Форум Рідного Міста

Ваше ставлення до Чатів

Demyan - 18-8-2004 у 08:32

Хотілося б запитати думку про чати. Я досить тривалий час досліджував це питання і зробив деякі висновки. Хотілось би почути інші думки: що хорошого та поганого, чи можна вірити користувачам чатів, чатівки, знайомства через чати.... і т.д.

vovka - 18-8-2004 у 10:35

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
Хотілося б запитати думку про чати. Я досить тривалий час досліджував це питання і зробив деякі висновки. Хотілось би почути інші думки: що хорошого та поганого, чи можна вірити користувачам чатів, чатівки, знайомства через чати.... і т.д.


Пробував пару раз подивитися що то таке...
Пуста трата часу і грошей як на мене. Особливо у Львівських чатах.
Розмови ні про що, тупих малолітніх крутеликів (їх там більшість) . В плані ненормативної лексики відкрив для себе багато нового :rolleyes:

Тому надаю перевагу форумам. На них і інформації побільше корисної в рази, і люди набагато толковіші збираються. І зв'язки деякі можна налагодити. В чатах щось маю великі сумніви щодо цього.
Чати з успіхом можна замінити ICQ ну або IRC.

Питання чи можна вірити користувачам... Та там як і всюда.. Треба знати кому можна а кому ні :)
А от знайомства через чати і інтернет чогось не сприймаю..

Короче якщо є купа вільного часу (який переважно є в таких людей, яким нічим зайнятися) , купа нету, то чати безперечно підходять.... Єдині хто в тих чатах викликають в мене повагу так це адміни :) За те що може хоть трохи зароблять грошей на тих чатерах :)

Demyan - 18-8-2004 у 10:49

Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Розмови ні про що, тупих малолітніх крутеликів (їх там більшість) . В плані ненормативної лексики відкрив для себе багато нового

Власне згідний з таким твердженням. Добре що деякі адміни викидають відомі мати та автоматично заміняють їх, однак як мене просвітили в чаті є багато можливостей писати що завгодно і не бути викененим в чат.

Щождо одного з досліджень (моїх) то я зрозумів що більшість людей в чатах не мають живого спілкування, вони соромязливі, мають проблеми повязані з їхнім життям, от і знаходять розрядку в чаті (можна говорити що завгодно та писати що ти супер бой або супер гел). Однак це дуже втягує, і ще більше псує людей які входять в чат.
Це дуже цікава тема, раджу психологам (якщо є такі) або журналістам дослідити детально це, можна навіть десертацію написати:). можу допомогти та поділитися в дечому.

vovka - 18-8-2004 у 11:22

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
Щождо одного з досліджень (моїх) то я зрозумів що більшість людей в чатах не мають живого спілкування, вони соромязливі, мають проблеми повязані з їхнім життям, от і знаходять розрядку в чаті (можна говорити що завгодно та писати що ти супер бой або супер гел). Однак це дуже втягує, і ще більше псує людей які входять в чат.

От це також хотів написати.Погоджуюся. Явно відчувається. Не раз бачив, не тільки по чатах (ну пару раз зі знайомим чатером зустрічався з чатерами) , а і ще по FIDOnet , ну там щоправда трохи інша специфіка була.
Як люди які спілкуються так ніби дуже круті, коли приходять на очну зустріч в незнайомий круг людей часто губляться.. Незнають що й сказати, тоді як в он-лайн за словом у кишеню не полізуть..

Tempika - 18-8-2004 у 11:24

...добрий чат це добре, а поганий понано :-))
дуже залежить від атмосфери, що склалася.
а атмосфера залежить від модерів.
бачила, як чати загнивали і зникали... бачила, як квітли
і ставали багатолюднішими...
все як і всюди залежить від людей.

Demyan - 18-8-2004 у 12:14

А що таке добрий та поганий чат? загнивають ті де мало відвідувачів, мало рекламації....

Ігор Мартинів - 18-8-2004 у 12:22

На 100% згідний з Tempika . Був колись хороший чат на сайті "Нового каналу". Особисто роки 3 тому проводив у ньому багато часу. Було цікаво, познайомився з багатьма цікавими людьми. Зараз це тінейджерський чат у якому хоч і є трохи народу, але зміст порожній.

Demyan - 18-8-2004 у 13:50

Я згідний, але суть і проблеми лишаються тими самими - ти не бачиш з ким спілкуєшся, можеш говорити про себе що хочеш, зробити з себе "цікаву, мудру" людину, або навіть якоюсь знаменитістю. В підсвідомості цей "ідол" розвивається в результаті в людини починаються депресії, непорозуміння в власному житті, адже в реальному світі вона розуміє хтоє насправді.

Odarka - 18-8-2004 у 14:00

Спочатку треба запитати. чому ми заходимо в чати, чому ми там сидимо? бо нам бракує спілкування у реальному житті...деколи в чаті ти можеш знайти класних людей...а можеш і не знайти....
От у мене зараз друзі з цього форуму і я страшенно щаслива, що колись один мій знайомий порадив мені сюди зайти...:)
Чат - це втеча від самотності та від реальності....

Demyan - 18-8-2004 у 14:05

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
От у мене зараз друзі з цього форуму і я страшенно щаслива, що колись один мій знайомий порадив мені сюди зайти...:)

Форуми і чати відрізняються досить суттєво, в першу чергу людьми.

Чат - це втеча від самотності та від реальності....

100% згідний, але як стверджували одні американські психологи "втеча від самотності в чати - це всеодно що реально зрадити дружині з іншою жінкою, причому цей процес триває беззупинно та руйнує стосунки як в сімї так і в колі друзів, так і саму людину, яка може цього відразу і не усвідомити".

Demyan - 18-8-2004 у 14:08

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
От у мене зараз друзі з цього форуму і я страшенно щаслива, що колись один мій знайомий порадив мені сюди зайти...:)

Форуми і чати відрізняються досить суттєво, в першу чергу людьми.

Чат - це втеча від самотності та від реальності....

100% згідний, але як стверджували одні американські психологи "втеча від самотності в чати - це всеодно що реально зрадити дружині з іншою жінкою, причому цей процес триває беззупинно та руйнує стосунки як в сімї так і в колі друзів, так і саму людину, яка може цього відразу і не усвідомити".

Андрій Пелещишин - 18-8-2004 у 14:48

Я у чатах не приймаю участь, бо вважаю їх досить незручним способм спілкування.
Проте онлайн-спілкування є важливим елементом сучасного світу. Звичайно, ніщо не зрівняється з розмовою віч на віч. Але онлайн дозволяє значно розширити коло знайомств (у тому числі й ділових) та збільшити можиливість спілкування з офлайн-знайомими за допомогою інтернет. Це значно розширює можливості як у справах та і простому задоволенні від життя.
Наскільки я знаю, наприклад, цей Форум допоміг багатьом людям завязати потрібні, цікаві та корисні їм стосунки...
Підсумую - важливо, щоби онлайн не заміняв звичайне спілкування, а доповнював його. І важливо не стільки те, як ти спілкуєшся, як те з ким і про що ти спілкуєшся.

Aleksandra Fink-Finowicka - 18-8-2004 у 21:56

І я не вживаю чату й мені здаєся николи не буду.
Докі я не почала шукати українськомовних сайтів я взагалі не розмовляля по інтернеті х людмі яких вживу не знала.

Tempika - 18-8-2004 у 22:42

..я взагалі сумую деколи за часами вертепіської балачки...
чатівки і тири пири... дуже багато знайомих маю саме звідти...
хоча в кінці це було абсолютно непристойне видовище, – вся ця дітлашня
з інтернет-кафе, розмови ні про що... дуже хороший був чат першого
каналу ОРТ, до речі... рафінована інтеліґенція, цікаве спілкування з
різними людьми з мас-медіа СНГ та з-за кордону... я деякий час
тусувалася на айерсі, але як на мене, там народ зовсім якийсь
марґінальний, пошлі жарти і мат там звичайна річ, це ніби як їх
*фішка*, але насправді втомлює і розстроює якісь душевні струни...
тому пішла звідти, навіть програмку стерла... добре було колись
на екслері... розмови про кіно, багато веселих, дотепних людей...
та зусиллями декількох занаполеонізованих модерів все зійшло
на пси... особливо після того, як чат своїм трафіком завалив екслеру
сервер, після чого з чатом попрощалися і віддали його в руки
наґлих московських пацанів... там тепер майже завжди пусто... :-((
взагалі я люблю чат... там є драйв спілкування, що не кажи... :-)))

Ігор Мартинів - 19-8-2004 у 01:31

до речі, згадав, що і в нас є інтелігентний чат - на http://www.telekritika.kiev.ua

Demyan - 19-8-2004 у 08:36

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika

взагалі я люблю чат... там є драйв спілкування, що не кажи... :-)))


Значить тобі бракує його в реальності, або ж ти просто любиш поговорити про ніщо. Сидячи в чаті ти отримаєш від когось якесь повідомлення незрозумілого змісту, почнеш відписувати...тим самим в твоїй підсвідомості почнуть виникати всякі фантазії уяви. Вибач, що я тебе критикую.
Повір мені краще спілкуватися в реальному світі.

Tempika - 19-8-2004 у 09:39

...у реальному світі мені нема з ким поговорити про кіно,
літературу і такі всякі речі... багато побутового, розумієш?...
а серед однодумців складається середовище, насичене ідеями... в реалі таке рідкість. :-)))

Tempika - 22-8-2004 у 21:36

...а ось і цікавий лінк, який я б назвала *добалакалися*: http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=15:47065
і сміх, і страшно.

Bullet - 9-9-2004 у 23:14

чомусь пан Demyan вперто вважає, що людям в чатах чогось бракує..
Я. наприклад, вияснила для себе, що я насправді "не маю живого спілкування", .".... соромязлива, маю проблеми повязані з ... життям, от і знаходжу розрядку в чаті (можна говорити що завгодно та писати що ти супер бой або супер гел)."
Я десь провтикала, тре хутчіш писатипро то, яка я супергьол....

Принаймі, тепер, пане Демьяне, мені зрозуміло звідки мої проблеми :))

Kusakin M. - 10-9-2004 у 02:42

Дійсно чати класна штука. Ось сиджу за компом працюю, а тут і якесь повідомлення. Хвилинку відволікся і знов за роботу. Розрядка... Все має свій сенс: живе спілкування і віртуальне...

spark - 10-9-2004 у 08:27

У голосувалці немає пункту просто "Не користуюся" а не тільки "А що це таке?"
Не користуюся тому, що трафіку жре багато й нераціонально.

Tempika - 10-9-2004 у 09:34

..айерсі і ася не жеруть.

Олексій Мачехін - 10-9-2004 у 11:07

>айерсі

Як пафосно!!!!
Ірка вона. Так само як айсікью - Аська :)

Bullet - 10-9-2004 у 12:27

Іноді, коли буває важко, особливо важливо, щоби хтось тебе не те, щоби підтримав, а просто поговорив. Бажано не знайомий, а так.. як в чатах чи в асі...

MartinkaDP - 10-9-2004 у 22:57

Не часто буваю (з часу коли Сміт.чат ака СмІтник став задуже людним), але от недавно знічев'я зазирнула на Домівку, натрапила на колєгу і саме в чаті поговорили. Зазвичай користуюся чатами саме для розмови з людьми знайомими, рідко щоб у чаті з кимось знайомилась.

Bullet - 11-9-2004 у 08:31

До речі. саме на сміи.чаті я познайомилась з великою кількістю людей (щось більше 20 чоловік), Тепер маю досить друзів для приїзду у Львів.

Tempika - 11-9-2004 у 09:02

...а дайте лінк :-))

RedHead - 12-9-2004 у 10:23

http://smith.lviv.ua , але він у дауні

Tempika - 12-9-2004 у 20:45

...угу... пише Chat not available :-((

fish - 13-9-2004 у 08:56

таке з СМІТником час від часу трапляється. Нічого, оживе. Я теж вперше Львова доторкнулася через СМІТник. І часто там бувала, допоки там не стало забагато людей. Зара - хіба коли-не коли