Форум Рідного Міста

На олімпійських іграх в Афінах

Grabchuk - 6-8-2004 у 12:04

Скоро почнеться ...

Юрій Сєров - 15-8-2004 у 02:09

Молодець Яна!
Маємо перше золото!!!

Юрій Сєров - 15-8-2004 у 19:50

Маєм друге золото і одну бронзу!!! :)

vovka - 15-8-2004 у 21:13

Сьогодні справжня сенсація в плаванні.
Якась Південна Африка в естафеті взяла золото зі світовим рекордом!!!
Австралія взагалі 6, Росія 4, Голандія - 2.. При тому що Голандія програла більше корпуса..

Хто вони такі ті африканці ? Побили всіх фаворитів..
Не здивуюся якщо їх всіх чотирьох спіймають на допінгу.

Grabchuk - 16-8-2004 у 11:09

2 золоті медалі за 2 дні - непоганий результат :)
На попередніх іграх всього було три такі медалі. Переплюнемо?

Dmy - 16-8-2004 у 18:36

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
2 золоті медалі за 2 дні - непоганий результат :)
На попередніх іграх всього було три такі медалі. Переплюнемо?

Схоже, що переплюнемо, але не тому, що тоді всього 3, а зараз вже 2.
Тоді було 2 у Клочкової. Зараз - одна і дай Бог, щоб була друга. Навіть це золото на коронній дистанції так важко далось :(. Я не знаю, в чому причина, що вона "хлюпалась" 350 м, хоча на останній прямій здійснила подвиг. Чомусь на цьому не зауважив жодний коментатор - говорили різні дурниці-кліше типу "запекла боротьба, до останнього метру нічого не було ясно". Та за 10 м уже стало зрозуміло, що програє, якщо хіба потоне. Але. На 350 м вони з Санденою відстають від графику клочковського світового рекорду на 2,3 сек. Підсумковий результат Яни гірше за той рекорд на 1,2 сек. Відкусити від рекордного графіку за якихось 50 м кролем більше секунди!.. Я просто не знаю, в який спосіб таке взагалі можна здійснити. Це навіть не торпедний катер - це торпеда!
Тому 200-метрівка викликає певну засторогу. Єва Рістов до половини дистанції погралася у боротьбу, а далі "потопла". А на 200 у неї дихалки вистачить.

Щодо третього сіднейського золота, то воно, як і друге грецьке з розряду "котів у мішку". Особливо ніхто не сподівався. Тому, якщо хочемо більше, треба добирати десь іще.

Стосовно ж нашої 2 золотої медалі, то особисто я ув Оленку Костевич після її інтерв'ю в студії просто закохався. Така хороша дитина - зовсім без понтів, без звйоздності. Сидить у студії і старанно відповідає українською. Намагається нікого не підвести. Типу не вона олімпійська чемпіонка, а всі навколо (до речі, чи багато хто-небудь бачив українських спортсменів, які хоча би намагалися говорити мовою. Так, між іншим, місце народження Олени Костевич - м. Хабаровськ).
І взагалі - приємно: виявляється, наші дівчата вміють стріляти не лише очима.

Олексій Мачехін - 16-8-2004 у 23:34

Все правильно, тільки мені здалося, що останній відрізок то був вільний стиль а не кроль. Хіба ні?

saLAVado - 17-8-2004 у 00:08

А кроль - це народна назва вільного стилю :)

Captivitas - 17-8-2004 у 10:04

Костевич - супер. :)

Наші запорізькі пловці та стрибуни як виявилось не дотягнули.
Волотьков-Захаров - 4 місце.
А вчора Світлана Бондаренко посіла 7 місце. :(

Юрій Сєров - 17-8-2004 у 17:43

Маємо ще срібло!
Роман Гонтюк (Надвірна, Івано-Франківська обл.)- дзюдо

Grabchuk - 17-8-2004 у 19:38

Ух-ти. Не чекав від івано-франківців. МОЛОДЦІ!

Юрій Сєров - 17-8-2004 у 20:29

Яна форева!
І справді "Золота рибка"!!! :)

Цитата:

Ух-ти. Не чекав від івано-франківців. МОЛОДЦІ!

Не від івано-франківців, а від надвірнянців!

Grabchuk - 18-8-2004 у 06:56

Надвірнянці під патронатом івано-франківців :)

Яна, ми тебе любимо!

Dmy - 18-8-2004 у 16:07

Ромку не пощастило - у півфіналі йому трафив дуже сильний поляк (Кравчик-?). Тобто не пощастило їм обом: після двобою страшенно втомилися, і Роман "в одну калитку" попав грузинському греку, а поляк (не знаю як, але) програв схватку за "бронзу", хоча, судячи з розкладів, був сильніше.
Доречі, не вміють у нас не те що людей піярити, а навіть правду вигідно сказати. По всіх каналах у всіх коментаторів пройшло: який молодець Гонтюк - вирішальний іппон заробив всього за 5 сек до кінця схватки. Та їх за за 5 сек до кінця тільки в стойку поставили, потім треба ще було зійтися, зробити захват, прокрутитися градусів десь на 200 і, нарешті, кинути - секунди 2 залишалося. Допіру зафіксував прийом - а на табло - 0.00! А вони про якісь 5 теревенять :mad:

А загалом - усьо! Сідней вже продублювали: Клочкова - 2 шт. + дещо непрогнозована стрільба (як і тоді). Тепер треба десь іще брати.

Юрій Сєров - 18-8-2004 у 17:52

Маємо четверте золото! Наталя Скакун - важка атлетика, категорія до 63 кг.
Потужні наші кобіти :)

А як відпочивають "слуги народу" і скільки це нам коштувало ось тут:
http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/17/1.shtml

Ми с Тамарой ходім парой

Dmy - 18-8-2004 у 18:15

Щось останнім часом тут суцільні дублі:
1. У Клочкової - 2 золота.
2. У мене вийшло 2 однакових повідомлення. Пане модераторе, як буде час, можете одне "змодерувати" - я, чесно, цього не робив, може щось із каналом у провайдера.
3. З посиланням на "Тітанік" також дубль - Користувач Олесь закинув його на "Почитайте та порадійте за В.Я" - певно, тема дражлива. Але його (на відміну від попереднього) в жодному разі вилучати не слід - може, люди не там, так тут прочитають!

Юрій Сєров - 18-8-2004 у 18:22

Вже видалив, лінка я не бачив, тому і продублював.
А тим часом, Білоног приносить нам 5-е золото у штовханні ядра!
Хлопи також в нас потужні :)

Grabchuk - 18-8-2004 у 18:46

:):):)!!!!!
М О Л О Д Ц І !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Наталка - 18-8-2004 у 18:56

Просто супер-новини! УРРРА!!! :)

Dmy - 18-8-2004 у 19:10

Білоног - це щось неймовірне!!!
В ОСТАННІЙ спробі!
На 1 САНТИМЕТР!!
Це просто як Гонтюк вчора, але не срібло, а золото. Як Оленка Костевич - в перестрілці (да і Клочкова на 400 на останній прямій). Тобто це - не просто майстерність, а сила волі. Тут жодні бабки не допоможуть: або є, або ні.

Sergi Adamchuk - 19-8-2004 у 07:35

Є десь оперативна інформація у інтернеті у кого скільки медалей... яка країна на якому місці?

vovka - 19-8-2004 у 09:46

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Є десь оперативна інформація у інтернеті у кого скільки медалей... яка країна на якому місці?

Як це не дивно , але є на http://www.athens2004.com :)
Ще також є на http://www.sport-express.ru

Sergi Adamchuk - 19-8-2004 у 10:16

Дякую....
зручний рейтинг країн тут: http://www.athens2004.com/en/OlympicMedals/medals
але дивно, що рейтинг ведеться тупо за кількістю золотих медалей, або за загальною кількістю медалей (без зваження)
Тобто за золотом у України 5та позиція за загальною кількістю медалей 11

Мені здається об'єктивний рейтинг повинен зважено враховувати кількість золотих, срібних і бронзових медалей, та ще й кількість населення в країні

Dmy - 19-8-2004 у 15:00

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Мені здається об'єктивний рейтинг повинен зважено враховувати кількість золотих, срібних і бронзових медалей, та ще й кількість населення в країні

... ВВП, індекс життя й інфляції, курс національної валюти і вартість проживання чиновників - гостей Олімпіади. :D

Насправді, командний залік на ОІ є принципово неофіційним, тому кожен може рахувати, як йому заманеться. Колись, особливо у нас, була поширена така система: 1 місце - 7 очок, 2 - 5, 3 - 4, ..., 6 місце - 1 очко. СРСР за нею завжди перемагав :lol:

Я б її удосконалив: у багатьох видах у фінал виходять по 8 учасників (плавання, легка атлетика, гімнастика, от...);
у багатьох інших, де фіналістов усього двоє є таке поняття, як чвертьфінали, в яких беруть участь також восьмеро. Тобто 8 - вдале число.
З іншого боку, доречно якось відзначати призерів і чемпіона. Тому, наприклад: 8 місце - 1 очко, 7 - 2, ..., 4 - 5, 3- 7, 2 - 8, 1 - 10. До того ж 10 - також гарне число: виграв - "попав у десятку".

Але все це пусте - на Олімпіаді головне:
1) виграти вид, окреме змагання;
2) (для команди) побільше завоювати: а) золота; б) медалей усіляких.
Якщо наші, приміром, із 10 золотими медалями займуть 10 місце, це буде краще, ніж 9 місце з 9 золотими медалями.

Captivitas - 19-8-2004 у 17:05

Молодці австралійці - вони не тільки непогано змагаються, а ще при нагородженні співають гімн країни.

Олександр Чорнобиль - 20-8-2004 у 16:22

Хтось бачив як наші гандболістки грали з Бразилією? Хтось зрозумів, що це з ними сталось?

Андрій Пелещишин - 20-8-2004 у 16:31

А що там сталося? Програли?

vovka - 20-8-2004 у 16:41

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Хтось бачив як наші гандболістки грали з Бразилією? Хтось зрозумів, що це з ними сталось?

Бачив другий тайм. З коментарем неперевершеного Савелія :)
Так, грали так недуже.. Якось невпевнено. Хоча клас таки вищий. Це відчувалося.
А сьогодні по Люксу зранку в новинах щось типу "Зб . України впевнено розібралася зі збірною Бразилії " :)

А ще мені сподобалося як тренер наш на них кричав. Добре що хоч без нецензурщини.
А в зб. Бразилії тренер так спокійно з ними говорив, ну точно як з дівчатами :)

Юрій Сєров - 20-8-2004 у 17:51

Як на мене командний залік - це видумка чиновників, які перетворили спорт на політику. Так, справді, кількість медалей свідчить про розвиток спорту в країні. Але особиста перемога спортсмена є важливішою за перемогу в командному заліку. Бо навряд чи років за 10-20 хтось згадає на якому місці була Україна, проте все пам'ятатимуть Яну Клочкову. До речі на якому місці Україна була в Сіднеї?

Юрій Сєров - 20-8-2004 у 18:12

До речі, я щось в рейтингу де в першу чергу рахуються золоті медалі не бачу наших північно-східних сусідів, які завжди "впєрєді планєти всєй" :) Вони певно лише по кількості медалей рахують. І то так не дуже йдуть...

vovka - 20-8-2004 у 18:52

Щойно отримали ще одну бронзу !
Сердінов на 100 батефляєм !!
Мав деякі ілюзії на рахунок медалі вищого гатунку, але все таки Фелпс і Крокер свого не віддали.
А результат нашого 51.39 - це суттєве покращення колишнього Олімпійського рекорду. Його Сердінов покращив ще в півфіналі з 51.71 , але в наступному запливі його побив Крокер. А в фіналі Фелпс взагалі 51.26 помоєму встановив.
Але все одно добре :)

Grabchuk - 21-8-2004 у 07:00

Штати по золотих медалях накінець то обігнали Chin-у. В них вже 17 шт.

Dmy - 21-8-2004 у 16:00

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Хтось бачив як наші гандболістки грали з Бразилією? Хтось зрозумів, що це з ними сталось?

(хоч і запізно)
Було таке враження, що перед матчем чи то перепили, чи перекохалися :( - всі були страшенно кволі, руки тряслися - м'ячик просто вивалювався - у прямому розумінні слова. Якби не воротар, яка тягнула постріли ледь не з 2 метрів та бразильянки, яких наприкінці від евентуальних несподіваних очок також затрясло, влетіли б як ...
Нічого, ввечері, підозрюю, в них усіх скопом був "пасивний інтим" із Леонідом Ратнером, і сьогодні гречанок мають кинути м'ячиків у 10-15.

Dmy - 21-8-2004 у 18:03

"сьогодні гречанок мають кинути м'ячиків у 10-15"

Ну ось, помилився :o - всього 9: 29-20. Хоча грали, здебільшого, "дублем". Основа, певно, відходить від інтимного стосунку з головним тренером :D
Та й із стратегічних міркувань ображати господарів не варто - хай потім за нас вболівають :lol:

Dmy - 21-8-2004 у 18:13

Щось так сталося, що в цей час я тут один за Олімпіядою слідкую.
Маємо 6-е золото! :sing: Пацан (Юрій Нікітін, часом, це - не продюсер Ірини Білик :lol: ) всіх перестрибав на батуті. Ну, хто би міг подумати :o

І ще, виявилося, жи наші чоловіки краще за кобіт (також наших) ... стріляють із "цибулі" - взяли бронзу.

Юрій Сєров - 21-8-2004 у 20:17

Юрий Никитин – шестая золотая медаль для Украины!
"Прыжки на батуте у мужчин выиграл украинский спортсмен Юрий Никитин. На втором месте – россиянин Александр Москаленко..."
Ось так доля закидає людей :) :D

Юрій Сєров - 21-8-2004 у 20:20

Крім того маємо срібло у вітрильництві і бронза чоловічої команди у стрільбі з лука!

Наталка - 24-8-2004 у 00:13

Сьоме золото! 22-річна українка Ирина Мерлені з Кам’янець-Подільську 23 серпня поповнила скарбничку збірної України ще однією золотою медаллю. Це вільна боротьба (вагова категорія до 48 кг), це просто супер! Таки наші кобіти дуууже сильні! (Хоча й худенькі - ну що таке 48 кг? ;) ). Класний подарунок до Дня Незалежності, і - як пишуть у пресі - тріумф вихованки львівської спортивної школи. (Ірина Мерлені - триразова чемпіонка світу). Тепер збірна України займає восьме місце в командному заліку (7 золотих, 2 срібних і 5 бронзових медалей). :D
Щойно залізла на сайт "обліку" медалей. Україна вже на 9 місці, але: 8 - золотих, 2 - срібних і 5 бронзових. Це я щось прогавила?

Наталка - 24-8-2004 у 12:32

Деталізований перелік медалей України. "Загублене" мною золото - це Валерій Гончаров на брусах. :) Там можна клацнути на прізвищі спортсмена і подивитися деталі. Так от, у Валерія, там, де "місце народження" написано "Kharkov, USSR", у Ірини Мерлені - Minitskoye, Ukraine (бігме, не знаю, що це, але гадаю, що Хмельницьке), але найкраще - у Оленки Костевич: Khabarovsk, Ukraine. :)
http://www.athens2004.com/en/OlympicMedals/medals?noc=UKR

Grabchuk - 25-8-2004 у 07:19

8 золотих медалей! Ми стрибнули вище своєї голови!
Цей рік - безумовно рік України! І в спорті і в музиці ... І в політиці?

Наталка - 27-8-2004 у 00:22

Ще дві срібні медалі за той час, що я не лазила на олімпійський сайт, і дві бронзи! :) Живемо!

Олександр Чорнобиль - 27-8-2004 у 11:51

У нас можуть відібрати бронзу в академічному веслуванні (жінки, четвірка).
http://www.champion.com.ua/swimming/?swimming-40826-1
В цій ситуації мені не подобається позиція чиновників МОК. Як ви мабуть чули, наша спортсменка подала інформацію (до змагань!), що вона приймала ліки. Як ті чиновники такі розумні і вважають, що результат дії цих ліків аналогічний до дії допінгу, то чого було не заборонити їй виступати? Наскільки я розумію, наша команда на такий випадок мала запасну і зберігла б шанси на медаль.

Наталка - 27-8-2004 у 13:32

"Нагадаємо, що у тому заїзді в складі української четвірки виступили: Олена Морозова, Олена Олефіренко, Яна Дементьєва і Тетяна Колесникова. Ім'я викритої спортсменки представник МОК не назвав. (Виділення моє). Відомо лише, що після гонки Олефіренко прийняла ліки, видані їй лікарем збірної. У його складі був заборонений препарат. Сама спортсменка заявила, що не знала про його наявність у ліках". (с)

Ну не жах? :o :mad: Ім’я вони, блін, не назвали - все робиться в кращих совкових традиціях!
На мій погляд, це несправедливо. І дуже прикро за дівчат - уявляю, як їм боляче, боротьба за медаль була дуже серйозною...

Наталка - 28-8-2004 у 19:41

Маємо ще одне золото! Українець Ельбрус Тедеєв став олімпійським чемпіоном Афін з вільної боротьби у вазі до 66 кг. У фінальному поєдинку Тедеєв з рахунком 5:1 переміг американця Джамілла Келі.
І бронза у наших гандболісток, які обіграли команду Франції (діючих чемпіонок світу) з рахунком 21:18! :)
Усього нині у нашій скарбничці 21 медаль: 9 золотих, 4 срібних, і 8 бронзових. Непогано, я б сказала! :saint:

Grabchuk - 29-8-2004 у 10:50

Ми опинились в непоганій компанії
Зо Ср Бр
5 Japan 15 10 11
6 Germany 14 15 18
7 France 11 8 12
8 Italy 9 10 11
9 Great Britain 9 8 12
10 Ukraine 9 5 8
11 Korea 8 11 9
12 Hungary 8 6 3
13 Romania 8 5 6

Captivitas - 30-8-2004 у 09:21

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Ми опинились в непоганій компанії
9 Great Britain 9 8 12
10 Ukraine 9 5 8
11 Korea 8 11 9
12 Hungary 8 6 3
13 Romania 8 5 6


Ніби вчора передавали 9 - 5 - 9 (12 місце)?
Вітаємо Україну!:saint:

Grabchuk - 30-8-2004 у 11:17

Саме так. Україну обігнали кореяки та кубинські козаки:)

1 United States 35 39 29
2 China 32 17 14
3 Russia 27 27 38
4 Australia 17 16 16
5 Japan 16 9 12
6 Germany 14 16 18
7 France 11 9 13
8 Italy 10 11 11
9 Korea 9 12 9
10 Great Britain 9 9 12
11 Cuba 9 7 11
12 Ukraine 9 5 9
13 Hungary 8 6 3