Форум Рідного Міста

Корчинський в Президенти

Олександра Бабяк - 23-7-2004 у 14:48

Не щодавног прочитала передвиборну програму цього клоуна.:lol: Рекомендую усім хто має почуття гумору.

http://uv.ukranews.com/p4/persons/korchynskyi_4.html

Хотілося б почути Ваші думки з цього приводу.

Наталка - 23-7-2004 у 15:08

А що, з цього приводу можна щось думати? :D Наразі можу сказати лиш одне: перегони щойно почалися, а вже сидять у мене в печінках!

Олексій Мачехін - 23-7-2004 у 15:45

Мені сподобалось. Взагалі люблю читати Корча - він дуже цікаво пише :)

Це, мабуть, найцікавіша програма серед усіх кандидатів і, думаю, найправдивіша, бо він в ній нічого не обіцяє, а просто висловлює свої погляди на речі, перемішуючи з відвертою брехнею і напіправдою та припорошуючи відомоми фактами, викривленими через погляд філософа.

Це щонайменьше прикольно. З головним я згоден - свій світ ми влаштували нудно :)

Dmy - 23-7-2004 у 16:39

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Мені сподобалось. Взагалі люблю читати Корча - він дуже цікаво пише :)

Не знаю, не знаю... Як на мене - Жванецький смішніше, попри те, що не балотується у ПрУ.
Цитата:
З головним я згоден - свій світ ми влаштували нудно :)

Річ-то в тім, що свій світ не ми влаштовували. З іншого боку, кожен свій власний світ облаштовує самотужки. І чомусь не надто надихає, жиби в цьому мені, наприклад, допомагав пан Корчинський. Скажімо, метанням гранат у банк, коли я там раптом траплюся (не подумайте чогось поганого, приміром, по нужді). А їм, бачте, просто нудно, вони так розважаються.

Доречі, не знаю, що таке "проблема ЕКЗЕСТЕЦІЙНОГО вакууму" (цікаво, він сам це написав?), але за назву п'ятого
пункту можна і по пиці канделяброю (гранатою?!) (не згадуй ім'я Господа твого здуру, та й не було в ту добу ніяких партій).

Що мене найбільше тішить у новому утворенні п.ДК, так це назва. Не дарма він заперечував бажання перехопити лейбу НУ - "Братство" куди як краще. Це вам не якесь УНА-УНСО беззмістовне.
Тобто "найближчі 100 днів на арені Діма Корчинський і Братки"!

Nazar - 23-7-2004 у 17:16

:D

Вчора Андрій Шевченко спілкувався із гостем студії - кандидатом у президенти ДК.
Він його його ж цитатами із "Про те" про політичну імпотенцію і т.д. загнав відразу, бідака Д.К. так і не зміг зліпити посмішки і нормальної відповіді, чим у мене таки вирвав ноту співчуття:)

Олександра Бабяк - 23-7-2004 у 17:21

Справді, вчора Корчинський героєм не був. :lol:
Бачила я передачу, аж шкода бідного стало.
:(

Андрій Пелещишин - 23-7-2004 у 17:27

Деколи в людей якось так цікаво усе в голові змішується.. недавно читав в блозі одного російськомовного одеського досить крутого АйТішніка (поміж цікавих професійних матеріалів) захоплені відгуки про ДК та його люмпенські ідеї (хоча які там ідеї - одна стилістика) і дуже неприйнятні відгуки про "нашиста " Ющенка.
Дива..

Ігор Мартинів - 23-7-2004 у 18:17

У Шевченки ДК виглядав справді як загнаний пес. Практично не дивився ні в очі ведучому, ні в камеру. Не знав де діти погляд. Жалюгідне було видовище.

Олександра Бабяк - 23-7-2004 у 19:55

Не в себе на 1+1, а на "проющенківському" як він колись сказав. Це справді була втіха дивитись на нього.

Павло Жовніренко - 23-7-2004 у 20:42

Нарцис садистського складу з невиліковною проблемою екзестинційного вакууму в тій складовій людської істоти, що зветься мораллю

Олексій Мачехін - 23-7-2004 у 21:27

Знаєте, панове, я вже тут ніби писав. Те, що він зара каже фактично не відрізняється від написаного ним раніше. Врешті, ставлення до ліберальних патріотів точно таке саме, я ніби і цитати наводив.

Досі він принаймні вірний сам собі

Я не агітую, не захищаю і голосувати за нього не буду. Просто цікаво.

Nazar - 23-7-2004 у 23:59

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Досі він принаймні вірний сам собі


Або я ніц не розумію, або ці слова мають двояке значення.
Можеш пояснити?

Андрій Пелещишин - 24-7-2004 у 01:09

А в мене останнім часом почала закрадатися підозра, що за демонстративним інформаційним стимулюванням владою різних лідерів "люмпен-національних" рухів типу Корчинського, Коваленка, Тягнибока і тп приховується заготовка плану по формуванню режиму типу Мілошевича в Югославії - круто замішаного націоналізму, олігархії та лівацтва. Як крайнього варіанту на випадок коли і Захід і Росія не захочуть більше терпіти існуючу українську владну верхівку.

У цьому сенсі дуже показово виглядають книжки "Галицький політикум" та "Стара Сіль" (хто мав можливість тримати їх у руках), що дуже вихваляють Медведчуків як головних націоналістів України.

Олексій Мачехін - 25-7-2004 у 17:07

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Досі він принаймні вірний сам собі


Або я ніц не розумію, або ці слова мають двояке значення.
Можеш пояснити?


Малося на увазі - вірний тому, що каже/пише. Або ж я його неуважно читав/слухав.

Олександра Бабяк - 25-7-2004 у 22:15

Дійсно, він вірний тому що каже/пише, але якийсь він останнім часом наляканий... :)

saLAVado - 26-7-2004 у 07:25

Оці заклики кандидата до ірраціоналізму - відкритий рот на популярність анти-Ющенка, тобто, йдучи стилем пана К. - зазіхання на місце Януковича, який, проте - раціоналіст, а отже, пан К. ніяк не може зрозуміти, чому нас вчать тому, що сіль не підсолодшує чаю.

saLAVado - 26-7-2004 у 07:27

Оці заклики кандидата до ірраціоналізму - відкритий рот на популярність анти-Ющенка, тобто, йдучи стилем пана К. - зазіхання на місце Януковича, який, проте - раціоналіст, а отже, пан К. ніяк не може зрозуміти, чому нас вчать тому, що сіль не підсолодшує чаю.