Форум Рідного Міста

91,1 FM нове українське радіо!?

marco - 1-9-2004 у 12:53

Знайшов нову радіостанцію "Ман" на 91,1 FM.
За тих пару годин що слухав, можу відмітити
- радіо розважального плану, крутить гарну музику і не крутить російської ;)
- нема (не зауважив) реклами;
- нема (не зауважив) випусків новин та авторських програм.

Хто чув, знає що то за хвиля?

Рост - 1-9-2004 у 13:31

Тюнер пише "RADIOMAN". Мені теж сподобалось.

Яндрух - 1-9-2004 у 14:18

Ми ту з Назаром вже те радiо обговорили...
(В тредi "FM-2";)

Лучишин Роман - 13-9-2004 у 10:53

На частоті 89.7 повилося нове радіо, називають вони себе або Чиста хвиля, Еко-радіо. Музика в основному українська. Інколи бувають закордонні хіти. Російської незамічав.
Стиль чимось нагадує Мелодію.

marco - 13-9-2004 у 11:27

Чув це Еко-радіо. Мені не сподобалось.
Хоч і російської нема, але та музика що є, це щось на кшталт "для тих кому за 60".
Хто має вдома "брехунець" - то оце власне такого плану музика :-) + гірші зразки примітивної української попси. Але це моє враження, напевно є і такі що це люблять...

А "Радіо Ман" на 91,1 FM таки нічого... як фон для роботи цілком влаштовує ;-)

Яндрух - 13-9-2004 у 14:06

Хоча суцільний мюзік-нон-стоп на Радіомані вже, скажу чесно, замахав...
Давайте новини, рекламу кандидатів!
(Як мені відомо, нормальне мовлення розпочнеться з 1 жовтня.)

Рост - 13-9-2004 у 14:19

Радіо радіом, але те, що усі наші радія крутять музіку з мп3, часто з нензним бітрейтом - це жах. Коли слухав ЦД і після цього переключаєшся на ФМ - просто неможливо слухати!
Так що ця музіка таки дійсно може сприйматися хіба як фон.
Поляки - інша справа. В районі Наукової (іноді і ближче до центру - від погоди залежить) два польські радія ловляться - там зовсім інша якість.

vovka - 13-9-2004 у 18:54

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Хоча суцільний мюзік-нон-стоп на Радіомані вже, скажу чесно, замахав...
Давайте новини, рекламу кандидатів!
(Як мені відомо, нормальне мовлення розпочнеться з 1 жовтня.)

Ой, так не хочеться того "нормального мовлення" :(
Вже було свого часу Авторадіо з мюзік нон стоп, яке я слухав бо і музика підходила і реклами не було... А потім розпочалося нормальне мовлення.. Всякі привітання, реклама кожні 15 хвилин... Ясно що їм треба з чогось жити, але хочеться чим подовше мати хоча б одне радіо тільки з музикою.. Новини і так всюда є...

vovka - 13-9-2004 у 19:00

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Радіо радіом, але те, що усі наші радія крутять музіку з мп3, часто з нензним бітрейтом - це жах. Коли слухав ЦД і після цього переключаєшся на ФМ - просто неможливо слухати!

Ну ще би.. FM завжди буде гірше по якості від СД. Щоби там не крутили - MP3 чи звичайні CD.
Але в деяких як от в АвтоФМ, або Авторадіо ще й передавачі поганенькі. В мене в районі де я живу останніх два-три місяці ці радіо ледве тягнуть. Вдома, в машині - нема різниці де. Шиплять і т.д. Люкс і Наше порівняно з ними небо і земля. Раніше вроді нормально і ці і інші тягнули..

Яндрух - 17-9-2004 у 18:20

2 vovka:

Зрештою, маєш рацію: на львівських FM'ках не можу теж віднайти отого "нормального мовлення"...
А ще я дуже прискіпливий до голосу мовлення, до "правильного" голосу мовлення, до приємного, зрештою, голосу мовлення...

Капітошка - 17-9-2004 у 22:05

Люди, гріх скаржитися. А ви чули колись, які у нас радіостанції? Був "Люкс" і той закрили. Гади!!! :mad:

Яндрух - 4-10-2004 у 11:36

На Радіомані розпочалося - хоч ще не повноцінне, а таки - мовлення!
Марта Більська - за кермового.
(Невже продовження ініціативи та львівського ніко?..)

Остап_М. - 5-10-2004 у 09:34

Так, а ще новини і реклама почалась!!!
Окрім того один знайомий казав що теж можливо там працюватиме....

Владлен Комісаренко - 5-2-2009 у 14:20

вже не українське .... on-line http://www.radio4u.com.ua/radio4u.asx?4u тепер можна "насолоджуватись" справжньою російськомовною попсою.
Цитата:

З 5 лютого радіостанції медіагрупи RMF (Польща) – «РадіоМан» у Львові та «Радіо Тернопіль» в Тернополі, а також станції в Івано-Франківську та Нововолинську (Волинська обл.) мовитимуть із позивними «Радіо 4U».
http://www.radio4u.com.ua/content.html?a=about

Ярема П. - 5-2-2009 у 18:19

Ну то яке воно українське... А чого то їх так переклинило?

Владлен Комісаренко - 5-2-2009 у 21:02

Цитата:

Музична база ґрунтовно досліджувалася компанією Gfk Ukraine на замовлення медіагрупи RMF .Музика тестувалася на віковій групі 25–39 років....над проектом нам допомагали працювали спеціалісти з Польщі.
http://zik.com.ua/ua/news/2009/02/03/168129