Форум Рідного Міста

«Укртелеком» - Internet в маси

Роман Голощук - 17-12-2002 у 20:31

Сталося! «Укртелеком» почав надавати безпарольний комутований доступ в Internet без укладання угоди (див. посилання:Укртелеком). Вартість цієї послуги – 2,4 коп. за хв. плюс стандартна оплата за використання телефонної лінії. Тобто, цей варіант доступу до Internet в багатьох випадках може стати найбільш економічно вигідним. Така практика монополіста телефонного зв’язку повинна призвести до зменшення цін на dial-up підключення інших українських провайдерів.
Але у мене є декілька зауважень:
по-перше, ця послуга є доступною тільки для мешканців столиці :). Я спробую з’ясувати, коли така можливість з’явиться і у львів’ян.
по-друге, тариф 2,4 коп. за хв. (1,44 грн. за год.) на сайті «Укртелеком» названо „ТИМЧАСОВИМ” – тобто, це усе може бути рекламним трюком для залучення нових користувачів.

Ігор+ - 18-12-2002 у 00:44

Добра ціна і добрий маркетинговий крок. Подібна акція чеського Телекому 5-6 років тому призвела до того, що з'явилися провайдери, котрі не брали зовсім грошей з користувачів, а домовилися з Телекомом про розподіл грошей між ним і провайдером. Звичайно це вимагає спеціальних номерів щоб розпізнати модемний дзвінок, але у силах Телекому створити такі загальноукраїнські або обласні серії чи навіть спеціальний "код міста".

Про ADSL ще нічого не чути?

Інформація про xDSL

Роман Голощук - 18-12-2002 у 08:30

"Укртелеком" та декілька інших провайдерів недавно почали пропонувати послуги за так званою технологією DSL (Digital Subscriber Line), що можна перекласти як цифрова абонентська лінія. Ця технологія дозволяє користуватися Internet та розмовляти по телефону одночасно. Тобто, одночасно по однiй парi мiдного дроту, на якiй ранiше працював лише телефон, утворюється два незалежних цифрових канал для Iнтернету та телефону. При цьому голос (телефонний канал) передається цифровим потоком в 64 кбiт/с, що гарантує високу якiсть звучання та надiйне функцiонування будь- якого додаткового устаткування (факс, модем, тощо). В той час, коли ви не розмовляєте по телефону, швидкiсть Iнтернету збiльшується за рахунок використання телефонного цифрового потоку для передачi даних Iнтернету. Швидкiсть передачi даних - 115,2 кбiт/с ("Укртелеком").
За інформацією "Укртелекома" послуги високошвидкiсного цифрового доступу x-DSL вже впроваджено в 10 регiональних дирекцiях Укртелекому та мiстi Києвi. Нажаль, Львова у цьому переліку немає :(

Докладнішу інформацію (вартість, обладнання, покриття) дивіться на сторінці:
www.ukrtel.net/xdsl_u.htm

Юрій Сєров - 18-12-2002 у 10:41

У Львові якщо мати фарелпівській телефон, то інте буде дешевшим ніж укртелекомівський

Ігор+ - 18-12-2002 у 14:56

Цитата:
...При цьому голос (телефонний канал) передається цифровим потоком в 64 кбiт/с, що гарантує високу якiсть звучання та надiйне функцiонування будь- якого додаткового устаткування (факс, модем, тощо). В той час, коли ви не розмовляєте по телефону, швидкiсть Iнтернету збiльшується за рахунок використання телефонного цифрового потоку для передачi даних Iнтернету. Швидкiсть передачi даних - 115,2 кбiт/с ("Укртелеком").


Ой дурити будуть... Для простої телефонної лінії 1 мегабіт це легко, просто телефонна лінія стане дойною коровою, а прості люди і надалі будуть користуватись вузькополосним інтернетом

Безпарольний комутований доступ в Internet у Львові

Роман Голощук - 19-12-2002 у 20:13

Зі слів начальника Відділу інформаційних технологій Львівської дирекції ВАТ "Укртелеком" Олександра Демидовича
безпарольний комутований доступ в Internet, як додаткова послуга електронних АТС незабаром буде доступний лише для абонентів окремих АТС Львова: АТС93, АТС234, АТС986.

Нова Веб-адреса Укртелекому

Олександр - 20-12-2002 у 18:40

Дуже приємно, що Роман Голощук
відвідує наш головний сайт. Однак сайти Укртелекому домену ukrtel.net більше не будуть поновлюватись. Тому хочу запросити його і всіх учасників форуму відвідати новий веб-портал Укртелекому http://www.ukrtelecom.ua і його Львівський сайт http://www.lv.ukrtelecom.ua. На нашому Львівському сайті підтримуються форуми на різні теми електрозв'язку. Фактично це електронна приймальна. Грамотно написані листи, що містять проблемні питання, розглядаються спеціалістами Укртелекому і по ним готуються кваліфіковані відповіді. При необхідності, приймається відповідне рішення Директором Львівської дирекції ВАТ "Укртелеком" паном Дмитром Мельником.
Начальник відділу інформаційних технологій ЛД ВАТ "Укртелеком" Олександр Демидович

xDSL

Олександр - 20-12-2002 у 18:58

Насправді xDSL у Львові вже існує з вересня місяця. Поки що його надає лише Укртелеком, але наскільки мені відомо планують надавати і інші оператори місцевого зв'язку, однак, лише на своїх телефонних лініях. Це дуже вигідна послуга. Для підключення достатньо бути "щасливим" абонентом АТС на якій встановлений концентратор xDSL. Коштує це задоволення, при умові купілі абонентського термінала (777 грн), від 43 грн в місяць + 56 коп за кожен прийнятий/переданий Мбайт і до 347 грн за unlimited 57.6 Кбіт/с. Є також unlimited 115.2 Кбіт/с за 627 грн. Тягу я Вам гарантую. Сам вже давно не користуюсь ніяким "дятл-апом". Детальніше на сайті http://www.lv.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additional/xdsl.html
А можна і подзвонити 98-62-10:D:D

Ігор+ - 21-12-2002 у 00:19

Чому такі дико повільні канали? Мало того, що воно ледь швидше за модем (не знаю чи можливо практичних 56к на модемі на львівських дротах), так ще й за трафік платити треба.
627 в місяць за 112 кбіт, то є в десять раз дорожче за в 10 раз повільніший інтернет ніж хтось тут писав про Європу.

Андрій Пелещишин - 21-12-2002 у 01:47

Цитата:

не знаю чи можливо практичних 56к на модемі на львівських дротах


На цифровій сучасній - можливо 48-56 К/c. Так і маю :)


Цитата:

627 в місяць за 112 кбіт, то є в десять раз дорожче за в 10 раз повільніший інтернет ніж хтось тут писав про Європу.



Тут:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=310&pid=1144

Андрій - 21-12-2002 у 16:37

Ми всіт тут заручники монополістів. Наші круті бізнесмени на чолі з паханом, відгородивши Україну від всього світу тільки так вміють робити гроші, здираючи останнє з нашого народу. Про справедливу конкурентну боротьбу нема чого навіть говорити. Допоки ми, як галичани, не візмемо владу у свої руки на власній землі, ми будемо просто маріонетками в руках київських можновладців

Андрій Пелещишин - 21-12-2002 у 16:47

Не зовсім в тему. Для таких повідомлень, як останнє - є розділ "Україна, Світ". Прошу не розбавляти дискусію.
Надалі такі повідомлення ( не тематичні) модератори будуть просто стирати.

Роман Голощук - 24-12-2002 у 21:13

Дякую начальнику відділу інформаційних технологій ЛД ВАТ "Укртелеком" Олександру Демидовичу за змістовну інформацію про послуги "Укртелекому" у сфері Ітернет. Сподіваюсь, у дописувачів буде нагода спілкуватись з ним і надалі:)

Ціни на XDSL

Олександр - 26-12-2002 у 18:42

Насправді не все так погано.
По-перше, xDSL в порівняння з дозвоном не йде з двох причин: 1) Цей канал симетричний, 2) це цифровий канал, на ньому затримка 50мсек, тоді як на дозвоні 250 мсек, на цьому каналі у Вас буде працювати і голос і все що завгодно.
По-друге, на відміну від клієнтів, які говорять, що Сиріус дорогий, приватні провайдери звинувачують Укртелеком в демпінгу. Я думаю, що через два роки ціна на юзеровський xDSL в 2Мб буде в районі 150$ і тут справа зовсім не в вартості Інтернету а в вартості інвестиційних витрат на будівництво мережі. Їх треба відбивати за рік-півтора, бо через два роки будуть зовсім інші технології.

Андрій Пелещишин - 26-12-2002 у 20:55

А все-таки Олександре, чим зобумовлена різниця в цінах на телоекомунікаційні послуги між нами та Заходом? - Необхідністю розбудови мережі, як я розумію? Чи є інші причини?

І чи можна сподіватися, що в розумному проміжку часу ми вийдемо на їхні показники у цінах?

Олександр - 13-1-2003 у 19:25

Різниця, Андрію, у вартості телекомунікаційного обладнання. Імпортне обладнання - щоб провести: 15% мито, + транспортні витрати, + ПДВ, + податок на прибуток, бо це капіталовкладення. В результаті обладнання для Українського виробника на 70% дорожче ніж для його закордонного колеги. Тому і послуги в два рази дорожчі.

Ігор+ - 13-1-2003 у 22:38

Послуги чомусь дорожчі значно більше ніж в два рази. Може ще комусь в кишеню падає від комунікацій...

Роман Голощук - 10-8-2003 у 10:09

Компанія "Укртелеком" оголосила про введення з 1 серпня нових тарифів на безпарольний доступ до Internet комутованими лініями. Тепер оплата за згадану послугу для абонентів у м. Києві складає 1 копійку за 1 хвилину!
Цікаво, коли така „халява” буде доступна і львів’янам?

Наталка - 10-8-2003 у 21:18

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Компанія "Укртелеком" оголосила про введення з 1 серпня нових тарифів на безпарольний доступ до Internet комутованими лініями. Тепер оплата за згадану послугу для абонентів у м. Києві складає 1 копійку за 1 хвилину!
Цікаво, коли така „халява” буде доступна і львів’янам?


Сподіваюсь, що скоро. :D Бо я тепер з роботи на Форум не можу заходити, і роблю це удома - якраз через Укртелеком. Якби не нові тарифи - стала б вже десь на паперті... ;)

Чергові обіцянки

Роман Голощук - 17-3-2004 у 11:24

З "Львівської газети"

... "Як повідомив Мирон Онуфрик, упродовж наступного місяця розпочне функціонування послуга безпарольного доступу до мережі інтернет. “Буде багатоканальний телефонний номер, зателефонувавши на який, користувач зможе вийти у всесвітню мережу, не набираючи логін та пароль, а оплату за послуги інтернету додадуть до звичного телефонного рахунку, – розповів він. – Наразі залишилося залагодити певні технічні питання, після чого про нововведення буде оголошено у ЗМІ”.

Джерело - Львівська газета

P.S. Знову ж на сайті львівської дирекції "Укртелекому" про це ані слова :(
Ну що ж, будемо чекати.

root - 17-3-2004 у 12:20

IMHO це збіговисько хамів з розряду сантехніків з ЖЕКу.
Те, що вони пропонують, послугою може назвати тільки житель
легендарного села Затемного Перемишлянського району.
Трудно повірити, що з цифровим Інетом буде інакше.

Asmera - 17-3-2004 у 22:49

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Сталося! «Укртелеком» почав надавати безпарольний комутований доступ в Internet без укладання угоди (див. посилання:Укртелеком). Вартість цієї послуги – 2,4 коп. за хв. плюс стандартна оплата за використання телефонної лінії. Тобто, цей варіант доступу до Internet в багатьох випадках може стати найбільш економічно вигідним. Така практика монополіста телефонного зв’язку повинна призвести до зменшення цін на dial-up підключення інших українських провайдерів.
Але у мене є декілька зауважень:
по-перше, ця послуга є доступною тільки для мешканців столиці :). Я спробую з’ясувати, коли така можливість з’явиться і у львів’ян.
по-друге, тариф 2,4 коп. за хв. (1,44 грн. за год.) на сайті «Укртелеком» названо „ТИМЧАСОВИМ” – тобто, це усе може бути рекламним трюком для залучення нових користувачів.
Власне кажучи, користуюся цим інетом, коли закінчуються гроші на іншому рахунку.Тут зручне тільки те, що рахунок приходять разом з рахунком за телефон.Доступ є безпарольним і передплеченим. Але той інет не такий і дешевий виходить.До 2,4 коп/хв тре ще додати 3,6коп/хв за телефон....От і рахуйте, панове, скільки виходить.
Том купую картки з безплатним колбеком - виходить удвічі дешевше :) Навіть більше ніж удвічі. У ЛЬвові ця послуга є теж доступною, принаймні, від світ онлайн :)

Продовження обіцянок...

Роман Голощук - 2-6-2004 у 20:43

За словами начальника відділу інформаційних технологій Львівської дирекції ВАТ “Укртелеком” Олександра Демидовича, затримка із запровадженням “укртелекомівського” безпарольного інтернету пов’язана з підготовкою до введення в експлуатацію. “У нас для цього все готове, але наразі триває тестування програмного забезпечення, – пояснив він. Перевірка відбувається в Києві і, як розповів пан Демидович, у режимі тестування нині – вихід у всесвітню павутину. “Плануємо поставити єдине програмне забезпечення у всій Україні, й перевірка полягає в тому, щоб переконатися, що система зможе безперебійно працювати й обробляти стільки інформації”, – додав він. Тестування незабаром завершать, і на появу безпарольного інтернету можна очікувати вже на початку літа.

Джерело - Львівська газета

Tempika - 2-6-2004 у 21:00

... дорого в Укртелекому, дуже дорого... тим більше на нашій 62-й
АТС... як можна обіцяти швидкісний інтернет, якщо дроти погані...
а міняти фіг будуть... не знаю, де б я була, якби у нас хлопчаки
не тягли локальні мережі... молодці та й годі - розвивають
інтернет, за це їм велике спасибі, як і нашому рідному уарнету :-))
і ціни знижує, і лінії покращує... http://www.krapka.net.ua - може
хтось живе в зоні дії хлопчаків. :-))
... ну і скажу, що взагалі дивно, чому у нас так мало використовується
доступ до інтернету через мережі кабельного телебачення - просто
встид... це ж дешево і надійно... ну і досить швидко... якщо у
когось є така інформація по льовову - поділіться.

Ігор Мартинів - 3-6-2004 у 01:28

Я знаю, що послуги інтернет надає лише один кабельний оператор - Телебойман. У всіх інших як мені пояснювали просто кабелі прокладені такі, що сигнал по них в один бік йде, того й інтернет не фунциклює.

А в Телебоймана ціни на інтернет здирницькі. Геть не цікаво

Щодо безпарольного інтернету - він уже є у Львові. Надає Голден Телеком. Детальніше тут http://net.lvivport.com/rubrics/?article=20

Tempika - 3-6-2004 у 06:59

...про Голден Телеком чула... але ж то тільки для користувачів,
які мають у них встановлені телефони... про ціни на встановлення
годі взнати через інтернет... :-(( принаймні у них на сайті.

Громов Сергій - 22-10-2004 у 13:08

В темі згадується про фірму "Телебойман" - хтось може мені щось докладніше про них розказати ?

Sashko - 10-1-2005 у 18:22

Ромчик, дивися, Укртелеком "прокинувся" з відкритим безпарольним доступом тепер і у Львові:

http://open.lv.ukrtelecom.ua/

Але як завжди є декілька "АЛЕ":
- кінцева вартість години виходить 1 грн 44 коп. І при цьому ніяких натяків (лінків тощо) на якісь знижки у вечірній або нічний час. Вже не кажучи про вихідні і святкові дні :rolleyes:
- додатково сплачується вартість місцевого телефонного з"єднання - знову усі люди поза Київом як не люди :rolleyes:
- "дивні" для мене діапазони абонентів, які можуть користуватися послугою, я чомусь весь час вважав свою 70-у АТС встановлену "Укртелекомом" чи належну до нього, але не то не, тоді може мій 70-й номер належить до таємного цифрового філіалу "Фарлепу", а я про це навіть не здогадуюсь :D

Tempika - 10-1-2005 у 19:00

...мусів би ще бути насамперед безпарольний доступ на
сайт реєстрації :-)) про погодинку я взагалі мовчу... :-((

Ігор Мартинів - 10-1-2005 у 20:23

Цитата:
Першим відправив користувач Sashko
- кінцева вартість години виходить 1 грн 44 коп.

- додатково сплачується вартість місцевого телефонного з"єднання


Власне, тут і заритий собака :) Кінцева вартість сягатиме десь 3,5 грн за годину. Дуже дороге задоволення.

Хоча як запасний алярмовий варіант воно може бути зручно. Наприклад якшо власний провайдер глючить , а треба терміново скористатися поштою, аською чи отримати якусь інформацію, то можна скористатися.

Але безумовно 3,5 грн - це перебор. Наприклад безпарольний інтернет Голден-телекому (якщо у вас його лінія) фактично безкоштовний. Платите так само як за звичайний міський телефонний звязок - 2,14 грн за годину здається.

Реплікант10322195 - 11-1-2005 у 01:19

М-да, ціни просто дикі і якоїсь мало-мальски обгрунтовної відповіді, окрім казочки про дороге обладнання, я не бачу.

Юрій Філатов - 11-1-2005 у 09:32

Справа ще й у тому, що деякі лінії окремих АТС під час "діалапу" відсотків 20-25 перебувають у стані "колл" :( , а як при цьому нараховуються хвилини - мені достеменно невідомо, також невідомим залишається походження обладнання встановленного на старих аналогових АТС для врахування часу з'єднання, чи сертифіковано воно в Україні? чи вчасно проходе держповірку? тобто якщо платню за використання гарячої води встановлюють за лічильником (і до того ж набагато дешевше ніж кілька грн. за годину) то цей лічильник встановлюється, перевіряється та пломбується при мені, а якщо йдеться про лічильник хвилин - то я маю "вірити на слово"?
непогано, особливо якщо трапляються такі випадки, як у мене торік... пропав інет, зв'язуюсь із провайдером (укртелеком), мене довго запевняють що мовляв "у мєня всьо работаєть, нє знаю как ви настраиваєтє свой маздай"
нарешті знаходжу дядьку-керівника цього шараш-монтаж-телекому, він спокійно повідомляє мені що учора всі логіни які невідповідали вимогам обласного керівництва було змінено !!!!! після того як я трохи оговтався мені було повідомлено новий логін, але і тут я не зміг з'єднатись негайно, довелося чекати поки УНІХ буде налаштовано UNIX бо саме коли я подзвонив виникли трабли незрозумілі звичайним маздайникам. Але як вам сподобалась сама ідея зміни логіна користувача-власника без попередження?
зараз маю радіоезернет 64к, щомісяца два-три дні пропада на загадкову "профілактіку антен" і щодня півгодини вранці і ввечері немає доступу через не менш загадкове "перевантаження", мабуть вартового адміна перевантажують і він починає адмініструвати "за смаком"

дозволю собі невеличкий ліричний відступ, посміхниться:
"
Муза, скажи мне о том многоопытном муже, который
Долго скитался с тех пор, как играть в преферанс научился,
Многих людей города посетил и конвенции разные видел...
Всё же на крыльях попутных инета достиг обиталища диких
Желтых слонов и избрав себе логин FilatoV
....
В конных забегах скачу я не меньше 17 стадий,
Правда возницу не смог отыскать я себе удалого,
Правит квадригой моей долбоком украинский,
Клятвопреступник, мздоимец и пьяница горький
Еле плетётся и вожжи инета из рук выпадают.
"
це попередження партнерів з картярського клубу, частинка інфи з моєї особистої картки гравця ;)

Tempika - 3-2-2005 у 08:30

Сьогодні написала в Укртелеком листа:
Добрий день!
Вже кілька днів намагаюся користуватися Вашими послугами доступу в
інтернет. Вдалося тільки зареєструватися, і то з постійними
проблемами. На протязі всього періоду користування мені не вдалося ні
зайти на веб-сторінку, ні отримати пошту. При цьому я можу спокійно
користуватися фарлепівським або уарнетівським додзвоном, модем і
комп*ютер у порядку, з*єднання налаштоване як звичайно.
Номер моєї угоди (рахунок) ************** і номер телефону у
Львові ******. Прошу скасувати нараховані хвилини користування, бо
я не змогла отримати ЖОДНОГО байту інформації з інтернету, а тільки
дивилася, як блимають два моніторчики у треї.
Я кілька разів дзвонила у службу підтримки, там записували мій
телефон, обіцяли передзвонити, але наразі ніхто зі мною не
зконтактувався. Хотіла б знати, чи дійсно ця послуга надається, чи,
може існують певні технічні проблеми? Лінія у мене укртелекомівська,
якщо вона не може підтримувати якість зв*язку на належному рівні, то
я у цьому не винна. Повідомте будь-ласка, чи продовжувати мені
намагатися користуватися Вашим доступом в інтернет чи кинути це як
марну ідею. :-))

З повагою,
Тетяна Михайлишина

Відправила на open@ukrtelecom.ua
Тепер це можна вважати відкритим листом :-)))

Роман Голощук - 3-2-2005 у 10:54

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
Сьогодні написала в Укртелеком листа:
....

З повагою,
Тетяна Михайлишина

Відправила на open@ukrtelecom.ua
Тепер це можна вважати відкритим листом :-)))


Тепер, Таню, подивимось на оперативність реагування "Укртелекому" на проблеми користувачів ;)
Все таки думаю, якби того "монстра" приватизували, і він потрапив би в "хороші руки", то нові власники мали б подбати і про якість і про ціну - щоб конкурувати з новими незалежними провайдерами (напр. Фарлеп)

Tempika - 3-2-2005 у 11:32

так, я теж за приватизацію :-))
і чим скоріше тим краще...

Наталка - 3-2-2005 у 23:27

Я би під тим відкритим листом Таніним залюбки підписалася б. Ані отримати пошту, як слід, неможливо, а відправити - то взагалі щось фантастичне, не відправляється, та й годі. Постійно обривається зв’язок, через одне не працюють посилання, які звичайно поводять себе пристойно - ото й утіхи, що вогники на модемі блимають, але за 3,60 грн. на годину - дорогувате виходить блимання.

Tempika - 4-2-2005 у 10:15

...поки що щодної реакції від Укртелекому :-))
гадаю, її не буде взагалі....

Олексій Мачехін - 4-2-2005 у 11:06

Я на укртелекомі в Києві не ма. жодних проблем окрім блокування сайтів про Януковича під час виборів.

Tempika - 4-2-2005 у 13:15

...що значить укртелеком в києві?
на моїй бувшій роботі теж був провадер укртелеком, але не
по додзвону, а по виділеній швидкісній лінії, не знаю, як
вона називається... ну та, що за 700 грн. :-))
там теж жодних проблем не було :-))
ми про безпарольний доступ з використанням древніх
АТС, як ото моя, 62-га у Львові... нефіг рекламувати,
якщо лінії погані.

Наталка - 4-2-2005 у 19:28

І я теж не матиму жодних проблем з Укртелекомом в Києві... більше. Бо не буду користуватися його послугами. За такі гроші - така "якість"? Нє, хай ходять конем! :baddevil:

Ігор Мартинів - 9-2-2005 у 13:18

2 Tempika

Чи була якась реакція з Укртелекому на вашу скаргу?

Tempika - 9-2-2005 у 14:27

ні, жодної реакції :-)

Ігор Мартинів - 9-2-2005 у 14:57

Зараз ще я спробую :) та ж сама фігня

Юрій Ришковець - 17-10-2008 у 10:51

Нова акція від Укртелекому Підключись влучно!

Підключись до «ОГО!» за 1 грн. (з ПДВ) і користуйся послугою перших 30 днів за 1 грн. (з ПДВ).

Акція проходить з 14 жовтня до 15 листопада 2008 року в містах: Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Донецьк, Горлівка, Краматорськ, Макіївка, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Сімферополь, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Кременчук, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Севастополь.

Учасниками акції можуть стати абоненти ВАТ «Укртелеком» як фізичні, так і юридичні особи за умови існування технічної можливості надання послуги «ОГО!» на телефонній лінії абонента.

джерело: http://ukrtelecom.ua/presscenter/actions?id=2272

Роман Голощук - 17-10-2008 у 11:16

Хороша новина!

Степанюк Василь - 18-10-2008 у 23:41

А хто знає який тариф буде після закінчення акції (за 1 Mb)?

Юрій Ришковець - 17-12-2008 у 15:05

З 15 грудня 2008 року вводяться нові тарифні плани на послугу «ОГО!» Відтепер більшість користувачів послуги «ОГО!» може вдвічі збільшити швидкість роботи в Інтернет, не підвищуючи витрат. Для цього потрібно лише зайти на Домашню сторінку сайту my.ukrtelecom.ua і замовити відповідний тарифний план.

Детальніше http://www.ukrtelecom.ua/presscenter/news/official?id=79807

Горват Корнелія - 17-12-2008 у 15:58

Щось не догнала! Для мого тарифу ціна не змінилася! Чи я щось пропустила?

Tempika - 17-12-2008 у 22:06

ціна не змінилася - піднялася швидкість.