Форум Рідного Міста

Чи чекає Україну доля Білорусії

Лучишин Роман - 13-7-2004 у 18:36

Як на мій погляд, Україну чекає доля Булорусії :(

Анастасія Кулакова - 14-7-2004 у 11:29

Не можу ні в якому разі погодитись з тим, що нас чекає доля білорусів. Є дуже багато геополітичних факторів, які зашкодять тому. А якщо коротко, то цього не може відбутися головним чином через різність менталітету. Ми всі слов'яни - українці, росіяни, білоруси, серби та інші, але ментальність різна. Я знаю про що веду мову, бо свого часу досить поглиблено вивчала етнографію в університеті.

Grabchuk - 14-7-2004 у 11:47

Ми не станемо другою Білорусією бо у них немає Львова, а у нас є :)

Користувач Олесь - 14-7-2004 у 11:49

До речі, про Білорусію. Я там теж був. Гнітючо і страшно, ще гірше, ніж в Росії.

Лучишин Роман - 14-7-2004 у 15:07

Якщо президентом буде Янукович, то вын буде пробувати створити диктатуру, схожу на білоруську. Друге питання наскільки це йому вдасться. Що ж можна очікути від людини, яка сиділа в зоні.
Якщо ЄЕП буде (ЄЕП = СССР), тоді, боюся чекає :(

Поспілкувавшись з білорусами, я зрозумів, що вони перебуваючи в Києві почувають себе вільніше ніж вдома. Зрештою вони самі це підтвердили згодом.

Grabchuk - 15-7-2004 у 11:30

Цитата:
Першим відправив користувач Rainbow
Якщо президентом буде Янукович, то вын буде пробувати створити диктатуру, схожу на білоруську. Друге питання наскільки це йому вдасться. ....


Все буде як у Білорусії, тільки набагато канкрєтніше.

Анастасія Кулакова - 15-7-2004 у 12:35

Так, диктатура - річ страшна. Але в Білорусії, крім диктатури, на мене справило гнітюче враження злиденне життя, ніякий вибір товарів та багато іншого. Хоча є у всесвітній історії приклади (але то є виключення, що підтверджує правило), коли завдяки диктатурі країна зазнавала різкого зростання у економічному плані. Найближчий до нас приклад - диктатура генерала Франко в Іспанії.

Yurik - 15-7-2004 у 15:18

А що, зараз немає диктатури? Як назвати режим, котрий всіляко намагається зашкодити і таки шкодить всім, хто не, перепрошую, займається "очковтирательством"? Чи може ви вірите, що у нас зразкова демократія?
Думаю, що доля Білорусії нам не загрожує в єдиному випадку - у випадку чесних і прозорих виборів з перемогою Ющенка і приходом до влади людей, здатних скерувати Україну на новий шлях розвитку, шлях який змінить на краще наше сьогодення!

Олексій Мачехін - 15-7-2004 у 21:05

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Ми не станемо другою Білорусією бо у них немає Львова, а у нас є :)


І що?

Grabchuk - 16-7-2004 у 17:09

Олексій якось за дуже серйозно сприйняв мою репліку.
- І шо?
- На жаль, дійсно нічого на заваді перетворенню в Б-русь №2. Високі слова - нема ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА.

сумна - 16-7-2004 у 19:31

Чи правда, що білоруська мова зникла вже навіть у селах? Якщо так, то дуже прикро, бо це як початок кінця.
Не дай нам Боже дочекатись, щоб українське село заговорило чужою мовою.
:(

Олексій Мачехін - 16-7-2004 у 21:21

А ви у Фіш спитайте якою мовою розмовляє село на Запоріжжі.

Grabchuk - 20-7-2004 у 11:51

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А ви у Фіш спитайте якою мовою розмовляє село на Запоріжжі.


Українською, так сказать?

Анастасія Кулакова - 20-7-2004 у 12:51

Цитата:
Першим відправив користувач Yurik
Думаю, що доля Білорусії нам не загрожує в єдиному випадку - у випадку чесних і прозорих виборів з перемогою Ющенка і приходом до влади людей, здатних скерувати Україну на новий шлях розвитку, шлях який змінить на краще наше сьогодення!


Ви переконані? Ви справді вірите в то, що пишете?
По-перше в Україні неможливі взагалі "прозорі вибори", по-друге Ющенко вже був при владі - прем'єр-міністром, пам'ятаєте? Так, не президентом, але й Янукович не президент, а обіймає саме ту посаду, яку й Ющенко за всого часу. Я для того це згадала, щоб пояснити свою думку. Ющенко вже один раз розписався у власному безсиллі як політик, як економіст. Ви можете хочь щось значного пригадати, що відбувалося за "його часів"?
Ні, боронь Боже, не думайте, що я агітую за Януковича, навпаки. Мене просто смішить вислів про шлях, що змінить наше життя на краще. Ну, чекайте, поки нас (Вас) хтось кудись скерує. Красиво розкаже, пообіцяє і поведе. І Ви певні того, що то справді буде шлях до кращого? Живіть собі самі своїм розумом, спробуйте піти у політику. Складно? Та не дуже, якщо починати, наприклад, з виборів у районну раду. І далі-далі-далі... Якщо таке вирішення питання не для Вас, то оберіть собі інше рішення. Так, мені також страшенно неподобається багато з чого, що відбувається в нашій країні, інколи мені соромно за свою країну. Але я тут живу, працюю, зрештою заробляю. Звдяки цьому маю і без Ющенка (та будь-якого іншого) пристойний рівень життя і можливість подорожувати і спілкуватись.
А загалом, порядок в країні починається не тоді, коли тобі вкажуть шлях до світлого майбутнього, а коли кожен житель перестане кидати сміття поза урною, перестане обсцикати під'їзди, блювати на газони, різати сидіння в транспорті, писати дурниці на парканах. І коли це станеться, от тоді вже невистачатеме тільки політичного месії.
Пробачте багатослівність.

Олексій Мачехін - 20-7-2004 у 13:39

>Ющенко вже один раз розписався у власному безсиллі як політик, як економіст.

Як економіст він виплатив борги по пенсіях і 1 чи 2 мільярди зовнішнього боргу. А як політик - прогорів на березневому виступі, тут згоден.

Олексій Мачехін - 20-7-2004 у 13:42

І взагалі треба ж хоч якось фільтрувати те, що телевізор показує....

Grabchuk - 20-7-2004 у 16:53

Цитата:
Першим відправив користувач OlexiyА як політик - прогорів на березневому виступі, тут згоден.
березневому виступі??? Це про що?

Олексій Мачехін - 20-7-2004 у 21:06

Це коли він підписав політичне звернення Кучми під час виступів 9 березня.

Captivitas - 21-7-2004 у 10:18

Принаймні наш президент поки що на третій термін не йде, а їхній вчора заявив про це, хоча до виборів ще 2 роки. :(

Tempika - 21-7-2004 у 10:34

...доля України залежить від того, наскільки економічно вона вибудує свій базис, а *надстройка*
вже буде похідною від цього... економіка Білорусії повністю залежить від російських природних
і фінансових ресурсів... хотілося б вірити, що Україна прогресує економічно не тільки на папері...
принаймні, ми вже майже позбавилися від закордонних харчових продуктів, одягу, меблів і інших
побутових дрібниць... ще б нам власний транспорт, – жаль, що такі заводи, як автобусний та автопогружчик
тільки сидять і чекають, щоб їх викупив західний капітал... взагалі мене більше лякає не залежність
від росії, а від майкрософту та кока-коли :-))))))

Користувач Олесь - 21-7-2004 у 11:17

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...доля України залежить від того, наскільки економічно вона вибудує свій базис, а *надстройка*
вже буде похідною від цього... економіка Білорусії повністю залежить від російських природних
і фінансових ресурсів... хотілося б вірити, що Україна прогресує економічно не тільки на папері...
принаймні, ми вже майже позбавилися від закордонних харчових продуктів, одягу, меблів і інших
побутових дрібниць... ще б нам власний транспорт, – жаль, що такі заводи, як автобусний та автопогружчик
тільки сидять і чекають, щоб їх викупив західний капітал... взагалі мене більше лякає не залежність
від росії, а від майкрософту та кока-коли :-))))))


Так, але Україна продовжує бути орієнтованою на російську сировину (нафту, газ) і збут власної сировини до Росії (залізо і вугілля). Захід має сучасніші технології, які не потребують такої кількості того ж вугілля, а Україна продовжує його видобувати, щоб шахтарі не залишилися без роботи (хоча там і постійно гинуть люди). Так само, як Европі не потрібно стільки заліза, ті потреби, що є, повністю забезпечуються заводами наприклад фірми US Steel, розташованими в Европі.