Форум Рідного Міста

Чи стане Ющенко президентом?

Андрій - 17-12-2002 у 17:59

Як на Вашу думку, чи стане Ющенко наступним президентом України?

Ющенко ...

Agent86 - 17-12-2002 у 23:24

Звичайно, що стане нікуди він від нас ( громадян) не дінеться.

Андрій Пелещишин - 17-12-2002 у 23:59

З під землі достанемо :)

Ігор+ - 18-12-2002 у 00:37

Моя особиста думка що не стане. Ватяний він якийсь, вагається, кидається туди-сюди. Юлю в президенти!

vovka - 21-12-2002 у 07:38

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій
Як на Вашу думку, чи стане Ющенко наступним президентом України?

Думаю що стане. Якщо набереться рішучості. А зараз він ще недосвідчений політик, робить багато помилок.

Андрій Пелещишин - 21-12-2002 у 13:21

Я думаю, що якби він бува ватяним, то до високих постів він би не добрався. Просто він хоче мати імідж простої людини, якій також властиво вагатися. Крім того, таке враження, що для нього головне на виборах вийти в другий тур. А там всі голоса Тимошенко, Мороза все одно переллються до нього. А якщо робити різкі заяви, до багацько з них він втратить. Я думаю, що він (чи його консультанти) так думають.
Де він сарйозно промахнувся, то зі своєю частиною списку НУ - вся розбіглася. Тут звичайно він дав маху. Хоча, на жаль, це ж стосується і Тимошенко (ну який з Толочка опозиціонер - ви його книжки почитайте) і Симоненко (Блохін - комуніст - гагага), і Мороза.

Семен - 21-12-2002 у 20:10

Может и станет... Я уже отвык удивляться

zekon - 21-12-2002 у 23:42

Den Dobryj, ne wse zaleze vid preidenta! Est duze welykih klaniw kotry robjat polityku na Ukraine. Na zal wony wprawe usi ze wshodu. Ne ostatnij klan est klan maskalja Chernomyrdina, do tego eshe mozno dotaty negatywnyj wplyw USA, plus do tego, sho wprawe usi pidryemstwa na wshodnoj i centre Ukraini ocholjujut moskali, kotrym w ogule ne potribno shoby prezidentom staw orientowanyj na zahid Jushenko. Na nastempnyh wyborah wse bude zalezyt od USA , chy dast groshy na Jushenko, i Rossiju, chy ego zahoche Moskwa. Treba pamjentat sho Jushenko pracjowaw tez z Kuchnema.
Polski prezydent Kwasniewski tez byl kommunista, ale Polska w 2004 roce bude w EU i wze z bereznja 1991 roku koznyj poljak moze bez vizy podrozuwaty po ciloj Ewrope. Na Ukraine ne prajuje ni jakij prypis, zakon, wse mozno kupyty prodaty. I proty tego zoden prezident nicogo ne zrobe, bo treba budy zagnaty do wjazennja pol Ukrainy!

Konstantin

До zekonа

Андрій Пелещишин - 22-12-2002 у 00:05

На нашому Форумі однозначно заборонені будь-які некоректні вислови щодо різних національностей. Тому прошу слідкувати за лексикою. Наступні повідомлення з неповажними назвами народів просто видалятимуться.
Для використання лексики в стилі "мо-лі" "хо-ли" і тп є кращі форуми.
Крім того, Форум функціонує згідно до законодавства України, тому прошу Вас не пропагувати антидержавні ідеї сепаратизму.

zekon - 22-12-2002 у 00:16

Dobre, zgoden na temat leksiki, ale na temat separatismu ne! Ja tilki hotiw wymowyty moju dumku, a zakonodawstwo Ukrainy wy tez piddtymuetes usi? Jak wam shos ne podobaetsja to proshu tu obsudyty, a ne otpysuwatysja jakyms ne pracjujuchim zakonodawstwem.

Wsjogo dobrogo.

Konstantin

Андрій Пелещишин - 22-12-2002 у 00:23

Я ще раз повторюю - закликів щодо зміни насильницької зміни державного устрою, порушення цілісності України та інших антидержавних тем на Форумі не допускатиму! І це не дискутується!

А закона працюють тоді, коли ми їх дотримуємся.

zekon - 22-12-2002 у 00:29

Ok, mene wencej ne bude na forume, moze pan skasowat moj Login.

Konstantin

Семен - 22-12-2002 у 13:01

Модератору,
вместо цензуры лучше займитесь своей программисткой работой:
вставьте скриптик, который будет менять некоторые (а лучше все) некорректные слова на корректные:
ну например: м-ль на шановний добродій, а х-ол на вельмошановний добродій...:D вот народ обрадуется
Матюки также,
кроме того ещё можно вставить конвертор с волапюка(а тоя , например, как вижу абракадабру так сразу пролистываю дальше, а кто-то ведь хочет, чтобы его прочитали. Просто нет возможности на кирилице писать)..., а чтобы не было разночтений Волапюка можно было бы и правила Волапюка где-нибудь на сайте разместить....

Теперь по теме:
от президента многое зависит (во всяком случае по нынешней конституции), но все забывают, что именно народ Украины его избирает (значит народ тоже может ошибаться:D)...
Все выборы в Украине проходят(ли) на эмоциях - НАШ(И) - НЕ НАШ(И), вот когда программу кандидата можно сложить в столбик, тогда и будет наконец-то порядок. Тогда можно будет четко увидеть результаты его (бывшего кандидата) деятельности...

Что до конституционного строя - так ведь и КГБ тоже боролось за его сохранение и соблюдение законов... Без критики любая священная корова зачахнет (и строй тоже)

Agent86 - 22-12-2002 у 13:39

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор+
Моя особиста думка що не стане. Ватяний він якийсь, вагається, кидається туди-сюди. Юлю в президенти!


Ющенко стане президентом ! А Юлю назначить шефом Служби Безпеки України !!! Ото буде цікаво .... :D


Все буде залежати від кількості грошей...

Дмитро Таран - 1-3-2003 у 19:23

Вибори робляться грошима і адмінресурсом.
Всі пам"ятають, як продали Демсоюз?
Чи не найбільша партія не знайшла в урнах жодного бюлетеня. Бо звечора наверху домовились.
Щодо Ющенка нічого не знаю. Вважаю, що не боєць.
З тих, що будуть робити те, що скажуть. І не видко структури за ним.
Хоч аступінь довіри теж конвертується в гроші. Але це ще не виграш. Грошима, як відомо, треба вміти розпорядитись.

Семену

Fantom - 13-3-2003 у 13:28

Семену. Приємно зустріти людину, яка мислить грамотно.
Я згідний з Вашою думкою відносно цензури і відносно президентських віборів. Особливо з тим, що вибори проходять під впливом емоцій. Нажаль більшість громадян є політично неграмотними, тому "маємо те що маємо":lol: