Форум Рідного Міста

Львів'янни підкоряють Схід

Тарас Опир - 20-7-2004 у 16:02

Вирішив підкинути ще одну цікаву тему для обговорення.

Тут один проект зараз діє - наші людиська (двоє зі Львова і один з Тернополя) поїхали Автостопом до Індонезії (спочатку на Запорожцем до Китайського кордону, а потім стопом через Гімалаї).

Взагалі ціль - побачити Схід і зрозуміти як вони живуть. Зараз експедиція перебуває у Індії. Хлопці в кінцевому варіанті хочуть піднятися на на найвищу вершину Океанії.

Прямі репортажі з місця подій висвітлюються на сайті проекту http://east04.vbk.org.ua.
Взагалі проект підтримує Товариство Екстремального мандрування "Вірус без кордонів".

Думаю цікава сама ідея, і що на неї згодилися наші львів'яни, що пропагують українську культуру на сході.

Що ви про це думаєте?

Тарас!

Grabchuk - 20-7-2004 у 16:41

Якщо вдасться українізувати індусів, то тоді Україну точно не буде чекати доля Білорусії:)

Тарас Опир - 20-7-2004 у 17:04

А до чого тут Білорусія до Індії? теми просто актуальні? ;-)

Роман Голощук - 20-7-2004 у 22:38

А назад вони (вже "перевантажені" східною мудрістю) вертатися думають? ;)

Тарас Опир - 21-7-2004 у 11:45

Ну щось в тому є!!!

Якщо спочатку в історіях переважно описувалось тільки їхні пригоди, де ночували, хто їх підкидав, кого де поліція зупинила. ТО в останніх вже попри пригоди починають проявлятися абзаци з філософією.

От наприклаз абзац порівняння [url= http://east04.vbk.org.ua/hot_news/stories/Deli]Делі [/url]з горнятком чаю Андрія Бандрівського (чи не найбільшого реаліста, експедиції якій рідко коли в філософію вдається)

"Нарешті, я, здається, зрозумів смак цього міста. Лише після чотирьох днів проведених у Делі я можу впевнено описувати свої відчуття. Але й зараз я не зміг би сказати, чи це місто мені подобається, чи ні. В ньому стільки всього надзвичайно потворного і, одночасно, стільки гарного та захоплюючого. Враження від міста трохи подібні до тих, що відчуваєш, коли п’єш чай з лимоном та молоком. Ця суміш не має свого власного смаку. П’ючи її одночасно смакуєш і молоко, і лимон, і два смаки ніяк не змішуються докупи."

Так що, цікаво які філософські історії будуть в кінці експедиції.

І враховуючи фразу про перевантаження не знаю чи витримає бідний запорожець.

:-)