Форум Рідного Міста

Де похлюпатись?

Веселка - 18-7-2004 у 22:17

Страшенно люблю плавати, хлюпатись та інші забави пов"язані з водоймами. Але халепа... Та брудна, та далеко. Може хтось порадить щось новеньке недалеко від Львова.

Tempika - 19-7-2004 у 07:16

...казали, що у Бухті вікінгів чистенько і недорого, але як туди добратися?....

Tempika - 19-7-2004 у 07:17

...а во, знайшла: http://www.viking.com.ua/summer.html
:-))

Chrobak - 19-7-2004 у 07:51

Глянув на прейскурант цих «вікінгов» і мене трафило. Особливо «фотографування с лошадью» (адін лошадь 5 грн). Не знаю чи я б з ними хотів «хлюпатись» в одній воді?

«Свій до свого по своє»!!!

Tempika - 19-7-2004 у 08:33

...так, дорого :-((
зато в Винниках дешево, але купатися, здається, до сих пір не можна, – брудно.
може хто скаже, в Винниках ніби ще десь є якесь платне озеро, далі від бувшого
Комсомольського?...

Рост - 19-7-2004 у 09:05

Наявність власних коліс зводить незручність від близько/далеко до мінімуму. А озера є хороші:
1. Задорожна (туди можна і електричкою добратися), біля иколаєва (нашого, львівського). В`їзд був 2 грн. Вхід на халяву. Вода - одна з найчистіших біля Львова.
2. Тростянець, чи що? Теж біля того ж Миколаєва, тільки з іншого боку. Вхід халявний, в`їзд 5 грн, столик + магнал - від 15 до 25 грн. Приємне місце, бо в сосновому ліску.
3. Судова Вишня. Озеро теж терпиме, теж в сосновому лісі. Там і бази відпочинку є.

Роман Голощук - 19-7-2004 у 10:38

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...так, дорого :-((
зато в Винниках дешево, але купатися, здається, до сих пір не можна, – брудно.
може хто скаже, в Винниках ніби ще десь є якесь платне озеро, далі від бувшого
Комсомольського?...


Напевно мова йде про озеро на базі "Електрон". Кажуть, що воно більш доглянуте. Але я там не був, тому не буду стверджувати.

Рост - 19-7-2004 у 11:28

Я був на Електроні минулого року. Такеньке собі озеро. Як уже дуже припече, то можна і похлюпатися, але щоб ще й отримати від цього задоволення - то напевно вже ні. Краще вже тоді на електричку чи колеса - і в Задорожну.

Tempika - 19-7-2004 у 11:36

...а як в ту задорожну їхати, де воно? :-) з якої автостанції хоч?
про судову вишню чула, але деталі теж всі чомусь замовчують :-))

Рост - 19-7-2004 у 11:50

Маршрутки в задорожну не їздять, тому поїздом тре.
Електричка (коли їздить - не знаю, але перша чи не о 7-й ранку, назад десь в околі 18-ї остання) їде з приміського вокзалу, напрямок - на Миколаїв. Яка конкретно станція - не знаю, але озеро з вікон видно (спостерігав через вікна мукачевського потягу). Можна в касах розпитати, там, думаю, знають. Озеро в Задорожній, що біля Миколаєва.
З сервісу - декілька барів, водяні мотоцикли, моторні човни, водяні лижі... Минулого року усім відома чайка плавала, катала бажаючих.

Саме озеро дуже глибоке, не то 40, не то 70 метрів - колишній кар`єр, чисте, хоча при самому березі дітвора намулу трохи здіймає. Ну але пару гребків далі - і все чудово. В жару верхній шар води прогрівається добре.

Берег - піщаний (не Піцунда, але що вже є :) ) із вкраплення кущів і деревець. Тінь знайти можна.
Люду на вихідні багато, але при бажанні спокійне місце знайти можна, наприклад, з другого боку, де дачі.

Рост - 19-7-2004 у 11:53

Ага, Судова Вишня. Був там пару років назад. Своїм ходом. Виїзд по вул. Шевченка, як на Городок. Задорожна і отой Тростянець, що біля Миколаєва подобаються більше. В останньому озера джерельної води, до-речі. Прохолодні. Ага, там ще є база від лакофарбового заводу, яка зараз ремонтується.

Веселка - 19-7-2004 у 23:13

Всім дуже дякую. А хтось чув щось про кар"єр? Кажуть там вири. Людей засмоктує. Це правда? А ще кажуть, що там всі існуючі зарази плавають.
Мені тут підкинули ще ідейку з Рудою Крехівською.Там в Руді поворот наліво, а потім направо і через ліс.

Kusakin M. - 20-7-2004 у 01:56

В Задорожне їде моршинський поїзд о 9 ранку. Там дійсно найкраще. Там чиста вода.
Вчора був на ех-комсомольському. Болото конкретне, та ще чував, що там туб. паличку знайшли. Поки що живий.

Рост - 20-7-2004 у 08:33

А ми вчора експромт затіяли - під вечір в Задорожну махнули. Вода чудо! Прохолодна, чистенька - вилазити не хотілося! :)

Demyan - 20-7-2004 у 08:50

Народ а кажуть що в Брюховичах спустили озеро привезли пісок і нове запустили і навіть платне зробили хтось був там?

Скоро (можливо в наступному році) буде класна територія відпочинку біля яворова - там буде кажуть дуже класно.

А я їздив в неділю на наварію - мені всеодно болото... ми мали лодку заплили в середину озера і двавай.... там навіть не видно що вода брудна. Людей було багато, хоча погода була не дуже.

Веселка - 20-7-2004 у 12:17

2 Demyan:

Там з Брюховичами халепа. Це правда. що очистили, але люди виступають. що озеро народне. і загороджувати його не мають права. От логіка: хай хтось за свої гроші очистить, а ми на халяву купатись будемо.
Мудро німці роблять. По території гуляй скільки влізе. а купатись за гроші і то після душу, а то приходять всякі раз на тиждень помитись:D

Nazar - 21-7-2004 у 08:39

Мені ще подобались Стрілки, це як на Свірж їхати, і у стрілках звернути ліворуч.
Але цього року то озеро спустили навезли техніки і піску, все чистять, рівняють, хочуть зробити ще якусь дорогу "бухту".

Ще в тій стороні окрім Свіржу є Кемерівське озеро.
Були у неділю. Затишно, добре, малолюдно.
Є де машину в тіні дерев поставити.

Рост - 21-7-2004 у 08:55

Стрілки - це ті, що за Старим Самбором?
А можна детальніше про ті озера? То ж майже Карпати!

Tempika - 21-7-2004 у 09:59

...люди, а щось поближче, щоб маршруткою доїхати?.... ми, дві прості кобіти (одна безробітна, а
друга в декреті) з *охвістям* (толкін) у вигляді собачки, кота і немовляти... в ідеалі нам би кудись
могти дійти пішки :-)))

Веселка - 22-7-2004 у 07:18

Мені казали про якийсь Майдан недалеко від Львова. Може хтось знає детальніше?

Nazar - 22-7-2004 у 08:25

Майдан то за Ясниськами Львівськими.
Наразі колишню базу заводу навантажувачів "Чарівні озера" викупив всіма улюблений Сергій Медведчук і вона тепер елітна і належить нашій чесній податковій. Простим смертним майже нема шансів там покиснути у воді.
Стрілки то за Бібрикою недоїщзжаючи до свіржського замку.
Але озеро наповнять водою аж в кінці серпня:)
Ми вчора були на кар"єрі у Ясницьках.
По при таблички "Купатись заборонено" бажаючих нарушити цей заклик було доволі багато. За "пропуск" для автомобіля брали 2грн. Вода аж занадто тепла, усюди пісок, надзвичайно добре, є "жабинятник" для діточок. Це озеро не обладнане для купання, це промислове озеро, тому замірів води на чистоту ніхто там не робить, але керівництво озера все одно бореться із відпочиваючими, котрі вважають це найбільшим та найкращим пляжом околиць Львова, розпускаючи чутки про те, що обладнання для видобутку піску є старим, та може вдарити струмом. Але сторожа повідомила, що жодної рибини, яка сплила не було виявлено - а риба там є, її можна побачити зранку - вода доволі прозора.
Але автомобілістам раджу добре подімати перед тим, як спускатись по пісчаній дорозі до низу до озера, бо вчора кожен п"ятий автомобіль не міг виїхати, і саперська лопата у мому багажнику була хітом вечора, в основному відкопували передньопривідних:)

vovka - 22-7-2004 у 13:01

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
А ми вчора експромт затіяли - під вечір в Задорожну махнули. Вода чудо! Прохолодна, чистенька - вилазити не хотілося! :)

І ми вчора точно также..
Виїхали під вечір зі Львова, погода була хороша, але поки доїхали туда, то така гроза почалася, що купатися вже розхотілося мені :) Дехто з наших плавав. Вода чиста, навіть дуже , в годині пів девятої народ ще був, але вже небагато. Вїзд був халявний, певно через те що вже вечір. Тепер треба вибиратися туда якось при погоді і вдень :) Єдине що трохи зле - нема дерев. Тінь знайти важкувато.

Рост - 22-7-2004 у 13:13

Та ми і о п`ятій знайшли "вільну" тінь без проблем, а коли їхали, десь пів сьомої, то місця в тіні значно більше було. Як і самої тіні, бо вже почало хмаритись :)

vovka - 22-7-2004 у 20:28

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Та ми і о п`ятій знайшли "вільну" тінь без проблем, а коли їхали, десь пів сьомої, то місця в тіні значно більше було. Як і самої тіні, бо вже почало хмаритись :)

Нє, ну ми в восьмій також тінь знайшли, там така гроза була страшна... То я так на перспективу, якщо в обід приїхати то треба буде пошукати, IMHO на всіх не вистачить :)
При наявності власних коліс я би ще хотів поїхати в Шацьк.
На декілька днів. Може хто розкаже як там, і що там.. Які ціни, як озера, бо я ніколи там не був. Чисто чи брудно, як сервіс... Сервіс то в смислі відношення до відпочивальників, стандартне совкове, чи хоть чуть-чуть нормальне.

Роман Голощук - 23-7-2004 у 09:12

Цитата:
Першим відправив користувач vovka
При наявності власних коліс я би ще хотів поїхати в Шацьк.
На декілька днів. Може хто розкаже як там, і що там.. Які ціни, як озера, бо я ніколи там не був. Чисто чи брудно, як сервіс... Сервіс то в смислі відношення до відпочивальників, стандартне совкове, чи хоть чуть-чуть нормальне.


Ось тут Літній відпочинок. Які плани? йшлося про відпочинок у Шацьку.
Але я читав, що сервіс, як такий майже відсутній. Інколи озеро перетворюється у "баню" - з мочалками, шампунями, милом і т.д. Бажання поплавати одразу минає...

Ольга Книш - 23-7-2004 у 23:32

А я знаю гарне місце,але не скажу.Отака я злюка...

Андрій Пелещишин - 24-7-2004 у 00:51

Пані Ольго, тут все-таки не чат, щоби писати в такому стилі.

Ольга Книш - 24-7-2004 у 01:49

Дістала я по повній програмі від вашого адміністратора,тепер
зізнаюсь:не доїжджаючи до вищезгаданої бази "Чарівні Озера"
у тому ж селі Фійна-Майдан є дуже мила і затишна база,котра
закріплена за прикарпатським військовим округом.Щоправда,
там бажано попередньо домовитись.То перше село за
Креховом.А так,щоб на півдня похлюпатися,то в тому ж
Жовківському напрямку є села Цитуля,Блищиводи і Глинсько.
З них Цитуля ше непогана,а інше вже так-сяк,але в порівнянні
з тими,що довколо Львова,-красота і чистота.
Веселого хлюпання.

Tempika - 24-7-2004 у 05:34

...дякую за інформацію :-) нарешті щось дійсно привабливе... :-))))

Веселка - 28-7-2004 у 09:47

Кар"єр же ж брудний.Це закрита стояча водойма. На дні трупи гниють.А найцікавіше - вири, недавно професійного аквалангіста засмоктало.І так щороку.:(:o