПЕНСІОНЕРИ, ВЧИТЕЛІ, ЛІКАРІ, ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ? Ось такий хороший господарник, нинішній глава Нацбанку. А економіст який!

Користувач Олесь - 1-11-2004 у 12:51

Сайт http://www2.pravda.com.ua впав? Принаймні я зараз можу зайти тільки на дзеркало http://www.ukrpravda.com

Наталка - 1-11-2004 у 13:00

2 сумна: Та певно, що є! Увесь адмінресурс, усі засоби тиску задіяні, на дільницях робився і робиться "бєспрєдєл", ТБ за винятком 5-го каналу методично поливає Ющенка брудом, і при всьому цьому ЦВК як не тужиться, а не може вивести перевагу проФФесора бодай на 5%. Ви уявляєте, які маштаби фальсифікації?
А решта залежить від нас, щоб там хто не казав. Учора читала, як хлопці з Дніпропетровська жалілися, що штаб НУ не може захистити голоси виборців. Пригадую, як Олексій на Форумі ще раніше жалівся, які покидьки працюють в НУ, а в ЗаЄДі, мовляв, дуже чемні чиновники. Ось вони нас дуже чемно і відлюбили, добре, що хоч з невтішним для них результатом. Далі буде гірше. Кожному полководцю потрібна армія. Армія Януковича - це міліція, власне збройні сили та адмінресурс - ті самі чемні чиновники, які чемно говорили: "А мені не подобаються результати голосування - я не буду підписувати протокол". А ще - наша байдужість. Армія Ющенка - це ми. Від нас залежить дуже і дуже багато. Гуртуймося, бо нам ще доведеться дивитися в очі нашим дітям!

Рост - 1-11-2004 у 13:13

Кияни, тепер від вас залежить, чи вийде переможцем Віктор Андрійович в першому колі.
Останні дані ЦВК:
За Ющенка - 39,16%
За Я - 40,11%
Залишилось біля 6% бюлетенів, здебільшого Київських, а це порядку мільона голосів.
Усім відомо, як голосував Київ, тому зараз є постійні спроби злих сил здійснити тиск на комісії, щоб заставити їх переписати протоколи!
Кияни, друзі, тримайтесь, Львів з вами!

Рост - 1-11-2004 у 13:19

Напевно, просто перевантаження ресурсу. Можливо, комунікаційних вузлів, бо на правда.ком.уа я заходжу досить легко.

сумна - 1-11-2004 у 13:32

Ющенко - 39,15 %
Янукович - 40,12 %
:-(

Олексій Мачехін - 1-11-2004 у 13:47

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Пригадую, як хтось на Форумі ще раніше жалівся, які покидьки працюють в НУ, а в ЗаЄДі, мовляв, дуже чемні чиновники.


Цей "хтось" був я. Навмисне зайшов під старим ніком, бо то писав під старим.
Я досі стверджую, що працівники НУ на тих виборах зривали агітацію блоку ЗаЄдУ зі стендів, де вона і мала знаходитись, що є порушенням законодавства. За першої ж спроби їм перешкодити (я взяв хлопа за руку і завернув за спину - боляче йому не було, це було звичайне утримання), решта з групи героїв дременули так, що в повітрі запахло сірководневим адреналіном. Натомість з`явилась група "свідків", які заявили міліції що готові свідчити про те, як того хлопа кинули на асфальт і били ногами, при тому, що цей хлоп тут же стояв живий і неушкоджений. Після прибуття на дільницю з`явилась група депутатів ВР, які почали тиск на працівниців міліції з метою заведення карної справи проти, власне, мене. Окрім того на Хрещатику окрім цих команд ще працювали групи людей похилого віку, метою яких, на мою думку, було цькування перехожих проти людей, що займались розклейкою плакатів ЗаЄдУ. Окрім того були спроби залякувань і прямих погроз. Передавши погрози, люди "певної зовнішності" (як влучно каже 5 канал про донецьких бандюків), чомусь зникали у натовпі.

В тій компанії дії НУ можна було порівняти з діями агітаторів СПУ, БЮТ, які, хоча і виступали проти ЗаЄдУ, але завжди йшли на контакт і не цурались компромісів.

З огляду на це, я роблю висновки, що в тій компанії в Києві на НУ працювали якщо не покидьки, то просто брехуни, бандюки і злочинці.

В подальшому при посиланні на ці слова прошу не називати мене "хтось".

Свідків тих подій, а також дій спостерігачів і представників НУ на дільниці, де вони чинили умисний тиск на членів комісії (одна дівчина опинилась врешті в реанімації від серцевого нападу), я маю і від своїх слів відмовлятись не збираюсь. :mad:

Мене дуже дивує заздалегідь визнана святість працівників політичних сил. Відкрию всім страшну правду - бандюки працювали і працюють на обох тоді блоки, а зараз - на кандидатів. Так само як і там і тут є чесні люди. :mad:

Андрій Пелещишин - 1-11-2004 у 13:55

Цитата:
Ющенко - 39,15 %
Янукович - 40,12 %
:-(


У принципі результати не такі вже і погані. Думаю для Я планувалася перемога в 1-му турі.
А тепер піде пряме протистояння двох команд, і Я не зможе ховатися за спинами корчинських і тп. А результат можна прогнозувати навіть по дискусії Порошенко vs Тигипко+Піховшек.

І крайні ліві зазнали поразки. Навіть це вже результат. Бо влада всі роки виживала за рахунок гри на залякування комуністичною загрозою. А зараз це вже востаннє.

Крім того, десь перед виборами проскочила цікава (і напевно правильна) думка, про те, що невелика поразка в 1-му турі діє мобілізуюче на електорат у другому. А відсотків 5 Ющенко на мобілізації прихильників може ще добрати. А решту - боротьбою з порушеннями, поповненням (і чисткою) списків, домовленостями з Морозом, вищим ступенем організації команди.
А Я вже на грані вичерпання ресурсу. Особливо на фоні світлих перспектив економіки на найближчі тижні.

Рост - 1-11-2004 у 14:05

Стверджував і стверджую: бандюки працюють на Януковича - свій до свого по своє.
Люди якоюсь мірою нестримані, також є в НУ (а ти попади під той тиск, гляну я на тебе!) Але бандитів жодного там не бачив! Тому Олексію, не розводь брехні! До речі, якщо продовжуватимеш ось так, бездоказово, користуючись частковими випадками, робити узагальнення, я таки заставлю тебе відповідати за кожне своє слово!

Зривання і заклеювання плакатів Ющенка я спостерігав щодня!
До речі, чому саме працівників НУ ти вирішив зловити на гарячому? І щось не дуже рвався "подружитися" в такий же спосіб з протилежною стороною?

Користувач Олесь - 1-11-2004 у 14:35

Цитата:
Чтобы посчитать оставшиеся 6 процентов, ЦИКу надо 10 дней
01.11.2004 13:14
На заключительной пресс-конференции председатель ЦИК Сергей Кивалов обнародовал результаты подсчета 94,24% избирательных бюллетеней. По его данным пока что Виктор Янукович получил 40.12% голосов, Виктор Ющенко – 39,15%, сообщает корреспондент «proUA».

За Александра Мороза проголосовали 5,77% избирателей.

Окончательные результаты, заявил Сергей Кивалов, будут обнародованы Центризбиркомом, согласно действующему законодательству в течение 10 дней.

Кивалов подчеркнул, что это – предварительные результаты голосования. Окончательные результаты подсчета голосов можно будет огласить лишь после того, как все протоколы с теризбиркомов поступят в ЦИК.

Также, по словам Кивалова, ЦИК скорее всего вынесет решение о проведении повторного голосования с участием двух кандидатов набравших наибольшее количество голосов. Согласно законодательству, повторные выборы президента в Украине пройдут 21 ноября.


http://proua.com/news/2004/11/01/131407.html

Очевидно, ті 6% не в користь ВЯ. :D

Наталка - 1-11-2004 у 14:46

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy

Цей "хтось" був я. Навмисне зайшов під старим ніком, бо то писав під старим.
Я досі стверджую, що працівники НУ на тих виборах зривали агітацію блоку ЗаЄдУ зі стендів, де вона і мала знаходитись, що є порушенням законодавства. За першої ж спроби їм перешкодити (я взяв хлопа за руку і завернув за спину - боляче йому не було, це було звичайне утримання), решта з групи героїв дременули так, що в повітрі запахло сірководневим адреналіном. Натомість з`явилась група "свідків", які заявили міліції що готові свідчити про те, як того хлопа кинули на асфальт і били ногами, при тому, що цей хлоп тут же стояв живий і неушкоджений. Після прибуття на дільницю з`явилась група депутатів ВР, які почали тиск на працівників міліції з метою заведення карної справи проти, власне, мене. Окрім того на Хрещатику окрім цих команд ще працювали групи людей похилого віку, метою яких, на мою думку, було цькування перехожих проти людей, що займались розклейкою плакатів ЗаЄдУ. Окрім того були спроби залякувань і прямих погроз. Передавши погрози, люди "певної зовнішності" (як влучно каже 5 канал про донецьких бандюків), чомусь зникали у натовпі.

В тій компанії дії НУ можна було порівняти з діями агітаторів СПУ, БЮТ, які, хоча і виступали проти ЗаЄдУ, але завжди йшли на контакт і не цурались компромісів.

З огляду на це, я роблю висновки, що в тій компанії в Києві на НУ працювали якщо не покидьки, то просто брехуни, бандюки і злочинці.

В подальшому при посиланні на ці слова прошу не називати мене "хтось".

Свідків тих подій, а також дій спостерігачів і представників НУ на дільниці, де вони чинили умисний тиск на членів комісії (одна дівчина опинилась врешті в реанімації від серцевого нападу), я маю і від своїх слів відмовлятись не збираюсь. :mad:

Мене дуже дивує заздалегідь визнана святість працівників політичних сил. Відкрию всім страшну правду - бандюки працювали і працюють на обох тоді блоки, а зараз - на кандидатів. Так само як і там і тут є чесні люди. :mad:


Олесю, не треба ставати в позу"нєвінно обіжєного". Це не на часі. Я назвала тебе "хтось" бо не була впевнена на всі 100%, що ці слова належать тобі, і не мала часу лазити по Форуму в пошуках підтвердження. Терміново виправляюся.
Так само не слід приписувати мені тих слів, яких я не говорила.
Не визнаючи святим нікого, окрім Господа Бога нашого, я навіть не збираюся обговорювати ту безсумнівну істину, що скрізь є покидьки та чесні люди. Скажу лише, що, напевне, вся справа у їхньому кількісному співвідношенні. Не знаю, хто янголоподібний працював у тодішньому штабі ЗаЄдистів, але моєму Толі, приміром, неодноразово "пощастило" стикатися з такими відморозками, про яких ти пишеш, якраз з боку влади, вірніше, провладної партії, яка тоді "вдруг откуда ні возмісь" набрала пристойну кількість голосів на виборах до ВР. :mad:

Про те, що твоя позиція, Олесю, мені, м’яко кажучи, не близька, ти, гадаю, здогадуєшся. Вочевидь, як і тобі - моя. На тому, ми, напевно, і залишимося, бо дискутувати на тему "Процентне співвідношення бандитів та чесних людей у штабах обох кандидатів" мені не те, що не хочеться – просто огидь бере, як ти любиш говорити. Мене зараз цікавить одне – надаю тобі, Олесю, широке поле для звинувачень мене у надмірній емоціональності чи у зайвому пафосі, чи ще в чомусь – буде у нас президентом людина, яка до матері звертається на "Ви", чи проФФесор, який про 83-річного старого говорить "Убєрітє єво на х..". Інші статистичні викладки мене не цікавлять.

Наталка - 1-11-2004 у 14:48

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Очевидно, ті 6% не в користь ВЯ. :D


Очевидно, так. Бо Київ, як всі вже помітили, дуже красиво "прокатав" Януковича.

Олексій Мачехін - 1-11-2004 у 14:49

Цитата:
Першим відправив користувач Рост
Тому Олексію, не розводь брехні! До речі, якщо продовжуватимеш ось так, бездоказово, користуючись частковими випадками, робити узагальнення, я таки заставлю тебе відповідати за кожне своє слово!

Зривання і заклеювання плакатів Ющенка я спостерігав щодня!
До речі, чому саме працівників НУ ти вирішив зловити на гарячому? І щось не дуже рвався "подружитися" в такий же спосіб з протилежною стороною?


Відповідаю по порядку:

1. Я кажу про події в яких я сам брав участь і намагаюсь не узагальнювати. Мова йде про Київ 2002 і про працівників нижчої ланки агітації.

2. Зривання агітації на стовпах і парканах дещо відрізняється від зривання агітації на стендах для розміщення агітації. Зокрема ми не раз пропонували тоді заклеювати нашу агітацію а не зривати. Тоді принаймні можна спокійно звітувати про виконану роботу.

3. Тому що інші агітацію не зривали. Як СПУ, так і БЮТ, і Комуністи і Зелені і багато хто ще, спокійно собі клеїли. Якщо стикались, то обговорювали як клеїти краще, шоб всім потрошку. Якщо не вистачає місця, то як заклеїти одне одного таким чином, щоб усе було видно.
НУ на такі розмови просто не йшла. Або їм не дозволяли, або їх цькували на нас - не знаю.

Олексій Мачехін - 1-11-2004 у 15:03

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Про те, що твоя позиція, Олесю, мені, м’яко кажучи, не близька, ти, гадаю, здогадуєшся. Вочевидь, як і тобі - моя. На тому, ми, напевно, і залишимося, бо дискутувати на тему "Процентне співвідношення бандитів та чесних людей у штабах обох кандидатів" мені не те, що не хочеться – просто огидь бере, як ти любиш говорити.


Дякую за вичерпну відповідь і прошу вибачення за надлишкову емоційнысть.

Користувач Олесь - 1-11-2004 у 15:16

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Очевидно, ті 6% не в користь ВЯ. :D


Очевидно, так. Бо Київ, як всі вже помітили, дуже красиво "прокатав" Януковича.


ЦВК ЗАТЯГУЄ ЧАС, БО БОЇТЬСЯ ОГОЛОСИТИ ЮЩЕНКА ПЕРЕМОЖЦЕМ

http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/november/1/news/22.shtml

Рост - 1-11-2004 у 15:26

Для Олексія.
Свою позицію я тобі пояснив. Десь вона перегукується з Наталчиною. Навіть не десь, а близько.

Про ЦВК - а затягує. Вона вже попередньо оголосила про наступний тур, а остаточних результатів (при 100% оброблених бюл.) не дала.

Олексій Мачехін - 1-11-2004 у 15:46

Я тобі теж пояснив в приваті. Якщо питання ще для когось актуальне, то моя відповідь тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3197

Олексій Мачехін - 1-11-2004 у 15:56

Шматочок розмови в ICQ з представником української
діаспори в Москві:


Москва: понятно) так шо ты и не проголосовал?-:)))))

Олексій: ні, і Люда не голосувала. Тим веселіше буде в другому турі :)

Москва: ;-)если он будет

Москва: оценил нашу работу в Мосвке?-:)))

Олексій: а що в Москві? там ніби Я переміг

Москва: да , только 37% за Ю, а в Питере 75

Олексій: :) Молодці

Москва: 75 за Я в смысле

Москва: старались)

Всюди наші, всюди наші :)

tysovska - 1-11-2004 у 16:08

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Очевидно, ті 6% не в користь ВЯ.

Я особисто до 12:30 була під виборчою дільницею в Оболонському р-ні і можу засвідчити, що на дільницях 45,46,47 і 48 розрив між Ющенком і Януковичем був 67-68% до 12-13%. Хтось із політологів пару років тому сказав, що Київщина - показник голосування по всій Україні, тобто загалом як Київщина проголосувала, так і вся Україна проголосувала (Захід і Центр урівноважують Схід). Судячи з того, що на цих виборах Київщина ой як далеко від усієї України, рівень фальсифікацій був безпрецедентним.

Рост - 1-11-2004 у 16:09

Щойно брали інтерв`ю в Симоненка.
З його слів, "в 2002 році ВР захопив кримінальний капітал, і тепер, в 2004, він продовжує боротьбу за владу" - практично дослівно.

Олексій Мачехін - 1-11-2004 у 16:39

Нова флешка:
http://www.obozrevatel.com/?r=news&t=2&id=162940

Користувач Олесь - 1-11-2004 у 16:43

Цитата:
...находятся деятели, предлагающие власти и премьеру Януковичу компромисс с Ющенко. Мы решительно протестуем против каких-либо компромиссов с национал-экстремизмом. Эти компромиссы оборачиваются захватами православных храмов и избиениями верующих. Зло должно быть пресечено. Законным и правовым путем.

Прошедшие выборы раздели Православную Украину и униатскую Галицию. Мы обращаем внимание православных граждан Киевской Руси, что приход Ющенко к власти обернется гонениями на каноническое Православие. Во втором туре ни один православный гражданин не имеет права уклониться от участия в выборах Президента Украины, выбора веры и судьбы.

:o :) :D :lol:
http://www.ukr.ru/comments/69809382?user_session=7333837ebeda7b1977...

Юрій Миргородський - 1-11-2004 у 16:54

Вже дві години немає змін на сайті ЦВК. Досі немає данних про решту 5,5% голосів.
Хто може пояснити, в чому затримка?
Чи знає хтось такі дільниці чи ТВК, які досі не відіслали інормацію "нагору"?

Користувач Олесь - 1-11-2004 у 16:57

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Миргородський
Вже дві години немає змін на сайті ЦВК. Досі немає данних про решту 5,5% голосів.
Хто може пояснити, в чому затримка?
Чи знає хтось такі дільниці чи ТВК, які досі не відіслали інормацію "нагору"?


Див. моє повідомлення від 1/11/2004 в 14:16 і далі.

Grabchuk - 1-11-2004 у 17:56

На брифінгу в понеділок у Києві Янукович звернувся до прихильників лідера Компартії Петра Симоненка й лідера Соцпартії Олександра Мороза, підкресливши, що вони "нічого не програли" від того, що не вийшли в другий тур виборів.
"Я буду й надалі спрямовувати свої зусилля, щоб об'єднувати зусилля із цими політичними силами", - підкреслив Янукович.

marco - 1-11-2004 у 19:26

Нарешті є те, на що всі чекали цілий день!

Повідомлення на http://ua2004.ru/novosti/2004/11/01/result03/
======================================
Обновлено 01.11 18:53
Ющенко выходит вперед

ЦИК Украины обработал более 95% бюллетеней. Как сообщает источник ua2004.ru, присутствующий в центральной избирательной комиссии при подсчете голосов, Виктор Ющенко впервые опередил лидировавшего до этого Виктора Януковича на 0.04%.

Между тем ЦИК Украины с 15.15 мск прекратил трансляцию подсчета голосов на своем сайте. Более того, в настоящее время этот сайт недоступен по неизвестным причинам.

Соб. инф.
======================================

Андрій Пелещишин - 1-11-2004 у 20:15

ну-ну... Пів дня сайт ЦВК в глубокому дауні... І це після виборів Президента.. Без коментарів..

Dmy - 1-11-2004 у 20:18

Цитата:
Першим відправив користувач marco
ЦИК Украины обработал более 95% бюллетеней. Как сообщает источник ua2004.ru, присутствующий в центральной избирательной комиссии при подсчете голосов, Виктор Ющенко впервые опередил лидировавшего до этого Виктора Януковича на 0.04%.
Между тем ЦИК Украины с 15.15 мск прекратил трансляцию подсчета голосов на своем сайте. Более того, в настоящее время этот сайт недоступен по неизвестным причинам

Це джерелам ua2004.ru сайт ЦВК недоступний.
ТОМУ ЩО москальський домен :lol:
Щойно ходив і на http://www.cvk.gov.ua, і на http://ic-www.cvk.gov.ua/wp0011 - все доступно! Одна біда - інформація не оновлюється :( Та ми вже якось звикли ;)

Чарівник з міста Гамельн - 1-11-2004 у 20:32

http://ic-www.cvk.gov.ua/wp301pt001f01=500
http://ic-www.cvk.gov.ua/wp063pt00_t001f01=500pt001f01=500

Подивіться, скільки людей у Донецькій та Дніпропетровській областях та в Криму отримало бюлетені та проголосувало!

Проголосувало більше, ніж отримало :o

Це не анегдот

Олексій Мачехін - 1-11-2004 у 22:22

Факультет Кібкрнетики КНУ ім. Т. Шевченка. Сьогодні.
Лекція по БД. Рудий як вогонь викладач (він ще колись у мене штучний інтелект вів) викликає до дошки двох студентів, які голосували за Я. Тут треба пояснити, що це були всі студенти факультету цього потоку які голосували за Я. і і це афішували. Якщо голосував за Я. хтось інший, то дуже старанно це приховував.
Так от викликає до дошки і пропонує пояснити перетворення. Студенти дивляться, думають... Один:
- Ну, я не могу объяснить научно...
- Спробуйте тоді по фєнє...
Аудиторія лягла :D

Остап_М. - 2-11-2004 у 14:07

Студентська акція „Барикада” триває біля пам’ятника Івану Франку у Львові

Наразі в акції беруть участь близька десятка студентів, однак обіцяють, що їх сьогодні буде більше.

По периметру барикади розташовані стенди із роздруківками графіків кількості голосів, які набрали Віктор Ющенко та Віктор Янукович у Львівській області.
Також розвішані плакати: „Бандитам тюрми — студентам волю”, „Студенти не терористи”, „За козла відповіси” і т. д.
Як повідомлялось раніше, 1 листопада на площі І. Франка представники ГК „Пора!”, Громадських рухів „Спротив” та „Чиста Україна” і Студентського братства
Львівської політехніки збудували барикаду, яку було розібрано через те, що активісти молодіжних рухів слідкували за правопорядком під час голосування 31
жовтня. Близько 2 тисяч студентів вимагали негайної відставки прем’єр-міністра України Віктора Януковича. Учасники акції заявили, що акція є безстроковою
та триватиме, поки не закінчаться репресії проти студентів.
28 жовтня у Львові розпочалась безстрокова акція студентського протесту у Львові. Біля ЛНУ ім. Івана Франка студенти звели барикаду на знак протесту проти
підкидання вибухівки у офіс Студентського братства НУ „Львівська Політехніка”.

http://www.chysto.com/index.php?item=news&sub=msg678

Aleksandra Fink-Finowicka - 10-11-2004 у 19:18

Цитата:
Першим відправив користувач Чарівник з міста Гамельн
http://ic-www.cvk.gov.ua/wp301pt001f01=500
http://ic-www.cvk.gov.ua/wp063pt00_t001f01=500pt001f01=500

Подивіться, скільки людей у Донецькій та Дніпропетровській областях та в Криму отримало бюлетені та проголосувало!

Проголосувало більше, ніж отримало :o


Там вже направили, не дають числа людей, вже тилькі % тих що отримало бюлетені ...
У Донєцькієй області особліво цікаве було (на мою думку) це, що за Януковичем голосувало 86,74% громадіян...
Оброблено 98% було 86,74, оброьлено 99% точно 86,74, оброблено 100% за Януковичем стабільно 86,74%. В інших областах такого явіща я не побачила.

Андрій Пелещишин - 13-11-2004 у 01:41

Цікаво, в якій ще країні прихильники чинної влади оголошують страйк як протест проти дій опозиції?
Чи то просто хтось темника сплутав, і то мало бути в грудні, а не в листопаді?

dr.Trollin - 26-1-2005 у 20:13

Цілком серйозний прогноз.
Пише Mishel (pashyrey) @ 2005-01-26 13:20:00
http://www.livejournal.com/users/pashyrey/95765.html
2012 рік. В Україні вибори президента. Закінчується Ера Великого Переділу світу. Давно так не перекроювалась мапа світу, як за останні 8 років. Країни розколювались та утворювались нові. Світова ґеґемонія США давно скінчилась, колись могутня Америка стала сировинним придатком Західної Європи. Мехіко погрожує Канаді ядерними ударами якщо та не віддасть Аляску, що по праву належить Мексіці.
Китай закінчує "Поступ на Північ" - програму своє комуністичної партії по переселенню вглиб Сибіру. Точиться суперечка про перенесення столиці країни з Пхеньяну до Яньгану(Новосибірську). Китай став основою сировинної бази Східної Європи.
На колишніх європейських теренах Російської Федерації після того як Москва втратила свій ядерний арсенал утворилось 9 нових країн. Сибір відійшла Китаю, Камчатка стала частиною Японії - іі віддали як борг за аренду Курильських островів.
Населення Близького Сходу масово мігрує в пошуках роботи до Африки, яка стала світовим сільськогосподарським угіддям, що кормить весь світ.
Але вся увага людства прикута до виборів в Україні. Саме завдяки їй світ перестав бути монополярним, повернувшись до більш звичного двохполярного стану. Головний світовий кордон пройшов по Одеру, поділивши світ на Захід та Схід, на Західну та Східну Європи. Постійні внутрішні суперечки в Євросоюзі призвели до виходу з унії слов?яньских країн, Греції, Угорщини та Румунії. Ці євроренегати об?єднались довкола ядра Україна-Польща, залишки ж унії зкупчились довкола Франції та Німеччини. Суперечку між парами Варшава-Київ та Берлін-Париж потім назвуть "війною титанів", а наслідком її став новий світови кордон на Одері. В останньому бою зійшлись два світогляди, дві моделі світового устрою, дві цивілізації, космополітизм з глобалізмом Заходу та індивідуалізм Сходу. І результат цієї суперечки буде багато в чому залежати від того хто переможе на виборах президента в Україні і очолить цю новітню світову супердержаву.

Юрій Філатов - 27-1-2005 у 09:39

прочитав, "... новітню світову супердержаву"

позавчора, слухав Висоцкого, нагадало:

"А вскорости мы на Луну полетим..."

отже історія руше по колу?

Сергій Бєляєв - 27-1-2005 у 09:59

Свого часу у США вийшла публікація "Карта світу 2050 року" чи щось таке. Основна канва подібна, хіба що учасники трохи міняються, але й 38 років різниці. :))

Dmy - 27-1-2005 у 17:50

Я грішним ділом був подумав, жи то дохтур трохо того - запрацювався та сприйняв серйозно тотий прогноз: посилання після назви, але перед текстом. Нє - то автур.
Про карту Світу нічого не бачив-єм, але чомусь нагадує альтерісторії Кожелянка. Щоправда той відверто стібається і не попереджає, жи той стьоб - цілком серйозно. Та і кличуть го Василем, а не Мішель.
Ще подумав, жи воно є переклад, а автентика - московська. Інакше чим пояснити вибори 2012 року? Начебто, на відміну, між іншим, від руських, ми тут за Конституцією раз на 5 років зверхників обираємо.
(А про китайців гарно людина пише - зачитаєшся; вони вже півстоліття на Байкал заглядаються. Тільки що означає така часта зміна столиць: чомусь із Пхеньяна - в Новосибірськ, а перед тим, здається, ще Пекін був? Що воно таке мусило б означати?!)

Юрій Філатов - 27-1-2005 у 18:22

можливо усе набагато простіше? не хочу нічого рекламувати, але якщо зробити пошук з ключом "шышки" - то не лише Пхеньян може опинитися столицєю Піднебесної :lol:

Наталка - 28-1-2005 у 02:49

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?showHidden=1&a...
Просто цікаво – зайдіть на цю сторінку і спробуйте відкрити біографію Януковича. Якщо до ранку не виправлять, думаю, вам сподобається. :)

Юрій Філатов - 28-1-2005 у 08:43

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
ввв.неверхост.нет ;)
Просто цікаво – зайдіть на цю сторінку і спробуйте відкрити біографію Януковича. Якщо до ранку не виправлять, думаю, вам сподобається. :)


якщо адмінам не сподобається - до ранку видалять Ваш допис :(

Наталка - 28-1-2005 у 21:43

А я й не знала, що наші адміністратори модерують урядовий сайт. :P

Captivitas - 29-1-2005 у 14:42

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Просто цікаво – зайдіть на цю сторінку і спробуйте відкрити біографію Януковича. Якщо до ранку не виправлять, думаю, вам сподобається. :)


Не виправили досі.
Перефразовуючи Шуфрича: обирай Прем"єра, не обирай - все одно отримаєш... Тимошенко. Це певно установка народним обранцям до 3 лютого.

Уроки виборів

Олександр Чорнобиль - 14-2-2005 у 16:52

Цікаву оцінку юридичних аспектів завершальної стадії виборів можна знайти в статті, приведеній нижче. Як на мене, загалом досить повчально, тому приводжу її повністю:

Тетяна Монтян: Справедливість vs законність. Хтось з двох мав померти

www.ПРАВДА.com.ua , 8.02.2005, 15:52
Однією з ключових тез стратегії для України, викладеної президентом Ющенком в Давосі, є реформа судової системи. Ющенко говорить про відновлення справедливості й законності в країні. Менше з тим, найяскравішим прикладом, що начебто асоціюється з усіма цими гаслами та побажаннями, залишається нещодавній "двохсерійний" судовий процес з приводу результатів президентських виборів, що відбувся у Верховному Суді.

Юрист Тетяна Монтян вбачає в ньому надзвичайно важливий та дуже неоднозначний прецедент для всієї української судової практики. Бесіду з нею записала Ірина Погорєлова.

- Пані Тетяно, судячи з Ваших публікацій та виступів у ЗМІ, Ви брали активну участь у виборчому процесі, та й "помаранчевій революції" також. Водночас Ви могли б оцінити рішення Верховного суду щодо розв'язання проблеми легітимності і виборів загалом, і обрання Ющенка зокрема...

- Якщо коротко і образно, то рішення Верховного суду, особливо щодо другого туру виборів, варто розглядати з точки зору дії у надзвичайних, форс-мажорних умовах. Я б порівняла це з вибором, який мають робити акушери, якщо є очевидним, що врятувати і породіллю, і немовля неможливо. Хтось з двох обов'язково має померти... "Лікар"-Верховний Суд - вибрав збереження "матері"-справедливості за рахунок дитинки-"законності", і вся країна сподівається, що ця "матір" ще зможе колись "народити" законність.

Але цього може і не статись, якщо уважно не проаналізувати, хто і як створив цей форс-мажор та поставив ВСУ та всю країну перед таким жахливим вибором, вибачте за патетику.

На жаль, аналіз показує, що ситуацію такого вибору створили перш за все автори закону про вибори президента України, серед яких - "нашоукраїнці" Микола Катеринчук та Юрій Ключковський.

Відразу, коли тільки прийняли цей закон, мені і багатьом моїм колегам стало зрозуміло, що "знести" "кучмістів" вдасться виключно революційним шляхом. "Нашоукраїнці" власноруч "пропхали" такий закон, за яким апріорі програвали з рахунком 100:0. В них об'єктивно не було ресурсів діяти згідно цього закону і вигравати за ним.

Для того, щоб протидіяти бєспрєдєлу зі списками, щоб ефективно оскаржувати результати виборів на окремих дільницях, вони повинні були мати при кожному районному суді юридичні служби. "Наша Україна" ж уяви не мала, що так повинно бути. Питається – як за таких умов вони планували вигравати вибори? На що вони сподівалися?

ВСУ після другого туру мав би на підставі цього закону цікавитись лише протоколами ЦВК, ТВК та рішеннями судів. Але сторона Ющенка, зрозуміло, не змогла надати не те що рішень судів на свою користь, а навіть нормально оформлених скарг з регіонів. Тому що їм не було звідки взятись. Без доказів та копій жоден, навіть найприхильніший суддя, просто не матиме права прийняти скаргу. А дільниць, мушу нагадати, в Донецькій області – 2518, в Луганській – 1462.

"Наша Україна", точно знаючи, що в неї немає в цих регіонах жодних способів протидії адмінресурсу, - тягла руки за цей закон.

-Ви вважаєте, що вони не розраховували на перемогу?

-Чесно кажучи, на знаю, що і думати. Або це злочинна самовпевненість, або - повне нерозуміння суті процесів та сподівання "на авось", на високий рейтинг. Можливо, Катеринчук і Ключковський сподівались, що хтось інший в цій команді буде створювати ці юридичні групи підтримки і все інше. Але коли я запропонувала їм свою технологічну схему роботи юристів в регіонах, то зрозуміла з реакції штабістів з юридичного департаменту, що вони ніколи про це і не думали...

Виглядає, що вони не планували перемагати нереволюційним шляхом. Але ще менше я вірю в те, що вони планували революцію... Можливо, чутки про те, що нібито хтось обіцяв Ющенку, що домовився з Ківаловим, що той не махлюватиме на користь іншої сторони, мають під собою якесь підґрунтя. Бо інакше пояснення дивної поведінки команди Ющенка взагалі не існує.

Вони аж до третього туру вперто не допускали в своє "вузьке опозиційне коло" нікого, хто розуміється на технологіях проведення виборів та на юриспруденції, людей, що нічого для себе не просили, кому байдужий сам Ющенко, але хто бажав жити в нормальній країні.

-Але повернімось до процесу в Верховному суді...

- Так, і почнемо ще з першого туру. Я переконана, що визнання виборів недійсними в цілому окрузі в першому турі було інспіроване прихильниками Януковича. 8 листопада 2004 року Апеляційний суд Черкаської області визнав недійсними підсумки голосування відразу у двох виборчих округах області - у 200-му Уманському та в 203-му Золотоніському округах.

І всі чекали, що скаже з цього приводу Верховний суд – можна визнавати недійсними вибори в цілому окрузі, чи ні. ВСУ, пославшись на закон імені Катеринчука-Ключковського, заперечив, вказавши, що не можна визнавати вибори недійсними в цілому окрузі (а тим більше – в масштабах всієї країни), а можна лише на окремих дільницях, яких "всього лише" більше 33 тисяч.

Щоб, збав Боже, ніхто не казав, що я "жену" на Катеринчука, відправляю бажаючих до його інтерв'ю .

Цитата : "Кор.: Зараз одним з актуальних питань є варіант визнання виборів недійсними. Які Ви бачите реальні правові механізми реалізації такого варіанту? – М.К.: Жодного реального механізму я не бачу."

Питання ще є? Також можна ознайомитись із знаменитим інтерв'ю Шуфрича, в якому він сказав, що, мовляв, тепер ми "Нашу Україну" і "сдєлаєм", причому її ж таки власними руками.

Закінчилося голосування у другому турі. Катеринчук тільки хлопав вухами, Ющенко їздив з'ясовувати в Ківалова, коли перестане рости явка... А ніколи вона не перестане рости, і нічого з цим не зробиш, бо юридичних механізмів немає.

Ківалов спокійно собі підрахував протоколи, що прийшли з ТВК. І практично на всіх цих протоколах стояли підписи представників Ющенка. Луганська та Донецька області були здані на корені, і те, що там коїлося в штабах "Сили народу" - це окрема тема. Не знаю, хто прийняв безглузде рішення "здати" ці області, але впевнена, що цих людей надалі на гарматний постріл не можна підпускати до виборчих кампаній. Практично, саме ця стратегічна помилка вкупі з недолугим виборчим законом і стала фатальною.

Ківалов підрахував протоколи далеко не юридично бездоганно, але він ризикував свідомо. Швидке прийняття постанови про обрання Януковича "било на психіку": народ просто потрібно було деморалізувати, "пустити в даун". Я пам'ятаю це почуття глибокого горя, коли особисто провела "чудову" нічку на Майдані, тягала чавунну лавочку, щоб перегородити Хрещатик.

Мабуть, Януковичці теж були в ейфорії, раділи, як класно надурили ющенківців, на активність народу також "не закладалися". Але на ранок на Майдан повалив народ, і більше наш прекрасний, раптом прозрілий народ цей Майдан не покидав.

- Але ж ЦВК Ківалова зробила ту помилку, яку потім не повторила ЦВК Давидовича…

- Це була не помилка, а тверезий розрахунок. Ківалов слушно вважав, що нічим не ризикує. Катеринчук подав скаргу на постанову ЦВК про обрання Януковича. Верховний суд мав скасувати постанову ЦВК як схвалену з порушеннями процедури та передчасну.

Далі Ківалов демонстративно мав посипати голову попелом – так, віноват, ісправлюсь, - і вже з неухильним дотриманням всіх процедур, додавши Ющенку пару десятків тисяч голосів, які б його не врятували, бо там була "дірка" в два з чимось мільйони – виніс би юридично бездоганну постанову, яку ніхто б вже більше не скасував, бо не було б навіть формальних підстав.

Підсумовуючи, можна сказати, що юридично бездарні "нашоукраїнці" поставили все суспільство – не себе, не свого лідера, а саме все суспільство – перед вибором: законність або справедливість.

Мушу підкреслити, що я повністю підтримую рішення Верховного Суду, прийняте після другого туру. Тому що коли ми, адвокати, відстоюючи інтереси свого клієнта, шантажуємо суддів, підкупаємо їх, пишемо за них судові рішення та вироки – ми це робимо через форс-мажорну обставину – тотальну відсутність в країні дієздатної судової влади, а не лише вивісок з написом "суд".

Так само і Верховний суд опинився в ситуації, коли він свідомо, цілеспрямовано "забив" на законність. Я вважаю, що це треба підкреслювати, не можна казати на чорне - біле. Якщо це вже відбулося, не можна на це заплющувати очі. Бо тепер кожен, ідучи в суд, замість того, щоб посилатися на норми законів, за якими він може захистити (принаймні, теоретично) свої права без усіляких ексцесів (теж швидше теоретично, насправді, бо судова система не працює), буде махати, як Катеринчук, Конституцією і Конвенцією та вимагати рішення на підставі абстрактної справедливості. Саме ці "ворота" відкрив Верховний суд своїм рішенням після другого туру. Проблема лише в тому, що наші суди дружньо "посилатимуть" таких шукачів абстрактної справедливості, слушно знаходячи їх вимоги такими, що не ґрунтуються на законі.

- Сторона Януковича була саме ображена тим, що до неї застосували несиметричний підхід, а замість Конституції і Конвенції – повернулись до формально-юридичних процедур.

- До третього туру ми ще дійдемо. В другому турі ВСУ ухвалив зовсім не те, про що просила сторона Ющенка. Вони просили визнати його переможцем по результатах першого туру, а в підсумку суд "присудив" третій тур. Це рішення ВСУ також "дивом" співпало з домовленостями, яких досягли "воюючі сторони" за посередництва Солани та Квасьнєвського. Сюрприз, сюрприз... Ну просто тотально незалежний у нас ВСУ!

Законність "вбили" саме тоді, коли прийняли до розгляду доповнення до скарги Катеринчука, в яких він оскаржував результати голосування в східних регіонах на підставі наявності фактів системного порушення виборчого законодавства, які не дають можливості достовірно встановити результати виборів. Саме в цей момент я зрозуміла, що Ющенко таки здобув перемогу, бо навіть ВСУ відкрито став на його сторону. Думаю, юристи Януковича зрозуміли це так само чітко та недвозначно.

Звідси легітимність третього туру кожен може оцінювати сам.

Зрозуміло, що не буває жодної легітимної революції. Тому що в країнах, де законність і справедливість не перебувають між собою в непримиренному протиріччі, немає потреби в революціях. Наша помаранчева революція також не потребувала, на мій погляд, жодної легітимізації, а тим більше – такої фарисейської та відверто антизаконної.

Знаєте, в тому, що януковичців "прокатили" саме з порушенням всіх мислимих та немислимих процедурних норм, також є якась Вища Справедливість. Нарешті вони відчули на власній шкурі, як це буває – за всіма писаними законами ти правий, але це нікого не цікавить, бо ... політична ситуація змінилася, і твоя формальна правота вже нічим тобі не допоможе.

Але януковичцям легше в тому плані, що вони чудово знають, що з точки зору Вищої Справедливості вони неправі, в той час як люди, яких багато років поспіль "гвалтували" українські суди, були праві як формально, так і по суті, але тоді наші суди на це не зважали, і штампували рішення на кшталт "іменем України двічі два дорівнює п'яти", бо тоді була така "державна політика".

Але треба казати вголос, що Верховний Суд повівся як повія, бо по-іншому він ніколи себе і не вів. І те, що замість старої влади цього разу в ролі "колективного клієнта" виступив повсталий народ, його "повійської суті" не змінює. Верховний суд давно перестав асоціюватися з органом правосуддя в розумінні Європейського суду і Європейської конвенції, бо не є ані безстороннім, ані незалежним.

Синуля пана Маляренка, голови ВСУ, згідно списків Кононова, отримав земельку в Пущі-Водиці... З якого переляку суспільство повинно довіряти таким судам та суддям? Для того, щоб вимагати від суспільства поваги та довіри, судді повинні не лише своїми рішеннями, але й усім способом свого життя, своєї поведінки довести, що є взірцями моральності, неупередженості, байдужості до "бабла та влади" - тобто тими, кого можна назвати "Ваша Честь" без будь-якої іронії та глузливості. Але це все – лірика, таких суддів у нас майже немає і ще дуже довго не буде.

Отже, третій тур нелегітимний з самого початку. Що ж стосується бажання ВС дотриматись після нього процесуальних канонів, то ніде не сказано, що суд може обмежувати сторону в кількості представників, і ніде не сказано, що суд має право обмежувати сторони в часі на виклад своєї позиції. Натомість не передбачено допускати до процесу іноземних адвокатів. Навіщо було допущено швейцарців – невже з міркувань "політкоректності"? Навіщо вони розсусолювали три години про цей Адміністративний суд, адже могли просто або віддати Шуфричу його скаргу, і хай несе її "туди, не знаю куди", або змусити швиденько відмовитись від свого провокативного клопотання.

Причина? Відсутність навичок роботи. Судді Верховного суду давно забули, що таке дійсно змагальний процес. Все, що вони роблять по ходу своєї діяльності – це "нагинають" сторони. А тут на них були націлені камери, і вони мали робити хоча б вигляд, що відправляють правосуддя на засадах змагальності, дотримуються процедурних норм. Бідні, нещасні... нетреновані.

Тобто суд після третього туру – це була повна клоунада, яку сторона Януковича використала, по-перше, для затягування часу, аби ще трохи пограбувати країну, а по-друге – щоб абсолютно підставно звинуватити ВСУ у застосуванні "подвійних стандартів".

ВС виступив як глибоко заполітизований орган, що фасадно легітимізував під тиском вулиці революцію, яка апріорі ніколи не була і не може бути легітимною.

Було б чесніше і порядніше де-факто захоплювати владу – без жодного третього туру. Верховний суд в цих умовах послався б на те, що єдиним джерелом влади є народ – і все. В крайньому випадку, ВСУ повинен був чітко та недвозначно прописати в своєму рішенні, що свідомо відмовляється від застосування норм закону "Про вибори президента України", а заодно і від деяких інших процедурних норм, оскільки вони заважають застосуванню принципу верховенства права в умовах форс-мажору.

І тоді ніяких питань з приводу лицемірства, фарисейства та "подвійних стандартів" ні у кого не виникало б, і у януковичців було б вибито з рук їх улюблені козирі. Народ, і лише повсталий народ є "автором" знаменитого рішення ВСУ, а зовсім не "раптом прозрілі" судді, які банально злякалися, і тим більше не "юридичні генії" з команди Ющенка.

Чому я про все це кажу? Бо треба ж якось жити далі, треба, щоб в цій країні народ зрозумів самоцінність закону і права, не дивився на суди, як на лише "крутителів дишла".

Треба визнати, що те, що зробив Верховний суд – було вимушеним, що не було іншого способу відновити справедливість, крім як порушивши законність. І визнати, що законність таки було порушено. А Верховний суд діяв за надзвичайних обставин.

Тепер юристи перебувають у величезному внутрішньому конфлікті. В даному випадку все зрозуміло: Ющенко - "цаца", Янукович – "кака". А коли все не так очевидно? Коли йдеться про справу Івана Івановича та Івана Петровича, коли завідомо невідомо, хто з них "кака", а хто – "цяця". Як далі судитись в цій країні?

Маємо Верховний суд, який, судячи з цих останніх рішень, виторгував собі індульгенцію. Маємо шість тисяч знахабнілих від безкарності суддів, дезорієнтованих в тому, що є добро і що є зло, що є справедливість, що є беззаконня. Як нова влада збирається проводити люстрацію – я не уявляю.

Спершу треба було б повиганяти 90% суддів, але це зробити неможливо – вони захищені своїм статусом. Суддю, якого було обрано пожиттєво, не викинеш копняком з посади, як якогось голову райдержадміністрації. Значить, треба робити так, створювати таку атмосферу в суспільстві, щоб погані судді йшли самі, а на їх місця приходили чесні, моральні фанати правосуддя.

Я кожен день буваю в судах і бачу, що судді, які перелякалися були люстрації – тепер запитують, кому "занести", щоб залишитись при посаді. Вони вірять в те, що ця влада буде лише декларувати абстрактну справедливість, але не буде карати за незаконні рішення. Вони готові до того, що ніхто не дорікне їм, коли вони "дуплитимуть" простих громадян, аби тільки не приймали неполіткоректних рішень щодо помаранчевих вождів. Але тепер весь цей негатив падатиме вже не на стару владу, а на ющенківців.

Як Ющенко збирається це ламати, і чи збирається взагалі? Він не дуже компетентний в усіх цих питаннях, на мою думку – судячи з того, як він обирав собі адвокатів на процес в Верховному Суді, судячи з того, які взагалі юристи серед його оточення. Не знаю, чи є в команді Ющенка хоч хтось, хто все це розуміє.

Так само із законотворчістю. Це особлива юридична дисципліна, яка в Україні не розвивалася взагалі. Якщо хтось раптом зацікавиться – я про це писала в малотиражній брошурці, що видається "Айрекс ПроМедіа".

-А у Вас таки є пропозиції до команди Ющенка?

-Таки є. Ну, зокрема, формування судового корпусу. Чому б не приймати іспити по комп'ютеру? Навіщо віддавати "на відкуп" Вищій Раді Юстиції суб'єктивну перевірку фахових знань? Щоб розводити корупцію?

А коли фаховий рівень судді встановлений – залишиться тільки з'ясувати, яке в нього "обліко морале". Чому б не обирати суддів? Люди ніколи не оберуть всіляке лайно. Якщо й оберуть, то почнуть писати на нього скарги, і це лайно швидко зникне само. На мого чоловіка, суддю Василенка, за 38 років роботи ніхто не написав жодної скарги, бо людина не буде скаржитись, якщо рішення навіть не на її користь, але ухвалене справедливо й законно.

Треба реформувати закон "Про судоустрій", який не так давно Медведчук та Задорожній проштовхнули "під злочинну владу". Найгірше, що є в цьому законі, це призначення президентом суддів на адміністративні посади. Судді повністю залежні від своїх голів, а також від кваліфікаційних комісій, куди зазвичай входять голови судів, їх заступники та наближена кліка.

Треба обирати голів судів таємним голосуванням на короткий термін, наприклад – на рік. Це – суто технічна посада, з якою впорається дресована мавпа, напевне. Розподіляти справи між суддями - можна по черзі, по алфавіту тощо, а не "грузити" неугодного суддю справами, які важкі, марудні й не мають перспективи... Тоді голова суду буде залежати від своїх колег. От негайна норма, яка не потребує ані грошей для реалізації, ані інших надмірних зусиль. Для того, аби реформувати судову систему, треба знати її дію на практиці, мати в команді людей, які її знають. Але хто ж таких людей допустить до Ющенка? До того ж, така реформа зустріне шалений опір та блокування суддівської верхівки, бо залишить її без хабарів.

Чому проти судів присяжних так протестує суддівська верхівка? Це їх гроші... Корумпована суддівська верхівка "поклала під себе" всю країну. Якщо таку систему дійсно цілеспрямовано створював "злий геній" Медведчук, то його демонізують недаремно.

-Це про судоустрій. А про саме законодавство можна щось сказати?

-Авжеж. І знов – з наслідків рішення Верховного суду. Питання: тепер апелювати до абстрактної справедливості можна всім, чи лише помаранчевим вождям? В Конституції записано про принцип верховенства права, але там нічого не сказано про механізм його реалізації. А принцип є філософською категорією, про який можна писати товстелезні трактати, але від якого користі на практиці – ноль.

Для того, щоб верховенство права не було абстрактним, треба мати правову норму, що кожна людина, яка вважає, що її засуджено несправедливо, хоча і формально правильно, чи неправильно, але строки на оскарження вже пройшли - що ця людина має право на оскарження такого рішення, бо воно протирічить принципу верховенства права.

Треба дати можливість ВСІМ, безпосередньо посилаючись на обставину "несправедливості кривосуддя" часів Кучми, звертатися до судів з заявами про перегляд їхніх справ. Це й буде механізм реалізації. Поки такого ніде не написано, "верховенство права" є голою декларацією, яку було застосовано виключно одноразово, виключно для Ющенка.

В мене як адвоката був такий випадок. Одна жінка – колишня спортсменка, а нині алкоголічка з 5-ма дітьми від різних невідомих чоловіків, отримала "за допомогою" бандитів, яким нібито щось заборгувала, та "чесного" судді, який підшив в справу "ліві" повістки про нібито "неодноразові" виклики алкоголічки на засідання - рішення суду про відчуження її квартири, на яку бандити звернули її борги. Діти її взагалі не були зареєстровані, не мали свідоцтв про народження, не були прописані в квартирі, і тому бандити ще до пред'явлення позову "завбачливо" приватизували квартиру (без відома алкоголічки, зрозуміло), лише на неї.

Вона могла протягом місяця оскаржити це рішення, але вона знаходилась в такому стані, що весь цей місяць лила сльози та знову пила, і, звісно, пропустила термін оскарження. Коли прийшли судові виконавці й почали її викидати з квартири разом з дітьми, сусіди схаменулися й найняли мене. Я спробувала продовжити термін на оскарження, але суд мені, зрозуміло, відмовив. Прокуратура теж відмовила, бо йшлося про цивільно-правові відносини.

Я вирішила справу дуже просто: знайшла її колишніх однокласників, які стали місцевими бандитами. На цей момент я вже зареєструвала її дітей, і бандити змусили шахраїв "подарувати" квартиру їм. Мами в цьому випадку в списку власників вже не стало, і це правильно – гарантій, що вона кине пити, ніяких, а я ж не можу "пасти" її до кінця життя, щоб її знову хтось не "кинув". Житло залишилось дітям.

Це законно? Ні, звичайно. Але справедливо. Але щоб ця алкоголічка або хтось інший міг вимагати справедливості для себе в суді, а не через бандитів, десь це має бути записано.

Так само не було механізму в Катеринчука – доводити, що мали місце "масштабні фальсифікації". В законі це не було записано, інших ніяких механізмів для доведення цього не існує. Тому ВС мав це доводити "незаконними методами".

Отже, помаранчевим вождям дозволили відновити справедливість, розмахуючи Конвенцією і Конституцією. А як же прості люди? У нас є мільйони несправедливо засуджених. У нас є мільйони несправедливо розв'язаних цивільних справ. Мають право ці люди вимагати відновлення їх прав, посилаючись на верховенство права? Якщо їм не дати таке право, вони скажуть, що помаранчеві зробили революцію тільки для себе, Верховний суд працює тільки для них. Якщо ж їм дозволити це робити, то наші суди просто вмруть під валом роботи.

Не знаю, чи розуміє це Ющенко і чи збирається з цим щось робити.

-Ну, в Ющенка багато інших проблем, та і в людей є чим займатися, окрім судитися.. .

-Помиляєтесь. Чому незалежне правосуддя – це базова ланка в державі? Тому що за її існування людина не буде бігати кудись "з чєлобітнимі", а буде звертатися до суду. Зараз, наприклад, на начальника ЖЕКу практично немає сенсу в суд скаржитись – довго, безперспективно... Економічно доцільніше дати хабара. Якби з судами все було нормально, суд не лише зобов'язав би ЖЕК видати якусь довідку, але й оштрафував начальника, або й притягнув його до кримінальної відповідальності. Більше цей начальник ЖЕКу нікому безпідставно в довідці не відмовив би. Люди лікуються від бєспрєдєла буквально за одне СПРАВЕДЛИВЕ судове засідання.

За бажання, систему в таких ключових моментах можна виправити буквально за кілька тижнів. Проекти готові: нормальні законопроекти про судоустрій і Шишкін готував, і Харківська правозахисна група, і Вінницька правозахисна група готували.

Але для початку треба обрати таємним голосуванням голів судів та їх заступників. Потім треба пояснити суддям, що їм нічого не буде, якщо вони схвалять рішення не на користь місцевого чиновника, але буде гакмареба (термін грузинського руху спротиву, що означає громадянське переслідування за допомогою всіх дозволених законом засобів ), якщо образять просту людину.

Я вам поясню, в чому був успіх Радянського Союзу. В радянських судах майже ніколи не ображали просту людину.

-І справи Януковича (оті, перші) - тому.. .

...- Підтвердження...

Наталка - 14-2-2005 у 17:59

"Я вам поясню, в чому був успіх Радянського Союзу. В радянських судах майже ніколи не ображали просту людину".

Дещо оф-топічне зауваження, але якщо я почну складати перелік простих, як земля, моїх родичів і знайомих, ображених у радянських судах, то він (список) вийде довжиною з усю цю статтю. Крім того, не пригадаю практики активного захисту громадянами СРСР своїх прав у судах. Поправте мене, якщо я помиляюся, але на моїй пам’яті прості люди намагалися триматися якнайдалі від міліції, прокуратури, судів і усього, що пов’язано із правоохоронною системою. Свекруху покійну, коли вона мента бачила на вулиці, аж пересмикувало, трясти починало. Вона пам’ятала, як однієї не прекрасної ночі незалежні радянські енкавеесники "уволоклі" її брата, і з тих пір його ніхто більше не бачив. З чоловіком моїм дільничний якось привітався на її очах, вона не чула розмови, лише бачила, так битих три години допитувалася, а що ж Толя накоїв, що до нього підійшов міліціонер. :(
Чим пояснюється "успіх" СРСР і у чому він полягає, то треба наукову працю писати. А неуспіх... на уроках історії (ще за совка) мене вчили, що усі імперії рано чи пізно розвалюються. Закон історії, який спрацював і на даному етапі.
Що незалежне правосуддя - базова ланка в державі, це факт, але коли воно було у нас справді незалежним, я теж не пригадую. Хоча, це, звісно, ніяким чином не привід ігнорувати його необхідність.

Юрій Філатов - 15-2-2005 у 12:32

дискусія тут ні до чого не призведе так само як був упередженний ВСУ, упереджена і ця палка промова пані Тетяни Монтян... перш за все тому що це політика, по-друге одразу встановлюється зв'язок між категоріями що майже не перетинаються "справедливість" - суб'єктивна моральна категорія, "законність" - об'єктивна (у розумінні відповідности писаним законам) юридична категорія, по-третє чого це справедливість народжує закон, а не навпаки? продовжувати можна майже кожного абзацу, наприклад:
яке відношення з суто юридичної точки зору має отримання сином судді і т.ін....? - чистий PR війна компроматів за браком юридичних доказів, або швидше не за браком (хтось ще віре що там святі з обох боків зібрались?), а за загальним сценарієм політичної вистави на багаточисельні замовлення шановної публіки...

Олександр Чорнобиль - 15-2-2005 у 14:51

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
дискусія тут ні до чого не призведе так само як був упередженний ВСУ, упереджена і ця палка промова пані Тетяни Монтян... перш за все тому що це політика, по-друге одразу встановлюється зв'язок між категоріями що майже не перетинаються "справедливість" - суб'єктивна моральна категорія, "законність" - об'єктивна (у розумінні відповідности писаним законам) юридична категорія, по-третє чого це справедливість народжує закон, а не навпаки? продовжувати можна майже кожного абзацу, наприклад:
яке відношення з суто юридичної точки зору має отримання сином судді і т.ін....? - чистий PR війна компроматів за браком юридичних доказів, або швидше не за браком (хтось ще віре що там святі з обох боків зібрались?), а за загальним сценарієм політичної вистави на багаточисельні замовлення шановної публіки...


Тобто прості висновки, що:
- юристи "Нашої України" спрацювали на стадії підготовки закону "Про вибори Президента" та під час суду досить слабенько;
- закон "Про вибори Президента" і досі потребує змін і доповнень;
- судова система України потребує змін (причому серйозних)
не напрошуються?

Юрій Філатов - 15-2-2005 у 15:30

та напрошуються, але, перепрошую, хто нас "спрошує"...

Dmy - 15-2-2005 у 18:16

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Тобто прості висновки, що:
- юристи "Нашої України" спрацювали на стадії підготовки закону "Про вибори Президента" та під час суду досить слабенько;
- закон "Про вибори Президента" і досі потребує змін і доповнень;
- судова система України потребує змін (причому серйозних)
не напрошуються?

Перший - не напрошується.
Я, звичайно, не юрист, але і не політтехнолог ;) :P - тобто людина, певною мірою об'єктивна :saint:
Наразы багато кажуть, що в Ющенка передвиборча кампанія дасть 100 очок гандикапу янучарській; і це щира правда. Проте, проколів було - греблю гати.
А от за кого мені, особисто, не було прикро - так це за Катеринчука з Ключковським (з командою). Мені так здалося, що в тих умовах це був вищий пілотаж (може, хтось хоче Шуфрічив із гавришами протиставити? Просимо!)
На стадії підготовки Закону він також виглядав досить нічогенько, особливо порівняно з попередніми. Проколів, звичайно, і там достатньо, але це зараз усі мудрі.
Наприклад, я щось нічого не чув про пропозиції Тетяни Монтян із заслуженим суддею-чоловіком до Проекту Занону України "Про вибори Президента України" чи як він там.

Доречи, щодо інтерв'ю й інтерв'юйованої пані, то, може і не варто його було тут цілком викладати - більшість "Правду" читає (це - не закид, воно і не зашкодить, але я, приміром, коли прочитав, то не знайшов у тому великої користі).
Виглядає так, що чергова ображена кобіта, яка цілу глупу ніч тагала чавунну лавку, а на неї так ніхто уваги не звернув і до КОМАНДИ не запросив, вирішила всю свою лють і соплі вихлюпнути в носовичок іншої подруги. Зрозуміло тепер, що юристи в Ющенка нікчемні (бо ж інші), Законів готувати не вміють, суд вчинив не за законом, а за незнамо чим тощо. При цьому в тексті наскрізно розставляються маячки на кшталт "цілковито підтримую", "стороні Януковича так і треба", тобто "не ізвольтє, барін, сумнєвацца в нашей і прочая, і прочая; але зауважте, які ми розумні, не те що ваш ККК: казли Катеринчук і Ключковський".

Не люблю я ображених баб - важко з ними, краще не доводити, собі дорожче.

Юрій Філатов - 15-2-2005 у 18:38

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Не люблю я ображених баб - важко з ними, краще не доводити, собі дорожче.


ню-ню, дівчину образити чи відібрати печиво в немовля...
вважаєте пане, що це менш упереджено? ;)

спробуймо як "неюрист неюристові":
факірське витягування "речових доказів" невідомого походження під час суду (!!!) - то "вищий пілотаж"? даруйте, не треба ж мати фахову освіту щоб знати про існування КПК... чи Ви підтримуєте підхід діючого генпрокурора? цьому панові що "презумпція невинності" що "відсутність складу злочину" - все єдино, якби на користь справедливості...

Наталка - 15-2-2005 у 19:10

Я щось не зрозуміла знову, про яке витягування "невідомого походження доказів" йдеться? І при чім тут діючий прокуром до рішення ВС по виборах? Походження доказів дуже відоме, і якщо ВС прийняв їх, то мав на те об’єктивні причини, а презумпція невинності, на мій погляд, полягає в тому, що ніхто не може бути визнаний винним, окрім як за рішенням суду. Чи нє? Рішення суду є? Ага. Відсутність складу злочину? Ви мене, звичайно, вибачте, але мій вкрадений голос - то все одно, що вкрадена річ, якщо не гірше. І крала мій голос не "Наша Україна" - ну, так сі стало. Одні пригоди мого чоловіка у другому турі в Миколаївській області під час голосування на дому чого варті - от його б, як живий доказ "невідомого походження" - та до ВС! Хоча таких, я гадаю, було багато. Що ж стосується того, що з обох боків не святі - то особисто мене це монотонне товчіння у ступі цілком очевидних речей трохи вже дістало, але я бачу також, що одна сторона зуміла довести порушення під час виборів, а інша - нічого, окрім байок про списки голосуючих за проФФесора на церквах Галичини, та "мерседеса", з якого у день переголосування агітаційно лунає гімн України, протиставити їм не змогла. Одним словом, є результат, а решта - це навіть не махання кулаками після бійки, а спроба вирости у власних очах, паралельно когось попустивши. Що ж, кожен виділяється, як можне. Загалом - а це інтерв’ю пані Тетяни я читала ще на сайті "Майдан" - я згодна з Dmy. Типова ображена жіночка + вічне "Кожен мнить себе стратегом, збоку дивлячись на бій".

Dmy - 15-2-2005 у 19:14

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
спробуймо як "неюрист неюристові":
факірське витягування "речових доказів" невідомого походження під час суду (!!!) - то "вищий пілотаж"? даруйте, не треба ж мати фахову освіту щоб знати про існування КПК... чи Ви підтримуєте підхід діючого генпрокурора? цьому панові що "презумпція невинності" що "відсутність складу злочину" - все єдино, якби на користь справедливості...

Як неюрист неюристові.
Обговорювати судові розгляди після 2 та 3 турів важко: тут, на мою думку, не те що окремий тред - окремий форум слід заводити вкупі з фахівцями, яким під загрозою розстрілу з подальшою конфіскацію й ув'язненням на невизначений термін забороняться ухилятись від регулярного дописування.
Можу лише сказати, що "факірське витягування речових доказів" - то стратегія.
Просто для відлмазки: фахової освіти не потрібно не лише для знання про існування КПК, а також і про існування "додаткових серверів", нехай вони в кішеню і не влазять.
Найбільше же розчулило поняття "справедливість" в устах юристки. Це де пані Монтян таку правову конструкцію відкопала, щоб нею можна було оперувати в інтерв'ю на теми законності, порівнювати, протиставляти? Чому її у ВНЗ учили?! :mad:

Юрій Філатов - 16-2-2005 у 09:20

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
... не те що окремий тред - окремий форум слід заводити
...Найбільше же розчулило поняття "справедливість" в устах юристки


цілком згоден з паном, треба вже припинити, цирк уїхав, а ми все сміємося...

Олександр Чорнобиль - 16-2-2005 у 09:31

Ще раз нагадаю, що сказала та ображена пані:

"На жаль, аналіз показує, що ситуацію такого вибору створили перш за все автори закону про вибори президента України, серед яких - "нашоукраїнці" Микола Катеринчук та Юрій Ключковський.
ВСУ після другого туру мав би на підставі цього закону цікавитись лише протоколами ЦВК, ТВК та рішеннями судів. Але сторона Ющенка, зрозуміло, не змогла надати не те що рішень судів на свою користь, а навіть нормально оформлених скарг з регіонів. Тому що їм не було звідки взятись. Без доказів та копій жоден, навіть найприхильніший суддя, просто не матиме права прийняти скаргу. А дільниць, мушу нагадати, в Донецькій області – 2518, в Луганській – 1462."

Я так розумію, що колеги вважають, що пані тут помиляються?

Зауваження щодо приведення повного тексту статті примаю. Виправлюсь. :)