Форум Рідного Міста

Робота ІТ у Польщі

Sergi Adamchuk - 5-8-2004 у 14:40

Ніхто не підкаже наскільки реально поїхати в Польщу на заробітки? На який розмір зарплати там можна претендувати? Кажуть там безробіття.


Мова йде про програміста.

Дякую за будь-яку інформацію.

Користувач Олесь - 5-8-2004 у 15:33

В них дійсно безробіття (коло 20%). Мого польського колєгу-програміста недавно звільнили з роботи за скороченням. Може там і можна знайти роботу, але її там шукають і багато місцевих. Багато поляків самі шукають роботу за кордоном (тема про Ірландію). Навіть разом зі мною (робота ІТ) трудяться поляки :). До речі, я десь мав адресу сайту для пошуку поляками роботи в Ірландії, спробую знайти.

Користувач Олесь - 5-8-2004 у 15:44

Тут є лінки на веб-сайти для шукачів роботи в Европі. Лінки поділено за країнами, є там і Польща. До речі, рекомендую спробувати і міжнародні організації (також там є).

http://www.services.unimelb.edu.au/careers/pdf/employment/iep/Europ...

Sergi Adamchuk - 6-8-2004 у 07:25

Дякую за інформацію.... Мені здавалось, що після встурпу до Унії польським спеціалістам буде відкритий кращий доступ до Західної Європи, тому у самій польщі буде дефіцит таких спеціалістів і Україна буде першим постачальником для Польщі. Особисто я досить не погано знаю як польську так і англійську.

Яка середня зарплата ІТ спеціалістів у Польщі? Можливо у Києві в аутсорсингових компаніях буде простіше копійку заробити ніж у Польщі?

Користувач Олесь - 6-8-2004 у 09:30

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Яка середня зарплата ІТ спеціалістів у Польщі? Можливо у Києві в аутсорсингових компаніях буде простіше копійку заробити ніж у Польщі?


В середньому коло 2000 злотих - це вважається більш-менш нормальною зарплатою, бо є такі, що працюють і за 1000 злотих.

Sergi Adamchuk - 6-8-2004 у 09:38

2000 зл. це 550 баксів
не дуже багато.....
дивно

Користувач Олесь - 6-8-2004 у 09:38

Не знаю, які зарплати в Києві. В принципі, тих 2000 злотих - мало, особливо як мусиш ще платити за винайняте житло.

Користувач Олесь - 6-8-2004 у 09:40

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
2000 зл. це 550 баксів
не дуже багато.....
дивно


Ну так пропозиція програмістів велика - бо безробіття. Тому і зарплати відповідні - завжди знайдуться бажаючі і за таку суму працювати.