Форум Рідного Міста

Чоловічий топік (нам що, не можна?)

Рост - 13-7-2004 у 14:43

Для рівноваги. Є от дамський, знач має бути не дамський.

Я до чого, сайт тут надибав. Виявляється, галстуки можна зав`язувати цілою купою вузлів: східним, простим, кельвін, діагональним, пратт, вікторія і ще десятком-другим інших :)

http://www.knots.kiev.ua/

Рост - 13-7-2004 у 14:48

А ще мене штатний крючк... кр... як же він себе назвав, га? Ну, коротше кажучи, не галстук, а краватка. А дійсно, що це я так?
:)

Наталка - 13-7-2004 у 17:38

Ростиславе, перекажи кр... крюч... ну, тобто Олесю, жи "краватка, галстук, самов’яз, метелик" - то є синонімічний ряд, при цьому краватка і галстук - абсолютні синоніми, в той час як метелик - це краватка бантиком. :) "На ньому гарна біла сорочка з галстуком". (с) Т. Масенко. Просто в російській мові є слово "галустук", тому звучить воно, як русизм. А слова "краватка" немає, є тільки "кроватка" - дитяча. ;)

Dmy - 13-7-2004 у 19:14

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Для рівноваги. Є от дамський, знач має бути не дамський.

Я до чого, сайт тут надибав. Виявляється, галстуки можна зав`язувати цілою купою вузлів: східним, простим, кельвін, діагональним, пратт, вікторія і ще десятком-другим інших :)

А там не написано, чи не можна взагалі не зав'язувати?

Dmy - 13-7-2004 у 19:16

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
До речі, мій чоловік мене називає садисткою, бо я страшенно люблю, коли він у костюмі та при краватці

... в капелюсі, чоботях і в ліжку.
Справді, файно виглядає :rolleyes:

Наталка - 13-7-2004 у 19:29

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
... в капелюсі, чоботях і в ліжку.
Справді, файно виглядає :rolleyes:


:D:lol: Принаймні, оригінально.

Tempika - 13-7-2004 у 19:53

...чоловіки з *удавкою* на шиї у мене чомусь вперто асоціюються з комсомольською і партійною елітою... :-))
люблю комір відкритий *нараспашку*, як душа.

Bis - 13-7-2004 у 21:28

Жила, собі, була, собі, в нашій школі безголова директорка...
Примушувала вона всих хлопців ходити до школи в світлих сорочках та краватках.
І так її, бідолашну, на цьому "клинило", що щоранку стояла на дверях і завертала додому перевдягатися всих, хто не відповідав ідеалові...

Тож маю тепер стійку відразу до костюмів, білих сорочок(особливо з накрохмаленим комірцем) та краваток...


P.S. Верхній гудзик сорочки ЗАВЖДИ має бути розстібнутим...

Олексій Мачехін - 13-7-2004 у 21:48

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Ростиславе, перекажи кр... крюч... ну, тобто Олесю, жи "краватка, галстук, самов’яз, метелик" - то є синонімічний ряд, при цьому краватка і галстук - абсолютні синоніми, в той час як метелик - це краватка бантиком. :) "На ньому гарна біла сорочка з галстуком". (с) Т. Масенко. Просто в російській мові є слово "галустук", тому звучить воно, як русизм. А слова "краватка" немає, є тільки "кроватка" - дитяча. ;)
До речі, мій чоловік мене називає садисткою, бо я страшенно люблю, коли він у костюмі та при краватці. :rolleyes::saint:


Як старий занудний кр... крюч... тобто буквоїд (а зовсім не жид, як стверджують певні СУПЕРмодератори :baddevil: ), хочу нагадати, що в великий і кльовий двотомник синонімів - до речі, то моя мрія- ввійшли різні діалектизми, а разом з ними вплелися й запозичення останніх, тобто радянських років розвитку укрмови. Можна б тут було а ля Рост бідкатись про наявність в ньому слова стакан :o, чи навести кілька інших прикладів :yawn:, можна було б сумувати за СУМ-ом :( і плакати над сучасним правописом :rolleyes:, але я зроблю краще - я висуну наступну тезу ;):

Якщо вірити цьому словникові, то чинний гарант гарантії моїх прав розмовляє правильною українською. Еге? :saint:

А краватки я теж не люблю (о, і зовсім це не офтопік). Бо в чоловікові головне - не краватка. :P

Олександра Бабяк - 13-7-2004 у 22:59

Страшенно люблю чоловіків у костюмах та з краватками, ну просто хвороба якась. На мою думку, краватка - це не лише ознака офіційозу, а й підкреслення внутрішнього чоловічого шарму. Але це не означає, що без краватки він чимось гірший.

Tempika - 14-7-2004 у 06:43

....як я люблю оте місце в чоловіків, де розщепнутий верхній гудзик... воно таке еро... тобто привабливе :-))
таке враження, що саме там починається таке безкрайнє чоловіче тіло... :-) розщіпнутий гудзік – це як готовність
витягти і покласти до дамський ніжок своє велике, палаюче серце, привідкрити душу і зігріти свою кохану
до самих глибин... упс.
захопилася :-)))

Веселка - 14-7-2004 у 07:54

Краватка... Залежить на кому, бо не кожен вміє її носити, як не кожна жінка обцаси. Я взагалі-то люблю, коли в хлопця стиль "під офіційний"( джинси, біла сорочка, верхній гудзик розщіпнений, краватка відсутня, чи щось таке), але бувають моменти...

А краваткі ношу сама, чим злю співмешканців чоловічої статі, що вранці не можуть знайти якусь. Вони просто в них дуже кумедні і я не стримуюсь.:)

Tempika - 14-7-2004 у 08:05

...о!... а в мене є краватка :-) фірмова, англійська, шерстяна, сіра в велику клітинку навскіс... носиться з білою
сорочечкою і розщепнутим коміром. :-))
а ще десь я вичитала, що жінки, що носять краватки – великі оригіналки... :-))
во.

Nazar - 14-7-2004 у 08:34

ну от, перетворили чоловічий топік на свій:)

Tempika - 14-7-2004 у 08:54

...ну що ж, тре бути більш активними, пацани :-))

Asmera - 14-7-2004 у 08:55

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
До речі, мій чоловік мене називає садисткою, бо я страшенно люблю, коли він у костюмі та при краватці. :rolleyes::saint:
Я теж обожнюю, коли чоловік в офіційному костюмі, краще в "трійці":D

Asmera - 14-7-2004 у 08:56

І ще, сама маю офіційний костюмчик - синенькисмугастенький, з краваткою та білою сорочечкою з великим відкладними манжетами...ЛЯЛЯКА!

Tempika - 14-7-2004 у 08:58

...одне слово – *краватковий фетишизм* :-))

Користувач Олесь - 14-7-2004 у 10:29

Раз вас всіх це так цікавить, то до теми:

Теорія краваткових вузлів і їх математична модель
http://www.tcm.phy.cam.ac.uk/~ym101/tie/aps97tie.html

Вузли:
http://www.neckties.com/knots.htm
http://www.how-to-tie-a-necktie-knot.com
(Останній з детальними знимками і відеом) :)

Насолоджуйтеся.

P.S. Може хтось підкине подібну інформацію типу "20 способів носіння капелюха"? :)

сумна - 14-7-2004 у 10:34

Ну, якщо вже зайшла мова про краватки, не можу стриматися, щоб не сказати про комплект – шпильку до краватки та запонки. Бажано, щоб містили камінь, наприклад бурштин... Картинка!
Цікаво, чи ще виготовляють сорочки з прорізами на манжетах для запонок, і чи є український відповідник до слова “запонка”? В словнику, який я маю, цього слова нема.
Коли я бачу молодика в темному костюмі, в білій сорочці з краваткою, який з порога голосно вітається, знаю: він прийшов, щоб впарити мені якийсь “надзвичайно потрібний” товар типу кулінарної енциклопедії чи диску з музичкою умца-умца. Отака стійка асоціація. Хоча мені страшенно подобається такий одяг, особливо на молодих людях, які ще не втратили стрункості.
Ой, а які бувають малюнки на краватках! Типу захід сонця у джунглях і мавпа на пальмі…
:)

Олександр Чорнобиль - 14-7-2004 у 10:59

Це чоловічий топік, чи топік "Ставлення жінок до краваток"? Я підозрюю, що NetGuy не мав на меті зводити цей топік до краваток. Навіть сайт, який він розмістив на початку - не лише про краватки.
Хлопці, з краватками здається розібрались. Вже навіть знаємо, що про них жінки думають (а погодьтесь Tempika написала класно? я після цього захотів всі свої краватки викинути і піти шукати Tempikу):), мо досить?
Давайте про щось інше побалакаємо.

Наталка - 14-7-2004 у 11:00

Олесю, галстук - це запозичення, але зовсім не з російської. Дослівно з німецької це означає "шийний платок". І якби я не поважала rost’а, відмовлятися від різноманіття слів у своїй мові не хочу. До речі, "платок, плат, хустка" – це теж синоніми. А коли я була піонеркою (жах!) я не називала піонерський галстук краваткою навіть на рідній мові. Мова збагачується синонімами, і штучно збіднювати її тільки тому, що в мові сусіда теж є таке слово, не варто. А тих слів, які (за чутками) в побуті вживає наш гарант, в жодному словнику не знайдеш. Хіба що в словнику ненормативної лексики. :D

Цитата:
Першим відправив користувач Олександра Бабяк
Страшенно люблю чоловіків у костюмах та з краватками, ну просто хвороба якась. На мою думку, краватка - це не лише ознака офіційозу, а й підкреслення внутрішнього чоловічого шарму. Але це не означає, що без краватки він чимось гірший.


От-от, а я ж про що! Є кілька чоловіків, які мені подобаються, але з краваткою я їх не уявляю - просто не їх стиль! Але є чоловіки, котрим це дуже личить - супер просто! :rolleyes: :saint:

Наталка - 14-7-2004 у 11:03

2 Олександр Чорнобиль: Ага, абидна, та? :P Менше з тим, пропонуйте цікаву тему, а жінки почитають, поцікавляться... Бо "щось інше" - то надто узагальнено!

Nazar - 14-7-2004 у 11:05

А я навпаки , Темпіці не підійду, бо краватку знімаю дуже рідко, хіба десь по суботах, коли маю вихідний.
Зашпилька на краватці в мене з логотипом моєї фірми, є ще святкова (недільна) з хрестиком коштовним.
Маю один день на тиждень, коли не голюся та не ношу краватки:)

Олександр Чорнобиль - 14-7-2004 у 11:08

Хлопці, ну ви подивіться, що робиться. З вас ще ніхто і слова не сказав, а дівчата вже відреагували.

Nazar - 14-7-2004 у 11:11

Тут треба Нет-Гая, він спеціаліст по таким темам.

Рост - 14-7-2004 у 11:28

Яким ... таким? :)

Добре, тоді давайте обговоримо ... шкарпетки! Це ж теж елемент одягу, який часто про смак людини говорить більше, ніж костюм від Вороніна.
Дівчата, чи ви думаєте про наші шкарпетки? :)

сумна - 14-7-2004 у 12:05

Що ж, тема “дамський топік” зусиллями жінок плавно перетекла у підтему “Адам і Єва”. Отже, таки мусимо звільнити місце, щоб хлопці мали змогу плавно скерувати “чоловічий топік” туди, куди вважають за потрібне.

Tempika - 14-7-2004 у 12:20

...гм... шкарпетки.
щось ніяких думок в голову не приходить окрім заклику до сильної статі не забувати,
що сандалі і мокасини все ж тре носити на босу ногу... :-))

Рост - 14-7-2004 у 12:33

Треба? А якщо холодно? :) Як у Задорнова було - зимою, на шерстяну шкарпетку - самий раз! :)
Але серйозно, кому треба, щоб чоловіки носили мокасини з сандалями на босу ногу?

Tempika - 14-7-2004 у 12:50

ну... мені треба :-))
взагалі так прийнято у цивілізованому світі... і взагалі, невже чоловіки думають,
що тільки вони звертають увагу на ноги протилежної статі? :-))))

Рост - 14-7-2004 у 12:58

Ага! Тоді давайте долучимо до обговорення шорти!
Як ви відноситеся до чоловіків в мокасинах чи сандалях і в шортах?
І що, звертаючи увагу на ноги протилежної статі, ви бачите в чоловічих ногах? Що можете по них сказати?

Nazar - 14-7-2004 у 12:59

А то обов"язково про одяг?
Може що інне?

Рост - 14-7-2004 у 13:02

Назаре, ну це жахливо! Ви що, зговорилися? Я не маю що сказати з приводу "що інне". Навіть якщо дуже-дуже подумаю! :)

Dmy - 14-7-2004 у 14:54

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Ага! Тоді давайте долучимо до обговорення шорти!
Як ви відноситеся до чоловіків в мокасинах чи сандалях і в шортах?

Дамський топік легким порухом руки плавно перетворився у чоловічий склепік. Всі там будьмо :)
Цитата:
І що, звертаючи увагу на ноги протилежної статі, ви бачите в чоловічих ногах?

Мабуть їхню сексуальну волохатість (особливо, якщо в шортах і з розстібнитими гудзиками на шкарпетках)

Tempika - 14-7-2004 у 15:13

...мушу признатися, що шорти виглядають добре тільки на бразільських футболістах... :-))
про наш футбол і ноги я промовчу.

Рост - 14-7-2004 у 15:52

Так. Чоловіки, всі чули? Ніяких шортів! Якщо ви не бразільський футболіст, принаймні. Жінкам подобаються босі ноги українських мужчин, але не голі! :)

Ну добре, хай собі із тими шортами, але ж шкарпетки. шкарпетки! Невже ніхто про них нічого не скаже? А яка краса, уявіть! Чорний костюм, мешти і ... білі шкарпетки! Ех...

сумна - 14-7-2004 у 17:07

Ну чому так вперто про шкарпетки?! Чи то для того, щоб хтось врешті висловився про їх прання?!
А тему капелюхів якось не підтримали. Це напевно тому, що теперішні денді ходять "без голови", бо пересуваються на авто.

Tempika - 14-7-2004 у 17:43

...а як буде *щиколотки* українською?....
(задумалася про місце, де закінчується таке безкрайнє чоловіче тіло)..... :-))))

Наталка - 14-7-2004 у 18:08

Кісточка. Або ж щиколотка, щиколодка, щиколоток.

Bis - 14-7-2004 у 20:43

Шкарпетки?

Так! Особливо шерстяні в'язані.... це саме те, що зветься затишком... :)
Обожнюю!!!

Капелюх?
Чом би й ні......... але ж в громадському транспорі клопоту з ним..........

dr.Trollin - 15-7-2004 у 00:00

хм...
нє, ну раз нАрід просить

босоніжжя
у мокасинах - то тільки так. бо інакше вони ногу не обляжуть же ж.
(єдине - де ви тутечки бачили _Правдиві_ мокасини?
а не те ..., що іде під тою назвою)

шкарпетконошення
аби-що х/б, а взимку --
вони і ще + високі армійські напіввовняні підколінки.
(в'язаний шкарпеток... нє ну Ручнов'язаний - то теж нЕзле...
під відповідну обувку)

капелюх
на парадовий вихід - Стетсон коричневий висить гарненько
на більш критичні умови приглядувався до шкіряного стетсона, але вони погано волого-захист на них зараз роблять.
зима - то оптимально - вив'язаний грубоячеїсто підшоломник + нормальний вітростійкий капюшон (причім- навіть краще славетної вушанки)

Але "Стетсон" на поличці вИсить.

Tempika - 15-7-2004 у 07:12

...та у нас повно правдивих італійських мокасин... якщо вже такі понти, то пошукай на порспекті свободи,
в ті джей коллекшн... :-)))

Рост - 15-7-2004 у 08:53

Ну от, як шкарпетки, так одразу прання. Перуться шкарпетки в пральках-автоматах, так що не треба тут про чоловічий шкарпетковий шовінізм і т.п! :) А як у вас ще пральки досі нема і ви вважаєте, що ваше здоров`я вартує менше тих 200 зелених гривень, то що сказати. А як думаєте, що вартує більше, то йдіть в "Домашній господар" читати мій опус про пральки :)

Хех. Я так бачу, що люд тутешній готовий висловлюватися про одяг вище поясу. Все що нижче - табу...

А про капелюхи я не маю що сказати, бо не ношу. Це не філософія така, а просто не личать мені майже ніякі головні убьори, крім шапки-вушанки, а ходити в ній влітку трохи незручно...

Веселка - 15-7-2004 у 09:20

Щодо шортів, то, якщо ноги у чоловіка не дуже колесоподібні, то виглядає нормально. Але я не маю на увазі міні-шорти, а щось таке по коліна, чи капрі, бріджі.

Босоніжки. Обов"язково без шкарпеток. Це ж не шкарпетоніжки.Нога дихає. Але щоб було несоромно босим ходити, потрібно стежити за ногами, нігтями.

Мокасини також набосяка. Колись в ecco продавали. Краще взуття дороге, але порядне. І не натре, і ходити як кривенька качечка не будеш., і не тхне гумою, як халявні кроси.

До речі,рецепт:
1 синтетичні шкарпетки+смердючі кроси(носити кільканадцять днів, ноги не мити)
2 запхати на місяць в кульок
3 результат - галюциноген № 1
Так вижили наші наркомани в німецькій тюрмі.:D

Nazar - 15-7-2004 у 09:41

Що до босоніжок - переконливо, але мої стереотипи не дозволяють мені носити їх на босоніж.
З шортами - так, можу, але на роботу до костюму з краваткою - то роха не по мені.

сумна - 15-7-2004 у 10:55

Що то значить сила звички!
Один юнак, послухавшись порад (мовляв, у світі всі так ходять), після довгих вагань взув босоніжки на босу ногу і цілий день нив, що ... змерз в ноги. Хоча світило сонце і було тепло.

Користувач Олесь - 15-7-2004 у 11:00

Я взагалі не ношу босоніжки і не носив, хіба в дитинстві, коли мене примушували це робити. Не люблю їх, не кажучи вже, що авто в сандалях водити незручно.

dr.Trollin - 15-7-2004 у 11:26

Tempika "повно правдивих італійських мокасин.."
"то мокасини? Ой, я вас умоляю..." (с) чін-Хач-Ховук (чінгачгук)

dr.Trollin - 15-7-2004 у 11:49

Користувач Олесь "авто в сандалях водити незручно"
е?? ну тоді я його у літній сезон незручно воджу :(

Користувач Олесь - 15-7-2004 у 12:02

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
Користувач Олесь "авто в сандалях водити незручно"
е?? ну тоді я його у літній сезон незручно воджу :(

:) Мені незручно, мені і ходити в них незручно. Але я припускаю, що комусь цей вид взуття зручний.

Tempika - 15-7-2004 у 14:02

...сірьога, ну то пошукай на добробуті доктор тоддс – то самі справжні мокасини :-)
хоча в тіджей колекшн не гірші, зато в 2 рази дешевші.

Олександр Чорнобиль - 19-7-2004 у 14:54

О! Є пропозиція щодо суто чоловічого обговорення. Як повинен поводитись справжній чоловік у ситуації, яка відображена в рекламі УМЗ, коли незнайома дівчина перед тим, як пояснити як пройти на якусь там вулицю, файно так цілує хлопця?
Пропоную розібрати всі ситуації. Тобто, коли хлопець має дівчину чи не має дівчини і, ну скільки в кого фантазії вичтачить.
Бо я особисто в такій ситуації закляк би добряче.

Користувач Олесь - 19-7-2004 у 16:16

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
О! Є пропозиція щодо суто чоловічого обговорення. Як повинен поводитись справжній чоловік у ситуації, яка відображена в рекламі УМЗ, коли незнайома дівчина перед тим, як пояснити як пройти на якусь там вулицю, файно так цілує хлопця?
Пропоную розібрати всі ситуації. Тобто, коли хлопець має дівчину чи не має дівчини і, ну скільки в кого фантазії вичтачить.
Бо я особисто в такій ситуації закляк би добряче.


Бажано випитати в неї, носієм яких збудників вона є, якщо вона, звісно це знає. Щоб в разі чого швидше діагностувати і ефективно лікувати.

Tempika - 19-7-2004 у 16:23

...дівчата :-) є ідея організувати флеш-моб... збираємося в визначеному місці у визначений час і цілуємо
перехожих... знимкуємо все це прихованою камерою :-))
та шуткую я, шуткую :-))))

Наталка - 19-7-2004 у 16:26

2 Tempika: Тільки вибираємо файних перехожих без видимих ознак інфекційних захворювань. :lol:

Рост - 20-7-2004 у 08:40

Дівчата, а що ви робитимете, коли якийсь перехожий увійде в смак і не бажатиме зупинитися? :)

Tempika - 20-7-2004 у 08:48

...ось про такого чоловіка я й мрію :-))))))))

Рост - 20-7-2004 у 10:21

Всього лишень за цим критерієм??? Хм.... :)

Наталка - 20-7-2004 у 11:33

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Дівчата, а що ви робитимете, коли якийсь перехожий увійде в смак і не бажатиме зупинитися? :)


Будемо викликати трактори, як в тій коломийці. :rolleyes:

Рост - 20-7-2004 у 12:44

От ви які! Як цілуватися - так на ура, а як наслідки - так одразу трактори! Фі! Стидно вам має бути! ;)

Наталка - 20-7-2004 у 13:43

Має. Але не встидно. ;)

Олексій Мачехін - 20-7-2004 у 14:56

Мені подобаються тенденції - в дамських топіках виявляють активність переважно чоловіки (ой, як звучить.....) а в чоловічих топіках - чомусь жінки....
хм....

Tempika - 20-7-2004 у 15:20

...чоловік, якого навіть я не зможу зупинити... :-) мабуть, таки це КРИТЕРІЙ :-)))

Олександр Чорнобиль - 27-7-2004 у 14:14

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Бажано випитати в неї, носієм яких збудників вона є, якщо вона, звісно це знає. Щоб в разі чого швидше діагностувати і ефективно лікувати.


І це все? І що всі хлопці так само б повелись?

Олексій Мачехін - 27-7-2004 у 14:21

Бог йо зна як би я повівся. Думаю, від багатьох чинників залежить.

Анастасія Кулакова - 27-7-2004 у 14:40

А реклама-то була не УМЗ, а Київстар.

Олександр Чорнобиль - 27-7-2004 у 15:21

Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
А реклама-то була не УМЗ, а Київстар.

Це так я люблю рекламу, що на рекламодавця не звертаю увагу.
Зрозумійте, Нанушка, тут проблема в ситуації...

Анастасія Кулакова - 27-7-2004 у 15:24

Так, я все зрозуміла. Мені було надзвичайно цікаво спостерігати за дискусією. А то просто буле невтримне, суто жіноче бажання вставити свої п'ять копійок.

Олександр Чорнобиль - 27-7-2004 у 15:33

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Думаю, від багатьох чинників залежить.


Та я ж з самого початку і пропонував розглянути всі можливі чинники.

Олександр Чорнобиль - 19-8-2004 у 15:49

Добре. З цим не клеїться. Тоді запитаю дівчат і молодиць (вони активніші): що може спонукати вас палко поцілувати першого зустрічного хлопця (чоловіка)?

Tempika - 19-8-2004 у 16:02

...особисто мене ніщо не змусить :-))
я страшна гордячка.

VJ - 29-8-2004 у 12:24

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Добре. З цим не клеїться. Тоді запитаю дівчат і молодиць (вони активніші): що може спонукати вас палко поцілувати першого зустрічного хлопця (чоловіка)?

гроші. Дівчата, котрі не продаються, навряд чи на таке взагалі колись погодяться.

Наталка - 29-8-2004 у 14:15

Гроші? Не знаю. Особисто мене, напевно, ніщо не змусило б, але чітко пам’ятаю, що, коли познайомилася з майбутнім чоловіком, подібне бажання (поцілувати) виникло чомусь у перші 15 хвилин спілкування. Кляте виховання не дозволило. :D

Tempika - 29-8-2004 у 16:04

...та бажання-то виникають, а ось з реалізацією цих бажань не вийде :-))

Ігор Луцький - 13-10-2004 у 10:36

Це як я нашому футболі моменти є а реалізації нема.