Форум Рідного Міста

Залишити освіту в занедбаному стані – це злочин

Ростислав Пелещишин - 18-12-2002 у 11:50

Освіта є тією галуззю, важливість якої для суспільства начебто усвідомлюють всі – і пересічні громадяни і владна еліта. Однак кошти, що їх упродовж багатьох років виділяють на освіту, свідчать про інше. Це підтверджують і акції протесту вчителів, які стають вже звичним явищем. Для покращення ситуації, що склалася депутатська комісія з освіти і науки планує добитися деяких змін. Це зокрема децентралізація загальноосвітніх шкіл у фінансовому відношені – кожній школі свого бухгалтера, свій рахунок в банку; виділення фінансування на добудову школи у Брюховичах; покращення матеріальної бази шкіл.


Павло Жежнич - 21-12-2002 у 00:40

Пане, Ростиславе!
Чи легко Вам як директору СШ №54 бути повноцінним керівником установи, яка фактично не розпоряджається власними коштами (навіть нехай вони бюджетні)?

Шановний пане Ростиславе!!

kristi - 25-12-2002 у 08:52

Цідком згідна з вами щодо коштів та держави, але вважаю, що й самі вчителі в наш час напевне трохи охололи до своєї професії. Так звичайно їм мало платять, їм холодно в класах, багато дітей, не всі діти є радісними, не всім старанними та чемними, але хочу вас запевнити, що й самі вчителі стали відноситися до своєї професії інакше!!!! Я сама працюю в приватній школі й знаю що це таке. Кожного дня спостерігаю, як місцеві вчительки загальної школи, чимось невдоволені, роззлючені, з нецікавим, злим виразом обличчя зустрічають отих наших бідних дітей!!! Але давайте подумаємо до чого тут держава та гроші. Адже це просто варварство переносити свою невдоволеність на дітей, вони ж ні в чому не винні!!!!!!! Те що їм мало платять це проблема державного рівня, а діточки є абсолютно тут нідочого. Навіть з власного досвіду знаю, що якщо найгіршій дитині сказати щось тепле та приємне, вона буде тебе любити, як нікого!!!!! А тепер подивіться до чого дійшов рівень нашої освіти, скільки школярів просто не зацікавлені в тому щоб вчитися!!!!! ЇМ НЕ ЦІКАВО!!!! А знаєте, чому їм нецікаво??? Та тому що замість того, щоб зацікавлювати дітей знаннями та науками наші вчителі думають про те як би швидше піти додому, випити кави!!!!!