Форум Рідного Міста

1 вересня відбудеться "Мобільна революція"

Vitalik - 28-7-2004 у 16:09

1 вересня на дві години (з 12.00 до 14.00) мають замовкнути мобілки українців, які згодні з тим, що мобілку в україні утримувати дорого. За задумом організаторів акції, направленої на зниження ціни послуг мобільного зв”язу, це примусить мобільних операторів знизити найвищі в Європі ціни на послуги бездротового зв”язку.

Акція “Мобільна революція” задумана за зразком італійської акції протесту проти завищених цін на мобільний зв”язок. Італійці добилися зниження вартості цих послуг.

За підрахунками аналітиків збитки італійських операторів за дві години мовчання телефонів склали 500 млн. Євро.

На території СНД Ураїна буде першою країною, яка намагатиметься примустити операторів знизити ціни на послуги мобільного зв"язку цивілізованими методами

Джерело Інститут Масової Інформація

Я поставив нагадування, навсяк випадок, щоб незабути.

Запрошуються всі бажаючі.:sing:

Користувач Олесь - 28-7-2004 у 16:25

Це дуже добрий, ефективний і цивілізований метод боротьби з неякісними чи дорогими послугами і товарами в цілому світі. Так само львів'яни могли би зробити з маршрутками - наприклад один день ними взагалі не користуватися в знак протесту проти поганої якості послуг. Бо завжди було так, що люди нарікали, але продовжували купувати неякісні/задорогі послуги чи товари. Згадаймо повідомлення, які досить часто є в новинах з-за кордону - в знак протесту наприклад проти підвищення цін на паливо (невисокого причому) мешканці такої-то країни полишали авта на вулицях і не користувалися ними впродовж доби.

Vitalik - 28-7-2004 у 16:32

Незнаю, як нарахунок маршруток, але мобільний я таки виключу. На роботу якось то добиратися потрібно, з Сихова в центр пішком трошки я що іти.

Андрій Пелещишин - 28-7-2004 у 17:22

1 вересня? дуже вже невдалий день для таких акцій.

Лучишин Роман - 28-7-2004 у 19:00

Поки їх двоє, то ця акція особливого впливу не матиме.

Олексій Мачехін - 28-7-2004 у 22:28

Як би там не було - моя родина до того приєднається

Користувач Олесь - 29-7-2004 у 08:58

А тут є інша інформація:
http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=27934


Мобільна революція

Юля КУРИНКІНА

1 серпня в Україні може відбутися унікальний референдум -- бойкот операторів мобільного зв'язку Кyivstar, UMC та Джинс під назвою "Мобільна революція", які виступають проти високих тарифів на їх послуги і за зняття плати за з'єднання.

Asmera - 29-7-2004 у 08:59

Вимкну сама, примушу батьків і весь свій відділ

saLAVado - 29-7-2004 у 09:07

Підтримую

Vitalik - 29-7-2004 у 09:10

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
А тут є інша інформація:
http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=27934


Мобільна революція

Юля КУРИНКІНА

1 серпня в Україні може відбутися унікальний референдум -- бойкот операторів мобільного зв'язку Кyivstar, UMC та Джинс під назвою "Мобільна революція", які виступають проти високих тарифів на їх послуги і за зняття плати за з'єднання.


В Поступі припустилися помилки!!!
Так дійсоно спочатку вони написали 1 серпня: "1 серпня в Україні може відбутися унікальний референдум..."

Але якщо уважно прочитати, то дальше по тексту: "Приєднуйся до акції Україна за пониження тарифів! 01.09.2004 з 12:00 по 14:00 вимкни свій мобільний, пообідай спокійно!..."

А 09 місяць - це вересень!!!

Vitalik - 29-7-2004 у 09:18

Проголосуй на http://www.revolution.nikee.org.ua/

Юра Кириченко - 30-7-2004 у 01:09

З радістю помовчу хоть цілу добу в знак протесту проти нахабства зажерливих операторів

Олександр Чорнобиль - 30-7-2004 у 09:41

Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Проголосуй на http://www.revolution.nikee.org.ua/


Вже не можна...

Demyan - 30-7-2004 у 10:22

Вже закрили сайт....бояться мабуть.:)

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 10:29

А може переїхали?
А може продалися.....
Врешті пофіґ - все одно вимкну.

Олександр Чорнобиль - 30-7-2004 у 14:20

Підтримую. Може, дійсно допоможе?!

Громов Сергій - 4-8-2004 у 08:17

Варто попробувати, що з того вийде. Може дійсно користі буде, а от щодо "дуже вже невдалий день для таких акцій" - певно на це й розраховують організатори (ініціатори) акції !!!

Vitalik - 4-8-2004 у 09:14

А мені здається що це вдалий день, тому що початок навчання, студенти (і не тільки) будуть шукати одни одного, тобто в цей час розмов буде багато.

Минулого року біля Франка взагалі нікуда неможливо було додзвонитися.

Андрій Пелещишин - 4-8-2004 у 11:25

А може то самі провайдери придумали? Щоби зняти критичне навантаження у святковий день? ;)

Vitalik - 4-8-2004 у 11:27

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
А може то самі провайдери придумали? Щоби зняти критичне навантаження у святковий день? ;)


Та ні, недумаю. Хто захочить підбурювати народ проти себе!

Лучишин Роман - 4-8-2004 у 12:32

Провайдери б цього не придумали по тый простый причині, що в момент включення дуже велике навантаження буде на мережу. Саме цього вони бояться найбільше.

Олексій Мачехін - 9-8-2004 у 09:30

Сайт переїхав сюди:
http://www.uamob.com/

Ольга Книш - 9-8-2004 у 12:07

Ще і як підтримаю!!!І усіх друзяк примушу.

Vitalik - 9-8-2004 у 12:17

Не непотрібно примушувати, а потрібно переконати .:D

Наталка - 9-8-2004 у 14:25

Переконали нас оператори своїми цінами та "якістю" зв’язку. Підтримую.

Ольга Книш - 10-8-2004 у 00:07

Ага.Як уже сердито,то нехай би було й дешево.

Sergi Adamchuk - 20-8-2004 у 08:55

Доходи операторів мобільного зв'язку з початку цього року зросли в 2,4 рази!!!!!
http://ufs.com.ua/news/news.php?NewsID=87556
Сам Бог їм велів знижувати тарифи і скасовувати плату за з'єднання, ресурси для цього у них є.

Василь Яворський - 20-8-2004 у 12:30

Панове прокиньтеся! Мобілки вимкнути у цей час може тільки студенство, бо вони користуються ними виключно для розваги. В мене мобільний телефон виконує функцію засобу виробництва і себе окуповує. Відімкнення телефону - втрата грошей і значно більших ніж вартість звязку. А студентам пораджу: не влаштовують тарифи стільникового звязку - заведіть картку на тефонавтомат МТМ. Потреба в революціях відразу відпаде, а оператори втратять доволі солідну частку прибутку.

Vitalik - 27-8-2004 у 10:17

Цитата:
Першим відправив користувач Василь Яворський
Панове прокиньтеся! Мобілки вимкнути у цей час може тільки студенство, бо вони користуються ними виключно для розваги. В мене мобільний телефон виконує функцію засобу виробництва і себе окуповує. Відімкнення телефону - втрата грошей і значно більших ніж вартість звязку. А студентам пораджу: не влаштовують тарифи стільникового звязку - заведіть картку на тефонавтомат МТМ. Потреба в революціях відразу відпаде, а оператори втратять доволі солідну частку прибутку.


Моя хата скраю. :baddevil:

Андрій Пелещишин - 27-8-2004 у 10:27

Я згоден з Василем.
Мало хто в бізнес-час може позволити собі вимкнути телефон. Я хоч і не підприємець а викладач, просто уявити собі не можу що свідомо 1 вересня вимкну телефон.
Щодо студентів - закид справедливий. Дійсно, краще просто бути ощадливішими. Знову ж, як викладач, напишу. Постійно бачу як студенти передзвонюються між собою в коридорі ("ти де? Я тут, ззаді тебе";), шлють повідомлення. Люди молоді, купили собі (або їм купили) гарну цяцьку, а ще коло друзів обмежене групою, у якій вчишся. А так кортить подзвонити. От і дзвонять.
А в кого гроші скінчилися на карточці - просто мелодії слухають :)

Я не кажу що студенту не потрібен мобільний звязок. Я кажу, що часто ним користуються неощадливо і нераціонально. А як би ми не хотіли, на сьогодні ця послуга не буде зовсім дешевою.

Андрій Пелещишин - 27-8-2004 у 10:32

До речі, а ви помітили дивне співпадіння дати "революції" з датою появи нового пакета від Київстар?.
А може це не просто співпадіння? Адже не секрет, що студенти зараз віддають перевагу "Джинсу". А тут конкурент якраз нагоджується.
І дуже вже якось легко двом молодим людям вдалося прорвати інформаційне "болото". Ніби ми не знаємо, що просто так тепер в новини ЗМІ не прорватися, і кожну новину потрібно лобіювати.

Vitalik - 27-8-2004 у 10:48

От таке ставлення до всяких протестів це є в крові українців. Кожен думає що від нього нічого незаледить.
Тому і бідно живемо.

Ви подивіться на Європу, та там протестують по кожній дрібниці, і збираються багатотисячні мітинги.

А в Італії під час мобільного страйку відключали мобілки і бізнезмени, хоче вони і втратили деякі гроші, але свого таки добилися.

Odarka - 27-8-2004 у 13:06

Я буду протестувати:)) Не хочу бідно жити і бути "цапом відбувайло":))))

Олексій Мачехін - 1-9-2004 у 09:05

Всі підготувалися, завели годинники...

Grabchuk - 1-9-2004 у 09:30

Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik

А в Італії під час мобільного страйку відключали мобілки і бізнезмени


Сумніваюсь щось я щодо бізнесменів, можливо мова йде про винятки, які тільки підтверджують правило.

Grabchuk - 1-9-2004 у 09:35

Ще одне запитання. Мені достатньо просто самом нікуди не дзвонити? Тоді я приймаю участь. Чи необхідно повністю відключити телефон на 2 години?

Олексій Мачехін - 1-9-2004 у 09:50

Повністю відключити - за вхідні дзвінки оператори отримують теж гроші.
Можна відключити і на обінню перерву ;)
Скажете що в метро були. У вас же в метро ще нема зв`язку? :D

Grabchuk - 1-9-2004 у 09:56

У нас в МЕТРО ? А це що таке?

Tempika - 1-9-2004 у 12:45

...ну як, була революція? :-))

Vitalik - 1-9-2004 у 13:01

Не знаю, але в нас на фірмі повиключали всі.

А ще зайшов мій знайомий, який теж виключив.

Odarka - 1-9-2004 у 13:57

У мене також повиключали всі, навіть банки повиключали:)))

Ігор Мартинів - 1-9-2004 у 14:06

ніяка це не революція, а всього-лише передвиборча піар-акція одного із кандидатів
http://www.uamob.com

dr.Trollin - 1-9-2004 у 14:18

2Grabchuk ну... Метро...
о! Метро -- то такий собі трАмвай у бомбосховищі :)

(задумливо) - принаймній у нас, бо у Москві уже від бомби не захистило :(

Grabchuk - 1-9-2004 у 16:04

Що, уже можна включати мобілки? Революшин скінчався?

Demyan - 2-9-2004 у 08:30

От і зірвалася революція. А все із-за людей які з себе показують дуже ділових. Мол " да я нє могу бєз тєлєфона, да в мене купа операцій зірветься, да я ж крутой!!!" а говорять це пацани або дівчати які ще навіть в/о не мають. Вот із-за таки "понтів" і зірвали. Тепер ходять і я вже чув "та я знав про акції але ти понімаєш у мєня дєла, я нє могу..."......в мене слів нема.

Tempika - 2-9-2004 у 08:50

....як казав один наш викладач в універі:
*молодь – цк найреакційніша частина суспільства...* :-)))

MartinkaDP - 2-9-2004 у 10:58

Мдаааа... от вам і протест... і тут ці кандидати пролізли... виглядає все це досить глючно. вас, колєги з мобілками, знову банально використали... :/

Ігор Мартинів - 2-9-2004 у 17:05

Отож
А зірвалася революція не через те, що хтось корчить з себе ділового, а через те, що знали про неї тільки ті, хто активно юзає інтернет. Інформаційна підтримка в офлайні була мінімальна.

Grabchuk - 2-9-2004 у 17:18

Революція зірвалася тому, що ніхто і не сподівався, що вона закінчиться результативно. Всі ставились до цього, як до приколу.
А взагалі про акцію знали не лишень ті, хто "юзає інетернет", а також і ті хто спілкується з тими, хто "юзає інетернет", :) та і по ТБ показували декілька раз.

Ігор Мартинів - 2-9-2004 у 23:49

цього було мало. Особисто я ніразу не бачив. Один раз чув у новинах по радіо, коли був в Одесі місяць тому.