Форум Рідного Міста

Хтось бачив як збирають підписи?

Андрій Пелещишин - 11-8-2004 у 19:52

Один з кандидатів у Президенти вже зібрав 5 мільйонів підписів. Це кожен сьомий виборець України. Інші скоро також будуть "підтягуватися"
У мене питання до дописувачів - хоч хтось бачив (я вже не кажу - підписався) збір підписів? Яким дивом зявляються ці підписи, що ніхто навіть не бачить "збирачів" ?

Ця картина мене вже не перші вибори вражає. Сумарне число підписів напевно кожен раз перевищує число тих хто голосує. А я наприклад, практично не бачив як іде той славний збір..

Tempika - 11-8-2004 у 21:08

...особисто я якось підписувалась за ющенка...
стояв такий шатер біли кінотеатру галичина... :-)) мені ще й буклєтік дали,
чомусь виділивши з юрми... :-)

Олексій Мачехін - 11-8-2004 у 21:44

У нас по хатах ходили - за Ющенка збирали. За Януковича - ні.
В армії збирають, в зонах - ви не переймайтесь :)
Хоча ж були повідомлення десь ющенківці протестували проти завищення кількості підписів і одразу назвали реальну цифру - разів у 5 меньшу :)

Олександра Бабяк - 11-8-2004 у 21:57

Темпіко, а коли Ви підписувалися біля Галичини. Там намет для збору підписів за Кандидата в Президенти Ющенка ще не ставили. Напишіть в у2у.
Вже бачила як збирають біля "Галичини" за Януковича, хлопці в синіх футболках. Більшості навіть паспортних даних не потрібно. Дивно, оскільки без них підпис вважається не дійсним.
Реально Дон міг зібрати таку кількість підписів адміністративним методом та без паспортів багато людей підписатися.
Десь збирають і за Мороза, тільки де - не бачила.
Єдине зауваження коли казатимуть, що підписавшись за певного кандидата ви зобовязані за нього голосувати, то це не правда. Згідно ЗУ "Про вибори Президента..." кожен громадянин має право підписатися за будь-яких двох кандидатів, але в ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ДВА ПІДПИСИ ЗА ОДНОГО КАНДИДАТА (є і такі кадри). А голосує за кого хоче.

MartinkaDP - 11-8-2004 у 22:49

я підписалася за Ющенка, друг з роботи приніс. Вас ще щось дивує?.. я в тому Донецьку живу і мене вже в тих донбасяках і їхнії витівках вже ніііічо не дивує...

Tempika - 12-8-2004 у 06:07

...здається, я підписувалася ще раніше... певно, за висування. :-))
а нового намету ще мабуть не було.

freewill - 12-8-2004 у 09:19

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Сумарне число підписів напевно кожен раз перевищує число тих хто голосує. А я наприклад, практично не бачив як іде той славний збір..


Ти маєш право підписувати за декількох претендентів одночасно, тому може таке бути. А на Українській правді є інфа від штабу януковича, що у Львівській області зібрано близько 10 тис. підписів за я., що складає 0,2 відсотки від 5 мільйонів. Отако.

Ігор Мартинів - 12-8-2004 у 09:49

Позавчора львівські янукісти вже стверджували, що зібрали близько 130 тисяч

Captivitas - 12-8-2004 у 10:15

Збирають також телефоном по знайомих :(

Василь Яворський - 12-8-2004 у 10:53

Цитата:
А на Українській правді є інфа від штабу януковича, що у Львівській області зібрано близько 10 тис. підписів за я., що складає 0,2 відсотки від 5 мільйонів. Отако.


Позавчора штаб Я. висунув вимогу про спростування цих "неправдивих" данних, вони стверджують, що більше 100 тис.
А підписи, як і раніше збираються за провладних кандидатів однаково. Ну звичайно йде частина реальнопідтримуючих (сам особисто знаю людей, що підтримують Януковича), потім адмінресурс (купівля за премію до зрпл або просто в наказовій формі). а потім банально по будункових книгах, по данних паспортного столу за іншими данними набирається необхідна кількість реальних паспортів і просто малюються підписи.

Рост - 12-8-2004 у 11:01

За Віктора Андрійовича в Києві бачив, як збирали. У Львові - ще ні.
За Мороза збирають, знаю де, а не скажу :Р

Vitalik - 12-8-2004 у 11:15

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
За Віктора Андрійовича в Києві бачив, як збирали. У Львові - ще ні.
За Мороза збирають, знаю де, а не скажу :Р


На Сихові вже давно збирають за Ющенка.
Вчора сам поставив підпис.

А в нашому будинку навіть по квартирах ходили.:sing:

Василь Яворський - 12-8-2004 у 13:10

Доречі сьогодні прочитав цікавий ляпсус у законодавстві щодо отого збору підписів. Виявляється можна опротестувати зібрані підписи, якщо зібрати свідчення людей, що не підписувалися за кандидата. При чому кількість свідчень повинна дорівнювати = кількості зареєстрованих виборців - кількість підписів + 1.

Олександра Бабяк - 12-8-2004 у 21:47

Темпіко, не сумуйте, ви підпис ставили, коли йшла акція "Україні народного Президента" (намети тоді були ющенківські), за що вам і дякуємо.
А тепер по Львову знову стоятимуть оранжеві намети де йтиме збір підписів. Вже намети поставили у всіх районах.

saLAVado - 13-8-2004 у 00:30

Біля нового ЦУМу є палатка.

Ігор Мартинів - 13-8-2004 у 17:05

Щойно на площі Митній бачив намет "Скажи Ющенкові Так!"

Олександра Бабяк - 13-8-2004 у 21:10

Завтра буде на Широкій, біля ринку. Вчора і сьогодні біля 5-ї поліклініки була.

saLAVado - 15-8-2004 у 13:37

На Сихові - бля тц "ІСКРА" - за Ющенка.

marco - 15-8-2004 у 16:12

Біля пам. Федорову на Підвальній (Львів) стоїть намет.

Ну і завжди можна підписатися в штабі НУ - бувший кінотеатр Щорса - кінець Академічної, справа від пам. Грушевському.

Олексій Мачехін - 16-8-2004 у 09:30

Вчора обходили вдруге за Ющенка....

Odarka - 16-8-2004 у 15:00

а до мене ніхто не приходив:(((

Grabchuk - 16-8-2004 у 17:40

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
а до мене ніхто не приходив:(((


Якщо гора не йде до Магомета.... :)

Олександра Бабяк - 16-8-2004 у 21:41

Одарко, не турбуйся ми тебе знайдемо. До тебе додому скоро навідаються... Ти ж у Личаківському районі?...

Андрій Пелещишин - 17-8-2004 у 18:05

У пана Радзієвського (голови Львівського обласного штабу Януковича) здається серйозні проблеми з арифметикою.
Тут - http://pravda.com.ua/archive/2004/august/17/news/7.shtml наводяться його слова де він каже що в області зібрано 200 тисяч підписів за його кандидата. Я промовчу, бо вже висловлювався щодо "невидимості" тих громадян, які ніби ставили підпис за певних кандидатів. Львівщина до речі маленька. А по його словах виходить що якнайменше кожен десятий розписався за ВФЯ. І чому я в це не вірю?

Він же ж сказав, що за 40 хвилин один намет в самому центрі Львова зібрав аж 7 (!) підписів.
Рахуємо:
Один намет за день (нехай 10 годин роботи) збере
10*60*7/40 = 105 підписів.
Звідси слідує що на збір 200 тисяч підписів було затрачено 2000 намето-днів. І чому я в це не вірю?

Олександра Бабяк - 17-8-2004 у 22:03

Ну нулик один-два людина дописала. Треба ж якось показати свою значимість.
Д речі, в таку цифру я б повірила по відношенню до Ющенка, але щоб стільки підписів на Західній Україні за Януковича???!!!!
Тут і без арифметики ясно, що це не реально.

saLAVado - 18-8-2004 у 00:47

Матриця серед нас :)

Sergi Adamchuk - 18-8-2004 у 07:16

Вчора я підписався за Юща біля м. Печерської. Що мене здивувало.... я думав, що їх збирають аби побільше і аби як, але від мене вимагали, щоб я всю інформацію повністю і акуратно заповнював (ну там повністю "Громадянин України" і все таке).
Зранку йшов біля м. Льва Толстого, там якраз підвозили хлопців-янукістів на робоче місце.... СДПУшним бусом :)

Олексій Мачехін - 18-8-2004 у 23:08

Сьогодні за ВЮ підпис давав.

Так, дійсно треба все охайненько заповнити, бо наші можновладці можуть запороти все що завгодно. Наприклад у мене на очах був відбракований бюлетень лише тому, що мітка виходила за рамки квадратику. От і все.

Віра Шелест - 19-8-2004 у 20:43

Пробачте, а який це бюлетень? Це ж тільки попередній збір голосів!? я сьогодні сама підписувалась за Ющенка - так там була така величезна "амбарна" книга - і пиши собі як завгодно. Про громаданина/громадянку України - це точно. Стояла жіночка прямо над душею і дивилась, чи вірно пишу слова :)

Василь Яворський - 20-8-2004 у 16:11

Це не просто попередній збір голосів, від цього попереднього збору голосів залежатиме повернуть чи ні кандидатові заставу у 500 тис грн, котру він вніс при реєстрації. А гроші таки не маленькі.