Форум Рідного Міста

Ще одна львівська ганьба

Grabchuk - 22-7-2004 у 11:37

Народ, хто бачив львівського бургомістра в прямому ефірі на "5 каналі"?
Як Ви його обрали?

Рост - 22-7-2004 у 11:45

Не знаю. Я за нього не голосував.

Олексій Мачехін - 22-7-2004 у 11:45

Блін, таке враження, що форум було створено для того аби зі всієї країни люди розповідали львівянам про ганьбу :mad:

Роман Голощук - 22-7-2004 у 11:47

Він знову "наїзджав" на журналістів. Це у нього таке хоббі :)

Андрій Пелещишин - 22-7-2004 у 11:47

У нього певні "особливості" у сприйнятті журналістів, як соціального прошарку.. Деколи навіть весело буває :)

Андрій Пелещишин - 22-7-2004 у 11:52

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk

Як Ви його обрали?


Якщо потрібно - готові провести консультації - "Як правильно обирати мера" :) . Платні.. З виїздом на природу..

Grabchuk - 22-7-2004 у 11:58

Почалось з того, що Буняк, замість відпові на запитання Романа Скрипіна, почав ображатись, чому це йому не дали наперед заготовлені питання, які будуть задаватися в студії!???
А далві його дивні пояснення про покращення ситуації з водою у Львові, а також незрозуміле небажання повідомити, кого він підтримує на президентських виборах. І це при тому, що ведучий декілька разів повторював дане питання. Мер міста, якого обрали за підтримкиБЮТ, міг би вже й визначитися зі своїми уподобаннями.

Андрій Пелещишин - 22-7-2004 у 12:09

Ну не любить Буняк журналістів. І політику. Реально, його на виборах жодна політична сила не підтримувала, а підтримували різні яксраві особистості (наприклад, Шухевич) з різних блоків. Може БЮТівців там і більше було.
А після памятного візиту Ющенка до Львова не думаю, що Буняк захоче його підтримати (принаймні публічно).

Цитата:
Блін, таке враження, що форум було створено для того аби зі всієї країни люди розповідали львівянам про ганьбу

Коли я побачив назву топіка, мені просто смішно стало... :) Форум Зганьбленого Міста ... :)

Nazar - 22-7-2004 у 12:28

Та я в хаті також недопрацював - як виявилось, моя теща голосувала за нього. Такий плевок у спину...
Але після того інтерв"ю щиро зізналась у своїх гріхах, розкаялась і сказала, що пожалкувала про свій голос вже на другий день по виборах.
Так що, то інтерв"ю он який резонанс у моїй сім"Ї викликало:)

Наталка - 22-7-2004 у 14:47

Тоді ще бажано проганьбити й Києв - профілактично, бо ці безконтрольні забудови місто просто реально спотворюють, вірніше, нереально спотворюють, церкви новозбудовані практично всі віддаються Московському патріархату, і ще багато чого можна пригадати. А я теж за Омельченка голосувала, бо більше пристойних кандидатів не було, і на першій каденції він ще якось стримувався від будівничого зуду, в міру будував...
А що Буняк журналістів не любить - так це мені ще видавці колись давно говорили; а хтось із друзів, вже не згадаю, хто, казав, жи майже кожна пресконференція, де мер бере участь -суміш драми та фарсу. :)

Рост - 22-7-2004 у 15:02

Для Назара.
Пригадав, ото, пісню Тризубого Стаса, про демократичну сім`ю:
"... а ще в нас є автокефальний дід" :D

Tempika - 22-7-2004 у 16:51

...і я за нього не голосувала :-)) але ви зрозумійте нашу специфіку – дядько пообіцяв
львів*янам ВОДУ :-)))))

Олександра Бабяк - 22-7-2004 у 17:27

Бачила я ту передачу, весело було на душі. А тоді на 5 му він навіть краще виступав ніж навесні на УТ-1. Вже досвіду публічних виступів трохи набрався.

Олександра Бабяк - 22-7-2004 у 22:33

До речі, я не вважаю, що Буняк - це ганьба нашому місту. Ну, маємо клоуна, будемо краще думати як когось наступного разу обирати на посаду "мера".

Наталка - 22-7-2004 у 23:03

Отож. Ще досі не бачила політика, який би заявив "Оберіть мене, і я залюбки начхаю на всі передвиборчі обіцянки, і буду робити із себе посміховисько, а з вас, за перепрошенням - лохів". Але слід пам’ятати, що певна вірогідність такого розвитку подій, на жаль, існує...

Олександра Бабяк - 22-7-2004 у 23:11

Справді існує. І навіть,як бачимо на реальному прикладі, досить велика...

Андрій Пелещишин - 22-7-2004 у 23:15

Якщо вже говорити про нашого мера, то для мене - це неоднозначна постать. Є і хороші і погані сторони. Але на жаль, його принципова нетерпимість до журналістів органічно призводить до того, що більше висвітлюється негатив, що в свою чергу, псує його відношення до журналістів. Замкнуте коло. Ох, якби тут хтось з журналістів його "улюблених" Поступу чи ЛГ щось написав..
Але вода в мене вже майже рік цілодобово. А перед тим років пятнадцять по строгому графіку (6-9) була..

Ігор Мартинів - 22-7-2004 у 23:58

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій ПелещишинОх, якби тут хтось з журналістів його "улюблених" Поступу чи ЛГ щось написав..

Іноді краще жувати.

Те ж саме, до речі, я би порадив Любомиру Констянтиновичу

Андрій Пелещишин - 22-7-2004 у 23:59

Лаконічно :)

Grabchuk - 23-7-2004 у 09:30

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Але вода в мене вже майже рік цілодобово. А перед тим років пятнадцять по строгому графіку (6-9) була..

Як на мене, це важливіше, ніж уміння гарно балакати в телевізорі!


Може дійсно Любомиру Констянтиновичу краще скористатися влучною порадою Ігора Мартиніва?

сумна - 23-7-2004 у 17:38

На Сихові графік 6 - 9 перетворився на 6 - 12.
Звичайно, далеко від обіцяного цілодобового, але і за це щира подяка.

А щодо ставлення до журналістів - ну не любить він їх, ну дозвольте йому таку маленьку слабкість! Це ж так цікаво - спостерігати за баталіями і потім їх обговорювати.
:)

Nazar - 23-7-2004 у 17:43

На рогачці було з 6 до 10, стало з 7 до 8 :( :( :(

Якраз є час, щоби іржу пропустити з крана і досить.

Tempika - 24-7-2004 у 05:21

...у нас появилося зайвих годинка-пів води, але що то є, я ж пам*ятаю часи, коли
вода була цілодобово, а подання її по графіку було ніби то тимчасовою мірою...

Grabchuk - 3-8-2004 у 17:07

немає нічого більш постійного, ніж щось тимчасове...

dr.Trollin - 3-8-2004 у 23:15

2Tempika я ж пам*ятаю часи, коли
вода була цілодобово
мдя?? поблеми з водопостаченням у наш район мають місце з глибого Союзу починаючи.

Андрій Пелещишин - 3-8-2004 у 23:21

У мене була цілодобова вода десь так до 1987 року. І тепер знову з 2003.
Північний край Львова.