Форум Рідного Міста

Перша допомога при опіках

Наталка - 19-7-2004 у 16:32

Сиджу оце і страждаю. Хотіла поставити грілку, грілка виявилася старою, допотопною (аргумент за електричні!) і порвалася. Окроп вилився мені на ногу. Опік, я гадаю, другого ступеню, бо дуже червоне і є пухирі. Чоловіка вдома немає, до трамвопункту сама не дійду, бо страшенно боляче, "швидка" не їде - я їх розумію, таких дуреп, як я, на руб відро, а у них інфарктники усілякі, інсультники... В аптеці, куди зателефонувала, сказали: сиди під холодною водою, може, попустить... В інтернеті багато різного, але часто - протилежного одне одному. Може, хтось і з форумівців щось знає? Наперед вдячна.

Олексій Мачехін - 19-7-2004 у 16:40

Значить так: якщо це друга степінь то пузирі пішли?
Ні в якому разі не роздряпувати. Зателефонуй на 03 і запитай поради. Принаймні порадять ліки - зобов`язані. Допоки чоловік їх принесе, можеш сечовий компрес поставити.

Олексій Мачехін - 19-7-2004 у 16:42

Ліки Пантенол називаються.

Андрій Пелещишин - 19-7-2004 у 16:45

Холодна вода. І маслом намазати. Реально іншого нічого не вийде. І терпіти. Думати про щось приємне.

Наталка - 19-7-2004 у 16:54

Дякую. До речі, мені на 03 порадили Пантенол і - як не дивно, те що Андрій сказав. Вершки холодні або масло з льону. Хоча офіційно я чула від лікарів, що масло не допоможе, навпаки тільки гірше буде. Але тьотя на 03 сказала, цитую "Дитино, послухайся мене" - послухаюся. Приводжу діалог:
- Чого ревеш?
- Бо боляче!
- Років тобі скільки?
- 30.
- Діти є?
- Ні.
- А як ти народжувати збираєшся?
Тривожна мовчанка.
Буду думати про приємне. Наприклад, про пологи. :)

Tempika - 19-7-2004 у 17:10

...мені якось казали, що треба присипати сіллю... але сама не пробувала.
мені допомагає олійка джонсон і джонсон, але якщо пузирі, то мабуть з того ніякого толку. :-((
файно каланхоє листочок прикласти, зі здертою шкірочкою, до речі...
але то у нас вдома плантації того каланхоє і алоє, а де тре, певно нема :-((

Наталка - 19-7-2004 у 17:29

Так, де треба, немає. :( Єдине, що тішить - зараз скористаюся порадою "для зняття болю випийте трохи чаю з вином або коньяком", і вип’ю - чаю з бальзамом. Болить, холєра, так, що аж на стінку лізу. Слухаю "Плач Єремії", "Гадюкіних" і "Піккардійську Терцію" - трохи пускає. Навіть відбиваю такт здоровою ногою. :)

Андрій Пелещишин - 19-7-2004 у 18:02

Я недавно досить сильно попікся, (тут дехто з Форумців бачив як це виглядалоло ) то мені добре помогло 1 л пива (внутрішньо :) )

Tempika - 19-7-2004 у 18:04

....а капустний листочок?... лопух (вимитий), мед, тепла чайна заварка, терта сира картопля або морква...
добре випити *убойное болеутоляющее* – там пенталґін-баралґін, заїсти дімедролькою.

Наталка - 19-7-2004 у 18:58

О, капусний лист є! І вимитий в окропі подорожник ( з лопухами тяжко). З пивом трохи легше, зараз покульгаю до консьєржів - там продається Львівське, Оболонь і Славутич. :)
Біль трохи вщух, але ходити все ще боляче... Терплю... :(

Рост - 20-7-2004 у 08:30

Наталю, не плач і тримайся, ми з тобою!
На рахунок олії - теж чув багато різних думок, цілком протилежних.
Але "пантенолом" користувався - допомогало. Це такий балончик, в ньому біла піна. Хоча сильних опіків у мене не було.

Наталка - 20-7-2004 у 11:30

Дякую за підтримку! Вже не плачу, рухаюся повільно, тимчасово звільнена від домашнього господарства. А "Пантенол" - класний, дійсно біль зняв, хоча на ногу страшно дивитися... :( Не скоро мені доведеться в коротенькій спідничці на пляж виходити... Та менше з тим, те, що реально тамує біль - це струмені холодної води та "Пантенол". І пиво - внутрішньо. :)

Рост - 20-7-2004 у 12:43

Тільки з пивом не перебери, бо при нерухомому способі життя воно теж не сприяє прогулянкам в мініспідниці з причин надмірного накопичення такого рідного ... сальця ;)

fish - 20-7-2004 у 12:58

ой, бідна дитино... видужуй скорше.

Олексій Мачехін - 20-7-2004 у 13:42

НЄПРАВДА!!! від пива не гладшають. Гладшають від того, що йде до пива!

Так що пий, Наталочко :) Наздоров`ячко :)

Наталка - 20-7-2004 у 13:47

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
НЄПРАВДА!!! від пива не гладшають. Гладшають від того, що йде до пива!

Так що пий, Наталочко :) Наздоров`ячко :)


О! Я так і знала, що на пиво наклепи зводять!:D

Якось саму себе жаліти не випадає, ніби незручно, тому я щиро вдячна вам за співчуття і за поради - дійсно допомогло! І ще я вдячна вам усім за те, що ви є! :saint:

Рост - 20-7-2004 у 14:20

Це просто Олексій постійно пиво чимось закусує, і заспокоює себе, що те все гладшання не від пива, а від закуски :)
А я, оскільки вживаю пиво тільки саме, як самодостатній продукт, добре знаю, що животик від нього росте! Так що це не наклеп, а констатація факту :)

Олексій Мачехін - 20-7-2004 у 14:50

Не треба нас дурить - ми ще не п`яні!!!!!
Пиво не відкладається, воно невинне!!!

Рост - 20-7-2004 у 14:58

Кожен винний уже тим, що появився на світ! І пиво теж :)
Олексо, зав`язуємо цей безглуздий офтоп :)

Tempika - 20-7-2004 у 15:21

...животік не від пива, а ДЛЯ пива :-)