Форум Рідного Міста

Сидячи (Street Music )

dr.Trollin - 12-8-2004 у 18:46

Був би я вуличним музикою, я б поділяв людей на три категорії залежно від милостині
- Нормальні, Добрі та Мудаки.

Нормальні - це ті, хто просто поминає, культурно не звертаючи уваги на конфлікт у природі.

Добрі - ці зупиняються, сяють очима та вислуховують. Буває і грошей дають.

А Мудаки - це ті, хто дає грошей, проходячи повз без зупинки.

(c) bonch @ 2004-08-12 09:47:00

Ольга Книш - 12-8-2004 у 23:33

То я-таки майже нормальна,а вже боялася...
Ви праві,Сергію,коли дають наодмаш,певно гидко на душі.Хоча я не розумію людей,котрі так роблять,бо зазвичай на вулицях куди приємніша музика,ніж в телевізорі.От з жебраками сама так чиню,визнаю.Тут ненормальна,але вони часом так уміють дістати,особливо закарпутські циганята.Тим відразу гарчу,аби забирались,бо патруль викличу,бо вони інколи й цілуватись лізуть,шоб гроші дали,уміють паскудники шантажувати.
Повернусь до музик.Вони справді рідко бувають нездарами,недоліками є хіба брак освіти або каліцтво.А головне,що грають від душі,що хочеться,коли хочеться,імпровізують.Особливо люблю оркестрик на проспекті Шевченка.Миле діло,а ще як у сонячний день.Біля них люди на радощах підтанцьовують.
Трохи відійду від теми,але недалеко:погостювавши в Трускавці цього місяця,наслухулась гарної музики.Там постійно в центрі вечорами звучить дуже гарний професійний духовий оркестр,і нарід влаштовує справжні танці.А як пройти глибше в парк до джерела Юзі,деколи можна зустріти дідуся з бандурою.Повз таке виконання байдуже не пройдеш.Але ж люди не завжди є людьми.

Tempika - 13-8-2004 у 06:42

...було це давненько... тре було мені подумати про життя і просто побайдикувати, тому тинялася
центром міста, як туристка :-)) і натрапила на концерт мандрівної групи студентів-музик з південної
америки... пончо, гітари, окаріни, *політ орла* – все як має бути... музика змусила стояти і підтоптувати,
підхлопувати і навіть трошки плакати... а під час виконання п*єси *гроза у андах* на небі звідкись
взялася чорна страшна хмарина, почав накрапати дрібненьким пилом дощик... :-))) через хвилин
десять ця хмара знов загадково зникла... я прослухала весь концерт, і добре добре добре
подумала про життя... кинула всі копійки, що мала, залишивши тільки на тролейбус, і пожалкувала
дуже, що не мала грошей, щоб купити їх касетки, які вони продавали після виступу... :-(

Олексій Мачехін - 13-8-2004 у 09:45

Приблизно таке саме було зі мною років з 10 тому... ні 12. В Києві тоді один гурт такий був - навпроти пасажу грав. Той гурт почали запрошувати на свята солідні люди і...
А потім їх стало 2 (універмаг Україна) .... 3 (ще один на Хрещатику).... і далі. Ще два роки тому удачним латинським гуртом можна було вважати шарашку, що мала в складі 1 латиноса, всі інші - наші студенти-"очкарики". А цього чи минулого року відбулась революція - нема у нас тепер латиносів - тепер один латинос(?) сидить з флейтою і щось насвистує під фанеру.... коли люди є, а як мало - не насвистує і фанера чудово грає політ орла сама.

Tempika - 13-8-2004 у 11:25

...там була ціла команда справжніх болівійців і чілійців, –
всі приземкуваті, з темним обличчям, і волоссям, як синя
смола :-)) ніяких наших блідих студентиків.

Олексій Мачехін - 13-8-2004 у 12:03

Ну значить у вас ще все попереду :)