Форум Рідного Міста

...паралельно дискусії про краватки

Tempika - 14-7-2004 у 06:47

...паралельно дискусії про краватки треба піднімати тему не менш як про доцільність
панчох у дамському гардеробі... :-))) якось воно відповідає одне одному, чи не так?

dr.Trollin - 14-7-2004 у 08:28

та що там піднімати!
(зневажливо) Ви ж їх навіть не вив'язуєте!

Tempika - 14-7-2004 у 08:55

...я вив*язую краватку :-) я ж вже сказала, що маю одну, улюблену... що їх там вив*язувати...
в порівнянні з усіма секретами дамського гардеробу. :-))))

Рост - 14-7-2004 у 11:30

Ов, Сергію. Панчохи? Панчохи - це вам не колготи! Їх ще й як вив`язувати доводиться! Наскільки я розумію ;)

До жіночок. А є якась ... ммм ... філософія носіння панчіх? :)

Tempika - 14-7-2004 у 12:17

...ой... :-( хто нас перейменував? :-))))

Tempika - 14-7-2004 у 12:19

...а на рахунок філософій, то їх дві як мінімум :-)
філософія носіння (філософів і філософинь багато, теорій теж) і неносіння (аналогічно) :-))

Рост - 14-7-2004 у 12:30

То я перейменував, вірніше, затіяв нову тему. Бо якось після глибоких роздумів на тему взаємостосунків - і панчохи :)

А тепер щодо філософій.
Отже, в чому полягає філософія носіння? А в чому - неносіння? Вірніше, не в чому полягає, бо зрозуміло :), а на чому базується, що має на меті? :)

Tempika - 14-7-2004 у 12:47

...боюсь, таким чином нам прийдеться повернутися знов до глибоких роздумів на тему
взаємостосунків... :-)) а кількість бажаючих поговорити на цю тему навряд чи збільшилася.

Рост - 14-7-2004 у 12:56

А бач, за галстуки, цебто краватки зачепило! :) Можна зробити висновок - краватка важливіша за панчохи! Дівчата, скидайте панчохи і одягайте краватки!

Добре, поглиблювати не будемо, будемо розширювати :)
Ці дві філософії можуть бути застосовані однією жінкою - тільки в прикладенні до різних ситуацій, чи кожна жінка має визначитись, до якої традиції вона належить? :)

Наталка - 14-7-2004 у 16:40

Філософія носіння/неносіння панчох тягне, щонайменше, на кандидатську. :D
Ношу: під широкі спідниці/сукні довжиною, як мінімум, до колін. Не ношу: під сукні/спідниці, які липнуть до тіла, під міні (це коли деякі кобіти роблять вигляд, жи вони в гольфах:D). А взагалі у панчохах мені найбільше подобається процес їх одягання. :rolleyes::saint:
Кажуть, що коли Вів’єн Лі знімалася у "Віднесених вітром", режисер замовив для неї дуже дороге спіднє - мережива там усякі, шовк, фасон у повній відповідності до епохи, відтвореній на екрані (середина 19 сторіччя). Коли актриса запротестувала, бажаючи скоротити витрати, і зауважила, що цю білизну все одно ніхто не побачить, режисер відмовив: "Але ви будете знати, що вона є". Щось подібне я відчуваю і до панчох. :cool:

Tempika - 14-7-2004 у 17:40

...я пацанка :-) пацанки панчіх не носять... у мене весь гардероб складається з джінсів, футболок і кросівок :-))
навіть є вечірні джінси... :-) недавно подавала дідуся, раба божого, на літургію, то мені нагадали, що тре прийти
в спідниці... ну то я панікую вже другий тиждень...філософія тут одна – в панчохах мені незручно, особливо якщо
їх носити під джінси :-)) а мої форми люблять оті сині штанята... крім того, нікуди не підеш проти реакції протилежної
статі на моє проходження мимо, коли дві прострочені кишеньки роблять вісімку під час поступального руху всіх
інших частин тіла... :-))))))

сумна - 16-7-2004 у 18:56

Давайте визначимося з поняттями: "панчохи" - це сугубо панчохи чи ще й колготки?
Бо ношення панчіх в добу існування колготок можливе хіба з певною метою - для (кгм) спокушання чи знимкування для "Плейбоя". Панчохи - це ж дуже незручно в порівнянні з колготками!

Tempika - 16-7-2004 у 20:36

...о ні, це не колготки :-)) це такі парні штучки з рюшкою зверху... засіб оглуплення кобіт :-))
одного разу я вирядилася (коли ще працювала бухгалтером і носила спіднички) – панчішки з рюшкою
і швом ззаду, чобітки на високому каблуці, велика шовкова парасолька, елегантна сумочка на довгому ремінці...
гадаю, я виглядала приголомшливо, але, несучи річний звіт у податкову, я не могла навіть толком подумати
про справу, бо: 1) мусіла слідкувати за величезною парасолькою, напрямком вітру і головами прохожих
2) постійно піднімати сумочку, що звалюється з плеча, а в транспорті ще й слідкувати за присутністю кишенькових
злодіїв 3) відслідковувати шлях слідування, бо високи каблуки чомусь не пристосовані до крокування хвилястою
поверхнею, навіть ніби зовсім недавно викладеною магіком 4) дивитися, щоб кульочок з паперами не задів
панчохи, щоб їх взагалі не заділи, щоб шов не перекрутився, щоб ніде не сповзло і не поморщило... Ну а про косметику
я взагалі мовчу, слава богу, що вже тоді перейшла на досить помірковане її використання... Ясне діло, що з усіма
цими думками я виглядала як абсолютно глупа чарівна блондинка. :-))) Ось так нас гноблять усіми цими
прибамбасами, що ніби то є атрибутами справжньої жіночності... А насправді вони не є атрибутами, а що є? :-)))

Наталка - 17-7-2004 у 13:48

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
Ось так нас гноблять усіми цими
прибамбасами, що ніби то є атрибутами справжньої жіночності...


:lol:
Круто! Я, щоправда, примудрялася і львівською бруківкою на високих каблуках бігати, а все через пригноблення! ;) В горах, на жаль, доводиться взувати ненависне мені низькопідбірне взуття - жити хочеться! :rolleyes:
Насправді атрибутом жіночності є те, що тобі особисто приносить відчуття неповторності і комфорту. Кому що - мені це, наприклад, вечірні сукні (і взагалі довгі, гарні сукні), туфлі на шпильках, панчохи - а комусь це джинси і кросівки. Головне те, як ти себе почуваєшся. :saint:

Tempika - 18-7-2004 у 06:52

...мабуть, я мала на увазі більш глибинні ознаки жіночності, – затишок і тепло, ніжність і
ранкову розімлілість, запах ромашок і плавність рухів.... :-))) а вже упаковка то вторинне...
ясне діло, вечірня сукня і високі обцаси просто нагло підкреслюють, що перед тобою саме
жінка (хоча деякі кобіти у такому строї виглядають як перевдягнені транвестити :-), але
кожен день так одягатися не будеш... деколи мені здається, що правильні джінси, що
добре вмостилися на бедрах і ніжках, маєчка, що не приховує жодної плавної лінії стрункого
чи пампушастого тіла, і кеди, що дозволять летіти ході і не приховують легкої гри м*язів на
ікрах, – саме це атрибути жіночності жінки-квітки, простої і легкої, як вітер, а не бундючність
і фетиш вечірнього вбрання... а може, плаття в квіти і легкі сандалі?... а може, шорти і сорочка,
зав*язана на пупелі?... і босоніж.

Наталка - 18-7-2004 у 15:50

Та звісно, що вторинне, але мова йде саме про вторинне - наскільки я зрозуміла з першого посту в цій дискусії. Що ж до фетишу вечірнього вбрання та його бундючності - то, на щастя, тим воно й вечірнє, що одягається вкрай рідко, і лиш підкреслює святковий настрій та відповідність моменту. Я, наприклад, цлком спокійно і жіночно почуваюся в джинсах, у своїй улюбленій шовковій квітчастій сукні - не вечірній, але королевою (зрідка) почуваюся саме у пишних, парадних вечірніх сукнях. Гадаю, раз чи двічі на рік - це припустиме задоволення. А про кожен день мова не йде, це ж ясно, здається, навіть справжні королеви не вбираються кожного дня у вечірні сукні. :)

Bullet - 10-9-2004 у 01:34

надибала майже закинуту тему, але мене то старшенно зацікавило (давно не надягала панчоХ)).
Смійтеся, дівчата: вчора, прочитавши коменти, полізла до шафи і винайшла поясок і панчохи, швиденько то всьо натягла і проходила пів дня в довгій спідниці...
То мало би виглядати приблизно як "згадала, як дівкою була".. Ну і що - мені було страшенно приємно в тих застібках, прикритих бантиками, ходити :)
Я переконалась, що (в моїм випадку) на носіння такої екзотики має стимулювати чоловік (його наявність як виду).
Бо без наявності такого в моєму житті зараз я перейшла на унісекс. Зручно. Але десь в районі душі не комфортно.

Жіночки, носімо панчохи, пояси і корсетки. Ми в них такі жіночні.... чорт забирай.

Tempika - 10-9-2004 у 06:09

...можна деколи :-))
але незручно, коли приходиться постійно лазити під столами поміж шнурками та
юесбішними портами.... я недавно гуляла в гостроносих черевичках, колготках
сіточкою і шкіряній спідничці... ну... чоловіки напружуються, це навіть видно :-)))

Grabchuk - 10-9-2004 у 06:58

Tempika. Дразнишся. Хоч би фото показала, чи що.

Tempika - 10-9-2004 у 09:34

...ех, нема у мене такого фото... тре напевно зробити :-)
а то всьо у джінсах та джінсах.

Bullet - 10-9-2004 у 12:31

хм... забула звернути увагу на чроловіків (цікаво ж: напружуються чи ні?:)

Ігор Луцький - 8-10-2004 у 10:49

Останній раз я надягав краватку,коли фотографувався на паспорт.

Галина Лев - 8-10-2004 у 12:48

Ех,спробуй тут помовчати.
1.Почну з колгот,-незручна гидота.котра увесь час сповзає,парить,а коли доходить до інтиму,дуже шкодуєш про те,що ти не в панчохах.
2.Панчохи,-дуже мила річ,в котрій і при відсутності компліментів з боку протилежної статі почуваєшся приголомшливо звабливою(тільки трохи ноги паряться у тих,у кого вони повненькі).Ну просто ходяча інтрига.А подумки говориш їм усім-"Хлоп*ята,знали б ви що обвиває мої ніжки..."
3.Без колготів і панчіх,у звичайнісіньких осінніх чорних штанах,в котрих не те,що гри м*язів,а й згину коліна не побачиш.Верхню частину тіла прикриває теніска на довгий рукав і демісезонний непримітний в сірих тонах плащик,який не маю можливості зашпилити,бо ганяю містом у справах,задуже розігрілася.На голові хто-зна що закручене і зчеплене,бо проспала вранці час,коли мала б вмити голову і вкласти волосся.Типовий вигляд голівудської героїні-брокера на початку фільма.Коротше,ніяких ознак жіночності і думок про враження чоловіків,бо маєш посплачувати кредити і встигнути на роботу.
От у такому стані пролітаю на розі Коперніка й Банківської і чую "Вот эта девушка,наверно(не почула)..."
Повертаюся заінтриговано,дивлюся запитально...
"Девушка,разве я Вас чем-то обидел..."
-"Та ні,я озирнулася,бо не розчула,що Ви сказали."
-"Я сказал-"Вот эта девушка,наверно,душа-человек"
Ну,думаю,про доброту очей своїх я вже чула,навіть не цікаво.
"Это по поводу вашей груди",-уточнив мій співрозмовник.
Які після цього кредити,яка після цього робота...
Але висновок:не все так зле,як ми думаємо,хоча хтілося би мати спокійний ритм життя,у якому є бажання вдягяти панчішки частіше.:saint:

Галина Лев - 8-10-2004 у 13:47

І окремо про краватки.Хочете чи не хочете,панове,але ми,себто жіноча стать,споглядаємо вас такими ж критичними і спраглими очима,як і ви нас,надто вже ті,хто в даний момент не має половинки або має таку,що остогидла.
І краватки-це щось таке магічне,а коли все гарнюньо підібране в два тони,усе на кант і подвійний уіндзор з ямочкою,то просто очей не не відведеш,і байдуже,майже байдуже що там за фейс над тією краваткою.
А з іншого боку,файний мужчина і без того всього проходить конкурс наших бажань і амбіцій,лиш би мудрий був,вихований і не хлоп,не мужик,не хлопуньо,не мужлан,а саме мужчина,вимираючий вид,бо хамства навіть метелик і смоукінг не приховають.

jaguara - 8-10-2004 у 15:00

Колготки... боже, яка катастрофа, як я їх не терплю, і абсолюно непристосовані до інтиму...
Панчохи - класна штучка, а влітку за деяких офіційно-ділових (і не лише) обставин просто незамінна. Так мене вже мама привчила -- на певні заходи навіть у 40 градусів жарюки з голими ногами -- непристойно :)

Ігор Луцький - 13-10-2004 у 10:32

А яка різниця чи ви в колготках чи без.І в чому є непристойність.

Ігор Мацевич - 19-7-2011 у 16:35

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
...мабуть, я мала на увазі більш глибинні ознаки жіночності, – затишок і тепло, ніжність і
ранкову розімлілість, запах ромашок і плавність рухів.... :-))) а вже упаковка то вторинне...
ясне діло, вечірня сукня і високі обцаси просто нагло підкреслюють, що перед тобою саме
жінка (хоча деякі кобіти у такому строї виглядають як перевдягнені транвестити :-), але
кожен день так одягатися не будеш... деколи мені здається, що правильні джінси, що
добре вмостилися на бедрах і ніжках, маєчка, що не приховує жодної плавної лінії стрункого
чи пампушастого тіла, і кеди, що дозволять летіти ході і не приховують легкої гри м*язів на
ікрах, – саме це атрибути жіночності жінки-квітки, простої і легкої, як вітер, а не бундючність
і фетиш вечірнього вбрання... а може, плаття в квіти і легкі сандалі?... а може, шорти і сорочка,
зав*язана на пупелі?... і босоніж.


Ви просто чарівна і нездійсненна мрія...

Tempika - 19-7-2011 у 18:24

була! :-)

Елена Войтович - 4-9-2011 у 21:12

Краватки подобаються =) Як не дивно. Особливо у строгому діловому жіночому костюмі.

Елена Войтович - 4-9-2011 у 21:13

Хі... Спробувала уявити жінку у краватці-метелику :o Чомусь не уявляється:D

Соломія Федушко - 4-9-2011 у 22:28

Цитата: Початково розміщене учасником Елена Войтович  
Хі... Спробувала уявити жінку у краватці-метелику :o Чомусь не уявляється:D

Чому ж... Зараз якраз краватка-метелик є модним аксесуаром у жіночому гардеробі і гарно виглядає. Точно не можу сказати де я бачила класну світлину, але ось ці теж думаю дадуть вам уяву :)

phphXtFBs.jpeg - 32kB

article_image-image-article.2a413d6d-47aa-4a87-9a0b-d1187236f8cd.jpg - 39kB