Форум Рідного Міста

Наталю, ти чудо!

Рост - 12-8-2004 у 10:45

Хочу висловити щире захоплення твоєю мовою, твоїм стилем! Я дуже радий, що ти є, що ти пишеш такі чудові речі.
Підозрюю, що дехто (кхм-кхм :) ), знайде і деяку "мильність", і в певних моментах надмірну солодкавість, і, як на роман, можливо, не на всі 100% додуманий, а десь трошки (зовсім трошки) і надуманий сюжет (який я мудрий критикувати, взяв би й сам щось написав!). Але це все від буквоїдства :) Бо роман направду дуже хороший і легкий для читання.
Більше б таких, наших (!!) авторів! Як нам вас не вистарчає!

Бажаю тобі, Наталочко, успіху і зеленого світла на життєвих перехрестках!
І дякую.

ПС. Ага, я там ще декілька помилочок накопав, тільки дома той листок забув... Вишлю, як тільки в інет потраплю наступний раз.

Олексій Мачехін - 12-8-2004 у 11:28

Гей, пане модераторе!... Можна хоч трохи докладніше про який роман мова? Ну щоб тема була не для двох, а всі хоч трішки розуміли?? :)

Рост - 12-8-2004 у 11:37

Гей, пане почесний академіку! Мова про Наталку, як молоду українську авторку перш за все :)
А решту нехай вона сама розказує, якщо захоче :)

Ольга Книш - 12-8-2004 у 18:44

Наталю,поспішіть розповісти,бо не стерплю.Хочу на вихідні десь змитися зі Львова та околиць,то воно мене буде муляти.

Наталка - 12-8-2004 у 19:02

Мова про новий роман, який цього року став лауреатом "Коронації слова". Називається "Учора і завжди". :) За жанром - іронічний жіночий детектив (визначення не моє).
2 NetGuy: ДЯКУЮ!:saint::sing::rolleyes:

Ольга Книш - 17-9-2004 у 18:53

Визначення справді не туди.