Форум Рідного Міста

Де купити телевізор?

Ігор+ - 21-7-2004 у 19:42

Куди краще піти за хорошою ціною на телевізор з діагоналлю екрану біля 70 сантиметрів ?
Може хтось знає чи є такі магазини, що приймають міжнародну карту VISA ?

Tempika - 22-7-2004 у 06:43

...півтора року назад як раз під новий рік у нас зламавля телевізор...
я людина, яка перед покупкою любить провести маркетинг :-)) ну просто люблю,
навіть не для того, щоб зекономити... так ось, вибір і асортимент (тоді ще був
новорічний розпродаж), виявилися найкращими в супермаркеті на куті Гнатюка
і Січових стрільців (там, де колись було Бістро)... там і купили... взяли у нас
долярами по дуже для нас вигідному курсу, видали всі гарантії і товарний чек...
та й телік непоганий.

Demyan - 22-7-2004 у 10:16

рекомендую в Ельдорадо - там ціни нормальні і вибір великий. Головне не взяти самсунга, елжі або деу. (ну і всякі там рубіни хорізонти і т.д.). Краще трошки переплатити але взяти хорошу річ.

Рост - 22-7-2004 у 10:52

А я, як і з пральками, не вважаю за потрібне переплачувати гроші за новий телевізор. Купую б/у - одно, дво, трирічний. Вартість німецького 70 см виходить приблизно від 200 уо.

Demyan - 22-7-2004 у 11:02

просто нова техніка це нова, а б/у - як повезе, я бачив такі б/у що казали що ніхто не користувався..... а я як гляну в середину - можна ще й німецьких тарганів отримати як бонус :).

Grabchuk - 22-7-2004 у 11:06

2 Demyan Я за минулі 3 роки двічі мав необхідність вибирати телевізор - один раз для батьків, а один для себе. Обидва рази вибрав соньку і не шкодю. Правда, коли вибирати самсунги, елжі або деу і т.д. є один плюс - точно знаєш що річ не підроблена.
А соні в кращому випадку з заводів в Угорщині чи Іспанії, а в гіршому ... то взагалі не соні.

Рост - 22-7-2004 у 11:26

Просто б/у - це німецьке б/у, а нова техніка в наших магазинах має ну зовсім не брендове походження, не дивлячись ні на які лейби. Що ж тут поробиш :)

Ігор+ - 23-7-2004 у 03:04

А крім Sony ще що варте уваги? Panasonic? JVC?

Tempika - 23-7-2004 у 07:54

...у нас JVC, симпатичний телік, і, крім того, якщо я назбираю на дівіді плейер, то буде
грати стерео, а не моно, як більшість теліків... пробували раз підключати – *впечатляєт*.... :-)
варто дивитися, чи фугує телетекст як треба, чи колір не ріже око, спитати, чи є добрий
внутрішній регулятор напруги чи як воно там... бо з нашими мережами треба все якомога
надійніше :-))

Demyan - 23-7-2004 у 08:37

Повністю згідний з Tempika. JVC на нашому ринку одна з кращих технік - все рідне, в конструкції все "грає" і відповідає всім параметрам. Можна попробувати Phillips, я маю вражає не погана техніка - дивився середину - хороша збірка. Деталі рідні. Щождо збору самсунгів LG та деу... туди ліплять все що попало і те що найдешевше я неодноразово вскривав ці телевізори в LG - можна зустріти всі деталі від всіх виробників. Але ж те що розєми підходять не говорить що вони будуть грати по технічним характеристикам - ось і виходить ненадійна техніка.
Якщо цікавить щось детальніше пишіть - підкажу, за плечима радіофак, 10-річний досвід з електронікою, розробки власних пристроїв захист на конференціях в МАН...... і т.д. Хороші часи були.....:).

Demyan - 23-7-2004 у 08:39

і ще одне якщо необхідний стереозвук - два динаміка а також два входи (left right) - не означає що телевізор має стерео. Приклад - бачив такй LG, вскрив середину - а там просто два розєми та динаміки йдуть паралельно. Перевірити можна тільки на слух або лізти в середину.

Рост - 23-7-2004 у 08:50

Я ще дуже поважаю AKAI. Серйозна техніка.
В мене є дека їхня - їй уже років 20 :) Але вона тааак записує - фірмові касети най ся сховають!
А в батьків телевізор акай, і саме 70 см. Звук там і стерео, і дуже якісний. Ну і фільми в стерео таки приємно дивитися.

Користувач Олесь - 23-7-2004 у 09:24

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...у нас JVC, симпатичний телік, і, крім того, якщо я назбираю на дівіді плейер, то буде
грати стерео, а не моно, як більшість теліків... пробували раз підключати – *впечатляєт*.... :-)


Так, з JVC і я маю добрий досвід, як з телевізорами, так і з деками.

А чому для стерео треба DVD? Хіба телевізійні канали він не грає в стерео?

Тарас Сокальський - 8-10-2004 у 08:53

Впхаю своїх 5 коп. Для тих, хто любить годинами сидіти перед екраном

(або в кого дітиська мають таку схильність), і при цьому хоче поберегти

свій чи їхній зір, радив би брати ящик зі 100-герцовою розгорткою.
І ще, стосовно де придбати (на правах реклами). В мене тута знайомі

хлопці займаються якісними б/в телевізорами – ремонт, профілактика,

продаж, гарантія. Апарати з Німеччини, не старіші від 2000р., повністю

перебираються (так що тарганів можна не боятися), пропаюються всі

підозрілі місця, потенційно ненадійні деталі замінюються якісними

відповідниками (включно з ТДКС!!!), навіть на вимогу клієнта

перефарбують корпус в бажаний колір (всім подобається сріблястий :-) ).

В деякі моделі заганяють українські меню (не те що

якісь там LG чи DAEWOO).
Так що, кому не лінька проїхатися в Чернівці, сконтактуйте за

№(8-0372)52-89-36.