Форум Рідного Міста

любомир буняк - наш мер!

freewill - 19-8-2004 у 10:08

Шановні львів"яни! А вас ніде нічого не свербить з того приводу, що наш нешанований мер з ангельським голосом просто взяв і тупо кинув всіх нас. З водою, я маю на увазі. До речі, де можна ознайомитися з його передвиборчою програмою? На сайті міської ради я щось не знайшов. Скільки він при владі - зо два з половиною роки? Ай, який же ми терплячий народ, їй-бо - нас у всі дірки, годують... а ми їмо та й тішимося. :) Чи ця тема "не важлива і не актуальна" вже? Бо з"їли? Хто що може сказати з цього приводу? Я хочу щоб Львів був гарним містом, де було б приємно жити, ходити по вулицях, відпочивати, працювати... А що маємо зараз? Засрані й засцяні, вибачте, під"їзди, темні вулиці, хоч око виколи, сухі крани і купкa рaгулів при владі. І нічого ж не змінюється...

P.S. А може в мене поганий настрій зранку? :)

Tempika - 19-8-2004 у 10:54

...абсолютно згідна.
хоча у мене настрій ніби хороший, передосінній :-))

Олександр Чорнобиль - 19-8-2004 у 15:34

Здається що громадянам залишається просто обурюватись. Вголос, пошепки, в Інтернеті, на парканах - це вже кому як подобається. Ті, хто за родом діяльності могли б розпочати щось роботи ( а не тільки обговрювати, як ми ось тут), щоб спитати з п. Буняка, чому він не виконує передвиборних обіцянок зайняті іншим. Ті - це політики (місцеві і не місцеві). Інше - вибори президента. І вони про це вже говорили не раз.

Олександра Бабяк - 19-8-2004 у 22:59

В моїй колекції десь має бути його передвиборча програма, треба пошукати. Але та програма - це лише розумний хід ПР менеджерів. Фішка, через яку його і вибрали.

dr.Trollin - 19-8-2004 у 23:34

(задумливо) угу. а саботаж видачі гранту тут і ні при чому...
рівно ж як і те, хто його виконувати буде
рівно ж як і те, що з Буняка (при всій його...) відкату за отой грант не виб'єш...

угу...

Tempika - 20-8-2004 у 05:10

....мене інтригує мотивація того, чому людина хоче стати мером?... там що, зарплата велика?... :-)))
навряд... тоді чому?... чому буняк хотів стати мером і став?... тепер таке враження, що ця посада
його водночас напрягає і з іншого боку дозволяє йому *випендрюватися* (наприклад перед
пресою)... ех, хотілося б знати, пане Буняк, з якою метою Ви йшли в мери?... га?... :-))))

freewill - 20-8-2004 у 12:01

Ми ж маємо право його про це запитати, еге ж? Я б додав від себе: "Яке ти мав право, рaгулю, перешкоджати збору підписів за свою відставку?"

Василь Яворський - 20-8-2004 у 12:22

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
....мене інтригує мотивація того, чому людина хоче стати мером?... там що, зарплата велика?... :-)))
навряд... тоді чому?... чому буняк хотів стати мером і став?... тепер таке враження, що ця посада
його водночас напрягає і з іншого боку дозволяє йому *випендрюватися* (наприклад перед
пресою)... ех, хотілося б знати, пане Буняк, з якою метою Ви йшли в мери?... га?... :-))))


Той хто знає хоч трохи про пана Буняка - знає, що у грошах потреби він особливо не відчуває. Щодо мотивації, то все просто: в людини є первинні (природі), та вторинні (суспільні) потреби. Після задоволення перших (харч і дах над головою) людина починає задовільнати другі (покращення житлових умов, комфорт існування, вишуканість їжі). Зрештою доходить до обов"зкового пункту - влада. І помітьте не тіньова, а реальна видима влада. Пан Буняк наситився владою на минулому місці роботи, а тепер перейшов до влади мера, чудово розуміючи, що вищої влади йому не досягнути.

Tempika - 20-8-2004 у 12:31

...то ми через його *понти* так терпимо?... ужас. :-)))

Андрій Пелещишин - 20-8-2004 у 12:32

freewill, слідкуйте за лексикою. На Форумі суворо заборонено використання образливих слів, а тут має місце пряма образа людини. На майбутнє я за таке відлучатиму від Форуму.

Андрій Пелещишин - 20-8-2004 у 12:33

Крім того, хочу нагадати (це до назви теми) - що імена та прізвища людей пишуться з великої літери

Василь Яворський - 20-8-2004 у 12:37

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...то ми через його *понти* так терпимо?... ужас. :-)))


Не "понти", а задоволення вторинних потреб людини, що далеко не одне й те ж саме. Коли людина то ходить до цього рівня, то влада є їй необхідна так само як їжа.

Tempika - 20-8-2004 у 13:57

...купив би собі якусь бананову республіку чи що :-)
чи львів йому дешевше по ціні обійшовся? :-)))))

Василь Яворський - 20-8-2004 у 14:02

значно деншевше, ми ж з вами на нинішній день дешевші за негрів

Tempika - 20-8-2004 у 14:06

...ну добре що не такі хоч чорні від бруду :-))
бо ще трохи, і....

Василь Яворський - 20-8-2004 у 14:09

до того стану нам мало шо зосталося

Яндрух - 21-8-2004 у 10:28

З якою метою пан Буняк ішов у мери?!!
От наївні люди...

Пригадую найперші збори виборців, що проходили, здається, у к-рі "Київ". Вирішив піти, подивитися, що ж то така за птиця - оцей кандидат у мери, що проклав в земли звичайнісіньку рурку (правда, великого діаметру) й тепер цей факт припідносить ген до небес, гарцюючи на своєму передвиборному коникові.

Не зміг позбутися думки, що отому лисуватому кандидатові на сцені, який спочатку розповівши, як звичайно, про себе і для чого, власне, він йде у мери, а потім почавши відповідати на запитання "виборців", дуже важко приховати своє гидливе ставлення до отієї черні, перед котрою він мусить шось там пояснювати, шось доводити їй... Він - директор потужного підприємства, котрий не звик спілкуватися так близько з плебеями та пролетарями, тепер має звиватися добре, аби вони, та низька чернь, ще уподобали його.
Ну, але то тимчасово: пан-кандидат всього-на-всього суворо дотримувався настанови команди іміджмейкерів та піарників, тож доведеться трохи, зовсім трохи потерпіти... Зате потім, ну потім... ми вже надолужимо втрачене... за п'ять років тако-о-ого можна провернути, таке можна урвати, що на посаді "директора підприємства" мені й, мабуть, не снилося, як те, що обіцяє посада "директора міста"...

Як ви гадаєте, шановні форумісти, чи не скрегоче тепер зубами інший колишній кандидат у мери, такий-собі пан-будівельник, що, в свою чергу, обіцяв розбудувати Львів? Не скрегоче за таку втрачену перспективу формально бути причетним до грандіозного будівельного буму, що нині охопив усеньке місто, а "не формально" - за втрачені фантастичні дивіденди від цього, за втрачену можливість урвати велетенський куш, котрий - хто-зна? - чи вже колись підвернеться у житті?...

Василь Яворський - 21-8-2004 у 10:40

Не знаю, щодо кушів... З Буняком спілкувався тільки одного разу (ще до виборів), склалося враження людини, що вже досхочу наїлася (сидячи верхи на рурі з нафтою то не важко) і зараз гине хоче влади, влади великої і майже необмеженої.

Яндрух - 22-8-2004 у 18:14

Як відомо, "влада розбещує, абсолютна ж влада розбещує абсолютно". (Лорд Актон)

dr.Trollin - 22-8-2004 у 22:40

та не зовсім так. Хлоп досить порядний, хоч і з вщент зношеними нервами. А враховуючи Хто йому їх зношував...
Хлопці з газпрому то вміли завжди.

<i>людини, що вже досхочу наїлася (сидячи верхи на рурі з нафтою то не важко</i>
на скільки я знаю -- якраз би і не сказав.

<i>що проклав в земли звичайнісіньку рурку (правда, великого діаметру) й тепер цей факт припідносить ген до небес, гарцюючи на своєму передвиборному коникові. </i>
кгм. суть питання не в тім Що то за труба,
але ж в тім звідки до куди ото вона.

і чому, власне, з-за того шматка рурки така гризня іде...

Tempika - 22-8-2004 у 22:54

...та яке порядний...
у мене є знайомі, що знають його по ще *совітським* часам...
:-(((

dr.Trollin - 23-8-2004 у 01:11

може і так. Я на _Абс._ істину аж ніяк не претендую.
так... лиш на певні шматки її.