Форум Рідного Міста

Хто оплачує побачення, Boy or Girl???

Demyan - 21-7-2004 у 09:22

Коли я йду гуляти з дівчиною, вона вічно каже що повинні платити все порівну. Я проти цього. Останій раз взагалі втрапив в халепу. Після фільму (тут я був мудріший і купив квитки наперід, щоб біля каси не спорити кому платити) пішли в кондитерську та що на Пр.Шевченка. Набрали там всього....добре поїли...потім вона вийшла (ну в ....., так сказала), коли йти я кажу йду розрахуюся, а вона сказала що вже розрахувалася. Мені стало дуже неприємно, оскільки думаю що сума там була кругленька.
Ми вже не раз говорили на цю тему, в дечому я згідний...але..... розсудіть...

Веселка - 21-7-2004 у 09:37

Дівчата розуміють, що хлопці не мільйонери, тому стараються домовитися про оплату поріну. Але твоя дівчина дійсно вчинила некоректно, незважаючи на свої наміри. Я вважаю, що платить той, хто запрошує, або ж хлопець платить, а дівчина шукає способи повернути гроші(забава за свій кошт, і т.д.)

Tempika - 21-7-2004 у 10:04

...та хто запрошує, то й розплачується... :-)) а оскільки тепер дуже часто саме пацани виглядають
як наречені на виданні або як мінімум як пасивно споглядаючі проведення тендеру на місце
майбутньої дружини, то що дивуватися, коли дівчата платять... :-) ситуація у нас така.
демографічна... :-)))

Demyan - 21-7-2004 у 10:05

2 Веселка
Дякую за розуміння. Я теж так говорю однак у відповідь чую: "тим я тобі говорю що мені з тобою цікаво і не жалію свого часу і грошей для проведення часу з тобою".

Ми дійсно не мільйонери але коли я іду з кимось то є вже плани де куди і скільки це потяне, тому беру з собою відповідну суму і розраховую свої можливості.

Asmera - 21-7-2004 у 10:58

Взагалі-то є три можливих варіанти:
1.платить той, хто запрошує (хлопець зазвичай)
2.порівну
3.той, в кого на даний момент є гроші

Даже часто вибір варіанта залежить від регіона нашої країни - на Заході прийнятий перший, на Сході - другий.В Києві все варіанти зустічаються однаково часто.
Як на мене, все то нормально :) Среед моїх знайомих більше чоловіків, що приймають ЛИШЕ перший варінт - бо це те, що робить їх чоловіком.
2Demyan
Не тре ображатися на дівчину. Просто іноді у деяких дівчат то як нав"язлива думка, що їх купують - крще просто відверто поговорити

Demyan - 21-7-2004 у 11:09

За кордоном зоркема в США та німеччині існує тільки одне правило - кожен за себе. Покрайній мірі я всюди таке бачив і всі "іностранці" так кажуть.

2Asmera
Вже говорили неодноразово і ніхто не поступається своїм правилам....може не судьба:).

Tempika - 21-7-2004 у 11:16

...гм... а ось таке питання: якщо жінка заможніша від чоловіка, і не ходить по тим кафешкам,
куди її може запросити чоловік, який заробляє набагато менше від неї?... значить, недоля
їм бути разом, так?.... думаю, ситуація, коли чоловік заможніший, і за все платить, як правило, як
проблематична, чомусь не розглядається :-))

Demyan - 21-7-2004 у 11:43

Просто на мою думку взагалі чоловік повинен забезпечувати сімю і т.д. Звісно що трапляютья альфонси, якже без вийнятків.
Якщо жінка заробляє більше і чоловік погоджується на те то без проблем, а якщо все рівномірно (як у мене) і просто питання стоїть в тому як поводитися? Пробував на ті суми купити подарунки - кепсько. От і почуваюсяніяково і кудись іти вже не хочеться ... всеодно справа до того дійде і буде знову розмова...

Tempika - 21-7-2004 у 12:01

...чесно скажу, що я теж ніяковію від дорогих подарунків, запрошень у ресторани, намагань
допомогти мені фінансово і так далі... відчуваюся, що мене хочуть не стільки купити, скільки
узалежнити, а мені так незатишно від того... можливо, й тобі попалася така вільна пташка,
яку напружують певні вияви твоєї до неї прихильності... прийдеться перейти на васильки і
довгі піші прогулянки нічним парком :-)) думаю, коли між людьми встановлюється повна
довіра і взаєморозуміння, питання, які гроші тратити, вже не виникає, бо вони якби спільні... :-))
думаю, вона просто хоче підкреслити свою незалежність і матеріальну спроможність,
ось і усе.

Веселка - 21-7-2004 у 14:56

Цілком згідна з Tempikoю, бо знаю багато ситуацій. коли дівчина погоджувалась на пропозицію "я тебе всім забезпечу", а через кілька років розплачувалась. Вона все має, але сидить на повідку і виконує "прохання"(накази).
Хай чоловіки себе не тішать, що у них так не буде. Якщо поступає така пропозиція, то рано чи пізно так буде.:(

Odarka - 21-7-2004 у 14:56

у мене завжди так було, що я платила за своїх кавалєрів і робила це від щирого серця, бо вони ніколи не мали грошей...а тепер мені це надоїло:)))
Краще піти погуляти в ліс або в парк і нічого не купувати....
Але, коли так трапилося, що хлопець пішов з тобою до кафе чи до ресторану:) ТО я думаю, що він повинен платити:) Бо він мухчина:)
Але, якщо він не має грошей то краще хай влаштує побачення десь на природі і чесно про це скаже:)))

Odarka - 21-7-2004 у 14:58

щОдо того, щоб жінку утримував чоловік - я проти:) Жінка повинна мати свої гроші. які витрачатиме на себе і купуватиме чоловікові подарунки:)) А от чоловік має витрачати гнроші на себе. дружину ну і майбутню сім'ю. бо він мужчина:)))

Demyan - 21-7-2004 у 15:07

Так саме такі аргументи я чую - що дівчина хоче бути незалежною, але ж це не показує її незалежність.

Odarka - 21-7-2004 у 15:10

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
Так саме такі аргументи я чую - що дівчина хоче бути незалежною, але ж це не показує її незалежність.


Гроші не покажуть ніколи жіночої незалежності..вона мусить у середині в собі почувати не заолежість...можливо гроші дадуть їй цю незалежність...але тілдьки в матеріальному плані....

Tempika - 21-7-2004 у 15:13

...ну а що ще показує її матеріальну незалежність?... в кінці кінців, той, хто замовляє музику
і платить за це, буде продовжувати робити так і у подружньому житті... тобто все як завжди –
я заробляю, а ти сиди в хаті, бав дітей... а що ти, мовляв, хочеш?... я ж за все плачу... насправді
одна людина має свободу і кар*єрний ріст, а інша має соціальний статус одруженої жінки і мами,
але... ось хочу спитати дем*яна, ти б погодився сидіти в декреті, як це роблять чоловіки-німці,
французи, американці?.... :-))
з дівчатами абсолютно згідна.

Олександр Чорнобиль - 21-7-2004 у 15:26

Про щось таке сперечаєтесь... Це, на мою думку абсолютно індивідуальне питання - все залежить від ставлення і хлопця, і дівчини до цього. А тут може бути стільки комбінацій, стільки різних принципів. Якщо вже вам хочеться вивести якесь загальне правило, то Asmera його вже вивела.

Tempika - 21-7-2004 у 15:43

...та так... є жінки, які до цього ставляться нормально, і все життя росли для того, щоб
господарювати у гніздечку... а інші народжуються для польоту, і узалежненість їм як
клітка... йшлося про конкретний випадок з конкретною дівчиною... ось ми і висловили
свої думки з цього приводу, намагаючись розказати з жіночої точки зору, якою б могла
бути у неї мотивація :-))

Demyan - 21-7-2004 у 16:53

...ось хочу спитати дем*яна, ти б погодився сидіти в декреті, як це роблять чоловіки-німці,
французи, американці?.... :-))

ТАК. Я люблю дітей і можу з ними сидіти цілими днями. Якщо ти будеш оплачувати всі компенсації, то можу посидіти ще й з твоїми:).

Tempika - 21-7-2004 у 17:37

...буду знати на майбутнє :-)))
але з ними тре не сидіти, на жаль, тре за ними дивитися, готувати-годувати, міняти памперси,
вчити сідати на горщик, вчити не лізти де не треба, тримати ложку і не перекидати тарілку... вони будуть
на тобі висіти без потреби і плакати без причини, тяжко засинати і запльовувати щойно випрану
футболку... :-))) найтяжче до трьох років, а далі з ними хто хочеш може сидіти, хоча, як правило,
вони вже йдуть в дитсадок.

Ігор+ - 21-7-2004 у 18:45

Не забуду як колись зводив майбутню наречену в ресторан Високий Замок і в кінці нам обидвом довелося почистити кишені :)

Asmera - 21-7-2004 у 21:25

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
За кордоном зоркема в США та німеччині існує тільки одне правило - кожен за себе. Покрайній мірі я всюди таке бачив і всі "іностранці" так кажуть.

2Asmera
Вже говорили неодноразово і ніхто не поступається своїм правилам....може не судьба:).
Не всі іноземці, точно не всі.То заежить від виховання, від того, в якому соціальному прошарку вони виросли

А якщо то її принципи...то...може просто треба обговорити хто і скільки? 50 на 50 і хто коли...Так буде справедливо

Asmera - 21-7-2004 у 21:28

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika

але... ось хочу спитати дем*яна, ти б погодився сидіти в декреті, як це роблять чоловіки-німці,
французи, американці?.... :-))
з дівчатами абсолютно згідна.

Так роблять не лише німці, але й багацько інших людей, в тому числі і наші сусіди;)
До речі, нове українське законодавство дозволяє вихід у декрет замість матусі тата, бабусі чи дідуся дитини.Так ось:saint:

Demyan - 22-7-2004 у 09:02

2 Tempika
але з ними тре не сидіти, на жаль, тре за ними дивитися, готувати-годувати, міняти памперси, ....
Я все це розумію, але це значно легше аніж потім коли дитина виростає і вже починає розуміти а часто просто важко пояснити щодо чого....я працюю з дітьми в дитячому центрі там вік від 7 до 16...ото хлопоту, за всіма бігати рознімати бійки, або вести їх в цирк і дивитися щоб всі дойшли... а одна знайома працює в будинку де діти маленьки, та най собі обпісяє ту футболку, головне що не треба бігати за ними по всьому львову:).

Demyan - 22-7-2004 у 09:04

2 Asmera
"А якщо то її принципи...то...може просто треба обговорити хто і скільки? 50 на 50 і хто коли...Так буде справедливо "

А якщо в мене принцип - що я повинен оплачувати? Всі ми маємо свої принципи біда в тому що часто ми не хочемо поступатися в них. Ось і я зараз стою "на рогах" і не поступаюся, покищо...може це пройде з часом? Га? Бо взагалі я поступливий.

Asmera - 22-7-2004 у 09:17

хм...а то вже є відносини пари...
має бути бажання йти на компроміс, бо спільне існування - то завше ланка компромісів...
тут вже тре подумати, чи є майбутнє таких стосунків...

Demyan - 22-7-2004 у 09:27

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
тут вже тре подумати, чи є майбутнє таких стосунків...


ось і я почав задумуватися...

Веселка - 22-7-2004 у 11:05

Ну й ну!І це через те,хто платить. Я б настільки принципового хлопця не витримала б, бо сама впертюща. Мабуть, я б його розорила разок, так для профілактики(вибач, але не можна бути настільки принциповим). Що боїшся, що дівчина візьме гору? Та дай їй потішитись.:)

Grabchuk - 22-7-2004 у 11:24

На тому і порішили. Питання непринципове. Ніяких правил не існує.
Більш нормальним слід вважати коли хлопець запрошує дічнину і за всьо платить. Менш нормальним - коли дівчина запрошує хлопця і, відповідно, також за все платить.
А взагалі обидва випадки, а також їхні різноманітні інтерпретації у вигляді відсотків оплати - це все нормально, лиш би в когось були гроші і обом хотілось бути разом.

Asmera - 23-7-2004 у 08:59

2Grabchuk
Точно! Аякщо є бажання бути разом то тре одружуватися, і тоді питання хто платить не вставатиме - бюджет стає спільним :lol:

Grabchuk - 23-7-2004 у 09:24

Бюджет стає спільним і обидвом стає шкода його тринькати, тому поступово відмовляються від різних витратних походеньок в кафюшки:) Дома, виявляється, пити каву дешевше:)

Asmera - 23-7-2004 у 20:50

Угу...а ще починаються спільні уроки кулінарії - теж економія

Tempika - 24-7-2004 у 05:24

угу... вона готує, а він проводить смакову експертизу :-)))

Ольга Книш - 24-7-2004 у 14:10

Тре його зразу припрягати,аби бульбочку чистив.Ми не Ізаури,
а вільні самодостатні українські жінки.У сім*ї має бути
партнерство,а не наймана неоплачувана жіноча праця.
Скільки можна?

Tempika - 24-7-2004 у 15:33

...так, я за соціальне партнерство :-)))
може тому не одружена досі?....

Asmera - 26-7-2004 у 09:06

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
угу... вона готує, а він проводить смакову експертизу :-)))
Чому ж....гуляють ринкм, думають що приготувати та з чого, купують подукти, потім стають на кухні разом і починають напару нарізати і т д., а вже потім смакові експертизи та поїдання :):sing:

Анастасія Кулакова - 26-7-2004 у 09:29

Мені було цікаво читати дискусію, бо мене "минула чаша сія". Коли ми з моїм майбутнім чоловіком ще тільки зустрічалися і відвідували кіно, кафе та інші культурно-масові заклади, то жодного разу не виникало суперечок хто платить. Якось так склалось, що платитли по черзі, у кого гроші були, той і був ініціатором "походеньок". Можливо тому і у шлюбі (останні 6 років) у нас ніколи не виникало суперечок щодо сімейного бюджета: хто і як його розподіляє та хто як ним користується.

Demyan - 26-7-2004 у 17:10

Тре його зразу припрягати,аби бульбочку чистив.Ми не Ізаури,

щодо мене то хто має час той і чистить бульбу якщо ніхто не має часу, тоді вибачайте графік! але це не принципове питання завжди треба знайти компроміс. а бюджет спільний.... жінка всеодно більше витрачає аніж чоловік хіба ні? Тому я послухався поради знайомого - доки не маєш жінки купи собі все що хочеш, появиться жінка появиться нові меблі, холодильники .... ось і накупив вже всякої апаратури (ну люблю я її), значить можна женитися:).

Анастасія Кулакова - 26-7-2004 у 17:42

Так, згодна абсолютно. Жінка витрачає більше чоловіка, бо постійно має потребу у якихось дрібницях, що їх і не видно, а коштують...
Ще абсолютно обома руками підтримую Вашу позицію "купи собі все, що хочеш, а потім одружуйся". Чоловік, що має все необхідне, або все, що хоче - більш цікавий кандидат для матрімоніальних планів розумної жінки.

Ольга Книш - 26-7-2004 у 20:18

жінка всеодно більше витрачає аніж чоловік хіба ні?


Хіба ні!Жінка менше приховує,а чоловік тратить тишком-
нишком.На жінці хоч видно на що потрачено.:mad:

Tempika - 26-7-2004 у 21:18

...гм... а хіба не чоловіки купують автомобілі, компутери, дорогі мобілки, мотоциклі,
музичні центри, домашні кінотеатри, емпетри плейери?... а жінкам дістаються пральки, холодильники,
кавоварки, праски... та й ті в результаті не для власного задоволення :-)) а лахи – вони
ж дешевші мерсів.

dr.Trollin - 26-7-2004 у 22:02

2Ольга Книш На жінці хоч видно на що потрачено
а як вона на духи усі гроші перевЕде?? :-)

2Tempika лахи – вони ж дешевші мерсів
нуууу як-які лахи... :-)

Ольга Книш - 26-7-2004 у 22:11

Ми принаймні на коханців не тратимо,бо вони фондують.

Tempika - 27-7-2004 у 05:46

...ну сірьога, у львові тяжко купити одяг, дорожчий мерса, не те у нас місто, та й кобіти
ощадливі – *західноукр. менталітет* соу коллд... а парфуми то вже які коханий мущина
подарує :-))) витратить все – то його проблеми... :-))))

Asmera - 27-7-2004 у 07:48

2Tempika
Згодна на 100%:D

А вагалі-то , часто жінка витрачає більше тому, що на ній висить домашнє господарство - жіка купує продукти,побутову хімію і т.д., і т.д, а чоловіки все це записують як те, що витрачено особисто на неї...

Demyan - 27-7-2004 у 08:28

Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
Так, згодна абсолютно. Жінка витрачає більше чоловіка,
ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ!!!! :sing:

Продукти це загальні речі. Їх вписуємо в загальний бюджет. Коли купити собі центр, машину, компутер..... то це речі на кілька (а то й десятки) років при вдалому та охайному користуванні. А шмотки - вибачте на кожну вечірку нове плаття, до плаття нову сумочку, кульчики, коралі, туфлі ..... і понєсло поєхало.....ой а ще й духи закінчилися. Таких пару вечірок і вже якась машина буде. Мабуть ви просто боїтеся зізнатися. Якщо хочете давайте підведемо рахунок.

Анастасія Кулакова - 27-7-2004 у 08:43

Навіщо ж так песимістично? Підводити рахунок - це якось войовничо. Підведете всі свої рахунки наприкінці життя, а поки що спостерігайте.

Андрій Пелещишин - 27-7-2004 у 11:51

Демяне, оці всі плаття, коралі, духи - то не для жінки, то для чоловіка..

Tempika - 27-7-2004 у 12:47

...та власне :-)) все для вас, коханих :-)))

Demyan - 27-7-2004 у 13:55

А якщо чоловік не вибагливий такий як я? я дійсно люблю жінку не із-за того яке плаття вона одягне або які духи напорская а люблю,бо люблю як людину. Просто це все то прояви суспілства і людина хоче виглядати гарно, але не в цьому любов, якщо це відіграє якусь роль то дуже маленьку...

Андрій Пелещишин - 27-7-2004 у 14:08

Я би поостерігся казати таке жінці ;). Може і неправильно зрозуміти - "ти не хочеш щоби я добре виглядала?"...

Ну і зарікатися не треба, нормальний чоловік завжди реагуватиме на зовнішні прояви краси, і не давати їм проявлятися в подрузі чи дружині - необачно.

Demyan - 27-7-2004 у 15:09

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Я би поостерігся казати таке жінці ;). Може і неправильно зрозуміти - "ти не хочеш щоби я добре виглядала?"...

А як щодо відповіді - "ти і так добре виглядаєш навіть без того суперового вбрання".

Андрій Пелещишин - 27-7-2004 у 15:27

Не завжди "пройде". Але у стосунках статей кожен повинен сам вчитися на своєму досвіді.

Зірка - 23-9-2004 у 01:01

Тут всі вже й забули, про що говорили - а я все-таки додам свої дві копійки :P. На рахунок іноземців - своїх знайомих німців я давно привчила до того, що можна розраховуватися по черзі - раз вони заплатили, раз - ми, ніхто не обіднів - і офіціантам менше роботи, а то не дай Боже запишуть моє вино в рахунок сусіда :wow:. А взагалі-то німці переважно не проти, якщо розраховуюся я - їм приємно, а мені - все одно ;) А дівчину Дем'яна можу зрозуміти - вона, мабуть, хотіла "зреванжуватися" за кіно і "не падати йому на кишеню" - хотіла як краще, а вийшло гірше, ніж завжди :(. Сподіваюся, що Дем'ян не зробив поспішних висновків ... А на рахунок мужчини в декретній відпустці - мій чоловік з гордістю погодився займатися дитиною після народження, щоб я могла спокійно працювати (так вже склалося, що моя робота не цікавиться моїми "приватними проблемами", як, наприклад, народження дітей). Чоловік протримався рівно тиждень, а потім сказав - "всім привіт" - і чухнув в Петербург пожалітися кулєгам на своє тяжке життя. Ну а я - дитину під паху і перекладати в суд (за дитиною доглядали під час процесів всі підряд - і свідки, і адвокати, і глядачі, і поліція :baddevil:). Через три тижні чоловік повернувся сповнений нових сил, але Олеся вже прижилася в судах, і вдома ревіла, а в судах - спала. До речі: я не жаліюся - навпаки, рада, що так склалося. Чоловік є чоловік, нема чого йому сидіти з дитиною - а то я йому на голову вилізу і вирішу, що я "глава сім'ї", і що без чоловіка собі раду дам :baddevil: А потім буду сидіти і плакати - нашо мені то всьо без мого коханого чоловіка - ну не сидів з дитиною, але ж я його ТАК КОХАЮ :saint:

Demyan - 23-9-2004 у 08:51

На жаль дійсно вже все забулося, я взяв для себе багато уроків, однак як зрозумілося з тою дівчиною це не єдине непорозуміння вийшло, що ж робити так склалося не судилося...тепер я маю те що хотів і покрайній мірі питання оплати взагалі не розглядається УРА!

Ігор Луцький - 8-10-2004 у 10:46

Взагалі то хлопець,але деколи можна і 50/50.

jaguara - 8-10-2004 у 14:27

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
А якщо чоловік не вибагливий такий як я? я дійсно люблю жінку не із-за того яке плаття вона одягне або які духи напорская а люблю,бо люблю як людину. Просто це все то прояви суспілства і людина хоче виглядати гарно, але не в цьому любов, якщо це відіграє якусь роль то дуже маленьку...


троха офтоп, але таки висловлюсь: а нічого, що іноді люди в Оперу ходять, чи ще на якісь акції, де хочеш-не хочеш, а мусиш бути не в джинсах і футболці, навіть дуже сексапільній? і мати на такий випадок одну сукню -- ну, це вже вибачте :mad:

Demyan - 8-10-2004 у 14:40

хочеш, а мусиш бути не в джинсах і футболці, навіть дуже сексапільній

Вибачаюсь....а хто сказав "мусиш"? Це що кримінал чи зобовязаня без якого не пустять в оперу? Я теж не люблю коли приходять на такі вечори в чому попало, але я враховуї їхні думки та погляди. Сучасність вже багато в чому помінялась, люди змінилося, створилися всякі хіп-хопи, панки, рокери і т.д. Кожен має свій стиль і хоче в оперу, отож якщо я побачу рокера в шкірянці в опері, я не буду його осуджувати, це його стиль, а "мусиш" такого немає.

jaguara - 8-10-2004 у 15:10

мені за великим рахунком теж як правило все одно, що там про мій вигляд думають люди навколо, але межа цьому все ж є. Є таке поняття, як соціальні норми, ламати їх весело, але не зажди це на руку. ОК, закриваю цю дискусію, бо офотоп.

katherin Polyanska - 14-10-2004 у 14:14

думаю, що платити повинен чоловік ... але я часто запрошую свого коханого у кафе, тоді плачу я ... мені це приємно

Ігор Луцький - 15-10-2004 у 10:51

2 katherin Polyanska. Ну от те про що я і казав,що можливий варіант 50/50.