Форум Рідного Міста

Кубок України -2005

Юрій Сєров - 9-8-2004 у 19:31

Відбулися матчі 1/32 фіналу.
Як це не дивно, але Карпати пройшли далі, перемігши "Освіту" з Бородянки. Більше сенсацій не сталося :)

Dmy - 10-8-2004 у 14:56

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Сєров
Відбулися матчі 1/32 фіналу.
Як це не дивно, але Карпати пройшли далі, перемігши "Освіту" з Бородянки. Більше сенсацій не сталося :)

Ну чому?
Програло Закарпаття :(, а Шахтарю в Раві били аж 2 (прописом - ДВА!) пеналя (щоправда, вже при рахунку 0:3). Може тренували Лаштувку на випадок повторення позаминулорічної історії з "Брюхе"?
А Карпати, судячи з усього, проявили волю до перемоги і таки дотисли непоступливого суперника (доречі, що то за Освіта - вперше чую - часом не колишня Система-Борекс?)
Сподіваюсь, перемогу Львів присвятить свому чотирикратно бувшому головному тренеру: як там його здоров'я після нападу, щось нічого нового не чути?

Юрій Сєров - 12-8-2004 у 20:05

Так, це колишня Система-Борекс.
А Закарпаття вилетіло - хіба це сенсація у світлі перемоги Карпат? :D

Юрій Сєров - 12-9-2004 у 07:50

Ходив я вчора на футбол. Ну що сказати... Карпати команда средняк першої ліги. Відповідно і грають. Так виглядало, що найкраще грають Налєпа і Годвін, решта чи не вміють чи не хочуть. Динамо особливо не напрягалося і виграло, хоча бажання викладатися в них також не було. Міг бути й овертайм, бо гол був фактично з нічого.
А відносно Карпат - за такого розвитку подій вони міцно засядуть у другій лізі. Отаке...

Олександр Чорнобиль - 18-10-2004 у 08:33

В суботу Динамо знову особливо не напружувалось і переграло на виїзді Волинь, яка справила дуже приємне враження, окрім трьох хвилин в кінці першого тайму.

Ігор Луцький - 2-11-2004 у 14:59

Вже чесно кажучи набридло,остогидло те Динамо.

Юрій Сєров - 2-11-2004 у 15:35

Та ні Динамо нічого, от Карпати набридли...

Олександр Чорнобиль - 3-11-2004 у 16:51

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Вже чесно кажучи набридло,остогидло те Динамо.


В якому сенсі? Тим що намагається виграти не докладаючи особливих зусиль?
Ось є команди, наприклад в Іспанії, які "рубляться" всюди немов скажені, а потім грають на Кубок Іспанії з командою з третьої ліги і бац - вилітають. Це вже як який вболівальник ставиться до цього - комусь більше подобається коли його команда грає далі, хоч і не так гарно і самовіддано.:)

Олександр Чорнобиль - 10-11-2004 у 12:32

Динамо впевнене у виході в півфінал Кубку.
Такий висновок можна зробити із вчорашнього засідання ПФЛ, де їх президент наполягав на старті другого кола на два тижні раніше, ніж передбачалось.
Це їм потрібно, щоб привести Динамо в потрібні кондиції для весняних ігор в Єврокубках. І розраховують вони розпочати з півфіналу Кубка в середині лютого.
А по теперешній грі Волині і втомленості основного складу Динамо усіляке може бути. :D

Dmy - 10-11-2004 у 17:44

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Динамо впевнене у виході в півфінал Кубку.
А по теперешній грі Волині і втомленості основного складу Динамо усіляке може бути. :D

Ну, гадаю, з Луцьком "втомлений" склад грати не буде. До того ж програти у Києві 2:0, навіть 2:1 (а не 1:0) - треба постаратися. Да і нащо ж ризикувати? Раптом таки пройдуть Волинь :o, а календар цього не передбачає - то краще вже перестрахуватися ;)

Олександр Чорнобиль - 5-5-2005 у 08:33

Маємо фінал Шахтар-Динамо, що обіціє бути цікавим хоча б через свою принциповість. Але скажіть мені, колеги - переможець Кубка має право виступати в КУЕФА, чи не так? Що нас чекає в такому випадку? Здається, минулого разу, коли таке було, то один з півфіналістів посідав третє чи четверте місце і потрапив в КУЕФА звідти, що дало можливість також грати в КУЕФА іншому півфіналісту. Цьогоріч може бути прикольно, якщо Дніпро не дотягне до "зони КУЕФА" - будуть призначати спеціальну додаткову гру між Дніпром і Кривбасом, чи що? Таке було кілька років тому у Голандії. :)

Юрій Сєров - 5-5-2005 у 12:23

Цитата:
Маємо фінал Шахтар-Динамо, що обіціє бути цікавим хоча б через свою принциповість. Але скажіть мені, колеги - переможець Кубка має право виступати в КУЕФА, чи не так? Що нас чекає в такому випадку? Здається, минулого разу, коли таке було, то один з півфіналістів посідав третє чи четверте місце і потрапив в КУЕФА звідти, що дало можливість також грати в КУЕФА іншому півфіналісту. Цьогоріч може бути прикольно, якщо Дніпро не дотягне до "зони КУЕФА" - будуть призначати спеціальну додаткову гру між Дніпром і Кривбасом, чи що?

Справді, має бути цікавий фінал. Шкода, що тільки Дніпро достроково не зміг собі гарантувати УЕФА. Але тим цікавіша буде кінцівка чемпіонату, оскільки і 3 і 4 місця гратимуть в УЕФА. Думаю, серед цих двох команд Дніпро буде!

Олександр Чорнобиль - 10-5-2005 у 11:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
має бути цікавий фінал


Угу. Кажуть (http://metro.for-ua.com/rus/sport/lenta.php?id=6781), що навіть арбітрів запросять іноземних. Так, об"єктивність арбітрів в цій грі - штука важлива. ;)

Юрій Сєров - 10-5-2005 у 11:42

Об'єктивність важлива. Але якщо суддів буде обирати ФФУ - то Шахтарі будуть протестувати, а якщо ПФЛ - то Динамо. Це якщо суддя буде не дуже відомий. Хоч Колліну бери... :)

Олександр Чорнобиль - 10-5-2005 у 11:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Але якщо суддів буде обирати ФФУ - то Шахтарі будуть протестувати, а якщо ПФЛ - то Динамо.


Обирати буде суддівський комітет ФФУ ...

Олександр Чорнобиль - 11-5-2005 у 16:09

Виконавчий директор ФФУ Бандурко роз"яснив звідки з"явилась ідея і як то все буде відбуватись:
http://www.ua-football.com/ukrainian/cup/4281d719.html
Виявляється є ціла програма УЕФА!;)

Юрій Сєров - 11-5-2005 у 17:14

В мене є сумніви, відносно того що до нас приїде висококласний арбітр...
І крім того де гарантії, що Гріша не зустріне його шубами ;)

Dmy - 11-5-2005 у 18:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
В мене є сумніви, відносно того що до нас приїде висококласний арбітр...

Ходили чутки стосовно Коліни (свят-свят-свят! :mad:) і Міхела. Про першого ніц не можу сказати, а другий - кваліфікований. І шуба, певно, у нього є.

Олександр Чорнобиль - 22-5-2005 у 13:10

Хлопа який буде обслуговувати фінал звати Терье Хоге, він норвежець і є дуже поважним. Більше про це тут:
http://www.ua-football.com/ukrainian/cup/428e033d.html
Там народ навіть цілу дискусію веде.;)

Юрій Сєров - 30-5-2005 у 10:39

Суддя, як на мене, відсудив нормально. Але Луческу іншої думки... :)

Олександр Чорнобиль - 30-5-2005 у 15:15

... і Ахметов теж:
http://www.champion.com.ua/football/?football-50529-5