Форум Рідного Міста

Фарлеп незаконно блокує номери інших провайдерів?

KDI - 22-8-2004 у 13:21

Я маю вдома дві телефонні лінії - одна на 22 АТС (Укртелеком), інша - на 40 (Фарлеп).
На фарлепівському номері маю активовану послугу Інтернет (190).

І все було би добре, якби не "але". Отримав я аккаунт на Літесі. І вирішив його спробувати. Набираю номер "975-525", - зайнято (а додзвонююся я через 40 АТС). Ну, думаю, нехай - Літех - контора, в якої перегружене все, і т.д. Але ні на десятий, ні на 50 раз у мене попасти на лінію не вийшло (це дивно, як кажкть самі друзі, користувачі Літеху), ні на той, ні на наступний день.
Це стало бене непокоїти, і я вирішив спробувати акаунт на Інтернет-Україна. Взяв пароль у друга, дзвоню - зайнято. А це вже стало цікавим, бо дзвонив я на номер "974-974", у якого в 95% часу є на цьому номері є вільні лінії. Давай, думаю, перевірю. Взяв телефон на 22 АТС, набрав номер, і що ж? Відповідь модема! Беру 40 номер, набираю - зайнято. Беру 22 - відповідь модема!
Дзвоню Фарлепівцям, вони наплели, що з 97 АТС у них поки що мало ліній зв'язку, і тому шлях може бути часом зайнятим. Перевіряю. Беру телефонну базу, вибираю перші-ліпші три номери, дзвоню - довгі гудки - піднімають трубки люди. Значить, вільні лінії-таки є! Дзвоню на провайдера - зайнято. Беру 22 номер - відповідь модема.
І так не лише з цим номером (974974), а й з іншими.

От у мене таке питання - хто має Фарлепівський номер - проведіть експеримент.
І ще одне - якщо Фарлеп дійсно блокує телефонні номери інших провайдерів (можливо, що лише на 97 АТС) - що я можу зробити проти цього?

Андрій Пелещишин - 22-8-2004 у 13:39

Цікава ситуація.
А ще може бути що це Утел блокує вхідні модемні з'єднання від Фарлепу.

Tempika - 22-8-2004 у 14:02

...у мене 62-го АТС, і це просто мене вимотувало свого часу, – наможливо було
додзвонитися на жоден номер, що починається з 9-ки, годинами... служба
підтримки (ги ги ги :-))) казала, що якісь там канали перенавантажені... хотіла б я
подивитися на ці канали... :-) теж гадаю, що проблема в утелі, це все у них
глюки і стуки....

KDI - 22-8-2004 у 14:06

Андрій Пелещишин
Не зрозумів? Як таке може бути? :spy: У мене модем на 40 АТС.

Tempika
Але ж на звичайні "9" я дзвонити можу!

P.S. Утел - це Укртелеком? Якщо так, то у них якраз проблем немає, а от у Фарлепівців - є...

Андрій Пелещишин - 22-8-2004 у 15:04

Утел окремо від Укртелекому.
На міжпровайдерних зєднаннях проблеми частіше створює отримуюча сторона (питання взаєморозрахунків і тп). У даному разі це Утел.
Я не звинувачую. Я припускаю. Але ситуація цікава.
Мій знайомий з Фарлепу до провайдера, що на телекоміських (не утелівських) номерах додзвонюється без проблем.

KDI - 22-8-2004 у 15:11

На міжпровайдерних зєднаннях Мається на увазі "телефонні" провайдери?

Андрій Пелещишин - 22-8-2004 у 15:48

Так.

Tempika - 22-8-2004 у 16:05

...глупе питання: а двійку перед 9-кою набираєте?... :-)

KDI - 22-8-2004 у 16:16

Tempika Ну аякже :)

vovka - 22-8-2004 у 21:28

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...у мене 62-го АТС, і це просто мене вимотувало свого часу, – наможливо було
додзвонитися на жоден номер, що починається з 9-ки, годинами... служба
підтримки (ги ги ги :-))) казала, що якісь там канали перенавантажені... хотіла б я
подивитися на ці канали... :-) теж гадаю, що проблема в утелі, це все у них
глюки і стуки....

В мене на 69 це продовжується і досі. Набираю 29 - зайнято.. Добре що маю інтернет не з 29 номерами дозвону :)

tsa - 6-9-2004 у 17:11

КУ: Фарлеп незаконно блокує номери інших провайдерів?

Теж саме в Київі робить Укртелеком.
Таким чином він відрубає телефони модемних пулів інших операторів.

Лучишин Роман - 7-9-2004 у 15:33

Доречі, за інформацією даною мені спеціалістом із Фарлепа, саме Укртелеком такою дуркою мається. І рубає він не тільки фарлепівські номери, а 95-ті також.

Sashko - 9-9-2004 у 10:36

Андрій Пелещишин
Утел окремо від Укртелекому.

Цитую зворотню сторінку рахунку за послуги телефоном:

Шановні споживачі!
Повідомляємо, що 29 липня 2004 року за рішенням засновників Українсько-Американсько-Голандсько-Німецьке Закрите акціонерне товариство "Утел" перетворене в Дочірне підприємство "Утел" відкритого акціонерного товариства "Укретелеком". ДП "Утел" є правонаступником усіх прав та обов"язків ЗАТ "Утел".

Звідси випливає, що віднедавна Утел є дочкою Укртелекому :saint:

p.s. переглядайте зворотні сторінки рахунків - там часом буває цікава інформація :cool:

KDI
Спробуйте ще наступне:
Візьміть зі свого 40-го номера звичайним телефоном наберіть "блокований" номер модемного пулу і уважно прислухайтесь коли підуть сигнали "зайнято", якщо одразу після набору останньої цифри, то це провина Фарлепу, якщо ж з затримкою, то це не Фарлеп... :rolleyes: