Форум Рідного Міста

Україна залишилася без реформ і без порядку.

Grabchuk - 19-7-2004 у 17:14

На 8-му з’їзді Партії "Реформи й Порядок", який пройшов 18 липня у Києві, було ухвалено рішення перейменувати ПРП у партію "Наша Україна".

Рішення на думку представників блоку "Наша Україна" - передчасне і непродумане.

Не все гаразд у королівстві датськім.

Наталка - 19-7-2004 у 17:22

Я б так серйозно до цього не ставилася - поясню, чому. Ця карусель зі зникненням, створенням та перейменуванням партій тільки починається, і буде тривати аж до президентських виборів. Я чула ще про якихось кандидатів у президенти, їх буде безліч, головно, що я визначилася, за кого мені голосувати, і ці щурячі перегони моєї думки не змінять.
Може оф-топ, та все ж - чула, жи Путін закликав не допустити розвалу СНГ. А що (з надією) - є симптоми?

Андрій Пелещишин - 19-7-2004 у 19:28

ПРП (мені здається) завжди ставилася до політичних партнерів дещо "споживацьки" (згадати тільки, скільки політиків з різних партій перейшли в ПРП). Колись (давно, що до "Ющенка", коли був блок ПРП-НРУ-КУН) у якійсь пресі (зараз не згадаю якій) щось таке було проскочило, ніби в ПРП є план "поглинання НРУ"

Олександр Ганущин - 21-7-2004 у 08:32

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
На 8-му з’їзді Партії "Реформи й Порядок", який пройшов 18 липня у Києві, було ухвалено рішення перейменувати ПРП у партію "Наша Україна".

Рішення на думку представників блоку "Наша Україна" - передчасне і непродумане.

Не все гаразд у королівстві датськім.


Насправді це так і є. Особливо з огліду на методу, як це робиться.../зробилося. Процеси які зараз підуть у таборі блоку "Наша Україна" (прошу тепер не плутати) є негативними в цілому і трохи ігнорують головний інтерес - Президентські вибори.

До речі, тішить поява на Форумі Павла Жовніренка (хоч трохи оф-топ), який ці події міг би прокоментувати не гірше....