Форум Рідного Міста

Інвестиції в дорогу "Київ-Чоп"

Андрій Пелещишин - 21-7-2004 у 00:30

Проскочило в пресі, що ЄС дає Україні (правда, я не побачив на яких умовах) 100 млн євро на реконструкцію траси "Київ-Чоп". Мене, як львівянина, це радує - може таки в обидвох напрямках (і на Київ і на Чоп) від Львова трохи покращать дорогу?

Рост - 21-7-2004 у 09:15

Ага. І зроблять платною, як Одеса-Київ. При чому в Європі завжди є альтернатива платним автобанам - раз, ціна на користування автобанами цілком прийнятна - два. У нас і альтурнативних доріг не буде, і ціна буде - ого.

Олексій Мачехін - 21-7-2004 у 09:26

Та ні, ціна нормальна буде, тільки Траса Київ-Чоп, це, якщо я не помиляюсь, два-три рази Угорщину вздовж переїхати.

Рост - 21-7-2004 у 11:03

Десь біля 1000 км - ні?

vovka - 23-7-2004 у 11:13

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Проскочило в пресі, що ЄС дає Україні (правда, я не побачив на яких умовах) 100 млн євро на реконструкцію траси "Київ-Чоп". Мене, як львівянина, це радує - може таки в обидвох напрямках (і на Київ і на Чоп) від Львова трохи покращать дорогу?

Судячи з моєї нещодавньої поїздки в Ужгород той кредит вже дали.
Робота йде повним ходом ....

dr.Trollin - 23-7-2004 у 23:26

угу. Іде. траса - то такий 4-рядник буде!!!
а от як ото з платою буде- чорт зна. Особливо у селах??
На кожен віз пропуск писати??

Ольга Книш - 24-7-2004 у 01:03

Головне,хто буде збирати те,шо після воза падає і погано
пахне...?

SkyBrother - 26-7-2004 у 15:00

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
угу. Іде. траса - то такий 4-рядник буде!!!
а от як ото з платою буде- чорт зна. Особливо у селах??
На кожен віз пропуск писати??


Ну тут ви палку вже перегнули! Де ви бачили автобан, що проходить через села?! Тим більше разом з фірами!
Якщо ця дорога - майбутній автобан, тоді села вона повинна обходити будь-яким доступним шляхом, або принаймні буде загороджена височеньким парканом. Якщо це дубль (або альтернативна безкоштовна дорога, яка по вимогам повинна бути обов'язково!), тоді можемо тільки радіти, що від цього будівництва ми отримаєм подвійну користь.

dr.Trollin - 26-7-2004 у 22:01

2SkyBrother
Ну тут ви палку вже перегнули!
(перелякано) що - смугасту?? ... нє. то не я!!!

Якщо це дубль (або альтернативна безкоштовна дорога, яка по вимогам повинна бути обов'язково!),
угу. Через старий перевал :(
можемо тільки радіти, що від цього будівництва ми отримаєм подвійну користь
всяке буває...
може і добре подекуди...