Форум Рідного Міста

Апендицит

Реплікант10322195 - 25-7-2004 у 11:36

Хотілось би почути пораду де краще у Львові робити операцію на апендицит і де краще його діагностувати. Я в цьому профан, але здається, що десь можуть використовувати більш новітню техніку (лазерний різак?), а десь старішу (не вистарчатиме ниток для зашивання:).
Спосіб діагностування руками досить примітивний :-(

Андрій Пелещишин - 25-7-2004 у 12:51

Мені здається, що вирізання апендициту не настільки складна операція, що її конче робити з використанням найсучашого обладнання. Напевно головне, щоби хірург був хороший і санітарія на висоті.

Мені років 10 тому робили операцію, була дуже складна, з загноєнням (я тоді переходив з апендицитом, якісь свята якраз були і ліньки було на огляд ідти). Але все закінчилося добре. Операцію робили в обласній лікарні.

Наталка - 25-7-2004 у 14:19

Мені робили операцію двадцять років тому, причому напад був дуже сильним, апендицит - гнійним, а "швидка" їхала до мене всього три години, тому на операцію мене буквально потягнули. Потім довго кололи антибіотики, але все пройшло добре. Не знаю - напевно, якщо є така можливість, то краще лазером, хоча я - не фахівець і не знаю, чи таке лазером роблять?
А ниток вистачить. Потім ще шви зніматимуть - буде лоскотно. Мені, принаймні, було. :)

Олександр Шевченко - 25-7-2004 у 17:21

Гадаю, не настільки ще в нас пропащі лікарі псевдо-безкоштовної медицини, аби завалити операцію по видаленню апендиксу без новітньої техніки. Мені взагалі робили операцію за 150 км від дому, у Канівській лікарні. Коли прокинувся, виявив, що ниток вистачило, але тижнева терапія гентаміцином - то, звісно, не дуже приємно. Ще менш приємно було дивитися на пику нервової лікарки, яка знімала шви - так само нервово. Але з лікарями - то як пощастить. Вцілому лікування обійшлося десь у 500-600 грн., і не хочу уявляти, що було б, якби заплатив менше. Позитив - що все триває лише тиждень.

Ольга Книш - 25-7-2004 у 19:25

А може все ж звернутися в медунівер до хірургів?

Реплікант10322195 - 25-7-2004 у 23:02

Дякую за відгуки.

Цитата:
А може все ж звернутися в медунівер до хірургів?

:rolleyes: Може.

В інеті виявилась вичерпна інформація. Тут і тут

Tempika - 26-7-2004 у 07:44

....наскільки я взнавала (не на рахунок апендициту, а подібної іншої хірургії), добре роблять
в медичному центрі *Богдан*, причому практично за ті самі гроші будете мати того самого хірурга,
хороше харчування, окрему світлу палату з телефоном і телевізором... крім того, можна укласти
у году про лікування в кредит... як на мене, це краще, ніж совати хабар в кишеньку... :-))

Андрій Пелещишин - 26-7-2004 у 10:34

О власне! "Того самого", більшість лікарів у цій приватій клініці працюють за сумісництвом, де головна робота - у державній лікарні, а там - приробіток. А так, як там їм хабарів їм не дають, а зарплати також не надто - то і лікарський ентузіам падає..
От і виходить, що там лікуються ті кому важливіший телефон з телевізором а не якісне лікування. У тому ж сенсі (враховуючи сучасне ставлення роботодавців до найманої праці) я не впевнений, "платити в касу" є краще ніж "класти у кишеню". У другому випадку я хоч знатиму, що лікар отримав реальний стимул.

А загальна хірургія у Львові завжди найкраща була в військовому шпиталі.

Ольга Книш - 26-7-2004 у 20:28

І це правда:більшість докторів у "Богдані" з Топольної,а в
військовий шпиталь не так то легко пропхатися.

Tempika - 26-7-2004 у 21:22

...а взагалі найважливіше, щоб потім тебе не забули на ліжку з усіма можливими і неможливими
ускладеннями... особисто я боюсь не так операції, а санітарок і медсестричок, яким до тебе пофіг..
скільки разів чула – все пройшло нормально, але ось вночі хворому стало погано, чергового на місці
не було, і сталося непоправиме :-((